ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-16, 07:15
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
VMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_lcapVMS a királyi udvarban - Page 3 I_voting_barVMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
VMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_lcapVMS a királyi udvarban - Page 3 I_voting_barVMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
VMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_lcapVMS a királyi udvarban - Page 3 I_voting_barVMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
VMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_lcapVMS a királyi udvarban - Page 3 I_voting_barVMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_rcap 
Alison Fawley
VMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_lcapVMS a királyi udvarban - Page 3 I_voting_barVMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
VMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_lcapVMS a királyi udvarban - Page 3 I_voting_barVMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
VMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_lcapVMS a királyi udvarban - Page 3 I_voting_barVMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
VMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_lcapVMS a királyi udvarban - Page 3 I_voting_barVMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
VMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_lcapVMS a királyi udvarban - Page 3 I_voting_barVMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
VMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_lcapVMS a királyi udvarban - Page 3 I_voting_barVMS a királyi udvarban - Page 3 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70739 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 VMS a királyi udvarban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-04-17, 14:14


First topic message reminder :


A rettegés foka



 
Sidney jól sejti, ez az Asasi teljesen odavon Morticiáért, mert türelmesen bólint, amikor félrehúzódnak beszélgetni. A falnak támaszkodva mereven maga elé néz, ám amikor feléje pillanatnak, a szeme sarkából a vámpírra néz. Csak a szemébe, tehát van olyan tiszteletteljes, hogy még véletlenül sem lejjebb. Ha a lányok megbeszélték, akkor a fekete ruha alól előnyújt egy pengetős hangszert, és miközben odaadja a vámpírnak, a földet nézi tisztelete jeléül. – Ez egy Koto Morticia-chan. Bátorkodtam már korábban beszerezni neked, mert sejtettem már korábban, hogy a kutatásotok során az udvarba akartok bekerülni. A kapcsolatotok rajong ezért, így nem kell üres kézzel mennetek. Ha tőlem kapná, akkor lekenyerezésnek venné, de tekintve, hogy tartozik nektek, így segíteni fog bejutni... – Biccent, és átnyújt a vámpírnak egy cetlit, amin egy cím van Fokvárosban, amelyre majd elmehetnek, ha készen állnak, mert most Asasi is sietni látszik. Visszaveszi a maszkját, és távozik a háztetők irányába.

***

A lányok a francia elődöntő után vannak, Stanssont elvitték a medimágusok, nem tudják felébreszteni, de állítólag a szíve rendben van, nem haldoklik, de mégis úgy alszik, hogy ez már inkább kóma, Cody és Gina nem tehetnek érte semmit. Sidney az események sűrűjűben meg tudta nézni az emléket, de rajta áll, hogy mennyit oszt meg belőle a többiekkel, de ha el akarnak menni az Asasi által adott címre, lehet, hogy érdemes ha a többieknek is szólnak.

//Határidő: Árp 25. Egy karival lehet jönni a mesére!//


Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-07-15, 18:21



A rettegés foka


 Danyék lassacskán megérkeznek a kastélyhoz, ahol a főkapu feltárul. Egy udvarra érkeznek a motorok, illetve a két teherautó. A hátsó kiskocsiból elviszik valahova az ájult Mei-t, de nem lehet tudni, hogy hova. A lányokat pedig immár nem arabok, hanem amolyan jezsuita köntösös szerzetesek segítik le a platóról. Nem tudni, hogy ki hozatta őket ide, de Lizzy és Eileen úgy sejti, hogy egyetlen úrnő lehet a hatalmasok tábláján, aki érdekelt lehet, főleg, hogy a szőke lány ahogyan nézegeti az interaktív családfát, most már tudja értelmezni, Elena nem más, mint Stansson anyja. Éppen ezért ha az anyakirálynő meghal, és közvetlen örököse nincsen, mint mondjuk Mei vagy Armand Stansson, oldalágról is lehet valaki királyné. És ami még érdekesebb, az edző neve mellett halványan megjelenik egy furcsa név, Sidney Smallwood, királyné jelölt. Ha eddig ők nem is tudtam romantikus kapcsolatról a két érintett között, akkor most már ők is tudják. Na nem mintha Stansson király akarna lenni, de a pergamen számításba vesz minden érdekeltséget. Lauren pedig az anyja lévén tudna előrébb jutni az öröklési rendben, mert a Stansson nagypapa az anyakirálynő után még egyszer újranősült, és feleségül vett egy francia vélát, akinek a lánya, Lauren anyja még mindig él, tehát ők is lehetnek oldalági örökösök, ha az anyakirálynő és az összes unoka halott. Alapos politikai játszmába csöppentek, de Elena úgy fest el akarja varrni a szálakat, mert a teherautókból az ájult Laurent is viszi valaki valamerre. Lizzyt, Eileent, és a sárgaköpenyes prostikat a kastély egy nagyobb körtermébe vezetik, innen nyílnak különféle szobák, és már csuklyás szektatagok jönnek, hogy válogassanak kedvükre a lányok közül, akiket el lehet vinni szobára. Dany nem igazán tudja őket leválasztani a többiekről, mert kint az arabok, bent pedig a kámzsás szektatagok már kezdenek is válogatni. Eileen is látja, hogy Mei-t és Laurent leviszik egy lépcsőn, vélhetően valami alagsori börtönbe, de ők most nem tudnak csak úgy elsurranni. Eileen próbál a zárra tájolni, hiszen a smaragdkulcsuk megvan, és a zár, amit keresnek, a toronyszoba felé mutat, tehát felfelé kéne menniük.

Sidney hallja, hogy a börtöncellákhoz éppen két arab jön, letéve a már ismert és ájult Laurent az egyik szemközti cellába, egy másikba pedig Mei-t. Mindegyik cella rácsára egy kis fémtáblára fel van írva, hogy királynő jelölt. De mivel picit távolabb vannak azok a cellák, észre sem veszik, hogy az üresbe Sidney és Cody került, de Sidney látja, hogy a saját celláján is van ilyen fémlapocska. Valaki tényleg el akarja varnni a szálakat. Mellesleg a cella mágikus, varázslattal nincsen belőle kiút, de Sidney vérfarkas, és nála is van a Stanssontól kapott farkasélesztő. Ha átváltozna, ki tudja, talán lenne esélye szétverni a rácsokat. És mindene megvan, ami korábban nála volt. Cody is észleli, hogy nagyon erős mágikus védelem alatt áll a rács, alatta nem lehet ásni, de ha valahogy mágiával meggyengíti, a vérfarkas kitörhet rajta, bár nagyon hangos lesz, tehát nem tudják a másik két ájult királynőjelöltet is kiszabadítani, mert így is rájuk fog jönni a kastély egész személyzete jó eséllyel.

- Elena? – Ócsodik fel az anyakirálynő, és szinte rémülten járatva a tekintetét Morticia, Chris és Tita között. – Mindig is sejtettem, hogy egyszer még visszatér. Elcsábította a férjemet, majd a fiamat, végül pedig az unokáim ellen tör. Úgy látom a saját embereim már a befolyása alatt vannak, vagy halottak. Meg kell állítanotok. Kérlek! Vigyétek a.. sárkányt! – Nyom Chris kezébe egy apró sípot, és a karzati rész mögötti folyosóra mutat, ahol mintha egy kámzsás alak jelenne meg, jellegzetes sárkány kantárszárat lóbálva. Ha követik, akkor egy széles hátsó teraszra vezeti őket a sárkánylovag, ahol a Magyar mennydörgő szendereg, akivel már megyűlt a bajuk a sárkányos számnál, ő volt az, aki nagyjából négy angolt is simán elkaszált. A sárkánylovas telepatikus parancsot kapott a királynőtől, mert már nyergeli fel a bestiát, segítve fel a két lányt és a fiút a nyeregbe, de ő ül előre. Viszont amikor már mindenki fent van, akkor átadja Chris kezébe a gyeplőt, mert mintha tudná, hogy a fiú mániákusan vonzódik az ilyesmihez. – Mentsük meg a tizest. – Szólal meg halkan, a hang túlságosan is ismerős.

//A határidő: : júli 28//



Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-07-14, 15:01


Sikerül elérnem Mei-t ami hirtelen tölt el reménnyel, de mikor egyedül érkezem meg egy totálisan más helyre, mint amit terveztem egy pillanatra csak nézek magam elé, hogy most mégis... Mi??!
Magam mellől meghallom Sidney hangját és egy nagyon rossz előérzet fog el.
- Franc! - szalad ki a számon, aztán rá nézve válaszolok.
- Nem tudom. Láttalak titeket Morticiával a karzaton. Én Mei-ért mentem. De amikor megpróbáltam eltűnni vele itt kötöttem ki. - foglalom össze röviden az elmúlt percek-pillanatok eseményeit az én szemszögemből. Az újabb kérdésre csak bólintok egyet határozottan. - És te? - kérdezek vissza, bár nem látok rajta így hirtelen sérülésre utaló jelet.
Kissé kilel a hideg, a külső levegőhöz képest még ha öltönyben is feszítek épp, azért hideg van.
Chris kitörése előtt tűntem el, szóval szerencsére nincs egy plusz dolog ami ott dübörögjön a fejemben az összes többi mellett. Bár így sem jobb a helyzet, fogalmam sincs mi van a többiekkel.
Sid hamarabb lép a rácsokhoz és nyitó-varázslatokat próbálgat. Megtapogatom, mindenem nálam van-e, tehát a pálcám és az érme. Körbe járok egy feltáró varázslattal, hogy meg tudjam állapítani, hogy csak a rács mágikus, vagy az egész cella térmágia- vagy egyéb védővarázslat alatt áll-e. Tehát például, át tudunk-e ásni alatta, ha nem jönne össze valamelyik zárnyitó technika. Közben a rácson túlra is kikémlelek amennyire tudok, lehetőleg nem érve a rácshoz magához. Hátha látok valamit hogy hol is lehetünk, vagy vannak-e egyáltalán rajtunk kívül a rácson kívül akiket hirtelen nem vettünk észre, meg ilyenek.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-07-13, 21:38


to: the team

Eleinte jól halad a terv, úgy tűnik, a királynő nem ellenkezik, elhiszi amit mondunk, és hallom, ahogy az Elena nevet suttogja. Épp felé akarok fordulni, hogy rákérdezzek, tudja-e hogy merre van, de ekkor rontanak be a fegyveresek, és meg kell próbálni megvédeni. A varázslatok a körön belül maradnak, majd egy robbanást hallok, érzem, hogy repülök és nekiütődöm valami keménynek. Ki tudja, mennyi idő után térek magamhoz, próbálok felülni és körülnézni, Sidney sehol. Hirtelen arra gondolok, hogy én robbantottam-e magunkra Sidney védőburkát, de aztán ezt elhessegetem, az nem hatott volna ki ennyire az egész teremre. Az anyakirálynő a közelemben van, ezért odakúszom hozzá, hogy megnézzem, hogy van, ahogy látom a fegyveresek mind halottak. Futólag érzékelem, hogy valakit elvitt magával az a pár, aki talpon maradt, de fölösleges lenne utánuk erednem, nem biztos, hogy utol tudnám érni.
– Jól van? – szólítom meg a királynőt, majd miután megbizonyosodom róla, hogy magánál van és megúszta az ütközést, megkérdezem, ami jelenleg fontos lehet számunkra – Van ötlete, Elena merre lehet? Őt keressük… - jegyzem meg épp, mikor Chris és Tita odaér hozzám.
– Jól vagyok. És ti? – válaszolom a kérdésére, de az anyakirálynőről nem tudok nyilatkozni, úgy tűnik, egyben van, de hát idősebb is, meg ki tudja. – Sidney eltűnt, valahova bezárták Codyval – olvasom fel hangosan az épp ekkor érkezett üzentet. Meg kellene őket keresni, vagy a többieket. Igazából jobb lenne, ha mindenkit össze lehetne szedni, mert elég nagy káosz alakult ki. – Meg kellene keresni a többieket – állok fel és mondom ki hangosan is, amit gondolok. – Elena itt van valahol, és készül valamire. Viszont szerintem őt sem kellene csak így itthagyni – nézek a királynőre. Részben az ütközés miatt lehet, de elég tanácstalan vagyok most, hogy mit kellene tenni. Ha válaszolt az elenás kérdésre, amiből kiderül valami, akkor talán azon el lehetne indulni, hogy hogyan tovább.







Vissza az elejére Go down
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-07-13, 12:54




VMS & Eileen

Hát, ezek szerint a többi lány sem tud sokkal többet nálunk, így most már jobb befogni a szánkat. Amellett, hogy nem tudunk kihúzni belőlük semmit, még gyanús is lehetne.
- Biztosan - biccentek Lizzynek, elvégre azért van az érme, hogy üzenjünk vele. Én inkább abban reménykedem jobban, hogy ha látták az üzenetünket, ha nem, jól veszik majd az akadályokat, akármi is történjék odabent. Márpedig abból, amit láttunk, az nem leányálom.
A teherautó lassan elindul velünk együtt, miközben a másikra éppen feltuszkolnak valakit. Bakker. - Szerintem de... - állapítom meg. Vajon a család többi tagjával mi van? A többi csapattársunkkal mi van, hogy a lányt csak így ki tudták hozni? Idegesen felsóhajtok, miközben tovább döcögünk az úton, közben azért néha ránézve az érmére, hátha valakitől jön valami válasz, valami üzenet. Nem mintha bármit is tudnánk tenni a távolból.
Egy idő után úgy fest, megérkezünk, legalábbis egész biztos a kastély a célpont - miközben a teherautó behajt, igyekszem minden részletet szemügyre venni, ahol később majd kijöhetünk vagy éppen rejtőzködhetünk.
- Amint lehet, lépjünk meg - mondom, ha az autó megállt, és esetleg leterelnek minket róla. Egy beugró részben vagy egy kieső ajtón biztos le tudunk majd csatlakozni, azt hiszem, vagyunk hozzá elegen, hogy minusz két személy ne tűnjön fel az araboknak. Egyelőre nem szándékozom varázslással vagy bármivel felhívni magunkra a figyelmet, csak szépen óvatosan kisurranni a sorból, közben kicsit szemmel tartani a hercegnőt is, hogy ugyanarra viszik-e, mint minket kellett volna, vagy egészen más irányba. Amint sikerül újra egyesíteni maroknyi csapatunkat Danyvel, és a többi lányt is elég messzire vitték, ideje nyomozni.
- Oké, merre lehet a kulcs? - kérdem, elvégre nem biztos, hogy a tájoló varázslat még itt is tökéletesen működik. Túl szép lenne, ha a konkrét helyig vezetne el minket, de hátha... Utána pedig még az elrabolt csajt is meg kéne keresnünk és valahogy megmenteni az elrablói karmai közül.








Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-07-12, 22:06



Átoktörés & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!

Nem mondom, hogy nagyon magabiztos vagyok abban, hogy elengedjem ezt a sötétséget, vagy akármit, de Cody is akciózik, a puskaropogás is felhecceli bennem az adrenalint és úgy amúgy elkezdenek hullani az emberek, ha nem csinálunk semmit akkor még többen megsérülnek és ugyan a hatalmi játszmák egyáltalán nem érdekelnek, még is mi közöm van ahhoz egy átlagos amcsi srácként, hogy ki lesz a fokvárosi varázsvilág trónján - atya úr isten, mennyire elmaradott ez a világ? -, én csak a versenyre érkeztem. Én azért akarok szólni nekik, azért akarok közbelépni, mert minden egyes ittlévő ártatlan - és egyébként rosszfiú - valakinek az anyja, apja, testvére, gyermeke, szóval… legyen elég! Legyen vége!
- Csak bízz bennem! - válaszolok gyorsan, és lényegében ténylegesen faképnél hagyom, ha nagyon nem indulna, akkor még meg a kezét vagy derekát megfogva meg is indítom, mielőtt jön a kámikáze hadművelet. Persze nagyon jól esik, hogy nem akar magamra hagyni, de mivel semmi se garantálja, hogy mi fog történni, csak egy homályos érzés, ami azt súgja, hogy meg fog védeni, nem maradhat a közelemben és kész.
Újra megtapasztalom azt az elsöprő érzést, mintha átadnám a stafétát valakinek vagy valaminek és jön a robbanás, ami ugyan falhoz ken sokakat, de utána egy bitang pajzsot is emel, viszont ez nem elég ahhoz, hogy mindenki megússza. Cody eltűnik, mint a kámfor, hiába próbálta megragadni a kis hercegnőt, akit az egyik arab felpofoz, felkanyarít a földről és le is lép, a biztonsági embereket szitává lövik, én meg pislogok, mint hal a szatyorban összezavarodva és kimerülten, de ezúttal nem olyan sokkosan, mint a legutóbb. Legutóbb az utolsó utáni pillanatig küzdöttem az egész ellen, karddal akartam védelmezni a gyengébbeket, és sokknak, bukásnak éltem meg az egészet, most viszont... legalább néhányakat megvédtem és csak könnyen sérültek meg. Az is valami.
Ahogy Tita visszatér hozzám első blikkre azonnal megölelem és végigtapogatom, hogy megsérült-e, aztán ahogy elkezdene kihúzni megvetem a lábamat. - Ugye nem lőttek meg? Várj, az anyakirálynő és Morticia! - fordulok a karzat felé, persze egyáltalán nem felejtem el, hogy Sidney és Cody eltűnt, bár az érmét ezúttal nem nézem meg, csak Tita kezét fogva elkezdem szedni a lépcsőfokokat, hogy átjussunk Morticiához, megnézzük, hogy rendben vannak-e.
- Minden oké? Ugye nem sérült meg edzőbá' nagysasszony? - fordulok először a csapattársamhoz, aztán a királynőhöz magához, nulla etikettes ismerettel. Egyesítsük erőinket alapon koccannék Morticiával, nem csak elmenekülnék a helyszínről, és az se árt, ha biztosra megyek, hogy Stansson néni egyben van.







Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-07-12, 18:45


Úgy tűnik a dolgok érdekesen alakulnak. Nem mintha ez könnyítene a lelkiismeretemen. Egyre több olyan dolgot teszek ezen a versenyen, ami bekerül a "Nem mondjuk el otthon..." egyre tágasabb képzeletbeli szütyőbe...
Szóval a jelen. Sikerült elkábítani ez első motoros tagot, és átvenni a helyét. A tájoló varázsom is jól működik egyenlőre. Így azt követve indulok neki a motorral.
Közben érzem, hogy a zsebemben az érmén üzenetváltás történt, de egyenlőre nem tudom megnézni, hiszen egyszerre motort vezetni, és követni a tájoló varázst is, és még olvasni is nem tudok. Így csak remélem, hogy nem valami nagyon sürgős dolog, ami miatt meg kéne fordulnunk...
Nem sokkal később feltűnik az erdőben a fák közül egy kastély. Mondanám, hogy hasonlít a Roxfortra, de sokkal kisebb annál.
A kapun behajtva (már ha nyitva van / kinyílik) félre húzódok a motorral, hogy bevárjam a konvojt. Amíg ez megtörténik vetek egy gyors pillantást az érmémre, és egy pillanatra felszalad a szemöldököm. Elraboltak valakit a királyi családból? Ez azért komoly dolog. Mondanám, hogy cseppet sem tetszik, de ezzel is csak önmagam ismételgetném.
Megvárom, míg a teherautó is beér minket, és elkezdik róla leterelni a lányokat. Oké, leveszem a sisakot, és mintegy határozott léptekkel indulok meg a Lizzy-Eileen páros felé. Mint valami testőr állok meg mögöttük karbafont kézzel.
- Előbb a kulcs, aztán ő. -súgom oda nekik, az elrabolt lány felé nézve egy pillanatra, ha ők is ide igyekeztek, és látószögbe kerültek, és persze ha sikerül valahogy feltűnés nélkül elterelni őket a többi lánytól. Ha nem akkor is igyekszem mellettük maradni, és keresni a lehetőséget a leszakadásra, hogy hárman együtt maradva követhessük a kulcs nyomát....
Nem áll szándékomban itt hagyni az elrabolt lányt, de jelenleg nem is tehetünk érte nyíltan semmit. Azzal csak saját magunkat sodornánk veszélybe. Ki kell várnunk a megfelelő alkalmat.




"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Titanille Blunt
Reveal your secrets
Titanille Blunt
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-07-11, 20:31


Elfoglalt. Perszeeee. Szemet forgatva horkantok Chris fele, s termeszetesen ettol meg nem sajnalom azt, hogy bokan rugtam. A felmelegedo ermere ujra rapillantok, Eileen uzenete sem eppen megnyugtato.
Persze most mit csodalkozom? Ugy vagtunk bele a dologba, hogy tudtuk, hogy oroszlanbarpangba setalunk es valhol ez nagyon meno dolog de igy a kozepeben tapicskolva azert magamban megkerdojelezem az ep elmenket. S ha mar ep elme, akkor a varazslatom is eleresztem, hatha valakiket magukhoz tudok teriteni. Es remelem ok tudnak mit kezdeni a helyzettel szakavatottsaguk okan.
Elkerekedo szemmel meredek Chrisre.
-Meg vagy orulve? Nem hagylak magadra... ezzel! - celzok aggodalmasan az emlegetett sotetsegre. Vagyis nem is arra inkabb az osszeroppanasra amit Chrisen lattam a gyengelkedon meg aminek jeleit most is mintha produkalna.
Hazudnek ha azt mondanam nyugodt vagyok, hisz lattam mire kepes a meccsen, de egyelore szamomra o elsosorban ember es nem a sotet ize ami aramlani tud belole. Ezert is szolom azt, amit.
Na persze amikor kamikazekent elrugaszkodik eselyem sincs akadalyt gorditeni ele. Ha az ido nem is fagy le de en igen egy pillanatra, latvan a felebresztett aurorok szitametamorfozisat.
Sikkanasom nem csak sajat levegobe emelkedesemnek es fajdalmas nyekkenesemnek eloszele hanem a holtan osszeesok latvanya is csalja elo.
Sok mindent nem tudok tenno, probalok minel hamarabb feltapaszkodni - vegigtapogatva nagam hogy megis megvan-e minden tagom vagy csak az adtenalintol nem erzem milyen mervuek a seruleseim - s tekintetemmel Christ keresem. Nem tudom mit fogok talalni ha meglatom de nem akarom magara hagyni. Ha sikerul akkor a kozelebe evickelve szandekozom elrangatni ot egy elore kinezett kijarat fele. Van egy olyan erzesem hogy kivul tágasabb (es kevesbe veszelyes) volna mindannyiunknak.
Sidney uzenete is eler, leven az ermet elso korben keresem meg nehogy elhagyjam mint bunjelet. Felszisszenek. Nem jo hir. Ossze kene szedjuk a csapatot is, amint - ha sikerul - kijutunk.
Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-07-05, 14:58



VMS & Sidney



A védelem úgy tűnik megteszi, legalábbis időlegesen védelmet ad, de nem sikerül behátrálnunk egy szobába, viszont látom jól, hogy az Elena név sokat mond a királynőnek és eléggé meg van ijedve, hogy képbe került a nő. Végül is meg is értem, főleg hogy most próbálják őket épp eltenni láb alól. Hát nem csodálom, hogy az edző nem vállalja önként ezt a feladatot, lényegében célponttá válni és egy kazal felelősséget venni a nyakadba engem sem vonzana.
A harc zaja viszont egyik pillanatról a másikra szűnik meg, amikor hirtelen már máshol találjuk magunkat, történetesen még csak nem is azok közelében vagyok, akikkel eddig voltam, hanem a hoppanálás jellegzetes érzése után Cody áll mellettem és ahol vagyunk cseppet sem tűnik barátságos helynek, és még hűvös is van kellően.
- A francba! Mi történt? - bár sejtem, hogy jó eséllyel Codynak se lehet erről túl sok fogalma, így szinte csak költői a kérdés. Egyből megnézem, hogy mindenem megvan-e, ami eredetileg nálam volt, mert ha ez valamiféle csapda, ami ide vonzott minket, akkor arra is van esély, hogy valami hiányzik. - Te jól vagy? - fordulok most már újra Codyhoz, mert a nagy forgatagban igazából nem tudom, hogy merre volt és mi történt vele, vagy miért kerültünk épp mi ketten ide egyáltalán. Mindenesetre, ha nálam van a pálcám és minden egyéb, akkor első körben a többieknek üzenek. Valahogy egy zárkába kerültünk Codyval. Egyelőre nem tudjuk pontosan hol. Adom le az infot, hogy mindenki tisztában legyen vele, hogy egyébként jól vagyunk és nem mondjuk elraboltak, vagy porrá omlottunk a Chrisből kitörő sötétségnek hála. Aztán lépek csak a ketrechez, első körben jó lenne kijutni innen, bár a rács egyértelműen mágikusnak tűnik, de azért ereklyevadászként elég sok zárnyitási varázslatot ismerek, úgyhogy ha kell végigpróbálgatom az összeset, hogy kijussunk. Ha már nem vagyunk kelepcében ráérünk rájönni hol vagyunk pontosan és persze, hogy miért kerültünk ide, vagy van-e itt más is rajtunk kívül, aki gondot okozhat.


©
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-07-05, 08:06




A VMS & Lizzy




A lányok semmit se tudnak, én pedig feladom a további faggatózást. Gyanús lenne, ha itt és most kihallgatósdit játszanánk, csak magunkra vonnánk a figyelmet, annak pedig vélhetően nem lenne jó vége. Befogom hát a szám, majd körülnézek. Az éjszakai pillangók mindegyike európai és szinte vakítóan fehér bőrű. Fiatalok, habár kétségkívül én vagyok itt a legfiatalabb. Soha életemben nem hittem volna, hogy egy ehhez hasonló helyen kötök ki majd tizenöt évesen.
- Remélem, vetnek rá legalább egy pillantást – suttogom Eileen felé az érmére célozva, holott legszívesebben mindent magam mögött hagynék, hogy segíthessek az unokatestvéremnek. Ez azonban nem lehetséges, mivel a teherautó oldalát már felhajtották, nincs leszállás. A legtöbb, amit tehetek, az az, hogy gondolatban sok sikert kívánok a többieknek, én magam pedig igyekszem ép bőrrel megúszni ezt a kalandot és a lehető legjobb tudásom szerint vigyázni Danyre és Eileenre. Itt azért elég komolyan egymásra vagyunk utalva, szóval talán nem ártana elővennem a csapatjátékos énemet.
- Ő nem a királyi család egyik tagja? - pillantok kíváncsian a teherautónk mögött lévő kisebb járműre, ahova éppen egy lányt pakolnak be. Az arcát ugyan nem látom, de a bőre alapján köze lehet Stanssonhoz. Fogalmam sincs, ki is ő pontosan, talán a királynő, talán az a Mei, akit a családfán láttam. Mindenesetre az, hogy ő itt van, nem sok jót jelent a többiekre nézve. Előkapom hát a saját érmémet, majd az Eileentől ellesett módszerrel bűvölöm rá a következőt: A királyi család egyik tagját elrabolták! Ti jól vagytok?
Fogalmam sincs, mennyire fog működni a bűbájom és hogy mindenki megkapja-e majd az üzenetemet, de remélem, hogy aki olvassa, az visszaír. Ijesztő ez a bizonytalanság velük kapcsolatban. Élnek még? A teherautó után erednek majd? A legközelebbi ember, aki talán segíthetne, az egyedül Dany, ő némileg jobban tudna mozogni, de nagy eséllyel elég nagy veszélybe  kerülne, ha itt és most akcióba lendülne. Talán megvárhatnánk, amíg a járművek célba érnek és megállnak. Én és Eileen aligha tehetnénk bármit is ebben a helyzetben. Meg kell várnunk, amíg a kastélyhoz nem érünk és ott cselekedni. A kérdés már csak annyi, hogy mindhárman a lány segítségére vagy szétválunk? A kulcs is fontos lehet, nem szabadna félvállról venni, de ha tényleg a királyi család egyik tagját rabolták el, akkor azt se hagyhatjuk figyelmen kívül.

[i][b]
[i][b]

Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-07-04, 14:14



A rettegés foka



Sidney lazán el tud sétálni a főpincér mellett, aki csak csodálkozva nézi, hogy mi a helyzet, de aztán mérgesen legyintve elsiet. A két lány fel tud sietni a karzaton, bár kapnak megdöbbent pillantásokat, testőrök is mozdulnak Sidney elé, de még el tudja mondani a mondandóját, mire az anyakirálynő döbbenten hábog, láthatóan az Elena nevet suttogja. Sidney egyébként nem látja sehol a tömegben a tündért. A pajzs létrejön, komoly burokként védve a nőt, ám azon se ki, se be, és mivel Morticia is közel volt, ezért az ő támadó varázslatai belülről ártalmatlanul csapódnak a semmibe.

Kint a teherautón Lizzy kérdezősködik, de azt láthatóan a lányok sem tudják, hogy milyen sikerről van szó, csupán éjszakai pillangók, nem beavatottak. Ám a platót már felcsatolták, nincsen lehetőség leszállni, sőt a sofőr már indít is, így Eileen is fent marad Lizzyvel. Danny elől el tud indulni, és szerencséjére a tájoló varázs jól működik, a hegyek között feltűnik egy Roxforthoz hasonlatos, ámbár lényegesen kisebb kastély, láthatóan oda tartanak.
Tita finitézik, amitől mintha néhány auror megrezzenne, meglepődve nyúlnak a pálcájuk után, gyorsan egységbe tömörülve állnak középre, de már ez az idő is komoly lemaradás sajnos, hiszen nem készülhettek fel, ráadásul emberhátrányban is vannak. De talán annyian elegen lesznek, hogy ne haljon meg mindenki, aki a teremben van.


Cody Mei-t akarja elhoppanáltatni, ám amint ezt megteszi, hirtelen teljesen máshol találja magát, Sidney társaságában. Egy cellában, Mei pedig sehol. A cella sötétnek, és hidegnek tűnik, fent lehetnek a hegyekben, a rácsok mágikusnak, és erősnek látszanak, de ki tudja, hátha ki tudnak találni valamit.
Ekkor robban ki Chrisből az időfagyasztás, majd a sötétség, az arabok már eleve céloztak, de a sötétség U alakban repíti szét a nagyterem különböző falaira a modelleket, majd alkot védőpajzsot előttük, de aki közepén állt, a Tita által tiszta elméjűvé tett aurorok éppenhogy fel tudják emelni a pálcákat, mert időfagyaztás nem történik, mintha a sötétség, ami Chrisből árad, mindennél erősebb lenne, csupán lassított felvételben látják, hogy az arabok a bejáratból és a karzatról szitává lövik az a négy aurort, aki magához tért. Ám mindenki, Chris, Morticia, az anyakirálynő, Tita nagyot nyekken, de túlélték, a modellek mindegyike él, Cody és Sidney nincsen sehol, Mei viszont pont a középen szétlőtt aurorok és a sötétség általi pajzs között rekedt volna, nemes egyszerűséggel összeomlik. Az arabok vezetője odaugrik hozzá, lekever neki két pofont, majd a hátára dobja. Aztán az arabok le is lépnek. Chris most sokak életét védte meg, de összességében Mei az arabok karmai közé került.
Lizzy és Eileen pont látja, hogy a teherautójuk mögött a másik kisebb teherautó már mozgásban van, az oldalról nyílik, erre ugranak fel a merénylők, vállukon a lánnyal, aztán jönnek a hátulsó motoros mögött.


//A határidő: : júli 14//



Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-07-02, 09:39


to: the team

Belógunk a személyzeti ajtón, ami egyszerűbben megy, mint gondoltam. Amíg Sidney a többieknek megüzeni, addig gyorsan körülnézek, és látom, hogy két pincércsaj le van szakadva a többiektől, ezért gyorsan mögöttük termek és elkábítom őket, hogy legalább a névtáblájukat megszerezzük, mert úgy látom, egyenruha van még pluszban. Sikerül is így feltűnés nélkül bejutni a nagyterembe a vendégek közé, és első pillanatra sokkot kapok, hogy mennyi ember van itt. Ilyen zsúfolt helyiségben nagyon régen nem voltam, és máskor biztosan bekattannék tőle, de most nagyon koncentrálok arra, hogy miért vagyunk itt, illetve Cody italai is hatnak, úgyhogy nem érzem olyan sürgetően, hogy valakire rá kellene vetnem magam, pedig itt aztán van bőven préda. Sidney az anyakirálynő felé mutat, és egyet értek vele, hogy beszélnünk kellene, ezért bólintok, és már indulnék is, de ekkor jön a főnök, hogy dolgozni kellene. Látszólag el is indulok az ajtó felé, de amikor elfordul, én is irányt váltok, és utolérem Sidney-t. Én is érzem, hogy kaptunk egy üzenetet, de nem veszem elő a pénzt, mert látom Sidney-én, hogy baj van. Fél szemmel érzékelem, hogy nyomulnak be a támadók a terembe. – Tényleg velünk kellene jönnie – győzködöm én is az anyakirálynőt, bár gondolom a fegyveresek láttán biztos esze ágában sincs a helyén maradni. Sidney mágikus védelme biztosan működni fog, de a biztonság kedvéért megpróbálom Confringo-val lőni az embereket, ha elég szorosan állnak, egy ember leszedése kiütheti a környezetében a többit is. Talán így sikerül biztonságosabb helyre menekülni a nővel.  A nagy kavarodásban biztosan nem találjuk meg Elenát, de talán máshol bujkál, ahol összefuthatunk vele.

//Confringo - Robbanást okoz a célponton, ami akár halálos is lehet //







Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-07-02, 01:12


Chris utolsó információja visszhangzik a fejemben, de nem hagyom hogy kizökkentsen, végig viszem amit elindítottam! Legalábbis úgy képzelem el, hogy valamivel később fog bekövetkezni amiről figyelmeztetett...
Olyan szempontból elismerem, hogy jó hülyeséget csináltam, hogy például bármit is írt Sidney az érmére, hiába érzem felforrósodni esélyem sincs ott helyben elő szedni és bármit elolvasni. Szóval... marad a pózolás meg az arcoskodás.
Ami olyan jól sikerül, hogy még engemet is meglep, de nem eshetek ki! Ha már így mindenki felém fordult, a királyi család, vagyis a karzat felé fordulok és épp valami cifra köszöntést készülnék lenyomni, hogy "jó újra a megérdemelt körökbe vissza térni", amikor is igencsak szembetűnik, hogy nincs több időhúzás, a kaptárban vagyunk és most tetőzött a szar.
Sidneyt és Mortit kiszúrom az anya királynőhöz közelebb úgyhogy Mejt veszem célba, közvetlen az utánra időzítve a hoppanálást, hogy Chris vándorsolyma befagyasztotta a fegyvereseket, vagy legalább egy részüket....
Ha sikerül Mejhez hoppanálnom, nos akkor nemes egyszerűséggel a lány két vállára fogok és már hoppanálok is vele el.
Gyakorlatilag... elrabolom a hercegnőt. És hogy hova? Nos nekem az első amire asszociálok, az Stansson edző...
Szóval ha össze jön a dolog, akkor Ginanak is lesz meglepetés aki az edző mellett maradt a kórházban..
meg úgy mindenkinek. Szegény Mej pedig... nos neki jövök ez esetben egy villám magyarázattal, mielőtt vissza térnék a kaptárba ahova fogalmam sincs, hogy egyáltalán vissza tudok-e majd térni, vagy hogy egyáltalán mi fog fogadni...
Ha nem jön össze a "lányrablás" valami oknál fogva és kezdünk kifutni az időből, a familiárisom megelőzve engem, ösztönösen mágikus védelmet igyekszik idézni nekünk.




//Varázserő: 30pont
Sötét varázslatok kivédése: 25 pont
Szerencse: 10 pont
Szerencse amulett
Familiáris: Mágikus védelem - Hasonlóan, mint a pajzs védelmet biztosít, ám ez mágikus támadásokra hat, azokat nem engedi át.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-06-30, 21:02



Átoktörés & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!

Minden bizodalmam az, hogy ahova a lányok mennek, kevesebb bajt találnak, mint mi, akik a kaptár közepébe próbálunk bejutni. Persze, hogy aggódom Lizzy-ért, bár az az igazság, hogy mindenki másért is, hiszen ismételten inkább küzdünk az életben maradásért, mint a varázsolimpia bajnoki érméért. Cipelek én mindent, ha a kezembe nyomnak egy kamerát, akkor azt is a hátamra dobom, a lényeg, hogy Titát követve bejussunk és körbenézzünk, hogy még is mi folyik itt. Lehet, hogy én voltam az, aki a sólyomszemével látta a fegyvereket, de még így is nehéz elhinnem, hogy ennyire beletenyereltünk valamibe…
- Aú! - nyögöm ki, amikor a lány kicsit bokánrúg. - Tudod, éppen kicsit elfoglalt volt mindenki és most sikerült kinyögnöm. - jegyzem meg, de nincs a hangomban semmi bántó, sőt, ha nem lenne ilyen feszült a helyzet, talán még el is vigyorodnék, de sajnos annyira idióta még én se vagyok, hogy egy merénylet közepén képes legyek kinevetni a veszélyt. Igyekszem figyelni a galleont, ha már egyszer én is azt babráltam, de amikor beindulnak az események és hirtelen újra megérzem azt a… valamit, ami a mexikói meccsnél még csak nyomokban volt, de az oroszoknál pusztító feketeségként tört ki belőlem, jócskán megtántorodok. Szeretném elővenni a pálcámat, kinyúlni Cody felé, aki sikeresen mindennek az epicentrumába került, ahogy kiözönlenek a gépfegyveres arabok, de a valóságban Tita kezét kapom el és zavarodottan próbálok összpontosítani az itt és mostra. A vándorsólyomom, amennyiben van elég belmagasság a haladásra, a fegyverescsoport fölé szárnyal hangtalanul és amíg én aggonizálok megpróbál időt nyerni nekem és egyben mindenkinek. (Familiáris képesség, Időfagyasztás)
- Megint kezdődik… Érzem, ahogy itt van bennem és ki akar törni. Azt hiszem meg fog védeni, de… Tita… Szaladj a közelemből! - szedem össze magam, mert az egy dolog, hogy van egy olyan ÉRZÉSEM, hogy TALÁN megvéd, de még ha igazam is van, semmi sem garantálja, hogy nem egy robbanás következik, és ebben a robbanásban nem válogatás nélkül fognak az emberek megsérülni. Lehet, hogy most egyetlen lépéssel megint jobban ismerem az egészet, mint azelőtt, de még most is inkább csak feltételezés, hogy valamiféle obskúrus bújik meg bennem valamilyen elzárt részem miatt, és nem tény.
Ha Tita hallgat rám és fedezékbe vonul, vagy nekem sikerül eltávolodnom tőle, ha a fegyverropogás katalizátorként dübörög a fülembe és nincs más megoldás, mint kiengedni a sötétséget... Ugyan Griffendélesekhez nem illő rettegéssel, de kámikázeként emberelem meg magam és nyomulok be a fegyveresek elé, elszabadítva a káoszt, miközben minden normális ember a másik irányba futna.

// Familiáris - Időfagyasztás - csak hogy kapjunk még néhány pillanatot átrendeződni.
A familiáris képes rá, hogy befagyassza az időt egy adott helyiségben, vagy nyílt téren 5 méter sugarú körben. Ezen a területn mindenki mozdulatlanná dermer kivéve a familiárist és gazdáját. Az idő befagyasztása addig tart, amíg a familiáris gazdája szeretné, de maximum 5 percig. //  







Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-06-30, 17:10




VMS & Eileen

Mielőtt mindketten feljutnánk a teherautóra, Chris kérésére biccentek egyet. - Igyekszem - felelem gyorsan, aztán a rövid közjáték után már a teherautón is vagyok a többi éjjeli pillangóval. Sajnos a helyzet olyan, hogy ígérgetni nem tudok, csak vigyázni, hogy egyikünk se keverje még nagyobb bajba magát, mint amiben alapból benne is vagyunk. Az már más kérdés, hogy törvényszerű lesz...
- Ó - kacarászok tovább kicsit buta libásan, ha már a szemben lévő lány válaszolt. Csak semmi feltűnés... Igaz, gőzöm sincs, hogy kéne viselkednie egy hivatásosnak, de talán belefér, aztán nem bombázom újabb kérdéssel, amíg Lizzynek nem válaszol. Az is felvetődik bennem, hogy kire gondol az úrnő alatt, de erre rákérdezni lehetséges, hogy elárulna. Hátha kimondja a nevét magától.
Közben befut Chris üzenete a merényletről, rövid idővel később pedig egy másik teherautó is megáll mellettünk. Nem kérdés, hogy nekik is a merénylethez lesz közük. Gyorsan rá is bűvölöm a galleonra az üzenetet, ha még van értelme tájékoztatni a többieket: "Egy csapat fegyveres épp most indult el kívülről!" Talán még van idejük megnézni és felkészülni rá, hogy pillanatokon belül meg is kezdődik.
Arról viszont fogalmam sincs, a mi teherautónk miért nem indul el. Mintha meg akarna várni valamit, esetleg azt, hogy a merényletnek legyen vége, és csak akkor induljunk el, amikor elvégezték a mocskos melót? Mintha a többi csajt nem is különösebben zavarná ez.
Én is igyekszem így tenni, hogy ne lógjunk ki a sorból, és a griffendélest is finoman oldalbabököm, amikor megszólal. A többiek sincsenek cukorból, ezzel lehet, hogy mi is csak ártanánk, ráadásul ennek a másik szálnak is utána kellene járnunk... Ha ez nem különösebben állítja meg, akkor nem tudok mást tenni, mint vele menni, és vele együtt pillázni az arabnak, hogy engedjen minket. - Nekem pedig mosdóba kellene mennem - dobom be a kikezdhetetlen kártyát, miszerint a lányok állandóan mosdóba járnak. Ettől jobban nem kellene már szétválnunk, úgyhogy bármelyik opció is működik végül, ha maradunk, ha nem; nem kellene egyikünknek sem egyedül kóricálnia.








Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Titanille Blunt
Reveal your secrets
Titanille Blunt
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-06-29, 21:01




Chris & Tita különítmény


Merőben furcsállom, amit látok. Újságíróként ugyan - főleg itt a VMS-en - sok mindennel volt szerencsém és szerencsétlenségem találkozni, de azért az, hogy a biztonsági személyzet kifelé orientálódjék, mint patkányok a süllyedő hajóról, elég beszédes számomra.
Amennyiben nem figyelnek éppen ránk, úgy pennabűvölést imitálva elküldök egy finite incantatemet az egyik őr felé, mert nagyon érdekel, hogy meg vannak-e bűvölve, vagy csak beavatott személyek lévén simán, szabad akaratból vonulásznak kifelé.
És ekkor bumm!, megérzem az érmét forrósodni a zsebemben. Előveszem hát, s hatalmas tócsányira tágult szemekkel meredek az írásra.
- Most komolyan? És eddig elfelejtettél szólni? - rúgom bokán Christ finoman és célzatosan, tettetett felháborodással. Mintha persze én olyan lennék, aki ennyitől visszariadna, s ha ezt előre tudja, akkor nem jön ide.. hogyisne!
Tovább játszva a szerepet elmélyülten tanulmányozok mindent, ami idebent folyik, s közben azért oda-odapillantok Chrisre is, hiszen ha azt mondtam, hogy ő felügyel engem, akkor illik kommunikáljunk. Meg egyébként is.. olyan fura.
- Hé! Minden oké veled? - hajolok hozzá közelebb, s súgom a fülébe. Igaz nem láttam, hogy bárki pálcát szegezett volna ránk, de amennyi furcsaság itt van, felmerül bennem az is, hogy tán megbűvölték és azért vág ilyen képet. A fene se tudja, lehet hallucinálok, mindenesetre eddig nem láttam még ilyennek. Ennyire közelről sosem. És mit tagadjam? Aggódom érte, ami azt illeti.



Finite Incantatem Ellen-varázslat Megszünteti egy korábban elvégzett varázslat hatását (pl. rontásét, átokét). HP2 A sorozat folyamán többször használják, többek között a Párbajszakkör ideje alatt, vagy a Mágiaügyi Minisztériumban. - A latin „finio” (befejezni) és „incanto” (rávarázsol) szavakból.






Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-06-28, 22:52


Nem tetszik Lizzy óvatlanviselkedése, és ellenvetése sem. Felvonom kissé a szemöldököm a válaszára, és egy rosszaló tekintettel válaszolok csupán. Átokverte hőskomplexus meg Griffendél! Mégis mit gondolhat? Hogy nem eshet baja? Áhh... inkább gyorsan megoldás után nézek. Mert az holt ziher, hogy nem hagyom magukra a lányokat!
Szerencsémre hamar kiszúrom a kísérő motrosokat. Miután kicsit átgondolom a helyzetet arra jutok, hogy a varázslatom feltehetőleg ugyanoda visz, mint ahova a lányokat készülnek vinni. Ha nem, akkor ráb*sztam.
Ugyanis egy bokor mögé helyezkedve pálcát húzok. Sosem hittem, hogy képes lennék ilyesmire, és már most lelkiismeret furdalásom van, de az elől lévő motorosra szegezem a pálcám és egy Stuporral igyekszem elkábítani, majd ha esetleg ez sikerrel jár akkor behúzni a  bokor rejtekébe, és elvenni a sisakját, és a széldzsekijét, átvéve teljesen a helyét. Csak remélem, hogy nem ébred meg idő előtt. Vagy nem jön rá valamelyik társa, hogy nem az vagyok, akinek lennem kéne...
A motorral remélhetőleg nem lesz semmi gond, hisz 14 éves korom óta vezetek vespát, és egy ideje  bácsikám motorjával is megismerkedtem. Bár erről anyamnak nem kell tudnia. Most viszont meglehetősen ideges vagyok.
Mégis ha minden kedvezően alakul és jelt kapok az indulásra, akkor követema saját tájoló varázsom, és bőszen imádkozom, hogy ne valami halálos csapdába vezessem magunkat....
Azt viszont elmondani nem tudom mennyire nem tetszik ez az egész... bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vagyok kíváncsi is, hogy hova visz az út, vagy mi lehet az edző rejtélyének megoldása?




"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-06-19, 16:50




A VMS & Lizzy





- Egyik megoldás se biztonságos, de ennyivel tartozunk az edzőnek –  vetem ellen Dany szavai hallatán, miközben a teherautót figyelem. Eileen már fenn ül és látom, amint Chris gyorsan elhadar számára valamit, majd kissé bosszankodva fújom ki a levegőt. Sejtem, mi lehet a téma, habár azért hálás vagyok az unokatestvéremnek, hogy nem tart vissza  a szándékaimtól. - Mindegy, tégy, amit szeretnél, de én velük megyek –  fordulok még vissza egy pillanatra a fiú felé. Jobb lenne, ha velünk tartana, hiszen nála van a kulcs, amit találtunk és határozottan abba az irányba mutat, amerre a teherautó is tart a lányokkal. Én pedig igenis szeretném megtudni, hogy hova is illik. El is indulok, majd hatalmas örömmel az arcomon mászok fel a platóra, amikor zöld utat kapok. A lányok ezt hihetik kezdeti lelkesedésnek is, noha itt inkább csak arról van szó, hogy felettébb izgatott vagyok. Lassan úgy érzem, hogy kezd összeállni a kép és nem hiába volt ez az egész hercehurca. Ezzel talán megmenthetjük az edző életét.
- Miféle sikert? -  pillantok az Eileen által megszólított lányra, hátha több információt is sikerülne kiböfögnie a dologról. Tudom jól, hogy őket nem igazán avatják bele ilyesmibe, de talán akad itt valaki, aki tud valamit. Valamelyik fontos embernek a régi, jól bejáratott szeretője például... Kissé durva ebbe belegondolni, de vannak férfiak, akiknek hamar megered a nyelvük egy szép lány társaságában. Gilly közelében elég sok srác tud igazán beszédes és lelkes lenni, csak hogy felhívják magukra a nővérem figyelmét. Hasonlóan működhet hát ez is.
- Áú! - szisszenek fel, amint perzselő melegséget érzek a farmerom zsebéből, amely szinte égeti a bőrömet. Értetlenkedve nyúlok hát bele a zsebembe, majd halászom elő onnan a Titától kapott érmét, amin pont abban a pillanatban villan fel egy üzenet. Döbbenten pillantok Eileenre, hiszen én erről lemaradtam valamilyen szinten, sok időm viszont nincs összeszedni magamban az információkat, hiszen éppen lefékez mellettünk egy másik teherautó, amelyről fegyveres alakok ugrálnak le, majd oszlanak szét.
- Üzennünk kell nekik! - szorítom meg Eileen karját, hiszen én annyira nem értek hozzá, de ő talán igen. Ráadásul, itt és most csakis az jár a fejemben, hogy Chris is odabenn van. Veszély fenyegeti, én pedig itt ülök és igyekszem elvegyülni néhány prosti között. Legszívesebben leugranék és mindenkit ártalmatlanná tennék, aki az utamba kerül, de tudom jól, hogy nem sok esélyem lenne ellenük. Nem indulhatok el hősködni, ahhoz én kevés vagyok, de nyilván még Dany és Eileen segítsége se lenne elég. Most az a legfontosabb, hogy viszonylag nyugodtan megmaradjunk a hátsónkon. A fegyveresek célpontjai nem a többiek, hanem a királyi család, szóval ők nincsenek veszélyben, amíg nem lépnek közbe. A bökkenő csupán annyi, hogy pont a közbelépés a tervük.
- Hogy az a... -  csusszan ki a számon, amikor már nem bírom tovább a feszültséget, majd – ha semmi akadálya - leszállok a teherautóról és a legközelebbi arab felé veszem az irányt. Fogalmam sincs azt illetően, hogy a lányok mennyire vannak beavatva a merényletbe, habár nem tűntek meglepettnek. Vagy egyszerűen csak nem érdekelték őket a fegyveresek? Igyekszem hát én is olyasvalakinek tűnni, akit annyira nem érint a készülő merénylet. - Elnézést, uram, de odabenn hagytam a ruhámat – szólítom meg a közelben álló férfit. - Bemehetnék érte? -  meresztek rá hatalmas szemeket, miközben bízom abban, hogy a kevésbé létező csáberőm hatásos lesz ebben a helyzetben. Meg kell találnom Christ és ki kell rángatnom onnan! Félreteszem hát a kulcs és az edző problémáját, azért az unokatesómat nem áll szándékomban veszélybe sodorni.

[/b][/color][/i]




Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-06-19, 13:32



Morticia & Sidney



Szétválunk, de ezúttal muszáj, különben nem tudunk az egész káosznak a végére járni és nem derül ki, hogy mi folyik itt pontosan. A helyzet cseppet sem szimpatikus, túl sokan vannak, túl sok a lehetőség arra is, hogy baj legyen, mégis igyekszünk Morticiával karöltve legalább bejutni. A fene se akar arra a hentesre hagyatkozni, cseppet sem bízom benne csak azért, mert technikailag elengedtem a végén, mert úgy éreztem inkább megtört, mint gonosz, de ettől még bizalmam nincs felé.
- Nézd! - intek Morticiának, amikor odafent megérkezik a királyi család. A nő talán a kora miatt annyira nem is hasonlít Stanssonra, bár persze mint kiderült Stansson apja nagy kujon volt, szóval már nem is tudom, hogy a jelenlegi királynő akkor kinek is az anyja, de a húga annak ellenére, hogy vágott a szeme mégis felismerem benne a férfi vonásait. - Beszélnünk kellene vele. - suttogom Morticiának, amikor már meg vannak a ruhák és a királynő felé intek. Talán nem hinne nekünk, de lehet, hogy mégis. Azért tudnia kellene, hogy valami készül, nem véletlenül vannak itt ennyien és nem véletlenül ennyi ismerős arc gyűjt össze, ha pedig puccs készül, akkor az nem volt elég, hogy Stanssont el akarják tenni láb alól, hanem a család többi tagja is ugyanúgy célpont. Elena pedig itt van, ki tudja, hogy azóta hol. Próbálom azért kiszúrni a tündért a tömegben, csak aztán próbálok meg a karzat felé indulni a lépcsőn Morticiával, amikor megérkezik Chris üzenete is az enyém elindulása után nem sokkal.
- Oh a francba! - morranok fel, most már sietősebbre véve a lépteimet felfelé, a fickó mellett is simán elsuhanva, aki pezsgőkért szeretne beküldeni minket. Megcélzom tehát az anyakirálynőt, a pálca már a kezemben, hogy mire a fegyveresek beözönlenek már valahol elég közel legyek ahhoz, hogy megpróbáljak segíteni. Pajzsot vonok a királynő felé, ami véd a fizikai és mágikus eredetű fizikai támadások ellen is, és bár minden bizonnyal akadnak testőrei, de megpróbálom akkor velük együtt valami szobába beterelni őket, mert itt totál nyílt célpont.
- Asszonyom... meg akarják ölni, önt és valószínűleg a lányát is, Stansson... Armand csapata vagyunk, segítenénk, miatta. Elena is itt van. - teszem gyorsan hozzá, már persze akkor, ha sikerült fedezékbe vonulni egyáltalán. Kíváncsi vagyok ismeri-e egyáltalán a nevet, vagy milyen reakciót vált ki belőle az említése.[/color]

//Erős pajzs a királynő körő a mágikus golyók ellen: Varázserő: 20 SVK: 45//


©
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-06-18, 10:00



A rettegés foka





Sidney és Morticia az oldalsó bejáraton megkapják a kért pincérnő egyenruhát, arra pedig senki nem számít, hogy a vámpír lazán elkábít két benti dolgozót. El is tudják tüntetni őket egy szervízfolyosón egy függöny mögött, így nem tűnik fel senkinek, hogy megváltozott volna a létszám, mert kint a nagyteremben már durva a tömeg, egyre nagyobb a létszám, és megkezdődik a divatbemutató. Sidney észreveszi, hogy az egyik karzaton bevonul a királyi család, az idős anyakirálynő megáll ott fent, hogy nézelődjön, ő Stansson nagyanyja. Mej pedig, Stansson huga részben kínai, részben afrikai, lesétál egy lépcsőn, hogy megálljon a modellek mellett, láthatóan nagyon büszke, meg is tapsolják, amikor leér, vélhetően ő volt a divattervező. Úgy fest a Stanssonok privátban mással is foglalkoznak, nem igazán a politikával, vagy uralkodással. Ha az igaz, amit Chris írkál, akkor veszélyben lehet a királyi család. Sidneyékhez az anyakirálynő van legközelebb, őt lenne érdemes megvédeni, hiszen bárki is akar trónra lépni, először el kell takarítani a jelenlegi uralkodót az útból. Viszont azért hozzájuk lép egy benyalt hajú főpincér, aki már csúnyán néz rájuk, hogy szépen hátra a konyha lengőajtó felé húzzanak be, mert fel kell szolgálni a pezsgőket.

Tita Chris-szel bejut, ahol végre leszállnak róluk akik bekísérték őket, Christ valamiféle operatőrnek, segédnek nézik, aki cipeli majd a szajrét. Tita tehát hátul foglal helyet, látja, hogy csomó vaku villog, mennek a fotózások is, viszont azt észreveszi, hogy feltűnően kevés a biztonságis, és azok is vándorolnak szépen különböző ajtókon ki, mintha le lennének fizetve, vagy el lennének varázsolva, hogy ne legyenek útban, amikor megtörténik a merénylet.
Chris pedig miután sikeresen elküldte az üziket, érzi, hogy a fekete füst, ami már többször kitört belőle, egyre inkább aktívan pulzál a belsejében, érzi, hogy még az arcán is idegrángások futnak végig, mintha legbelül valaki más ki akarna törni. Talán valami védelmi mechanizmus. Mintha a füst azt akarná sugallni, hogy engedj ki, megvédelek!


Cody magára vonja a figyelmet, őt is elkezdik fényképezni, a zene ellhallgat, a modellek megállnak, még Mej is oda figyel, amikor minden bejáraton (a főbejárat, és a karzat felől a királynő mellől) fekete ruhás arabok özönlenek be, vagy kéttucatnyian, mágikusan megbűvölt gépfegyverekkel, és talán csak Cody figyelemfelkeltése volt az a jó döntés, mert így ha le is döbben mindenki, talán nem ér mindenkit totál váratlanul, tehát nyert minden a teremben résztvevőnek nagyjából másfél másodpercnyi reakcióidőt, hogy cselekedjenek.

Dany észreveszi, hogy a teherautó előtt egy-egy fekete ruhás, bukósisakos motoros kíséri  a kocsit, így az egyiküket simán ekábíthatja, és átveheti a sisakját. Érdemes az elől haladót, mert hátul le van nyitva a plató, kísérik fel a lányokat, a két arab sofőr az, aki oda csábítgatja őket, és adogatják a sárga széldzsekiket. Mondjuk így Dany elől kell, hogy haladjon, de már betájolta magát, tudja, hogy merre van a kulcs zárja, vélhetően ugyanoda mennek.

Lizzyvel nem kekeckednek, immár kék szemű, ráadásul még szőke is, simán feljut Eileen mellett prostinak. Megkapják a sárga dzsekiket és le is ülnek. Utóbbi még csacsogni is próbál, a szembeszomszédja bizalmasan előrehajol. – Az úrnő valami nagy sikert vitt véghez, meg akarja jutalmazni az embereit velünk. – Kacsint oda, az úrnő persze bárki lehet. Elena lenne az? Még nem indulnak, mintha várnának valamire, de egy másik teherautó is melléjük kanyarodik, ennek a platójáról ugranak le a fegyveres arabok, négyen hátraszaladnak, a maradék húsz meg elől szalad be a géppuskákkal a kezükben.

//A határidő: : júli 3//



Vissza az elejére Go down
Morticia Maganti
Reveal your secrets
Morticia Maganti
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-06-17, 20:48


//Morticia beszökik Sidney-vel a pincérek közé, megpróbál szerezni kábítással két másik pincércsajtól hivatalos egyenruhát, és így talán elkerülhető a kérdezősködés, nem tudná meg senki, hogy ők nem tartoznak ide//
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-06-15, 18:52



Átoktörés & Chris
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!

Lassan mindenki megtalálja a kiskaput az eseményre, és olyan hirtelen széledünk szét, hogy Annabelle válaszát már esélyem sincsen mindenkinek elmondani. Egyrészt az üzenettől is a szívbaj kerülget, de attól sem kevésbé, hogy Lizzy belép a csinibabák közé a maga 15 évével és ha még Dany udvarlása Gilly-nek is felzavarta a kedélyeimet, akkor ez… Hirtelen csak Eileent kapom el, egyetlen mondatra. - Kérlek vigyázz rá! Vigyázzatok egymásra! És figyeljétek az érmét... - mondom Eileennek gyorsan, lehet, hogy gonosz dolog, de Lizzy elképesztően konok és fejjel a falnak tud lenni, igazából éppen úgy, mint én, vagy Gilly, ez valahogy a vérünkben van, szóval inkább a Mardekáros lánynak szólok, hogy vigyázzon rá, mint fordítva.
Több időm már nincs is, mindenki szétszéled, mindenkinek biccentek, de legalább a pénzt Tita elintézte, hogy teljesen ne vesszük el egymást. Cody-nak nagyobb esélye van, hogy a Martimor névvel bejusson, hiszen nekem úgy körülbelül nulla nevem és befolyásom van, mindig halál átlagos amcsik voltunk. A versenyen előbukkant dolgok pedig lehet csak nekem megrázóak, de a sötét mágusok vállrándással fordítanánka vissza az ajtóban. A hugrás srác kicsit feljavítja a cuccunkat, és még ebben a szörnyű nyomasztó helyzetben is egy vigyor kúszik az arcomra az upgrade-re. - Te is. Merénylet készül, talán egy királyi családtag ellen, tartsd nyitva a szemed. - hadarom el, hiszen ő választja a legfeltűnőbb utat és lényegében… így a legnagyobb veszélyben is lehet. Eléggé para az egész, remélem, hogy azért látni fogja mindenki a másikat valamennyire és tényleg tudunk majd lépni a kellő pillanatban.
Tita bevágódik sajtósként, én pedig mintha erre születtem volna, azonnal idomulok a sztorijához és összefont karral nézek a riporterlányra, és persze a jegyzeteire, ha már elő is kapott egy füzetet az álcájához. Nagyon remélem, hogy ennyivel meg is felelek plusz egy főnek, mert ha bejutunk valóban, akkor amíg a vörös lányt vakon követem a galleon máris kezembe kerül és már meg is kezdem az első üzenetet. Szigorúan a másik oldalára, miután átfutottam Sidney üzenetét. Fú, de tudtam, hogy kamuzik a banya amikor Lizzy balesete után beszéltünk!
A fegyverekkel amiket láttam merényletre készülnek, nem tudom ki a célpont, talán valaki a királyi családból, tartsátok magatokat távol tőlük!!!
Írnék még hatezer felkiáltó jelet, de minél előbb végezni akarok a galleonnal, és már csak abban reménykedhetek, hogy mindenki megnézi a sajátját, hogy mi lett rábűvölve. Aztán persze felpillantok én is, mielőtt valami csúnya meglepetés érne.






Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-06-15, 01:22


Gillian leginkább a gyomrával küzd a történtek miatt, de bár seggáztatna egy medencénél inkább.
Chris kérdésére csak egy kis szívózós félmosollyal megjegyzem.
- Attól mert féltünk, nem jelenti, hogy nem is bízunk benned és most azonnal haza küldünk. - felettébb hülyén is venné ki magát a dolog! Tita érmés varázslatára biccentek. - Szép volt!~ nem feltételeztem, hogy nem sikerülne neki, inkább a kreativitás, meg úgy az egész miatt. Örülök, hogy eszébe jutott.
Figyelek még Sidney válaszára. És tökre igazat kell adjak neki.. mindazonáltal hozzá teszem még. - A trónöröklési mizéria nélkül is érvényes lenne Stansson átka a banya miatt.. - szóval valahogyan, de ugyanitt lukadtunk volna ki a végén.. bár az hogy a banya miatt most mintha kissé bizonytalan lenne. Már lassan én se tudom mi miért is történik..
Mindenesetre a saját melegítőmön végig nézve, vissza fordulok Chrishez és mikor megállapítom, hogy hasonlóan laza cuccban van.. hát ezekben a aligha keltenénk bárkiben is a  sötét varázsló képét, így hát pálcát húzok.
- Ha nem baj, magunkra rittyentek valami szalonképesebbet.. - ha sikerül végre hajtanom az átalakító varázslatot, akkor pár pillanat múlva Chris is meg én is egy egy lényegesen elegánsabb, ránk szabott, alkalomhoz illő öltönyféleségben és hozzá illő gatyában meg cipőben feszítünk.
Mire ezzel végzek kellően mindenki elkezd szét széledni. És csak egy röpke, de határozott kézfogós pacsira emelem a kezemet felé, mert feltételezem, hogy Titával könnyebb lesz bejutnia.. gondolom.. remélem! - Vigyázzatok egymásra! - mondok még ennyit, ki tudja Chrisnek lesz-e vagy van-e ideje egyáltalán közölnie a még körülötte állókkal, hogy mi volt a válaszüzenet...
De Titát hamar lekapcsolják tőlünk, és Chris van épp közelebb hozzá így eljött a pillanat, hogy én is tegyek az ügy érdekében és felhívjam magamra a figyelmet... Veszek egy mély levegőt és.. merítkezve Noxból meg a régmúltamból úgy döntök, hogy ideje átvedlenem.
Ami azt jelenti, hogy megcélzom a vörös szőnyeget és a lehető legtermészetesebben és magától értetődőbben a többi vörös szőnyegen vonuló közé vegyülök. Nem úgy mint aki épp kétségbeesetten akar felkapaszkodni és csahol bárkinek is ezért. Sokkal inkább úgy, mintha mindig is egyértelmű és magától értetődő lett volna mindenki számára, hogy ki vagyok és mi a rangom. A lépteim rugalmasak, könnyűek, a tekintetemből eltűnik a kedves nyitottság és sokkal inkább egy fiatal arisztokrata pimaszsága lángol fel benne. Olyan pontot szemelek ki, ahol a legtöbb sajtós tobzódik.
Ha sikerül bejutnom, de mondjuk a többség számára van érdekesebb is egyértelműen, akkor becélzok valaki olyan sajtóst, akinek nem jutott konc épp, de elég közel van a többiekhez, hogy azok közül is biztosan legyen aki meghallja és rámutatva a figurára felszólítom elég határozottan, bár még épp nem agresszívan.
- Üzenetem van az Angol varázslótársadalomnak!! -
Ha fel sem jutok, vagy akkor kapcsolnának le a biztonságiak, amikor magamra irányítanám a figyelmet, akkor is ügyelek, hogy elég közel legyek a sajtós táborhoz és minden szívbaj nélkül egy kisebb botrányt rendezek.. Ha fizikálisan hozzám érnek, teszem azt a vállamnál fogva akarnak velem bármit csinálni,  biztos, hogy számon kérem őket metsző hidegséggel, hogy "Én a helyetekben nem tenném! Van fogalmatok arról, hogy ki vagyok?!" Mindenesetre azt biztosan kicsúsztatom a számon pofátlan pimaszsággal, hogy- A nevem Lysander Martimor! - A többi pedig... Nos majd kiderül szituációtól függően... Ha mást nem, talán a többi szőnyegen csámpázó közül valakinek sikerül magamra vonnom a figyelmét. Akármi is történik, nem kapálózom, végig higgadt maradok. Mint aki tudatában van annak, hogy mi minden is jár neki..




//Varázserő: 30 pont
Átváltoztatástan: Született tehetség: 40 pont
Megjelenés: 20 pont
A Martimor család



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Titanille Blunt
Reveal your secrets
Titanille Blunt
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-06-14, 19:19




Többiek & Tita


Az érmés ötlet sikert arat, s még kiviteleznem is sikerül, szóval amellett, hogy meglehetősen büszke vagyok magamra - na jó, nem dagad a mellem vagy ilyesmi, nem vágok öntelt képet, de legbelül azért születik egy benső mosolyom - még hasznosnak is érzem a cselekedetemet, s ez olyasmi, amire a versenysorozatban mindig is vágytam. Erről beszéltem Chrisnek is a futópályán. Szóval összességében örvend a lelkem, de nem sokáig.
Ez a bérhajadonosdi elég gyanús, s nem is a legkorszakalkotóbb ötlet szerintem belevágni, de ahogy a két fekete ruhást meglátom kiknek előadom sajtós mivoltomat már sejtem, hogy talán ez az ötlet se nyert életbiztosítást. Sebaj, lesz ami lesz, én már nem fújok visszavonulót, csak ösztönösen utánanyúlok a hozzám legközelebb maradó kezének (Chris vagy Cody?), jelezve ezzel, hogy nem egyedül óhajtok belépni. Persze csak magam mellé "invitálom" így, nem fogdozom tovább.
- A család alkalmazásában állok, szerződés szerint mindig kell felügyelje valamelyikük a munkámat, nehogy olyasmit írjak le, ami kompromittáló lehet. Tudják, hogy van ez. - tettetek rosszalló fintort cinkosan a marconák felé, majd ha sikerül nem egymagamban bekeveredni, akkor a mágikus galleonommal felszerelkezve és a kísérőmmel együtt bevonulok. Ha pedig csak egyedül mehetek, akkor is megyek, a lényegen nem változtat. Semmiképp se furakszom/szunk előre, de azért a háttérben meglapulva ezer szemmel figyelem a történéseket.






Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-06-14, 15:59





Dany & a Királyi udvar
Bár mondhatnám, hogy ez egy egyszerű, egyértelmű ügy, de nem az. Mej neve nekem nem mond semmit. Persze nem vagyok otthon sem a Dél-Afrikai sem a Kínai királyi családfákban.
Ellenben Tita remek ötlettel szolgál az érmékkel kapcsolatban. Valóban hasznos lehet, ha tudunk üzenni egymásnak, akkor is ha valóban több csapatra bomlanánk. Így egy könnyednek látszó mosollyal, és biccentéssel veszek magamhoz egy bűvös érmét. Kár, hogy a lelkem már nem ilyen könnyed, mint ahogy azt a mimikám sugallhatja.
Nem sokára pedig a csapatnak tényleg el kell döntenie, hogy ki merre. Sidney a pincérkedős megoldás felé orientálódik. Bevallom nekem is ez lenne a legszimpatikusabb bejutási forma. Hisz gyerekkoromtól pincérkedem. Olyan meggyőződéssel tudnám alakítani a felszolgálót, hogy senkinek se jusson eszébe kételkedni. Csakhogy pillanatokon belül Lizzyre kell figyelnem, és egy teherautónyi hmm... éjszakai pillangóra.  
- Rólad talán, de rólam kétlem, hogy valaha elhinnék, hogy afféle lány vagyok. Különben sem tetszik ez az egész. Nem biztonságos. - válaszolok a lány felvetésére, hogy fel kéne lógnunk a teherautóra. El kell ismernem Lizzy meggyőzően tudja játszani a szöszi megrendeléses lányt... de hát akkor is. Lehet valami különös féltékenység fog el, de nem akarom, hogy bárki is úgy nézzen a lányra. Valójában nem akarom, hogy bármelyik csapattagra, bárki is úgy nézzen. Legfőbb képen valami gazdag kiéhezett kujon ne.
Ráadásul akad itt még egy jelentőségteljes tény. A varázslatom sikerrel jár, és hát igen messze mutat. Ugyanabba az irányba, ahova a teherautóval a lányokat is készülnek vinni. Talán a két hely megegyezik? Talán érdemes külön válni, és mind a két helyszínen nyomozni. Így gyorsan döntést hozok.
Körülnézek, hogy találok-e seprűt, vagy egy kósza motort, vagy akár egy megbűvölhető biciklit, vagy bármit, ami alkalmas lehet arra, hogy biztos távolságból kövessem a lányokat a teherautóval, -elvégre valakinek vigyázni kell rájuk - és lehetőség szerint a kulcs iránymutatását is. Azért még jelzek a többieknek, hogy merre indulok, és hogy aki akar, még az most tartson velem. Persze tudom én, hogy a csapat több tagja a maradást, és a rendezvényre való bejutást fogja választani. De talán ez még nem is nagy baj.



ϟAz élet csapatjáték.ϟ




"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty2020-06-14, 13:32




VMS & Eileen

Cody kérdésére csak legyintek - biztos van az is, de ennél tovább nem gondolkodom ezen. Ha ő bevállalja, ám legyen.
Ha az üzenést segítő pénz elkészül, akkor elveszem és a zsebembe rejtem. - Nekem is ez jutott eszembe - jegyzem meg közben Sidney válaszára. Ha nyilvánosan kijelentette volna, hogy nem akar uralkodni, akkor jó eséllyel megúsztuk volna ezeket a plusz köröket, és kimaradhatott volna az egész mizériából. Márpedig mindenki úgy tudja, hogy tényleg nem tartott igényt a királyságra, de ezzel nem tudunk mit kezdeni a győzködésen kívül.
Miközben tervezünk, a szemem arrébb téved, egyenesen az arab fickó felé, aki nagyban integet éppen nekem és Sidneynek címezve. Hm. Ezek szerint a megoldás házhoz jön? Bárhová is vinnék a lányokat, úgy érzem, jobb, mint a semmi, ennyi áldozat pedig bőven belefér.
- Elmegyek velük - mondom halkan a többieknek, mielőtt odaoldalaznék hozzá.
Ragyogó mosolyt villantok rá, miközben elveszem a köpenyt és magamra kanyarítom. - Köszönöm - mondom neki, mikor kinyitja a teherautó platóját, ahova könnyedén fellibbenek és helyet foglalok a többi lány között. Ha közben Lizzy is csatlakozik, arrébb csusszanok egy picit, hogy helyet adjak neki, és ha a fejkendős már nem figyel, talán ki tudjuk majd faggatni őket, csak úgy finoman, mint aki ténylegesen közéjük tartozik. - Alig várom, hogy odaérjünk -  mondom izgatottságot színlelve, és körülnézek, valamelyik lány vevő-e a társalgásra. Úgy teszek, mintha viszonylag kezdő lennék a "szakmában" és lázba hozna a lehetőség, hogy egy gazdag fickó foglalkozzon velem, de részleteket nem árultak el róla. Talán ez bejön valamelyik beszédesebbnél, akit úgy fizettek ki, hogy okosabb nálunk.








Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: VMS a királyi udvarban   VMS a királyi udvarban - Page 3 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» A Királyi Botaknikus Kertek - Kew Gardens

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol :: Varázslók Mágikus Sportja-
Ugrás: