ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-16, 07:15
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Kyle Lyvarie I_vote_lcapKyle Lyvarie I_voting_barKyle Lyvarie I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Kyle Lyvarie I_vote_lcapKyle Lyvarie I_voting_barKyle Lyvarie I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Kyle Lyvarie I_vote_lcapKyle Lyvarie I_voting_barKyle Lyvarie I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Kyle Lyvarie I_vote_lcapKyle Lyvarie I_voting_barKyle Lyvarie I_vote_rcap 
Alison Fawley
Kyle Lyvarie I_vote_lcapKyle Lyvarie I_voting_barKyle Lyvarie I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Kyle Lyvarie I_vote_lcapKyle Lyvarie I_voting_barKyle Lyvarie I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Kyle Lyvarie I_vote_lcapKyle Lyvarie I_voting_barKyle Lyvarie I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Kyle Lyvarie I_vote_lcapKyle Lyvarie I_voting_barKyle Lyvarie I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Kyle Lyvarie I_vote_lcapKyle Lyvarie I_voting_barKyle Lyvarie I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Kyle Lyvarie I_vote_lcapKyle Lyvarie I_voting_barKyle Lyvarie I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70739 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kyle Lyvarie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Kyle Lyvarie
Reveal your secrets
Kyle Lyvarie
Griffendél

TémanyitásTárgy: Kyle Lyvarie   Kyle Lyvarie Empty2021-04-05, 19:12



Kyle Lyvarie
"nem minden az, aminek látszik"

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Főkarakter
Teljes név: Kyle Lyvarie
Születési hely és dátum: Los Angeles, USA 1982.02.11.
Csoport: Griffendél
Patrónus: Alpesi kőszáli kecske
Évfolyam (szak) 9. évfolyam, Gyógyító szak
Képesség: Bejegyzett animágus - Gould-amandina
Mágikus adottság:  Természetes gyógyító
Familiáris: keleti kékmadár
Kiemelkedő tudás: Bájitaltan - Kiemelkedő, Gyógynövénytan - Kiemelkedő
Kihez tartozol: Keresett - Justice

Jellem:
Annak, aki valójában nem is kíváncsi rám, elég lenne megemlíteni, melyik házba osztott a süveg és máris úgy gondolná, tud is rólam mindent. S nem is tévedne olyan nagyot.
Meg van bennem minden, mi házamra jellemző. Hajlamos vagyok előbb cselekedni, s utána gondolkodni, fejjel menni a falnak, ha azt érzem helyesnek, gondolkodás nélkül megvédeni a kisebbet, ha felsőbb évesek zaklatják, elzavarni túlságosan is lelkes, kéretlen udvarlókat.
Nyílt, barátságos személyiség vagyok. Könnyen, gyorsan barátkozok, szeretek másokkal körbevéve élni, egyedül nem érzem jól magam.
Emellett azonban más is van bennem, olyasmik is talán, mikről magam se tudtam.
Célom eléréséért megteszek bármit, ami erkölcsi morálomba belefér. Hajlandó vagyok keményen küzdeni, könyvek fölött görnyedni, magolni, gyakorolni, ha csak így érhetek el valamit.
Nehéz felbosszantani, de ha valakinek mégis sikerül, akkor sokáig számíthat hangos forrongásomra.
Bármilyen barátságos is legyek, igazán bízni csak hosszú idő után tudok, de azért, aki bejut minden álarcom mögé, bármit megtennék.


Kinézet, megjelenés:
Barna hajam röviden hordom, nem törődve azzal különösebben, hogyan áll.  Nagyobb figyelmet csak akkor szentelek neki, ha barna szemeimbe hullva zavaró már hosszúsága.
  Sose voltam az a típus, aki egy röpke gondolatnál és futólag tükörbe pillantásnál többet foglalkozott volna azzal, hogy áll a frizurája vagy mi van rajta, de félreértés ne essék az igénytelentől ennek ellenére is messze vagyok.
A fésűvel és samponnal szoros barátságot ápolok, fürdeni is hajlamos vagyok akár naponta többször is, ha a helyzet úgy kívánja. Ruháim tiszták, csak használatból adódó gyűrődéseket látni rajta, de márkához nem ragaszkodtam soha, ahogy ahhoz se, hogy mindent stílus és szín szerint válogassak össze. Többnyire csak felkapom, ami a kezem ügyébe kerül és ami elég kényelmes ahhoz, hogy az egész napot szűkölődés nélkül benne töltsem.
Kiöltözni csak különlegesebb eseményekkor vagyok hajlandó, de hallani a több órás készülődésről akkor se akarok.
Aktuális hangulatom nehezen tudom elrejteni. Gesztusaim, arckifejezésem elárulnak, s csak nagy küzdelem árán vagyok képes megjátszani olyasmit, amit abban a pillanatban éppen nem érzek.
 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet:
Mióta az eszemet tudom, gyógyító akartam lenni. Kezdetben szimplán tetszett az életmentés gondolata, később, mikor kezdtem megérteni a fájdalmat és veszteséget a sikerek mögött, mikor rájöttem, jóval nehezebb dolog ez, mint azt a gyermeki értelem felfogni tudná, éppen ez volt az, ami miatt kitartottam korábbi elhatározásom mellett. Később, mikor édesanyám elég idősnek ítélt már meg, hogy magával vigyen, a Szent Mungo maga varázsolt el.
Végigjárni a folyosót, benézni a szobákba különös, magával ragadó élmény volt. S bár kikaptam érte végül iszonyúan, betegek közé beszökni és kifaggatni őket, gyógyítókat zaklatni bármilyen kérdéssel, ami éppen eszembe jutott, végképp megalapozta elhatározásomat.
Személyes, minden mást háttérbe söprő vággyá akkor vált azonban, mikor édesanyám balesetet szenvedett és megmenteni már nem tudták.


♠ ♠ ♠


- Apa? Miről beszélsz? - sose fogom elfelejteni kétségbeesett, bűnbánattal teli arckifejezését, ebben biztos vagyok, bármennyi idő teljen is el. Sose fogom kiverni a fejemből remegő hangját, arcán végigfolyó könnyeit. S talán sose fogok megbocsátani neki.
- Kérlek  - suttogom, ebbe az egy szóba sűrítve be minden reményem, de hiábavaló a könyörgésem. Ő csak megrázza a fejét és lehunyja a szemét.  - Mond, hogy nem igaz - teszem hozzá még, mert nem lehet igaz, nem lehetett hazugság ennyi év, nem teheti meg velem, hogy éppen most, éppen így mondja el az igazat, utolsó lélegzetvételével. Az elvesztése miatt érzett gyász mellé másféle fájdalom is csatlakozik, s vágy egy olyan életért, aminek még a lehetőségét is elvette tőlem egy ostoba bosszú miatt.
Ujjaim görcsös erővel szorulnak össze a kezembe nyomott boríték körül, melyben ott van minden, amit vérszerinti rokonaimról tudnom kell. A családomról? Nevezhetem őket ennek vajon, mikor még csak emlékem sincs róluk? Tudva,  hogy még csak nem is voltam olyan fontos egyikőjüknek se, hogy komolyabban vegyék a keresésemet? Akarok-e bármit is tőlük? Akarom tudni kik ők?
Pillantásom visszasiklik az ágyban fekvő, egykor hatalmasnak látszó férfi, beteges, törékeny alakjára, s fejem megrázva zsebembe süllyesztem a levelet. Amit tett, helytelen volt, de mit számít ez már? A gondomat viselte, felnevelt és ami a legfontosabb, szeretett is. Bármi is történt, ezt az egyet soha nem fogom megkérdőjelezni.


♠ ♠ ♠


Remegő ujjakkal, összeszorított fogakkal tépem fel a borítékot, mi hetek óta a zsebemben áll már. Elszabadulni készülő könnyeimet erőszakkal igyekszem visszaszorítani, húsz éves vagyok, elég idős ahhoz, hogy fel tudjak dolgozni valamit anélkül, hogy órákon át bőgnék a sarokba húzódva. S mégis, néhány áruló csepp legördül arcomon, mikor az ölembe hullnak a képek. Mosolygó, boldog arcok néznek vissza rám, melynek láttán sose érzett harag lobban fel bennem. Hiszen még ismerem is őket. A szülőkkel ugyan néhány szót váltottam csupán, de a lánnyal, a testvéremmel egykor még jóban is voltunk talán.
Azt hittem, griffendélesként mindenkinek a jó oldalát tudom majd nézni, bátran és határozottan nézek majd szembe a legnagyobb nehézséggel is, de úgy tűnik, ezzel nem fogok tudni optimistán megbirkózni.
Félreteszem a képeket, mielőtt eszembe jutna apró miszlikbe tépni őket, s áttérek a levélre, hátha az lenyugtatja kedélyeimet. Nem teszi. Épp ellenkezőleg. A düh újult erővel lobban fel a sorokat olvasva, az árulást olvasva.
- Justice Simmons - fogcsikorgatva ízlelgetem a nevet, minek tulajdonosánál jobban soha nem gyűlöltem senkit még.


♠ ♠ ♠


- Mit művelsz?
- Minek tűnik?
- Hülyeségnek - nehezményezőn sóhajtva pillantok fel végül a konyha közepén felállított üstből, amiben gyanús, narancssárgás árnyalatot igyekszik felvenni a főzet. Nem ilyennek kell lennie, ez egyértelmű, de nehéz kitalálni, mit rontottál el, ha valaki éppen lelkiismeretet játszik a közvetlen közeledben.
Már nem is számolom, hányszor bántam meg, hogy beavattam a tervembe, mert attól a perctől kezdve nem elég, hogy folyamatosan rajtam tartja a szemét, még emlékeztet is arra, hogy az erőszak büntetendő, a gyilkosság meg aztán pláne.
Nem mintha tényleg azt tervezném, hogy megölöm a testvéremet, inkább csak megnyugtat, mikor eljátszok ennek a gondolatával, az pedig, hogy időnként a méregkeveréssel is megpróbálkozok, már csak hab a tortán.
Ezt persze neki hiába mondom el, mióta csak ismerem, játszotta a jobbik felem, nem is tudom, hogy gondolhattam, hogy pont most nem a szerinte helyes út felé igyekszik terelni. Amit azonban képtelen megérteni, hogy nem vagyok képes megbocsátani.



Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Kyle Lyvarie   Kyle Lyvarie Empty2021-04-10, 13:54



Elfogadva
Üdvözlünk az oldalon!


Először is üdvözöllek az oldalon még egyszer. Smile Nagyon örülök, hogy megtetszett neked a karakterkoncepció és úgy döntöttél megalkotod őt.
A pbt nem minősítem, mert az adott volt, de a képválasztás tetszetős. Smile  Szépen megfogalmaztad és felépìtetted az előtörténetét és jó, hogy végülis már ismerik is egymást, csak eddig nem tudták, hogy rokonok. Érdekes lesz, akikor Justice elé áll majd, főleg így hogy most nincs kifejezetten oda érte. Azért reméljük idővel jó lesz a viszonyuk és jól alakul majd Kyle élete. Kíváncsi vagyok a titokzatos tanácsadóra is, akit a végén említettél. Smile
Nem is tartóztatlak tovább, foglalkozz, ha esetleg még nem tetted, töltsd ki a profilod maradékát és mehetsz is játszani. Smile

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ  [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kyle & Cho
» Cho & Kyle
» Kyle és Cho
» Kyle Matthews
» Kyle és Astrid

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: