ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:04-kor
Troy Smallwood


Ma 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Ma 17:46-kor
Alistair Wilson


Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Bromley, London, Anglia I_vote_lcapBromley, London, Anglia I_voting_barBromley, London, Anglia I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Bromley, London, Anglia I_vote_lcapBromley, London, Anglia I_voting_barBromley, London, Anglia I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Bromley, London, Anglia I_vote_lcapBromley, London, Anglia I_voting_barBromley, London, Anglia I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Bromley, London, Anglia I_vote_lcapBromley, London, Anglia I_voting_barBromley, London, Anglia I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Bromley, London, Anglia I_vote_lcapBromley, London, Anglia I_voting_barBromley, London, Anglia I_vote_rcap 
Megan Smith
Bromley, London, Anglia I_vote_lcapBromley, London, Anglia I_voting_barBromley, London, Anglia I_vote_rcap 
Kalandmester
Bromley, London, Anglia I_vote_lcapBromley, London, Anglia I_voting_barBromley, London, Anglia I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Bromley, London, Anglia I_vote_lcapBromley, London, Anglia I_voting_barBromley, London, Anglia I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Bromley, London, Anglia I_vote_lcapBromley, London, Anglia I_voting_barBromley, London, Anglia I_vote_rcap 
Alison Fawley
Bromley, London, Anglia I_vote_lcapBromley, London, Anglia I_voting_barBromley, London, Anglia I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots

Simonetta Atkinson


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bromley, London, Anglia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-07-19, 13:24


//No akkor érkezem a jutalommal. Smile

1. Karakterfejlődés: Eloszthatsz 5 tulajdonságpontot (egyre max. 2 mehet) és 15 tantárgy pontot (egyre maximum 5 mehet) a mesén részt vevő karakterednél. Plusz dobhatsz egyet soron kívül egy általad választott képességra a karakterfejlődés fórumba. Kivétel Shanna, mivel a karakter meghalt ő a jutalmat adhatja más karakterének, kivétel a következő nagymese kari, mivel ő már lentebb kap majd.

2. Kalandor oklevél: a következő nagymese karaktered kap 100 IC-t, 5 Tulajdonság pontot (egyre maximum 2 mehet) és 15 Tantárgy pontot (egyre maximum 5 mehet), amit szabadon szétoszthatsz. Plusz, ha szeretnéd magaddal viheteted az isteni közbeavatkozás medált a következő nagymese karidhoz.

3. Választhatsz az alábbi opciók közül kettőt:
a.) Különleges familiáris a következő nagymese karakterednek.
b.) Soron kívüli dobás plusz 30-ccal választott karakternek dupla kockával.
c.) Soron kívüli dobás plusz X-szel, ahol X D6*10 dupla kockával, választott. (Tehát előbb dobj egy hat oldalú kockával, amennyit dobsz, annyiszor tíz lesz a módosító. Lehet, hogy 10, de lehet, hogy 60).
d.) Egy tárgy átmozgatása tetszőleges karaktertől új nagymesés karakternek.
e.) Plusz egy tárgy hely általad választott karakternek.
f.) Plusz képesség/mágikus adottság hely.
(A választást, amennyiben be kell írni, vagy egyéb admin feladattal jár jelezzétek privátban, ha nem tudjátok magatoknak beírni.)//



[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-07-17, 18:03






Alaric magatehetetlenné vált testét csak megrendülten szemlélem amikor oda jutok. Igyekszem minden vonását memorizálni  de aztán minden tükör leomlik és bár rettenetesen gyengének érzem magamat, akkor is tovább megyek Chrishez, ahogy ő meg hozzánk húzódik. Melléjük térdelek, főleg amikor látom hogy Lizzyt szorongatja és kezd bepánikolni és megvizsgálom a lányt amennyire tudom így hirtelen. Chris kérdéssorozatára csak megcsóválom a fejemet. - Nem nem sérült meg komolyabban, valószínűleg csak elkábították. Nem tudom hogy mi történt… Gina-nak esélyesen egy gyógy-álomra lesz szüksége. Megölték a familiárisát. De fel fog ébredni… - egy fáradt mozdulattal megsimítom a kedvesem arcát. - Ha bárki kérdezi, Lizzynek egy Stimula-ra, vagy egy Renervate-re lesz szüksége... Bocsáss meg, de muszáj megnéznem mi van a többiekkel… Vigyázol addig a lányokra? Már úton a segítség… - igyekszem rendezni a légzésemet, hogy én legalább ne essek kétségbe, de azért a mozdulatomban ahogy ismét végig simítok Chris arcán, mintha arról akarnék csak megbizonyosodni, hogy mindketten tényleg itt vagyunk, fizikálisan is, voltaképp épségben… és a tekintetem is eléggé arról árulkodik, hogy nagyon nehéz most tovább mennem. Jade éktelen kiáltozása és zokogása viszont Alival kapcsolatban megfagyasztja a vért az ereimben… Úgyhogy… Felállok és tovább megyek a nagyterem felé.
Amit pedig ott látok az teljesen új szintre emeli, hogy mennyire is szar a helyzet.. Teljesen megakadva bámulok még a számat is nyitva felejtem az iszonytól és hirtelen úgy érzem magamat mintha percek óta elfelejtettem volna levegőt venni, ahogy Shanna testét elviszik majdnem mellettem. Egy örökkévalóságnak tűnik, ahogy bámulok utána, a hidegrázás kerülget és csak nehezen eszmélek, mintha lett volna egy másik célom amiért ide jöttem.. Úgyhogy az élők felé fordulok.. A remélhetőleg élők felé.. mert azért Daphne állapota eléggé borzalmasnak tűnik, de legalább Julia ott van mellettük ami határozottan reménnyel tölt el, noha ő is térdre van roskadva. Remekül helyt állt eddig mindig mint gyógyító, valahányszor szükség volt rá, így csak mélységes hálát érzek azzal kapcsolatban, hogy itt van. Vélhetőleg az ősz tincsek a képessége használata miatt keletkeztek.. Mindenesetre a keresztfiamhoz sietek, ha van még rá lehetőségem és amennyire hirtelen tudom, őt is csekkolom. Ha már nincs rá lehetőségem, mert idő közben tényleg ide ért mindenki, abban az esetben csak hagyom magamat is ellátni és mindenben együtt működök amiben tudok..
Egy meglehetősen alattomosan elő kúszó indulattal vegyes bűntudat kavarog bennem, ahogy arra gondolok, hogy mégis hogy a francba sikerülhetett ez így…?!


/// Eszméletlenül köszönöm a mesét! Nagyon brutál fordulatok voltak benne. Imádtam a csapat ellen munkálkodni, nagyon tetszett, hogy ilyesmi be lett emelve fórumra, még ha amúgy borzasztóan együtt is érzek a karikkal.  joooeg   szivecske  kortanc
A temetésre majd a másik topichoz fogok reagálni.
És… te jó ég el sem hiszem, hogy Grindi végre vissza tért!!!! Hát nagyon nagyon kíváncsi leszek, hogy hogyan alakul minden innentől. Őszintén szurkoltam, hogy ez megvalósuljon, akkor is hogy ha tudom, ez minden karira nagyon keményen hatással lesz. És Shanna halála is sokaknak fogja elhozni a pálfordulást sirdogal  nagyszem  sirdogal
Köszönöm a cameo lehetőségét Codyval itt, és hogy vissza térhetek vele a nagymesébe a következőkben. Embarassed





[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-07-14, 10:56






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

Már csak a történtek után jóval, a Mungóban térek magamhoz. Nem egy könnyed ébredéssel, amin még Cody, és Mel jelenléte sem tud segíteni. Jelenleg, úgy érzem, hogy sokkal nehezebb lesz új erőt merítenem, mintha vigasztalhatatlan módon téptek volna ki belőlem valamit. Lényegében így is volt. Elvesztettem a macskámat. Másodjára. És jelenleg abban sem vagyok biztos, hogy újra akarom-e teremteni, vagy hogy egyáltalán képes lennék-e rá. De nem csak ez az, amitől vigasztalhatatlan fájdalom kúszik a mellkasomba. Shanna elvesztése éppen ilyen űrt hagy. Talán nem voltam mindig kedves vele, talán nem is találkoztunk túl sokat ezeket a kalandokat leszámítva, valahogy mégis... megszoktam? És el is veszítettem. A Testvériség hibája, és Grindelwaldé, és Alaricé. Talán, ha nem utóbbival harcolok, akkor még Carnivora is élne, és talán maga Shanna is. Talán visszahozhattam volna. Talán megmenthettem volna a képességemmel. Talán...  De ezt már nem tudjuk meg, és ez az ami mély fájdalmas űrt hagy a lelkemben.
Sosem gondoltam rá, hogy auror legyek. Többnyire a karhatalomban mindig csak a korrupt, hatalomvágyó, pénzen vett "igazságot" láttam, ami életeket tesz tönkre. Aztán találkoztam Shannával, Daphneval, és Gerarddal. Ők megmutatták, hogy nem minden fekete vagy fehér. Lehet küzdeni a korrupció és igazságtalanságok ellen is. Törvényes úton is. Shanna ajánlólevelével még nem tudom mit kezdek majd. Talán semmit, csak megtartom egyfajta emléknek, emlékeztetőnek. Talán akkor használom majd fel, ha Grindelwald és a Testvériség végleg háborúba taszítja a varázsló társadalmat. De legalább már tudom, hogy akkor melyik oldalt fogom választani. Többé nem kereshetek kifogásokat, és nem hangoztathatom, hogy nem érdekel, semleges vagyok, - noha ez sosem volt igazán igaz -  ezt pedig Shannának köszönhetem. Előbb viszont tudom, hogy fel kell épülnöm a saját testi és lelki sérüléseimből. Helyre rakni dolgokat. Ez pedig nehéz út lesz. De ha önmagamért már nem is lennék képes küzdeni, Shannáért, a családomért, és a barátaimért meg kell tennem. Tehát így lesz. Ennek pedig egy lépcsőfokaként szívesen nézném végig, ahogy a Wizengamot elítéli Alaricot, a számos rémes bűnért, és örökre eltűnik az Azkaban sötétjében...
A temetésen ugyan még nem vagyok teljesen jól, éppen csak kiengedtek a Mungóból, de távolabbról karvalyként egy faágon ülve karvalyként nézem végig a ceremóniát. A végén a vízben eltűnő koporsó felett repülve egy kört, egy fájdalmas vijjogással, majd eltűnve az égen... a magam módján búcsúzva...

Janette Troops utólag érkezett a helyszínelő csapattal a szörnyűségek helyszínére. Amikor megtudta, hogy pontosan mi is történt, valahol belül mélységesen összetört. Sokáig nem fogja elfelejteni ezt a napot... sem...
Eleinte nem volt teljesen biztos benne, hogy Jake és Shanna valóban képesek lesznek összeházasodni, és egyáltalán együtt maradni. Mégis, mivel Jake állt mindig is a legközelebb hozzá, így Shannát is beengedte a szívébe. Engedte, hogy Shanna lássa az igazi arcát, a vívódásokkal teli Janettet. Így olyan volt számára, mintha a bátyja mellé egy nővért is kapott volna. Shanna pedig mindig így is viszonyult hozzá. Tanácsokkal látta el, és segített nehéz döntéseket hozni. Ezt pedig sosem fogja elfelejteni. Most pedig végleg elvesztette a bátyját és a sógornőjét is, ami fájdalmasan mar a lelkébe.
Mindez pedig talán nem a megfelelő motivációval sarkallja arra, hogy a Minisztériumban maradjon, és utat találjon leszámolni a Minisztérium ellenségeivel...
A temetésen is természetesen részt vesz, vélhetően az egész Troops családdal, noha most kevésbé tűnik tökéletesnek, és méltóságteljesnek, mint általában. Érezhető rajta a mély gyász fájdalma, ahogy végső búcsút vesz az élte két talán legfontosabb szereplőjétől....
Ahogy a vízbe hullik Jake és Shanna koporsója Janette a szírt szélére állva egy szál fehér rózsát dob utánuk a habok közé. Talán észre sem véve, hogy még a töviseket sem távolította el róla, így most az eredetileg fehér szirmokat a saját vére festi vörösre, le nem ér a virág is a koporsó után annak sorsára jutva...


Petra von Rosemberg szintén a kiérkező felmentősereggel tart, bár számára is fájdalmas a hír, mely pillanatok alatt elterjed Shannáról. Mindig az egyik legkedvesebb barátnőjének tartotta. A Roxforti alapképzésen a Hollóhát klubhelyiségében ülve, és utána is. Valahogy elképzelhetetlen a tudat, hogy ne hívhassa át bármikor egy teára, vagy nézhessen be hozzá a Troofin házba egy beszélgetésre. Shanna túl fiatal volt, és a legkevésbé sem ilyen véget érdemelt. Noha mindenki tudja, hogy aurornak lenni nem életbiztosítás. Petra mindenkimásnál jobban. Ettől azonban csak még elszántabb lesz, hogy a munkájában felvegye a harcot a Testvériség és a Minisztérium minden ellensége ellen. Azzal is tisztelegve barátnője emléke előtt, hogy igyekszik részben az ő helyét is pótolni a Parancsnokságon...
Természetesen a temetésen is részt vesz, noha részben szolgálatban, a résztvevők valós személyazonosságát ellenőrizve. Fő a biztonság. Egy ilyen szent eseményt semmi sem zavarhat meg. A Testvériség legfőképpen nem. Amikor arra kerül ceremónián a sor, és felszólalhat, megoszt egy gyerekkori történetet az első találkozásukról, és hogy mennyi mindent jelentett neki a barátságuk. Ő ezzel vesz végső búcsút...


Daniel nem ismerte túl jól Shannát. Csak néhányszor találkoztak. Mégis szörnyűnek tartja, ha egy élet véget ér. Pláne ha ilyen fiatalon. Így hát tiszteletből részt vesz a búcsú szertartáson, bár ő maga nem szólal fel.
Leginkább néma támaszt igyekszik nyújtani kedvese számára, bár jól tudja, hogy a gyász olyasmi, ami sokáig kíséri az embert. Talán belül pedig benne is elkezd valamiféle kimondatlan félelem megformálódni, hogy ha Lizzy követi Shanna útját az auror szakon, akkor őt is elveszítheti... ideje korán. Noha ezt egyenlőre magamnak sem szándékozom beismerni.
Minden esetre ez a temetési ceremónia mindenkiben mély nyomokat hagy, aki részt vesz rajta, ebben teljesen biztos. Ahogy abban is, hogy a szomorúság és hiány sokáig kísér majd mindenkit. Nehéz lesz ez után a nap után újra úgy érezni, hogy süthet még a Nap. Még egy olyan született optimistának is, mint Daniel G. Paisley.


//Köszönöm szépen a mesét! Nagyon izgalmas, és fordulatos volt, különösen a vége! biglove  Sőt egyenesen drámai, és mélyre ható, talán tényleg "a lelkileg megterhelő" a legjobb szó rá, ahogy Lizzy kifejezte.
Ugyanakkor megszakad a szívem Shanna miatt, számomra Ő a fórum egyik legmeghatározóbb karaktere, minden játékot imádtam vele. sirdogal sirdogal Szerintem minden karakter még sokáig fogja emlegetni, minden játékban, az enyémek biztosan... szivecske  szivecske
Na és persze már most alig várom a következő epizódot! Talán már az új brigáddal?  nagyszemu //


♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Alaric Sinclair
Reveal your secrets
Alaric Sinclair
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-07-12, 22:29



Alaric 🗲 Chirs 🗲 Jade
Aki hisz a véletlenekben, az nem fogta fel a sors hatalmát.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Elönt a bosszúvágy és ösztönösen cselekszem, mintha hirtelen átkattant volna valami és visszatértem volna harmint évvel korábbra, a mozdulataim kegyetlenné és kimérté válnak, mintha egy milimétert se mozdulnék pontos ok nélkül. Számolnom kéne a túlerővel, az ébredőkkel és a megjelenő aurorokkal, de az egyetlen célom az, hogy elvágjam a familiáris torkát mielőtt még továbbállnék. Nem gondolkozom logikusan, hogy a bosszúnak milyen ára lehet és ezúttal ahogy a majmomnak baja esett letértem a gondosan megtervezett útról. Az arcomon önelégült, őrülettel telt mosoly, ahogy a familiáris porrá omlik és a gazdája összecsuklik, de szinte hitetlenül tágul ki a szemem, ahogy mielőtt pajzsot vonhatnék a fiatal auror elkábít. Az utolsó szívdobbanásommal egy hosszú, kétségbeesett üvöltés hangzik az elmémben, bár a számon nem bukkan ki semmi, csak elernyedek és a földön heverve ájulatomban az alakom visszaváltozik arra, amiként színházigazgatóként ismertek meg az emberek.

***

Már arra ébredek, hogy Lizzy összecsuklik és hatalmas a hangzavar, vagy kiabálás, vagy átkok, vagy üvegcsörömpölés vagy testek zuhanása, pálcák suhogása vagy koppanása, én meg rohadtul össze vagyok zavarodva, mert az előző pillanatban még Cody-val császkáltunk egy vidám, gyönyörű esküvőn. - Cody... Cody? Mi a...?- tisztul ki a fejem a hangjára, alig fogom fel, hogy közben mi is történik pontosan, csak amikor a tükrök lehullanak véglegesen. Cody sértetlennek tűnik, viszont az unokahúgom ájultan hever a földön, így odaugrok és átkarolom. Én nem kaphattam utána, hogy tompítsam az esését, ahogy a párom átkarolta az ő unokahúgát, de most magamhoz húzom és remegve rázom meg a vállát. Egyszer már kórházba került, egyszer már kerülgette a halál, annak ellenére, hogy mindketten Sebezhetetlenek vagyunk kezdem úgy érezni, hogy ez semmit se számít, mert cserébe mint a mágnes vonzzuk a bajt. - Lizzy... Lilibet... Lilibet! - suttogom, gyengéden rázva, kicsit pánikolva, eszembe se jut elővenni a pálcámat, mondjuk le is lett szívva a varázserőm szóval azzal is csődöt mondanék. A pulzusom az egekben, ahogy a karomba veszem és odahúzódok a Cody-ékhoz és úgy egyáltalán a többi sérülthöz, míg az aurorok kimentik a seggünket.
- Fel tudod ébreszteni? Ugye nem sérült meg? Mi a franc történt? És Gina...? - nem az eszemről vagyok híres, egy pillanat erejéig azt se tudom, hogy azért nincs mellette a familiáris, mert az pusztult el, vagy azért, mert... Gina halt meg.


***

Nagyon, nagyon nehezen térek magamhoz, mintha a csatazaj mellettem valami átlagos dolog lenne, ugyanis minden egyes vonulatát beépítettem egy nagyon aktív, nagyon színes, nagyon akciódús álomba. Csak éppen a valóság is épp ugyanez, csak sokkal, sokkal ijesztőbb! Abbamarad a dallamos szuszogásom aztán felhorkantok egyet, amikor már tényleg nem tudok mindent kizárni és egyik oldalamról a másikra fordulva kinyitom a szememet, hogy a földön heverve lássam a káoszt magam körül. Halkan felsikoltok, de nem jön az általános hangmágusi hatás hozzá és talpra ugorva ahogy látom, hogy Chris és Cody Ginát és Lizzy-t öleli pánikolva kezdek el kiabálni. - Ali... Ali...! Látta valaki Alit??? Alistair Hawk Wilson! - kiabálom, szinte kótyagosan szaladgálva, mint a mérgezett egér, amíg rá nem találok a nagyteremben a földön, mellette a vérben úszó Daphne-val, a menyasszonnyal, Gerarddal egy csecsemővel a kezében és további aurorokkal. A sokktól hiába eredetileg szuper táncos vagyok és tök jó koordinációm van, most úgy botladozok, mint akinek zseléből van a lába, míg térdre nem esek a fiam mellett. A könnyem persze úgy ömlik, mintha kötelező volna, alig látok ki rajta, ahogy próbálom magamhoz ölelni, de ez igen nehézkes a magasságkülönbségből és a karcsú alkatomból adódóan. Nem is tudok megnyikkanni vagy kérdezni a többiektől, csak szorítom magamhoz kétségbeesetten, újraélve azt a pokoli érzést, amikor azt hittük, hogy mindannyian meghaltak a kviddics stadionban, míg a hisztériámon előbb-utóbb át nem üt a gyógyítók hangja és hogy minden rendben lesz.  

// Shawn-t már nem emeltem be, mert a mesélőiben volt róla írva és így is jó sok arccal voltam ott. Nagyon-nagyon szépen köszönöm a mesét, az epikus véget, a kitekintést Jake-re. Elképesztő küzdelmeken estünk át ismét és nagyon sima volt Julia megjelenése is a színen és Cody is átveheti a stafétát a keresztfiától visszaemelve a történetszálba, mind nagyon szuper volt. Ja, és éljen soká az ifjú pár. ^^U Kíváncsian várom a babácska nemét, láttam ám, hogy sehol nem lett kimondva!

Várok vissza mindenkit a következőben, amit Luna következő offja után és rá körülbelül egy hónapi kezdéssel fogok meghírdetni. biglove //






[You must be registered and logged in to see this image.]
A fegyelem szabadság nélkül,  - zsarnokság
A szabadság fegyelem nélkül -


káosz

Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-07-12, 16:32



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Azt hiszem, a történtek után már senki se lesz a régi... Shanna meghalt, Gerard és Daphne újszülöttje révén pedig Grindelwaldnak sikerült plusz éveket nyernie, ezzel pedig ki tudja, miféle előnyhöz juthatott. Egy azonban biztos: eldöntöttem, hogy soha életemben nem veszek részt még egy ilyen "kalandban". A sebezhetetlenségem semmivé lett, immár biztos, ez pedig szinte arconcsapásként ért. A képességem, amelynek révén csilloghattam a sportban, immár nincs többé, ahogy az auror-szak is kezd egyre veszélyesebbnek tűnni a szememben. Egyelőre viszont nem áll szándékomban felhagyni a jövendőbeli terveimet illetően, de ki tudja, mi lesz még később. Az Allstar elég bizonytalanná vált a szememben, hiszen ki leszek én a képességem nélkül?
Alaricot elkapták, Alistair és Gina "kómába" kerültek, az újdonsült házaspár pedig ki tudja még, hogy mennyi ideig cipeli majd magával az esküvő terhét. Az esküvőét, amelynek a felhőtlen boldogságról kellene szólnia, ehelyett jóformán a megtestesült rémálmaikkal találták szembe magukat, ez pedig esélyesen rányomta a bélyegét az életükre. A kicsi talán az egyetlen, aki semmire sem fog emlékezni ebből, hiszen - ahogy hallottam - egy lány meggyógyította.
Shanna temetésén természetesen én is megjelenek, ahogy minden bizonnyal mindenki, aki jelen volt a halálakor és felépült azóta. A medálnak normális esetben örülnék és venném általa az üzenetet, de egyelőre csak szorongatom az ujjaim között és némán meredek magam elé. A táj szép lenne, de valahogy ez is hidegen hagy, mintha minden egyes napomon egy szirten állnék, többedmagammal. Az biztos, hogy az auror-házaspár temetése mély nyomot fog hagyni bennem, hiszen mindvégig abban reménykedtem, hogy nem kell ehhez hasonló szertartáson részt vennünk, éppen csak egy másik páros kapcsán, erre tessék...
Daniel elkísért és próbálta ugyan mindvégig tartani bennem a lelket, valahogy mégse ment ez számára. Más esetben elég lenne a puszta jelenléte is, de a temetést követő napokban csupán árnyéka vagyok a régi önmagamnak. Azt hiszem, hosszú még az út a teljes gyógyulásig számomra, de egy dologban teljes mértékben biztos vagyok: felnőttem. Daphne és Gerard esküvőjének napján, egyik pillanatról a másikra ment végbe az "átalakulás" és immár sohase leszek teljesen önmagam...

(Nagyon-nagyon szépen köszönöm a mesét, bocsi, ha chaten nem voltam valami aktív, de itt bepótolom Very Happy Szuper volt a kaland, lelkileg elég megterhelő Molly leírását olvasni a temetésről, szinte éreztem annak a fájdalmát, amikor valaki utánahal annak, akit mindig is szeretett Sad Évinek pedig köszönöm, hogy elvette a sebezhetetlenséget Lizzietől Very Happy Nehéz döntés volt meghozni, de sok helyen jó plotokat lehet belevinni... Chris, Allstar, mindenki, akinek szerepe van Lizzy életében Very Happy Szóval, köszönöm az élményt, nagyszerű volt, de ezek a karihalálok... Sad De azért szép volt a lezárás bounce bounce bounce )

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-07-12, 13:08


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

-Sajnálom, kicsit ki vagyok borulva, mint látod. – Ölelgetem a babát, hogy odamutassam a fiatal szőke aurornak, így nem is látom, hogy Daphne is próbál éledezni. Túl nagy veszteség ez most mindenkinek, hogy Shanna meghalt, s most már Jake sem térhet vissza. Azt látom, hogy Julia is nagyon meg van rendülve, s amit mond, abból összerakom, hogy ő lehetett Jake egyik huga. Bólintok, s ahogyan a szőkeség megérinti a babát, érdeklődve, szinte elámulva figyelem, hogy mi történt. Hiába indulnék, látom, hogy már Alisitair is beájul, Julia pedig térdre esik, ezért én is inkább leülök hozzájuk, hogy az egyik kezembe véve a kicsit megfogjam Daphne kezét is, hogy legalább rámosolyogjak, halványan gyászosan. – Shanna.. feláldozta magát értünk. Megint nem nyertünk. – Foglalom össze, hogy odamutassam neki a babánkat, legalább ez erőt önthet belé. Hogy aztán a szöszi felé bólintsak. – Köszönjük Julia, hogy ideértél, hogy segítettél, mindenben. – Sóhajtok, elég nehéz harc áll még előttünk, immár Shanna nélkül, de őszintén szólva én már inkább a családomnak élnék. Viszont esélyes, hogy Shanna is szép lezárást érdemel, azt akarná, hogy kapjuk el a gonoszt, ha már beáldozta magát, hogy némi időt nyerjünk. Ám Daphne gyenge, fel kell épülnie, s elképzelésem sincs róla, hogy a fiatalok hogy állnak, vélhetően nem túl jól. Elbuktunk, és hogyan nyerhetnénk, ha ennyire meg vagyunk roppanva testileg-lelkileg? Azon viszont kicsit felvidulok, hogy Solomon is megjelenik, ez is mutatja az ügy komolyságát. Intek a fejemmel, hiszen most mindkét kezem tele, próbálom magamat tartani, hogy ne szökjenek ismét könnyek a szemembe, aztán várom, hogy mindenkit összekaparjanak. Napokkal, vagy talán hetekkel később segítek Shanna és Jake temetésének szervezésében, az biztos, hogy mostantól minden más lesz.

//Nagyon köszönöm a játékot, csúcsszuper volt, és egy komoly lezárása egy korszaknak. Tudom, hogy még lesz egy záró-záró mese, de ez most durva fordulat volt^^ Ügyik a mesélő lányok nagyon!//


Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-07-11, 16:07



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Főterem, Gerard, Ali (+Julia Troops)]

Gerard felveszi a babát és végül információkkal is szolgál Juliának, aki meglepődik elsőre ezen a fura megnevezésen, de mivel nagyjából felmérte a helyzetet látja, hogy ki áldozta fel magát, Ali pedig a nevét is kijavítja. Julia is nagyot nyel, hiszen végülis a sógornőjéről van szó, aki már épp eleget küszködött azóta, hogy Jake kómába esett.
- Julia. - javítja ki Gerardot, de ez inkább csak most valami futó motyogás, hiszen Ali is megteszi helyette és inkább az eseményekre koncentrál. Daphne megmoccan, amikor Ali elájul, sőt a szemét is kinyitja, de olyan állapotban nincs, hogy felpattanjon, sőt egyelőre még meg se tud szólalni, csak próbálja felmérni, hogy mi a helyzet.
- Nem kell sietnünk, kétlem, hogy visszajönnek, a bátyám biztosan hív még erősítést, sőt vannak, akik már úton vannak. - pillant Gerardra, így legalább nem a halott Shannán függeszti a tekintetét. Aztán figyel csak jobban a babára. Látszik, hogy mélyen megrendíti a helyzet, hogy a nagyobb jó érdekében mikre képes ez a Grindelwald hiszen mégis csak egy kisbaba életét akarta elvenni. - Azt hiszem segíthetek és visszatudom ezt fordítani. - a baba mellkasára teszi a kezét. Gerard láthatja, ahogyan koncentrál. Halványan felfénylik az érintése, de nem szimpla gyógyítás ez, hanem annál valami több. A baba bőre lassan simulni kezd és végre rendesen elkezd mocorogni Gerard kezében. Kinyitja a szemét is, de szerencsére nem kezd egyből éktelen üvötésbe, csak nyugodtan szemlélődik. Julia térde ellenben látványosan megroggyan és mintha néhány őszes tincs is megjelenne a hajában a szőke közé vegyülve. Furcsa látvány, de csak időleges. A lány nem ájul el, mint Ali, de látszik, hogy le kell ülnie a földre. Gerard nem tud hirtelen elindulni, mert gyakorlatilag jelenleg csak ő áll a lábán.

[Oldalsó terem, Gina, Lizzy, Alaric (+Shawn Griffin, Joshua Troops)]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Joshuának most nincs ideje magyarázkodni, de a legidősebb Troops kivételesen nem volt elérhető állapotban. Valószínűleg azonnal tájékoztatták, amikor Jaket elérte a vég és ezért nem engedett a hívásnak, hiszen mégis csak mindig is ő volt a nem is nagyon titkolt kedvence.
- Úgy lesz Uram! - felel még Joshua a Parancsnoknak, de aztán beleveti magát a harc sűrűjébe és megpróbál minden erejével Alaric felé törni, aki közben ádáz pusztításba kezd. Szó szerint hullanak a diákok a földre. Elsőként Lizzyt kapja telibe a kábító átok és a képessége hiányában azonnal el is ájul, majd a merénylet, amivel Alaric elárulja magát és Gina a kegyetlen fantomfájdalommal esik össze. Cody éppen eltudja kapni, elhelyezheti szépen, ahogyan Jade is már ébredezik, így megnyugtathatja. Alaric pedig távozni készül...ne, ha nem kapná telibe a végre a tükrök között sikerrel áttört Joshua átka. Ki tudja, talán nem sokon múlik, hogy az az átok nem halálos, mintha az elején ott visszhangozna egy A..., de végül erősebb kábító átok lesz belőle.
A következő pillanatban pedig már mind meghallhatják az érkező léptek zaját a folyosóról. Nem tudott csak úgy idehoppanálni senki, kivéve a különleges Troops hívószót, de az ellenfelek távozásával, kiütésével és Shawn jelzésének leadásával végre nyilttá vált a tartózkodási helyük.

[Mindenki]
Jónéhány auror érkezik a folyosóról, akadnak közöttük öltönyösek is, akik az esküvő után kezdték el a nyomokat követni, amikor magukhoz tértek, vagy térítették őket, és olyanok is, akik a központból érkeztek. Néhány gyógyító is akad közöttük természetesen, hogy a sérülteket lássák el, sőt még Solomon is befut, aki a nagyterem felé igyekezve biccent Gerardnak egy "Mostmár minden rendben!"-t eltátogva egykori tanítványának.

[Epilógus]
Az érkező felmentősereg mindenkit, akit lehet helyben kezel, akit kell természetesen a Mungóba szállítják, mint Daphnet, Alit, vagy Ginát. A kábított, elrabolt családtagokat helyben vizsgálják meg és persze komolyan megrendülve viszik magukkal Shanna holttestét az apja kíséretében, aki Alaric elkábítása után amennyire erejétől telt, Joshua támogatásával azonnal a nagyterem felé sietett el. Mindenki jól láthatta, hogy bizony épp csak tartja magát és nem üvölti ki a fájdalmát a lánya holttestét látva. Vajon képes lesz mindezek után tovább vezetni a Parancsnokságot? Bár a csata végetért, de nem beszélhetünk győzelemről, hiszen Grindelwald vagy ötven évet fiatalodott, a csapatt többsége komolyan megsérült, Ali és Gina néhány napig gyógyító álomban pihennek majd, Shanna halála pedig az egész auror közösséget megrogyasztja. Mintha minden küzdelem ellenére csak egyre rosszabb lenne a helyzet. Vajon részsikernek mondhatják ebben a helyzetben egyáltalán, hogy sikerült kézre keríteni az eddig névtelenül oly sok gondot okozó Alaric Sinclart?

//Nos köszönöm szépen a játékot! Remélem mindenkinek tetszett, annak ellenére, hogy szarul állnak/állunk. Very Happy Nálunk is egyre sötétebbek az introk a részek elején, mint a HP-ban. Very Happy

Háttérösszefoglaló:
Shanna és Jake temetését természetesen a Mollyra bízom, hogy milyen formában fog zajlani, biztosan ír majd róla hírt.
Shawn Griffin Parancsnoki posztját majd még átbeszéljük, nem én ismerem a legjobban a karaktert, hogy eldöntsem milyen hatással lesz rá a lánya halála.
Lizzy végleg elveszíti a sebezhetetlenség képességét. Ez user kérése volt. Válthat tehát más képességre, de arra rendesen kell dobálnia, nem cseréli le a meglévőt szintekkel együtt.
Ginának, ha szeretné maradhat fantomheg a torkán, amit csak ő lát/érzékel, akár esős napokon sajog is, vagy valami. xD A familiárisa elpusztult, újra kell dobnia a képességeit és magát a familiárist is. Természetesen megdobáskor automatikusan megkapja a különleges képességét, csak a többi ötre kell dobnia. D6-1 képessége megmarad, ezeket megkapja automatikusan megdobáskor, erre dobj kérlek a képességfejlődés fórumban majd, ha megdobtad a familiárist.

Én már a végén csak egy offot fogok írni jutalommal, addig kiagyalom. Very Happy

Határidő: július 17.
Én írok: július 18.//

Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-07-10, 20:46






Alistairnak sikerül eljutnia Daphnehoz. Viszont Julia felbukkanása, és Grindelwald fiatalabb kiadásának látványa jócskán meglepi. És a megfiatalodott mágus láttán azért elég erőteljes félelem is kúszik végig az ereiben.. Mintha valami borzalmas pecsételődött volna meg ezáltal... De hála Merlinnek, Gerardéknak nem kell komolyan szembe szállniuk Grindelwald-dal mert elmenekül.. Aminek ebben a kétségbeejtő helyzetben Alistair nagyon is örül!- Julia… A főnök lányának a neve pedig Shanna. Shanna Horacee Griffin!… - görbül le a szája a szőke srácnak és meg is remeg az álla. Ha Gerard nem is, ő felismeri Juliat, mert mindenestül szívfájdalma, hogy az Akadémián nem vehetett részt a kora miatt. Más körülmények között biztosan oda menne hozzá körbe újongani a lányt. Teljesen ráfüggött az Akadémiai eseményekre és mindent nyomon követett amit csak tudósítottak, vagy később nyilvánossá tettek róla, így azokrnak a sorát is nyomon követte, akik sikeresen teljesítették azt.
Végül össsze szedi magát és sikerül annyit kisajtolnia, hogy Daphne állapotát valamennyire vissza hozza. Fogalma sincs hogy mennyire sikerül vagy épp nem. Csak azt érzi, hogy jócskán bele szédül, a tagjait pedig teljesen elhagyja az ereje és egyszer csak koppan a földön az ő feje is.

____________________________

Nagyjából olyasmi érzéssel ébredek, mintha egy dementor raj körbe szipolyozott volna és mivel elvileg egy esküvői banketten voltunk és azon pörögtünk, hogy minden rendben menjen, gondolhatnék olyasmire, hogy csak túlpörögtem magam és az izgalom vett le a lábamról, de sajnos épp elégszer ébredtem már hasonlóan rossz állapotban ahhoz, hogy tudjam.. Itt valami nagyon nagy baj történt.. Ezt az is igazolja, hogy a földön fekszem és mellettem fekszenek csupa olyan arcok akiket szeretek! Az első féljózan megmozdulásommal nyúlnék Chrisért de mire feleszmélek már türkök vesznek körül minket és választanak el tőle.. is.. Mire tisztábbá válik a kép pedig már határozottan párbaj zaját hallom.. Parancsokat és sokminden mást, amit nem tudok egyenlőre hova tenni. Ginat látom, sokszorosan de mivel kellően szar állapotban érzem magamat elsőre csak pislogok és megdörgölöm a szemeimet, tekintve a kettős látás határozottan fejsérülésnek lehetne a jele.. nem hogy a sokszoros látás.. És csak késve fogom fel, hogy amit látok az illúzió… Egészen pontosan akkor, amikor “Gina” ördögi képpel elmetszi a saját macskájának a torkát. Erre azért már körülményekhez képest felélénkülök és ha sikerül kiszúrnom, hogy az igazi vöröske összecsuklani készül, megpróbálom elkapni, hogy ne zuhanjon akkorát. Kissé rám hozza a frászt ez az egész, de ha sikerült elkapnom egy kicsit magamhoz szorítom - Semmi baj.. Csak alszol egy nagyot… Amúgy is rád fért már.. Bár nem így… - dünnyögöm kissé még sokkosan, elfúló hangon, azért gyorsan csekkolom az életjeleit, végül ráerőltetem magamat, hogy eleresszem a remélhetőleg csak ájult testét, egészen gyengéden stabil oldalfekvésbe rendezve.. és tovább evickélek Jadehez, akinél ha kell, vagy nem kezdett ő is mocorogni, szintén ellenőrzöm az életjeleit és gyengéden megpaskolom az arcát. Nincs nálam semmiféle felszerelés és még annál is jobban elveszve érzem a mágiámat mint eddig.. Szóval csak felültetem, vagy segítek neki felülni, akárhogy is, legalább ne a földön feküdjön.. - Itt a segítség.. Azt hiszem rendben leszünk innentől.. - préselek még ki magamból ennyit, ha magánál van. Megszorítom a kezét, mert annyit azért sikerül felmérnem, hogy a csata vélhetőleg véget ért Carnivora nyaknyiszálásával. Úgyhogy.. őt is eleresztem és megpróbálok felállni, falnak, vagy épp a tükörfalnak támaszkodva és kijjebb vonszolni magamat. - Chris… valaki!.. Jade és Gina velem vannak.. - kiáltom el magamat, annak reményében, hogy hang alapján hamarabb megtalál mindenki mindenkit. Próbálok valakikhez oda keveredni. Noha ha Alaric is feltűnt valakinek, hogy velünk volt, még én is keveredhetek félre érthető helyzetbe, de majd.. igazolom magam valahogy.. - Kérlek barát jöjjön szembe.. - motyogom magam elé ahogy haladok remélhetőleg kifelé a labirintusból. Még csak nem is tudom, hogy mekkora a baj valójában..






[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-07-10, 11:16






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

Valahol megkönnyebbülök, hogy Ali él, és jól van, legalábbis annyira, hogy el tudjon hoppanálni. Azt egyenlőre megpróbálom kizárni, amit Shannáról mondott. Nem. Nem hiszem el, hogy meghalt. Legalábbis addig nem, amíg erről magam nem győződöm meg fizikálisan is, és nem próbálom meg legalább valahogy visszahozni a képességemmel, ha mód van rá.
Az is jól jön valahol, hogy megjelenik egy új ismeretlen auror fickó. Bár igazából felesleges arra figyelmeztetnie, hogy el kell fogni a tagot. Kellően bosszantó, hogy ezt magunktól is meg akarjuk tenni. Ráadásul elrabolták a szeretteinket, veszélyeztetik Daphne-t és a babáját is, ami számomra megbocsáthatatlan bűn. Vannak szent, és sérthetetlen dolgok, akkor is ha nem éppen arról vagyok híres, hogy minden játékszabályt betartanék. De egy csecsemő élete ilyen.
Furcsa érzés, hogy sikerül sokszorosítani magam, amire még a tükrök is rátesznek. Így legalább elég nehéz lehet eltalálnia egy Stuporral, én viszont módszeresen irthatom a tükröket a többekkel. Előbb utóbb talán közelebb kerülve az igazi ellenséghez... vagy nem.
Érzem ahogy a két familiáris ádázul esik egymásnak. Amitől azért nekem is nehezebb koncentrálni, de lássuk be Carnivora valahol az én részem. Ravasz, de rosszul tűri az érintést, és az efféle zaklatásokat, mint amit a majom művel. Persze ez utóbbi vélhetően ez minden más familiárisra igaz lehet. De a kneazle nem véletlen a gyanúszkóp tulajdonságot vette fel, vagy inkább tartotta meg az eredeti fajból.
Ugyanakkor talán nem is a legszerencsésebb volt magamat sokszorozni, hiszen a fickó felveszi az alakomat, úgy téve, mintha én lennék. Ami már tényleg mindennek a teteje!  
Ahogy észlelem, hogy a fickó eltűnt, és próbál a másolatok közé beolvadni, igyekszem megszüntetni az illúziót, hogy csak ketten maradjunk "Ginák". Kettőből csak könnyebb lehet kiszúrni, hogy ki nem igazi, mint sokból. Akár a macskának akár a többieknek, akik még nem nyeltek be Stuport...
Aztán Alaric rávetődik Carnivorára, aki még megpróbál elteleportálni előle a terem másik végébe, mielőtt halálos sebet kapna, de ha ez nem sikerül, akkor utolsó mozzanatával, még megpróbál belemarni a gyilkosába, egy szép kis heget hagyva maga után ha sikerül... Olcsón ő sem adja az életét, épp olyan makacs és önfejű kis lény, mint én.  
Ha megérzem a megérzem a macska torkát pengét a sajátomon, reflexszerűen kapom oda a kezem, miközben a pálca koppanva hullik ki a kezemből. Ordítanék, de nem jön ki hang a torkomon, miközben látom megelevenedni a mumus által látatott rémképet, amiben késes gyilkosként ölöm le a saját szeretteim... A következő pillanatban, ahogy térdre esek, majd eldőlök, mint egy lisztes zsák, érzem hogy elnyel a többnapos kóma jótékony sötétsége...

//Familiáris - teleportálás:
A familiáris képes eltűnni, majd látótávolságon belül bárhol megjelenni.//

Kútszellem lötyi hatás:


Mumus hálája:



♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-07-07, 23:08



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

 Szerencsére felbukkan a segítség is, szóval lassan kezdünk létszámfölénybe kerülni, habár fogalmam sincs, ez mire is lesz elég ellenük... A tükröket vesszük célba, egyrészt azért, mert akadályoznak, másrészt pedig amiatt is, mert baromi zavaró, ahogy több oldalról látom önmagam. Tudom, melyik vagyok én, de ez akkor is elég irritáló tud lenni és ezúttal tényleg nem zökkenhetek ki egy pillanatra sem. Magamban csak abban reménykedem, hogy a foglyok közül eddig egyiküket sem találta el a férfi által lövöldözött kábító átok és hogy mi is vagyunk annyira szerencsések, hogy nem találjuk el véletlenül valamelyiküket. Hiszen ez az alak trükköket használ és ki tudja, mikor állít elénk élő pajzsot a túszok képében. Mondjuk, ütőlapoknak nevezte őket, vagyis élve van rájuk szükség. Mégis, ki tudja, melyiküket ítéli meg feleslegesnek és szórakoztatja el magát azzal, ahogy mi átkozzuk hülyére szerencsétlent.
- Igyekszünk! - kiáltok vissza a megmentésünkre érkezett aurornak is, akit szintén nem látok, de úgy néz ki, legalább a kommunikáció működik. Mégis, elég nagy falat lesz ez számunkra, hiszen már így is le vagyunk gyengülve, nem könnyű út vezetett idáig és akadtak egyéb tényezők is, szóval ezúttal tényleg a vakszerencsén múlik minden. Azért ez az ember itt Grindelwald jobb keze, akit esélyesen évek óta üldöznek, nem tőlünk kell a csodát elvárni. Mindenesetre, teszem a dolgom és valóban beleadom a lehető legtöbbet abba, hogy sikerrel járjunk. Ali lelépett, habár engem nem igazán lep meg a dolog, hiszen sejtettem, hogy a másik csapat segítségére siet. Shanna meghalt... A gondolatra azért egy pillanatra elszorul a torkom és némi súly is nehezedik a mellkasomra, ahogy fejbe kólint a valóság. Nem ismertem túl jól, de mégis, a társunk volt! Végig segített minket, most pedig halott... Komolyan ennyi lenne egy emberi élet? Egy pillanat és vége?
Automatikusan teszem a dolgom és lendítem a pálcám, végig igyekszem a történtek ellenére is tiszta tudattal cselekedni, ami - lássuk be - egyre nehezebben megy. Chris itt van valahol, Shanna meghalt és ki tudja még kik vannak jelenleg életveszélyben... Nem sok időm van viszont ezen agyalni, hiszen a férfi egyik kábítóátka pont engem talál be. Igyekszem nem tudomást venni róla, mintha ezzel semlegesíthetném a dolgot, de végül minden egyes mozdulatom lassúvá és lomhává válik, majd mint egy szemeteszsák, terülök el a földön és ölel körbe a "jótékony" sötétség.


[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Alaric Sinclair
Reveal your secrets
Alaric Sinclair
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-07-06, 20:16



Shawn 🗲 Alaric
Aki hisz a véletlenekben, az nem fogta fel a sors hatalmát.

[You must be registered and logged in to see this image.]


A férfi talán egy leheletnyit meglepődik, hogy éppen a legidősebb Troops nem jön a hívásra, de Josh is már évek óta a parancsnokságban dolgozik így abszolút beillik felmentőseregnek. Elkapja a jelvényt és jobb pozícióba húzza magát a fiatal auror pajzsa mögött, hogy a mágiával feltöltött tárgyra koncentráljon és ide irányítsa az erősítést. Érzi, hogy a mágikus képességei, de még az életereje se engedi meg, hogy bármi egyébbel segítsen, ráadásul a rossz érzés Shannával kapcsolatban konkrét gyásszá változik, amikor Alistair az elhoppanálása előtt kimondja, hogy meghalt. A hideg rázza, a tekintete üveges, de koncentrál az erősítésre és amikor meg-megvillan Alaric arca, életükben először az az arc, amin tényleg éli az életét, csatlakozik Joshuához. - Véget kell vetnünk az... ámokfutásának... - hörgi, látszik, hogy megpróbál felállni, de végig a pajzs mögé húzódva marad, mert a Stupor záporozik mellettük.

A majom amikor Carnivorát támadja nem igazán ér földet, mindig a falról falra ugrik és onnan vetődik tovább, mintha pontosan ismerné, hogy a gazdája milyen tükröket vont fel és hol tud megkapaszkodni... mert így van. A fiatal fiú azonnal kereket old, amire talán még Alaric is meglepődik, hiszen tényleg olyan, mintha hátrahagyná a társait, de mivel félúton áll a folyosón így hallja, ahogy felbukkan a másik teremben. Amikor a druida kislány idúfagyasztáshoz folyamodik Alarichoz hasonlóan a tér olyan kicsi, hogy vélhetően mindenkit elkap a fagyasztás és csak arra eszmél, hogy miközben Stuporokat küld ki, aközben hirtelen fájdalom éri és még több tükrét pusztították el. A familiárisát visszahívja magához, miután Lélekállattal megnézte, hogy az időfagyasztás és még inkább a tűz mást is ért-e a szövetségesek közül, hiszen alig pár méterre vannak egymástól, csak a tükrök szaggatták fel a határokat. A szőke lányt sikeresen eltalálja, pont Grindelwald leszármazottját, ami erőteljesen szerencsének tűnik azok után, hogy a vörös sokszorozódik - ami csúnya fricska egy olyan ellenféllel, akinek pont az illúzió a specialitása -,  talán éppen azért, mert ő is befagyott az időfagyasztásba és lassabban tért magához?
Amikor Grindelwald távozásra fogja, a tükrök túl gyors ütemben pusztulnak és még ráadásként két Troops meg is jelenik véget is ér a "kedves" játszadozás. Nem csak a kaméleonság kezd el szakadozni, hanem a jóképű, negyvenes férfi helyett néha meg-megvillan egy zöldes-szürkés pikkelyes arc is. Annyi mindent kezdhetne velük, ha fogolyként megkaparinthatná őket, az ájult foglyok és a felmentősereg is éppen olyan értékes a szemében, így a hatalomvágy és a győzni akarás korruptálja az életösztönét, ami egyértelműen azt üzeni, hogy meneküljön. Ráadásul az, ahogy a csuklyásmajommal elbántak olyan elemi düh-vel árasztja el, mintha egyenesen neki ártottak volna, pedig a majom az átvállalás képességével korábban is vette át a fájdalmát, de nem így. A majom megégetésével a lelke darabját gyötörte meg a familiáris és Alaric már nagyon, nagyon régen megfogadta, hogy senkitől nem tűri el, hogy újra ártson neki. Camulos egyetlen egyszer mert kezet emelni rá és a hatalomátvétel óta, mióta elárulta a Testvériséget azon kevesen közé tartozik, akiket még mindig nagy erőkkel üldöznek. Nem csak azért, amiket tud, hanem azért is, mert falhoz mert nyomni és számonkérni, hogy ő robbantottam ki az agressziót a Milleniumi káosz alkalmával és ki tudja előtte és utána összesen hányszor keverte meg a lapokat káoszt szítva.  
Tehát ahelyett, hogy eltűnne, miután visszahívta a familiárisát ő is felveszi Gina alakját, így már vagy nyolcan vannak, plusz a megmaradt tükrök játéka, ami tovább sokszorozza a képet. Visszafogja a késztetést a színpadias válaszra a parancsnoknak és az auror tisztnek és amellett, hogy Gina alakjának tökéletes fenntartására koncentrál, pofátlanul közelítve hozzájuk és a másolatokat utánozva a mimikában, mozgásban, modorban - egész életében ezzel foglalkozott és ez a kifogástalan munkájában látszik is. Illetve, pont, hogy nem látszik semmi különösebb, de éppen ez a lényeg. Könnyedén váltja a helyzetét a vörös lányok között, de nem totojázik sokáig, tisztában van azzal, hogy mire képesek a Kneazle-k. Mielőtt a varázslény betájolhatná a rossz szándékot a cserélődő gazdái között a sötét varázsló a legmélyebb gyökereihez nyúl, ahhoz, hogy gyerekként éppen így, ismerős arcnak álcázva használták gyilkosnak. Egy fürge mozdulattal kilép a másolatok közül egy ívelt pengéjű tőrrel és a familiárisra vetve magát mélyen átvágja az állat torkát, olyan erővel, hogy a tőr nem csak a vastag szőrt, bőrt vágja át, de még fájdalmasan meg is csikordul a csontjain. Nyilván ezzel le is leplezi magát, de a bosszúszomj teljesen elködösítette a tudatát, ami a familiáris halála pillanatában annyira éppen kitisztul, hogy groteszkül, a gyógyító lány arcával vicsorogva megpróbáljon elhoppanálni, őt nem köti semmilyen térmágia.






[You must be registered and logged in to see this image.]
A fegyelem szabadság nélkül,  - zsarnokság
A szabadság fegyelem nélkül -


káosz

Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-07-05, 16:00


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

Csak fél szemmel látom, hogy Alistair is megérkezik, neki sem lesz egyszerű feldolgozni Shanna halálát, de legalább abban segíthet, hogy összekaparjuk Daphne-t, s kimentsük a babát. Viszont mellette egy szőke lány is megjelenik, akinek az istennek nem jut eszembe a neve, Jane, vagy valami ilyesmi. Bevallom őszintén nem kísértem figyelemmel az akadémiát, akkor is volt elég bajunk, na meg az esküvőt, baba dolgokat is terveztük, szerveztük. Annyi eszem még nekem is van, hogy nem szállok szembe Grindelwalddal, aki kezén szinte ott szárad még Dumbledore vére is, ennyire vakmerő sem vagyok, na meg élnem is kell, hogy végre boldog család legyünk! – Áh, üdv.. Jane? Grindelwaldot meg tudtam vakítani, de esélyünk sincs ellene. A főnök lánya feláldozta magát, hogy mi megmenekülhessünk.. – Eddig jutok, hogy aztán odalépjek a babához. Semmi undor nincsen rajtam, szegény csöppség nyilván nagyon megszenvedte, hogy az öreg el akarta szívni az erejét, de akkor is az én gyerekem. Legfeljebb majd karakterszínész lesz! Felnyalábolom, magamhoz szorítom, hogy mielőbb elsiessünk innen, vissza a többiekhez, ahol remélhetőleg ők is életre tudták pofozni a társaikat. – Semmi baj kicsim, itt van.. apa! – Én sem tudom hirtelen, hogy mennyit érzékel a mondandómból, egyáltalán hall-e, de most nem tudom még Daphne-t is felkapni, csak Jane felé bólogatok hálásan, hogy itt van, bárhogyan is ette is a fene. Valahogy ki kéne lebegtetni is az asszonyt, remélhetőleg a szőkeség ebben tud segíteni, hogy elinduljak visszafelé a jobb oldali járatba. – Gyere Ali, kaptunk segítséget is, lépjünk le mielőbb! – Azért visszanézek Shanna teste felé is, nyelek egy nagyot, nyilván őt is hozni kéne. Vagy előbb visszamegyünk a többiekhez, és majd felnyaláboljuk együtt? Mielőbb le kéne lépni, mert ha Grindelwald visszatér? Nézelődöm a teremben, nincs innen kijárat? Visszafelé nem akarnám megint a csapdákon átvágni magamat a csecsszopóval a karomban. Igyekszem egy picit lenyugodni, és odatartom a kicsit a szőke lánynak. - Nem tudom, hogy mi történt vele.. Valahogy az életereje átment a gonoszba.. - Fűzöm hozzá még magyarázatként, elsőre inkább nem mozdulok, Daphne-nek is magához kéne térnie!


Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-07-04, 10:50



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Főterem, Gerard, Ali (+Julia Troops)]

Gerard támad, bár elsősorban időnyerés és összezavarás a célja, ami jól is sikerül neki. Jó eséllyel, ha tényleg támadni próbált volna, akkor elbukta volna a dolgot, de a hirtelen jött vakítás megzavarja a már nem is annyira idős varázslót. A mágia, amit magába szívott, azért jól látszik, hogy kellően megzavarta, és nem tud olyan gyorsan reagálni, mint kellene. Gerard pedig arra eszmél, hogy egy pillanat múlva már nincs egyedül. Ketten is megjelennek mellette hirtelen, Alistair és egy fiatal szőke lány, akit lehet, hogy látásból ismert már, főleg hogy a lány neve az Akadémia révén is ismertté vált: Julia Troops. Szerencsére ő már nem látja Jacobot. Shannára vet egy pillantást, látszik, hogy megrándul az arca és először sejtelme sincs hol és miért van, de néhány pillanat alatt igyekszik összeszedni a lélekjelenlétét.
- Segítek! Mondd el mi történt pontosan. - próbálja felmérni a terepet és a kezében már ott a pálca. Gridelwald talán érzékeli a létszámbeli változást, vakon is hallja a hangokat és persze tudjuk, hogy elég erős varázsló, hogy más módon is érzékeljen. Úgy fest, hogy távozóra fogja, egy villanással felszívódik, mintha ott se lett volna. Gerard tehát megnézheti, hogy mi a helyzet a babával, aki láthatóan nincs a legjobb állapotban. Egyáltalán nem úgy néz ki, mint egy újszülött. A bőre ráncos, mintha minimum öreg lenne annak ellenére, hogy nem rég született. Életben van, de nem sír hangosan, csak akadozva lélegezve piheg. A szeme egészen szürkés, a pár szál újszülött haja pedig ezüst színű.
Alinak sikerül eljutni Daphnehoz. Látja még, hogy megjelenik a szőke lány, ahogyan azt is, hogy Grindelwald eltűnik a szemük elől, ott hagyva a babát. Bár nagyon fáradt ő is, de használni tudja a képességét és az ájult rossz állapotban lévő aurornőnek átadhatja az energiáit. Mivel nem haldoklik, csak rém rossz állapotban van Ali nem ájul be, de az biztos, hogy segítség kell majd neki, hogy felálljon, vagy távozzon innen és minimum napok pihenése, hogy az ereje és a mágiája is rendesen visszatérjen.

[Oldalsó terem, Gina, Lizzy, Alaric (+Shawn Griffin, Joshua Troops)]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Amikor Shawn kimondja az ismert auror család nevét egy fiatalember jelenik meg a helyszínen. A kiállása alapján egyértelműen látszik, hogy aurorról van szó és hogy azonnal igyekszik felmérni a terepet és, hogy mi történt. Nem is nagyon pazarol sok szót most fecsegésre, hanem a cselekvésre koncentrál. Előkerül a zsebéből egy auror jelvény, amit Shawnnak dob oda, hogy adjon le globális jelzést a helyzetükről. A mágia, amivel ide tudta hívni a két Troops testvért azonnali volt, de az aurorok érkezése már több időbe telik.
- A helyszínen vannak, együtt gyorsabb lesz. - ennyit mond csak a Parancsnoknak, de a kezében már ott a pálca, hogy azonnal támadásba tudjon lendülni, amíg a további segítség is megérkezik. Valószínűleg sejthetik, hogy akadnak, akik már kövtik a nyomokat és a csapat után jöttek, meg olyan aurorok is, akik az esküvő helyszínén maradtak, hogy biztosítsák a helyet és a többi ájult vendéget. Joshua, ahogyan Gina és Lizzy is szintén elkezdi a tükröket pusztítani, de egyértelműen keresi is közben a támadót. Ennél közelebb még talán sosem voltak ahhoz, hogy elkapják ezt az ismeretlen személyt, aki már minden bizonnyal nagyon sokszor borsot tört a Minisztérium orra alá.
- Nem hagyhatjuk, hogy megszökjön! - kiáltja el magát bár nem sokat lát a két lányból, hiszen mindenki el van szeparálva egymástól az elején. Azért Shawn köré felhúz egy pajzsot, hogy ne lehessen újra bekábítani és letudja adni a jelzést a segítségnek, hogy most már pontosan tudják hová kell jönniük.
A két familiáris ádáz harcban feszül egymásnak és bizony a majom igen komolyan megsérül, amikor néhányszor telibe kapja a tüzet. Gina azért nehezen koncentrál, hiszen érzi a macska fájdalmát, de létre tud hozni úgy fél tucatot önmagából, hogy ezzel is megzavarja Alaricot és még látja, amikor Ali egyszerűen eltűnik a szeme elől. Elmenekült volna? A férfi is határozottan nehezen viseli, amikor tüzet fog a majom, a kaméleonkodása időlegesen ki-be kapcsol, amikor belényilall a fájdalom. A tükrök pedig egyre csak fogynak és hallja az újonnan érkezett ismerős/ismeretlen auror hangot is.

//Határidő: július 10.
Én írok: július 11.//

Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-07-04, 08:01




Elbúcsúzunk, vagy holnap még találkozunk


[You must be registered and logged in to see this image.]
Shanna üzenete után szinte csak úgy zúg a fejem és a saját légzésem visszhangzik odabent is. A parancsnok még megteszi az utolsót amire képes, de csak tompa foszlánya jut el hozzám bárminek is egy pár pillanatig még, hiába sikerül talpra állnom, hiába látom anyáékat ébredezni. Hiába akarnék segíteni nekik, nem moccan egy tagom sem.
Lezajlik előttem az egész esküvő. Végig pergetem magamban minden pillanatát és ha akarom ha nem, akkor is azt keresem, hogy hol.. és mikor tudtunk elsiklani ennyire minden felett.. Mégis hogyan történhetett meg mindez…? Ráadásul Jade és a keresztapám szervezése alatt.. - Shanna meghalt… - mondom ki tompán, olyan hanggal, ami ha akarom ha nem valószínűleg mindenkibe bele vág egy százas szöget.. Közben pedig valahol hasonló hátrahagyottság csapódik le bennem, mint amikor apa is elment, amivel párhuzamosan a düh is feléled bennem.. Ugyanakkor érzem, hogy izzani kezd a talpam alatt a talaj.. Ez az egész elemi erővel súlyt le és a gyűlölet a Testvériség iránt a bőröm alá kúszik.. Shanna halála.. az egész esküvő amibe fulladt… És ekkor meglépem azt, amit már jóval korábban meg kellett volna lépnem.. Abban a pillanatban, hogy a tekintetem találkozik Alaricéval én úgy döntök, hogy kereket oldok és nem várom meg ameddig kibontakozik, akármit is akar épp! Eszemben sincs megvárni mit trükközik, vagy sem.. még ha ezzel el is rontom az idomítási ceremóniáját.. Igyekszem össze szedni magamat, hogy végre tudjak hajtani egy tündér-hoppot. Mégpedig Shannahoz... Ha sikerül és nem veszítem el totálisan a lélekjelenlétemet a halott Shannat látva… és ha sikerül kiszúrnom Daphnet a porban, akkor bizony megpróbálok a közelébe jutni és… Az összes megmaradt erőmmel megpróbálom vissza hozni az életet belé… Semmi másra nem figyelek csak erre..


//Tündér: II. Képesek olyan helyen is hoppanálni, ahol ez le van korlátozva, legyen az a Roxfort, vagy egyéb hely, ha kifejezetten a mesélő ezt másképp nem ítéli meg.

Akrobata: kút tündér főzete +3szint:
6.szint: Gyorsaság: Képes az emberi sebesség kétszeresére felgyorsulni. -Daphnehoz próbálna eljutni

III. Életük során egyszer visszahozhatnak valakit az életbe, amennyiben az illető nem porladt el, szakadt darabokra. Ez a képesség rendkívül nagy erőfeszítést igényel, használója akár több hétre kómába is kerülhet, ha nagyon komoly sérülés után hoz vissza valakit. - Daphnet ha kérhetem. T________T

Szerencse: 30 pont



//
Kút tündér főzete:
//
A mumus hálája:




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-07-02, 17:57






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

A dolgok elég gyors és elég fura fordulatokat vesznek. Sajnos a negyedére sincs időm reagálni és átgondolni a történéseket, úgy ahogy szeretném.
- A villanáskor, gondolom. - ennél bővebben nem állok le megmagyarázni Lizzynek a következtetésemet. Mondjuk úgy hogy a földön fekvő szőke tincs volt az utolsó csepp a pohárban. Persze a stressz mindenkiből hoz ki fura dolgokat, de nem jellem ellentétes dolgokat.
- Jól vagy? - pillantok azért le az éledező Alira. Közben persze pálcát szegezve a hasonmásra. Na nem mintha úgy tűnne, hogy megilyed tőlünk. Valami csoda folytán még Carnivorát is sikerül leráznia magáról.
Idő közben a burák maguktól deaktíválódnak, és egy picit meg is könnyebbülök, legalább nem kell úgy tennem mintha én lennék Lizzy rúnabubus pasija. Griffin szavait viszont már nem igazán sikerül értelmezni, én nem ismerek semmiféle Troopsot. Nem mintha a szemben álló ellenség hagyna időt foglalkozni vele.
- Fogadunk? - villan meg a tekintetem a férfi leketelő szavaira, miközben a fogaim csikorgatom. Ez már felkérés keringőre. Ugyanakkor Lizzy szavait se tudom teljesen figyelmen kívül hagyni, azonban csak megrázom felé a fejem. Sajnos nem tudok mindenki köré egyszerre pajzsbűbájt nyomni, feléleszteni a rokonokat és még támadni is. Erre senki nem lenne képes. Ráadásul hamar tükörlabarintusban találjuk magunkat.
Bár sejtem hogy kimerülök majd, de a kútszellem lötyijének a segítségével megsokszorozva idézem meg saját magamat, lényegében mindenhova, amire a tükörhatás is jócskán rátehet, csak hogy ne mi legyünk az egyetlenek, akik megzavarodnak. Én pedig szisztematikusan kezdem el összetörni a tükröket, hogy közelebb kerüljek az igazi ellenfélhez...
Mindeközben Carnivora érzi az idegesítő majmot, ami első körre sikeresen támadja meg, majd szívódik fel. A macska mérgesen fújva kap a puszta levegő után sikertelenül, de aztán inkább taktikát vált. Kivár, és amikor ismét érzi, hogy a majom ránehezedik, és éppen fájdalmasan mar belé, pontosan ezzel egy időben nyom el egy időfagyasztást, remélve, hogy a másik familiáris még elég közel van hozzá és fizikai képtelenség hogy a hatósugáron kívülre tudott volna kerülni, ha láthatatlan ha nem, és belefagyott az időbe. Majd amíg megáll az idő körülötte, szisztematikusan kezdi felégetni maga körül a talajt ott, amerről a támadás irányát sejti, jó eséllyel porrá égetve ezzel a majmot. Már ha bejön a terve és nem csak a levegőt melegíti saját maga körül... Bár arra azért figyel, hogy lehetőleg a majmon, vagy annak a gazdáján kívül mást ne égessen meg...


//Familiáris - időfagyasztás - tűzlehellett:
A familiáris képes rá, hogy befagyassza az időt egy adott helyiségben, vagy nyílt téren 5 méter sugarú körben. Ezen a területn mindenki mozdulatlanná dermed kivéve a familiárist és gazdáját. Az idő befagyasztása addig tart, amíg a familiáris gazdája szeretné, de maximum 5 percig.
A familiáris képes tüzet lehelni, mint egy sárkány, hasonló erősséggel, mint a sárkányláng, mely szinte mindent megolvaszt.

Trükkmester:
7. szint: Másolat: Bármilyen illúziólényt képes létrehozni, legyen az sárkány, vagy akár egy lidérc, vámpír stb. //

Kútszellem lötyi hatás:


Mumus hálája:



♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-06-28, 16:19



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]


- Mi? - pislogok döbbenten Gina mondata hallatán és fordulok automatikusan Alistair irányába. Őszintén szólva nem igazán értem, mit mire alapoz a vörös hajú ex-szobatársam... Mármint persze, voltak a fiúnak fura kirohanásai, de mindezt betudtam a feszült helyzetnek, hiszen ilyenkor mindenkinek sokkal könnyebben eszi bele magát az ideg a csontjaiba. Ginán a klausztrofóbia jött ki elég erősen, ami az igazat illeti és hát a két felnőtt társunk is hozott néhány megkérdőjelezhető döntést, ahogy én is alakítottam a sztereotipikus buta szőkét, de ez... - Dehát mégis mikor? Hogy? - pillantok végül az éledező Ali nevű homokzsák irányába, majd ismét az Álalira és újfent az eredetire, mintha ezzel bármiről is bizonyosságot nyerhetnék. Azért egy fájdalomcsillapító esélyesen jól jönne jelenleg a migrénemre... Végül a srác átalakulása vet véget a kérdéseim özönének, én pedig már a folyamat végbemenetele közben rá szegezem a pálcámat. Gina famíliárisa miatt nem aggódom különösebben, ha meg is semmisül, a lány képes újraalkotni. Más esetben megviselne még egy lélekállat halála is, de itt és most muszáj gyakorlatiasnak lennünk. A hátam mögött Chris és a többiek hevernek, ki tudja milyen állapotban, én pedig itt és most őket is féltem, nem csak hármunkat. Vagyis, kettőnket, ha a képletből kivesszük az alélt, de már ébredező Alistairt.
Azonban - nagyjából - a férfi felbukkanásával egy időben fut be Shanna mentális üzenete is, de még mielőtt bármi komolyabbat is reagálhatnék rá, a kupolák semmivé foszlanak és az alatta lévő foglyok mocorogni kezdenek. Nagy a kísértés, hogy odarohanjak hozzájuk és sorra ellenőrizzem mindegyiküket, de egyelőre keményen ellenállok.
- Gina, kérlek... -  szólalok meg elfúló hangon, miközben a pálcámat továbbra se eresztem le, de a kezem határozottan megremeg a bennem dúló feszültségtől. - Menj és vizsgáld meg őket - folytatom végül nagy nehezen, minden egyes idegszálammal a férfira figyelve, mintegy ugrásra készen. Ó, nem vagyok én naiv, sejtem, hogy három kölyök se fog semmire se menni ellene, szóval csakis emiatt küldöm a griffendéles társamat hátra. Ha tudnám, hogy van esélyünk, nem tennék ilyet, de csupán időt fogunk tudni nyerni, semmi mást. Gina pedig gyógyító, szakember, ha mondhatok ilyet, muszáj tudnom, hogy minden rendben! - Ali és én... - harapom el a mondatot, hiszen fogalmam sincs, mit is kellene tennünk annak érdekében, hogy hatékonyak legyünk Grindelwald egyik legfőbb emberével szemben, akit esélyesen nem a szemétlerakóból szedett össze, mert éppen nem kellett senki másnak. - Fe... - mondanám ki a mondatot, de mire befejezném, máris ismét egy tükörrel találom szembe magam és döbbenten szemlélem a képmásomat. Voltaképp egyetlen szempillantás leforgása alatt történt mindez. Rémlik, hogy mondott valamit, de az is ködös emlék csupán, semmi más és voltaképp a szavai se ragadtak meg bennem. Valamiért teljesen másra koncentráltam... Döbbenten szemlélem tehát a tükörképemet, ugyanakkor azonban igyekszem koncentrálni is és minden apró rezdülést kiszúrni, ami nem oda való. Ha pedig ez sikerülne esetleg, akkor én is ki-kilövök egy stuport, mintegy viszonozva a tüzet.
- Descendo! - kiáltom el végül magam, az egyik tükröt becélozva a varázslattal. Nem áll szándékomban finomkodni, hiszen ki kell jutnunk innen, méghozzá minél hamarabb. Fogalmam sincs, mi történt vagy történik éppen Shannával, de az iménti üzenete nagyon is hangzott egyfajta búcsúüzenetnek, szóval eléggé aggódom. Mindezek mellett pedig itt van a foglyok problémája is, nem érünk rá játszadozni vagy csupán az időt húzni... Túl sok a teher és túl kevés az idő, erre jön ez a csóka és beleköp a levesünkbe... Pazar!

Descendo: felrobbantja a célzott tárgyat.
Bűbájtan: 30 pont

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Alaric Sinclair
Reveal your secrets
Alaric Sinclair
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-06-27, 18:31



Shawn 🗲 Alaric
Aki hisz a véletlenekben, az nem fogta fel a sors hatalmát.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Shanna üzenete után tér csak magához, vélhetően a lánya halálának a pillanata közelében és ugyan nem látja, hogy mi történt, a tudatalattija talán felfogott valamicskét belőle. - Shanna... - suttogja rekedtes hangon, miközben próbál magához térni és felmérni a környezetét, hova került az esküvőről, kik vannak mellette, de egyértelműen lassan mozog és kuszák a gondolatai. Megpróbál a pálcájáért nyúlni, de nyilván nem talál semmit a helyén, viszont az ingjének a mandzsettagombjai még megvannak. - Tartsatok ki... - hörgi, de tényleg alig van magánál, viszont ahogy mindkét csuklóját a szája elé emeli és összeérinti a díszeket valami felszikrázik. - Troops. - mond csak ennyit, mielőtt visszahanyatlana a földre.

A férfi tudja, hogy helyzeti előnyben van, a csapdákat a "jóknak" állították fel és nem neki. Míg a csapatnyi gyerek előtte kimerült, ijedt és a mágiájuk majdhogynem teljesen elhagyta őket, addig neki meg se kottyant ez a kirándulás. Látszik az arcán, hogy miután lerúgja magáról a nagymacska familiárist igen hosszan végignéz rajtuk, mindenkin más okból ugyan, de mindannyiuk életének láthatatlan része volt már korábban. A varázsmacska miután talpra érkezik - mert vélhetően így történik -, nem csak az alakváltó felé érezheti a rosszándékot, hanem fürgén vetődik rá egy láthatatlan lény, hogy minden irányból belemarkoljon és megtépje, aztán újra elugorjon hangtalanul és ismét lecsapjon, fájdalmasan és egyben idegesítően. A familiáris használja az időfagyasztás képességét, hogy lényegében felfesthessék a megfelelő színpadot az előadáshoz.
Alaric kezében pálca villan, afféle régimódian maga elé emeli, mintha párbajt vezetne fel, de szó sincsen arról, hogy egyenlőek lennének az esélyek. Trükkökhöz folyamodik újonnan és bár a szeretteiket körbevevő búrák a semmivé lettek, amikor a nagyteremben elpusztult a kupola - és egy társuk is -, most szikrázó fénnyel tükörlapokat emel mindenhova, ahova csak be tudja illeszteni, elvágva egymástól a gyerekeket és a szeretteiket. Persze csak azokat tudja így elválasztani, akik nem konkrétan kapaszkodtak össze még, de a sok tükröződéssel talán újra csőbe húzhatja őket azzal, hogy melyikük is az igazi és hol van a szabotőr valójában.
- Senki sem megy sehová... ilyen szép csokorban még sosem sikerült összegyűjtenünk az ütőlapjainkat. - hallatszódik a hangja, de próbál ügyesen mozogni és ha fel is bukkan egy tükörképben, mikor "kiolvadnak", akkor is igen jó esélye van annak, hogy nem tudják lekövetni valójában merre van. Nyilván nem akar időt adni arra, hogy a szeretteik teljesen magukhoz térjenek, így elkezdi módszeresen lövöldözni az altató átkokat miközben a külseje egyre jobban kifakul, hogy nehezebb legyen észrevenni. Az, hogy egyelőre altat a gyilkos támadó átkok helyett jó jel lehet, ám a kérdés, hogy amennyiben elfogy a türelme, elfogy-e a "jóindulata" is?

// Familiáris - Láthatatlan (végig az volt és marad is) + időfagyasztás

Alaric cselekvései a fagyasztás alatt:
Látványmágia: Tükörlapok idézése padlótól plafonik asszimetrikus labirintusban arra a kicsi helyiségre és folyosórészre, ahol vannak
+ Metamorfmágiával kaméleonkodik
+ Stupor, de ennél már vélhetően kiolvadnak mert nyolc embert fog le a fagyasztás //






[You must be registered and logged in to see this image.]
A fegyelem szabadság nélkül,  - zsarnokság
A szabadság fegyelem nélkül -


káosz

Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-06-27, 17:36


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Shanna sosem értette meg, hogy miért gondoltam rá így, hogy a Főnök Lánya, és ebben a pillanatban még nem is tudom, hogy nem lesz esélyem megmagyarázni. Ám talán abban az ölelésben s a pár kedves szóban minden benne van, amit érzek, még ha nem sejtem, hogy ez valójában az én búcsúm. Első körben Daphne-hez vezet az utam, hiszen a kicsi még a búra alatt van. Azt vizsgálom első körben, hogy a kedves szenvedett-e belső sebeket, vérzik-e még, hogy aztán eldöntsem, hogy is lehetne megsemmisíteni a búrát, ekkor ér a gondolat Shannától, akivel össze is villan a tekintetünk. Az auror szakma olyan hivatás, ahol bármikor vége lehet a dalnak, mindenki erre készül. Viszont mégis vagyunk annyira hősiesek, hogy mégsem gondolunk bele úgy igazán. Ez lehet az oka, hogy láttam ugyan már Daphne-t veszíteni, sőt még Solomont is, de mindent túléltek. Az, hogy Shanna így búcsúzik, ledermeszti a tagjaimat, a karjaimban Daphne-vel a kupolára pillantok, hogy aztán lassított felvételben lássam, hogy az aurorlány a saját élete árán töri meg a varázst. Bármennyire is epikus lenne felkiáltanom, hogy NE, ez most nem az a pillanat. Szótlanul emelkedek fel, és ebben a csendben most minden benne van. Mert ez többet ér most bármilyen kétségbeesett kiabálásnál. A pillantásom tükrözi a döbbenetet, rémületet, hogy akár az életünket is fel kell áldoznunk, s talán az sem elég. Azonban azt is hordozza, hogy mennyire tisztelem a barátom áldozatát, hősként halt meg. Nyelek egyet, ökölbe szorul a kezem, Shanna azért halt meg, hogy mi élhessünk, ezért komolyan kell vennem az áldozatát.  Veszek egy nagy levegőt, hogy Shanna mellé lépve legugoljak, elvéve az ő pálcáját, amely talán most engedelmeskedhet, ha érzi egykori gazdája és a köztem lévő kapcsolatot. Felemelkedek a varázseszközzel, s tudom, hogy semmi esélyem. A sötét varázsló ellen egy tucatnyi auror is eleve vesztesként indulna harcba, főleg így az ereje teljében. – Conticinium!  – Suhintok, mert bár megtehetném, hogy vakmerőn támadok, de itt most az a cél, hogy megússzuk ép bőrrel. Ha sikerül a varázslat, biccentek Jacobnak, de most ki kell találni, hogy mi a következő lépés. Daphne-t valahogy magához kéne téríteni. Biccentek Jacobnak, amolyan elszoruló torokkal, s közben a barlangot figyelem, olyan pontokat, ahol Grindelwaldra lehetne omlasztani a járatot. Már csak azért is, mert nem akarom itt hagyni Shanna testét. A mellkasom nehéz, mintha félrenyeltem volna, muszáj lenne támadnom, de most még örülök, ha nem szúr a szemem, sírás környékez, de tudom, hogy Shanna felképelne, ha most nekiállnék nyafogni.

//Conticinium: kitalált auror varázslat. Olyan fényvarázs amely ellen nincsen védelem, ugyanis az áldozat szaruhártyája előtt kapcsolja ki a fényt, így az teljesen vakká válik úgy kb 5 percre. A varázslat közismertebb neve: Éjfél//

Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-06-27, 15:23



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Főterem]

Gerard odajut Daphnehoz, aki életben van, de elég pocsék állapotban. Gyenge a szívverése, és látszik, hogy még mindig vérzik kicsit. Valószínűleg senkit se érdekelt, hogy mi lesz vele a szülés után, csak úgy otthagyták, amikor pedig magához tért megpróbált valahogy a baba után jutni, de sokáig nem vitte a maradék ereje. Pislákol tehát még benne az élet, de alig.
Shanna ugrik, és a feltörő mágia erejét gyakorlatilag mindenki érzi a barlangrendszerben. A kupola megszűnik, a kántáló alakot telibe kapja a visszasülő varázslat és Shanna mágiája, így néhány pillanat alatt mintha vagy ötven évet öregedne, szó szerint porrá omlik. A mozdulatlanná dermesztéssel sikerül a láthatóan azért megviselt Grindelwaldot is elkapnia egy kis időre, a nagy varázsló ugyanis belefagy a mozdulatba, amivel lehetséges, hogy épp menekülni akart volna. Shanna a földre zuhan, de bizony még az ugrása előtt ismerős hang csendül fel a fülében, és az utolsó mádorpercben az ismerős alak is feltűnik. Gerard is tisztán láthatja a halvány áttetsző szellem alakot, Jacob Troopsot. A szavait ugyan nem hallja, azt valószínűleg csak Shanna: Nincs semmi baj, végre újra együtt leszünk, már nagyon várlak.
A szellem alak köddé is válik, amikor Shanna holtan zuhan a kőre. Grindelwald ujjai viszont már újra mozogni kezdenek és ráfogni a pálcára, ahogyan szembefordul Gerarddal. Úgy tűnik magabiztosan néz szembe a jelenleg csak egyetelen ellenféllel. Gerard érzi, hogy a mágiája visszatért, és látja, hogy az öreg varázsló bizony vagy ötven évet fiatalodott.

[Oldalsó terem, rokonság]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Lizzy nyakán tényleg nem látszik fizikai nyoma a folytogatásnak, ahogyan Gina is látja és amikor hátra néz, csak Alit látja, mást nem, akire néhány pillanat múlva Gina már pálcát szegez, és amikor az illető néhányat ropogtatva a nyakán elkezd visszaváltozni, bizony a familiárisa is támadásba lendül... Ellenfelük alakja lassacskán egyértelműen kivehető, bár a férfi elég magabiztosnak tűnik, hogy ne ijedjen meg néhány gyerektől és kósza familiárisról. Utóbbit lazán letudja rúgni magáról.
Gina azért eltud hátrálni Alihoz, aki mocorog és valószínűleg csak kábítva volt, tehát nem lett komoly baja.
Amikor viszont meghallják Shanna üzenetét, néhány pillanattal később a kupolák megszűnnek és lassan mocorogni kezdenek a rokonok is, akiket elraboltak, bár mindegyikük felettébb gyenge és a mágiájuk jelenleg szinte egyenlő a nullával. Idő kell nekik, mire újra regenerálódva képesek lesznek hatékonyabb varázslatokra, meg hát pálca sincs náluk. Alinál legalább a pálcája ott van, és talpra is tud állni.
Hárman néznek hát farkas szemet Grindelwald egyik legfőbb emberével, aki már oly sokszor verte át a Minisztériumot kiváló álcázó képességeivel. Nem úgy tűnik, mintha megijedt volna tőlük, biztosan pillanatok múlva támadásba lendül.

//A Deneirától kapott képességeket a mágia, amit Grindelwald használt benyelte, úgyhogy azokat minden jelen és nem jelenlévőtől visszavesszük. Afféle első évados jutalmak voltak. Very Happy

Határidő: július 3.
Én írok: július 4.//

Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-06-27, 07:57




Az esküvő & Alistair


[You must be registered and logged in to see this image.]Mintha valami borzalmas álom lenne, vagy mintha imperiószerűség alatt állnék.. Nem tapasztaltam még, de nagyjából pont így tudnám elképzelni azt ami velem történt. Vagy mint egy álom, amiről tudod, hogy rossz álom, de nem tudsz benne semmiféle játékszabályt megváltoztatni.. Alvásparalízisem már volt.. Az is egészen hasonló.. - Nem akartam.. - motyogom alig hallhatóan bár egyenlőre épp olyan mint amikor álmomban beszélek...
Én akartam szólni, hogy a másik irányt válasszuk! És egyszerűen képtelen voltam megtenni.. Annyi mindenről akartam volna szólni, vagy másképp csinálni.. Például amit Gerard fejéhez is vágtam… nem is érzek ilyesmit teljes szívvel! Nem is én voltam valójában…! Ugye…? Próbáltam elérni Shannat mentálisan, de ennyire még életemben nem éreztem magamat elvágva mindenkitől és mindentől.. És.. és a látomás!! - Nem akartam.. - mondom ki egy hajszálnyival kétségbeesettebben, vagy épp fájón motyogva. Én szólnék Shannanak és Gerardnak, hogy figyeljenek maguk mögé de nem megy.. És ekkor meg is történik a baj. - Nem akartam! Ne! - próbálnék felkiáltani, kimondani ezeket, de szinte görcsöl az állkapcsom és csak a fogaim között szűrt fújtatás jön kiáltás helyett. Ha engem is elér Shanna üzenete pedig keserves könnyek indulnak meg az arcomon a tehetetlenségtől. De mintha talán ez segített volna magamhoz térni.. Aztán végre hangokat hallok magam körül, másképp mint eddig, más szögből.. Hát ide értek! Az egész elképesztően furcsa és nyomasztó.. Halkan nyöszörögve próbálok magamra találni és lépésről lépésre újra mozgásra bírni magamat, ami sokkal sokkal nehezebb, mint gondoltam! Alig fogom fel hogy vége a lidércnyomásnak és annak, hogy a társaim ellen dolgoztam. És ha sikerül felülnöm csak fogom a fejemet kicsit és próbálok életet csiholni magamba, mélyeket lélegezni, hogy tényleg felébredjek teljesen és kész legyek cselekedni.. ha nem is azonnal. - Mögötted! Vigyázz! - szólalok fel azonnal amint képes vagyok újra használni a hangomat az ébredés után. Persze kérdés, hogy hisznek-e majd nekem? A legszörnyűbb, hogy az egész élmény még egy nagyon furcsa űrt is hagyott bennem.. Amivel egyenlőre nem tudok foglalkozni, de ha oda jutok, esélyesen aggasztani fog.

//
Kút tündér főzete:
//
A mumus hálája:




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-06-23, 14:05






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

Azt hiszem elég buta kérdés volt tőlem, amit Shannának feltettem. Fogjuk rá, hogy a sötét, és a stressz most elég rossz kombinációban talált meg. Azonban, amikor valahogy skerül a lila mezők közé belavíroznom, akkor könnyen megtalálom azt a férfit, - az egyetlen számomra ismeretlent - aki logikusan Shanna apja lehet. Sőt még azzal is mázlink van, hogy sikerül Lizzyre időben rászólni, hogy ne babrálja a lila mezőket. Jobb az óvatosság, ha nem tudjuk mivel állunk szembe. Lehet a mező átterjedt volna rá, és őt is leszipolyozza, vagy ami rosszabb egyenesen megöli az alatta tartózkodót. Persze, én is aggódom. Nem is kicsit, de ettől még nem lehetünk meggondolatlanok.
Így inkább próbálok hasznos információkat szerezni a könyvből, ami Gerardénak a másolata. Magamban meg kell állapítanom, hogy kifejezetten hasznos cucc. Nem volna rossz, ha nekem is lenne egy ilyenem. Viszont ez éppen eléggé le is köt, hogy ne figyeljem tovább Lizzy-t, inkább csak felolvasom a könyv ide vágó részeit. Kár hogy most bezzeg Lizzy nem nőtt össze Danyvel. Ő a szakértője mindenféle rúna mágiának. Na nem mondom, hogy fogalmam sincs merre vagyok arccal, de nem is ez a kedvenc területem. Amikor azonban felnézek, hogy megállapítsam, hogyan lenne a legcélszerűbb hova a legcélszerűbb telepíteni meglátok egy szőke tincset és némi mocorgást.
- A nyakadon, nem. De te, nem vagy az igazi Ali. - válaszolok előbb Lizzynek, majd szegezem neki vádlón a megállapítást a feltételezett ÁlAlinak, miközben a fejemmel az éppen éledező mása irányába bökök. Mindkettő elvégre nem lehet igazi. Eközben, ha Carnivora bármi hátsó, ártó szándékot érez ki, amivel esetleg Lizzynek vagy nekem támadna, akkor nem csak morog rá, de egyenesen neki is ugrik, hogy ha sikerül, akkor jól meg tudja harapni az imposztor pálcás kezét, lehetőleg az előtt, hogy komolyan árthatna...
Én pedig közben bár a pálcám az imposztor irányába fogom, de igyekszem odahátrálni az éledező Ali2-höz hogy megnézzem ő milyen állapotban van.

Sajnos előbb ki kell iktatni a potenciális zavaró tényezőket, és csak utána foglalkozhatunk a rúnákkal, és búrák megtörésével. Elvégre elég kényes műveletnek tűnik, amibe ha belezavarnak holmi szabotőrök, annak könnyen végzetes következményei lehetnek.  

//Familiáris - Gyanuszkóp:
Felismeri az alattomos szándékú, gyanús személyeket, akár animágus, vagy százfülé-főzettel elváltoztatott alakban is. //

Kútszellem lötyi hatás:

Mumus hálája:



♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-06-23, 09:17



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Képtelen vagyok szavakba önteni, hogy mennyire mardos a bűntudat amiatt, amiért nem tartottam Gerardal és Shannával, de mindezt felülírja bennem az aggodalom Chris iránt, hiszen nem csak Daphne miatt jöttünk el idáig, hanem a saját családtagjaink miatt is. Ha pedig az unokatestvéremmel történik valami, mert mi közben kitérőt tettünk valaki másért cserébe, azt sohasem bocsátanám meg magamnak. És igen, van egy újszülött baba, akit esélyesen valami kegyetlen rítushoz szeretnének felhasználni, ahogy abban is teljes mértékben biztos vagyok, hogy Daphne - ha esetleg még magánál lenne a szülés után - ezt nem hagyja annyiban. El tudom tehát képzelni lelki szemeim előtt nagyjából ugyanazt a jelenetet, ami Gerardék szeme elé tárul ebben a pillanatban és a lépéseim egyre nehezebbé válnak, hiszen ez a lelki kettősség nem csak az érzelmeimre hat ki, hanem lassan a cselekedeteimre is, mégis folytatom az utamat. Elvégre, ott lebeg a szemeim előtt Chris arca is, ahogy a lehetséges kimenetele annak, ha én itt és most sarkon fordulnék... És még az egyre élesedő kép Daphnéék helyzetéről se homályosítja el őt.
Gina szerencsére még éppen időben szól, hiszen a karomat már felemeltem annak érdekében, hogy megérintsem a sérültek körül létrehozott mágikus búrát, szóval olyan elánnal rántom vissza az ujjaimat, mintha áramütés ért volna hirtelen. Zavartan pislogok a vörös hajú lányra, egyértelműen látszik rajtam, hogy lassan kezdem elveszíteni a józan ítélőképességem, hiszen eléggé leterhel ez az egész érzelmi káosz, ahogy az is, hogy nem tudom, mi lenne a legjobb és egyben leghelyesebb döntés is. Aggódom a babáért, Daphnéért, Gerardért, Shannáért, ugyanakkor talán még ennél is jobban aggódom Chrisért, ez pedig ismét bűntudattal tölt el legbelül, amitől legszívesebben ordítanék egyet. Leendő aurorként ezen a téren kudarcot vallottam, hiszen immár egyértelmű számomra, hogy ha a családom kerül majd veszélybe, nem fogok tudni olyan döntést hozni, amelyben nem az érzelmeim vezérelnek majd.
- O-oké - mondok csupán ennyit enyhén reszketeg hangon, miközben ismét magam mellé engedem a karomat és csak tehetetlenül figyelem az alélt foglyokat. A torkomat a sírás fojtogatja és még a tekintetem is elhomályosul valamilyen szinten, de még ebben a helyzetben is érzékelem a felém közelítő ártó szándékot. A szemeim előtt kibontakozik a jelenet és a levegő bennem szorul, majd olyan védelmező mozdulattal kapok a torkomhoz, mintha valóban fojtogatnának. A szemem üresen réved a semmibe, egyelőre csak nézek, de nem látok, végül egy hatalmas levegővétel kíséretében nyerem vissza a valóságérzetemet és pillantom meg újfent a társaimat. Az első nyelés picit fájdalmas, a nyakam pedig fáj és lüktet, mintha valóban ki szerették volna belőlem szorítani a szuszt az imént. - Ez... - préselem ki magamból a szavakat, gyengéd mozdulattal masszírozva az iménti jelenés helyét. - Valami van itt...  - nyögöm ki, majd fordulok hátra és erőltetem a szemeimet annak érdekében, hátha megpillantom azt, akit látni és érezni véltem pár másodperccel korábban. Az ilyesmiben az a rossz, hogy néha elég nehéz szétválasztani a valóságot a látomástól, különösen abban az esetben, ha az ember olyan tapasztalatlan ebben, mint én. - Valaki meg akart fojtani. Vagy majd meg akar - jelentem ki végül, ha esetleg nem látok semmit sem,  majd fordulok Ali és Gina irányába: - Láttok valamit a nyakamon? - teszem láthatóvá az említett testrészt, majd emelem fel az állam és igyekszem úgy állni, hogy meg tudják állapítani a "diagnózist". Az ujjaim eközben azért erősen a pálcámra fonódnak és minden egyes érzékszervemmel ugrásra készen állok, hogy bármikor védekezhessek, ha esetleg valaki tényleg lenne itt... Ha viszont továbbra sincs veszély, akkor csatlakozom Ginához és segítek neki mindenben, amiben csak szükséges.
- Shanna? - torpanok meg azért egy pillanatra, ha elér mentálisan a nő hangja, még abban az esetben is, ha éppen veszélyes helyzetben lennénk, szóval egy pillanatnyi figyelmetlenség mindenképp befigyel részemről. Mintha a fejemben hallanám... Lehetséges ez? Bizonytalanul pillantok körbe, majd Gináékra: - Ti is hallottátok? - teszem fel a kérdést és figyelem a reakcióikat. Ez most komoly vagy csak egy újabb csapda lenne az ellenség részéről, hogy egy helyre tereljenek minket?


[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-06-22, 22:11


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az Esküvő & Shanna

Az élet olyan, mint egy kártyajáték.
A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.


Kicsit beleborzongok Gerard szavaiba, hiszen az elmúlt években gyakrabban éreztem magam csak munkatársnak, aurornak, és nem igazán volt esélye senkinek megismernie azt, aki valaha voltam. Egy lelkes, vidám, baráti kapcsolatokban és hobbikban bővelkedő lány, akinek habár életcélja volt, hogy az apja nyomdokaiba lépjen, de nem csak ennyi volt az élete. Amikor meghallottam, hogy Gerard a főnök lányaként hivatkozik rám az is elvett belőlem, az érdemeimből, az egyéniségemből és összemosott a hivatással és a nevemmel. Az, hogy most az ölelése és a szavai is újra megerősítik a megbecsülésemet nagyon jól esik.
Már úgy érzem, mintha egy karnyújtásnyira lenne a cél, amikor mögöttünk valamilyen baki folytán pont idegen pöcköl Alistair és képtelen vagyok tartani a kezemet, Gerard pedig szó szerint elveszíti a pálcáját. Zavarodottan merevedek meg, de úgy, hogy ne éppen egy halálos zónába fagyjak bele. Nem sokon múlik, hogy hátraforduljak számonkérni mi is történt pontosan, de ami kirajzolódik előttünk minden kérdést elmos. A mágikus íj a földön koppan mellettem, habár a varázslat vibrálása és a felolvasó mágus hangja mellett valószínűleg nem csap nagy zajt, szinte néma.
Ahogy meglátom a mágikus kupola alatt a csecsemőt és Grindelwaldot, a földön pedig Daphnet meghűl a vér az ereimben. Valószínűleg inkább pánikolnom kéne, de az, hogy a Testvériség életerő szipolyozáshoz fordult egy ártatlan csecsemőt használva... az, hogy akár bele is halhat Gerard és Daphne babája, aki még csak most látta meg ezek között a szörnyű körülmények között a napvilágot... Annyi halált, fájdalmat, bánatot hozott magával a Testvériség, de ez egy további elképzelhetetlen határt lépett át.
Ellépek Gerard mellől, ösztönösen helyet adva neki, hogy Daphne-hoz rohanhasson, de én egyetlen pillanatra se veszem le a tekintetem a mágikus kupoláról. Ennyi elég is ahhoz, hogy néhány másodperccel hamarabb értsem meg, hogy mi az egyetlen út ahhoz, hogy minél hamarabb megtörjük a sötét szeánszot.
Gyorsan mozgok, minden megmaradt erőmet, amivel csak rendelkezem beleadom, legyen az a fizikai vagy a mágikus gyorsaságom a fehér oroszlántól vagy az erőm, amit a tó tündérétől kaptam. Nem baj, ha elered a vérem, nem baj, ha kiül a homlokomra a veríték, ha a szemeim üvegessé válnak, mielőtt legördülne belőle a megerőltetéstől néhány könnycsepp. Nem fogom végignézni, ahogy egy ártatlan csecsemő éveit veszi el az a szörnyeteg, nem fogom végignézni, ahogy a pár, akinek az esküvőjére érkeztünk, akik magát a reményt testesíthetnék meg a családjukkal darabjaira hullik. A gondolat, hogy elveszítik a gyermeküket, mielőtt még egyáltalán Gerard a karjaiban tarthatta volna túlságosan elképzelhetetlen. Döntöttem, talán már akkor, amikor a Szent Mungóban magamhoz térve megláttam a terjedő fekete foltot a kezeimen. A mosoly az arcomon igazolja az elhatározásomat és azt, hogy Alistairnek - vagy aki a fiú bőrébe bújt annak - igaza volt, ezt a látomást nem lehetett elkerülni.
~ Ne bándd. Minden döntésem ehhez az úthoz vezetett. Büszke vagyok rá, hogy veletek küzdhettem a sötétség ellen, de engem már vár a Függönyön túl... ott az igazi otthonom. ~ száll a mentális üzenet Gerard felé, de valójában az összes társam felé, akire csak képes vagyok ebben a rövid másodpercben még utoljára rákapcsolódni.
Nem csak hozzáérek a búrához, hanem a kezeimet kereszetve magam előtt teljes erőmmel vetem be magamat úgy, hogy zuhanás közben - ha a burok nem vet vissza - a felolvasást végző mágusra essek, és ha esetleg az áttörés pillanatában megnyílik a lehetőség, hogy még egyszer, utoljára lesújtsak a képességeimmel, mindent felszabadítva, megteszem.


// Mentális üzenet: legilimentor+sárkány

A varázslatot fenntartó mágusra:
Nagymese képesség:

Ha közel kerül valakihez képes hosszútávon kikapcsolni egy képességét, az ellenfél erejétől függően, de akár órákra is. (RMA/Született/Faji Képesség/Deneira szerzett képességei) Célzatosan csak akkor tud kikapcsolni, ha más okból kifolyólag ismeri az illető képességeit, pl. tudja, hogy vérfarkas. Egyébként random a dolog, a mesélő dob, hogy mit kapcsol ki.
+
Telekinézis 6. szint:
Blokkolás: Képes célszemély testét teljes mozdulatlanságig blokkolni, természetesen mentális ellenállás van ellene, de az illető minimum lassabb lesz, kevésbé tud varázsolni, vagy teljesen inaktívvá válik.  //  [/color]

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-06-22, 20:17


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

Nem az a cél, hogy olyat erőltessek Shannára, amit nem akar. Ez most csak úgy jön belőlem, neki is kell gondoskodás, ha rá szorul, ha nem. Aztán mégis meglep, mert a befeszülés ellenére visszaölel. Talán szégyenkezhetnénk, hogy felnőtt auror létünkre most ennyire kiadjuk magunkat érzelmileg, de nem érdekel. Egyre inkább érik bennem a gondolat, hogy ha Daphne és a kicsi végre biztonságban vannak, akkor egy időre fel kéne hagyni a sötét varázslók üldözésével, és végre lehetne magunkra koncentrálni. – Azért köszönöm, hogy vagy nekünk! – Felelem szintén suttogva. Aki nem hall minket, akár még intimnek is megítélhetné a helyzetet, de egyértelműen tiszta ez a barátság. Készítem a pálcámat, hogy bárki is jőjjön szembe, ott már ne kegyelmezzek, de ami történik, arra aligha számíthattam. Amíg Elizabeth Christ keresi suttogva, és Gina a könyvét bújja, addig valami a kezemnek csapódik. Csak azért nem kiáltok fel, hanem megnyikkanok, mert az adrenalin dolgozik bennem, és bármivel szembenéznék. Csak annyit érzékelek, hogy Shanna karja is lehanyatlik, automatikusan oda nézek, aztán vissza a pálcám maradványaira. Felnézek, hogy ki  tehette ezt, mert még csak az irányt sem tudom behatárolni. Most ketten vagyunk a főnök lányával, a társaink lementek jobbra. Pillanatok alatt felmérem, hogy a pálcámnak annyi, még jó, hogy az elmémet nem sikerült kikapcsolni. – Jól vagy? – Kérdezem a lánytól, első körben inkább a balomat emelve a telekinézisre, az az erő belőlem származtatható. Shanna mögött érkezve veszem észre Grindalwaldot, de nem rontok rá, pláne nem puszta kézzel. Viszont még levegőt venni is elfelejtek, amikor meglátom a babát, aki mintha a saját életenergiájával táplálná a vén gonoszt, na meg a kedves van elterülve, mint egy béka. Mégis sikerül visszakerülnöm a megfelelő légzési kerékvágásba, és Shanna mögött lépdelek. Azt hiszem semmi értelme nincsen annak, hogy beszélgessünk a sötét mágussal, hiszen ezek után már nincs miről. – Megnézem, hogy mi van vele, készüljünk fel! Gyűjtsünk erőt! – Szólok oda a lánynak, hogy odamegyek Daphne-hez, aki a kupolán kívül van. Valahogy kell egy kis lélegzetvételnyi idő, hogy összekapjuk magunkat, addig megnézem az alélt kedvest.  Aztán valami szörnyű sejtésem támad, ahogyan egyre jobban átlátom a varázslatot, amely védi a duót, valami dezintegrációs pajzs lehet, és aki hozzáér.. Na nem! Remélem Shanna nem csinál semmi meggondolatlant, remélem, hogy hallgat rám. Tehát első körben Daphne-t nézem meg, hogy egyáltalán él-e.



Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty2023-06-21, 14:40



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gerard bár képes még egy stimulát pont egy üresjáratban elnyomni magára, de itt nem elsősorban azzal van a gond, hogy fáradt, hanem hogy van olyan mező, ami egyszerűen szívja el az erejét és ez minden leereszkedésnél újra és újra megtörténik, így egy stimula maximum időlegesen hoz javulást. Abban pedig nagyjából biztos lehet, hogy hiába mormol erős átkokat, valószínűleg a hely, ahová kilyukadnak majd erősen mágia korlátozott lesz. Shanna jól teszi, hogy felhúzza az íjat, több esélye lesz vele valószínűleg, mint pálcával lenne.
Ám mindkét auror váratlan kellemetlenséget tapasztal meg továbbhaladás közben. A két kavics tökéletesen betalál. Olyan erővel és ponton kapja telibe az egyik Shanna könyökét, hogy a karja egyszerűen lehanyatlik. Nem hogy célozni, de megemelni is nehezésre esik néhány pillanatig. A zsibongó fájdalmat kell megpróbálnia kizárni ahhoz, hogy képes legyen lőni, ha átlép az utolsó erőtéren is. Gerard kezéből pedig kifordul a pálca, amikor fájdalom nyilall a csuklójába. Pechére bizony pont becsúszik az egyik erőtér alá, ami simán kettévágja. A pálca sisteregve füstöl kicsit immár két darabban.
Ennek ellenére az utolsó három erőtéren áttudnak vergődni. Elsőként Shanna lép be a terembe, ahol immár teljes premier plánban tárul a szeme elé az esemény, amit a háta mögül már Gerard is lát, de előtte még ott az utolsó erőtér. Néhány másodperc választja el, hogy tovább haladjon. Shanna már az érkezése előtt feltudja mérni a terepet. Középen Grindelwald idős alakja áll, körülötte egy hasonló, de jóval nagyobb lila kupola, mint amit a szeretteik körül láttak. A kupola lüktet, miközben egy alak a túloldalon varázsigéket mormol. Grindelwald mellett pedig egy emelvényen egy újszülött kisbaba alszik békésen, de látszik, hogy odabent a burokban cikázik a mágia és mintha időnként egy-egy apró mágikus fonal átszökkenne a babából az idős varázslóba. Shanna még félszemmel látja, hogy Daphne igen pocsék állapotban szó szerint kúszva kerülhetett elő és próbálta elérni az erőteret, mert jelenleg néhány méterrel odébb fekszik a földön ájultan.

[Oldalsó terem, rokonság]
Lizzy, Gina és Ali oldalt mennek a szeretteik irányába. Gina megtalálja könnyedén Shanna apját, nincs itt más felnőtt férfi, aki ő lehetne, aztán felpattintja a könyvet, hogy átlapozza. A válasz meg is jelenik előtte:
Varázszippantó: A mező képes a mágiát elszívni abból, aki alatta tartózkodik, hogy ezt egy bizonyos megjelölt pontba, vagy erősebb varázslatba koncentrálja. Megtörése kockázatos, ha túl gyorsan csinálják az alatta lévő akár bele is halhat a folyamatba. A továbbiakban azt fejti ki az írás, hogy pontosan milyen rúnákat kell a mező köré rajzolni (épp hármat) és azokat egy időben aktiválni, ahhoz hogy biztonságosan hatástalanítani lehessen a búrát.
Gina viszont észreveheti a szeme sarkából így, hogy beljebb jöttek, hogy valaki mocorog oldalt, egy félreeső sarokban. Körülötte nincs mező, félhomályban van, így alig látja, de szőke tincseket vél felfedezni, ha jobban megnézi és erőlteti kicsit a szemét.
Lizzy eközben néhány kellemetlen villanást érez. Egyrészt a háta mögül bizony erős ártószándék sugárzik felé, majd látja maga előtt, amint keményen szorító ujjak fonódnak a nyaka köré. Amikor megszűnik a jelenés szinte még érzi a folytogatás nyomait a torkán.

//Shanna és Gerard dobjon kockával a hozzászólás előtt iq+varázserő alá. Született tehetség SVK esetén +10. Ha sikerül jelezzétek nekem privátban és mondom, hogy mire jöttök rá. Very Happy

Határidő: június 27.
Én írok: június 28.//

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» London Life
» Glastonbury, Anglia
» VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA
» Bristol, Anglia
» Bexley, London (kertváros)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol-
Ugrás: