ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Karácsonyi mese I_vote_lcapKarácsonyi mese I_voting_barKarácsonyi mese I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Karácsonyi mese I_vote_lcapKarácsonyi mese I_voting_barKarácsonyi mese I_vote_rcap 
Kalandmester
Karácsonyi mese I_vote_lcapKarácsonyi mese I_voting_barKarácsonyi mese I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Karácsonyi mese I_vote_lcapKarácsonyi mese I_voting_barKarácsonyi mese I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Karácsonyi mese I_vote_lcapKarácsonyi mese I_voting_barKarácsonyi mese I_vote_rcap 
Maia Hansen
Karácsonyi mese I_vote_lcapKarácsonyi mese I_voting_barKarácsonyi mese I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Karácsonyi mese I_vote_lcapKarácsonyi mese I_voting_barKarácsonyi mese I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Karácsonyi mese I_vote_lcapKarácsonyi mese I_voting_barKarácsonyi mese I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Karácsonyi mese I_vote_lcapKarácsonyi mese I_voting_barKarácsonyi mese I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Karácsonyi mese I_vote_lcapKarácsonyi mese I_voting_barKarácsonyi mese I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Karácsonyi mese

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Karácsonyi mese   Karácsonyi mese Empty2023-12-03, 20:47



Karácsonyi mese

jelentkezés/megbeszélde
2003//2023


Üdv mindenkinek,

Szeretnék nektek mesélni egy karácsonyi mini szorit.
Olyasmire gondoltam, hogy bár a sellők valószínűleg nem ünneplik a Karácsonyt, de esetleg az új évet igen, legfeljebb egy kicsit máshogy számolják mint az emberek.
És a dementorok is eltűnnek esélyesen már decemberre(Karácsony környékére) az igazgatónő közbenjárásával, így duplán lehet ok az ünneplésre. És ha már így, akkor miért ne szabad térben!

Az alap gondolat szerint a Fekete-tó egy részét befagyasztaná a sellőnép és a jégen rendeznének egy ünnepséget-fesztiválféleséget amire a Roxfortiakat is szívesen fogadják/meghívják. Még akár a három bajkeverő sellő nővér is előkerülhet.. Very Happy

Cedric és Luna felé természetesen él a kérdés, hogy mit gondolnak, a Fekete-tavi sellők királyi családja mennyire támogatná meg, hogy ezúttal a felszínen ünnepeljenek és közösködjenek az emberekkel-varázslókkal?
Illetve van-e olyan fórum-canon a sellőkirálysággal kapcsolatban, amihez tartsam magamat? (Nem feltétlenül akarom ezt a részt bolygatni és valószínűleg a víz alá sem vinném a sztorit, csak ha esetleg hivatkoznék valamire, akkor az gondoltam jobb ha tisztázva van.)  szivecske

És természetesen mindenkinek szól a kérdés, hogy ki milyen karival érkezne? Mindenkitől egy kicsit és egy nagyobb karit szeretnék kérni és hogy melyikükkel jönne szívesebben! Aztán a végén összesítünk ki kivel jön. nagyszem

Jelentkezési határidő: december 9.(szombat)
Kezdő mesélői hozzászólás előre láthatóan: december 10.(vasárnap), és minden mesélői hozzászólás vasárnap érkezne ha az mindenkinek rendben van. Ha ez az időpont túl korai és még nem fut be mindenkinek a válasza vagy érik meg a gondolat karakterek terén, akkor egy hetet eltolom dec. 16(szombat) és dec. 17(vasárnapra) Embarassed


Cody L. Mortimer








 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Cedric Diggory
Reveal your secrets
Cedric Diggory
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi mese   Karácsonyi mese Empty2023-12-04, 20:13


Egyrészt köszönjük szépen a figyelmességedet, másrészt jöttem a listáinkkal.
A többire most sajnos idő hiányában nem tudok reagálni, de talán majd a lányok.

Kicsik: Sun-Hi, Amara, Chloe
Nagyok: Sidney, Emma, Joyce

Nincs preferencia, hogy melyik csapat legyen, ahogy Te el tudod képzelni, vagy ami az esetleges plusz jelentkezőkhöz passzol.




We are not alone.
Vissza az elejére Go down
Amara Hope Wilson
Reveal your secrets
Amara Hope Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi mese   Karácsonyi mese Empty2023-12-04, 20:52


Az egyetlen C opcióm csak Micah lett volna, de tökéletesen kijöttek a mesterhármasok, alig várom, hogy Amy vagy Emma le legyen porolva kicsit, pamlagon fekvő jányok.

Sellő témában ugyan nekem csak egy 10 IC-s Calistám van, aki nemsokára megszűnik létezni (xd), de szerintem nagyon aranyos ötlet befagyasztani a tavat és tartani rajta egy fesztivált, meg amúgy bármilyen sellő ünnepet rá lehet húzni, nem karácsony volt először, hanem a fényünnep, csak ráhúzták, meg ki tudja hány népnek hány istenének az ünnepe, lehetett valami sellő verzió is. Very Happy A fajok közötti kapcsolatépítés meg sose árt, főleg háborúk előtt.

Picit el vagyok maradva privikkel meg úgy mindennek, de kb. jó nekem a 10-es kezdés (szerintem utolsó leszek majd és szombatonként írok), de ha a többségnek jobb az egy héttel később, akkor talááán nekem is. nagyszemu



Az otthon egy érzés,
amikor tartozol valahova, és kellesz valakinek.
Vissza az elejére Go down
Daphne Jennings
Reveal your secrets
Daphne Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi mese   Karácsonyi mese Empty2023-12-05, 11:03


A lista már meg van, nekem is alapvetően bármelyik kari jó, talán Sun-hihoz húz jobban a szívem, mégis csak vízi sárkány lett, úgyhogy menő lenne ide. Very Happy
A sellők esetén, azt nem tudom végülis Lance vállalja-e majd egyszer az uralkodói szerepet, jelenleg még herceg, Nimhuét pedig nem látják szívesen, de szerintem vehetjük úgy, hogy bár nem gyakran de ritkán azért nyitnak az emberek felé, Justic is járt odalent anno emlékeim szerint és nem koncolták fel. Very Happy Nincs amúgy szerintem konkrét fontos dolog, amihez ragaszkodni kell, ha csak Petinek nem jut eszébe. Smile Ami fontos, hogy a királyné rég meghalt, Lance és Callista tesók az örökösök, a király kissé begypösödött, arrogáns pasas, legalábbis én annak képzelem. Very Happy





...
mert
mindig
jön valami új
Vissza az elejére Go down
Jennifer Brekinridge
Reveal your secrets
Jennifer Brekinridge
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi mese   Karácsonyi mese Empty2023-12-05, 16:22


Nos, ha már mindenki vérfarkas-karit hoz, akkor abban az esetben szerintem Jennyt vinném táncba Smile De ha a kicsik jönnének, akkor Miley-t szeretném, elvégre az ő esetében sárkányról sellőre szeretnék átállni, szóval.... Very Happy Talán nem fog ártani neki sem egy kis szockodás más fajokkal.
Vissza az elejére Go down
Raymond Palmer
Reveal your secrets
Raymond Palmer
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi mese   Karácsonyi mese Empty2023-12-06, 11:26


Nagyon örülök a felvetésnek, főleg a sellő ötletnek!  Very Happy  santa
Ha kicsik, akkor Eddie, nagyon esetleg Rosie. Ők még cukin ártatlanok, minden tekintetben.
A nagyoknál, mivel mindenki vérfarkas karit hozna, és nekem abból csak egy van - aki tulajdonképpen még be sincs harapva, csak megdobtam neki, szóval mégse az... -, Hella, egy másodpercre eszembe jutott, de ő se nem kedves, se nem ünnepi kari.
Szóval én lennék a kivétel, és Ray-t hoznám, a kedves sellő tancibácsimat. Igazából a kaland szempontjából felé húznék a legjobban, őt szeretném leginkább. Egyrészt mert tuti nem hagyna ki egy sellős ünnepet se, másrészt ő tényleg bármilyen társasághoz könnyen alkalmazkodik, és bárkivel jól ki tud jönni. Akár a kicsikkel is, akár a nagyokkal is. santa lufi
Vissza az elejére Go down
Raymond Palmer
Reveal your secrets
Raymond Palmer
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi mese   Karácsonyi mese Empty2023-12-07, 08:10


Tegnap felmerült még alternatív gondolatként, hogy van egy nagyrészt kész új karim (Mirabella Vivanti), akit még regizni kellene, és befejezni rajta szegényen az utolsó simításokat, és akkor vele is jöhetnék a mesére. Viszont ehhez egy kis türelmet szeretnék kérni, valószínűleg jövőhét elejefele tudnám regizni és befejezni, így a későbbi kezdés jobb lenne. nagyszemu _Love_
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi mese   Karácsonyi mese Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Berkshire - Karácsonyi mese
» Cím nélküli mese
» Musical mese
» Musical mese
» Iciri piciri mese

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kalandjátékok-
Ugrás: