ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 09:17-kor
Kalandmester


Ma 07:22-kor
Alison Fawley


Ma 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


Tegnap 23:54-kor
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


A hónap posztolói
Kalandmester
Bromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 4 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Bromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 4 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Bromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 4 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Bromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 4 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Bromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 4 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Bromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 4 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Bromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 4 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_rcap 
Cheon Seung-ah
Bromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 4 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_rcap 
Maia Hansen
Bromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 4 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Bromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 4 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 4 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70717 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bromley, London, Anglia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets
Kylie Aria Bryson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2021-06-11, 09:32


First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]



együtt újra egész lehet.
[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
Két megtört lélek
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-21, 15:09



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]


- Gondolod? - sandítok kétkedve Ginára, amint az megpróbál vigaszt nyújtani számomra. - Remélem, mert ez így elég kellemetlen... - fújom ki a levegőt reszketegen. Kissé nyomaszt ama tudat, hogy a képességeim nem működnek, ráadásul Chris és a többiek élete is veszélyben foroghat, de igyekszem optimista maradni és a történtek jó oldalát szemlélni. Igazság szerint nem is árt megtapasztalnom, hogy milyen lehet úgy élni, hogy bármikor megsebesíthetnek. Aurornak készülök, vagyis némi negatív tapasztalat sem árt, még mielőtt belevágnék a szakmába, ha pedig vissza is kapnám a képességeimet, abban az esetben is óvatosabb leszek legközelebb. Eddig ott volt nekem az, hogy majdnem semmi sem árthat számomra.
Ali familiárisa egyértelműen tudtomra adja, hogy nem tartozik a kedvencei közé a babusgatás, szóval leeresztem a kezem, majd inkább megpróbálok arra vonatkozóan kiagyalni valamit, hogy mégis mihez kezdjek ezek után. Nem áll szándékomban a többiek terhére lenni vagy éppenséggel hátráltatni őket, szóval az első és legfontosabb feladatom az, hogy tudatosan vigyázzak magamra. Ez mások esetében általában egyértelmű, de nekem eddig nem sok alkalommal kellett attól tartanom, hogy megszúr-bök-vagy éppenséggel vág valami. Hatványozottan oda kell tehát figyelnem arra, hogy semmire se lépjek rá, ami sebesülést okozhat nekem.
Végül gondolok egyet és a biztonság kedvéért kipróbálom, megvan-e még a mágikus erőm. A pálcám hegyével lumost idézek meg, a fény pedig szinte azonnal fel is ugrik, én pedig abban a pillanatban meg is könnyebbülök valamennyire. Működik. Legalább ez. Jó tudni, hogy van még a világon valami, amire támaszkodhatok.
- Mágiasemlegesítő... zóna? - sápadok el a szó hallatán, amely azért egy feneketlennek látszó szakadék szélén állva sokkal komolyabban hangzik, mint egyébként. Ha bárki is át próbált volna repülni, hopponálni vagy éppen lebegtetni valakit, az adott illetőnek azonnal vége. Ezek szerint valóban csak az a "híd" az egyetlen reményünk? Mégis miként lehetne semlegesíteni olyasmit, ami eleve semlegesíti a mágiát, már ha valóban Shanna gyanúja a helyes?
Érzem, amint megremeg a talaj a lábunk alatt, de túl sok jelentőséget nem tulajdonítok neki. Ellentétben azzal, amikor a tűzoszlop felcsap és - hiába nem vagyok a szakadék szélén - még így is rémülten hátrálok pár lépést. Azért sebezhetetlenség ide vagy oda, a tűztől világéletemben tartottam. Csúnya halált okozhat(na), annyi szent.
Gerard főnixének sorsa láttán azért az én szívem is összeszorul, hiszen láthatóan megviseli a férfit a madara halála, még abban az esetben is, ha szinte azonnal újjáéled. Legszívesebben átölelném és biztosítanám arról, hogy semmi baj se lesz, de tartom magam, szóval csupán némi együttérző pillantást vetek irányába. Megvárom, amíg Shanna és ő döntenek a továbbjutásunkról, végül biccentek, mintegy jelezvén, hogy vettem a "parancsot". Végül Ali irányába pillantok és ha ő még most is átfuvarozna a másik oldalra, abban az esetben hálásan elfogadom a "mágikus taxit". Azért, még mielőtt útra kelnénk, szórok a területre egy varázslatot, amelynek révén - reményeim szerint - nem érnek majd meglepetések minket és Shannát és Geradot sem támadják hátba, amíg ők másra koncentrálnak. Szívás lenne átkelés közben átkokba futni, amikor voltaképp védekezni se lesz esélyünk ellene...

Salvio hexia:
Védővarázs. Védelmet nyújt a külső támadások ellen (Ha esetleg valakik meglepnék őket hátulról vagy lennének más csapdák is:D)

Sötét varázslatok kivédése:
26 pont

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-20, 18:32


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
Látom, hogy Lizzy kissé most maga alá kerül, de kellően sokat ápolom a lelkét, hogy ez most ne érdekeljen. Minden küldetésben van kockázat, sőt, áldozatok is, inkább örüljünk, hogy nem a hátunkon kell vinnünk, ezért csak bólogatok, hogy találjunk valami épkézláb megoldást, hogy át tudjunk kelni az esetleges láthatatlan hídon, mert a mély nem tűnik túl bizalomgerjesztőnek. Gina, és Ali is elkezd ötletelni, de határozottan jól esik most az erősítés, hogy Shanna is a biztosra megy, velem ért egyet. Végülis mi vagyunk a felnőttek, emberéletekről mi döntünk, így elismerően morrranok fel, hogy a főnök lánya velem van. – Igen, én is így gondoltam. – Nyilván nem akarnám elveszteni a familiárisomat, de felderítésre szükség van, végülis az a céljuk, hogy ki tudjuk terjeszteni a mágikus adottságainkat, így el is engedem a madarat, hogy világítsa be a környéket, nézzen körül, hogy mi a helyzet, van-e csapda. Közben Shanna nyilvesszőket indít útjára, ennek nem látom az értelmét, de ő tudja. Kicsit várok, amíg Ali is kukucskál, Ginát nem engedjük madárként átreppenni, és milyen jól tesszük. A főnixemnek ugyanis félúton vége lesz a feltörő tűznek köszönhetően, pedig azt hinné az ember, hogy pont ugyanaz az elem nem is hat rá. A szívemhez kapok, nyilván fájdalmas érzés, főleg hogy láttam, hallottam rajta keresztül, de mégiscsak a lelkemnek egy darabja, így csak azért nem tántorodom meg, mert igyekszem összeszorított foggal tűrni, de látszik rajtam, hogy rendesen szarul vagyok. Még szerencse, hogy végtelenített életciklusa van, mert amúgy biztos leverne a lábamról a halála, így legalább a cuki fióka reményt ad, hogy még fogunk együtt kalandozni a jövőben. – Hát ez nem jött be. – Pislogok sötéten Gina felé, ő is lehetett volna grillcsirke. Ha kikapcsolta a madaram a lángoszlopot, akkor most kéne valamit sürgősen kitalálni, hogy átjussunk. Odahajolok kicsit Shannához, sutyorgunk, hogy aztán a többiekre nézzek. – A főnök lánya azt javasolta, hogy megpróbáljuk erővel lenyomni a kapcsolót, és ott is tartani, amíg valahogy át nem jutunk. Repülés, ilyesmik. – Én jó példával elől járva már használom is az elmém erejét hogy Shannával lenyomjuk a kapcsolót. Ha a valaki át tud repülni, levitálni, ilyesmi, akkor majd az egyik fordulóban belé kapaszkodom, útközben természetesen magamhoz véve az éledező fiókát.

//Telekinézis 4. szint: Tárgyak lebegtetésénél, hajításánál a súly maximum 20 kg lehet, és már élőlényekre is hatásos. Képes távolról, maximum 10 méter, valakit fojtogatni, akár véglegesen meg is fojtani. Ugrás esetén akár 5 méterre is felugorhat helyből, és 15 méteres gödröt is képes nekifutásból átugrani.//


Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-18, 12:30



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Shanna igen jól gondolkodik, de erre a fiatalok is hamar rájönnek és jó eséllyel egyből el is vetik az átkelés ötletét. A főnix ugyanis elindul felderíteni és már amikor a mélyedés fölé ér akkor érzik, mintha leheletnyit megremegne a lábuk alatt a talaj. Épp csak érezhetően. A főnix körberepül. Nem veszíti el mágikus képességeit, viszont ahogy elér féltávig a mélyből gyakorlatilag egy a teljes mélyedést átívelő tűzoszlop csap fel egészen a plafonig. Ali is épp csak hátra tud lépni, amikor letekint a mélybe. Az a mázlija, hogy a tündér látásnak hála a fényt elég időben meglátja ahhoz, hogy még hátra tudja rántani a fejét. Még így is érzi azt a mérhetetlen hőt, ami kis híján elérte az arcát. Shanna elindult íjjai tényleg porrá omolva hullanak le, bár ezt már nem látják, csak sejthető.
A hő brutális, hátrébb kell lépniük néhányat, mintha minimum egy vulkán közelében lennének. Sejthető, hogy a madárnak nagyjából annyi, még akkor is, ha főnix szerencsétlen. Valami mázli mégis csak bejátszik a dologba, mert a tűz néhány másodpercnyi heves tombolás után egyszeriben csak kialszik, mintha nem is lett volna. A plafon kissé kormos, de nem ártott neki a hő, nem olvasztotta meg a követ sem. Láthatják, hogy a szénné égett főnix tetem pont a középen lévő kis oszlopra esett. A legjobb megfigyelők (Ali és Shanna) tápos szemeik révén érzékelhetik, hogy a főnix maradványainak súlyától pár centivel lejebb süllyedt az oszlop. Ám mind tudjuk, hogy a főnix újjáéled hamvaiból és bár most azért nyom még így grill csirkeként is pár kilót, de amint beindul a folyamat elhamvad és a hamuból már csak egy igen könnyű pici kis főnix baba marad majd a középső oszlopon. Egy főnix baba, akinek Gerard egyelőre nem fogja tudni használni a képességeit így újszülöttként, de legalább kikapcsolta a lángoszlopot egy időre az élete árán. Viszont szegényt valahogyan magukhoz kellene venni és persze úgy kellene átjutniuk a túloldalra, hogy ne jussanak hasonló kellemetlen sorsra, mint a madár.

//Határidő: április 24.
Én írok: április 25.//

Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-17, 20:52


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az Esküvő & Shanna

Az élet olyan, mint egy kártyajáték.
A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.


Figyelem, hogy Lizzy mennyire van rosszul, de úgy tűnik, hogy csak egyszerűen a képességeit vesztette el, amik helyett főként eddig is pálcát használt, szóval végtére is annyira nem lesz elveszett ezután se. Ali familiárisától még mindig szolidan kiver a víz, szóval nem különösebben figyelem, ahogy átpártol a szőke lányhoz védelem gyanánt és azt se, hogy mennyire barátságos - vagy sem.
Nem akarok senkit se szem elől téveszteni, főleg egy barlangban nem, szóval értékelem, hogy Alistair nem kezd el távolra ugrálni, hanem viszonylag egy rakásban haladunk.
- Alistair... akármilyen méreg eldöntheti bármilyen csata kimenetelét. - mutatok rá, afféle hallottam ám pillantással a morgására. Fiatal még, de az ezek szerint eszébe se jutott, hogy ugyanannyira lehet egyszerű megitatni egy mágiablokkolót, mint amennyire egyszerű megitatni egy halálos mérget az ellenfelünkkel. Vélhetően van erre is ellenszer, csak nem vagyunk rá felkészülve, ráadásul a hatóidejét se tudjuk, éppen csak most nincs idő kivárni a végét, akkor se, ha csak mondjuk fél óráról van szó.
Elérve a szakadékhoz mindenkinek meg van a saját ötlete, de a legjobban Gerard és a főnix tűzlehelete szimpatikus.
- A mélybe ne küld le teljesen, nem lenne jó elveszíteni, ha valamilyen csapdába keveredik őt se. - szólok a férfinek, és határozottan nemet intek, amikor Gina azonnal át akar repülni és Lizzy testet lebegtetne. - Állj! Nem véletlenül mondta Gerard, hogy türelem. Ameddig nem tudunk többet a veremről, addig mindenki marad a helyén. Ha mágiasemlegesítő zóna és lezuhantok hirtelen a mélybe, mert eltűnik a szárny, megszűnik a bűbáj, akkor ki tudja, hogy milyen szörnyű halált haltok. Előbb a főnix. Sőt. - nyúlok a táskámba, hogy kihúzzak belőle egy hosszú íjat. Megpróbálok úgy célozni, hogy a főnix tűzleheletébe éppen hogy beleérjen, de ne porladjon el a nyílvesszőm és egyet átküldeni a másik oldalra, egyet pedig leküldeni a mélybe, hiszen azért tényleg nem kár. Látnunk és értenünk kell a csapda lényegét, mielőtt megindulnánk akármerre. A hoppanálást, mint megoldás én is kizárnám, de annyi módja van a helyváltoztatásnak, hogy nem lehet, hogy csak egy "egyszerű szakadék" áll előttünk. Vagy igen?
- Telekinézissel is át tudlak emelni titeket, amint biztos vagyok benne, hogy nem jön valamilyen meglepetés. - mondom, de a figyelmemet teljesen a környezetünknek szentelem, előbukkan-e egy mozgást érzékelő csapda a nyílvesszőre vagy a főnixre, ha esetleg túlságosan veszélyes területre repült miközben felderített. Nem morzsolok el egyetlen könnycseppet se, ha leégnek a vesszőim néhány másodpercen belül, az tökéletesen elég, hogy addig is fényt adjon a mélyben vagy a túloldalon. Az más kérdés, hogy ugyan sosem állt tőlem kimondottan távol a tűz, se a repülés, most mind a kettő valahogy furcsán vonzz, sokkal jobban, mint eddig, bár megfogalmazni még mindig nem tudnám, de biztos, hogy köze van a bájitalhoz, amit megittam a kútnál.

// A mumus hálája:
Driádok íja (első felhasználás)

Egy mágikus ereklye, amit csak a gazdája használhat és az, aki vérrokonságban áll vele vagy engedélyt kapott tőle. Az íj az erdei nimfák távolsági fegyvereként tud funkcionálni a jövőben és célzást segítő rúnával van ellátva.

Választott képesség: Sárkány III.

Spoiler:
//

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-17, 19:58




Az esküvő & Alistair


[You must be registered and logged in to see this image.]Shanna válaszára azért sóhajtok egyet. Igaza van, de akkor is para számomra. - Tudom, hogy a varázsvilág is folyamatosan fejlődik, még ha lassabban is, de ilyen főzetekkel.. Igazából simán eldőlhet bármilyen csata kimenetele… - mormogom az orrom alatt. De aztán inkább úgy döntök, nem festem az ördögöt a falra, inkább csak észben tartom, hogy ebben a világban mennyi változás történt, már csak azóta is hogy itt vagyok a testvéremmel..
Végül biccentek és nem kezdek előre ugrálgatni. Nincs miért hőzöngenem. Kölcsönösen próbálunk vigyázni egymásra és egymás ötleteit mérlegelni, ha szükséges. Lizzy elfogadja a familiárisomat, aki készségesen átmászik a vállára, szerencsére nem olyan nehéz, és a szárnyai úgy terülnek a vállaira, mint egy köpeny. A fejsimi gondolatára azonban elhúzza a farkaskoponya forma fejét meglehetősen visszautasítóan és még a hosszú vékony nyelvével is rászisszen Lizzy kezére. Mintegy célzásképp, hogy oké, hogy mellé szegődött, de nincs tapi! Végül megindulunk és baktatunk lefelé ameddig elérünk egy szakadékig, ahol azért a tündérszemekkel valóban bele bámulok, hátha látok valamit az alján, meresztem is rendesen, de semmi. Azért felfelé is felbámulok és próbálok valamit kiszúrni. Akármit amire rezonálhat a megérzésem. Gerard madara körbe köpködi a tüzét én pedig elgondolkozom, hogy ha véletlenül valami lehetetlen oknál fogva eddig senkinek nem tűntünk volna fel, most biztosan fel fogunk. Kívánom, hogy úgy legyen mégsem.. - Remélem semmiféle nagyra nőtt csápos bestia nincs odalent… - bár amint kimondom elgondolkozom egy pillanatra az életemen. Aztán azon megy a tanakodás, hogy ki hogy jusson át. - Én.. igazság szerint még egy embert elbírok. Próbáltam már. - “pattintom ki” a szárnyaimat. Tudom, tudom, hogy nem olyan menő és inkább tűnik az egész törékenynek, de.. nem az. Ennek örömére, nyújtom a kezemet Lizzynek és ha mindenki belegyezik, és Gina megjárta odafelé, Lizzyt felnyalábolom, ha hagyja és megindulok vele. Yoyo lesiklott a hátáról ameddig a manőver tart és folyamatosan mellettünk repül, hogy ha kell, alánk szállhasson mintegy plusz támasztéknak.



//III. Képesek hártyás, tündér szárnyat megidézni maguknak, amivel könnyedén repülhetnek. Maximum egy személyt bírnak el önmagukon kívül, de ebben az esetben azért jóval hamarabb kifáradnak.


//
Kút tündér főzete:

//
A mumus hálája:




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-13, 19:08






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

Ami engem illet, én szívesen vállalom magamra a cica szitter feladatot. Még valami hordozó félét is igyekszek nekik összehozni. Nem is sikerül reménytelenre. A macsekok is úgy tűnik, hogy elég értelmesek ahhoz, hogy ne tiltakozzanak túlságosan. Ettől persze még nem vagyok kevésbé kíváncsi a háttár történetükre. Ámbár az is igaz, hogy jobban kijövök az állatokkal, mint az emberekkel. Ez okoz számomra néha fejtörést.
Amint túl jutottam a cicák problémáján Lizzyvel kezdek foglalkozni. Nem túl jó, hogy ő szívta meg megint, és elvesztette a képességeit. A vállára helyezem a kezem.
- Ne aggódj, ezen is túl leszünk együtt, mint a legútobbi kalandon. - célzok arra, hogy a Vanessás kaland sem indult túl jól a képességek blokkolódásával, de mégis sikerült túl jutni rajta, méghozzá nagyjából ép bőrrel. Eddig még megúsztunk mindent élve. Most sem szándékozom tehát feldobni a pacskert, és nem is fogom hagyni, hogy ez bárkivel megtörténjen azok közül, akiket már megszoktam.
Barlang. Már megint. Őszintén? Semmi jó élményem nincs róluk. Nem is értem a megszállottakat, akik önszántukból barlangásznak. Sötét van, nyírkos, és könnyebb összezavarodni, és eltévedni, mint egy kicseszett labirintusban. De mivel minden jel arra mutat, és a többiek is határozottan indulnak el, így végül én is vállat vonok, és Lizzy mellett haladva sétálok be az oroszlán barlangjába. Jó negyed órát nem is történik semmi rendkívüli, ami lássuk be, már önmagában is elég gyanús. Aztán egyszer csak ott az a rohadt szakadék. Aha. Mért is lenne könnyű, ha nehéz is lehet. Meglepő módon, most Gerald az, aki óvatosságra int minket. Így amíg a főnix körbe néz, addig én Lizzy feltevéseire reagálok.
- Hoppanálni talán nem a legszerencsésebb egy barlangban. Még akkor is könnyen félig falba szorulva köthetsz ki, ha nincs semmiféle csapda, vagy emberi kéznyom sehol. - csóválom meg kissé a fejem, de a másik ötletét, már jobban tudom támogatni. Az nem is rossz.
- Viszont átrepülhetek a túloldalra körül nézni, és ha minden rendben, akkor jöhet a lebegtetés. Shanna, Gerard megpróbáljuk? - teszem fel a kérdést a két rangidős aurornak. Ha pedig rábólintanak, és a főnix sem talál semmit, ami miatt le kéne mondani eme tervről, akkor átadom a cicákat ideiglenesen Lizzynek, és karvalyként repülök át a túloldalra, hogy az ottani peremen körülnézve változzak vissza emberré.

//Animágus - karvaly
I. Képes felvenni egy általa választott állat alakját, ami nem lehet mágikus lény és később nem változhat az alak, amit egyszer elsajátított. Az állat fajtájának kiemelkedő példánya lesz.

Kútszellem lötyi hatás:

Mumus hálája:
//


♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-12, 14:56



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gerard szavai - hiába szánja vigasznak őket - méregbe mártott tűhegyként fúródnak a mellkasomba, majd pihennek meg ott hosszabban. Sokadik alkalommal érzem koloncnak önmagam, hiszen hosszú évek óta élek együtt a sebezhetetlenségemmel és - bármennyire is féltem az új, tűzhöz kapcsolódó mágikus erőmtől - valamilyen szinten biztonságot jelentett számomra a jelenléte. Bármikor használhattam. Körültekintően, óvatosan ugyan, de ott volt számomra. Most pedig a társaimra kell támaszkodnom, ami cseppet sem szerencsés számukra ebben a helyzetben. Ha nem omlott volna be mögöttünk az ide vezető barlang, felajánlanám, hogy visszafordulok és igyekszem odaát hasznossá tenni magam, hiszen itt voltaképp sokra már nem mennek velem, de ez a lehetőség is semmivé foszlott. Érzem, ahogy valami fojtogatja a torkomat és egy könnycsepp is kikívánkozik a szemem sarkán, de inkább lenyelem a felszínre törő érzelmeimet. Ennek itt és most nincs helye. Ha kiborulok, akkor csak súlyosbítom a jelenlegi helyzetünket és valóban átvedlem majd kolonccá. Erősnek és határozottnak kell mutatnom magam, még ha legbelül egy gyámoltalan kislánnyá is alakultam erre az időre. Mások élete a tét.
- Nem - csóválom meg a fejem Gina kérdése hallatán. - De egyelőre rosszul se érzem magam. Éppen csak úgy, mint aki az összes erejét felélte, ha érted, mire célzok... - vonom meg a vállam. Mint Shanna egyszer már célzott erre az esetemben, létezik olyan jelenség, hogy egy boszorkány vagy mágus a túl sok mágiahasználattól úgymond "lemerül". Ennek a tünetei leginkább fizikaiak, de ott némi pihenés után helyreáll a dolog, hacsak nem extrém körülmények játszottak közre, ahogy az én esetemben is. A Gerard által felajánlott főzet semmit se javít az állapotomon, úgyhogy - némi csalódottsággal az arcomon - nyújtom vissza számára az üres üvegcsét. Valamiért még itt is bennem él a "ne szemetelj"-elv.
- Köszönöm - vetek egy hálás pillantást Ali irányába, miközben a famíliárisa átkapaszkodik a vállamra, én pedig - ha lehetséges - hálám jeléül még az állatka fején is nyugtatólag végighúzom az ujjaimat. Nekem is van ugyan famíliárisom, de ő nem tartott velem. Jelenleg is a barlang másik oldalán tartózkodik, remélhetőleg biztonságban. Mivel nincs vele semmiféle mentális összeköttetésem, így tényleg csak remélhetem a legjobbakat. - Ígérem, vigyázok rá - biztosítom azért Alit, hiszen nyilván ő is félti a famíliárisát, hiába lehet újraalkotni bármikor. Mégis csak egy fontos része a lényünknek... A jószág végül láthatatlanná vedlik, de a vállamra nehezedő súly alapján továbbra is jelen van.
Végül célba vesszük a barlangot, én pedig ujjaim közé kapom a pálcámat. Egyelőre ugyan fogalmam sincs azt illetően, hogy a varázserőm megmaradt, egyszerűen csak így érzem magam teljesen biztonságban. Különben is, ha itt és most előugrana az ellenség egy "bú"-felkiáltással, minden bizonnyal reflexszerűen kapnék ahhoz a tárgyhoz, amely jelenleg fizikailag is érzékelhető formában van nálam. Yoyo továbbra is segít nekem, de valahogy nem szándékoznék őt élő pajzsként használni. Sokkal inkább törekednék arra, hogy a kis famíliáris megússza a kalandunkat.
Jó negyed óra talpalás után újabb zsákutcába érkezünk, amely nem pont a legszebb látvány számomra... Szakadék. Tériszony. Igen, az vagyok, hiába repkedek a kviddicspálya fölött méterekkel, ez így azért mégis más. Egy-egy mérkőzés alkalmával vannak biztonsági intézkedések, szóval, ha le is pottyanunk, kisebb sérülésekkel megússzuk, rólam nem is beszélve. De sebezhetetlenség ide vagy oda, a tériszonyom akkor is jelen van. És hát egy vaksötétben végződő mélység mégse azonos egy látható talajjal, nem igaz?
- Lebegtető-bűbáj - szólalok meg végül határozottan remegő hangon. - Inkább bízom közületek valaki másra az életemet, semmint erre a cölöpre... - nyelek egyet nehézkesen. Csapatmunka kell ehhez, de én megbízom bennük. És hát az ide lefektetett cölöp is lehet halálos csapda, vagyis nem szeretnék kockáztatni. - Esetleg hoppanálás, bár erre szerintem mindenképp gondoltak - vetek fel egy újabb ötletet. Túl egyszerű lenne pillanatok alatt egyik oldalról a másikra átjutni, bár próbálkozni szabad. Ki tudja, talán még szerencsénk is lehet. - A mobilocorpus-al elvégzett helyváltoztatás időigényes ugyan, de ezen a valamin átkelni se lenne gyorsabb. Én csak semmit se veszek szívesen igénybe, ami hozzájuk köthető - csóválom meg végül a fejem, hiszen idejövet egyértelmű volt az emberi kéz munkája is. A kutas incidens óta pedig határozottan nem bízom semmiben sem. - Gina pedig kiválóan repül, mint azt láthattuk nemrég - teszem még hozzá, ezúttal a vörös hajú lányra pillantva. - Számára ez gyerekjáték.

Mobilicorpus: Testlebegtető bűbáj. A célszemély a kívánt helyre lebeg.


[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-12, 10:08


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
Büszkén bólogatok Elizabeth szavaira, teljesen jó, hogy nem csak aurorként gondolkodik, hanem a szeretteit is félti ezzel a bátor döntéssel. Miután mindannyian közös nevezőre jutunk, és megisszuk a választott italokat, én elég magabiztosnak érzem magamat, esélyesen valami szerencselé, amit ihattam, noha a színe alaposan megtévesztő. Na itt kell nagyon észnél lennem, nehogy valami hülyeséget csináljak, mert bár mázlis lépéseim lehetnek, a biztos haláltól talán még ez sem ment meg. – Sajnálom! Itt vagyunk, és vigyázunk rád! – Felelem a szőke lánynak, hogy Ginának bólintva elinduljunk a barlang irányába. Shanna lebeszéli ezúttal Alit arról hogy felderítőt játsszon, hiszen más egy nyílt terep, ahol esetleg varázslatokkal rásegíthetünk, és megint más a sötét mélység, ahol ha elveszítjük szem elől, talán sosem látjuk többé. A főnix lesz inkább a felderítő, előre is küldöm, hogy olykor lepje be az egész barlangot egy enyhébb tűzköpettel, ami gyorsan kialszik, de legalább lássuk, hogy hová lépünk. A fiú magára, én pedig a többiekre igyekszem láthatatlan védelmet varázsolni, amíg el nem érjük a szakadék szélét. Bármennyire is szerencsés lehetek, azért jobb nem kockáztatni vakmerőn, ezért a főnix reppen körbe, a szemén keresztül látok is. Körbefujatom vele a cölöpöt, hátha valami láthatatlan híd bújik meg a mágia burka alatt. Ha találunk ilyet, akkor elkezdjük az átkelést, de első körben inkább a felderítés a cél. A főnix jó nagy köröket rajzol a levegőben, minél inkább feltérképezve a barlangot, nehogy egy esetleges megoldás is bónusz csapda legyen. – Várjatok türelmesen, ez itt halálos csapda. Nem akarok gyászbaglyokat küldeni a szüleiteknek! – Hátrapillantok, hátha valakinél felmerül-e másféle ötlet, Ali netán oda akar ugrani a cölöpre a képességével, vagy ilyesmi.

//Köszi a tápos jutit, megvan az isteni közbeavatkozás!!!//


Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-11, 17:34



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy alapvetően egy fokkal jobban érzi magát, de nem feltétlenül a bájitalon múlik a dolog. Valószínűleg a kellemetlen gyengeség magától is elmúlt volna, a kikapcsolt képességei pedig természetesen nem térnek vissza tőle. Gina csinálhat valami kis oldalra köthező hordozót a cicáknak és hurcolhatja őket benne, egyelőre láthatóan nem ellenkeznek a pesztrálás ellen. Valószínűleg bár beszélni nem tudnak, de azt tudják, hogy nekik is jobb, ha valaki vigyáz rájuk, mintha a házban várják a rossz sorsot, bár azért kicsit ficeregni kezdenek, amikor elindul a csapat a barlang felé, mégha kiábrándítva is.
Ali előre mehet felderíteni nyugodtan. Egyelőre a barlang nyugodtnak és csendesnek tűnik. Átlagos barlang, nem egy kiépített fajta, de persze hamar egyértelművé válik, hogy mesterségesen bővítették, mert nem csak néhány méterről van szó. Leágazásba egyelőre nem futnak bele és kényelmesen elférnek többen is egymás mellett, most még széles a hely. Nem tapasztalni semmi furcsát, különöset, bár talán az is ide sorolható, hogy jó ideig nem találnak akadályt. Egészen addig, amíg vagy tíz-tizenöt perc gyaloglás után el nem érnek az első problémáig.
Előttük mély és hosszú szakadék húzódik. Lent az alja sötétbe burkolózik, nem tudni, hogy mekkora lehet, csak a feketeséget látni elsőre, még a kiválóan látó tündér, vagy animágus szem se lát mást. Faltól-falig tart, a hossza pedig jó húsz méter. A közepén, félúton egy cölöp nyúlik fel talaj magasságig, amin kb. két lábon éppen meglehet állni, de azon túl csak a járat folytatódik tovább a másik oldalon.

//Határidő: április 17.
Én írok: április 18.//

Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-10, 18:22


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az Esküvő & Shanna

Az élet olyan, mint egy kártyajáték.
A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.


Ahogy jobban körbenézek egyre egyértelműbbé válik, hogy két civilbe botlottam, akik szó szerint a Testvériség útjában lehettek és félre lettek állítva befagyasztva az időbe, macska formában.
Tekintve, hogy az állatokhoz egyáltalán nem értek, nem csak az átváltozottakhoz, de úgy semelyikhez, abszolút Ginára hagyom, hogy mit szeretne vagy mit tud csinálni velük. Azt érzem, hogy emberként gondolkoznak, hogy meg vannak ijedve, de jószándékúak, szóval elmondom nekik, hogy csak segíteni akarunk és vigyázni fogunk rájuk, aztán ha a gyógyító beállítottságú lány el akarja kérni, akkor akár az egész zsák macskát odaadom neki, meg hagyom hogy kialakítson valami kényelmesebbet nekik. Akár el is engedheti őket, ha akarja, és a kneazle-je majd terelgeti őket, bár az rizikó faktor lenne, hogy a lábunk alá rohannak-e, amikor nem kéne.  
Megállítani már úgy sem tudom a bátor griffendéleseket így nincs már választásunk, hiába az óvatoskodás a részemről és az, hogy Gina és Alistair várakozóan pillant rám. Szó szerint nincsen már a döntés a kezünkben, amikor a kút azt jelzi, hogy nincs visszaút, hát felhajtjuk.
Kellemes érzés jár át, de ahelyett, hogy ezzel törődnék azt keresem, aki a legrosszabban reagál, azt, aki szerencsétlenül járt. Lizzy elég hamar felszólal és azonnal elkezdem fejben visszafejteni, hogy mit is ivott meg, miért is az volt a rossz és miért nem sikerült lecsapnom a kezéről, bár valljuk be, esélyem se volt, hiszen amikor visszaértem a macskákkal a háztól ők már belecsaptak. Akkor is kissé hibáztatom magam, én akartam az lenni, aki megissza, hiszen, nos, Gerardot a felesége és egy érkező baba várja, a többiek pedig még olyan fiatalok, hogy háromból kettő még csak az egyetemet fogja kezdeni szeptembertől. Én kibírtam volna. Mindent kibírok.
- A bájitalkeverők azon vannak, hogy minden létező bűbájra megfelelőt találjanak, egy varázsblokkoló még csak nem is annyira elképzelhetetlen. - válaszolom Alistair szavaira, bár ez nem jelenti azt, hogy belevennék az alaptantervbe a kicsiknek a közeljövőben, nem alapvető, csak nem is annyira irreális. Egyelőre nem próbálok rá arra, hogy pontosan milyen képességet kaptam, bár valamiért olyan érzésem van, mintha az oroszlán animágiám kicsit megváltozott volna, mintha már nem csak egy oroszlán lennék, amin most nem igazán van időnk lamentálni.
- Zárt térbe anélkül, hogy rád látnánk, vagy hogy egy repülő társ lekísérhetne, inkább ne, Alistair. Haladjunk együtt, óvatosan, az itt lakókat könnyűszerrel félre állították, lehet még nehézség előttünk. - akadályozom meg a fiút, mert egyáltalán nem akarom ennyire szem elől téveszteni. Ha vakon beteleportál akármilyen csapdában végezheti és ki tudja, hogy gyorsabban tud-e visszatérni biztonságba. Szóval ezúttal tényleg nemet intek, inkább haladjunk óvatosan, és lehetőleg ne fussunk csapdába azonnal. Azért az jól jön, ha Alistair magától láthatatlanná válik, Gerard pedig mindenki másra szór bűbájt, így tényleg kommandózva tudunk haladni. Azonnal aranyló cicaszemre váltok, ahogy szükség van rá fényforrás hiányában, és óvatosan kémlelem a barlang száját és a járatot, miközben haladunk a mélyére. Mi mást tehetnénk? A korábbi varázslat szerint akik elragadták a családtagjainkat, barátainkat, erre haladtak.  

// Animágus III.: Cicaszem, ami hatszor jobban lát, mint az emberek szeme (a gugli szerint), részleges átalakulás

Csak hogy már tényleg begyűjtsek minden mentális képességet, legilimentor, telekinetista...

Választott képesség: Sárkány III.

Spoiler:
//

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-10, 17:52




Az esküvő & Alistair


[You must be registered and logged in to see this image.] Gerard és Lizzy benyakalja a maga adagját a kút pedig meginog, ami valljuk be annyira nem bizalomgerjesztő, de Shanna jól mondja, valószínűleg ha elkezdtük, nem fogják hagyni, hogy csak úgy félbe hagyjuk… Azért meresztem a szememet a kútra miközben mi is megisszuk végül a magunkét. Kíváncsi vagyok mi is az ami átdereng rajta.. De már sosem fogom megtudni, hiszen mindenestül eltűnik. Az utolsó korty után nyelek egy nagyot még és várom, hogy mégis mi fog következni. A többieken is végig nézek ki mit tapasztal.. Gerard rendben van, biccentek is neki. Viszont Lizzy rögtön jelzi, hogy ő bizony rosszul van és megborzongok amikor kimondja, hogy olyan a hatás mint amit Vanessa cellájában tapasztaltunk. Persze az a momentum se kerüli el a figyelmemet, hogy akkor ott az Annabelle-el való rokonsága, tehát Grindelwald miatti rokonsága miatt én pedig a Vanessaval való rokonság miatt lettünk rosszul.. - Ijesztő, hogy egy főzettel… ugyanolyan, vagy nagyon hasonló hatást lehet elérni.. - motyogom Lizzynek lényegében. - Valószínűleg átmeneti. - próbálok rá erősíteni a feltételezésre, hogy nem örökre veszítette el a sebezhetetlenségét és egyéb adottságait. Yoyo a vállaimra kapaszkodva, a hátamhoz lapulva sziszeg halkan és nézelődik körbe éberen, ameddig mi a főzetekkel és a kunyhóval vagyunk elfoglalva totál egy kupacban. A két cicát elnézve azért a torkomba szorul valami kellemetlen érzés.. Mi a fészkes fene történt itt..? Mindenesetre Yoyora pillantok. - Menj át Lizzyhez, segíts neki, amikor kell. - mondom ki egyszerűen mintegy ezzel felajánlva a lánynak, hogy a familiárisom “védje a hátát” ha szükséges. Ha elfogadja és hagyja Yoyo átkúszna az ő vállaira, hogy onnan sasoljon tovább, bár valószínűleg hamar láthatatlanná is válna ott.
A keresztapám meg.. nos tény, hogy törekszik rá, hogy a nevét a legjobb gyógyítók között emlegessék, de nem hiszem, hogy instant megoldással tudna szolgálni a cicák helyzetére. A vén denevérrel pedig aligha hiszem, hogy a “csapatmunka” eredményes lenne, tekintve, hogy messze rühellte mindig is az öreg… Arról nem is beszélve, hogy a fene tudja milyen állapotban fogjuk megtalálni a szeretteinket.
- Irány a barlang? Előre menjek újra? - vetem fel Shannanak és Gerardnak címezve hiszen, ezen a helyen az van már csak ami “felderíthető”… Amennyiben pedig igent mondanak, nos kiábrándító bűbájt intézek magamra és a tündér láthatatlanságot is magamra húzom, majd hoppanálok egyet egyenlőre a barlang szájának belátható részére.


//Kiábrándító bűbáj - Az, akire a bűbájt szórják, mintha észrevétlen lenne. Nem láthatatlan, de az emberek még ha rá is néznek, elfordítják a tekintetüket, nem veszik észre. A bűbáj feloldódik, ha az illető beleütközik valakibe, vagy leleplezik.
Bűbájtan: 23
Szerencse: 30


Ha Shannaék rábólintanak:
Tündér: I. Képesek úgy megtörni maguk körül a fényt, hogy ezzel gyakorlatilag láthatatlanná váljanak, amíg koncentrálnak. Mozogni közben csak jóval lassabban tudnak, különben más könnyebben rájöhet a turpisságra.
II. Képesek olyan helyen is hoppanálni, ahol ez le van korlátozva, legyen az a Roxfort, vagy egyéb hely, ha kifejezetten a mesélő ezt másképp nem ítéli meg.

//
Kút tündér főzete:

//
A mumus hálája:




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-09, 11:52






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

Ha meghalunk,  vagy csak simán kiütjük magunkat a játékból, azzal senkinek sem segítünk. Én ugyanannyira meg akarom találni Codyt, és a többieket, de a kockázatokat mérlegelni kell.
- Én a magam részéről nem belesétálnék, hanem kikerülném, vagy kijátszanám a csapdákat. A barátaink sem akarnák, hogy a mentőakció közben kinyiffanjunk. - megértem Geraldot, sőt együtt is érzek vele. Tényleg. Viszont úgy tűnik, hogy a józan ész egyedül nálam maradt meg. Sőt meglehet a kunyhó is csapda, ahogy Lizzy gondolja. De egy fejünkre omló viskóval könnyebb elbánni, mint a totális ismeretlennel.
- Ha valamilyen bájital okozta ezt, akkor vagy ideiglenes a hatása, vagy létezik ellenszer. Azonban ezt most nem itt várnám ki. - ki tudja meddig ülhetnénk itt a cicák mellett arra várva, hogy emberré változzanak. Ha meg nem történik meg magától a folyamat, akkor majd nekem kell kutató munkát végezni a könyvtárban. Talán Cody és Piton professzor segítenének benne, ha oda jutunk. Csakhogy ahhoz meg kell találni Codyt, és ezzel vissza is jutottunk az eredeti problémához.
Azért leguggolok a cicákhoz, hogy megnézzem őket, ha Shanna kihozta őket a házból. Legalább azt megnézzem fiúk-e vagy lányok. Megpróbálom megnyugtatni őket, hogy segíteni fogok rajtuk. Sajnos az én képességem nem olyan, mint a legilimentoroké, hogy konkrétan beszélgetni tudjak velük, és elmeséljék nekem a történetüket. Ez inkább egyfajta ösztön, amivel érzékelem őket, a hangulatukat, ösztönszerű érzéseiket, mint a félelem, éhség, vagy játékra való kedv, és talán befolyásolom is őket, ha akarom. Azért a zsákból megpróbálok az oldalamra erősíthető hordozót barkácsolni, hogy legalább egy kicsit kényelmesebb legyen nekik, amíg Carnivora pesztrálja a két macsekot.
Úgy tűnik Shanna döntést hoz a kútról, és a bájitalokról is. Így végül nem vitatkozom tovább. Én is oda lépek, hogy utolsóként hajtsam fel a sajátomat. Még ha erőteljesen él is bennem a gyanakvás az egésszel kapcsolatban. Azonban egyenlőre semmi kellemetlen dolgot nem érzek. Sőt. Egészen jó érzés kerít hatalmába. Mintha ezzel a bizsergéssel valahogy, valamiképp többre lennék képes. A kút viszont eltűnik.
- Reméljük ez is csak időleges. Biztos rendben leszel? - fordulok némiképp aggódva Lizzy felé. Nem vétózom meg Gerard főzetét, ártani nem árthat. Nálam pedig semmi jobb nincs. A kézrátételes gyógyítás pedig legutóbb sem segített semmit. Ha ez ugyanolyan blokkolás, mint akkor, nos akkor most sem lenne túl sok haszna. Azért Lizzy mellé sorolok, hogy bármikor közbe léphessek, ha rosszabbra fordulnak vele a dolgok.
- És most? - nézek Shanna és Gerard felé, hogy mi legyen a következő lépésünk.  

//Druida:
A természet beható ismerete, érzékenység a természet erőire. Alacsonyabb szinten kisebb állatok könnyebb szelídítése, állatok felismerése, állatok irányítása.
1. szint: Kisebb testű állatok (béka, mókus) hívása, és egyszerűbb parancsok kiadása, de egyszerre csak egy állatnak.

Kútszellem lötyi hatás:

Mumus hálája:
//


♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-07, 17:31



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

- És mi van abban az esetben, ha valamiért mégis előnyünkre válna ez a kút? - vetem fel a kérdést, amint Gina megszólal - és noha én sem bízom teljes mértékben ebben a mesebeli lényben - azért mégis bennem motoszkál ama gondolat, hogy talán létezik egy rövidebb út. Az pedig, hogy Gerard is szintén emellett teszi le a voksát, bennem csupán még inkább szítja a tüzet. - A kunyhó is lehet csapda - jegyzem meg végül Gina javaslata hallatán. - A jelenlegi helyzetünket elnézve bármelyik eshetőséggel egy csapdába sétálhatunk...
Hiszen fogalmunk sincs azt illetően, hogy mit is rejt az a kunyhó. Ugyanúgy lehet veszélyes, mint a kút, de a két lehetőség közül muszáj lesz legalább egyet választanunk.
- Igen, de közben négy másik erősebb lesz - mutatok rá a következő sorokra célzásképpen. - Ez semmiképp se hátrány, nem igaz? Vannak kockázatok, amiket egyszerűen muszáj vállalnunk! A szeretteinket elrabolták, mi pedig itt lamentálunk azon, hogy megtegyünk-e valamit vagy sem, holott Chrisért a tűzbe tenném a karomat is, szóval részemről vállalom - fordulok végül Gerard irányába, majd siklik pillantásom a fiolákra. Nyilván Chris nem szeretné, ha kockára tenném a saját életemet, de jelenleg én vagyok ebben a helyzetben, nem ő. Ahogy abban is teljes mértékben biztos vagyok, hogy ő is vállalná a kockázatot bármelyik szerettéért. Ismerem már születésem óta, szóval ez az egyetlen olyan dolog, amelyet illetően teljes mértékben biztos vagyok.
Lehajtom végül a kék fiolában rejlő italt, miközben figyelem, ahogy a többiek is hozzám hasonlóan tesznek a maradék üvegcsék tartalmával. A gyomrom enyhén felkavarodik, de nem gondolok rögtön rosszra, hiszen a főzeteknek mindig van egyfajta kellemetlen utóízük, nem számítottam tehát valamiféle kellemes kulináris élményre. A dolog csupán akkor kezd gyanús lenni számomra, amikor mindez mellé még enyhe émelygés is társul és voltaképp az egész hasonlítani kezd arra, mint amikor Vanessát szabadítottuk ki...
- Azt hiszem, én kaptam a "súlyos bilincset" - jegyzem meg, mialatt a szín is kifut az arcomból, de azért - ha senki sem tiltakozik - elfogadom a Gerard által felém nyújtott bájitalt, majd megiszom, magamban abban reménykedve, hogy legalább ezúttal nem járok pórul. Ha ez valóban olyasmi, mint ami legutóbb történt, akkor esélyesen a képességeim vagy odalettek vagy gyengültek valamilyen mértékben. - Emlékeztek, mi történt akkor, amikor kiszabadítottuk Vanessát? - pillantok körbe, noha Shanna nem igazán lehet képben a történtekkel, hacsak utólag be nem avatták, szóval számára kissé bővebben kifejtem a történteket: - Akkor és ott minden képességem blokkolva lett valamilyen mértékben - sóhajtok egyet. - És most pontosan ugyanígy érzem magam...
Nem tagadom, elég rossz érzés erőtlennek lennem, főleg abban az esetben, hogy egy mentőakcióban veszek részt, amelyben az unokatestvérem élete is egyfajta tétként forog kockán. És hát miért pont én? Ezek szerint nem kell a közeljövőben lottószelvényt vennem.
- Bár, ha csak ennyi a mellékhatás, akkor viszonylag jól is jártunk, nem igaz? - várok némi bátorítást a többiek részéről, hiszen szükségem van rá. A sebezhetetlenségem valószínűleg odalett, ahogy minden más képességem is, de ennyit bőven megér Chris kiszabadítása, nem igaz? A kérdés csupán az, hogy ennek voltaképp meddig fog tartani a hatása? Örökre elveszítettem volna mindet azért cserébe, hogy a társaim erősebbek lehessenek?

(A varázserőt tartanám meg Smile)

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-07, 11:01


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
-Értem én Gina, hogy óvatos vagy, vagy hogy féltesz minket, de most minden létező esélyt ki kell használnunk, ha meg akarjuk találni a barátainkat. Ha ez egy csapda, akkor bele kell sétálni.. – Próbálom nyugtatni a griffes tolvanylányt, jelezve, hogy bár az érzelmeim itt most túláradnak, de más esetben sem lenne más esély, minthogy próbálkozzunk. Gina mindig amolyan belső iránytű, aki a helyes út felé mutat, most is értékelem, hogy amolyan lelkiismeret próbál lenni. Abban igaza van, hogy a többiek nem érnek velünk semmit, ha mi is itt leljük vesztünket, de nem látok más esélyt. Mehetnénk tovább a barlang felé, vagy a házban is tovább kutakodhatnánk, de ha valaki meg akart volna ölni a kúttal, akkor nem ilyen rafinált módon teszi. Egyszerűen ránk robban valami csapda.. Nem, ebben most tényleg az esélyt látom. Amíg Gina és Shanna egyeztet, addig ízlelgetem a felhajtott italt. A bájitaloknak jellemzően nincsen különösebb izesítésük, talán csak a szerelmi bájital kivétel ez alól, amelyben mintha mindenki valami nagyon finomat érezne, amit a legjobban szeret. – Eddig még jól vagyok. – Felelem a kérdésre, s karbafont kézzel méregetem magunkat, hogy összeesik-e valaki. Végül miután Shanna elpakolta a macskákat, és ő is felhajtja az italt, akkor érződik csak a hatás, nem én kaptam a rosszat. Azért figyelem a többiek reakcióját, és ha látom, hogy valaki megroggyanna, akkor elkapom a karját. A válltáskámból előhúzok egy általános gyógyító, erősítő bájitalt, az anyagmágus gyökerek még nem múltak el nyomtalanul, meg hát aurorként amúgy sem árt, ha hordok magammal ilyesmit. Amikor átöltöztem, alapvetés volt, hogy a válltáska jön velem. Azért Gina vétózhat, ha akar, végülis ő tanul medimágusnak. Ha azt látom, hogy Lizzy lenne a szerencsétlen, neki nyújtom át, hátha jobban lesz tőle! Aztán ahogyan a kút és környezete elkezd halványulni, a barlang felé tekintek, bár tudnám, hogy ki volt a titokzatos jótevőnk, hiszen így olyan erőteljesnek érzem magamat. Azért nem óvatlannak, azért ismét előhúzva a láthatatlanság varázslatot, akire csak lehet, szórok belőle, hogy szépen lassan közelítsünk a barlang felé. Ha ott van a főhadiszállás és a foglyok, akkor hamarosan célnál vagyunk. – Halkan, óvatosan.. – Szólok hátra a társaimnak, hogy legalább egymás kezét fogva, láncban közlekedjünk, már ha ez lehetséges.


Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-04, 10:20



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Shanna nem lát összefüggést a benti étel és a bájitalok között, és a macskák felől sem érzékel rosszindulatot. Azt viszont látja és a többiek is, ahogy ahogyan elfogyasztásra kerül egy ital, a kút képe egyre halványodni látszik. Sőt mintha időnként valami másnak az alakja derengene át rajta egy pillanatra, ami szintén halványodik egy-egy ital elfogyasztásakor. Ebből sejthető, hogy ha nem isszák meg mindet, akkor valami igen kellemetlen utóhatással kell számolni és jó eséllyel az utóhatás hangos lesz és időt is veszítenének vele.
Szóval Shanna jól gondolkodik, a cicák bizony nem veszélyesek, az étel viszont mérgezett. De valószínűleg, ha már a Testvériség jó ideje itt tanyázik, akkor a cicák se most kerültek ilyen kellemetlen helyzetbe. A levegő illata egyébként kicsit áporodott is, mintha idebent megállt volna az idő és Gerard Finitéje oldotta volna fel a dolgot. Ha akarja Shanna elpakolhatja egy zsákba a macskákat, csak mérsékelten ellenkeznek. Azért mégis csak egy kellemetlen, szűk helyről van szó, ahová beakarja pakolni őket, de elég értelmesen néznek, hogy ha elmagyarázza nekik, hogy segíteni akar, akkor végül engednek a dolognak.
Amikor tehát mindenki megissza a maga bájitalát, a kút mindenestül köddé válik. Furcsa bizsergő érzést tapasztalnak, egyedül Lizzy, akié inkább kellemetlen, a többiké elég kellemes, új erővel eltöltő. Úgy érzik, hogy valamiben jobbak lettek, valamivel többek lettek, Gerard pedig azt, hogy ma bizony bármi sikerülhet neki. Lizzy az egyetlen, akin lassan kellemetlen émelygés lesz úrrá és hasonló gyengeség, mint amit Vanessa kiszabadításánál tapasztalt.

mesélő: Luna Lovegood

//Mindegyik plusz természetesen csak a mese ideje alatt érvényes. Smile

Zöld: +3 szint választott rmahoz (ha minden maxos akkor egy új rma 3. szinten) (Alistair)
Piros: Szerencse felugrik 60-ra. Két sikertelen kockadobás kiváltása automatikus sikerre. (Gerard)
Kék: Minden mágikus képesség kikapcsol, kivéve egy választottat (1 db képesség/ rma/ fami/ varázserő stb.) (Lizzy)
Sárga: Egy RMA 7. szintjének használata a mese során. (Gina)
Lila: Egy képesség III. szintjének használata a mese során. (Shanna)

Határidő: április 10.
Én írok: április 11.//

Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-03, 21:10


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az Esküvő & Shanna

Az élet olyan, mint egy kártyajáték.
A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.


Mielőtt elindulnék a ház felé még egy rövid pillanatra elkapom Alistair szavait és a pillantást, ahogy a kesztyűbe bújtatott kezemre néz. Valahol mélyen meghat, hogy rám gondol, hiszen bennem fel sem merült, hogy a kívánságot "magamra pazaroljam", miközben hat másik élet lehet veszélyben, ezek között barátaimmal, az apámmal és egy ártatlan kisbabával. Hagyom, hogy a többiek a kúttal törődjenek és belépek a helyre, miközben Gina is elkezd leereszkedni az égből hozzánk. Kicsit meglepetten konstatálom, hogy ugyan úgy tűnik, hogy néhány perce még volt itt valaki, most csak két kiscica kerül elő és azonnal elkezdenek a lábamhoz somfordálni. Nem rúgom el őket a fenébe, viszont kimozdulok előlük, hogy ne érjenek hozzám és ezúttal élesen belém vág, hogy partner nélkül maradtam. Senki se fedezi a hátam, egyedül nézek körbe, még az a somfordálós varázsmacska is a kútnál maradt, aki bezzeg az esőben el nem hagyta volna a pajzsom védelmét. Csak halkan sóhajtok fel, felmérve a terepet és azt, hogy mennyire egybeesés, hogy két macska van a földön és két tányér az asztalon. Bájitaltanból egészen jó vagyok, hála főként Jacobnak és annak, hogy felvételi követelmény az auror szakra, így megpróbálok elvégezni egy kimutató bűbájt a tányérra és az üstben fortyogó folyadékra, azzal a gyanúval, hogy valamiféle állattá változtató főzetről van szó. Persze valószínűleg nem véletlenül főzték ki maguknak, szóval figyelek arra is, hogy ne jelenjen meg egy harmadik szemét a két cicán kívül és azt sem vethetem el, hogy ők ártatlanok, de talán támaszkodhatok az emberismeretemre... macskaismeretemre legilimentorként, hogy megérezném, ha ártó szándékkal közelítenek, vagy tudnak-e vajon kommunikálni velem.  
A bűbáj után persze körbenézek, hogy a házban van-e még ilyesmire utaló jel, hátramaradt varázsnövények, alapanyagok.
Ha igazam van, megpróbálok ráhangolódni a cicákra és felismerni bennük az emberséget, hogy kik lehetnek, hogy félnek-e, vagy tudnak-e valamit, de mivel a társaim kint várnak elsőre vélhetően nem tudom kapásból, hogyan is tudnám őket visszaváltoztatni.
- A házban találtam két macskát pontosan két tányérral, de embereket nem. Azt hiszem megmérgezték őket és az változtatta át őket, de az alapképzés óta nem különösebben foglalkoztam a bájitaltannal és nincs nálam bezoárkő vagy egyéb megtörni a varázslatot. - osztom meg Ginával, a gyógyító szak egy fokkal közelebb van a bájitalkészítőkhöz, bár nem pontosan tudom, hogy ért-e ehhez a területhez, kiderül. Minden esetre, ha találok bent egy kosarat vagy egy táskát, akkor bezsákolom a macskákat magammal, ha hagyják, ha nem, akkor Ginát kérem meg, hogy a Kneazle-je pesztrálja őket. Ha tényleg egyszerű macskák, akkor pedig talán még beszélni is tud velük a vöröshajú lány, a druida képességét már számtalanszor használta.
- Gerard... Lizzy...? - bukik ki belőlem, amikor ők már különösebb hezitálás nélkül fel is hajtották a tartalmát az üvegnek, vélhetően látom a kezükben az üres fiolát. - Attól tartok, ha valaki elkezdte, akkor nem fogják hagyni, hogy csak a feléig jussunk. - gondolkozom el, hiszen ennyi erővel kockáztathatnánk, hogy csak néhányat iszunk meg, remélve, hogy csak a jók közül, és meghagyjuk a rosszat. Ha és amennyiben kapcsolatot találok a benti ételt mérgező bájital színe és az üvegcsék között és nem Gerard-Lizzy páros nyakalta be, gondolkodás nélkül elveszem Gina vagy Alistair keze elől. Viszont, ha nem, hezitálva nyúlok az üst felé és éppen annyira hezitálok a zöld és a lila között, mint Alistair, csak míg ő az előbbi mellett dönt, addig én a lilát emelem ki. Várok néhány pillanatot, hogy mi is történik azokkal, akik már lenyakalták és csak akkor intek a maradék párosnak, hogy igyuk meg, ha tényleg rákényszerítenek mindannyiunkat, ellenkező esetben még dacosan ellenállok neki és a ház rejtélyével és a cicákkal foglalkoznék, mielőtt valami véglegesbe rohanunk. Csak van egy olyan érzésem, hogy már késő ellenállnunk...

// Összetevő kimutató bűbáj, kitalált: Shanna kimondottan olyan hatóanyagot kutat a főzetben, ami embereket alakítana macskához, akár elrontott százfülé, akár Kirké főzete (szintén kitalált), ami állattá változtatja az áldozatot, stb. BBT: 37 pont, BIT: 30 pont, a bájitaltan a kiemelkedője

Legilimentor, részlet: "III. Képes lehet már teljes gondolatokat is kiolvasni, ha képezte magát, de természetesen ehhez első körben át kell hatolnia a célszemély mentális védelmén, amit az illető általában észre is vehet, ha erős mentális védelme van, sikertelenség esetén is, hogy valaki turkálni próbált a fejében." - ha fontos, hogy ők éppen macskák, akkor akár Animágus oroszlán képességet használva átcicul, hogy hasonló fajúak legyenek és tudjanak kommunikálni. //

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-03, 16:56




Az esküvő & Alistair


[You must be registered and logged in to see this image.]Gerard felhúzza a vödröt, és be kell valljam nem pont azt hozza fel, amire számítottam volna a tündér szavaiból. Az írást elnézve azért erősen elgondolkozom… A tündér azt mondta, “Kívánságot teljesít a kívánságok kútja, de tudnotok kell, ez nem mindannyiótok útja.” Ebből ítélve valószínűleg az sem lett volna mindegy melyikünk húzza fel, talán mindannyiunknak mást dobott volna… illetve, hogy talán lett volna lehetőségünk még egyszerűen csak hagyni a fenébe… Amire a vödörben talált versecske alapján már nincs lehetőségünk… Már önmagában az is aggasztó számomra a jelen helyzetben, hogy semmit sem érzékelek az egésszel kapcsolatban.. Sem jót sem rosszat, sem semmit.. A vödörbe nézek és Gerard okfejtésére nem akarom emlékeztetni, hogy bizony egy bizonyos főben járó átoknak is zöld színe van, szóval a színek szimbolisztikájának jelen esetben valószínűleg tényleg nincs olyan szerepe. Végül kettő marad és először a lila után nyúlnék, de valamiért végül a zöldet veszem el, de megvárom Shannat és Ginat az utolsó három körre… Vajon a súlyos bilincs azt jelenti, hogy a kút fogságába kerül az aki rosszul választott…?
A szívem tényleg kétfelé húz és valahol ragaszkodom ahhoz a naívnak ható gondolathoz, hogy ez még valami jót is hordozhat és a “bilincs” talán nem is olyan nagy ár ahhoz képest, hogy ha könnyebben megtalálhatjuk a szeretteinket, vagy akár Shanna kezének helyzete mégiscsak vissza fordul! Oda vissza cikázok fejben a két konkrét gondolat között és őszintén nem tudnék választani, valószínűleg akkor sem menne, amikor oda jutok, hogy végül mind felhajtjuk amit elénk raktak…


//
A mumus hálája:




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-03, 11:11






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

Őszintén szólva Lizzynek maximálisan igaza van abban, hogy nem bízom meg a kút tündérben, nimfában, vagy mi az Istenverte lény az. Meglehet, hogy Griffendéles vagyok, aki elvben bátor. Sőt néha túlontúl vakmerő is, de azért nem kockáztatom feleslegesen az életem. Különbség van bátorság és a szuicid hajlamok között. Nekem pedig úgy érzem, hogy igen is jó okom van nem bízni mindenféle álságosan jó vízi lényben. Éppen elégszer ráfaragtunk már, ahhoz mindennel és mindenkivel szemben gyanakvó legyek, aki rövidebb utat kínál valamihez. Semmi sincs ingyen az égadta egy világon. Biztos vagyok benne, hogy ez az egész kút történet egy nagy csapda.
Minek utána fentről semmi érdemit sem látok, senki sem közeledik, és úgy tűnik, hogy a kúttündéren kívül nem fenyeget minket senki sem, így végül leszállok Lizzy mellé, és vissza veszem az emberi alakom. Már csak azért is, hogy szóban is elmondhassam az ellenvéleményem, mert a víjjogásom úgy látszik nyilván nem volt elég. Pedig egyesek szerint sokkal elviselhetőbb létforma vagyok madárként.
- Szerintem ez nem jó ötlet. Mi van ha csapda? Főleg a szöveg tükrében. Nem tudhatjuk, hogy mit jelentenek az "egy pórul jár" és "a súlyos bilincs" kifejezések. Semmi kedvem itt ragadni egy kút mélyén. Azzal nem segítünk egy elrabolt szerettünknek sem. Biztos van más út is. Nézzük meg, hogy Shanna mit talált a kunyhóban. - próbálok a józan ész hangja lenni. Jelenleg Gerard szerintem túlságosan is aggódik a felesége miatt, és nem éppen az észszerűség vezeti. Engedi, hogy elragadják az érzelmei. Félre értés ne essék, én is aggódom, épp annyira mint ő. Ha pedig tudnám, hogy ezzel megmentem az elraboltakat, akkor gondolkodás nélkül hajtanám fel akár a "rossz fiolát" is, vállalva bármilyen következményt. Annak ellenére is, hogy az egyik első dolog, amit Piton a fejünkbe vert, hogy soha semmilyen körülmények közt ne igyunk meg olyan italt, amiről nem tudjuk hogy micsoda, és milyen hatása lehet. Csakhogy ebben nem lehetünk biztosak. Sőt inkább tűnik ez csapdának, mint segítségnek. És még ha igaz is a versike, és csak egyikünk szívja meg, a többiek megtalálhatják, amit keresnek, a Testvériség akkor is nyert, ha egyikünket kivonta az egyenletből.
- Találtál valamit a házban? - megyek inkább Shanna elébe, és teszem fel neki a kérdést. Hátha ott van az alternatívánk, hogy ne kelljen senkinek sem a kúthoz és a fiolákhoz fordulni. Megvárom tehát Shanna válaszát, és döntését az egész dologgal kapcsolatban. Közben azért Carnivora Gerard és Lizzy lábába akaszkodva próbálja meg eltántorítani őket a főzetek elfogyasztásától, legalábbis addig, amíg Shanna nem rendelkezik erről.
Tehát megvárom Shanna döntését erről az egészről. Csak ha ő ad rá utasítást, és vele együtt mindenki egyet ért lépek közelebb a kúthoz, és veszem magamhoz az utolsó maradék fiolát, a sárgát, hogy velük együtt hajtsam fel. Nem tudom mire számítsak, de sok jó előérzetem nincs.


♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-04-01, 13:45



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Egy kissé meglep, hogy Gerard engem is bevon a nyomolvasásba, de azért igyekszem mindent a tanácsai szerint követni és mindenre figyelni, ami szerinte fontos lehet. Elvégre, pont amiatt szeretné, hogy mellette maradjak, hogy legyen lehetőségem tanulni, tapasztalatot szerezni mindebben... Azt hittem, csak zavarnám, ezért is álltam volna félre, hiszen nem mindenki örül annak, ha egy zöldfülű egyén a lába alatt trappol és folyamatosan kérdezősködik. De ezek szerint ő nem ilyen és ennek kifejezetten örülök. Nem a tanulás jelenleg az elsődleges szempont, de igenis némi biztonságérzetet ad számomra az, hogy tudom, mi alapján következtet ki dolgokat. És ebbe az egész folyamatba belelátni igencsak érdekes, noha még mindig nem feledkeztem el arról, miért is vagyunk itt tulajdonképpen. A szeretteinket elrabolták, ezért is igyekszem a lehető legjobb formámat hozni. Az pedig, hogy mellette még egy tapasztalt auror nyomolvasásába is bepillantást nyerhetek, némi előnyt ad számomra a későbbiek folyamán. Őszintén csodálom őt és Shannát azért, amiért még egy ilyen helyzetben is képesek kívülről ennyire higgadtnak és összeszedettnek tűnni.
A megérzésem semmit sem sugall és - noha a kútra koncentráltam főképp - semmi, de semmi sem ugrik be, így hamar ráhagyom a dolgot. Az ilyesmi egyébként is nagyon ingoványos terep és hát én sohasem fektettem erre valami nagy hangsúlyt. A jóslástant fel se vettem, amikor idekerültem, hiszen Amerikában sem érdekelt túlzottan. Csakis a kötelező tantárgyakat tartottam meg, hiszen a négy fal helyett inkább rohantam ki a pályára repkedni, aminek meg is lett az eredménye, elsőként a VMS, másodsorban pedig az Allstar révén. Feszülten figyelem azért az időközben a házba belépő Shannát is, noha eléggé nehezemre esik elszakítani a pillantásom Gerardról és a kútról, de amint a férfi is csatlakozik Shannához, gyorsan megrázom a fejem, mintha alaposan eláztam volna és igazság szerint pár pillanatig úgy is éreztem magam. Soha életemben nem álltam még egy véla bája alatt sem, vagyis kész szerencse, hogy csupán ennyi hatást tett rám és nem vetettem rá magam iziben.
Nem lep meg, hogy Gina nem bízik a kút tündérében, ha itt és most nem mások miatt tenném mindezt, akkor esélyesen én is komolyabban mérlegelnék, de sajnos túl nagy a csábítás és ha ez esetleg egy csapda a hátráltatásunk érdekében, hát bravúrosan bejött a dolog. A kék fioláért nyúlok tehát, úgy nagyjából semmilyen alapon, noha azért a Gerard által mondott ismertető kissé ott munkál bennem. Az alkímiában pozitív szín, a gyógyításé, szóval hátha most is bejön és nem a 21-re húzok még egy lapot eme mozdulatommal.
- Csírió! - emelem meg enyhén a fiolát a többiek irányába, miután kivettem belőle a kupakot, majd hajtom le egy húzóra. Ha mást nem is, hát annyit megtanultam bájitaltanból, hogy az itókákat érdemes hezitálás nélkül legurítani, hiszen korántsem bizonyos, hogy kellemes íze lesz...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-03-31, 18:15


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Nem hagyom, hogy Lizzy félrehúzódjon, a vállánál támogatva magam mellé illesztem, hogy együtt gugoljunk le, vizsgáljuk meg a nyomokat, és adok némi instrukciót, támogatást, hogy mire érdemes figyelni. A stílusom inkább Eastwick támogató mentorálását mutatja, semmint Solomon katonás utasításait. Abban hiszek, hogy az auroroknak párban, egyelő felekként kell dolgozni, még akkor is, ha az egyik még kér némi útmutatást, ám ahol egymás életéért felelnek, ott nem lehet helye a hierchiának! Nyomot ugyan nem sokat találunk, a házikó viszont valamennyire felfedi magát, engem most mégis a kút tündére mozgat meg jobban. Ahogyan meghallgattuk az intrukciókat, azonnal visszahúzom a gyűrűt, nehogy valaki még le akarja tépni az alsómat, Shanna pedig elveszti a türelmét, és rátör a lakókra, amivel nincs is gond, így már én is pálcát húznék, ha nem a vödröt húznám felfelé. Többet kéne lejárnom edzeni, mert a sima akadálypályák nem készítenek fel az egy ponton megerőltető mozdulatokra.
Amikor már fent van a vödör, s benne az üvegcsék, akkor azért én is pálcát húzok, hogy Shanna után lépjek kivont pálcával, hogy tudjam őt fedezni, de mivel most nem talál közvetlen veszélyt, ezért inkább neki is megmutatom a tekercset. – Aligha találhatunk benne logikát. A zöld és a kék az alkimiában a gyógyítás színe, a vörös pedig az átkoké, savaké, de.. Tegyük fel, hogy csak egy a rossz, ahogyan a tünci sugallja. – Lépek vissza a vödörhöz, és mivel a hős Griffendél háza a pirost mondhatja a színei között, ezért élve az előválasztás jogával, kiveszem hát azt, és lecsavarom a kupakot. – Akkor hát.. fenékig! – Veszek nagy levegőt, s felkészülve a legrosszabbra megiszom a tartalmát. Ha az ember élete szerelméért, a születendő gyermeke anyjáért harcol, akkor nincs az a kockázat, ami ne érné meg. Fél szemmel azért nem árt figyelemmel kísérni a macskákat is, ki tudja.. És Alistair megint bölcsebbet közölt, mint amire a kora utalna, nem hiszem, hogy túl sok választásunk van.


Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-03-28, 10:56



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

A csapat teljesen érthető módon nem kifejezetten bízik a tündérben, de egyelőre nem érzékelnek semmiféle veszélyforrást. Gina nem lát az égből senkit közeledni, ahogyan a jövőbe tekintés sem mutatja azt, hogy bárki megtámadná őket, vagy rossz végük lenne rövid időn belül. Shanna legilimentor képessége sem érzékel dzsinnes átverést a szövegben, vagy a tündér szándékaiban. Gerard tehát feltudja húzni a vödröt, ott hagyva a házat, amit kezdetben vizsgált. Kell azért ehhez az erő, pedig csak egy vödör, de mégis beletelik jónéhány pillanatba, mire a kút kávájához ér végre és azért érzi rendesen a két karját.
Eközben Shanna gond nélkül betud jutni a kunyhóba. Az alohomora elég, aztán már aurorosan betudja rúgni az ajtót és előre szegezett pálcával jöhet a zsaru szöveg. Odabent nem talál elsőre senkit sem, csak két kisebb cica mászik elő az asztal alól. Kölykök láthatóan és halkan miákolva indulnak meg Shanna lábához egy kiadós ismerkedős dörgölőzésre, na persze, amennyiben Shanna hagyja, nem lép hátra, vagy nem rúgja fel őket reflexből. Nem tűnnek elsőre veszélyesnek. Gyors helyzetfelméréssel láthatja, hogy egy kis kandallóban ropog a tűz, az asztalon valami étel, valószínűleg leves gőzölög két tányérban.
Gerard tehát felhúzza a vödröt, amit mostmár akár meg is nézhetnek, akik kint maradtak. Nem robban a képükbe, nem kúszik elő vele valami démoni kútszörny sem. A vödörben öt darab üvegcsét találnak, mellette egy kis tekercset. Az üvegcsékben ismertelen italok pihennek. Illat, összetevő alapján se tudják meghatározni, hogy mifélék lehetnek, mágia pedig nincs rájuk hatással. Mind más színű, zöld, sárga, kék, lila és piros. A kis tekercsen a következő szöveg áll:

Négy erősebb lesz, egy pórul jár.
Mit választasz? Dönts hamar!
Visszaút már nincs.
Tiéd lesz a kincs,
vagy a súlyos bilincs.


mesélő: Luna Lovegood

//Határidő: április 3.
Én írok: április 4.//

Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-03-27, 21:47


Yoyo menekülő üzemmódba vált és kiröppen amikor a fényt meglátja a kút mélyen. Miután a tündér megmutatta magát és mindenki kicsit sokkot kapott attól amit latott bennem felmerül, hogy ha ez valóban egy kívánság kút... Akkor az azért elég brutál előnyöket adhat az ellenfeeinknek is.. Megpróbálok a képességemre hagyatkozni és rá hangolódni, hogy vajon tényleg valóság-e, amivel kecsegtetett a tündér.. Egyáltalán ő maga valódi volt-e vagy csak szemfényvesztés... Vagy az egész csak egy tetszetős elterelés és csapda? Megpedig a remény csapdája... A többiekkel ellentétben én nem gyűlök be Gerard mögé és vegyülök egy kupacba a többiekkel.
Ha úgy érzékelem és esetleg validnak találhatom az esetleges érzékelésemet, miszerint nem csapdával van dolgunk, úgy bennem felmerül valami.. - Ha a kút olyan erővel bírhat, mint amit ígér... - Én a többiekhez vezető úton kívül mást is.... - egyetlen pillanatig össze harapom az állkapcsomat, ahogy keresem a szavakat -..mérlegelnék...- mondom ki végül egy nyelessel és a tekintetem akaratlanul is Shanna kezére téved. Persze távol álljon tőlem hogy ha egy pillanatra is csapdának érzékeljem az egészet bármi ilyesmit kiejtsek a számon. Továbbá inkább a környezetünkre koncentrálok készenlétbe helyezett pálcával onnan ahol eddig is voltam, kicsit távolabb ahonnan beláthatom a terepet.



//Látó (született) 5 %
I. Képes érzékelni apró rezdülésekből, ha valami rossz, vagy nagyobb változás várható, de nem tudja meghatározni, hogy pontosan micsoda. Mesélőtől kaphat spontán bevillanásokat, afféle intuíciós megérzést a közeljövővel kapcsolatban. Nem konkrét látomást inkább pl. hogy ne menjen egy adott helyre, vagy pont, hogy menjen.
II. Képes érzékelni maximum 3 perccel előre a jövőt, akár egy eseménynél több lehetőséget is mondhatni előre végigzongorázhat így, hogy melyik lenne a legjobb kimenetelű, de ezt nem teheti meg végtelenszer, egy idő után elfárad.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-03-27, 21:05


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az Esküvő & Shanna

Az élet olyan, mint egy kártyajáték.
A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.


Gerard elkezdi a házat nézni, és egy finitét intézni rá, de végül visszatér a kúthoz, amin jeleket és nyomokat kutatok első körben.
- Lehet fontos, hogy nem elhagyatott a ház. - jegyzem meg, nem feltétlenül értem, hogy a felismerés után Gerard miért jött inkább a kúthoz ahelyett, hogy tovább folytatta volna a kutatást. Nem akarom delegálni, már ő is önálló auror, attól függetlenül, hogy mivel én elvégeztem a felsőfokú képzést is, egyértelműen én vagyok a rangidős. Fel szemmel azért figyelem, hogy Gina hol jár az égen, hiszen ha minden igaz ő nincsen kiábrándító bűbáj alatt, az alakja eléggé átlagos ahhoz, hogy tényleg "sima madár" lehessen.
- Ezt megértem. Csak okosan. - válaszolok Lizzy-nek, fiatal még, eltűnt az unokabátyja és igazából az eltűntek fele mindenkinek az ismerőse, senki se csak a saját szerettéért megy, úgy hiszem. A lábnyomok jól jönnek, kétlem, hogy az félrevezetés lenne, ám annyi lehetőséget kapunk a nyakunkban, hogy még Lizzy is elkalandozik, aki eddig annyira sietni akart előre, ameddig forró a nyom. Amikor megjelenik a ragyogás, azonnal hátrébb lépek és bár a tündérnek bájos, pozitív kinézete és bíztató szavai vannak, sajnos bennem egyáltalán nem indul meg a bizalom.   Azonnal elkezdek ártó szándék és sötétség után kutatni és nem csak arra figyelek, hogy a szavai igazak-e, de arra is, hogy van-e benne hátsószándék, hiszen tisztában vagyok azzal, hogy a szavaknak lehet több értelme is. Egy kicsit elborzadva látom, hogy Gerard azonnal kapva kap az alkalmon és Lizzy is úgy tűnik, hogy simán bepróbálkozott volna.
- Magunkban jobban bízom, mint egy random mágikus lény vagy kút segítségében, de... legyen. - vonom végül össze a szemöldökem. A familiáris pajzsot von, Gerard pedig elkezd ragyogni, ami ránk is hatással lehet, így nem csoda, ha még tovább hátrálok. Minden figyelem a kútra összpontosul és nem feltétlenül azért, mert magamat mentem, de a ház felé hátrálok, hogy nehogy onnan törjön ki valaki vagy valami, amikor a kút csodájával foglalkozunk. Gerard már finitét intézett rá, így abban reménykedve, hogy több erősebb bűbáj nem védelmezi Alohomorával kipattintom, hogy erőteljesen bekopogjak és hivatalosan belökjem vagy berúgjam az ajtót.
- Griffin, Auror Parancsnokság, igazolja magát! Nyomozást folytatunk és szükségünk van a segítségére. - kiáltom. Nem vagyok naiv, kétlem, hogy bárki segítene nekünk, aki a tő szomszédságában lakik egy Testvériségi bázisnak, de az esélyt megadom, illetve legalább szakszerűen elmondtam az információkat. Ha nincs is bent senki, akkor is találhatunk valami hasznosat, akár információt, akár mást, mielőtt tovább mennénk. Nem mondom, hogy nem örülnék, ha Gina már a földön lenne mellettem és pálcával a kézben fedezne, ameddig a többiek a kúttal vannak elfoglalva, így intek is neki, hogy közelítsen erre, mielőtt ténylegesen belesnék. Addig nem feltétlenül akarok bemenni, amíg nem derül ki, hogy a kúttal mi lesz, viszont ahhoz se kell annyi ember, hogy azt körbeálljuk. Ha Gerard itthagyta ezt a nyomot és rákapott az enyémre, akkor cserélünk.

// Tünci szövegére:
Legilimentor III.: Technikailag lehetetlenség neki hazudni, megérzi, ha valaki nem mond igazat és ez ellen csak igen magas mentális védelem és koncentráció nyújt védelmet. + IQ: 37 pont

(+ Inkvi 3. szint: Folyamatos védettség bizonyos szinten a lények képessége ellen (sárkányláng, vámpír pillantása, baziliszkusz stb.), de ez nem jelent száz százalékos védelmet. - ez Gerardra is jó xd)

Alohomora: ajótnyító bűbáj, Varázserő: 31 pont, BBT: 37 pont //

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-03-24, 12:32






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

Az egyetlen pozitívum, amit ebben az egész kalandban fel tudok mutatni, hogy végre elállt az eső. Ami viszont a felderítő repülést illeti semmi gyanúsat nem látok elsőre. Ez pedig már önmagában is gyanús. Vagy csak én vagyok túl paranoiás már. Mindenben a lehetséges veszélyforrásokat kutatom. Ott is ahol valójában nincsenek is. Jelen helyzetben azonban nem engedhetjük meg magunknak, hogy ne legyünk tökéletesen éberek.
Leszállok a háztetőre, reménykedve, hogy nem szakad be alattam vagy valami, és kirázom a tollaimból a vizet. Ami elég komikus látvány lehetne önmagában is. Viszont kétlem, hogy a többieket ez kötné le. Innen figyelem a kutat, és a többiek megmozdulásait.
Azért amikor Gerard finitéjére megjelenik a füst, és a virágok a cserepekben, akkor teszek egy újabb kört. Ez már tényleg furcsa. Viszont a függönyök miatt még mindig nem látok bent mozgást. Ez viszont nem jelenti, hogy minket nem tartanak megfigyelés alatt. Valahogy az a nyugtalanító érzésem, hogy itt hamarosan el fognak szabadulni a történések.
A kút tündér, vagy mi az ördög megjelenése pedig csak rá tesz egy lapáttal a kellemetlen előérzeteimre. Hangos elégedetlen víjjogást hallatok, jelezve, hogy engem nem győzött meg a veszélytelenségről. Bár ha kívánnom kéne, akkor egyszerűen vissza kívánnám magunkat az elraboltakkal együtt az esküvőre, mintha mi sem történt volna. Viszont nyilván nem én fogok a kúttal tárgyalni.
Noha azért, bár kellő  távolságból, és fentről, de figyelem a többieket. Főként, nehogy hátba kaphassák őket a ház felől esetleg, amíg a tündérke leköti a figyelmüket.
Carnivora viszont a lenti kút körül tevékenykedő kis csapat köré próbál egy mágikus pajzsot felvonni. Biztos ami biztos. Ha lehet Gerardot is bele értve, ha nem akkor azokat védve akik esetlegesen hátrébb maradnak, Lizzy, Shanna, Ali?
Ki tudja, talán hálából, hogy a lábaik közt cikázva nem lett csurom víz a kezdeti esőtől.  

//Animágus I. - karvaly
Képes felvenni egy általa választott állat alakját, ami nem lehet mágikus lény és később nem változhat az alak, amit egyszer elsajátított. Az állat fajtájának kiemelkedő példánya lesz.

Familiáris
Mágikus védelem: Hasonlóan, mint a pajzs védelmet biztosít, ám ez mágikus támadásokra hat, azokat nem engedi át.//


♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty2023-03-23, 18:07



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Rendben, talán valóban túl sokat használom a varázserőmet, de valamiért képtelen vagyok csak úgy tétlenül, ölbe tett kézzel figyelni, amint a többiek mind-mind hozzáadják a magukét. Mindenesetre, igaza van Shannának, pöppet valóban túlhajtottam magam, de legalábbis a mágikus erőmet mindenképp... Érzem, hogy egy fél fokkal fáradtabb vagyok, mint amikor elindultunk és noha ez nem befolyásol semmiben sem, de a reflexeimre esélyesen hatással lehet, ami egy szorult helyzetben nem éppen nyerő. Tartalékolnom kell annak érdekében, hogy a későbbiek folyamán is hasznukra lehessek. Ráadásul, ha így folytatom tovább, a végén még azelőtt kidőlök, hogy egyáltalán elérnénk a célunkat.
- Igaz - biccentek végül egy aprót a nő szavai hallatán. - Egyszerűen csak nem szeretném húzni az időt pont egy olyan helyzetben, amikor minden perc számít - felelem végül némi gondterheltséggel az arcomon. Chris veszélyben lehet, ez pedig olyasmi, ami esetemben könnyedén eredményezheti azt, hogy túlhajszolom magam. Még kész szerencse, hogy Shanna figyelmeztet erre, mert másként eszembe se jutott volna. Azért egy ehhez hasonló helyzetben is nagyon fontos a józan ész és a higgadtság. Egy aurort nem vezethetnek az érzelmei, hiszen Gerard sem fordult ki önmagából és nem hozott ostoba döntéseket. Hosszú út áll még előttem és azt hiszem, csupán csak most tudatosul bennem első alkalommal, hogy mi mindent meg kell még tanulnom... Az aurorság nem csak annyi, hogy pálcával a kezünkben rohangálunk a sötét varázslók után... Igenis akadhatnak olyan helyzetek minden auror életében, amikor érzelmeken alapuló döntéseket kell hoznia, ezt pedig jó lenne megfelelően a helyén kezelnem. Christ elrabolták, jogom van ahhoz, ami jelen pillanatban is a lelkemet nyomja, de ez nem hathat ki a teljesítményemre és az ítélőképességemre, hiszen abban az esetben nem csak magamnak és az unokatestvéremnek fogok ártani.
Akármennyire is aggódom, azért engedelmesen félrehúzódom, amikor Gerard mellém lép, hogy megvizsgálhassa a nyomokat. Egyértelműen a barlang felé vezetnek, de nem vagyok szakképzett nyomolvasó, szóval ezt jobb, ha a felnőttekre hagyom, hiszen ki tudja, hogy a férfi mi mindent vehet még észre, amit én - a tapasztalatlanságom okán - csak úgy figyelmen kívül hagyok. A házikó - a Finite hatására - ezúttal olyan képet ölt magára, mintha lakna benne valaki, de mivel eddig nem támadtak ránk, nem tulajdonítok számára túl nagy jelentőséget.
Azért a tündér felbukkanása láttán kissé belém szorul a levegő egy pillanatra, de közben valamiféle halovány reménysugár is feltámad a lelkem legmélyén... A hirtelen lelkesedésem szinte azonnal el is feledteti velem, hogy ez akár csapda is lehet. Ha ez valóban igaz... Ha maga a kút teljesíti az emberek kívánságait, akkor Chris bármelyik pillanatban kiszabadulhat. És a szabadságáért cserébe csak egy nyavalyás vödröt kell felhúznunk! Már-már kapnék mohón a csörlő után, minden óvatosságomat sutba vágva, ám Gerard pont abban a pillanatban szólal meg és ránt vissza engem is a valóságba. Megbabonázva bámulom tehát a kutat, de nem lépek közbe, amikor a férfi magához ragadja a kezdeményezést. Mindenesetre, igyekszem koncentrálni és valamiféle megérzésfélét nyerni valahonnan. Néha elég szépen beletrafálok dolgokba, úgyhogy hátha ezúttal is szerencsém lesz...

Jövőbe látás: Képes maximum 3 perccel a bekövetkezendő dolog előtt meglátni a jövőt, így nagyobb eséllyel, könnyebben védekezve.
Szerencse: 20 pont Mivel Lizzy nem tudatosan használja ezt a képességet.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 4 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» London Life
» Glastonbury, Anglia
» VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA
» Bristol, Anglia
» Bexley, London (kertváros)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol-
Ugrás: