ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:07-kor
Kalandmester


Ma 13:01-kor
Cheon Seung-ah


Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Cím nélküli mese I_vote_lcapCím nélküli mese I_voting_barCím nélküli mese I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Cím nélküli mese I_vote_lcapCím nélküli mese I_voting_barCím nélküli mese I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Cím nélküli mese I_vote_lcapCím nélküli mese I_voting_barCím nélküli mese I_vote_rcap 
Kalandmester
Cím nélküli mese I_vote_lcapCím nélküli mese I_voting_barCím nélküli mese I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Cím nélküli mese I_vote_lcapCím nélküli mese I_voting_barCím nélküli mese I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Cím nélküli mese I_vote_lcapCím nélküli mese I_voting_barCím nélküli mese I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Cím nélküli mese I_vote_lcapCím nélküli mese I_voting_barCím nélküli mese I_vote_rcap 
Megan Smith
Cím nélküli mese I_vote_lcapCím nélküli mese I_voting_barCím nélküli mese I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Cím nélküli mese I_vote_lcapCím nélküli mese I_voting_barCím nélküli mese I_vote_rcap 
Alison Fawley
Cím nélküli mese I_vote_lcapCím nélküli mese I_voting_barCím nélküli mese I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70678 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cím nélküli mese

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Autumn Swann
Reveal your secrets
Autumn Swann
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Cím nélküli mese   Cím nélküli mese Empty2022-04-28, 16:13


Kissé félve írom ki, mert tudom, mennyire béna vagyok mesélés terén, de munka közben eszembe jutott valami és nem hagy nyugodni Very Happy
Címet egyelőre nem kap, mivel a mese témáját nem vagyok hajlandó lelőni bounce

Akiket keresek: 4-6 fő lelkes játékost, akik időközönként vállalják, hogy megtisztelnek jelenlétükkel Smile
A karikkal kapcsolatos kikötéseim: Sok nincs, csupán annyit kérnék, hogy olyan karaktert hozzatok, aki valamilyen úton-módon, de NEM ért egyet Grindelwald eszméivel. Az már csak hab lenne a tortán, ha ezt valaki korábban már nyíltan hangoztatta volna (újságcikkben pl. vagy valamilyen nyilvános felszólaláson). Maga a játékos lehet diák, felnőtt, egyre megy Smile

És néhány infó:


- Nagyon fontos, hogy NE HOZZ olyan karaktert, akiről nem szeretnéd, hogy kiderüljön valami (pl. hogy vámpír vagy van valamilyen képessége, amiről senki sem tud és szeretné, ha ez így is maradna).
- Szeretnék olyan karaktereket kérni, akiknek van valamilyen mágikus adottsága (a szint voltaképp mindegy, csak legyen). Minél többféle képességgel rendelkeznek a karik, annál jobb Very Happy
- NINCS határidő. Nem fogunk állni hetekig, ezt garantálom, de jobban szeretek úgy írni, ha nem sürget, hogy jaj, ma meg kell lennie... Előre fogom jelezni, hogy mikor szeretnék nekiülni az írásnak és szólok azoknak, akik esetleg még nem jutottak el odáig. Jó, ha nincs senki lemaradva, akkor természetesen nem jelentek be semmit sem Very Happy

Hmm... voltaképp egyelőre ennyi lenne, amit össze tudtam kaparni magamban, szóval remélem, lesz pár öngyilkos jelölt erre a mesére is Very Happy

Kis kiegészítés: mivel sok a futó mese az oldalon és a május mostanában sokaknak halál, ezért a kezdő hsz várható ideje: 2022.06.04. (változtatás jogát fenntartom Very Happy). Addig várom a jelentkezőket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Cím nélküli mese   Cím nélküli mese Empty2022-04-29, 08:37


Jelen. Mert miért ne? bounce tongue



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Cím nélküli mese   Cím nélküli mese Empty2022-04-29, 10:39


No úgy én alapvetően jönnék, de ez a nincs határitő dolog így ebben a formában kissé nekem riasztó. Picit olyan, mintha azt írnád írok, amikor épp kedvem van, mindenki alkalmazkodjon. :/ Szóval én csak akkor jövök, ha lesz legalább egy kb. határidő. Elfogadom, ha azt mondod lehet 1-2 nap plusz mínuszban csúszás, de nekem jelenleg is úgy néz ki a hsz listám, hogy minden mese fel van írva mindig időponttal, hogy kb. mikor kell írnom rá. Nekem ez azért kell, mert eléggé komolyan meg kell szervezni minden napunkat munka és két gyerek mellett, szóval simán van, hogy 1-2 napig nem jutok géphez és így ha random kell írni egy mesére, akkor lehet, hogy simán lemarad a listámról, mert nincs érdemi határidő, amit kb. legalább be tudok lőni. A privát játékaimat is pár hetente átnézem nem maradt-e le valami, mert simán előfordul, ha épp nem jutok géphez egy ideig.




Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Autumn Swann
Reveal your secrets
Autumn Swann
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Cím nélküli mese   Cím nélküli mese Empty2022-04-29, 15:41


Hát, akkor megoldható úgy is, hogy 10 vagy 14 nap lenne egy kör, én pedig mindig hétvégente írnék fixen. Vagyis, esélyesen a 10 napos lesz a jobb, mert nekem lesz extra 4 napom mindent átgondolni Very Happy Ami azért nem árt mesélésnél, főleg az én esetemben Very Happy Szóval, akkor lesz határidő, ami 10 napos Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nicolas McCaine
Reveal your secrets
Nicolas McCaine
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Cím nélküli mese   Cím nélküli mese Empty2022-04-30, 13:51


Fix határidővel nekem rendben van. 5 mágikus adottság dobásom van talonban, utólag ledobom remélhetőleg még a hétvégén. Szóval jövök. Köszi a kezdeményezést.




Ki vagy?
S honnan ismersz?



Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Cím nélküli mese   Cím nélküli mese Empty2022-04-30, 21:35


Ha elraboltatni akarod őket fanatikusokkal akkor külön vicces lehet a fejük, amikor rájönnek, hogy Chris a leszármazottja, szóval én is jelentkeznék.
Ha jól értem akkor minden második csütörtök/péntek a határidő és te szombat/vasárnap írsz, ami elég hosszú, de üsse kavics, az a lényeg, hogy van, szóval köszönöm a lehetőséget. Smile

Sajna a druida képessége már Cody-nak is van, de az elsődlegese gyógyító!!!, szóval csak nem baj az ütközés. A másiknaknakin gondolkoztam leesett, hogy ninvsnis RMA-ja, szóval ez már haladás. xd



Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Paulo DiNardi
Reveal your secrets
Paulo DiNardi
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Cím nélküli mese   Cím nélküli mese Empty2022-05-01, 14:45


Akkor ide dobjuk be az új fiút, mert mért ne? Very Happy
Paulo hangmágus 1. szintjével. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Autumn Swann
Reveal your secrets
Autumn Swann
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Cím nélküli mese   Cím nélküli mese Empty2022-05-22, 09:04


Akkor a résztvevők:

- Christopher Graves
- Cody L. Mortimer
- Justine Simmons
- Nicolas McCaine
- Paulo DiNardi
- Miley C. Thompson (mivel nem akadt hatodik jelentkező, de a mese szempontjából viszont kell a páros számú résztvevő, behozom őt Very Happy Neki pont nincs mágikus adottsága, de érdekes lehet így is Very Happy Meg hátha addig meg lesz az 50 IC és sikerül dobnom neki egyet..)

A kezdő hsz ideje tehát 2022.06.04. És köszönöm a jelentkezéseket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Cím nélküli mese   Cím nélküli mese Empty2022-05-22, 15:24


Én egy kicsit kaparom a tarkómat azért. Very Happy Külön ki lett emelve Cody meséjének a végén, hogy örülünk, hogy nem saját karakterek lettek tolva a mesében és az előző meséd is a saját karaktered megmentéséről szólt ééés Miley-nak nincs is RMA-ja. Smile Mi lenne haaa egy olyan karaktered hoznád, akinek van RMA-ja és nincs ütközés senkivel vagy egy random NJK vaaagy úgy megírni a mesét, hogy páratlanra is kijöjjön? Very Happy




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Cím nélküli mese   Cím nélküli mese Empty2022-12-04, 22:54


Hejj meg hó! Én az IC jutit Codynak szeretném majd kérni.
Köszönöm szépen! Embarassed  Cím nélküli mese 1f49c



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Paulo DiNardi
Reveal your secrets
Paulo DiNardi
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Cím nélküli mese   Cím nélküli mese Empty2022-12-05, 11:36


Halihó!

Az Ic jutit Paulonak szeretném kérni, mert vele voltam. Smile
Köszönöm szépen!  biglove

Update: a szerencse forgandó dobás +3 Ic-jét is ide szeretném.  Embarassed  

5-ös dobás: +3 IC és a karakter teljes újradobása +10 %-kal (tantárgy, képesség, familiáris, mágikus adottság).
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Cím nélküli mese   Cím nélküli mese Empty2022-12-05, 21:02


Cody és Paulo beírva.




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Cím nélküli mese   Cím nélküli mese Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Musical mese
» Musical mese
» Karácsonyi mese
» Iciri piciri mese
» VMS mese 1 - Stansson átka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kalandjátékok :: Lezárult történetek-
Ugrás: