ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 09:17-kor
Kalandmester


Ma 07:22-kor
Alison Fawley


Ma 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


Tegnap 23:54-kor
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


A hónap posztolói
Kalandmester
Bromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 3 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Bromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 3 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Bromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 3 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Bromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 3 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Bromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 3 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Bromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 3 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Bromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 3 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_rcap 
Cheon Seung-ah
Bromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 3 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_rcap 
Maia Hansen
Bromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 3 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Bromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_lcapBromley, London, Anglia - Page 3 I_voting_barBromley, London, Anglia - Page 3 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70717 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bromley, London, Anglia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets
Kylie Aria Bryson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2021-06-11, 09:32


First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]



együtt újra egész lehet.
[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
Két megtört lélek
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-22, 14:44


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az Esküvő & Shanna

Az élet olyan, mint egy kártyajáték.
A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.


- Ezen a ponton minden, amit csinálunk csak kísérletezés... De próbáld meg.  - nyújtom a kezemet Alistairnek, hogy a fizikai érintés útján tudjon rám kapcsolódni, hiszen nem legilimentor, hanem látnok, bármennyire is kiszámíthatatlan az a képesség, valamiért úgy sejtem segít az érintés és ahogy nyújtja a kezét úgy arra következtetek, hogy szerinte is.
A sötétség határvonala nagyon is érdekes, de egyértelműen varázslénnyel van dolgunk így a legilimenciám ellene használhatatlan. Viszont valamilyen furcsa oknál fogva teljesen másként tekintek rá, mint egy elpusztítandó szörnyre, talán a kiscicák miatt, akik valójában emberek, ezen is megesne a szívem, hiszen nem tudjuk, hogy ténylegesen gonosz-e? Mondjuk ez a megingás gyorsan a semmivé foszlik, amikor a félhomályból felszikrázik valamilyen kék lángcsóva és egyenesen belénk csapódik - azaz majdnem, mert Lizzy pajzsa és az árnyékom felfogja, bár ezzel valószínűleg ki is döglik.
- És itt legalább sejthetjük, hogy minél erősebb az akadály, annál fontosabb lehet mögötte a folyosón túl.  - csatlakozom Gerardhoz, én sem akarok visszafordulni. Talán elválhattunk volna, hogy mindkét irányt lefedjük, de akkor meg a gyerekeket, meg saját magunkat sodortuk volna még nagyobb veszélybe, szétmorzsolva az erőforrásainkat.
Elhiszem, hogy Gina tehetséges druida, de nem bízom vakon a képességében, nem kockáztathatunk meg semmit, így csatlakozom a többiekhez, akik nem hajlandóak csak úgy elslisszolni míg ő feltartja a furcsa sárkánygyík-lényt. Ráadásul nem különösebben szakosodtam szag-elfedő varázslatokra,   a hangban is csak a szokásos disaudio-t ismerem, de azt a célszemélyre/állatra kell használni és attól tartok, hogy lepattanna róla. Gerardhoz hasonlóan ösztönösen jön az egész, nem is igazán tudom, hogy pontosan mit csinálok, de egyik pillanatról a másikra egy új képesség kattan bennem, a tavi főzet által megnyitott képességem és egy magasztos félelemaurát kezdek el árasztani magamból.
- Ahogy nekem se fog ártani. A falhoz!  - mondom az elejét a társaimnak, az utolsót a varázslénynek, de úgy, hogy már mindannyian nyakon öntöttük valamilyen aurával, varázslattal, csatlakozom Ginához. - És most tényleg mindenki előre, óvatosan, felfedezve mit véd, de fürgén!  - teszem hozzá, mert körülbelül annyit tudok a sárkányokról, hogy a konkrét támadások általában lepattannak róluk, szóval Lizzy átváltoztatásában sajnos annyira nem bízok. Ezúttal Gerardot szeretném, hogy előre menjen, ha fénylik, ha nem, és én afféle "alfa sárkány" gonosz-nézéssel próbálom a szörnyet a helyén tartani Ginával együtt, míg mindenki át nem ér és azután keresni valamit, amivel ott tarthatjuk, hogy ne kövessen minket. A magunk után leomlasztás olyan drasztikus lenne, hogy nem feltétlen lépném meg, hiszen két járat volt, mi van, ha a fiataloknak igaza van, de ha mindenkinek kifogy a valamilyen aurája és már dühös az állat, nem biztos, hogy a posztján marad.

// Sárkány III., részlet:
Félelemaura: A körülötte lévők tartani kezdenek tőle (mentális ellenállás itt is van), jóval erősebbnek, hatalmasabbnak gondolják maguknál, nem mernek szembenszállni vele, behódolnak, akár tömegek is, akiket ezálltal irányíthat. //

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-20, 23:21






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

Az túlzás, hogy megszoknám a sötétet, és jót tenne nekem. De a lénnyel legalább próbálom lefoglalni magam. Ami él, azt meg lehet érteni. Ha megérted, akkor meg is szelídítheted. Persze, lehet túl sok időt töltöttem Hagrid társaságában, és túlságosan magamévá tettem eme nézetét. Viszont kedvelem az óriást, és tisztelem a hatalmas tudását, ami a varázslényeket illeti. Szeretem, hogy nem csak a szörnyet látja bennük. Ahogy bennem sem csak túl tüskés vakarcsot. Persze Lizzytől már nem várható el, hogy ennyit tudjon a jólelkű félóriásról, és az általa nevelt lényekről. Így nem igazán róható fel neki, hogy azt hitte a zene segíthet, noha ez a lény határozottan nem Bolyhoska.
- Van, amihez nem varázslat, hanem sok idő és türelem kell. - valójában ez volt az, amit Bolyhoska kapott Hagridtól, és ami miatt meg lehetett szelídíteni. A zene csak egy kis része volt a képletnek. Most viszont határozottan nincsenek éveink bestiaszelídőset játszani. Főként, amikor az is kiderül, hogy Daphnénál talán már meg is indult a szülés. Nem feltétlen osztozom az optimizmusban, hogy egy vajúdó nőnek nem ártanának. Aki elrabolni képes, az ki tudja még mire. Főként ha belegondolok, hogy talán valami igen sötét célja is lehet a Testvériségnek. Valami sötét csecsemő-vérmágia vagy a jó ég tudja mi. Grindelwaldól, és a csatlósaiból bármit kinéznék. Bár én szenvedélyesen, és meggyőződéssel védem az életet, naiv nem vagyok. Van aki a pusztításban leli örömét.
Akárhogy is inkább ráhangolódóm a lényre, és rövid ideig sikerül is éreznem őt. Azt is, hogy nagyon erős. Mentálisan is.
- Nem tudom sokáig tartani. Igyekeznetek kell, minél gyorsabban átjutni a folyosó ezen a szakaszán, és minél távolabbra kerülni. Egy szag, és hangtompítás segíthet. Mivel vak valószínűleg a másik két érzékére hagyatkozik. - én még mindig nem támadnám a lényt, és bántanám. A karomok, és fogak, vagy a morgás ellenére sem. Csak simán feltartanám, amíg a többiek elég messze futnak innen a folyosón. Persze naiv gondolat azt hinni, hogy minden ilyen egyszerű lesz. Gerard újra támad, a lénnyel pedig végleg megszakad a kapcsolatom. Aztán jön a tűzcsóva, ami valahol várható reakció is az agresszív fellépésre.
Én pedig ezúttal egy természeti pajzshoz nyúlok. Megpróbálom Gerard, és magam elé felvonni, hogy mögöttünk a többiek biztonságban távozóra foghassák. Vagy támadjanak. Ki tudja mi jár a fejükben...
- Menjetek már! Nekem nem fog ártani. - kiáltok azért még a többiekre. Bár utóbbi mondat közel sem biztos. Főként, hogy eléggé kezdek már kimerülni. Nem sokáig használhatom már ilyen intenzíven a képességeimet. Ennek ellenére mégsem ártanék a lénynek. Egyszerűen csak itt hagynám magára a sötétségben, a természetes közegében, miközben mi folytatjuk az utat...

//Druida:
6. szint: Természeti pajzs: Képes maga és max. 2 társa köré erős védőpajzsot létrehozni, ami mindenféle alacsonyabb szintű mágiát felfog és a magasabb szintű tűzmágiák ellen véd.

Erdei nimfa - Előny, Hátrány
Saját elemükhöz kapcsolódó varázslataik/mágikus adottságuk jóval hatékonyabb. (erdei-druida és természetvarázslatok)
Saját elemükkel ellentétes környezetben gyengülnek a képességeik, hosszú távon életfukcióik is, minél tovább tartózkodnak ilyen környezetben annál inkább. (Erdei-Sötét, tehát pl. az erdei nimfák számára az éjszaka, a sötét helyek nem túl optimálisak)//

Kútszellem lötyi hatás:

Mumus hálája:
//


♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-19, 11:59



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

 Shanna szavai hallatán azért egy röpke pillanatra odakapom a fejem, majd mérlegelni kezdem magamban, vajon melyik lenne a jobbik verzió... Nyilván egyik sem, de adná az ég, ha Daphne fájdalmai a szüléstől erednének! Abban az esetben még lehetne némi remény számunkra, hiszen egy vajúdó nőnek nem fognak ártani, igaz? Csak akad bennük is annyi emberség, hogy ezt ne tegyék meg. Mindezt azonban nem osztom meg fennhangon a többiekkel, inkább csendben maradok, de a késztetés arra vonatkozóan, hogy sietnünk kell, ismét nagyot ugrik bennem. Még kész szerencse, hogy eme gondolatomra Gerard szóban is ráerősít.
- Azt hittem, a mágikus világban minden megtörténhet - vonom meg a vállam Gina szavai hallatán, majd temetem el a reményemet a lehető legmélyebb pontra magamban. Igazán kár, hogy nem ilyen egyszerű a dolog, de egy próbát mindenképp megért. Én csak annyit tudtam Bolyhoskáról, hogy a zene hallatára megszelídült és pont. Arról fogalmam se volt, hogy ezt tudatosan nevelték bele kölyökkora óta. Nem véletlenül nem én vagyok az évfolyam legjobb diákja ebből a tárgyból sem.
- Támogatom - vetem fel Ali javaslata hallatán. - Még mindig van egy irány, amerre mehetnénk - érvelek. Persze, a kérdés már csupán annyi, hogy a bestia hagyná-e számunkra, hogy angolosan távozzunk. Ha meglátott/érzékelt bennünket, akkor mindez immár veszett fejsze nyele, mondhatni.
- Ha sikerülne, akkor a Testvériség tagjait vele etethetnénk meg - töprengek álmodozó képet vágva Gina ötlete hallatán és ugyan némi időt nyerünk vele, ez a próbálkozás sem hoz végleges sikert... Bár, azt el kell ismernem magamban, hogy elég szép teljesítmény Gina részéről, hogy képes ilyesmit tenni egy ilyen veszedelmes valamivel.
A rejtélyes lény végül támad, valamiféle kék csóvával, amit szerencsére én és Shanna varázslata ki tudunk védeni, de fenemód olyan érzésem van közben, mintha a lángokkal együtt a mágikus erőm egy része is semmivé foszlott volna. Kissé megremegek, mintha a pajzsot egész nap fenntartottam volna, majd oszlatom el, holott ez talán nem pont a legjobb ötlet ebben a pillanatban. Mégis, legalább egy lélegzetvételnyi szünetre szükségem van ahhoz, hogy folytatni tudjam.
- Duro! - ejtem ki végül a varázsigét, lehetőleg akkor, amikor Gerard bűbája aktiválódik és sikerül megtörnie a lény körül lévő sötétséget, amely minden varázslatot hatástalanít. Ha a sárkányokhoz hasonlatosan ellenálló a mágiával szemben, akkor bajban vagyunk, de őszintén reménykedem magamban, hogy az ő pajzsa a pikkelyek helyett a sötétség, amely végigkíséri az útját és ha Gerardnak sikerül megszüntetnie, mi is nagyobb eséllyel leszünk képesek felvenni ellene a harcot.

Bűbájtan: 30 pont

Duro: kővé változtató varázslat. A sóbálvány átok komolyabb változata Very Happy Hatodik-hetedik évfolyamos mágia.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-19, 07:07


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
 Miközben megtámasztom Shannát, próbálok nem pánikba esni. Hinnem kell abban, hogy a feleségem még ebben a hatványozottan nehéz helyzetben is erős tud maradni. Annak ő sem látná értelmét, hogy csak azért siessek, hogy ott legyek a gyerekem születésénél, közben viszont megöletem magamat a kapkodásban. Abba kell belegondolnom, hogy Daphne azt akarná, hogy csak óvatosan, amíg ő tartja a frontot. Ettől még nem visel meg kevésbé, hogy az esetleges fájások már el is indultak. Nem az a cél, hogy tizennyolc órán át vajúdjon, de amíg egyben vannak, addig talán a pocaklakó csendben van, ha netán menekülni kell, és az ember talán a hasára jobban tud figyelni, mint hogy még egy kisdedet is hurcolni kelljen. – Sietünk, ahogy tudunk, de csak tudatosan, átgondoltan. – Mondom Shannának, és ezzel a többieknek is. Nem fogom elveszteni a fejemet, Daphne megtanított arra, hogy a félelem mindig rossz tanácsadó. – Én sem hiszem, hogy ez pont ugyanolyan kutya lenne. – Ali mondatára viszont megrázom a fejemet, ha idetettek valami házörzőt, az nyilván véd valami bejáratot. – Ha már eddig eljutottunk, nem fordulhatunk meg. A másik járat sem biztos, hogy megoldás. Itt legalább tudjuk, hogy valami élővel van dolgunk. – Első körben Ginára hagyom így, hogy próbálkozzon a szelidítéssel, de nem sokkal később mégiscsak kénytelen vagyok a telekinézisre hagyatkozni, amikor a ritka ronda teremtmény kitörni látszik. A lángcsóva kékje végül nem minket talál el, hanem az idézett pajzsainkat, de így sem túl szívderítő, hogy közben fogy az erőnk. Bár vak a bestia, mégis úgy gondolom, hogy az auráját valahol meg tudnám gyengíteni a saját képességemmel, amíg még nem él a sötét. Mivel én állok elől, bízom benne, hogy a társaim nem csábulnak el a hátamat látva. Leveszem a gyűrűt, és hagyom, hogy a véla fény aurája behassa a bestiát. Hátha addig a többiek valahogy le tudják kapcsolni.

//Véla I: szinte már látványosan ragyogó az aurájuk és ennek hála még akár az ellenségeik is megbocsátóbbak velük szemben. A sötét teremtményeket az aurájuk viszont kifejezetten taszítja.//


Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-17, 10:10



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

A sötét tényleg olyan átható egy ponttól kezdve, mintha minimum csukva lenne a szemük, de hiába nyitják ki akkor sem változik semmi. A határvonal viszont éles, tehát azt is megtehetik, hogy nem hatolnak be a sötétségbe, hanem még "kintről" próbálnak hatni a bestiára, ahol ők még látnak, de ugye nem látják, hogy mi van odabent. Amennyiben Gerard megvárja Gina próbálkozását a lány megpróbálhat a negatív körülmények ellenére is hatni a lényre, mert bizony Shanna tényleg nem tud mentálisan ráhangolódni, hiszen egy komoly bestia rejtőzik odabent. Nem tudni, hogy ő csinálja-e a sötétséget, legalábbis addig, amíg a sötét határvonal nem kezd el feléjük közeledni. Gina képes elég nagy küzdelmek árán hatni a lényre, de folyamatosan érzi, hogy komoly akarattal kell megküzdenie és nem fogja tudni csak úgy magamellé parancsolni. Csoda, ha néhány percig tartani tudja. Annyit viszont elér vele, hogy az átható sötétség azon a területen enyhül, így már jó szeműek láthatnak valamennyit, mintha ködön át néznének. Így legqalább az egyértelművé válik számukra, hogy a lény teljesen vak, a szeme alapján legalábbis biztosan.
Ginának tehát rövid ideig sikerül az állatot kordában tartania, de jelezheti a társainak, hogy sokáig ez nem fog menni. Méretes, szinte kitölti a folyosót, valamiféle sárkánygyík lehet. Éles karmok, mancsok, bár képes két lábra is állni. Szarvak, durva fogak és persze kemény páncél. Amennyiben Gerard támadna, ha Gina jelzi, hogy sokáig nem tudja tartani a lényt, akkor eltudja kezdeni fojogatni, ami persze komolyabb morgást eredményez és Gina kapcsolata jó eséllyel végképp megszakad az állattal. Egy kicsit biztosan pihennie kell, hogy összeszedje magát, de legalább az átláthatatlan sötétség oszlott és a lény is már mindenki számára látható.
A lény aztán persze védekezésre kényszerül kiadós kék fényű tűzcsóvát lövell ki a száján. Mázli, hogy Lizzy pajzsa és Shanna árnyéka be tud vetődni, hogy felfogják. Így viszont Gerard fojtása megszűnik, hiszen nehéz koncentrálni a támadás okozta ijedtségben és a tűz mintha a mágikus erejüket is csökkentené, szinte magába szívná. Csak néhány pillanatig tart, utána a bestia is próbál újra levegőhöz jutni és mintha próbálná újra generálni a sötétséget maga körül.
Ali eközben megpróbál még a lény témadása előtt Shanna megérintésével rákoncentrálni a kapocsra a két aurornő között. A látnó képesség mindig is különös rejtély volt, így nehéz előre meghatározni, hogy mi fog történni, ha alkalmazzák. Ali képeket lát felvillanni, egy fáradt Daphnet lát a földön heverni, majd egy kis babát egy emelvényen aludni, egy mágikus burkot, ami egy hatalmas termet ölel körül Shannát, ahogyan hezitál, mint aki nehéz döntés előtt áll, de mégis mosoly játszik az arcán. Gerard kétségbeesett arcát, Lizzy sérülésektől, vértől piszkosan térdel a földön, Gina reszket, majd az egészbe egy felismeretetlen női sikoly hasít bele.

//Gyilkosos játékleírás:
Spoiler:

Határidő: május 23.
Én írok: május 24.//

Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-17, 02:22




Az esküvő & Alistair


[You must be registered and logged in to see this image.]Hallgatok az idősebbekre és nem hősködöm. Borzasztóan zavar, hogy a megérzéseim amik mindig velem voltak ennek a kalandnak az eleje óta mintha cserben hagynának, de persze a remény hal meg utoljára! Még mindig fejbevághat valami látomás amire egyáltalán nem számítok.. Így nincs más hátra mint előre.. Shanna mellé evickélek ameddig még látjuk nagyjából egymást és megérintem a karját ha hagyja - Hatványozottan nem tudom, hogy működik, de ha Daphne épp… - elharapom a mondatot nem kicsit aggódva - Mi van ha elájul mielőtt sikerülne ténylegesen rátalálni és megszakad a kapcsolat? Nem tudok segíteni bárhogyan is felerősíteni a képességed? - vetem fel egyszerűen, hiszen a Vandkanban lévő alagútban is megpróbálkoztunk már ilyesmivel a védelem érdekében.
Azonban ahogy haladunk befelé elkezdenek változni a körülmények minket pedig benyel a sötét és a tündérszemeim akárcsak a kürtő esetében itt is csődöt mondanak, én is egyre feszültebb leszek és amikor annyira sötétbe érünk, csak a kötél mozgásából, lazulásából, húzásából érzékelem, hogy épp ki állt meg vagy épp ment volna tovább. A suttogásunk itt egészen üvölt számomra ami szintén nagyon rossz érzéssel tölt el és szinte érzem ahogy vissza pattan a falakról a hangunk.. még akkor is ha csak érzékcsalódás az egész. Mindenki támolyog körülöttem és érzem ahogy az én levegőm is egyre inkább fogy és lassan nincs már mire koncentrálnom, hogy a fókuszomat egy helyben tartsam.. És ekkor felhangzik a morgás amire én is megdermedek - Én.. ahelyett, hogy mindenki azzal kísérletezik, hogy lehetne felbosszantani.. vissza fordulnék! - mondom ki suttogva azt ami számomra kezd nagyon szemet szúrni, de amikor megpróbálok vissza nézni hogy merről jöttünk kissé belém fagy minden - Már ha.. tudja valaki hogy merről jöttünk.. Könyörgöm menjünk vissza! Legalább próbáljuk meg.. - címzem ezt nagyon halkan Gerardnak és Shannanak lényegében. - ..Szerintem nagyon rossz irányba tartunk.. - jegyzem meg alig motyogva. De Shanna korábbi megnyilvánulása Daphneról is arra késztet, hogy lépjek már valamerre és az a valamerre nagyon nem valami ismeretlen fenevad torkába mutat…


//ha Shanna bele egyezik, akkor Ali megpróbálkozik segíteni erősíteni/“össze kapcsolni” a képességét/hogy kb “együtt lássanak"
Látó (született): II. - III. részlet:


//
Kút tündér főzete:

//
A mumus hálája:




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-15, 21:03


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az Esküvő & Shanna

Az élet olyan, mint egy kártyajáték.
A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.


- Daphne ébren van és bajban. Fájdalmai vannak… fájásai vannak…? - mondom bizonytalanul, miután megtámaszkodom a kézségesen odalépő Gerardban. A kezdetekben Gerardra pillantok, ám a végén a gyógyító Griffendélesre, nem mintha ő érezte volna azt, amit én és állást foglalhatna túlságosan. Más támogatását viszont nem fogadom el, az aurorét is csak egy-két pillanatra, kihúzom magamat a saját erőmből, főleg, amikor Ginával afféle oda-vissza gyógyítással támogatjuk egymást, én a Daphne-val való kapcsolatomat akarom feléleszteni és amiatt gyengülök el, ő pedig a klausztrofóbiájával küzd.
Én is nemet intek a felderítésre, együtt kell haladnunk főleg ilyen szűk, beláthatatlan helyen. Nekem sincsen jobb ötletem arra, hogy melyik oldalt válasszuk, mint egy tipp, semmilyen megérzés, semmilyen jel, így elfogadom a balra irányt. Ha tényleges útvesztőben vagyunk, akkor még úgy is tartják, hogy mindig a bal oldalt követve előbb-utóbb ki lehet jutni, mondjuk most nem egy labirintus áll előttünk… valószínűleg. Amikor elindulunk bent nagyon is jó, hogy még mindig össze vagyunk kötve, mert a fény egyre csak fogy és így már nehéz úgy haladni, hogy biztosak legyünk benne nem hagyunk hátra senkit.  A sötét árny, akit magam mellé idéztem még mindig nem volt használva, így csak árnyból árnyba követett, most pedig valószínűleg jóval otthonosabban érzi magát, mint amennyire mi a vaksötétben. Legilimentorként és telekinetistaként és… valami egyébként amúgy is jellemző rám, hogy ne csak a látásomra, hanem egyéb érzékeimre is támaszkodjak, így megpróbálom betájolni a morgás irányát és rájönni, hogy ennek a mágikus sötétségnek mi lehet a forrása. Vajon akad valami a falon, egy rúna, amit nem láthatunk? Ha pontosan tisztában vagyok a társaim helyzetével, akkor megpróbálhatnék néhány alapvető felszínt vágó bűbájt, hátha elkapok egy rúnát a falon, de túlságosan nagy a kockázat. Vagy egy varázslény sajátossága lenne a sötétség teremtése? Ebben az esetben mondjuk őszintén meg vagyok lőve, hiszen az állatokhoz nagyon nem értek.
Ahogy a cicáknál, ennél a morgásnál is a tudatommal próbálom keresni a kapcsolatot, van-e értelmes gondolata, viszont ha tényleg állatról van szó, akkor hamar feladom. Gerard agresszív megmozdulása lényegében a sötétben láthatatlan és hangtalan, úgyhogy én nem is tudok úgy közbeszólni vagy megállítani, de az tény, hogy szívesebben adnék esélyt a bestiamesterkedő Ginának rájönni, hogy mi az, mint azonnal vakon támadni. A helyzethez mérten azért valamennyire örülök, hogy nem lesz az egészből éneklés, mert az én hangom inkább egy macska ekekéje és az oroszlán bőgése skáláján mozog, tehát nem éppen kellemes.
Mindenesetre ha sikerül betájolnom a lényt és nem sikerül mentálisan kapcsolatot felvenni akkor is élesítem az árnyékot, hogy szemem helyett szemem legyen és védelmezzen minket az akármitől is. Én a kötélen maradok és nem is teljesen értem, hogy Gerard miért oldozza le magát pont akkor, amikor nem látunk semmit az ég világon, amikor a legfontosabb, hogy tudjuk egymás helyzetét és ne legyen baleset, szóval erre egy kicsit furcsállkodva felfigyelek.

// Leglimentor a morgásra:
III. Képes lehet már teljes gondolatokat is kiolvasni, ha képezte magát, de természetesen ehhez első körben át kell hatolnia a célszemély mentális védelmén, amit az illető általában észre is vehet, ha erős mentális védelme van, sikertelenség esetén is, hogy valaki turkálni próbált a fejében. (...) Meg tudja határozni láthatatlan emberek és lények pontos helyét. //

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-14, 11:03






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

Lássuk be, én és a szűk, sötét helyek sosem voltunk barátok. Már kislánykoromban sem. Erre pedig csak rárakodott egy csomó más pszichológiai szarság, ami bőven erősíti a fóbia érzetet. És talán mert túlságosan a saját pánikommal vagyok elfoglalva, hagyom teljesen a járatválasztás dilemmáját Gerardra. Viszont, ha már balkéz szabály, akkor innentől mindig a bal lesz a nyerő, akárhány elágazásba is futunk. Fő a következetesség. Egyébként is balkezes vagyok, tehát a bal jó lesz.
Mindeközben azért vetek egy hálás pillantást a többiekre, akik erőt próbálnak belém önteni.
- Rendben. Igyekszem összeszedni magam. Köszönöm. - valahol talán jóleső érzés, hogy nem hagynak magamra a pánik gondolataimmal, és akármit is csinált Shanna, és Ali, az valahogy egy kicsit használt. Legalábbis, amíg egy szűk sötét folyosón nem találjuk magunkat, valami cseppet sem biztató morgás kíséretében.
- Nem minden állatnál működik a zene. Bolyhoskánál csak azért, mert Hagrid erre kondicionálta kölyök korában. A vadon élő állatok inkább egy szagra, feromonra reagálnak pozitívan. - vetem fel Lizzy ötletére. Elvégre valami olyasmivel találkozunk, amivel leginkább én tudok mit kezdeni. Vagy tudnék, ha nem remegnék még mindig ettől a sötét egyre jobban szűkülő halálcsapda szerű helytől.  
- Várj Gerard. Szerintetek mekkora fricska lenne, ha a házőrzőjük, mostantól az én őrző-védőm lenne? Megpróbálok ráhangolódni, és magam mellé állítani, akármi is legyen. - azért vak sötétben, némi morgásból elég nehéz következtetéseket levonni. Hacsak nem emlékeztet a morgás típusa valami korábban hallott, sötét kedvelő élőlényére, amit megpróbálok felidézni gondolatban magamban. Na és persze veszek egy mély levegőt, lehunyom a szemem, és megpróbálok kapcsolatba lépni a morgás forrásával. Talán, ha valamilyen vadállat, akkor magam mellé szólíthatom, és irányíthatom. Ha pedig ez nem sikerülhet, még mindig megpróbálhatom elűzni mentálisan, ami talán barátibb, mint Gerard agresszív fellépése. Ez a baj az aurorokkal. Sose tudják, hogy mikor ne harcoljanak, vagy mikor ne támadó fogásokkal reagáljanak egy helyzetre. Persze benne van a pakliban, hogy a sötét, és ellenséges gyengítő hatású környezet miatt nem sikerül a kísérletem. Egyik sem, és akkor még szükség lehet Gerard védelmező fellépésére. Éppen csak nem a kezdő körben. Már persze, ha az auror bevár, és meghallgatja a tervemet.

//Druida:
4. szint: Érzékelni képes, hogy maximum 30 méter sugarú körben melyik a legerősebb állat, azt magához hívni, és irányítani maximum 1 órán át.
5. szint: Képes bármekkora állatok elűzésére (max. 3 db).  (amelyiket inkább adja a helyzet, vagy-vagy... persze lehet hogy a nimfa hátrány miatt egyik se)

Erdei nimfa - Hátrányuk: Saját elemükkel ellentétes környezetben gyengülnek a képességeik, hosszú távon életfukcióik is, minél tovább tartózkodnak ilyen környezetben annál inkább. (Erdei-Sötét, tehát pl. az erdei nimfák számára az éjszaka, a sötét helyek nem túl optimálisak)//

Kútszellem lötyi hatás:

Mumus hálája:
//


♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-13, 15:01



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]


- Gina! - csattanok fel kissé, amikor a lány pánikolni kezd és noha az én gondolataim sem éppen a legfényesebbek, azért nem állok neki hangoztatni is azokat. Eléggé zavaró, mit ne mondjak... Tudom, hogy fél a bezártságtól, a sötét és nyirkos helyektől, de mi se piknikezős kedvünkből jöttünk be ide. - Kapd össze magad... kérlek - vált végül a mérgem egy szempillantás alatt kérésbe, hiszen értem én a gondjait, de azzal senkin sem segítünk, ha összeomlunk. Igyekszem vele szemben is megértő lenni, hiszen ebben a helyzetben mindenkire ráfér a lelki támogatás és mindannyiunknak lesz olyan végpontja, amikor majdnem feladja, ráadásul ő gyógyítónak készül, nem aurornak és a két szak más-más személyiséget és beállítottságot igényel. A mungóból aligha fogják ilyen helyre küldeni, de mégis akadhatnak majd ott is olyan akadályok, amikor csakis azon múlik egy ember élete, hogy Gina feladja-e vagy sem. Azért hálás vagyok Shannának, amikor ő is megpróbál segíteni a lányon, hiszen én sajnos nem pont arról vagyok híres, hogy bárki lelkizhessen számomra.
Alistair szavait is igyekszem figyelmen kívül hagyni és voltaképp mindentől elhatárolódni, ami negatív irányba billentheti a lelkivilágom mérlegét. Ha sokat agyalok, abból jó nem sül ki, ebben biztos vagyok. Csak sodródom az árral és  - noha elég nehéz így tenni - igyekszem nem gondolni a következményekre, amelyek katasztrofálisak is lehetnek. De megölni nyilván semmiképp se akarnak minket, hiszen azt már rég megtehették volna, nem igaz? Ez az egyetlen olyan gondolat, amely egyelőre elég erősen él a fejemben ahhoz, hogy a többiek kétségei ne ehessék bele magukat túlzottan az elmémbe.
Gerardra bízzuk tehát a döntést, ő pedig balra indul. Eleinte ugyan minden szép és jó, én pedig lélekben bizakodni kezdek azzal kapcsolatban, hogy helyesen döntöttünk, de végül a sötétség mélyülni kezd, amikor pedig az általam megpróbált világító varázslatok se érnek semmit sem, kissé kétségbeesetten rázogatom a pálcám, mint a muglik, ha lemerül a zseblámpájuk. Már éppen tenném is el, amikor morgás üti meg a fülem, én pedig riadtan rezzenek össze és kapom fel a tekintetem, egyenesen magunk elé, az üvöltő sötétségbe meredve.
- Ez meg mégis mi a fene? - suttogom, némileg tartva attól, hogy a bestia hangra ugrik. Nem tehetek róla, de szinte egyből Bolyhoska ugrik be róla, a háromfejű kutya, akit zenével lehetett megszelídíteni. - Ne... énekeljünk? Vagy nincs valakinél valami hangszer? - nyögöm ki végül, magamban abban reménykedve, hogy a többiek is arra gondolnak, amire én. Ha jól tudom, Alinak vannak hanghoz kötődő képességei, szóval igen erőteljesen pillantgatok az irányába. Ha a többiek esetleg benne lennének ebben, akkor nekiállok dúdolni vagy énekelni, de közben azért a pálcám is készenlétben áll annak, érdekében, hogy bármikor pajzsot vonhassak Gerard elé, ha valamikor esetleg támadna az a sötétben meglapuló fenevad...

OFF: Ha szükséges, akkor Lizzy olyan pajzsbűbájt vonna fel, ami - a Protegóval ellentétben - fizikai támadások (harapás, stb...) ellen véd.

Bűbájtan: 30 pont

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-13, 14:20


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
Nem tudom most Ginát is istápolni, ezért hálásan biccentek Shannának, hogy próbálkozik. Vezetnem kell a csapatot, máskor pedig én vagyok az utóvéd, de most érzem, hogy közel vagyunk, nagyon közel! Viszont a termoszt átveszem, amikor Ali is ivott, igenis rám fér, hogy kicsit csökkenjen a stressz, mert már migrénszerűen terjed a fejfájásom, lévén annyira aggódom Daphne és a baba miatt, hogy az már elviselhetetlen. Csak pár kortyot iszom, mielőtt visszaadnám, hátha más is kortyolna. – Jó kérdés. Aktiválódhatott valami csapda. Még nincs vége. – Kicsit megigazgatom a kötelet, ám ha így egymáshoz vagyunk láncolva, le is ránthatjuk a többit valami szakadékba. Mindenesetre a falakat is figyelem, Ginának valahol igaza is van, hogy ennyire be van szarva, hiszen ha egy szűk járatban megtámadnak minket, akkor mondjuk elemi mágiák kizárva, ráadásul bármilyen omlásban, robbanásban ott halunk meg mind egyszerre. Mivel a többiek rám hagyják a döntést az elágazásnál, marad hát a bal oldal. Végülis teljesen mindegy lenne, feldobhatnék egy érmét is, de általánosan jó szabály, ha az ember balra megy. Azt hiszem Ariadné is valamilyen balkézszabályt alkalmazott a Minotaurusz labirintusában, s bár ott volt a fonál, de mégis ki tudott találni az útvesztőből. – Semmiképpen sem. Oda ne hoppanálj, amit nem látsz biztosan. Ha ott magadra maradsz, nem tudunk segíteni. – Hárítom el Ali gondolatait, de azért hátranézek, nagyon nem jó, hogy ha Gina támogatásával mondjuk Shanna is lemerül. Mi lesz velünk az esetleges végső harc során? Odaérünk, de összeroppanunk a leggyengébb varázslatoktól.. Ha Shanna megtántorodna, akkor elkapom, és Elizabeth-re hárítom, hogy támogassa. Főleg miután nem sokkal később ott a sötét szakasz a morgással. Veszek egy nagy levegőt, és leoldozom magamat a kötélről. – Bármi történjen is, maradjatok együtt. És kicsit hátrébb! Nem sok esélyét látom, hogy pont a véla aurám lesz erősebb, mint ez a mindent magába szippantó fekete lyuk, de meg kell próbálnom. Ez vagyok én, erre tettem fel az életemet, és nem tántoríthat el pont az, ami ellen tanultam. Különben is, sötétet csak fénnyel lehet leküzdeni.. Vagy nem? Mégsem húzom le a gyűrűmet, mert feldereng Solomon régi mondása: kutyaharapást szőrivel! Sötét ellen sötétség.. Mi is a sötét? Valaminek az elfojtása? Fojtás? Automatikusan emelkedik a kezem, ha valami így hörög, akkor van hangszála, tehát torka is. Picit behunyom a szememet, hiszen a sötétben úgysem látnék semmit, és a ritkán használt támadást vetem be. Rákoncentrálok a bestia torkára, és szépen satuba fogom ahonnan hörögni érzem. Hátha ő maga felel a sötétségért.

//Telekinézis 4. szint: Képes távolról, maximum 10 méter, valakit fojtogatni, akár véglegesen meg is fojtani.//


Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]






Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-11, 10:35



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Átjutva a tükrök között az elágazáshoz érve a csapat próbál rájönni, hogy vajon merre lehet a jó irány. Azt mind érzik, hogy egyre kevésbé képesek mágiával tájolásokat, nyomolvasásokat végezni. Vélhetően a nyomokat azok, akik erre jöttek eltűntették, és már a kapcsolat is igen gyenge Shanna részéről Daphneval. Azt érzi, hogy a nő olyan helyen lehet, ahol vagy blokkolva van a mágia, vagy olyan nagy koncentrátumban van jelen, hogy más képtelen oda behatolni. Néha egy-egy kósza foszlány szűrődik be Shanna fejébe csupán, ezek is akkor, ha nagyon koncentrál, talán még az orra vére is elered, ahogy küszködik. Annyi biztos, hogy Daphne már ébren van és az is, hogy nincs jól. Az utolsó foszlány olyan éles fájdalommal érkezik Shannához, ami semmi jót nem vetít előre és még jó eséllyel meg is tántorodik tőle.
A nyomokat tehát nem tudják érdemben olvasni, sem fizikai módon, sem mágiával és a tájolás varázslata sem működik, úgyhogy vagy marad az, hogy találomra balra indulnak, vagy előre küldik Alit, hogy felderítsen.
Gina fárdatságot nem tud sajnos gyógyítani, főleg hogy egyre pocsékabbul is érzi magát. Maximum Shanna állapotán tud valamelyest javítani, hogy gyorsabban összeszedja magát az elmetapogatás után, így könnyebben tud segíteni Ginának, hogy kitisztítsa az elméjét és jobban legyen. Ebben Ali is támogató, a hangmágia szinte, mint egy kényszer ráerősít még Gina koncentrációjára.
Alinak valószínűleg nagyon sokat kell előremenni, hogy jusson bármire is, így a többiek sokáig malmoznának és bizony Shanna a legilimencia használat után sejti, hogy egy időn után Ali képessége is egyre kevésbé lenne hatásos, ha a jó irányba indul, így lehetséges, hogy nem tudna visszatérni egy bizonyos távolság után. Kérdés, hogy megkockáztatják-e, vagy találomra választanak irányt az alapján, amit Gerard javasolt a bal oldallal.

Bal oldal:
Spoiler:

Jobb oldal:
Spoiler:


//Gyilkosos játékleírás:
Spoiler:

Határidő: május 17.
Én írok: május 18.//

Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-09, 03:40




Az esküvő & Alistair


[You must be registered and logged in to see this image.]Lizzy amikor Ginahoz fordul, hogy valahogyan segítsen csak megcsóválom a fejemet. Igaz, hogy elég kimerültnek érzem magamat, de ez szerintem sem az a kategória amit a gyógyítói képesség orvosolni tudna, legfeljebb valamilyen energetizáló bájital.. - Hagyd, rendben leszek. Inkább tartalékold az erődet! - amikor elismeri, hogy a rendezvény konyhájáról lenyúlt egy jó adag kávét, azért arra kibukik belőlem egy halk szerencsétlen nevetés, bár inkább kínomban mint bármi más miatt. - Nem is te lennél! - de végül arra is csak megcsóválom a fejemet - Nem tenne jót, csak túl pörgetne és a maradék figyelmem is széthullana… - vallom be. Hát igen, nem mindenkinek tesz jót a koffein. Lizzy ötletével épp amiatt nem értek egyet amit Shanna is vázol, de magával a gondolattal, hogy mint a hegymászók valamiképp össze kössük magunkat, egyet értek. Szóval hálás vagyok amikor hozzám is elér a kötéllel Shanna. És megpróbálkozom a tükrök molesztálásával, mire valami beindul és a szemem elé kell kapnom a kezeimet. Hiába a tündérlét, ez még nekem is sok. Pillanatok múlták is csak pislogok mint egy vakegér, de amikor már végre újra kitisztult minden, körül nézek és realizálom, hogy baromira nem az történt amire számítottam, a falakhoz lépek a tükrök helyét keresve - Porrá váltak.. - azért Shanna szavaira a hasonmásokról felkapom a fejemet, hiába üzente meg, hogy nem vagyunk egyedül.. Mégis mi a franc van még a Testvériség tarsolyában?! Jócskán zsongni kezdenek a godnolataim.. Hasonmások.. tükrös átjárók.. Mint a Big Ben és az apátság esetén.. amire még mindig belém nyilall a fantomfájdalom a gyomrom környékén. Az elágazáshoz érve Gina szavaira kicsit talán élesen reagálok, de betudható annak, hogy magamat is nyugtatni akarom - Nem fog senki meghalni! Főleg nem ilyen nyomorult körülmények között.. - de aztán csak szusszantok és enyhültebben igyekszem hozzá szólni - Shannanak igaza van. Szükség van rád, ne add fel! Próbálj olyasmikre gondolni amiből a patrónusodat is táplálnád.. - vetem fel ötletnek. És a hangomba akarva akaratlanul is bele vegyül egy kicsit a hangmágiám.
Az elágazásokba bele bámulva azért nyeldeklek párat - Szerintetek, ha meg is találjuk a jó járatot.. Hagynák hogy végig menjünk rajta..? Mi van ha hasonló csapdába sétálunk mint amivel a Vadkanban találkoztunk.. - vagy már bele is sétáltunk… A Testvériség gyakorlatilag folyamatosan hülyére vesz minket.. Nekem pedig egyre inkább kezd elfogyni a remény, az iránt amit eddig annyira dédelgettem, hogy nem is akarják bántani a szeretteinket igazából.. Főleg, ha emlékeztetem magamat, hogy nem igazán hatotta meg őket eddig, hogy hányakat áldoznak fel.. Sőt a Vadkanban majdnem simán kinyírtak minket miközben az álom az álomban küzdöttünk a kijutásért.. - Ne menjek előre láthatatlanul hoppanálva, mint a hegyekben? Legalább biztosan kiderülne melyik a jó járat.. - dünnyögöm oda Gerard/Shannanak, amelyikük épp közelebb van és ha bármelyikük is igent mond bevetem magam újfent.


//Tündér II. Képesek olyan helyen is hoppanálni, ahol ez le van korlátozva, legyen az a Roxfort, vagy egyéb hely, ha kifejezetten a mesélő ezt másképp nem ítéli meg. - a rangidős(ek) igent mond(anak)

Hangmágus 2. szint: Meggyőzés: Hangja olyan rezonanciákat bocsát ki, amivel beszéde meggyőzőbbé válik, mint az átlagé, kisebb dolgokra képes rávenni bárkit. - Ginat bátorítaná vele mentálisan



//
Kút tündér főzete:

//
A mumus hálája:




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-08, 21:51


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az Esküvő & Shanna

Az élet olyan, mint egy kártyajáték.
A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.


Megcsóválom a fejemet felsóhajtva, ha nem találok egyszerűbb kapcsolót, ami hidat képez akkor tényleg olyan erős lenne minden Testvériségis, hogy foglyokkal át tudnak repülni a szakadékon? Ez erőteljesen problémás, jó lenne többet tudni róluk, de még akiket fel is jegyeztünk korábban (Jed, Annabelle, az a kopasz, akit Daghdhanak neveznek maguk között) cserélődni látszanak. Csak biccentek arra, amit Gerard a fiókáról mond, bár erősen furcsállom, mert az én familiárisom egyetlen képességét örökölte meg az igazi viharmadaraknak és legjobb tudomásom szerint a Főnixe a Gyógyító könnyel gazdagodott, nem a feltámadással, de mivel mindig nem ez a hely és az idő a boncolgatására fel sem említem. Ráadásul tényleg hálásnak kell lennünk, hogy nem pusztult el teljesen, kivételesen nem nézem ajándék lónak a fogát.
Gyorsan átvetem tehát a kötelet mindenkin, aki hagyja - Gerard és Lizzy biztosan, ha van időm, akkor Gina és Ali is -, aztán igen csak gyorsan vége lesz a kis felfedezésünknek, mert amin leadom a jelet, hogy valakik figyelnek és Alistair elkezdi pusztítgatni a visszatükröződő felületeket, valami életbelép. A pálcás kezem ösztönösen az arcom elé kapom, míg a másikkal a kötélre fogok, amivel össze lettünk kapcsolva, hogy a következő pillanatban kicsit még zavartan nyissam ki a szemem.
- És hova tűntek a tükörből a hamis hasonmásaink? - válaszolok Gerard kérdésére, összevont szemöldökkel, felmérve a környezetünket hátha feltűnik valami furcsaság, például változás a ránk kötözött kötéllel, vagy valaki valamilyen földmágiával a falba süppedt és úgy követ minket. Nyilvánvalóan azok után, hogy idegenek jelenlétét éreztem, akik éppen úgy néztek ki, mint mi, nem tudom csak úgy elengedni és gyanútlanul folytatni az utamat. Amikor az elágazáshoz érkezünk várok, hogy Gerard be tudja-e tájolni Daphne-t aztán rápróbálok a mentális kapcsolatra, ami legilimentorokként kialakult közöttünk Daphne-val, hogy felébredt-e, sértetlen-e, vagy igazából bármit érzek-e az irányából.
- Én se nem fázom, se nem éhezem, se nem érzem, hogy agyonnyomna bármi. - fordulok Ginához egy kissé felvont szemöldökkel. - Klausztrofóbia, ha jól sejtem. Nem olyan rémesen szűk a tér, koncentrálj a célunkra, megtalálni a barátainkat, családtagjainkat, rájönni, hogy hogyan fordítsuk vissza a macskák bűbáját. Szükségünk van rád. - mutatok a cicás táskára, ami ha jól emlékszem nála kéne, hogy legyen éppen. Csak akkor választok irányt, ha Gerard egyértelműen biztos a dolgában, vagy észlelünk közöttük meghatározó különbségeket, hangok, szagok, vésetek, színek, elhagyott nyomok a földön, és így tovább. Viszont mivel Gina eléggé rossz bőrben van, megpróbálom egy nyugtatóbb mentálvarázslatot használni rá, hogy kicsit enyhítsek a klausztrófóbiáján és tudjon koncentrálni a feladatunkra.

// Elmefrissítés, Legilimentor technika, tanult, született, minden is - ezúttal Ginára. A varázslat segít a célpontjának fókuszálni, kitisztítani az elméjét és leküzdeni mindenféle érzelmi bénulást, stb. //

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-07, 13:45






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

Tényleg megkönnyebbülés, hogy mind átjutunk végül a szakadékon. Viszont az események elég gyorsan változnak körülöttünk.
Lizzy kérdésére Alira pillantok. Elég fáradtnak tűnik, ami hát nem éppen betegség, amit kézrátétellel könnyen gyógyíthatnék. Bájitalok ugyan vannak nálam, de nem éppen ilyenek.
- Egy termosz kávé? A konyhából nyúltam le. Bocsi. - pillantok előbb Alira, majd Gerardra. Szívesen átadom végül is a termoszt Alinak ha igényli, és bár inkább csak kimerült, de rá teszem a kezem a hátára és megpróbálok a gyógyító képességemre koncentrálni, hátha segít neki is valamit.
Aztán már a tükrök problémájával kerülünk szembe, és Shanna gondolati kommunikációja sem súggal semmi jót. Jelentőségteljes pillantást váltok Carnivorával, hogy legyen résen, bár ő többnyire mindig nagyon figyel, így most is, néhány lépéssel előttünk haladva.
A tükör gond  végül megoldódik, bár a fényhatást kihagytam volna szívesen. Reflexből kapom a kezem a szemem elé, hogy védjem magam. Bár gyülölöm a barlangokat, sötét, nyírkos és szűk helyeket. Igen rossz hatással vannak rám, és többnyire a képességeimnek sem tesz jót az ilyen környezet, most épp a fényjáték miatt kell egy percnyi pihenő, hogy újra hozzászokjon a szemem a látási viszonyokhoz.
Ami kötelet illeti, nos vannak előnyei, és hátrányai, de talán nincs itt az ideje ezen vitázni, így egyszerűen ha úgy alakul, akkor hagyom, hogy bevegyenek az összekötözősdibe.
Percekkel később pedig ismét egy elágazáshoz érünk. Pazar.
- Remek... itt halunk meg, egy Istenverte földalatti labirintusban, halálra fagyva, éhezve, vagy agyonnyomva... vagy mind egyszerre... - nyekergem magam elé, ahogy a sápatag arcomon és a remegő kezemen kezd meglátszani, hogy minél beljebb hatolunk, annál inkább kezd elhatalmasodni rajtam a klausztrófobia, és annak minden átkos mellékhatása...

//Természetes gyógyító:
1. szint: Apróbb horzsolásokat, sérüléseket tud begyógyítani kézrátétellel, megszüntetni a fájdalmat, mint fejfájás, fogfájás, hasfájás, tehát nem a sebek fájdalmait. (Nem éppen sima fáradságra, de hátha segít valamit)

Familiáris - Kneazle:
Gyanúszkóp:  Felismeri az alattomos szándékú, gyanús személyeket, akár animágus, vagy százfülé-főzettel elváltoztatott alakban is.

Erdei nimfa - Hátrányuk: Saját elemükkel ellentétes környezetben gyengülnek a képességeik, hosszú távon életfukcióik is, minél tovább tartózkodnak ilyen környezetben annál inkább. (Erdei-Sötét, tehát pl. az erdei nimfák számára az éjszaka, a sötét helyek nem túl optimálisak)//

Kútszellem lötyi hatás:

Mumus hálája:
//


♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-05, 11:05



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]


Azért elég rendesen végigizgulom, amíg mindenki át nem ér a szakadék felett, hiszen egyáltalán nem tudhatjuk, milyen csapdákkal készültek még számunkra a túloldalon vagy éppen a lábunk alatt elterülő ordító mélységben. Elrabolták a szeretteinket és most komolyan az a szándékuk, hogy akkor végeznek velünk, amikor útban vagyunk a megmentésükre? Azt hittem, van bennük annyi, hogy legalább a szemünkbe nézzenek, miközben kimondják a halálos átkot. Bár, eddig nyilván lebecsültek minket, hiszen elég ügyesen vesszük az akadályokat, még abban az esetben is, hogy személy szerint elvesztettem a mágikus képességeimet. Na, nem mintha eddig is sokra mentem volna velük. Egyedül a sebezhetetlenségem az, amit jelenleg a legjobban hiányolok.
Végül mindenki épségben átér, Alin azonban hamar kiszúrom, hogy eléggé kimerült, ami nem is csoda. Tehát, miközben a tükörfolyosón haladunk, Ginához fordulok egy röpke pillanatra.
- Nincs nálad olyan bájital, ami segíthet rajta valamennyire? - bökök fejemmel a szőke srác irányába. A szobatársam gyógyító és folyamatosan van nála mindenféle üvegcse, ki tudja, talán amolyan "energiaital" is leledzik a tarsolyában. A fáradtságra a legjobb gyógyír ugyan a pihenés, hiszen annál jobban egyetlen lötty sem tölti fel az embert, de ha legalább az energiája kisebb részét is visszanyerné, az is nagyon jó lenne. Ki tudja, mi minden áll még előttünk...
- Igen, ez jó lesz - biccentek egyet Shanna javaslata hallatán, aki ugyan elhárítja az ötletemet, de mégse mond le róla teljes mértékben. Nekem is a fejemben volt ugyan, hogy valamiféle varázslatot is alkalmazhatnék ennek érdekében, de ennek az a hátránya, hogy - ha esetleg történne valami más is - abban az esetben az első varázslatot meg kell szüntetnem, hogy védekezni tudjak.
Hagyom tehát, hogy a kötél a derekam köré tekeredjen, majd a kis csapatunk máris halad ismét előre. Azonban, nem sokkal azután, hogy a kötél a derekunkra került, mindent betölt egy ragyogó fény, én pedig erőteljesen lehunyom a szememet, mire pedig kinyitom, sehol sincsenek a tükrök.
Végül azonban egy elágazáshoz érünk, én pedig tanácstalanul torpanok meg. Mielőtt elszórnék egy bűbájt, azért mindenképp igyekszem szabad szemmel jeleket vagy arra utaló nyomokat, esetleg alaposan elrejtett jelzéseket keresni arra vonatkozóan, hogy merre mehettek tovább. Ha pedig nem sikerül, akkor egy újabb nyomkövető varázslattal támogatom meg a dolgot.


Appare Vestigium
- Nyomkövető bűbáj. A varázslat nyomait, illetve láb- és bármilyen más típusú nyomokat fed fel.

Bűbájtan: 30 pont

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-04, 07:17


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
- Erre megvan az esély, de Shannával értek egyet, szükség lesz a kezünkre. – Intek nemet Lizzy szavaira. Persze könnyebb lenne, ha nem veszítenénk el egymást, ám ezt muszáj konckáztatnunk, hiszen figyelnünk kell a védekezésre. Ám hihetetlen, hogy Shanna ennyire sokoldalú, hogy ilyen megoldást nem csak javasolni, végrehajtani is tud. Elismerő, sajnáló pillantást vetek a fiúra, akinek már a furcsa kinövések is megjelennek az arcán. Elképesztő, hogy ilyen fiatalon mire képes. Nagy hős lesz, vagy ami esetleg rosszabb, a világ igazi ellensége, valami főgonosz. Bízom benne, hogy ezek az ifjonti mentőakciók egy amolyan modernkori Dumbledore-t faragnak belőle. – A tükrök ellen bármilyen ötlet jó lehet, de az biztos, hogy valamiféle átjárót szoktak megtestesíteni, amit érdemes lezárnunk, elvágunk! Azért csak óvatosan. – Átveszem Shannától a fiókát, akit a vállamra ültetek, remélhetőleg kapaszkodni azért tud. – Köszönöm. Hála az égnek, hogy újra tudja kezdeni az életét, és nem kellett tőle végleg megválnom. – Mormolom, hiszen azért egy durva rosszullét végigfutott rajtam, s csak a főnix legendás reinkarnációjának köszönhető, hogy most még itt van velünk. Látom, hogy minden próbálkozik így vagy úgy, s bízom benne, hogy Ali sem szabadít el valamit a tükrök megsemmisítése közepette. Miközben áttetszővé válik a testem, megkapom az üzenetet Shannától, amire nem igazán tudok válaszolni, én nem vagyok ilyen elmeboszorkány, de azért bólogatok, mint aki köszöni megkapta. Nem nézek a tükrök felé, maximum ösztönösen, hogy ne próbáljanak meg hatni rajtam keresztül a többiekre, és óvatosan lépdelek. Ha kötelet szeretnének rám kötni, gond nélkül hagyom, hogy aztán a szemem elé kapjam a kezemet, ami persze értelmetlen, mert az illúziótest nem véd meg most attól, hogy ne nézzek bele a vakuba. Kicsit káromkodom is, hiszen a védelemnek van árnyoldala is. Megrázom a fejemet, mintha ezzel is tudnám gyorsítani, hogy jobban lássak. – Hova tűntek a tükrök? – Kérdezek vissza teljesen értelmetlenül, hiszen a többieknek sem lehet erről több infója. Kezd az egész hely olyan lenni, mint egy halálcsapda. Az elágazásnál azért a pálcámat tájolásra használom, megpróbálok Daphne-re fókuszálni vele, hátha kapok valami mágikus ötletet. Ha igen, akkor arra indulok. Ha nem, akkor találomra balra.


Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-02, 14:16



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gerard azért nem tudja az oszlopot lenyomni, aztán még rásegíteni Shanna átjutására is lebegtetéssel, főleg a Főnix elporladása után azért még megviselt is. Shanna áttud jutni egyedül is, hiszen középre is egyedül ugrott. Gerard varázslata egyébként nem rossz, a körvonala áttetszővé válik, így a tükörben a képe is ugyanúgy, ahogyan Lizzy kiábrándító bűbája hatására a lány is eltűnik a tükrök képéről.
Ali megtudja olvasztani a fém részt, de érzékeli, hogy bizony tényleg varázstárgyakról van szó. Pontosan nem tudja meghatározni, hogy mi a képességük, talán őt is a tükrök hatása zavarja össze, de még az utolsó pillanatban furcsa érzése támad, mintha tényleg nem lennének egyedül, ahogyan Shanna is jelzi, hogy figyelik őket.
Shanna visszanézve nem lát egyelőre más megoldást a kijutásra, de lehetséges, hogy visszafelé nem kapcsol be a láng, ezt egyelőre nem tudhatják, viszont gond nélkül köthet kötelet magukra, vagy azokra, akik hagyják. Még épp időben, mert egy igen nagy villanás következik be, mintha csak magától történne, vagy attól, hogy Ali megbolygatta a tükröket. A fény olyan erős, hogy be kell csukniuk a szemüket, olyan vakító, hogy amikor elül néhány pillanat múlva még akkor is egy ideig foltokat látnak csak, káprázik a szemük rendesen. A tükrök pedig már nincsenek ott, mintha porrá omlottak, robbantak volna, csupán port találnak a fal széleinél ott, ahol voltak előzőleg. Ilyen egyszerű lett volna? Nem éreznek a fányhatás miatti kellemetlenségen túl más problémát, fájdalmat, vagy bármi egyebet.
Az út szabadnak tűnik, de még mindig nem látják, hogy hol a vége, de egy  kiadós séta után bizony elágazáshoz érkeznek majd.

//Nos játszunk egy kiscsoportos gyilkosos játékot, majd meglátjuk, hogyan működik. Very Happy Itt most csak két szerep van és mentális erővel nem lehet kideríteni, hogy ki az, főleg mert a karakterek nem is sejtik, hogy bármi történt. Egyikőtök helyére a kiköpött mása került, minden képességével stb. együtt, csak hogy az ő feladata innentől, hogy titokban akadályozza a többieket és persze ne bukjon le. Very Happy Természetesen kérés, hogy ne beszéljétek meg privátban egymás között a dolgot, de gondolom ez evidens. Kiválaszthattok magatok közül egy valakit, ezt megbeszélhetitek useresen, aki a játékban a rendőr/auror lesz. Az is lehet, hogy ő egyben a gyilkos is. Razz Ő minden körben tippelhet egyet, hogy szerinte ki lehet a gyilkos. Ezt privátban természetesen. Ha eltalálja akkor neki egyedül elárulom kizárólag usernek. Ezt innentől egyedül ő fogja tudni, de nem mondhatja el a többieknek, se useresen, se karakteresen, hanem ugyanúgy, mint a gyilkos titkon megpróbálhat védekezni a szabotálás ellen. Ha nem találja el, akkor az lesz az új rendőr/auror, akire tippelt és a következő körben ő fog tippelni majd. A gyilkos csak akkor bukik le, ha már minden nem gyilkos biztosra tudja useresen, hogy ki a gyilkos, mert rájött apró jelekből stb. Három körönte (beleszámolva már ezt is) mindenki tippelhet privátban, hogy szerinte ki a gyilkos és ha mind eltaláljátok, akkor karakteresen is rájöttök a turpisságra.

Határidő: május 8.
Én írok: május 9.//

Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-01, 21:03


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az Esküvő & Shanna

Az élet olyan, mint egy kártyajáték.
A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.


Sikerül az összjáték és egyértelműen kikapcsoljuk a csapdát azzal, hogy lenyomjuk a középen álló oszlopot. Amikor középre érek segítek, amennyire csak tudok, ha Gerard már menet közben fel akarná nyalábolni a familiárisát, akkor már akkor átadom, amikor Alistair-rel a fejem felett állnak, máskülönben a túloldalon.
- Úgy tűnik, hogy többnyire sértetlen, csak... fiókává porladt. - mondom, de körülbelül ennyiben ki is fogyott az ismeretem a főnixekről, pláne nem mondhatnék semmi biztosat, ha egy familiáris főnixről van szó.
- Szép munka, egyetlen szusszanás, aztán indulás. - biccentek a társaimnak, nem csak Gerardnak, hanem a fiataloknak is. Sejtem, hogy Alistair nagyon kimerült lehet az emberszállítástól, de a családtagjaink még mindig veszélyben vannak és még mindig nem tudjuk, hogy miért akarnak minket odacsábítani, merthogy én még mindig úgy hiszem, hogy nem véletlenül a mi hozzátartozóink tűntek el és nem véletlenül pont mi ébredtünk fel elsőnek. Ahogy elkezd dúdolni, szolidan elpillantok róla, hagyom, hogy magától nyugtassa meg magát, mégha nem is tudom, hogy most ténylegesen dalmágiához nyúl vagy csak valami megnyugtatóra koncentrál. Sok mindenhez értek, de a hang és dalmágiához nem különösebben, Jade-del vagy más látványmágussal sincsen túl sok ismerettségem, csak a többieken keresztül.
Azért a túloldalon még visszatekintek oda, ahonnan jöttünk, hátha ebből a szögből látok egyszerűbb megoldást az egészre, hiszen még mindig ott van, hogy öt személyt raboltak és hurcoltak magukkal, talán van valamilyen egyszerűbb kapcsoló, amit nem vettünk észre. Nem feltétlenül kéne mindenkinek tudnia repülni, aztán ki tudja, lehet, hogy a Testvériségnél pont ez a beugró...
- Nem hülyeség. Viszont ha megfogjuk egymás kezét, akkor nem tudunk időben reagálni. Esetleg összekötni magunkat, lazán csak, hogy tudjunk mozogni, de ne veszítsük el egymást. - válaszolom a szőke lánynak, abszolút érthető, hogy közel kell maradjunk egymáshoz. A tértágított táskámba nyúlok, remélve, hogy betettem a mászókötelet vagy erősebb köteg zsineget, amit lazán egymásra tudnánk kötni. Mindenki között annyira laza a kötél, hogy térdig leérjen, de ne essünk át rajta. Ha Gerard nem akar benne lenni a kötelékbe, hanem az illúziójával inkább még jobban eltűnne azt is megértem, szóval csak azt kötözöm be, aki akarja.
- Jó ötlet, csináld, ha le tudod olvasztani az ezüstöt, vagy ólomot, vagy akármi is van az üveg alatt, akkor nem zavarhatnak minket össze ezzel az útvesztővel. Valószínűleg erre kevésbé számítanak, mint arra, hogy megpróbáljam összetörni őket. - válaszolom a tündérfiúnak, habár nyilván fáradt és ijedt, határozottan tetszik a gondolkodása. Ha már mind a ketten aurorok vagyunk, csatlakozom Gerardhoz az Illúziótesttel, viszont amint ténylegesen elindulunk be és megérzem, hogy valami gikszer van reflexszerűen megrándulok, viszont nem olyan feltűnően, csak a szemem sarkából keresve, hogy ki és mi a furcsa és hol lehet az eredeti forrása. Ha velünk halad valaki a képünkben, vagy a tükrök mágiáját használva - ki tudja hogy működnek igazából - akkor nem akarom hangosan kimondani a felfedezésem, így mentálisan küldök üzenetet, egyszerre mindenkinek, ami még engem is egy kicsit meglep. Persze már jó pár kaland óta vagyunk együtt, összeszoktunk, de nem mindenkivel kapcsolódtam össze a legilimencián keresztül, most még is egy kollektív tudatos üzenettel próbálkozom. ~ Nem az összes tükröződés vagyunk mi, figyelnek minket és velünk mozognak, legyetek résen! ~ üzenem, és megpróbálom még az irányt is megadni, ha tudom, hátha Alistair egyenesen megpróbálkozhat azokkal a tükrökkel, vagy az ahhoz közeliekkel. Nem vagyok tisztában vele, hogy éppen mire is vagyok képes, de tudat alatt már így is elkezdek tapogatózni az idegenek felé, óvatosan, ha van esély rá, hogy megérzik a szándékomat, akkor visszahúzódva, hogy a meglepetés ereje nálunk maradjon amikor ténylegesen kirobbantunk valami tervet - márpedig úgy hiszem Gerard vagy Lizzy készen áll arra, hogy bele adjanak apait anyait, ha beazonosítjuk pontosan hol van az ellen.

// Illúziótest, copy Gerard-tól, nem szégyellem!

Mentális üzenet, született legilimentor + képzett legilimentor fiatal korától Lumpsluck által + sárkány III. (mostani juti) amivel akár képekben is megmutathatná, hogy hol látott gikszert a többieknek  

Habár már megdobtam, de plusz infó Legilimentor: Meg tudja határozni láthatatlan emberek és lények pontos helyét. //

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-05-01, 18:13




Az esküvő & Alistair


[You must be registered and logged in to see this image.]Bólintok Shannanak. Nagy levegőt veszek és megteszem az utat Lizzyvel. Mire át érünk azért érzem, hogy kimerülök, így egy két pillanatot hagyok magamnak szusszanni, hogy aztán Gerard-ért is vissza menjek. Össze karolok vele, mintha csak támogatni akarnám. - Fogj át erősen. Papírból vannak a karjaim… - mondom is ki, nehogy a rossz fogáson múljon egy nem kívánt baleset. És ha mindketten tartjuk egymást könnyebb is lehet az egész. Mire át érünk valószínűleg tényleg eléggé kimerülök és érzem, hogy a koncentrációm is kissé elkezd szétesni. A jegyeim is kiütköznek. Olyasmik jutnak eszembe, amiknek semmi közük a helyzethez vagy épp pont hogy újra élednek a nem kívánt túlgondolások és nagyon kell koncentrálnom, hogy lecsillapodjanak a gondolataim. Egy kicsit talán meg is szédülök, de a légzésemre koncentrálok és nagyon halkan dúdolni kezdem azt a dalt amit anyától hallottam. Azt ami mindig megnyugtatott és mindig új energiával töltött el. Valószínűleg az én dúdolásomnak nem lesz ilyen hatása, de addig is egy valamire koncentrálok csak. Főleg, hogy Grard felhívja a figyelmet arra, lehet, hogy az utolsó akadály előtt állunk és nem kéne szét csúszni.
Amikor a folyosóra érünk nekem is az jut eszembe elsőként, hogy láthatatlanná váljak, de kivételesen nem teszem. Inkább pihentetem a tündér képességeimet. Helyette inkább elgondolkozom mit lehetne kezdeni a tükrökkel… Egy rövid ideig csak bámulom őket és próbálok a megérzéseimre koncentrálni, hátha mázlim lesz.. Közben megosztom még ami eszembe jutott velük kapcsolatban - Én.. azt hiszem megpróbálnám szétválasztani az üveget és a tükröződésért felelős fém réteget.. - mondom ki viszonylag halkan, de azért egymás között hallhatóan. Shannahoz/Gerardhoz fordulok - Ti mit gondoltok? - ha hajlanak az ötletre akkor megállok és a tükrökre koncentrálok és megpróbálkozom ezzel, de ha azt javasolják, hogy hagyjam a francba a tükröket békén, akkor csak haladok a többiekkel és nem matatok össze semmit. Abban az esetben csak figyelem az egész teret és próbálom meglátni a hibát a rendszerben, a térben, még ha magát a tükröződéssel kapcsolatos zárlatot nem is szúrom ki.


//Ha a rangidősek hajlanak az ötletre akkor:
Fémmanipuláció:
2. Rendelkezésre álló, elemi állapotú, vegyületként- fém ércként vagy ötvözetként előforduló fémek (réz, ón, bronz, ezüst, arany, vas, acél, higany, ólom, cink, platina(ill. nem csak földi eredetű fémek) kinyerése, szabadon alakítása legfeljebb 15m-es körzetben. Távolodva a középponttól 15m után gyengül.

Amennyiben a tükrök varázstárgyak: Relikviamester 1. szint: Képes megállapítani egyszerűbb varázstárgyakról, hogy mi a készítésének története, ki volt az előző tulajdonos, és átlátni pontosan a varázstárgy működését.

Illetve a Kút tündér főzetének jóvoltából: Akrobata 6. szint: Csapdaismeret: Képes bonyolult csapdákat létrehozni és felismerni akár mágikus rejtett csapdákat is, mivel már annyira ismeri ezeket a szerkezeteket, hogy kiszúrja az eltéréseket különböző helyeken.




(Sikertelen szerencse+mentális ellenállás dobás volt)

//
Kút tündér főzete:

//
A mumus hálája:




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-04-28, 09:03



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

 Átveszem Ginától a macsekokat, szóval mostanra egy kész állatkert van nálam, ha beleszámoljuk Ali - nem túl barátságos - famíliárisát is. Fogalmam sincs, miért hoztuk őket magunkkal, hiszen nem voltam ott a kunyhóban, mi egész idő alatt az üvegfiolákat tanulmányoztuk, amit később - személy szerint - jócskán meg is bántam. Mindenesetre, egyelőre nem feszegetem a kérdést, hiszen nagy az esélye annak, hogy Shanna és Gina jó okkal döntöttek emellett. Nyilván nem hátráltatnának minket két cuki cicakölyök hazavitele érdekében.
Azért a griffendéles vöröske átalakulása láttán kissé gondolkodóba esem azt illetően, hogy vajon érdemes lenne-e számomra is kitanulni az animágiát. Aurorként az ehhez hasonló esetekben még bőven jól jöhet, habár ha folyamatosan kikapcsoltatom a képességeimet, akkor meg úgysincs semmi haszna. Mondjuk, addig eljutok a gondolatmenetben, hogy utánajárok a dolognak és megpróbálom elsajátítani. Nem vagyok olyan zseni, mint amilyen Gina, de ha nekihasalok valaminek, akkor attól nehezen lehet eltántorítani. Főleg abban az esetben, ha konkrét cél érdekében teszem azt. Számomra csak úgy hobbit "tartani" nincs értelme, mert nem motivál benne semmi az égegyadta világon.
- Rendben - biccentek Ali tanácsa hallatán, habár eddig is igyekeztem őket jó helyen tudni. A legjobb talán az lenne, ha valamiféle védővarázst szórnék a zsákra, de nem szeretnék idő előtt kimerülni, ráadásul - ha újabb tűzoszlop várna ránk - akkor szintén semmi értelme se lenne. A mélybe zuhanás ellen pedig újfent nem véd semmi se minket, se őket. - Te is engem - hívom fel még azért a szőke srác figyelmét, majd hunyom le jó szorosan a szemem, miközben a zsák száját is elszántan markolom. Csak épségben jussunk át, könyörgöm! Bízom Alistairban, abban azonban kevésbé, hogy elég fizikai ereje lenne a szakadék felett való átkeléshez. Shanna viszont rásegít, de még így se nyugszom meg teljes mértékben, amint újra földet nem érünk.
Figyelem a többiek átkelését és - amiben tudok - segítek. A tükörfolyosó nem éppen a szívem csücske, hiszen hasonlít a vidámparkokban fellelhetőre, szóval igen zavaró akármelyik irányba is nézni. Fogalmam sincs, miként tegyek különbséget aközött, hogy éppen a tükörképet szemlélem vagy valamelyik társamat.
- Mi van abban az esetben, ha ez az egész egy útvesztő lesz? - suttogom rekedten, mintha attól félnék, hogy valamelyik felület az arcunkba robban, ha megemelem a hangom. - Talán dedós módszer, de nem foghatnánk egymás kezét? - vetem fel végül az ötletet. - Elég zavaró mindenfelé magunkat látni - morgom bosszúsan az orrom alatt. - Könnyebb leszakadni a csapattól.
A folyosó egyelőre egyirányú ugyan, de mi van abban az esetben, ha valamelyik tükör mögött egy alagút rejtőzik? Mivel azonban mindenki a továbbhaladás mellett döntött, nem állok neki rejtett utakat keresni, inkább Gerardot figyelem, hogy mire megy a varázslattal és én is próbálok magamra egy kiábrándító bűbájt szórni, habár nem reménykedem a sikerben, hiszen egy tükörfolyosón haladunk, ez a bűbáj pedig a környezetbe való beolvadást segíti, ami voltaképp ugyanúgy mi vagyunk... Azt hiszem, fáj a fejem. Mindenesetre, egy próbát megér, de ha úgy veszem észre, hogy inkább árt az ügyünknek, semmint használ, akkor azonnal meg is szüntetném.

Kiábrándító bűbáj:
az egyén beleolvad a környezetébe, akár a kaméleon (a tükrök miatt azonban nem hiszem, hogy működne... Sad)

Bűbájtan: 30 pont

(A dobásom sikertelen volt :'()

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-04-27, 17:18


A csapat & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Meglepetten viszonzom Elizabeth pillantását. Ő mindig olyan céltudatos, agilis, nem ismerem őt privátban, hogy tudjam; van érző oldala is. Úgy fest, hogy sikerül megbeszélni Shannával, hogy a főnixem súlya által lenyomja a kapcsolót, akkor közös erőfeszítéssel jók lehetünk abban is, hogy a feltörő tűzcsapdát az elménk erejével kapcsoljuk ki. Miután Alistair eléri biztonságosan a másik oldalt, hagyom, hogy Shanna is menjen, aztán amikor a fiú visszakérdez, akkor nagy levegőt véve megszólalok. – Megköszönöm, ha engem is viszel, nagyon kimerít a folyamatos koncentráció, és ki tudja, hogy mivel kell még szembenéznünk. – Amíg Shanna várakozik az oszlopon, és megszerezzük a fiókámat is, megint derűsebben látom a saját jövőnket. Valahogy tudom, hogy eddig minden sikerült, talán most végre le is tudjuk zárni az egészet. Végtére is bent leszünk a Testvériség főhadiszállásán, ha már Daphne is tud segíteni, akkor elsöpörjük őket. Ez nem a szokásos griffendéles arcoskodás, most valahogy érzem, nem csak a bosszú vezérel, már fel vagyunk alaposan készülve, az elszántságunk pedig nem is kérdéses! – Gyere csak! – Fordulok vissza, hogy Shanna átjutását is segítsem, lenyomjam a kapcsolót, a lányt pedig lebegtetve, a talaj felett tartva húzzam át, hogy átvegyem tőle a fiókát hálás mosollyal. Első körben a vállamra ültetem, varázslényként csak nem szédül le onnan. Önállóan repülni még nem fog tudni egy ideig, de legalább velem van, nem rokkantam bele az elvesztésébe. A következő akadály nem különben riasztó. – Remélhetőleg ez az utolsó kör, aztán jön a konfrontáció, tartsatok ki! – Szólok vissza a többieknek, mert elől haladok. Próbálok nem belenézni a tükrökbe, hiszen azt is el tudom képzelni, hogy elszívják valahogy az erőnket. Most a kapkodás helyett ismét az óvatosságra megyek rá, mert ha bármelyik tükör érzékelőként működik, és valahogy ránk robbant egy varázslatot, darabokban nem tudjuk kiszabadítani a többieket. Nagy levegő, de azért próbálok valami áttetsző külsőt varázsolni, hogy minél kevésbé tükröződjek.

//Illúziótest: auror egyetemista kitalált varázslat. Az auror teste áttetszővé válik, de a jó megfigyelő kiszúrhatja, ugyanis ez nem jelent valódi láthatatlanságot. Előnye, hogy minimálisan torzítja is a fényt, ami ráesik, tehát a célzott támadások nem pontosak.//


Egy új élet kezdete Öltözék [You must be registered and logged in to see this link.]





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-04-25, 11:14



Az esküvő

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ügyesen összedolgozik a csapat, amire most nagy szükség is van, hiszen másképp esélyük se lenne átjutni. Az első ijedtség után tehát összeszedik magukat. A két auror tekinézissel machinál. Ha lenyomják az oszlopot Shanna dobálhatja a cipőjét, nem csap fel újra a lángoszlop, ami alapján úgy fest tényleg működik ez a megoldás. A fiatalok tehát elindulhatnak ki karvaly, ki pedig tündér formában mást is cipelve. A védővarázslat is létrejön Lizzytől, de egyelőre nem látnak mást érkezni a hátuk mögül szerencsére.
Shanna nagyot ugrik, szépen becélozva az oszlopot, hogy addig akár pihenhessen is a telekinézis képességük. Kicsit lehet, hogy hasznos, ha Alinak is rásegít a cipekedésre, hiszen nála van Lizzy és a két cica is pluszban. Azért így is elfárad mire átérnek a túloldalra. Ki kell kicsit fújnia magát a végén, főleg, hogy utána még egy újabb menetben jó eséllyel Gerarddal is fordul egy kört, amíg Shanna az oszlopon várakozik. Utána már csak újra a tekinézissel lenyomják, hogy az aurorlány is átjusson és odaadhassa Gerardnak a fiókát. A főnix képességei egyelőre kilőve, de legalább nem porladt el teljesen és kell majd később újra idéznie.
A folyosó szakasz, amire átérnek hasonló méreteit tekintve, mint az előző,  talán kicsit szűkebb, de 2-en kényelmesen elférnek egymás mellett, ellenben igen kellemetlen érzést kelt, amikor elindulnak benne, mivel mindkét oldalon sorban derék magasságtól kb. tükrök sorakoznak. Mind négyzet alakú nagyjából egyszer egy méteresek, néhány centi hely választja el őket, ahogyan egymás mellett sorakoznak. Határozottan kellemetlen érzés haladni mellettük, hiszen egymással szemben lévén mindenkit végtelenül megsokszoroznak.

//Gerard: A főnix képességeiből 3 körönte egy visszatér, de nem te választod meg, hogy melyik mikor és erre kérlek te figyelj. Ez már az elsőnek számít, tehát két kör múlva a hozzászólásod előtt dobj a kockadobások fórumába egy hat oldalú kockával (1. Nyelvértés, 2. Pajzs, 3. Lélekállat, 4. Tűzlehelet, 5. Időfagyasztás, 6. Gyógyító könny). Off-ban pedig jelezd és jegyzeteld magadnak mi tért már vissza, mikor dobtál. Repülni nem fog tudni, fióka marad a mese végéig.

A hozzászólás előtt mindenki dobjon a kockadobások fórumába két 10 oldalú kockával. Szerencse+Mentális ellenállás próba.
Akinek sikerül megdobni láthatja a szeme sarkából, mintha a tükörben mozgó végtelenített tükörképeik néha egy villanásnyi időkimaradással mozdulnának csak velük.

Határidő: május 1.
Én írok: május 2.//

Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-04-24, 10:04


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az Esküvő & Shanna

Az élet olyan, mint egy kártyajáték.
A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.


- Lehetséges.  - válaszolok csak ennyit Lizzy döbbenetére, hogy milyen csapdákat tudnék elképzelni. Még fiatal vagyok én magam is, de már így is elég sokmindent láttam és volt, amit csak úgy élhettem túl, ha nyitott voltam minden eshetőségre és kiszámítottam mi lehet az ellenfelem következő lépése és felkészültem rá. Mindenre persze nem lehet felkészülni, de azért én próbálkozom.
Halványan érzem, hogy Gerard nem érti, hogy mi értelme volt a nyílvesszőknek, de amikor felcsap a tűzorkán és a familiárisa is elég, akkor nekem egyértelművé válik a válasz. Jobb lett volna, ha a nyílak indítják be a csapdát és csak azok porladnak el, nem pedig a főnixet veszítjük el, ahogy még feltételeztem is, hogy meg fog történni.
- Valamit azért elértünk... még ha csak szerencse is volt.  - válaszolom az auror társamnak, amikor egy kicsit összezúzza, hogy az állati társa ilyen komolyan megsérül. Azt persze nem tudom, hogy még lélekállat kapcsolatban is nézte végig az egészet, mert én a saját szemeimmel figyeltem a kimenetelt. Néhány szóval összebeszélünk Gerarddal, de végül nem kell a többiek felé összefoglalnunk, mert Alistair addigra megteszi. A főnök lánya megnevezésekre mint mindig, csak most is felsóhajtok és megingatom a fejem, de nem ellenkezem, végül is szó szerint tényleg a főnökének a lánya vagyok, mégha ilyen formában inkább amerikai őslakosnak tűnök.
- Egyszerre. - mondok csak ennyit neki, és én is rákoncentrálok, hogy a kettőnk telekinetikus erejével lenyomjuk az oszlop tetejét, amiről most már tudjuk, hogy mozgatható, hála a főnixnek. A legjobb kimenetel az lenne, ha azonnal megjelenne valamilyen híd, de a legrosszabbra számítva most egész egyszerűen a táskámból előveszem az esküvőn hordott cipőmet és azt dobom a teljes erőmmel át, hogy a mélybe zuhanva elindítja-e a csapdát. Ha nem, akkor a szárnyas jószágok sorban elindulhatnak.
- Ha nem jelenik meg semmilyen titkos út, gyere vissza, viszont bele kell gondolnunk, hogy ezen foglyokkal haladtak végig. Minden esetre óvatosan a túloldalon is. - fordulok Alistair felé, és az egyik lábammal ki is lapogatok a levegőben a szakadék széléhez, hogy valamilyen láthatlan bűbáj-út nem jelent-e meg.
Ha esetleg az oszlop 15 méternél nincsen távolabb félúton a túloldalhoz, akkor nekifutásból magamtól ugrok el, hogy az oszlopon érkezve már a saját súlyom nyomja le a lépőkövet és felnyaláboljam azt, ami Gerard főnixéből maradt. Középen állva kicsit még rá is tudok segíteni arra, ahogy Alistair taxit játszik és mindenkinek megemelem a súlyát, hogy kevésbé fáradjon el, ameddig egyik oldalról szépen, lassan, de biztonságosan át nem érünk. Ha porrá égünk, senkinek nem leszünk a hasznára. Tehát ha nem jelent meg út, akkor végigállom középen, amíg mindenki átér, aztán megkérem Gerardot, hogy tartsa lent a lépőkövet, amíg vagy átugrok, vagy Alistair engem is át-taxizik.

//Minden, ami ugrással és hajítással kapcsolatos:
Telekinézis
- Tárgyak lebegtetésénél, hajításánál a súly maximum 20 kg lehet, és már élőlényekre is hatásos.
- Maximum 80 kg súlyú embert képes 3-4 méter magasságig megemelni.
- Ugrás esetén akár 5 méterre is felugorhat helyből, és 15 méteres gödröt is képes nekifutásból átugrani.

+ Animágus III. , oroszlán nekifutása és ugrása //

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-04-24, 02:53




Az esküvő & Alistair


[You must be registered and logged in to see this image.]Shanna szavai valamit kattintanak bennem és némi megvilágosodással az arcomon biccentek neki, simán csak igazat adva. És persze jól észben tartva amit mondott! Persze a két rangidős auror nyomatékosítja, hogy senki nem megy sehova! Én is legfeljebb az után indultam volna meg, hogy a főnix vissza tér Gerardhoz, addig beérem azzal, hogy kukkolok a mélybe meg ilyenek. Viszont Ekkor olyasmi történik, amire őszintén nem gondoltam! És éppenhogy hátrébb tudok húzódni, reflexből hátrébb vetődök kicsit és az arcom elé kapom a kezeimet is. Valahol esküszöm még egy ijedt sikkantás is kicsúszott belőlem, de bízom benne, hogy a tűz moraja bőven elnyomta… Vagy a szerencsétlenül járt főnix süvöltése… akinek arra ahogy a teteme a “pont jó helyre” zuhan azért felnyögök és kissé meg is borzongok. Én veszítettem már el Yoyo-t lényegében kétszer is. És nagyon nem jó érzés.. Arról persze fogalmam sincs, hogy a familiárisnak is ahogy az igazi legendás lénynek, szintén örök életciklusa van.. Így automatikusan Gerardra kapom a tekintetemet hogy ugye nem most fog össze esni mert az nagyon csúnya lenne.. De nem! Kicsit azért tátva marad a szám és realizálom csendben, hogy mennyire papírból vagyok, én ugyanis mindkét alkalommal úgy beájultam hogy öröm volt nézni!
- Az oszlop a kulcs. Jelenleg csak a főnixed súlya tartja csak lenyomva. - mondom ki némi együttérzéssel Gerardhoz fordulva, amit valószínűleg már mindenki össze rakott amúgy is. Magam is megvárom ezúttal a jelzést és felnyalábolom Lizzyt, elő hívva a szárnyaimat. A macskákkal kapcsolatban - Tartsd őket biztosan. Ha kell, addig maradjanak a zsákon belül légyszi, majd odaát újra kukucskálhatnak.. - a cicákra pillantok - Bocsi skacok.. - és ha mindennel megvagyunk, az eredeti gondolat szerint járok el, átfuvarozom Lizzy-t ölében/kezében a cicákkal, Yoyo pedig követ minket, hogy ha esetleg kéne egy kicsi támogatás ott legyen. Persze azért elég ijesztő lehet Lizzynek, ahogy nekirugaszkodom vele a szakadéknak. De csak próbálok az akrobata képességemmel rásegíteni a helyzetre, hogy gyorsabban haladjunk. És még ha biztos is vagyok magamban, azért egy kicsit lehet jobban szorítom mint szükséges lenne... Miután landoltunk Shannaék felé fordulok - Vissza menjek valamelyikkőtökért vagy meg tudjátok oldani? - teszem fel a kérdést Gerardnak és Shannanak címezve és a válaszuktól függően, vagy vissza megyek és áthozom aki igényli.. Bár mivel ők felnőttek, nyilván nem ölbe véve furikázom majd ezúttal az illetőt.. De ha azt mondják maradjak már akkor maradok odaát a két griffes lánnyal. - Izgalmas lesz a vissza út, ha esetleg ugyanerre kell majd jönnünk.. - motyogom magamnak inkább csak és némi aggodalom újra a gondolataim közé furakszik, de inkább nem próbálok arra gondolni, hogy milyen állapotban találunk majd rájuk. És valahogy az is megül, hogy fogalmam sincs mi vár ránk.. és ez nagyon zavar..


//III. Képesek hártyás, tündér szárnyat megidézni maguknak, amivel könnyedén repülhetnek. Maximum egy személyt bírnak el önmagukon kívül, de ebben az esetben azért jóval hamarabb kifáradnak.
Akrobata: 6.szint - a kúttündér főzete +3szint választott rmahoz
Gyorsaság: Képes az emberi sebesség kétszeresére felgyorsulni, harcban kétszer képes támadni, de csak támadni!



//
Kút tündér főzete:

//
A mumus hálája:




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty2023-04-22, 12:37






[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esküvő & Gina

- Biztos vagyok benne. Ne aggódj. - próbálom megnyugtatni Lizzyt, amennyire tőlem telik. Bár tény, hogy nálam sokkal empatikusabb lények is vannak a csapatban. Azonban azt azért komolyan gondolom, hogy eddig is túl éltünk mindent csapatként, és ezt is túl fogjuk. Akkor is, ha nincsenek illúzióim Grindelwaldról és híveiről. Akkor sem, ha igyekszem nem belegondolni, hogy milyen forgatókönyvek játszódhatnak le az eltűnt szeretteinkkel.
Inkább átadom a cicákat is egyenlőre Lizzynek, mert sejtem, hogy neki könnyebb lesz átvinnie őket, mint nekem repülve. Értem én hogy ragadozó madár, de a karvaly a legkissebb. Egy kölyök házi cicával még talán elbírnék, de kettővel aligha. Az oda-vissza röpködés meg elég időigényes. Már ha csapdáktól is tartunk, és az időnek is fogytán vagyunk.
- Én is így gondoltam. - bólintok rá végül Shanna szavaira. Noha azért az íjon kicsit megakad a szemem. Bár az tény, hogy eddig is én voltam a csapat óvatos, és elővigyázatos tagja és ez most sem változik meg. Nem szándákoztam a főnix előtt átváltozni és repülni, csak azután, ha ő visszatér Gerardhoz épen, és egészségesen. Csakhogy ez nem történik meg. Sőt, egészen tragikus, ami szegény madárral történik.
- Sajnálom. Pompás madarak. - pillantok Gerardra végül valamiféle részvéttel. Sajnos tőlem ez a maximum empátia, amit kaphat. De ez legalább őszinte. Tényleg pompás állantnak tartom a főnixeket. Még ha jelen esetben egy familiárisról is van szó.
Bólintok Gerard szavaira, és amikor Shannával jelt adnak rá, hogy most lehet repülni, akkor változom át, és próbálom megtenni az utat a magam módján. Bár jó lenne nem a főnix sorsára jutni. Carnivora pedig igyekszik utánam teleportálni a túloldalra.
Ha átértem, akkor azért figyelem, hogy a többiek miként boldogulnak, és jutnak át. Esetleg tudok-e még rásegíteni valamivel, hogy ők is biztonságban átkerüljenek.
Ha pedig végül Ali és Lizzy is biztonságban átkerültek, akkor utóbbitól a cicákat is visszaveszem.

//Animágus - karvaly
I. Képes felvenni egy általa választott állat alakját, ami nem lehet mágikus lény és később nem változhat az alak, amit egyszer elsajátított. Az állat fajtájának kiemelkedő példánya lesz.

Teleportálás: A familiáris képes eltűnni, majd látótávolságon belül bárhol megjelenni.

Kútszellem lötyi hatás:

Mumus hálája:
//


♫ Végtelen tudás - Infinite energy ♫



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Bromley, London, Anglia   Bromley, London, Anglia - Page 3 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» London Life
» Glastonbury, Anglia
» VMS nyolcaddöntők - Anglia vs. USA
» Bristol, Anglia
» Bexley, London (kertváros)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol-
Ugrás: