ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Ma 13:49-kor
Nina Rae Smith


Ma 12:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Átkötő folyosó - Page 2 I_vote_lcapÁtkötő folyosó - Page 2 I_voting_barÁtkötő folyosó - Page 2 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Átkötő folyosó - Page 2 I_vote_lcapÁtkötő folyosó - Page 2 I_voting_barÁtkötő folyosó - Page 2 I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Átkötő folyosó - Page 2 I_vote_lcapÁtkötő folyosó - Page 2 I_voting_barÁtkötő folyosó - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Átkötő folyosó - Page 2 I_vote_lcapÁtkötő folyosó - Page 2 I_voting_barÁtkötő folyosó - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Átkötő folyosó - Page 2 I_vote_lcapÁtkötő folyosó - Page 2 I_voting_barÁtkötő folyosó - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Átkötő folyosó - Page 2 I_vote_lcapÁtkötő folyosó - Page 2 I_voting_barÁtkötő folyosó - Page 2 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Átkötő folyosó - Page 2 I_vote_lcapÁtkötő folyosó - Page 2 I_voting_barÁtkötő folyosó - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70695 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer, Freya Björnsdottir


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Átkötő folyosó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Átkötő folyosó   Átkötő folyosó - Page 2 Empty2017-07-08, 11:38


First topic message reminder :

Átkötő folyosó



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Savannah Elinor Harper
Reveal your secrets
Savannah Elinor Harper
Személyzet

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő folyosó   Átkötő folyosó - Page 2 Empty2017-07-09, 09:45



Dale & Savannah
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ritkán járok Londonban és újfent megbizonyosodtam róla, hogy jól is teszem, de persze pont akkor talál meg a baj, amikor itt vagyok. Szemtanú... talán megtehetem volna, hogy annyiban hagyom, de miután ismertem azt, akit megtámadtak és még elképzelésem is van róla, hogy ki tette... mégis csak kivételesen bátorságot kell gyűjtenem ahhoz, hogy ne hátráljak meg. Világ életemben ezt tettem, könnyebb volt meghúzni magamat, meghunyászkodni és pont e miatt nem sikerült soha semmi és most az egyszer nem tehetem meg ezt. Hiszen Tiffany meghalt, még hozzá szinte biztos, hogy Ryan volt a tettes. Meg is érdemelné, hogy börtönbe kerüljön, főleg ha azt nézem az egész varázsvilágról azt hittem semmit sem tud, míg végül ki nem derül, hogy ez távolról sincs így. Veszélyesebb, mint amilyennek akkor tűnt, amikor együtt voltunk. Az a csoport... vagy mi, aminek a tagja lehet, legalábbis az alapján, amit hallottam... Ha nem megyek el Lexi cuccaiért és nem próbálok persze titokban belopózni értük és nem hallgatom ki, amit azzal a talán... Carl fickóval beszélt és nem tudom hová tartanak... Nem mondom, hogy Tiffany a legjobb barátnőm volt, de ismertem és még annak is látom esélyét, hogy azért halt meg, mert Ryan rólam akart kiszedni belőle valamit, hiszen felszívódtam egy szó nélkül és az is kész csoda, hogy jó pár hónapja el tudtam hozni tőle Lexit.
És most itt vagyok, a Minisztériumban, amitől feláll a karomon a szőr is, mert hát túl sok komoly és túl sok erős ember van itt, ami csak még inkább arra mutat rá, én mennyire nem vagyok ilyen. Idegesen szorongatom a táskám pántját, ahogyan keresgélek. Találnom kell valakit, akivel beszélek, hiszen láttam mindent az újságban és szóltam is, hogy jövök, de senki sem jött elém, így aztán fogalmam sincs, hogy mégis hová kellene mennem. Bizonytalanul állok meg a folyosón, hezitálva, hogy vajon a három nagyon komoly illetőhöz menjek oda, akiken látszik, hogy még az sem biztos, hogy komolyan vesznek majd, vagy a finoman szólva is problémás külsejű alakhoz, aki már így hátulról nézve sem valami megnyerő. A félhosszú haj, a felgyűrt ingujj és persze ahogyan azzal a géppel bánik... Mégis még mindig megnyerőbb számomra, mint a másik három, így nagy levegőt veszek, továbbra is a táskámba kapaszkodom, hogy megcélozzam az illetőt. Halkan megköszörülöm a torkomat, amit talán meg sem hall. Van rá esély... tényleg halkan teszem, ő pedig éppen az automatával harcol.
- Elnézést... elnézést uram! - kicsit azért csak megnyomom a hangomat, hogy hallani is lehessen belőle valamit és ha megfordul végre akkor nagy levegőt veszek, hogy elhadarjam, hogy miért is vagyok itt. - Savannah Elinor Harper vagyok és ha minden igaz akkor beszéltem valakivel... innen és egy gyilkosság ügyében érkeztem, szemtanúként... és valakivel beszélnem kellene. - végre fogjuk rá csak megtalálom a hangomat, vagy legalábbis nagyjából és el is mondom mit akarok, csak a mondat végén kezdem el kissé ráncolni a homlokomat, mert a fickó kicsit ismerős nekem, sőt... nem is kicsit. A szeme, igen, főleg a szeme.

♬ Tiltott szerelem ♬ ♦ Ruci ♦ Egy lezáratlan akta ♦ [You must be registered and logged in to see this link.]






A múlt csak visszahúzza az embert.
Olyan, mint egy háló.
Az a fajta, amibe belegabalyodik az ember, és megfullad.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Dale Riordan
Reveal your secrets
Dale Riordan
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő folyosó   Átkötő folyosó - Page 2 Empty2017-07-08, 11:40




Savannah & Dale

Ében, Bíbor, Bézs

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

[You must be registered and logged in to see this image.]


A kávéautomata előtt ácsorgok, tőlem pár lépésnyire a trió. Bárki, aki kívülről láthat minket, úgy gondolhatja, hogy engem, a rossz arcút vesznek körbe az aurorok, holott nyilvánvalóan máshogyan van, csak míg ez a hármas a tökéletes eleganciát sugalja, nekem lenne mit fejlődnöm ebben. Hát mit is flancoljak.. Nem a ruha teszi az embert, ahogyan a mondás tartja. Könyékig feltűrt ingben ütögetem az automatát, amit még a mugliktól honosított meg a parancsnokság. Ám a mágia bűvölte rendszer ellenére ugyanúgy nem hajlandó működni, ha úgy hozza úri kedve. Ében, Bézs, és Bíbor türelmesen várakoznak a közelemben, noha látom az arcukon, hogy nem ilyen gyakornokságra vágytak. Friss újoncok, akik viszont már letöltötték az első két évet, mindenféle szimulált bevetéseken, és ideje mély vízbe dobni őket. Na nem adnák őket olyan mellé, aki komoly elvásárokat támaszt, úgy vélték, felém annyira megbocsájtó egyenlőre a hivatal, hogy igazi zöldfülűeket kapok, hogy ne kockáztassam a vérbeli aurorok életét. Ha kicsit őszinte akarnék lenni velük (ami természetesen nem leszek), én azért látok bennük fantáziát. Mindháromnak megvan a kihasználható erőssége, de hogy dícsérjem őket.. Na az nem merülhet fel. Sosem voltam a szavak embere, majd éles helyzetben kiderül, hogy mit is érnek. Az első fél órában mindhárman próbáltak erősködni, hogy legalább a vezetéknevükön szólítsam őket, de minek azt? Úgysem jegyzem meg. Kivételes memóriámat nem erre pazarlom. Maradtak hát Ében, Bézs, és Bíbor. Előbbi egy francia származású fekete ember, az enyémhez hasonló körszakállal, gyorsan mozgó szemekkel. Bézs tipikus angol, nem jóképű, de eltökélt pillantású fiatal gyerek, szögszerű hajjal. Bíbor pedig egy fiatal, csinos nő, mondanom sem kell, lángvörös hajjal, s megannyi szeplővel, amik roppant karakteressé teszik eredetileg porcelánfehér bőrét. Nem zavartatom magamt, amíg rám várnak, hát hova is siessek. Még nem kaptam meg az első ügyemet, bőven ráérek, hiszen a következő pár nap lényegében az ismerkedésről, összeszokásról szólnak. Előre sajnálom szerencsétleneket. Na jó, nem is sajnálom.

Az őzikeszemű hálójában -- Ruha -- Hangulatkeltő zene -- [You must be registered and logged in to see this link.]





Stones and bones; snow and frost.
Seeds and beans and polliwogs.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Paths and twigs, assorted kisses,
We all who know who she misses!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Átkötő folyosó   Átkötő folyosó - Page 2 Empty2017-07-08, 11:38


Átkötő folyosó



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő folyosó   Átkötő folyosó - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Átkötő információk
» Tiltott folyosó (III. emelet)
» A III. emeleti folyosó tiltott szakasza - A csábítás hálójában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London :: Auror parancsnokság-
Ugrás: