ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


2024-04-26, 15:41
Darren Morgenstern


2024-04-26, 06:27
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Bromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 2 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Bromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 2 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Bromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 2 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Bromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 2 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Bromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 2 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_rcap 
Megan Smith
Bromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 2 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Bromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 2 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Bromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 2 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Bromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 2 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Bromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 2 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bromley, London, Anglia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets
Kylie Aria Bryson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2021-06-11, 09:32


First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]



együtt újra egész lehet.
[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
Két megtört lélek
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-15, 19:46




Az esküvő & Alistair


[You must be registered and logged in to see this image.]

Hálás vagyok, hogy Shanna oda lép hozzám és próbál segíteni, kitisztítani a fejem. Amióta bejöttünk lényegében én használtam bármelyik képességemet legkevésbé így talán most sikerül újra erőre kapnom hála neki… És bár tapsolni nem tapsolok, de csettinteni csettintek a megfelelő ütemre, hogy mindenkinek meg legyen. És ha Shanna csak csatlakozik annál jobb. Sikerül vissza húznia a röpke bezuhanásból és végülis a többiek után haladva megyek velük mintegy sereghajtó. Amikor látom hogy Gina oldalra indul a szemeim kikerekednek és a szívem hatalmasat dobban. Nagyon szeretnék újra anya közelében lenni, úgyhogy amikor Lizzy és Gina beérnek, magam is lefordulok de képtelen vagyok bemenni. Meglátva anyáék helyzetét fájdalmasan felnyögök, hiszen úgy fekszenek ott mint a halottak... Pillanat alatt elvesztem az ütemet a csettintésben. És még valami történik a “figyelmetlenségem” következtében. Nem csak én veszítem el az ütemet, de meglehet, hogy a hangmágusi képességem egy kissé elszabadul és a tévesztett ütemet másra is átragasztom akaratlanul.. Legalábbis azokra akik elől haladnak. A kezemben két kavics maradt, amiket kissé tehetetlen dühvel pattintok a falnak látszólag minden ütem vagy cél nélkül, csakhogy nem csak a hangmágusi képességem szabadult el aminek lehet meg lesz a böjtje.. Az egyik ugyanis Shanna íjat feszítő kezének könyök idege felé száguld, félő, hogy ha kilő ezzel csúnyán felhívja a figyelmet mindannyiunkra, vagy ki tudja mit vagy kit talál el vele…
Míg a másik kavics Gerard pálcát tartó csuklójának gyenge pontja felé száguld.. Amit nem lenne jó, ha elejtene, hiszen ki tudja mi lesz a pálcával, ha valamelyik zónába esik…
A fehér ünneplős zakóm ujjából pedig a kezembe simul egy pálca.



//Hangmágus: 2. szint: Célszemélyre fókuszálva az ő számára hallható ütemes hangot hoz létre, pl. óra kattogás maximum fél órára, ami egy idő után rettentő zavaróvá tud válni. - Gerard és Shanna számára zavarna be az átjárók ütemének kérdésében. Kihasználva az erőterek blokkolását és feloldását.


Kút tündér főzete" Zöld: +3 szint választott rmahoz
Választott rma: Akrobata
//Akrobata: 6. szint: Gyorsaság: Képes az emberi sebesség kétszeresére felgyorsulni, harcban kétszer képes támadni, de csak támadni! - a két kavics használata

//Akrobata: 4. szint: Emberfeletti reflexek: erős koncentrációval, fegyver, pl. tőrdobás esetén mindenképpen célba talál, elég a célszemélyre koncentrálnia. - Az erőterek ütemét kimérve akkor pattintja, amikor tud élni a képességével és útnak tudja indítani a kavicsokat, és azok lehetőleg át is jutnak az akadályokon.
Akrobata: 6. szint: Fegyverismeret: Bármiből képes fegyvert csinálni, akár egy kisebb kőből is, tudja pontosan hova, hogyan kell dobni, és mindenféle fegyvert használni tud, ami a kezébe kerül, akkor is, ha előtte még nem látott olyat. - célzás és célba érés erősítés.

Szerencse: 30



//
Kút tündér főzete:
//
A mumus hálája:




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-15, 18:02






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

Nem mondanám kifejezetten, hogy nem érzek semmit sem Shanna keze láttán, vagy nem vált ki semmit sem belőlem. Egyszerűen ez nem az érzelemnyilvánítások helye, és ideje. Én a magam részéről a bűntudatomat, együttérzésemet, és úgy minden ehhez köthető azonosítatlan érzetemet úgy mutatom ki, hogy ha oda jutunk, vagyis ki innen, akkor szabad időben a könyvtár egy eldugott zugában kutakodok az efféle átoksebek megtörésére, és keresek alternatív gyógymódokat, kérdezgetem róluk a gyógyító szakon tanító professzorokat. De ennek mint említettem nem most van itt a helye és ideje.  
Most inkább az erőtérre, és a karvaly látásomra koncentrálok, hogy a megfelelő ütemet tudjam tartani valahol a sorban. Úgy tűnik a fagyasztás nem jön be, így marad az ügyességi játék. Ami elég kellemetlen, amikor a képességeim egyszerűen ki-be kezdenek kapcsolni. Nem zavar, ha madár tollak jelenek meg a tarkómon, és hátamon, de annál inkább, hogy ezt nem én irányítom. Ahogy azt sem, hogy mikor vált vissza a szemem "normálisba" és ismét "madárba". Az egyéb druida, nimfa, gyógyítói képességeimről nem is szólva.
Az egészből Shanna szavai zökkentenek ki. Amikor pedig sikerül felmérnem a helyzetet, akkor bólintok egyet.  
- Megpróbálom. Hogy néz ki az apád? - teszem fel a kérdést Shannának, amikor említi. Nem tudom pontosan, hogy ki Shanna apja, csak mintha valaki említette volna, hogy valami fejes féle az aurorok között, de erre az információra se figyeltem igazából oda. Azonban, ha Shanna válaszol, vagy egyszerűen csak rámutat, az egyik lila búrára akkor oda fordulok, és megpróbálok eljutni a megfelelő ütemben az auror parancsnok lila búrájához.
- Ne nyúlj a búrához! - figyelmeztetem azért Lizzyt, ha esetleg valami ilyesmire készülne. Tudom, hogy mennyire aggódik Chris miatt. Én is, ami azt illeti. Chris is a barátaim egyike, akiket nagyon kedvelek, főleg mert jól lehet vele sárkányokról, és varázslényekről dumálni. Szívem szerint én pedig Cody búráját keresném, és először vele próbálkoznék, de ha harcra kerül a sor, akkor egy auror fejes hasznosabb lehet egy gyógyítónál. Csak remélhetem, hogy ez a logikus és jó döntés ebben a helyzetben, és a többieknek sem lesz baja.
Minden esetre most elő veszem Gerard könyvének másolatát, és felteszem neki a kérdést: Mi lehet ez a lila sztázismező, és hogy lehet megtörni? Nem tudom, hogy milyen válaszra számítok, de most minden információ jól jöhet. Akkor is, ha majd egyesével kell mindenkit felkeltenem, amitől aztán tényleg lehetek olyan kimerült, mint Ali látomásában. Ezen azonban most nem akarok töprengeni.

//Mindentudás könyve:
Egy picike, zsebbe simán beférő könyv, amit ha a tulajdonosa aktivál normál könyvméretűre nő. Ha a tulajdonosa rákoncentrál egy kérdésre valamilyen általános tudnivalóról, akkor a könyv arról fog leírást adni. A mesélőtől függ természetesen, hogy milyen szintű tudást birtkolhat a könyv, tehát nem bármiről, bármit. Naponta egyszer használható.//

Kútszellem lötyi hatás:

Mumus hálája:



♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-15, 17:09



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Az emlékeimet illetően sajnos semmire se megyek, szóval kissé csalódottan szedegetek össze pár követ a földről, hogy azoknak a segítségével állapíthassam meg, hogy az erőterek vajon milyen ütemben kapcsolnak ki-be. Sajnos, nincsenek hangmágusi képességeim, semmiféle rendszert sem hallok ki a dologból, szóval ebben mások tapasztalataira és tudására bízom magam. Leginkább Aliéra. Az anyukája szintén zenélt annak idején - vagy esetleg még most is? - rendszeresen musicaleket rendez az iskolában, szóval a fiú eléggé otthonosan mozoghat ilyen témában, már csak a képességei révén is. A kérdés csupán annyi, hogy vajon képes-e minden figyelmét erre fókuszálni?
- Akkor talán nem kellene ezen stresszelnünk és csak tenni azt, amit szeretnénk - jegyzem meg Alistair szavai hallatán. Nekem is vannak ilyen irányú képességeim, habár nem pont olyan erőteljesek, mint a fiatal fiúé. - A látomásodban nem volt semmiféle visszafordíthatatlan sem, igaz? - pillantok rá. - Mármint, senki sem halt meg, ugye? - firtatom, hiszen ez a lehető legrosszabb, amit egyelőre képes vagyok elképzelni. Ha aurornak állok, akkor igenis hozzá kell szoknom ahhoz, hogy a képességem ellenére is érhetnek majd sérülések, ez pedig egy jó lecke lesz. Persze, irtózatosan félek a fájdalomtól, mi több, rettegek tőle, de ezúttal állok elébe. A célon tartom a szemem, nem az akadályokon.
Elég fura úgy mozogni, hogy közben minden egyes lépésünket előre meg kell terveznünk és lélegzet visszafojtva figyelnünk azt, hogy vajon az előttünk haladó túléli-e a következő lépését. Tudom, hogy ütem szerint megy a dolog, de mi van abban az esetben, ha beiktatnak egy-egy extra erőteret?  Ezúttal viszont igyekszem  optimistán hozzáállni a dologhoz és lehetséges negatívumok helyett pozitívumként megélni Ali látomását. Abban ugyanis senki sem sasszézott kettévágva...
Mindenesetre, haladunk előre, miközben halk kántálás hangjai jutnak el hozzánk és már egy termet is megpillanthatunk magunk előtt, amikor azonban Shanna megszólal és Ginához intézi a szavait, hirtelen megtorpanok, mint aki falba ütközött, majd követem a tekintetét. Szégyen vagy sem, én észre se vettem volna a foglyokat, hiszen annyira lekötötte a figyelmemet az, hogy jó ütemben haladjunk és az érezhető fáradtság ellenére se rontsam el a "ritmust".
- Chris! - nem kiabálok, inkább csupán egy rekedtes suttogásra futja az erőmből és érzem ugyan, hogy álltó helyemben elalszom, ezúttal viszont mégis összeszedem minden megmaradt koncentrációmat és indulok meg az unokatestvérem irányába, legalábbis arra, amerre őt sejtem. Nem érdekel az ellenség, semmiféle Super Mariós főgonosz sem, amíg Chris nincs magánál, épségben. Remélem, Shanna és Gerard ezúttal nem tartóztatnak fel, hiszen esélyesen nem is menne, bármennyire is tartottam magam eddig ahhoz, hogy az ő szavuk a perdöntő.
Igyekszem én is bekapcsolni a jövőbe látós képességeimet, magamban abban reménykedve, hogy legalább ezt nem vették el tőlem, hátha ennek a segítségével megállapíthatok valamit. Ha viszont ez továbbra se menne, abban az esetben újfent a kövekre hagyatkozom, mintegy azt ellenőrizve, milyen ütemben kapcsolnak be és ki a foglyok között az erőterek. A búra egyelőre nem érdekel, ami körülöttük van, próbálok egyszerre egy akadályra fókuszálni.
Az erőm már igencsak fogytán, minden lépés rettentően nehezemre esik, szóval kérdőjeles, hogy ha az ellenség elé járulnék, akkor vajon hasznomat vennék-e.

(1. Jövőbe látás: Képes maximum 3 perccel a bekövetkezendő dolog előtt meglátni a jövőt, így nagyobb eséllyel, könnyebben védekezve.
2. Megérzi az ellene irányuló ártó szándékot nagyjából 5 méter sugarú körben, annak hozzávetőleges irányát és erősségét. Ez afféle háttérben futó adottság, nem kell rá külön koncentrálnia, nem számít cselekvésnek, inkább afféle megérzés.)

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-14, 21:44


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az Esküvő & Shanna

Az élet olyan, mint egy kártyajáték.
A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.


Egyetértek Lizzy-vel, hogy nem jó ötlet erre visszajönni, viszont a szükség nagy úr és nem tudjuk, hogy mi áll még előttünk, szóval egyöntetűen leszavazzuk a pusztítást mindannyian.
Nem szívesen ugyan, de megmutatom a kezemet, ami ugyan Ginából az ég világon semmit se vált ki, ám látom Lizzy-n ahogy változik a tekintete és a következő pillanatban már Gerard nyúl értem, hogy magához vonjon. Mint egy macska, akit az akarata ellen ölelnek meg úgy feszülök be, még jó, hogy a füleim emberiek és nem tudom hátracsapni őket. Egy ilyen feszített helyzetben olyan meglepő a mozdulata, hogy az első ösztönöm az, hogy elugorjak, de végül amikor már átölel vagy átkarol halkan felsóhajtok.
- Tudom. Sok mindent teszünk a magunkkal szemben állított elvárások miatt, és nem azért, amit mások mondanak. - válaszolom csendesen, talán csak ő hallja. Azért valljuk be, aki ezt a hivatást választja az tenni akar azért, hogy a világ egy jobb hely legyen és ha valaki sokáig tehetetlen, túl sokat bukik el egymásutánban, akkor kétségbeesetté válik. Kétségbeesetten kapaszkodtam a nyomba és amikor mérlegre tettem, hogy követem és kockáztatom az életem vagy segítséget hívok, de lehet, hogy akkor teljesen elszalasztjuk, akkor az első nyert. Egy nagyon rövid pillanatig még vissza is ölelem a másik aurort, akiről ebben a pillanatban nehéz lenne elhinni, hogy néhány órával ezelőtt még a boldog friss-férj volt, de nem bújok hozzá, nem nyújtom el, mennünk kell tovább.
Amikor Alistairhez fordulok és tőle várom az ütemet csak delegálni próbálok a tehetségeink szerint, ám a fiú egészen zavarodottnak tűnik.
- Mélylevegő. - lépek oda hozzá, egy pillanat erejéig belenézve a fiú szemébe, mintha ezzel akarnám lecövekelni a gondolatait, hogy ne csapongjon, ne veszítse el a bizalmát magában. Legilimentor vagyok és már sok bajba kerültem a társaimmal így vélhetően - remélhetően - eléggé jól hangolódom rájuk ahhoz, hogy észrevegyem, ha valami baj van. Viszont tényleg nem hagyom, hogy ő menjen előre, esetleg közösen eltapsoljuk és elmondjuk az egy-két-há-négyet mindenkinek, de főleg azok után, hogy nem tudta kontrollálni az apai jegyeit és hogy az erőtereket se látta tisztán, biztos, hogy nem kerül előre. Egy darabig sikerül úgy haladnunk, hogy az életveszélyt elkerüljük, azért határozottan nem feladva a kavicsozást és felderítést. Amikor viszont a képességeinket kezdi elszívni és megzavarni, a szemem először macskásra vált, majd furcsa módon egészen hüllősre, aztán a kesztyűm alól kibukkan... néhány pikkely? Aztán minden alkalommal, amikor a zónában feléled a mágia, érzem, ahogy belőlem teljesen kiveszik. Egész életemet a varázsvilágban éltem, még a cipőmet is pálcával kötöm meg, így a varázs teljes hiánya szinte olyan ürességként tátog bennem, mint... mint Jake elvesztése.
- Megérkeztünk. - suttogom csak, de a fejem zizeg a kimerültségtől és a szememet is meg kell futtába dörgölnöm a vibrálás és váltakozás miatt. Előttünk a terem, ahol Daphnét és a kisbabát sejtjük, de amikor észreveszem mellettünk az oldalső helyiséget, mondhatni a börtönt, hátraszólok a fiataloknak. - Gina, próbálj meg bejutni és megnézni, hogy mindenki rendben van-e, fel tudod-e őket kelteni, szükségünk van segítségre, az apám... és mindannyian még akkor is segítségünkre lehetnek, ha pálcájuk sincs. - mondom a lánynak és nyitott kérdés marad, hogy Lizzy és Ali vele akarnak-e tartani, vagy velünk, de én elöl maradba ismét óvatosan, mindig felderítve, hogy a következő zóna valamilyen halálost rejt-e, előre dobva valamit tovább megyek. Nem erőltetek ezúttal mágiát, gyűjtöm a nemlétező erőmet, csak közel akarok kerülni minél gyorsabban, hogy lássuk mi az a kántálás. Ugyan nem voltam ott, de a jelentésekből olvastam, hogy amikor utoljára ilyesmiről volt szó a Testvériséggel kapcsolatban, akkor az idős Grindelwald éppen egy új testet akart elfoglalni így hát... készülök a legrosszabbra, természetesen, miközben a mágiámat megkímélve az íjat idézem meg a kezembe, hogy felhúzzak egy nyílvesszőt lövésre készen, amennyiben kirajzolódik előttünk, hogy mi történik pontosan és hogyan léphetnénk közbe, zavarhatnánk meg őket.

// A mumus hálája - A driádok íja, célzást segítő rúnával ellátott varázs-íj //

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-14, 17:15


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

Nyelek egyet, és sikerül felsóhajtanom. Tudom, hogy Shanna nem szereti magát sajnáltatni, és nem alázkodik meg mások előtt, de most odalépek hozzá, és magamhoz vonom, ha akarja, ha nem. Én igencsak érzelmes alkat vagyok, s hű, lojális másokhoz, s igencsak elrettent, amit most látok. – Nagyon sajnálom. Valóban nem kellett volna egyedül menned, senki nem várta el tőled. – Húzom el a számat, ha Daphne végre megvan, akkor kezdenünk kell az átokkal valamit. El sem tudom képzelni, hogy a főnök lánya valahogy kikerüljön a képből. Tudom, hogy mindig nehéz életünk volt, de volt remény, hogy egyszer le tudjuk zárni ezt az egészet. Az más kérdés, hogy nekünk itt van a kicsi, de komolyan gondoltam, hogy Shanna családtag, és ha jár a happy end, abba ő is beletartozik. – Jól van, nem rohanok. – Fékezek be, mert érzem az ütemet, de érdemes egymásra is figyelnünk, egyetlen vakmerő cselekedet simán halált hozhat. Lizzy és Gina próbálkoznak kitapogatni valami módon, hogy mi lehet a működési elv, de nem igazán boldogulunk. Biccentek Shannának, hogy menjen csak előre, én pedig szorosan a nyomában, hogy vissza tudjam rántani, mert még ha használja is a macskaképességeket, egy halálcsapda ezzel is számolhat. A kanyarig rendben vagyunk, utána viszont egyre rosszabb a helyzet, így maximálisan az aurorlány ügyességében bízom. Néha nagyokat pislogok, ahogyan az erőterek leereszkedése elszívja az erőmet. Vetek egy pillantást a jobb oldalt fekvőkre, de akkor is tovább haladnék, ha történetesen ott lenne köztük Daphne. Elsőként le kell számolni az ellenséggel, csak akkor lehet a többieket élesztgetni, ha már biztonságban vagyunk. Így viszont megacélozom az elmémet, elmormolok egy Stimulát magamra, talán ez még megy, hogy jobban felébredjek. Aztán tovább előre, akár Shanna után, vagy ha ő levállna oldalra, akkor előre megyek. Szótagonként mormolom a Solomontól tanult legerősebb átkokat míg az üres balommal már gyakorlom a telekinézises mozdulatokat, hogy bárkit falhoz tudjak vágni, ha csúnyán néz ránk.

//Stimula: a stupor ellentéte, ájult vagy fáradt egyéneket lehet vele felkelteni, vagy élénkíteni. //


Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-14, 13:04



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Shanna bizony jól teszi, hogy visszafogja Gerardot, hiszen sejtelmük sincs róla, hogy mire képes egy-egy erőtér. Talán kettészeli azt, aki épp rosszkor van rossz helyen, vagy a képességeiket kapcsolja ki, amikor épp leereszkedik. Nem tudhatják előre, ahogyan azt is idő kitapasztalni, hogy mi a pontos ütem és mennyi hely van az erőterek között.
Shanna nem talál ezúttal kapcsolót, a macskák se segítenek, hiába teszi ki őket a földre, maximum csak mászkálnak kicsit.
Dobálni való fa nincs itt ugyan, de köveket találnak, ha azokkal akarnak próbálkozni. Lizzy nem emlékszik rá, hogy hallott volna hangot a családtagjaiktól, tehát vagy nincsenek maguknál, vagy nincs módjuk kiabálni, legalábbis remélhetőleg ennél rosszabb alternatívára nincs esély.
Ali betudja lőni az ütemet, ahogyan Shanna is, és ezúttal nem csoda, hogy az auror lány menne tovább előre, ugyanis akad olyan erőtér is, ami egy rossz helyre érkező követ simán ketté vág. Nem tudják előre meghatározni, hogy melyik erőtér mire képes pontosan, de egyértelműen akad olyan, ami vág, mint a lézer, de ez nem mindre igaz.
Ha elindulnak a kanyarig gond nélkül eljutnak és mehetnek tovább. Azt viszont egyértelműen érzik, hogy ahogyan haladnak előre a képességeik ki-be kapcsolnak. Van tehát olyan, ami képességre, van ami mágikus adottságra hat, de sejthetik, hogy a kanyar után is vegyes lesz, ami akár a mágiájukat is teljesen kikapcsolhatja. Egyesével tudnak haladni csak. A kanyar után bizony már csak néhány méter, hogy elérjék a célt. Aki elől halad láthatja, hogy egy újabb terembe fognak majd kilyukadni és már az is kivehető, hogy bizony onnan nincs tovább. Hangok most nem szűrődnek hozzájuk erősebben. Nincs kiabálás, csak valami halk kántálást lehet hallani néha-néha.
Útközben azonban félúton megakadhatnak, ugyanis a tíz erőtérből egy nem előttük van, hanem jobbkéz felől a falban egy átjárót zár le (két erőtér között helyezkedik el épp  folyosón). Ugyanúgy nyílik-záródik, azonban e mögött fekszenek ájultan a családtagjaik, kivéve Daphnet. Nem túl szépen, mind a földre vannak fektetve, komoly sérüléseket innen nem látni, azt azonban igen, hogy mágikus vibrálás veszi őket körül, mint valami lila búra és ez állandó, nem oszlik.
Jelen állás szerint tehát Shanna elől haladásával a helyzet: Shanna előtt még 3 erőtér. Mostanra már minden alkalommal, amikor az erőterek leereszkednek elszáll minden mágikus erejük és határozottan fáradtnak is érzik magukat. Shannának jobbkézfelől ott a kisebb terem, ahol a családtagok fekszenek a földön, mögötte libasorban a többiek, mindegyiküket 1-1 erőtér választja el egymástól ütemesen fel-le emelkedve. Shanna tehát dönthet, hogy továbbmegy előre, így a mögötte haladó akár be is juthat az oldalsó szobába, hogy megnézze mi van a földön fekvőkkel. A többiek pedig ugye sorban szintén eldönthetik, hogy tovább előre, vagy oldalt a rokonsághoz.

//Gyilkosos játékleírás:
Spoiler:

Határidő: június 20.
Én írok: június 21.//

Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-14, 08:00




Az esküvő & Alistair


[You must be registered and logged in to see this image.] Nem teljesen pánikolásnak értelmezném mindazt ami lezajlik bennünk, de tény, hogy jó, ha van józan hang közöttünk mert nekem most tényleg kezd sok lenni. Shanna visszakérdezése a látomásommal kapcsolatban csak össze préselem az állkapcsomat. - Én eddig valahányszor elébe akartam menni, hogy megakadájozzam amit láttam.. Mindig csak a beteljesedést segítettem elő… - toldom hozzá csendesen a saját tanulságomat. Pont hogy emiatt akartam a nyáron Görögországba látogatni, a Dephoi jósdába és az ottaniaktól tanulni.. Tényleg kezd elviselhetetlenül frusztrálni a helyzet és hiába próbálok koncentrálni amikor tovább jutunk a terembe, már egyszerűen nem sikerül kisilabizálnom mint a többieknek, hogy mi is van előttünk azon kívül, amit egyértelműen látok. Ez miatt pedig úgy érzem megfulladok.. Főleg amikor Shanna felemlíti, hogy hagyjuk a dalmágus fiára az ütem bemérését. Nagyjából olyan érzés szurul a gyomromba, mintha elárultam volna anyát.
Képtelen vagyok kimondani, hogy egyszerűen nem látom és nem hallom azt, amit körülöttem mindenki tökéletesen be tud mérni, holott minden képességem meg lenne hozzá, de egyszerűen a fókuszom teljesen szét hullott már. Ennek ellenére felszívom magamat és kerítek egy kavicsot valahonnan, vagy többet és az erőtér elé guggolva egyszerűen átpattintom a kavicsra figyelve és arra, hogy mi történik vele. Ha úgymond vakon megyek, akkor is legyen valami amivel fel tudom mérni a helyzetet. Párszor még megismétlem és csak számolok magamban, szinte lélegzet visszafolytva. Amikor pedig sikerül bemérnem, reményeim szerint ténylegesen, hogy hogy lehet meg meg állni a nyitás-záródások között, vagy hogy a kaviccsal történik-e valami, ha nem jó ütemmel sikerül megpattintanom és neki ütközik az erőtérnek, ha már ezt sikerült bemérnem, akkor felegyenesedek. - Megvan az ütem.. - mondom ki és meg is indulok, hogy prezentáljam, mit kéne csinálnunk.. Vagy épp mit nem... Eszméletlenül kellemetlen és ciki lenne, ha mégsem sikerülne. De éltet, hogy ha sikerül átérnem, legalább részben, talán van esélyem kikapcsolni ezt a teret és a többiek gond nélkül előrébb tudnak haladni. Bár az, hogy tíz ilyen vackon kell átvergődnünk magunkat, vagyis hasonlón épp eléggé a fülembe orítja, hogy még mindig a rossz irányba jövünk és rengeteg időt veszítünk! Tíz blokád az borzasztóan sok…


//A dobásom a célérték fölé ment 25-tel

//
Kút tündér főzete:

//
A mumus hálája:




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-13, 22:31






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

Nem mondhatnám, hogy boldog vagyok Ali látomásától. De ez egy olyan probléma, amivel úgy sem tudunk jelenleg mit kezdeni. Nem tudjuk, hogy hogyan jutunk el abba a végkifejletbe, amit látott, és azt sem, hogyan kerüljük el. Ezen felül McGalagony is megmondta, hogy a jóslás a mágiaágak legbizonytalanabbja. Éppen ezért igyekszek nem is nagyon ilyesmire hagyatkozni.
Annak viszont kifejezetten örülök, hogy többen is velem értenek egyet, és a járat marad ahogy van. Nem szeretnék föld alatt eltemetett hulla lenni. Legalábbis nem idő előtt. Túl fiatal vagyok az ilyesmihez.
Idő közben Shannának sikerül megoldani az erőtér rejtélyét. Legalábbis egyét. Ami talán a picit túl vakmerő macskám szerencséje is egyben, mert így vidáman játszat a döglött telefüllel. Ahogy elhaladunk mellette, azért elveszem szerencsétlen familiáris játékát az ígérettel, hogy ha kijutunk innen kap egy pár újat, amivel játszat kedvére. Ettől persze nem kevésbé sértődött a nyávogás, amivel válaszra méltat.
Azonban végül is inkább egy nagyobb teremben találjuk magunkat, ahol talán a következő akadályra kellene koncentrálnunk. Shanna kezének problémája helyett. Na nem mintha nem sajnálnám a dolgot, vagy éreznék együtt, vagy beszélgetnék az auror lánnyal erről szívesen, csak nem ez a legjobb helyszín és idő az ilyen jellegű csevegésekre. Ali kifakadásán se igazán tudok sehogy segíteni. Az együttérző pátyolgatás sajnos nem az én műfajom, még ha a sráctól éppen én is kaptam ilyet néhány perce, és talán illene viszonoznom.
- Igen. Látom. - mondom komoran, ahogy Shanna a kb. 10 erőteret említi. Ha pedig rám néznek, akkor ezúttal a szokásos helyett sárga madár szemeket láthatnak rajtam az eredetiek helyén. Ezzel együtt is igyekszem végig gondolni a helyzetet. Nem beleugrani valami halálos erőtér csapdába. Bár ezek úgy fest maguktól váltanak, valami frekvencia szerint, amit jó lenne megfejteni. Persze tőlem mehet Shanna és Gerard előre, de talán tényleg jobb volna egy kapcsoló, amivel az egészet le lehet kapcsolni. Vagy befagyasztani. Apropó fagyasztás... Kísérletképpen egy fagyasztó átkot szórok az első erőtérre, hátha befagy szó szerint, és így könnyebben át tudunk rajta jutni. Elvégre egy kis jéggel könnyebb elbánni, mint egy mágikus erőtérrel. Legrosszabb esetben is az átkom hatására nem történik semmi lényegi. Ha viszont nem működik az elgondolás, akkor marad a fizikálisan ütemre átugrálós módszer, ami annak, akinek nincs speciális látása, sokkal nehezebb lehet...

//Animágus - karvaly:
II. Képes részlegesen felvenni az általa birtokolt animágusi alakot, tehát pl. csak egy macska karmait, vagy egy sas szárnyát. Persze ezeket emberi méretezésben.

Pherecitius mangicus:
Fagyasztó átok

Dobás: 22 (célérték alatt)//

Kútszellem lötyi hatás:

Mumus hálája:


♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-10, 10:00



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]


 - Bizonyára kitalálunk majd valamit... Lyukat robbantunk rajta vagy nem tudom... - pillantok némileg bizonytalanul a járat irányába Gina szavai hallatán, arra, amerre az a titokzatos szörny is rejtőzködik jelen pillanatban. - De nem hiszem, hogy jó ötlet lenne erre visszajönni... - csóválom meg a fejem.  - Ki tudja, milyen állapotban vannak a többiek - teszem azért még hozzá némileg búskomoran, hiszen a folyamatos akadályok révén kezd lassanként elszivárogni belőlem az, ami egészen idáig hajtott. Sokat kivesz mindez belőlünk, akár tapasztalt aurorokról van szó, akár csupán néhány diákról. Ha csak sejteném, hogy Shanna is fárad, ezt pedig érzi is magán, nagy a valószínűsége annak, hogy bepánikolnék. Az elutasítása hallatán viszont tényleg elhallgatok. Már ennek az egésznek az elején megfogadtam, hogy hallgatok azokra, akik hivatásos aurorok, szóval számomra Gerard és Shanna szava szent és perdöntő minden vitás esetben.
A fülemet azonban kénytelen-kelletlen megütik Ali szavai és a bennük lappangó indulatok, én pedig meglepetten pillantok a fiúra. Azért sohasem hittem volna, hogy pont ő lesz az, aki ennyire hamar kifakad... A testén kiütköző jegyek láttán kissé bizonytalanul lépek hátrébb, mintha magamban arra számítanék, hogy bármelyik pillanatban nekünk eshet. Szokatlan és fura őt így látni, némileg talán még ijesztőnek is mondanám.
- Talán még mindig nem tértek magukhoz - szólalok meg halkan, egyúttal rámutatva az egyetlen olyan dologra, amely a lehető legjobb magyarázatként szolgálhat minderre. Azért igen erősen igyekszem magamban ismét felidézni a hallott hangokat és kiszűrni legalább egy ismerőset közülük, Daphnéén kívül.... Az utolsó szalmaszál, amibe kapaszkodhatunk azt illetően, hogy Daphnén kívül mindenki más is jól lehet, hiszen Ali helyesen fogalmazott: csakis Daphne az, akiről tudunk valamit és csupán feltételezhetjük azt, hogy a többiek is élnek.
 - Ez... - döbbenek meg és akad el a szavam, amikor Shanna lehúzza a kezéről a vékony kesztyűt és hatalmas bűntudat üti fel a fejét bennem. Nem a mi hibánk... A szavaival ezt mondja, de mindeközben végig az motoszkál a fejemben, hogy tényleg jóvá kell tennem ezt-azt, a listára pedig ezúttal a Shanna kezét sújtó átok is felkerült immár. Vajon halálos? Az ilyen átkokat sohasem könnyű megtörni, van hogy egyenesen lehetetlen.
Figyelmesen hallgatom Ali beszámolóját a látomásáról és egy cseppet sem lep meg, hogy engem sérülten látott. Elvégre, nincs meg a képességem és igenis van esélye annak, hogy ennek ellenére is habozás nélkül az elraboltak segítségére sietek. Igenis benne van a pakliban... Mindenesetre, ijesztő belegondolni abba, hogy fűbe is haraphatok akár. Mi lesz a családommal, ha soha többé nem térek vissza?
Az erőtér kikapcsolása után egy terembe érünk, ahol nincs semmi érdemleges, de ha lehetséges, abban az esetben magamhoz veszek egy kisebb, faághoz hasonló rudat, hiszen nem áll szándékomban a pálcámat használni erre a "tesztre". Amint pedig belépünk a folyosóra, minden egyes lépésem előtt ellenőrzöm, hogy aktiválódott-e az itteni erőtér. Libasorban haladunk ugyanis, a többiek elmondása szerint ütemesen kapcsolnak ki-be és hát annak a lehetősége is fenn áll, hogy pont két ember között lépnek működésbe. Egyszóval, az, hogy valaki átért a képzeletbeli vonalon, még korántsem garancia arra, hogy az utána lévő is épségben megússza a kalandot...

(A dobás célérték alá ment Very Happy)

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-08, 12:19


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az Esküvő & Shanna

Az élet olyan, mint egy kártyajáték.
A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.


Örülök, hogy az omlasztásban egyetértünk, mindenképpen fontos, hogy legalább az ismert utat ne zárjuk le magunk mögött, akármennyire bonyolult volt.
Alistair-t egészen elönti a pánik, az arca kezd megváltozni, én pedig nem feltétlenül tudom, hogy pontosan mi játszódik le benne, miket örökölt az apjától, hiszen még ők maguk se pontosan tudhatják, szóval határozottan figyelek rá, hogy a kimerültségtől csak szavak robbannak ki belőle, vagy más is. Nem arról van szó, hogy elkezdenék félni tőle, de azért egyértelműen jobban figyelek rá, mint eddig. Viszont ahogy a kezemre mutat és Gerard felém fordul sóhajtok egyet. Nem tartottam titokban, de nem is reklámoztam, aki észrevette vagy utánajárt, hogy meggyógyult-e a kezem, az tudta, aki nem, az nem. Viszont az egyértelmű jele volt, hogy mióta Nurmengardból megmentettek csak és kizárólag vékony kesztyűvel fedve látták a kezeimet. Most viszont Gerard felé mutatom, elkezdem lehúzni és kirajzolódik alatta a fekete átok, ami még nagyobb is, mint amekkora akkor volt, amikor rámtaláltak.
- Nem kellett volna egyedül mennem, sem egyedül megpróbálnom kinyitni a kincsestárukat, felelőtlen voltam, mert annyi lebegett a szemem előtt, hogy tennem kell... valamit. Nem a ti hibátok, nem tudhattátok, hogy mekkora veszélybe keverem magamat. - válaszolom Alistair-nek, bár valójában Vanessa folyamatosan mondta nekik, hogy körülbelül miket érez az irányomba, ahogy én is közvetítek Daphne-ról, amikor csak tudok. Egyértelműen nem akarok senkit se vádolni, habár igen borsos ár a tanulópénzért, de cserébe sikerült elpusztítaniuk megannyi felhalmozott fegyverüket, a sárkányt. A másik oldalon viszont ott van Dumbledore, az elvesztett utolsó ereklye, és a kezem...
Alistair jóslatai nem hangzanak éppenséggel kedvezőnek, kicsit összevonva a szemöldökömet reagálok rá. - Akkor az a cél, hogy ennél jobbat hozzunk ki a szituációból. Nincsen még semmi kőbe vésve. - válaszolom, bár a másodikat meg lehetne toldani egy "ugye?"-val, még se teszem. Inkább talán újra egy kicsit a kiállásom, magabiztosságom változik meg és lesz meggyőzőbb mindenkinek, de lehet ezt már csak képzeljük.
Amikor megtaláljuk a kapcsolókat és Gerard visszatér segíteni nekem, mert páros, akkor csak bólintok neki a megfelelő pillanatnál és kikapcsoljuk gyorsan. A familiáris a túloldalon már így is közel jár ahhoz, hogy a pajzsa felmondja a szolgálatot, szóval még pont időben vagyunk. Miután átér mindenki és nem találunk semmit az ovális teremben, csak egyetlen folyosót, kelletlenül, de muszáj elindulnunk rajta. Az egyes oszlop nagyon nem tetszik és ezúttal előrébb helyezkedem el, nem sereghajtóként, remélve, hogy nem pont ezen a ponton fognak minket bekeríteni. Ahogy macskaszemre és fülre váltok, hátha kiszúrok valamit a folyosón és meghallom/látom a furcsa mágikus vibrálást azonnal lassítom a menetet.
- Mindenki figyeljen, nem az volt az egyetlen erőtér, még körülbelül... tíz lehet előttünk, de ezek egy kicsit mások. Az állandó volt, kapcsolóval, ez pedig magától kapcsol ki-be, hallani a mágia zizegését. - osztom meg mindenkivel, és amikor Gerard egy kis gondolkodás és számlálás után megindulna, azért finoman megfogom a kezét. - Próbáljunk meg újra kapcsolókat találni, nézzük meg, hogy melyik zóna milyen hatást fejt ki, vagy hagyjuk az ütemet a dalmágus fiára, mielőtt belelépnénk. Nem pontosan látom, hogy melyik mekkora és mennyi hely van közöttük megállni. - lassítom le egy kicsit a cselekvést, pedig tudom, hogy Alistair jóslatai csak méginkább arra ösztökélték Gerardot, hogy siessen a szerelméhez és a születendő - vagy már meg is született - gyermekéhez. Adok esélyt a fiataloknak random dolgokat dobálni, vagy más ötlettel előállni, Alistair-nek rákoncentrálni a hangmágusi képességeire és nekünk Gerarddal újra kapcsolókat találni, cicák segítségével, vagy nélkülük, mielőtt elindulnánk. És akkor is...
- Ha nem sikerül kikapcsolnunk, akkor is talán nekem kéne előre mennem ezúttal. A nagymacskám ügyessége segíthet nekem. - érvelek, de ezúttal Gerardnál megjelenik egy mentális kopogtatás, hogy hozzátegyem, lehet, hogy Alistair érzi az ütemet, hogy jó a mozgása, de nem vagyok hajlandó egy gyereket akkor sem előre engedni. Ezidáig sereghajtó voltam, de ezen a ponton szeretnék szerepet cserélni vele, és ha az észérv nem elég, akkor a legilimenciám és a frissen szerzett sárkány-aurám csillan meg újra.

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-08, 09:03


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

Úgy látom, hogy a fiatalok már kezdenek bepánikolni, ezért nekünk auroroknak kell észnél lennünk, hogy belőlünk meríthessenek erőt. Miközben lemondóan a vállamra teszem a babafőnixet, én is megrázom a fejemet. – Na nem, nem omlasztunk be semmit. – Értek egyet azzal, hogy akkor simán elvághatjuk magunkat. Sötéten pislogva hallgatom Alistair látomásának részleteit, nem tűnik a legszerencsésebb kimenetelnek, tekintve, hogy a síkvándor fiú nem igazán szokott tévedni. Hát ez nagyszerű. Most aztán tényleg benne vagyunk a szarban, nyakig. A fura emelvény, amit említ, valamiféle oltár lehet? Direkt rabolták volna el Daphne-t a kicsi miatt? Betársulok inkább Shannához, az ásásnak, keresgélésnek van inkább értelme. A macskák előástak nekünk, mi pedig ezen ihletet merítve folytatjuk! – Mi történt a kezeddel? – Most már nem bírom ki, hiszen sejtem, hogy az előző kalandunk alatt történt valami, amiről lemaradtam, de talán itt az ideje. Ha netán Shanna valami halálos kórságban szenved, akkor ideje lenne beszélni róla, hogy van-e megoldás, ilyesmik. Aggódó pillantásomból kiderül; nem csak faggatózom, nagyon is aggódom érte. Az egy dolog, hogy Daphne a feleségem immár, de Shanna is lényegében családtag, akit nem kéne elveszíteni. Beállok az egyik oldalra, megvárva a főnök lányát, hogy ő is rátegye az ujját a másik kapcsolóra, aztán egyszerre mozdítjuk el, mint a tengeralattjárókban a kulcsot. Az erőtér megszűnik, egyel beljebb vagyunk, viszont az ovális terem mögül már halljuk ténylegesen is, amit Lizzy közvetített. Azonban itt is óvatosan lépdelek, hallva a vibrálást, megpróbálok kiszámítani valamiféle ütemet, hogy mikor kapcsol be, és ki, és hogy mennyi van egyáltalán. Mindig igyekszem azonos távolságokat lépni, hogy tudjak haladni az erőterek között. Erőltetem is a szememet, hogy látom e tisztán az esetlegesen megváltozott színeket a levegőben, de a hangra és a távolságra figyelek inkább, hogy át tudjak lépdelni a szünetekben. Bízom abban, hogy ha jól haladok, a többiek a nyomomban tudnak lépdelni, és át tudunk jutni a másik oldalra. A kanyar mögött azért már pálcát húzok, nagyon közel vagyunk!

//A próba megvan legalább 25-tel//

Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-07, 13:06



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gerard főnixe jelenleg képességek nélkül gyakorlatilag csak egy újszülött fióka és neki sincs olyan képessége, amivel két állat tudatát összetudná kapcsolni, úgyhogy hamar ráeszmél, hogy ez az ötlet nem a legjobb és ha Gina nem tudta a sárkányt hosszú távon magához kapcsolni, akkor neki még annyira sincs esélye. Lizzy ötletét is leszavazzák a többiek, bár ki tudja, hogy van-e másik kijárat, vagy netán a másik járat jobb és azon simán kijutnának, de hát tény, hogy egy talánra alapozni nem a legjobb ötlet.
Shanna viszont bár láthatatlan dolgot nem fedez fel, de amikor ásni kezd a képességével akkor talál egy kapcsolót, sőt amikor elkezdi, akkor a cicák a másik oldalra is átmennek hasonlóan jelezve neki. Gerard akár hasonló módon be tud kapcsolódni, hogy együtt a két oldalon meglazítsák a földet annyira, hogy tényleg felszínre bukkanjon a két billenős kapcsoló. Ha egyszerre kattintják át őket, akkor picit vibrál az erőtér és megszűnik. Nagyjából ez a mázlija Gina familiárisának, ugyanis a pajzsa egy ideig védi, de ahogyan egyre tovább halad látni az apró szikrákat a levegőben, mintha csak szép lassan mondana csődöt a varázslat. Épp az utolsó pillanatban inaktiválja a két auror az erőteret, mert nem tudni, hogy mi lett volna az állatkával, ha a pajzs nélkül marad. Így nekieshet a döglött telefülnek, hogy játszon vele picit.
Áttudnak hát mászni a résen, amit előzőleg Gerard nyitott és odaát találnak hasonlóan a fal mellett, de már nem elásva egy-egy kapcsolót, amivel az erőtér visszakapcsolható, ha akarják.
Ahová átérnek egy közepes méretű teremszerű ovális terület, amiből egyetlen folyosó vezet csak tovább. Nem látnak itt semmi érdemit. A folyosó ellenben, ami tovább vezet csak kb. 3 métert tart egyenesen és nagyjából egy fő fér el kényelmesen benne széltében, utána egyértelműen látszik, hogy derékszökben kanyarodik. Itt már ők is mind hallják időnként a hangokat, mint ahogyan Lizzy. Beszéd foszlányok szűrődnek be, kiáltások, de még mindig olyan, mintha időnként elvágnák a hangot, ütemesen mindig ugyanannyi időre. A folyosó első ránézésre szabadnak tűnik.

//Hozzászólás előtt dobjatok a kockadobások fórumába IQ+Szerencse próbát. Akinek különleges hallása/látása, vagy ilyen irányú képessége van hozzáadhat plusz 10et.
Siker esetén a karakter rájön, hogy hasonló nem látható erőtér feszül több is folyosón, mint amivel az előbb találkoztak, bár azt nem tudni pontosan ugyanaz-e a képessége. Hallhatja a mágia zizegését, vagy erősebb látás esetén az apró szemcséket, változás a levegő törésében. Az erőtér ütemesen megjelenik, majd eloszlik, ahogyan a hangot hallják és, amikor nem. Ha valakinek sikerül 75 felett dobnia módosítóval azt is kis csendes figyeléssel, koncentrációval kitudja silabizálni, hogy nagyjából tíz ilyen erőtér van előttük kis távolságokban végig a folyosón a kanyar után is jó eséllyel, mert ezen belátható pár méteren nem férne el annyi.

Gyilkosos játékleírás:
Spoiler:

Határidő: június 13.
Én írok: június 14.//

Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-05, 15:01




Az esküvő & Alistair


[You must be registered and logged in to see this image.] Gerard lenézése meglehetősen rosszul érint, ahogy a szavait sem tudom most jónéven venni és bíztatólag. Így nagyjából minden tiszteletet mellőzve szólok vissza neki - Nyilván nem fordulnék vissza!! Csak pont ugyanazt érzem, mint Vanessa kalitkájában, túl sok időt töltünk egy helyben kergetve a megoldást, amiről semmit nem tudunk! És épp olyan feleseges kitérőnek tartom mint azt, amikor Daphne lakásán kötöttünk ki.. Annak is meg lett az eredménye! - sziszegem oda Shanna kezére mutatva ezzel együtt. Az idegességtől és a fáradságtól a jegyeim is kiütköznek, a fogaim is villannak, most nem csak úgy nézek ki mint egy fura “tündér” hanem kissé állatiasabb hangulatot ad az egésznek a düh az arcomon. Nem kicsit ki vagyok merülve. Aggódom anyáért és a keresztapámért és mindenkiért.. - És elképesztően zavar, hogy senkiről semmit nem tudunk csak Daphne-ról!! - bukik ki belőlem az újabb kelletlen vallomás. Hiszen egyértelmű, hogy Daphne van a legrosszabb helyzetben. És a baba miatt esélyesen elsőbbséget is élvez mindenki figyelmében, de ettől még nem tudok nem gondolni a többiekre akikről semmit sem tudunk.. És az ő helyzetük pontosan emiatt frusztrál méginkább! Brutálisan be vagyok feszülve és tényleg kezdek a tartalékaim végére érni ami a koncentrációmat illeti. Onnatól meg igazából nem sok hasznom lesz mert a legapróbb hülyeség is el fogja terelni a figyelememet. Persze amint kimondom amit kimondok azért fel is húzom a vállaimat a bűntudattól. Hiszen bár kavargott bennem, sosem tartottam a kezdetektől sem igazságos gondolatnak magamtól, hogy Gerardot hibáztassam azért ami Shanna kezével történt.. Pedig megtettem.. Hibaztattam érte magamban.. Holott ez mindannyiunk felelőssége is, és nem is. Gina se vizsgálta meg azonnal amint elő került, nem is kezdte el gyógyítani amint elő került a sárkánnyal az üregből Shanna.. Annyi mindent elrontottunk.. És ezt az egészet most nagyon is tetőzni érzem.. És ami a legrosszabb, hogy nem tudok Gerardtól bocsánatot kérni azért amit kimondtam. Egyik részért sem.. Innentől pedig annyira nem tudok idomulni sem amikor karon ragad és magával húz, sokkal inkább bennem van a mozdulat, hogy lerázzam magamról. De végülis engedek és legalább mellette maradok, meg ezáltal Lizzy mellé keveredek. Aki elmondva mit hallott csak még inkább megzuhannak a vállaim és egyértelmű, hogy a látomásban látottakra gondolok, így amikor Shanna még rá is kérdez kissé megrezzenek. - Igen is.. és nem is.. Csak egymás utáni képek voltak.. Daphnet láttam, a földön feküdni, kimerülten. Egy kisbabát egy emelvényen, egy mágikus burkot, ami egy hatalmas termet ölel körül… - Aztán itt Lizzyre nézek - Téged.. koszosan és véresen térdelve tele sérülésekkel.. - aztán tovább nézek Ginara - Téged ahogy reszketsz.. - még tovább nézek Shannara - Téged, ahogy meg kellene hoznod egy nehéz döntést ami miatt hezitálsz, de közben mosolyogsz… - aztán tovább nézek Gerardra - A te arcodat is láttam.. Kétségbeesett volt… Aztán.. az egészet elvágta egy női sikoly.. - reszketve engedem ki a levegőmet hiszen össze vetve ezt az egészet azzal amit Lizzy hallott, nagyon is sokkolóan hat az egész. Shannara pillantok bocsánatkérően - Nem.. Nem mindig hozzuk meg a megfelelő döntéseket.. ha tudjuk, hogy meg kell majd hoznunk… - mondok csak ennyit és igazából innentől kissé letargiába zuhanok. Arra se nagyon figyelek a macskák mit ásnak. Ha nem ebben a helyzetben lennénk és egy fokkal alpáribb életforma lennék, biztosan elsütnék valami poént azzal kapcsolatban, hogy végülis ennyi kaland után lehet nekem is ásnom kéne egy gödröt, hogy megkönnyebbüljek…  


//
Kút tündér főzete:

//
A mumus hálája:




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-05, 14:01


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az Esküvő & Shanna

Az élet olyan, mint egy kártyajáték.
A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.


Habár sok kísérleti mágiával találkoztam rövid pályafutásom során már is, a látomások tudom, hogy sokszor kuszák és nehéz belőni azt is, hogy mi a múlt, a jelen, vagy a jövő. Mi biztos, és mi megváltoztatható még. Így először a gyíkon legyünk túl, mielőtt rákérdeznék, hogy pontosan mi is történt Alistair látomásában, azon kívül, hogy Daphne már vajúdik, amit az imént meg is osztottam a többiekkel.
- Nem fogunk visszafordulni, és mindannyiunknak ott vannak a szeretteink. - szólok kicsit közbe a beszélgetésbe Alistair és Gerard között, igazából mind a két fél mellett szólva. Nagyon hosszú utat tettünk meg, rengeteg akadályon küzdöttük át magunkat, feszültek és fáradtak vagyunk lassan. Én is érzem, ahogy az egész testem bizsereg a rengeteg mentális és fizikai megerőltetéstől, de muszáj nekem is mély levegőt vennem, mielőtt még kiülne az arcomra vagy a testemre a kimerültség. Igaz csak 2-3 évvel van több tapasztalatom Gerardnál, de ez is elég ahhoz, hogy felelősnek érezzem magam mindenkiért és ne akarjak kimerültséget vagy kétségbeesést mutatni.
Hallgatom mit neszelt meg Lizzy és Alistair felé kapom a tekintetemet.
- A látomásod, egybevág ezzel? Mit láttál még? - hozom most fel, amíg a rácsok előtt vagyunk, pillanatnyi megtorpanással. A telefül fel is mondja a szolgálatot gyorsan, de legalább megint valamivel többet tudtunk meg, azon kívül, hogy sietnünk kell. - Ahogy a közelükbe kerültünk az az első, hogy megtörjük a varázslatot, akármivel is próbálkoznak és biztonságba helyezzük Daphne-t és a kicsit. A többiekről semmi hírünk nincs, de reménykednünk kell, hogy ez azért van, mert csak fogolyként várnak valahol. - mondom a többieknek, aztán sikerül egy embernyi rést hármasban kialakítanunk, hogy át lehessen csusszanni. Viszont a telefül sorsa nagyon nem szimpatikus, szóval nem véletlenül fordulok a macskákhoz, mint utolsó mentsvár. Intek a fiataloknak, hogy azért ne rohanjanak át a lyukon azonnal, főleg, hogy a sárkánygyík el van terelve, tehát most éppen nem vagyunk életveszélyben.
- Ha addig megyünk át, míg ez a gyilkos zóna él, nem leszünk hasznára senkinek. - mondom ki félhangosan. Nem feltétlen értem, hogy Gerard miért fordul vissza a bestiához, akit legilimenciával már én is megpróbáltam elérni, druida képességgel pedig már Gina is, de a macskák által mutatott helyhez lépek, hogy azt vizsgáljam meg.
- Revelio. - próbálkozom meg először ennyivel, hátha valami láthatatlanra bukkantak, de ha nem mutat semmit ki, akkor se hessegetem el a nyomot, hanem elkezdek ásni. Nem kézzel, hanem a telekinetista képességemmel megmozgatva a földet és keresve benne valamilyen mágikus kapcsolót, amivel lezárhatjuk azt az erőteret. Aztán ha ezzel együtt a rácsokat is eltűntetem és hiába hajlítgattunk, akkor azért előre gondolkozom, hogy miután biztonságos távolságba értünk visszakapcsoljam és ne kövessen minket a sárkányszármazék.
- Semmiképp nem omlasztjuk be, egyetértek Ginával. Ha ki tudom kapcsolni és átjutunk, akkor szépen visszakapcsoljuk az erőteret mögöttünk és ugyanígy ki-be kapcsoljuk, ha ezen az útvonalon kell haladnunk visszafelé. - mondom, bár erőteljesen benne van, hogy egyrészt remélhetőleg hallgatnak rám, és nem akarnak átmenni a rácsokon, amíg még él az erőtér, másrészt pedig hallgatnak rám abban is, hogy ne legyen agresszív fellépés. - Ráadásul beomlasztani hangos, még nem biztos, hogy tudják, hogy érkezünk, de azután oda a meglepetés ereje. - teszem hozzá.

// Revelio - ugyanaz, amit Shanna használt a csapóajtó megtalálásához, felfedő varázslat rejtett, láthatatlan dolgokra.
Az ásás és ha talál valamilyen kapcsolót: Telekinézis: 1. szint: Kisebb tárgyak (kődarab, pálca, pohár) mozgatása, lebegtetése. //

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-03, 20:46






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

Valahol egyetértek Gerarddal, hogy most visszafordulni már késő volna. Ki tudja, hogy Daphne és a baba milyen állapotban vannak éppen. Jelenleg értül aggódom a legjobban. Talán az egyetlen dolog, ami megkönnyebbülésre adhatna okot, hogy Cody is velük lehet, aki gyógyítóként segíthet. Úgy tudom, hogy ő már amúgy is segédkezett szülésnél. Vagy ez ezúttal rám marad majd? Őszintén szólva ez kissé ijesztő gondolat. Thesztráloknál már játszottam bábásat, de embernél? Az azért nem ugyanaz. Vagyis de, de mégsem... szóval értitek...
Nem csoda, hogy inkább a pánikolás helyett megpróbálok Shanna parancsára koncentrálni, és a durida lánggal megolvasztani az átok fémet. Végül a közös munka most is meghozza a gyümölcsét, és a rácson legalább annyi rés keletkezik, hogy átjussunk.
Viszont Ali lény miatti pánikolása, és Lizzy beomlasztási ötlete bennem is kezd valami pánik hangulatot kelteni. Vagyis a rohadt klausztrófóbiámba. A lénnyel elbánok, de meghalni egy földtani halálcsapdában nem akarok!
- Na és ha a kiút is pont erre fog vezetni? Daphnéval és az újszülöttel? És ha gyorsan kell majd menekülnünk? Ésszerűtlen elzárni a menekülési utat... - vinyoggom kétségbeesetten. Értem én, hogy a telefül lekókadt szerencsétlen, aztán el is szakadt, és ez semmi jót nem sugall, nem is mondom, hogy vakon menjünk fejjel a falnak. Csak csapdába esni se akarok a föld alatt, és halálra éhezni, fagyni, vagy mindkettő... elég rémes halálnem.
- Próbáljuk meg inkább átgondolni a helyzetet jó? - sóhajtok egyet. Talán ha valami pajzsbűbájjal megyünk át, akkor kivédhetjük a hatást, ami miatt szegény telefül megdöglött?
- Ismertek jó pajzsbűbájokat, hogy mi ne járjunk úgy?
Időközben pedig, mintha megérezné, hogy mire gondolok, Carnivora felvon saját maga köré egy mágikus védelmet, és bemerészkedik a telefül után, első lépéseknél még óvatosabban, aztán bátrabban. Mintegy kísérletképpen, hogy az ő mágikus pajzsa megóvja-e attól, amitől a telefül úgy járt ahogy. Ha pedig eljut odáig, akkor még el is kezdi megpofozni szerencsétlen fület... elvégre mégiscsak macskából van a drága.  

//Familiáris - Mágikus védelem:
Hasonlóan, mint a pajzs védelmet biztosít, ám ez mágikus támadásokra hat, azokat nem engedi át. //

Kútszellem lötyi hatás:

Mumus hálája:


♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-03, 15:54



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

 Igyekszem kizárni mindenki másnak a hangját és csakis arra koncentrálni, amit a telefüllel sikerül kivennem, hiszen maga az "adás" elég gyengécske. Nagyjából ahhoz tudnám hasonlítani, amikor még Rómában kaptam Danieltől egy mugli készüléket, amely arra való volt, hogy egymással beszélhessünk, ha éppen nem vagyunk együtt. Zavaró volt, hogy végig a fülemen kellett tartani, de még jobban bosszantott, hogy itt-ott alig lehetett érteni, mint mond a fiú. A szavak valahogy kihagytak és pont ez játszódik le most is. Felszisszenek tehát, amikor már csupán sercegést hallok, hiszen sejtem, hogy itt a vége a játéknak. Néhányan azért azt is kiszúrhatják, hogy némi szín is kiment az arcomból, hiszen az, amit az imént hallottam, nos... cseppet sem biztató. Ráadásul, Daphne kiáltásai hallatán is meghűlt az ereimben a vér és valahogy csupán most kezdtem el érezni ennek az egésznek a súlyát. Egy dolog, hogy beszélünk róla és megint egy másik, ha hallanod kell azt, ami - nem messze tőled - lezajlik éppen. Sokkal nehezebb elvonatkoztatni mindettől. Ráadásul, Chrisnek is ott kell lennie valahol és tisztában vagyok vele, hogy kiütötték az elején, de mégis... Mi van abban az esetben, ha nem azért nem hallom a hangját, mert alszik, hanem sokkal inkább amiatt, mert meghalt? Megremeg tehát a szám széle és könnyek kezdik el mardosni a szememet, szóval kell pár pillanat, hogy összeszedhessem magamat és válaszolhassak Gerard számára:
- A kicsi nemsokára megszületik - felelem, miközben megremeg a hangom. - Daphne kiabál és valamit el szeretnének kezdeni, amihez muszáj fenntartani a kapcsolatot. Életerő... És valamilyen áramlás is tökéletes. Talán mágia? - tippelgetek, majd megcsóválom a fejem és megpróbálom visszahúzni a telefület, de a zsinór elszakad, a szám széle pedig ismét megremeg. A látásomat újfent elhomályosítják a könnyek, de még mielőtt eltörne részemről a mécses, inkább Alistair szavaira igyekszem összpontosítani, miközben utat engedek a többiek próbálkozásainak. Nem szeretnék ugyanis az útjukban lenni, amikor a rácsoknak esnek.
- Az is előfordulhat, hogy a rácsok nem miattunk vannak itt, hanem miatta - jegyzem meg fátyolos hangon, mialatt fejemmel a hátunk mögé biccentek, abba az irányba, amerről jöttünk. - Talán biztosra vették, hogy megöl minket. Ahogy óvintézkedéseket vezettek be annak érdekében, hogyha a lény valamilyen úton-módon mégis portyázni szeretne és átjutna a rácsokon, ne zavarhassa meg a rituálét. Nem hiszem, hogy itt kellene tovább mennünk - csóválom meg a fejem lemondóan. Szó szerint a siker kapujában állunk, de az, ami elég egy ilyen lény elpusztításához, minket mindenképp megölne. - Ha sikerülne semlegesíteni azt, ami a rácsok mögött van, akkor nem hiszem, hogy több csapda várna ránk - állapítom meg végül. Közel vagyunk, nagyon közel és fenemód bosszantó itt toporogni, miközben a sírás kerülget végső elkeseredésemben.
- Talán, ha mi is elzárjuk az útját, abban az esetben nem követ majd minket - pillantok Alistairre. - Ismerek egy varázsigét, amit később tudunk semlegesíteni is, ha szükséges. Bár, remélhetőleg nem itt vezet keresztül a visszautunk - teszem azért még hozzá, hiszen egy frissen szült nővel, újszülöttel és több másik sérülttel (reméljük, csak ennyi), nem lesz egyszerű menet, annyi szent. - Kövekkel, nagyobb sziklákkal elzárhatjuk az utat, itt van elég - pillantok körbe a járat mindkét oldalán. - Beomlasztjuk a járatot - vetem fel és - ha belemennek és segítenek benne - elmondom a varázsigét. Ha nem, akkor természetesen nem teszek semmi ostobaságot sem, csupán megvárom, mire jutnak és segítek ott, ahol tudok, illetve ahol szükséges.

Lapis Dirigentes - Gőgörgeteg:
A földben vagy a jelenlévő falban – szikla, kőház, kőkerítés - található köveket lehet ezzel a varázslattal egy kupacba irányítani. Akadálynak vagy egy üreg elzárására alkalmas varázslat. (Lavender Brown)

Bűbájtan: 30 pont

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-06-03, 14:36


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

Ezen a ponton már engedek a nyomásnak, s hátralépek, amíg Lizzy, Shanna és Gina gyengítik a zácsot. Mit sem ér a nyers erő, ha olyan védelme van, amely nem képes engedni a nyomásnak. Vetek egy szánakozó pillantást Alistair-re, és csak megrázom a fejemet. – Ha már eddig eljutottunk, akkor te visszafordulnál, ha ott vannak lépésnyire a szeretteid? – Egyetlen dologgal tudom csak magyarázni a nyilvánvaló kétségbeesést, rajta kívül csupa griffendéles vagy auror van. Ha mardekárosokkal és hugrabugosokkal lennénk telepakolva, már a kútnál elvérzünk. Ám ezen a ponton már csak az számít, hogy közel vagyunk, nagyon közel. Azt mondjuk én sem értem, hogy Shanna mit szeretne válaszként várni a macskáktól, de tegyük fel, hogy tudja, hogy mit csinál. Megtörlöm a homlokomat, amin már kiütközik a veríték, valahogy úgy érzem, hogy a nagyja még előttünk áll. Mielőtt rákoncentrálnék a rácsra, behunyom egy pillanatra, hogy erőt gyűjtsek, s amikor már úgy látszik, hogy sem a tűz, sem pedig az esetleges további gyengítések nem indítottak további csapdákat, akkor a telekinézissel hajlítok. – Gyere Ali, vigyázunk rád, minden rendben lesz! – Húzom magam után a kisfiút, közben pedig Lizzy mellé lépek. – Mi történt? Mit hallottál? Közben tünődően nézelődöm, a macskák nem igazán mennek tovább, lehet, hogy nem csak a fal láthatatlan, hanem valami halálcsapda lehet a közelben, amit az apró lények értenek, éreznek. Viszont van egy másik gondolatom. Mi van ha..? Ha a sárkány nem csak afféle kapuőr, hanem akár át is tud engedni minket. Lepillantok a vállamon kómázó főnixre, és a tenyerembe veszem. Visszalépdelek párat, hogy látótávolságban legyen az őshüllő, és megpróbálkozom vele. Végülis a főnix afféle lélekállat nálam, képes lehet közvetíteni gondolatokat, érzéseket. Bár fióka üzemmódban nagyon visszafogott, de egy próbát megérhet, amíg a többiek vizsgálódnak. Megpróbálom valahogy összekapcsolni a két legendás lény tudatát, hogy a főnixen keresztül üzenjek. A cél, hogy elmondjam a sárkánynak, hogy nem őt akartuk bántani, ki akarunk jutni a foglyokkal, egyúttal pedig őt is szabadon tudjuk engedni, ha mellénk áll, ha az oldalunkon harcol, vagy legalább megmutatja a fal titkát.


Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-05-31, 11:28



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Az összedolgozás ezúttal is elég jól előnyükre válik. Lizzy próbálkozik elsőként a telefüllel. Furcsa érzése van, amikor elsőként átdugja az egyik résen. A fül bár átjut, de Lizzy csak az első néhány pillanatban hallja erősebben a hangokat, aztán egyre jobban sercegni kezd, mint egy rossz tévé, hogy végül elhaljon, a telefül pedig szottyadtan lekókadva heverjen ott, ameddig eljutott. Már visszahúzni se lehet, ha erőltetik, akkor elszakad.
Mindenesetre Lizzy azért kivesz néhány mondatot, bár akadozva, mintha egy ajtót csukogatnának ütemesen és egyszer hallja a beszédet, egyszer nem, aztán megint újra és megint nem. Kiáltást hall, nőit, nagyjából belőhető, hogy Daphne lehet az. Elég rendesen szenved szegény és egy-egy "Ne!" is beszivárog a kiáltásai közé. A többi egy ismeretlen férfi hang. "Már mindjárt kint... hátra és kezdhetjük a... áramlás tökéletes már... van szükség, hogy fenn... a kapcsolat és az életerő..." És nagyjából itt mondja fel a szolgálatot a telefül.
Utána már nekieshetnek együttes erővel a rácsnak. A tűz és az anyagmanipuláció elég jól gyengítik a rácsot. E nélkül azért nem lenne esélye elhajlítani Gerardnak. Tehát képes lehet annyira eltolni a fémet, hogy nagyjából ember méretű lyukat kapjanak középen. Ezen mondjuk a sárkány nem igen férne át és egyelőre nem is érzékelik, hogy utánuk jött volna. Talán Ali aggodalma alaptalan, de ki tudja, mégis csak ő a látó a csapatban. Szóval áttudják préselni magukat, kérdés, hogy megpróbálják-e azután, ahogy a telefül járt. A rács bár eldeformálódott, de még ott van és az erőtér, ami húzódik szintén megmaradhatott épen.
A cicák nem beszélnek, de idegesen miákolnak és előmásznak a zsákból, ha Shanna kiengedi őket. Nem nagyon tetszik nekik a rács, mögöttük meg ugye valahol a sárkány próbál magára találni. Viszont végül mindketten a fal mellett állapodnak meg, szaglászni kezdenek és egy bizonyos ponton kaparni.
Ali egyébként nem érzékel csapdát és a tündér látása se viszi most jóval előrrébb, viszont ha jól megnézi a helyet, ahol a cicák vannak egyértelműen van ott valami mágikus. Nem tudni, hogy rejtett és nem látható, vagy a föld alatt van. Kitapintani csak a földet és a barlang falát tudják.

//Gyilkosos játékleírás:
Spoiler:

Határidő: június 6.
Én írok: június 7.//

Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-05-31, 08:23




Az esküvő & Alistair


[You must be registered and logged in to see this image.]Azért engem meglehetősen aggaszt a látomás eredménye Shannaval és Daphneval kapcsolatban, meg is lep, hogy Shannatol semmiféle reakciót nem kapok rá és nem is érdekli mit láttam, de talán jobb is így mindenkinek. Ki tudja miféle döntést kell majd meghoznia..
Mindenesetre a sárkánygyíkon sikerül átjutnunk én pedig a patkányok matatását imitálva terelgetem elfelé tőlünk a hatalmas bestiát miután mindenki leszedálta. Aki iránt egyébként valamiféle sajnálat is felsejlik bennem. Már olyan értelemben, hogy a Testvériség lépten nyomon használja a nagybestiákat, bírjanak azok bármiféle értelemmel. Másfelől meglehetősen borsódzik a hátam a gondolattól, hogy ezeket a lényeket úgy mégis honnan ássák elő..? Vagy melyik síkról.. Amikor viszont elérünk a rácshoz ismét feléled bennem a gondolat, hogy bizony nagyon rossz felé jöttünk.. Gerard kérdésére megpróbálom letisztítani az elmémet, hogy teljes csend legyen odabent és hallhassam én is miről beszél. Nem igazán tudok szabadulni a rossz érzéstől, hogy nem tudjuk miféle hangokat hallunk. Azok ugyanúgy lehetnek a barátaink és ugyanúgy lehetnek az ellenségeink is. Lehet, hogy a barátainkhoz lukadunk ki, de lehet, hogy bele sétálunk a Testvériség közepébe.. De inkább már nem szólalok meg. Shanna beszélgetése a macskákkal pedig olyasmi hangulatot kelt bennem, hogy kezdünk a tartalékaink végére érni és pedig még ki tudja mennyi vár ránk és vissza is kéne érnünk nem csak oda! A ráccsal kapcsolatban, végülis apa is mindig azt mondta, hogy ha valami túl erős ahhoz, hogy mágiával felold.. Pusztítsd el az alapot.. Talán itt a rács esetében is beválik majd. Ameddig a többiek a ráccsal vannak elfoglalva addig én a tündérlátással a környezetünket vizsgálom, nehogy plusz csapdába sétáljunk. És persze remélem, hogy a rács nem olyasmi mágiával bír, mint ami Vanessat tartotta fogva a Roxfortban.. Vagyis hogy néhányunkra reagál és beriaszt mindent.. Ugyanakkor eszembe jut még valami ahogy nézem a próbálkozásaikat a ráccsal és ki tudja épp hol tartanak már. Mindenesetre kicsit kétségbeesetten próbálom talán Gerard végső csapását feltartóztatni - Várj! Nem tudjuk, hogy hova vezet a járat, akkor se ha rossz előérzetem van vele! És bár most elűztük a sárkánygyíkot, lényegében nem csak magunknak engedünk utat ha itt áttörünk.. - ki tudja hogy létre tudunk-e hozni olyasmit ami távol tudja tartani bármitől is ugyanúgy mint ez a rács, vagy igazából idő kérdése és utánunk jön.. Persze kérdés az is, hogy oké, hogy elűztük, de hova is..? - Hiszen ez egy élőlény, nem egy szakadék, amin ha túljutunk akkor az ott is marad.. - kérlelően nézek Gerardra, hogy legalább egy pillanatra gondolja át.


//Tündér I. Teljes sötétségben is kiválóan látnak, a szemük alkalmazkodik a környezet fényviszonyaihoz, de sötétben az egyéb képességeik gyengébbek.

Hangmágus: 1. szint: Képes kiszűrni elméjéből a zavaró zajokat, így koncentrációt növelve.


//
Kút tündér főzete:

//
A mumus hálája:




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-05-29, 23:09


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az Esküvő & Shanna

Az élet olyan, mint egy kártyajáték.
A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.


Megpróbálunk mindannyian együtt támadni, nehogy valamilyen ballépéssel értünk kapjon az a... sárkányfatty? Sárkány? Sárkánygyík? Én nem is tudnám belőni, de nem is kell. A lényeg, hogy túljutunk rajta és nem fog minket követni. A különös parancsoló aurám valószínűleg szépen lassan elkopik, de még én is kissé meglepetten konstatálom, hogy ennyivel a sarokba tudtuk szorítani. Talán még a társaimról is lerí egy kissé, hogy a szavaim erélyesebben hatottak rájuk is, habár gyakran az enyém az utolsó szó és tőlem várják az utasítást, de azért egyáltalán nem így.
- Szép munka. Maradjunk az összjáték vonalán és minden rendben lesz. - suttogom nekik, egészen halkan, most nem akarok mentális energiát pazarolni az üzenetre, hiszen még mindig előttünk állhat a neheze. Igen, még ezek után is. Az kissé meglep, hogy mindenki milyen gyorsan visszaszerzi a hidegvérét azok után, hogy megtudtuk, hogy Daphnénak milyen fájdalmai vannak és hogy lehet éppen fogságban vajúdik, de legalább a továbbhaladásra összpontosít mindenki. Ahogy tovább haladunk és egy rácsba ütközünk felvont szemöldökkel figyelem a többiek ötletét.
- Előbb a tűz, az felforrósítja, labilisabb lesz az anyaga, talán ezen a ponton én is rásegíthetek, aztán a telekinézissel könnyebb lehet elhajlítani. Törni nem fog, valószínűleg.  - mondom elsősorban Ginának és Gerardnak, akik már munkálkodnának is. Ha kapásból nem pattan le a druidatűz a rácsokról, akkor varázsgyűrűmmel szert tett anyagmágiámmal próbálom tovább bomlasztani a rácsok szerkezetét, hogy Gerard el tudja őket hajlítani, viszont van egy elég erős érzésem, hogy ez nem lesz ilyen egyszerű. Ha mágikus a rács és még zár sincs, lehet, hogy mágikus védelem is van rajta. Ha nem jön be, akkor jön az agyalás. Közben eszembe jut azért, hogy van nálunk két átváltoztatott ember, macska formában, szóval odalépek ahhoz, aki hordozza őket - Gina? -, hogy kinyissam a táskát és belenézzek.
- Ti jártatok már itt valaha? Tudjátok a nyitját? Tudtok bármiről bármit, vagy csak... rosszkor voltatok rossz helyen?  - pillantok le rájuk, hiszen eddig úgy tűnt, hogy értik, amit mondunk, hogy segíteni akarunk, igazából emberek, hátha ezúttal ők tudnak segíteni nekünk és felhívják a figyelmünket arra, hogyan is kéne kinyitni ezt a rácsot. Már átjöttünk egy illúziófalon, egy szakadékon, egy sárkánygyíkon, vagy min, ezt a rácsot is meg fogjuk oldani, én pedig megpróbálom az összes erőforrásunkat mozgósítani, még ha ez a két kiscicát is magába foglalja.

// Szerintem Gerard a hajítot hajlítnak olvasta, de hátha beválik.
Gina tüzes olvasztása után és Gerard feszegetése előtt: Anyagmanipuláló 1. szint (MAGY):  Egyszerűbb anyagokat át tud alakítani hasonló anyagokká (fát papírrá, téglát agyaggá, követ homokká).
A rács fém, bonyi anyag, szóval csak tovább piszkálni akarja és segíteni a többiek erős megoldásába. ^^ //

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-05-28, 21:39






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

Tényleg nem áll szándékomban ártani a lények, akármi is volt vele a Testvériség célja, hogy ide rakta szerencsétlent. Talán tényleg túl sok időt töltöttem Hagrid társaságában. Vagy csak tényleg druida, és erdei nimfa vagyok, közel a természethez, aki nem tudja megtagadni a saját természetét, ahogy a skorpió sem a tanmesében. Akárhogy is szívem szerint itt maradnék megszelídíteni a lényt. Azonban azt én is tudom, hogy jelenleg ez nem a járható út. Nem igazán bízhatok benne, hogy engem vagy Shannát nem fog bántani, ezt inkább csak a többiek megnyugtatására mondtam. Főként, hogy érzem, csak percekig tudom majd visszatartani. Így végül a többiekkel közösen sikerül visszaszorítani, bár nem felhőtlen a beavatkozással kapcsolatban az örömöm, de jobb ez így, mintha mondjuk Shanna csak le akarta volna lőni az íjam másolatával.
Azonban éppen hogy levegőt kapunk a sárkánygyíktól, már jön is a mágikus rácsozat remek. Nem megmondtam, hogy itt halunk meg? Oké talán ideje lenne venni néhány mély levegőt, és nem túleröltetni magam. Már a sötétség, és a képességem intenzív használata is éppen elég kimerítő volt eddig.
Gerard kérdésére csak megrázom a fejem. Azért Lizzy kap egy elismerő pillantást a telefülre. Sose tudni, hogy az ilyen trükkholmik mikor és mire lesznek jók.
- Általában nem vagyok a nyers erő híve, de ha szorít az idő... Lássuk a képességem a rácsokat is elfüstöli-e, vagy csak az embereket? Azért egy pajzs még jól jöhet. - nem szívesen emlékszem vissza tényre, hogy hidegvérű gyilkos vagyok. Hogy megöltem a druida képességemmel az a két Testvériségist. Azonban ők is meg akartak ölni minket.
Tehát ha esetleg Gerard kísérlete a ráccsal önmagában nem lenne elég hatásos, akkor a druida pajzsot ezúttal druida tűzcsóvára cserélem be. Remélve, hogy nem csak vissza ránk, a rácsról, de eléggé meggyengíti, vagy át is töri azt. Persze azért megvárom, hogy Lizzy kimenjen az útból, és feltehetően Gerard is is bevárja, amíg a lány a rácsoknál a füllel machinál.
Akárhogy is, ha kijutunk végre innen, akkor pihennem kell majd néhány percet. Vagy ha vége ennek a rémálomnak, akkor egy egész napot is, ami amúgy nem nagyon jellemző rám...

//Druida:
Druida  tűzcsóva: Hasonló, mint a Druida láng, de már egy erősebb válfaja, nagyobb tűzkitöréssel, több sebzéssel.

Erdei nimfa - Előny, Hátrány
Saját elemükhöz kapcsolódó varázslataik/mágikus adottságuk jóval hatékonyabb. (erdei-druida és természetvarázslatok)
Saját elemükkel ellentétes környezetben gyengülnek a képességeik, hosszú távon életfukcióik is, minél tovább tartózkodnak ilyen környezetben annál inkább. (Erdei-Sötét, tehát pl. az erdei nimfák számára az éjszaka, a sötét helyek nem túl optimálisak)//

Kútszellem lötyi hatás:

Mumus hálája:


♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-05-27, 10:09



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nekem se áll szándékomban elpusztítani a lényt, noha határozottan van az a pont, ahol már nem fogok ilyesmin agyalni. Gina se fogja a végtelenségig védelmezni a bestiát, ebben biztos vagyok. Bár, abban se vagyok képes bízni, hogy a Testvériség egy olyan mágikus lényt tett volna az utunkba, amelynek annyira egyszerű lenne az elpusztítása...
A meghátrálás gondolata el lett vetve. Igazság szerint nem bízom túlzottan abban, hogy ez a szörnyeteg csak a folyosót őrizné... A Testvériség esélyesen mindkét járatba tett valamiféle leküzdhetetlen akadályt, amely idővel szépen elintéz minket, mindezt pedig azért teszi, hogy ők ne mocskolják be a kezeiket. Szóval, annyira nem vagyok biztos abban, hogy a szörnyetegen túli út lenne a nyerő. És mi van abban az esetben, ha legyőzzük és nincs ott semmi? Vissza kell fordulnunk és a megcsappant energiáinkat a másik járatba ölnünk, amire talán ők is számítottak. Mint Shanna is említette korábban, ha túl sok mágikus erőt használunk fel, elfáradunk. Ők nyilván élvezik ezt a macska-egér játékot és úgy vannak vele, dolgozzunk meg a végzetünkért.
Amint Shanna csatlakozik Ginához, máris sokkal biztatóbb a végkifejlet és még szerencsére az átkom is betalál, melynek hatására a szörnyeteg kővé dermed. Engedelmesen indulok meg Alistair után, aki nem sokkal később már azt a bizonyos lopakodós mágiát is alkalmazza. Ki tudja, talán még a későbbiek folyamán is hasznunkra lehet...
Végül egy rácsba ütközünk, én pedig némileg aggódva sandítok a szörnyeteg irányába, miszerint utánunk indul-e, észlelve, miszerint itt és most mindenképp át fogunk menni.
- Én semmit sem - csóválom meg a fejem Gerard kérdése hallatán, majd igyekszem kissé jobban fülelni, hátha én is elcsípek valamiféle hangfoszlányt. - De talán... - ugrik be hirtelen valami és nyúlok a táskámba, majd halászok ki onnan  egy összetekert Telefület és igyekszem üzembe helyezni. - Nemrég vettem Roxmortsban, fogalmam se volt róla, hogy itt jól fog jönni - dünnyögöm, mintegy magam elé. Természetesen az esküvőre nem állt szándékomban magammal hozni, egyszerűen csak a táskám alján maradt, pont ott, ahova akkor hajítottam, amikor megvettem. Mindenesetre, amíg Gerard a rácsokkal van elfoglalva, én addig bedugom két nyílás között a fület, majd engedem, hadd folytassa az útját, ha tudja. Talán nyerünk némi plusz információt ezzel, habár nem bízom abban, hogy ha a famíliárisok se mennek semmire, akkor pont egy gyerekcsínyre való valami fog. Bár, ki tudja, az is lehet, hogy az egyszerűsége válik majd az előnyünkre.

Telefül: hallgatózásra, fülelésre való kellék. A Weasly Varázsvicc Vállalat forgalmazza.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-05-26, 08:37


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

Hiába gondolom azt, hogy rendkívül támogatóak a fiatalok, nem fogunk itt szavazgatni. Egyedül Shanna az, aki esetleg vétózhat, noha az észérvekre hallgatni szoktam, most auror fejjel kell gondolkozni. A sárkánygyík veszélyesebb az átlagnál, mintha valami mágikus mutáció eredménye lenne. Valaki pajzsot lő, valaki támadást, mégis a két aura tudja legyengíteni, kikapcsolni a bestiát, ezért büszke is vagyok magunkra. Bólogatok hát a főnök lányának. – Nincs más hátra, mint előre. – Értek egyet azzal, hogy feleslegesen nem tették volna ide, közel lehet a cél, nagyon közel. Az illúziópatkányok és a kővé változtatás egy olyan plusz, ami hatékony, de már csak vállat rántok rá, ezen a ponton már sietősebbre fogom, noha nem leszek vakmerő. A másik irány lehet, hogy afféle kerülőút, először ragaszkodjunk ehhez a járathoz, térképezzük fel, és csak végső megoldás legyen a jobbra út. A rács sajnos továbbra is azt jelenti, hogy itt kellene valahogy továbbhaladni, hiszen a másik oldalról már valami sutyorgás is hallatszik, ezért amikor a társaimhoz szólok, én is halkra veszem a figurát. – Ti is halljátok? Na és most? – A főnixfióka sem férne át az apró réseken, de a mágikus vibrálás tekintetében valahogy meg kéne ezt szűntetni. Kétlem, hogy egy sima finite megoldaná a dolgainat. Próbáljunk a testvériség fejével gondolkozni? Le akarják leplezni a varázsvilágot, a nagyobb jó érdekében követik Grindelwaldot? Mi lehet a kapocs? A gyűrű természetesen ismét rajtam, még véletlenül sem kéne, hogy a tárgyaim telibe kapják a véla bájt. Furcsa, de amióta átalakult a varázserőm, és az anyagmanipulálás helyett a tárgymozgatás megy jobban, számtalan alkalommal hiányolom a korábbi készségem, talán meg kéne próbálnom olykor feléleszteni. Viszont a mágikus rácsnál talán ez az új is segíthet. Felemelem a tenyeremet, s azért jó messziről, nehogy a képünkbe csapódjon egy mágikus csapda, metsző, vágó mozdulatot intek az ujjaimmal, hogy szétszaggassam a rácsot, akkora rést nyitva rajta, amin átférünk, vagy akár teljesen meg is semmisülhet, ha ügyes vagyok!

//Telekinézis 4. szint: Tárgyak lebegtetésénél, hajításánál a súly maximum 20 kg lehet, és már élőlényekre is hatásos.//



Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-05-24, 13:55



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gina nem igazán tudja tényleg néhány percnél tovább tartani a lényt, így igen nagy haszna van a többiek becsatlakozásának. Egyedül nem menne neki, és az sem igaz, hogy ha a lény szabadul, akkor őt nem égetné el gondolkodás nélkül. Gerard tehát bekapcsolja az auráját, amitől már eleve hátrál kicsit a sárkány, Shanna félelemaurája pedig végképp falhoz szorítja és jó eséllyel nincs oda az apró pici patkány talpak szaladgálásához sem, ugyanis ettől is csak még zavartabb és ijedtebb lesz. Lizzy varázslata talán már nem is lenne szükséges, de persze simán betalál, ha ellövi és legalább tuti, hogy a bestia nem tud utánuk köpni valami kiadós tűzleheletet. Eltudnak mellette puhatalpon oldalazni és most a farka se csapkod, hogy netán elakadjanak benne. Ali akár el is küldheti az illúzió patkányokat az ellenkező irányba, hogy elcsalogassa a sárkányt maguktól és ne akarjon utánuk jönni, bár úgy fest e téren legalább szerencséjük van, ugyanis nemsokkal később egy rácsba ütközben. A rács tehát a továbbiakban elállja a lény útját majd, bár előbb még nekik is át kell jutni rajta.
A rács első ránézésre sima fémnek tűnik, de persze szó sincs róla. A földbe fúródik minden irányban és jól megnézve enyhén vibrál és csillog, tehát valamiféle mágia itatja át. Nincs rajta kulcslyuk, sem másféle zár, vagy lakat, csak maga a rács. Elég aprószemű, hogy ne férjen át rajta senki és ha familiáris akarna átmenni rajta bár elindulhat, de minél tovább jut, egyre gyengébbé válik, sőt mintha a gazdája érezné, hogy csökken az állat és közte a kapcsolat.
A túloldalon viszont már egy szélesedő folyosót látnak, sőt mintha fény is szűrődne feléjük arról. Igen tompán pedig a jobb hallásúak képességgel, mágiával hangokat is hallanak, emberit, mozgást, de egyelőre épp csak alig hallható neszként, ha csendben vannak.

//Gyilkosos játékleírás:
Spoiler:

Határidő: május 30.
Én írok: május 31.//

Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty2023-05-24, 00:15




Az esküvő & Alistair


[You must be registered and logged in to see this image.]Gerard határozottan leint én pedig határozottan érzem a gyomromban a pánikot és kifelé irányba tekintgetek, mintha bármikor mehetnékem lenne, ahogy a legelején amikor beparáztam, hogy ránk omlik a föld alatti járat, holott simán ott volt a végében a megoldás. Igyekszem hát lenyugtatni magamat. Mire Shanna elfogadja a kezemet, már körülményekhez képest egészen összeszedett vagyok bár még mindig úgy gondolom, hogy nagyon rossz irányba haladunk. Biccentek neki - De a semminél talán több.. -mondok csak ennyit valahol még bizakodva. Azonban hamarosan szinte bele feszülök abba amik felvillannak, aztán szinte zihálva szakadok el. Korábban is volt már hogy megterhelt, vagy sokkolt amit láttam, főleg ha nagyon élethű volt, vagy egyszerre túl sok kép, akárcsak ez, hogy nem is igazán tudom hol kezdjem vagy hol ne.. Főleg hogy erősen feléled bennem a gondolat, talán mégsem lenne jó ötlet megosztanom azt amit láttam… Amúgy is rengeteg minden történik épp.. Ráadásul Shanna ki tudja milyen döntést kell meghoznia.. És ki tudja, hogy meghozza-e ha tud róla.. úgyhogy csak kissé szerencsétlenül bámulok rá, de megmakacsolom magamat és nem mondok semmit. Az események úgy is nagyon gyorsan tovább menetelnek.. Gerard végül az aurájához nyúl. Amikor leveszi a gyűrűjét egy pillanatra bukfencezik egyet a gyomrom, aztán nagy levegőt veszek és végre eljut a tudatomig az amit Gina mond, meg amit aztán Shanna, ráadásul a szavaira annyira fura érzésem lesz, de teszem amit mond, Lizzyt magammal vonva, de igazából a többiekkel együtt mozogva. Aztán csak támad végre egy épkézláb gondolatom is. - Talán le tudom foglalni, hogy ne kövessen minket.. De csendben kell maradnunk innentől egy darabig.. többnyire… - egy próbát megér.. Végtére is hangmágus lennék, ha pedig annyira a maradék érzékszerveire támaszkodik szerencsétlen állat, lehet nem feltétlen veszi észre azonnal, hogy nem érzékcsalódásról van szó.. Talán van esély rá, hogy nem söpri le magáról mint a többi mentális próbálkozást. Igazából valamiféle patkány vagy akár több patkány hangját próbálom leutánozni, majd itt ott a falak mentén visszaverődve a sárkány számára hallhatóan leképezni. Mintha az állat/ok körülötte mászkálnának, nem folyamatosan, de épp elégszer ahhoz, hogy talán lekössék. Lehet a patkány nem volt a legjobb választás, de egy próbát megérhet… Ezen kívül megpróbálkozom magunkra varázsolni egy amolyan “puhatalp” varázslatot amit anyánál láttam és amikor láthatatlanul osonkodok néha szégyen szemre én is alkalmazom időnként.


2. szint: Célszemélyre fókuszálva az ő számára hallható ütemes hangot hoz létre, pl. óra kattogás maximum fél órára, ami egy idő után rettentő zavaróvá tud válni.
3. szint: Képes állati hangok utánzására maximum kutya méretű állatig.
A kettőt vegyítve, nem feltétlenül ütemes hangot hozna létre, inkább tényleg az a cél, hogy a sárkány a patkányok neszére figyeljen, ameddig a sajátjukat elfedik.

Puhatalp varázslat: kitalált varázslat, a lépteket hangtalanná teszi 10-15 percre kb.
Varázserő: 22
Intelligencia:21
Bűbájtan: 23

//
Kút tündér főzete:

//
A mumus hálája:




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» London Life
» Glastonbury, Anglia
» VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA
» Bristol, Anglia
» Bexley, London (kertváros)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol-
Ugrás: