ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:04-kor
Troy Smallwood


Ma 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Ma 17:46-kor
Alistair Wilson


Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Musical mese I_vote_lcapMusical mese I_voting_barMusical mese I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Musical mese I_vote_lcapMusical mese I_voting_barMusical mese I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Musical mese I_vote_lcapMusical mese I_voting_barMusical mese I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Musical mese I_vote_lcapMusical mese I_voting_barMusical mese I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Musical mese I_vote_lcapMusical mese I_voting_barMusical mese I_vote_rcap 
Megan Smith
Musical mese I_vote_lcapMusical mese I_voting_barMusical mese I_vote_rcap 
Kalandmester
Musical mese I_vote_lcapMusical mese I_voting_barMusical mese I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Musical mese I_vote_lcapMusical mese I_voting_barMusical mese I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Musical mese I_vote_lcapMusical mese I_voting_barMusical mese I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Musical mese I_vote_lcapMusical mese I_voting_barMusical mese I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Musical mese

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Musical mese   Musical mese Empty2023-09-20, 09:58


Kész.




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Musical mese   Musical mese Empty2023-09-20, 09:53


Befutott az utolsó hozzászólás, szóval nemsokára beírom a jutalmakat:

Loki kígyós pántja (MSZ): Arany ékszer, hordható nyakláncként, karkötőként, fejpántként vagy felkarpántként. A viselője naponta egyszer megduplázhatja a szerencséjét, ezzel valószínűtlen helyzeteket is megoldva amikor már minden kötél szakad. A hatás maximum öt perc és a helyzet nehézségétől (vagy az ötlet abszurditásától) is függ, meséken a mesélő belátása szerint módosíthatja.
- Abigail Smallwood
- Alison Fawley
- Guido Rossi
- Morticia Maganti
- Dorina Postolache
- Rocco Vivanti
- Nina Smith

+ 20 IC választott karakternek.
- Trinity Weasley
- Alison Fawley
- Melinda Matthews
- Morticia Maganti
- Paulo DiNardi
- Winifred Hill
- Nina Smith




Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Musical mese   Musical mese Empty2023-01-15, 19:59


Köszi a mesét Very Happy Hát én Morticiát hoznám, bármilyen szerepre, meg is van az oka, hogy miért lesz ott, ahol XD
Vissza az elejére Go down
Dorina Postolache
Reveal your secrets
Dorina Postolache
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Musical mese   Musical mese Empty2023-01-15, 16:18


Halihó!
Sokat gondolkodtam, hogy kit hozzak végül, de csak Dorina mellett maradtam végül. Hozzá illik is az anya szerep. Very Happy
Mellék szereplőknek simán jöhetnek Dorina öccsei, akár a tényleges öcsi szerepre, akár elveszett fiúknak, valami mellék szerepbe. Sly is nevezhető ketyegő krokinak némi látványmágiás illúzióval.
Rosie a kis művész lelkületével szintén szívesen alakít elveszett fiút, bár Csingilingnek, vagy Wendynek jobban örült volna, az közelebb van a kis lányos álmaihoz. Viszont a lelkesedése ezt képes feledtetni vele. Very Happy De akár a jelmeztervezésben, varrásban is szívesen segít. Sokat tanult erről nyaranta a nénikéjétől, akinek talárszabászata van.
Eddie esetleg Alba miatt, hogy neki imponáljon amolyan kiskamaszos módon jelentkezhet valamelyik öcsi/elveszett fiú szerepre. Very Happy
Minden esetre kíváncsian várom a mesét, és köszönjük a lehetőséget! biglove
Vissza az elejére Go down
Alba Maroni
Reveal your secrets
Alba Maroni
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Musical mese   Musical mese Empty2023-01-14, 14:53


Hejhó! én is köszi a mesét, Albával jönnék, mert az vicces lesz és illik egy lazább meséhez. Very Happy Csingilingnek meg kifejezetten tökéletes. Very Happy
Abbie valószínűleg azért nyeli csak le a békát, hogy mellékszerepet kap, mert Alisonnal jóban van, de azért kikövetel magának minimum egy szólót. xD
Sadiet még amúgy szívesen benyomnám valami háttérszerepre, akár mint anyuka a családban (úgyis túlkoros egyetemista szegény xd), vagy valami kalóznak is simán, lehet a gyáva nyurga is. Very Happy




A barátság nem egy nagy dolog.

A barátság millió apróság.
Vissza az elejére Go down
Alison Fawley
Reveal your secrets
Alison Fawley
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Musical mese   Musical mese Empty2023-01-14, 11:40



Egyrészt nagyon köszönjük a mese, musical megrendezését, már nagyon vártam, bíztam benne, hogy ez nyer^^ Bármennyire is szeretem a horrort, a mese is közel áll hozzám Smile
Mondjuk nem a Pán Péter, mert az valahogy nem az én stílusom, nagyon katyvasz, mert sok dolgot vegyít, filmekben sem csípem az olyat, a letisztult dolgok híve vagyok, de tekintve, hogy itt csupán egy kiindulási alap, nézzük meg, hogy mire jutunk^^ Köszönöm a beválogatást is, Alisonnal nem voltam még mesén, de terveztem már, így örülök, hogy szinte főszerepet kap^^ Guido karival még nem sok kapcsolódási pont volt eddig, na de majd most minden kiderül.
Joyce és akár Adam is behozható egy-egy hsz színesítésre, aztán a mindent látó szemnél hátha dobok Alisonnak valami durvát Smile




Majdnem minden tudásunkért nem azoknak
tartozunk, akik egyetértettek, hanem azoknak, akik nem.
Vissza az elejére Go down
Guido Rossi
Reveal your secrets
Guido Rossi
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Musical mese   Musical mese Empty2023-01-13, 20:43


Guido jön, lát és elviszi Peter Pant Very Happy Very Happy Very Happy Tehát ő lenne az a kari, akit a mesére is vinnék Smile
Alex pedig megkapja Slightly szerepét (egyébként ő is imádja a sellőket, de hát nem mindenkinek teljesülhet az álma és átíratni se akartam, legalább lesz miért "hahozzámszólszmeghalsz"-képet vágnia. Főleg, ha időközben még a jelmezét is megkapja Very Happy )
Guido pedig... Nos, nem terveztem színi palántának, de szimplán lehetett pont mákja vagy a lelkesedés juttatta a szerephez, esetleg tényleg van benne tehetség, amit Jade sikeresen észre is vehetett Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rocco Vivanti
Reveal your secrets
Rocco Vivanti
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Musical mese   Musical mese Empty2023-01-13, 19:18


Üdvözlet így estére,
Akkor én véglegesíteném is a jelentkezésemet! :DD

Roccoval nagyon boldogan elviszem Hook kapitány szerepét :DD Vele fogok részt venni JK-ként a mesén annyi biztos.
Gillel egy sellőlány szerepét szívesen elviszem - ha már kicsinek mindig vágyott rá, de hát ez olyan mint ikertesóra vágyni a Két Lotti után xd
Elpózolgat majd meg féltékenykedik amikor kell.
Illetve a törzsfőnöknek szívesen bedobom Eyolf-ot.






Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Musical mese   Musical mese Empty2023-01-12, 21:23



Musical mese jelentkezés
Pán Péter


Sziasztok!

A szavazatok alapján nem kérdés már, hogy ezt a történetet fogom elmesélni nektek - ebben fogtok kalandozni. Mindenképpen diák karakterek jelentkezését várom - a konkrét mesére, de a castingban lehet felnőtt, csak nem jöhettek JK karakterként a mesére vele -, de mivel a Pán Péter-ben alapból sok a fiatal, alsó korhatár csak hogy minimum 13 évesek legyenek.

Minimálisan a múltban fogunk játszani, ugyanis a történet azzal fog kezdődni, hogy év végén kikerült egy jelentkezés a Musical változatra és mielőtt még mindenki hazautazott volna az évzáró előtt Jade tart egy felolvasást a kialakuló csapattal - tehát mindenki még csak most ismerkedik és kezd belejönni a szerepébe. Erősen felhívom ra a figyelmet, hogy nincs szükség az alapanyag ismeretére (én se ismerem behatóan, a szereplő listát angol oldalról néztem össze és szabadfordítottam) és arra se, hogy főszereore csapjatok le azonnal. Mindenkinek beírtam néhány karaktert találomra, de bátran cserélgessetek és írjatok meg a jelentkezésben, majd szerkesztek. Smile

Mivel egy könnyedebb, vicces mese a cél sok szabály nem lesz, de:

1. Lehet több karakter/koponya a listán, de csak eggyel érkezzen mindenki a mesére és jelezzétek melyik lesz az

2. Lehetőleg viszonylag rövid hozzászólást írjatok, mindig kiemelve azt a cselekvést, amire a mesélőtől reakciót reméltek. Ha nem kisregényt írunk akkor akármennyire sűrű is az élet tudunk figyelni egymásra és tartani a határidőket.

3. Legyen karakterlapod! Még, ha vicces is, támpontot adhat a felmerülő akadályokban.

4. Ha megkopott az emlékezeted a szabályokról, ezt a leírást mindig átfuthatod:
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3504-gyorstalpalo-mesere-jatekosoknak

Pán Péter Musical szereplő lista:

Pán Péter:  Guido
Wendy: Alison
John (öcsi): Dorina öcsi 1.
Michael (öcsi): Dorina öcsi 2.
Mrs. Darling: Dorina
Liza (szolgálólány) / Tigrisliliom (törzsfőnök lánya) Abigail
Csingiling: Alba
Sellőlány: Gilly
Nana (kutya) / Krokodil: Sly + látványmágia

Elveszett fiúk/avagy fiúnak öltözött lányok:
Tootless (Peter utan a főnök): Joyce
Nibs (vidám): Rosie
Slightly (okoskodó, de nem okos): Alex
Az Ikrek: Eddie (mindkettőt, illúzióval duplázva)

Indián őslakosok:
Törzsfőnök (magas, széles vállú): Eyolf
Futókutya (vagány tetkós): Adam
Vizililiom (Tigrisliliom nővére): Tasha
Kopaszsas, grizlimedve stb.

Kalózok:
Hook kapitány: Rocco
Smee (ősz idős kalóz):
Starkey (gyáva nyurga fazon):
Anne Bonny (Kalóznő): Morticia Maganti
Mary Reed (Kalóznő 2): Simonetta Atkinson
Stb.

Illetve lehet egy személy, aki csak koreografál/jelmeztervező/díszletes/akármi, de maximum egy, jobb lenne, ha mindenki szerepet lőne. Smile

Jelentkezési határidő: január 27,. éjfél (
Kezdő mesélői hozzászólás előre láthatóan: január 17., Kedd és 9-10 napos körökkel fogunk operálni.

Jelentkezők:
Rocco - Hook
Alison - Wendy
Guido - Pán Péter
Alba - Csingiling
Dorina - Mrs. Darling
Morticia - Kalózlány

Megan Smith









Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...


A hozzászólást Megan Smith összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-01-26, 14:58-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Musical mese   Musical mese Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Musical mese
» Cím nélküli mese
» Majdnem canon karis mese
» Iciri piciri mese
» VMS mese 1 - Stansson átka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kalandok-
Ugrás: