ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-30, 10:22
Cody L. Mortimer


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


2024-04-29, 12:19
Abigail Smallwood


2024-04-29, 11:57
Lioneah McCaine


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Átkötő információk I_vote_lcapÁtkötő információk I_voting_barÁtkötő információk I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Átkötő információk I_vote_lcapÁtkötő információk I_voting_barÁtkötő információk I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70689 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Átkötő információk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Átkötő információk   Átkötő információk Empty2021-01-11, 09:14


Sziasztok!

Gondoltam átláthatóbb, ha nem csak off-ban szerepelnek a főbb infok, szóval ide is bedobom, no meg hogy tudjatok hogyan készülni és a későbbiekben is átláthatóbb legyen minden.

Az aktuális csapatleosztás:

Petra:
Eileen Silsbury
Padma Patil
Seraphine McCaine
Blaine Mitchell

Shanna:
Ronan Idriss
Mark Carlyle
Justice Simmons
Adora McGalagony
Teresa Usoa Artiza

Nicholas:
Titanille T. Blunt
Ansley Becker
Galen Herbs
Janette Troops/Dorina  Postolache

Természetesen vannak még Segítők és egy tonna njk is, tehát nagyjából úgy kell elképzelni, hogy a 800 jelentkezőből lesz az első rosta után 600 ugye. Tehát nagyjából 20-30 ember van egy Segítőnél, tehát 30-40 Segítő van, és ez majd fokozatosan csökken. Smile

Az aktuális versenykör kezdete: január 17.

FONTOS, hogy eddigre mindenki készüljön el a karakterlapjával, aki esetleg még nem tette. Nem szeretnék én szaladgálni ez ügyben és nézegetni és szólni, hogy ki nincs még készen. Smile Az első körben még nem, de utána már kockadobás lesz, amihez kelleni fognak a karakterlapok is, tehát akinek az nincs nem tud részt venni a játékban.
A körök 1 hetesek lesznek majd, mivel itt nem szerepel majd mindenki egy helyen egyszerre, nem szeretnénk majd 10 naposra nyújtani, mert akkor sose lesz vége a játéksorozatnak. Very Happy



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő információk   Átkötő információk Empty2021-01-16, 14:39


Jöttem egy utolsó előtti helyzet jelentéssel. Very Happy

Nos a csapatleosztások már megvannak, és megszültem már időközben a pontos menetet is. Smile Tehát, 5 verseny kör lesz a játékban. Az ötös lesz a medzsik számunk, végigkíséri a játékot. Very Happy Minden versenykörben 5 feladatos pálya lesz majd. Minden versenykörnél újra sorsolás lesz az aktuális segítők között. Mivel ebben a körben Nicholas, Petra és Shanna viszik a játékot, a következőben már természetesen másik három segítő kap majd melót. Smile

A lényeg pedig, remélem mindenki elkészült a karakterlapjával, hogy minden verseny más-más tulajdonságot fog kiameleni. Aktuálisan mindig kettőt. Ezeket kockával dobtam ki, a Segítőktől fogjátok mindig megtudni majd a kezdő hozzászólásban, hogy az aktuális körben melyik kettő számít a kockadobásoknál. Természetesen ez afféle színesítés, de így kialakul majd egy pontozás, egy sorrend az egész játéksorozat végén, tehát lesz afféle osztályelső. Ez karis presztízs, a jutalmazás useresen résztével arányában lesz, abban nem fog számítani egyáltalán kit mennyire kedvelnek a kockák. Very Happy

Minden versenykörben próbáltam olyan jellegű versenyt kitalálni, amihez passzol az oda kidobott két tulajonság, tehát mondjuk ha fizikum+intelligencia jött volna ki valahol, akkor biztosan olyan pálya lenne, ahol fontos az erőnlét. De ez csak példa természetesen. Smile

A kockadobás menete:
Tehát, mint említettem minden versenyör áll 5 feladatból (így nagyjából le lehet nyomni egy-egy versenyt másfél-két hónap alatt 1 hetes körökkel), ez öt dobást jelent.
Mindenki a hozzászólása végén dob tíz oldalú kockával. Célszám a két tulajdonság összege. A célszám alá kell logikusan dobni, mint mindig. Van néhány beépített rejtett bónusz, ezek titkosak, tehát nem fednénk fel teljesen a lapjainkat. Ez egy max. +/-10-es módosítót jelent majd. Kérjük bízzatok annyira a Segítők tudásában, hogy nem pofára fogják osztogatni a bónuszt. Smile
Minden körben az alapján szereznek pontot vagy veszítenek a játékosok, hogy mennyivel dobták, vagy nem dobták meg a célszámot.
Példa: Béla célszáma 56 (fizikum+szerencse). Első körben dob 12-t kockával. Tehát 44 (56-12) pontot szerzett. Második körben a célszám ugye fix, dob 88-at, így 32 pontot veszít (mert nem dobta meg), tehát jelenleg 12 (44-32) pontja van két kör után.
A mesélők/segítők majd ezen dobások alapján fogják végigmesélni nektek a feladatokat. A feladatok egyénenként eltérőek lesznek, tehát nincs egy teljesen fix. akadálypálya teszem azt, csak egy nagyjából behatárolás. Azért is, mert maguk a segítők is játékosokként játszanak más segítő meséjében, és sok értelme ennek nem is lenne úgy, ha tudnák, hogy mikor mi következik. Smile

Remélem mindenkinek minden érthető, ha még sem akkor kérdezzetek. Holnap mennek majd a kezdő hozzászólások a segítők által, mindenhol lesz majd külön közös csoportos messenger beszélgetés is a célra.



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő információk   Átkötő információk Empty2021-02-22, 10:08



Eredmények, infok


Sziasztok!

No lement az első kör, leszűrtük a tanulságokat. Very Happy Ilyen még nem volt, úgyhogy voltak döccenők és gyerekbetegségek, de remélhetőleg körről körre szépen mindent kipofozunk majd. Smile Kialakult egy jelenlegi sorrend, de gondoltam azért ehhez egy-két kis lelkesítő adalék info nem árt, főleg azok számára, akiket most nem szerettek a kockák. nagyszemes

Szóval karakteresen, akinek mondjuk sok rossz dobása volt ne értelmezze úgy, hogy a karaktere béna volt, hiszen 800-an kezdték el az Akadémiát és abból máris kiesett 200 njk, tehát ők voltak a legbénábbak. Very Happy A jelenlegi sorrend még bőven változhat majd a következő négy körben, hiszen mindig más lesz a célszám teljesen random módon összepárosítva a tulajdonságokat, szóval lesz akinek még lesz magasabb célszáma és olyan is, akinek meg jóval alacsonyabb a mostani magas után, ami nagyot változtathat a sorrenden. Smile A végső lényeg pedig, hogy aki netán a végén utolsó helyen végez az se utolsó végeredményében, hiszen 800 indulóból a tizenpáradik helyen végez majd, tehát nem esik akkora csorba talán a lelki békéjén. Smile A dobálózás tényleg csak egy kis színesítés, hogy az akadálypályás körökben is legyen egy kis izgalom, ezért a pontokat nem is közöljük le, hogy senki se rettenjen meg az esetleges különbségek miatt. Úgy vélem tényleg nagyokat lehet még fordítani a jövőben. Smile

A jelenlegi sorrend:
1. Justice Simmons
2. Galen Herbs
3. Blaine Mitchell
4. Ansley Becker
5. Seraphine McCaine
6. Ronan Idriss
7. Adora McGalagony
8. Eileen Silsbury
9. Dorina Postolache
10. Padma Patil
11. Mark Carlyle
12. Titanille T. Blunt
13. Teresa Usoa Artiza

És akkor lépjünk is tovább, már megkapjátok a következő forduló részleteit, amire készülhettek lélekben és persze a karakterek is tudhatják, hogy kinek a Segítő csapatába kerültek. Smile Játéktéren ugye a sztori kb. 2 hónapot ölel fel, tehát nem minden napra esik egy kiesős akadálypálya. A mostani után tehát jön egy két hetes etap, amikor a karakterek különféle kiképzésekre járnak napi szinten. Elméleti képzések, esszéfeladatok, gyakorlati kiképzések a Segítők és a Kiképzők vezénylete alatt. Hétvégén kapnak úgymond szabadnapokat, amikor pihenhetnek, kimozdulhatnak, akár hazautazhatnak, ha akarnak persze.

A következő csapatfelosztás:

Peter Greenwood:
Teresa Usoa Artiza
Seraphine McCaine
Galen Herbs
Adora McGalagony

Reese Emily Kydd:
Blaine Mitchell
Dorina Postolache
Mark Carlyle
Ansley Becker
Ronan Idriss

Viggo Hagen:
Justice Simmons
Eileen Silsbury
Padma Patil
Titanille T. Blunt

Amit még elárulhatok a következő fordulóból, ezúttal a Szerencse és Fizikum lesz a két célszámos tulajdonság, hátha ez valakinek jó hír, akinek pedig nem már előre áldozhat a kockák istenének, hogy szánja meg. Én is ezt fogom tenni. Laughing

------

A következő eseményünk pedig az átkötő mese lesz. Smile Mivel irdatlan sokan vagyunk nem bonyolítottam a dolgot, a felénél kettékapom a csapatot a mostani sorrend alapján és már eleve két meseszál lesz, amik majd valahol szépen összefutnak a végén, mert 12 fővel mesélni brutális lenne. Ha valaki nem szeretne mesére jönni, természetesen nem kötelező, légyszi jelezze felém, hogy húzzam le a nevét. Smile Akik több karakterrel jelentkeztek náluk a mesére, ha jól tudom a másik kari érkezik, de ha szintén rosszul tudom, akkor szóljatok. Smile

Kezdő hozzászólások: március 1. (1 hetes köröket tervezek, tehát minden hétfőn mesélői)

1. csapat:
Galen Herbs
Blaine Mitchell
Ansley Becker
Seraphine McCaine
Ronan Idriss
Adora McGalagony

2. csapat:
Eileen Silsbury
Janette Troops
Padma Patil
Mark Carlyle
Titanille T. Blunt
Julia Troops

Ha bármi kérdés, óhaj-sóhaj van, akkor sikítsatok bátran és megbeszéljük. Smile





A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő információk   Átkötő információk Empty2021-04-15, 17:53



Segítõ poszt üresedés


Sziasztok!

Nos úgy néz ki, hogy sajnos az egyik Segítőnk, aki a következő etapban majd mesélne nem tud részt venni Segítőként az Akadémián, mert félő, hogy gondot okoznának neki a határidők és ugye itt három játék halad párhuzamosan. Ezért úgy döntöttem, hogy biztosabb lenne, ha helyette más valaki vinné az egyik csapatot.
Viggo helyett kellene tehát olyan karakter, aki beilleszthető a Segítők közé és ezzel együtt egy olyan user, aki szívesen mesélné le majd a következő 5 hetet a mostani átkötő mese után. Smile Ezúttal is meg lesz majd adva egy alap, mint előzőleg, hogy eltűnt szeretteket kellett megkeresni, de ugye az alapszitun kívül mindenki a maga szájíze szerint alakítja a sztorit. Smile Az első kör gyerekbetegségeiből tanultunk, úgyhogy a másodikban már annyival is könnyebb lesz a következő Segítő turnus dolga. Very Happy

Ha esetleg nem lenne jelentkező, akkor valaki az előző hármasból fog majd ismét mesélni végső soron, de azért jobb lenne, ha lennénk hatan, hogy mindig cserélve 3-3 ember vigye az akadálypályákat. Smile

Úgyhogy, amennyiben érzel magadban késztetést és lelkesedést, hogy kipróbáld magad, írj nekem üzit, vagy facebookon jelezz. Előny, ha esetleg már meséltél és van e téren tapasztalatod, de nem alapelvárás. Smile





A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő információk   Átkötő információk Empty2021-05-03, 09:07



Egy kis tisztázás


Sziasztok!

Sok év tanulsága alapján nagyon igyekeztem leszokni a kifakadásokról, de most sajnos ezt nem tudom magamban tartani, mert hosszú távon csak megmérgezi a mesét. A Segítői posztra nem jelentkezett senki (Cedric vállalta be, hogy viszi a következő kört is, utána pedig én fogok akkor minden körben résztvenni Reese-zel mesélőként, mivel így csak öten vagyunk és nem oldható meg a 3-3 felosztás), ami nagyon jól mutatja, hogy ti is tisztában vagytok vele, hogy mesélőnek lenni nem egyszerű feladat. Jól mutatja ezt az is, hogy az oldal lassan hét éves története alatt azóta, hogy Megan is az admin csapat tagja gyakorlatilag csak hárman mesélünk, leszámítva a mostani mesélő pályázatot.
Mesélni tehát nem könnyű feladat, főleg ha 10+ embert kell kezelni egyszerre. Ennek ellenére az oldalon a nagymese mellett folyamatosan több projekt, kisebb-nagyobb mese fut, ami úgy gondolom, hogy kevés jelenleg működő szerepjátékos oldalról mondható el. Tehát mesén részt venni úgy vélem kiváltság, én legalábbis mindig így kezelem, főleg azért, mert mesélőként ritkán jutok el mesére, mivel én magam is mesélek. Ennek okán, ha mesére jelentkezem, akkor nálam minden esetben elsődleges prioritást élvez. Az Akadémiás mesén sajnos mesélőként én nem érzem most azt, hogy ez mindenkinél így lenne. Megértem, ha valaki lebetegszik, sok a teendője stb. Nekünk is, akik mesélőkként működünk. Smile De számomra rendkívül kellemetlen érzés és nem lelkesít túlzottan, ha egy mesén a résztvevők fele utolsó pillanatban, vagy utolsó pillanat után ír.
A mostani kör sajnos nem volt kivétel, mert már előtte is volt, hogy sokan utolsó napra hagyták a hozzászólásukat és lássuk be ilyenkor bármi közbejöhet.  Arról nem beszélve, ha én netán előre akarnék gondolkodni azon, hogy mit írok majd a mesélőibe, elég nehéz, ha sokan az utolsó pillanatra hagyják. A mostani körben az egyik szálon 29-dikén írt az utolsó ember, majd ketten tegnap/ma hajnalban, három nappal később. A másik szál rosszabb, ott 28-dikán írt az utolsó ember, majd ketten beestek még tegnap este, tehát gyakorlatilag 4 nap volt írni a többieknek. Gyakorlatilag vasárnap este 10-ig a 12 főből hatan írtak, nekik köszönöm ezúton is!

A többiek felé viszont él a kérdés mindenféle sértődés nélkül:
Szeretnének-e résztvenni a mesén? Nem kötelező ugyanis. Azt is megteheti, aki szeretné, hogy csak az öt hetes versenyen vesz részt, és az átkötő meséket hanyagolja, vagy szimplán csak a privát játékait játssza. Azt itt azért megjegyezném, hogy az átkötő mesék egymásra épülnek, tehát utólag már nem lehet variálni, hogy mégis jönnék, mert nyári szünetem van és unatkozom otthon... Természetesen a kérdés a rendszeresen utolsó napokban beesőkhöz szól, vagy akik 10 sorban tudják le a hozzászólást. Úgy gondolom, hogy ha én időt, energiát szánok a mese kitalálására, gif keresésre, agyalásra, akkor nem fair velem szemben, ha utolsó, vagy utolsó utáni pillanatban esik be a csapat fele, vagy odaköhög egy alig átgondolt pár sort, hogy azért írjon valamit. Én se így írok mesélőit. Smile
Kérném tehát, hogy aki még se szeretne résztvenni a mesén, nem tudja a prioritását ide helyezni az jelezze a közös chatben és ha csökken a létszám maximum összevonom a két mesét, de nem szeretném, hogy félúton elmenjen a kedvem az egésztől, főleg, hogy ez csak az első átkötő mese.

A többieknek amennyiben esetleg jobb lenne, ha másik napon írnám a mesélőit, esetleg ezen variálhatunk, de csak hétközben tudok írni (csütörtököt kivéve) jelenleg, mivel hétvégén átlag fél-egy óra szabadidőm van és abba a két mesélői éppenhogy férne bele.

A közös chatekben kérnék tehát visszajelzést, hogy ki szeretne maradni a mesén és ki nem. Ez a hét most így kiesik, mert a barlangos szálon van olyan, aki nem írt, de fontos infot kapott, viszont nem akarok kiszúrni a két fővel sem, akik időben rendesen írtak, hogy az edzőtermes szál meg attól még kap egy plusz kört, így mivel párhuzamosan haladunk mindkét mese csúszik jövő hétfőre. Addig mindenki eldöntheti mit szeretne.





A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő információk   Átkötő információk Empty2021-07-20, 14:32



Második kör


Sziasztok!

Lement az első mesekör. Nem volt rövid, de remélem azért élvezhető. Smile Viszont kicsit voltak úgy éreztem nyögvenyelős körök, úgyhogy arra jutottam kicsit változtatok az eredeti terven, ami úgy volt, hogy felváltva lesz verseny, majd mese, verseny, mese. A mostani verseny kör után majd 1-2 hónap pihenő jön, amikor lehet játszani átkötő játékokat, ismerkedést, akinek eddig esetleg a mese mellett nem fért bele, de szeretett volna ilyesmit. Ez picit nekem is pihenő, mivel kiesett egy Segítőnk és nem jelentkezett a helyére senki, így jelenleg öten vagyunk, ami nem igazán osztható ketté, úgyhogy én minden verseny körben mesélek majd, de így akkor a felénél lesz egy kis pihim nekem is. Smile A pihi után megint egy versenykör jön, a harmadik, aztán az átköző mese folytatása, majd a negyedik verseny kör, aztán újabb 1-2 hónapos szockodós pihi szakasz, majd az ötödik verseny kör és egy zárómese.
És akkor lényegi tények jöhetnek alább.

A mese jutalmazása:
Mivel ez egy mese sorozat, nem jár érte komolyabb jutalom, majd csak a végén, viszont tp igen, amiből fejleszthetitek a karaktereket a következő versenykör előtt. Smile
Minden végig résztvevő karakter eloszthat +5 pontot a tulajdonságai között, de maximum 2-t tehet egy tulajdonságra és nem mehet így se a maximum fölé. A tantárgyak között pedig 7 pontot oszthattok el, szintén hasonlóan egyre maximum 3-at, de itt lehet a maximum fölé menni. A karakterlap fejlesztését kérlek új hozzászólásban tegyétek meg és ezt linkeljétek be a profilba. Akik nem vitték rendesen végig a mesét: Adora, Ronan és Eileen (gyakorlagilag az utolsó hsz is érvénytelen volt hajnal 3-kor) úgy gondolom nem lenne fair ugyanaz a jutalom, mint a többieknek. Ők 2 pontot oszthatnak el a tulajdonságok között és 3-at a tantárgyknál.

A jelenlegi sorrend: (emlékeztetőül)
1. Justice Simmons
2. Galen Herbs
3. Blaine Mitchell
4. Ansley Becker
5. Seraphine McCaine
6. Eileen Silsbury
7. Dorina Postolache
8. Padma Patil
9. Mark Carlyle
10. Titanille T. Blunt
6. Ronan Idriss
7. Adora McGalagony
13. Teresa Usoa Artiza

A következő csapatfelosztás:

Peter Greenwood:
Seraphine McCaine
Galen Herbs
Padma Patil

Reese Emily Kydd:
Blaine Mitchell
Dorina Postolache
Mark Carlyle
Ansley Becker

Nicolas McCain:
Justice Simmons
Eileen Silsbury
Titanille T. Blunt

A következő fordulóban, ezúttal a Szerencse és Fizikum lesz a két célszámos tulajdonság, hátha ez valakinek jó hír, akinek pedig nem már előre áldozhat a kockák istenének, hogy szánja meg. Én is ezt fogom tenni. Laughing
Amit viszont kérnék. Vannak jelenleg kérdőjeles emberkék a listákban, akik döcögősen vitték végig a mesét, vagy egyéb probléma adódott. Jó lenne tudni, hogy osszam-e újra a csapatot, hogy ne az legyen, hogy valahol öten vannak, máshol meg csak hárman. Smile Kérném tehát, hogy mindenki jelezzen vissza a messenger csoportban a következő pár napban, hogy továbbra is versenyben marad-e. Ez főleg logikusan azoknak szól, akik kiestek félúton, vagy a végefelé voltak döcöhősen.

Kezdő hozzászólások: augusztus 6. (péntek)

Tehát pénteken jönnek majd a mesélői hszek. Ezeknél most nem igazán tudunk csúszni, mivel a verseny köröknél egyszerre halad mind a három szál. Egy hetes körök vannak, és mivel kevés az interakció a karakterek között, nem feltétlenül kell sorrendet se tartani. Ahogyan legutóbb is durrbele módon, már az első kör után mehetnek a dobások majd, de úgyis kaptok kezdő offokat is. Smile De azért alább egy kis emlékeztető:

A kockadobás menete:
Tehát, mint említettem minden versenyör áll 5 feladatból (így nagyjából le lehet nyomni egy-egy versenyt másfél-két hónap alatt 1 hetes körökkel), ez öt dobást jelent.
Mindenki a hozzászólása végén dob tíz oldalú kockával. Célszám a két tulajdonság összege. A célszám alá kell logikusan dobni, mint mindig. Van néhány beépített rejtett bónusz, ezek titkosak, tehát nem fednénk fel teljesen a lapjainkat. Ez egy max. +/-10-es módosítót jelent majd. Kérjük bízzatok annyira a Segítők tudásában, hogy nem pofára fogják osztogatni a bónuszt. Smile
Minden körben az alapján szereznek pontot vagy veszítenek a játékosok, hogy mennyivel dobták, vagy nem dobták meg a célszámot.
Példa: Béla célszáma 56 (fizikum+szerencse). Első körben dob 12-t kockával. Tehát 44 (56-12) pontot szerzett. Második körben a célszám ugye fix, dob 88-at, így 32 pontot veszít (mert nem dobta meg), tehát jelenleg 12 (44-32) pontja van két kör után.
A mesélők/segítők majd ezen dobások alapján fogják végigmesélni nektek a feladatokat. A feladatok egyénenként eltérőek lesznek, tehát nincs egy teljesen fix. akadálypálya teszem azt, csak egy nagyjából behatárolás. Azért is, mert maguk a segítők is játékosokként játszanak más segítő meséjében, és sok értelme ennek nem is lenne úgy, ha tudnák, hogy mikor mi következik.

Ha bármi kérdés, óhaj-sóhaj van, akkor sikítsatok bátran és megbeszéljük. Smile

Luna





A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő információk   Átkötő információk Empty2021-08-19, 17:56



Ki lesz auror?


Sziasztok!

Felmerült már a téma, most már tényleg írok róla összefoglalót a tisztázás kedvéért és hogy meg legyen. Smile Szóval az Akadémia egy különleges lehetőség karakteresen és useresen is. Az viheti végig, aki végig viszi. Very Happy Értsd, akkor járta ki egy kari az akadémiát és lesz a végén aurortanonc, ha ténylegesen useresen végig jelen volt a játékban. Smile Ez ennek a jutalma, tehát aki valami miatt kiesik annak a karatkere is úgy vehető, hogy kiesett. Aki pedig eleve nem is vett részt utólag nem magyarázhatja be, hogy három éve ő is ott volt az akadémián. Nem lenne fair azokkal szemben, akik a kb. 2 évet végig tolják ténylegesen odafigyelve, hogy bárki bemondásra auror lesz.

Ezen kívül viszont egy kis plusz is felmerült bennünk admini szinten, amikor ezt a fentit megtárgyaltuk. Szeretnénk, ha mégis csak lenne a helyezéseknek valami értelme, meg a kockadobásnak. Tudjuk, hogy van, akit rühellnek a kockák, de tudjátok ti is, hogy a kreativitással, minőségi hozzászólás írásával, meséken való részvétellel azért valamennyire kompenzálni lehet azt, ha valakit utálnak a kockák. Smile És persze ez csak szerepjátékos dolog lenne. A lényeg, hogy jelenleg a kezdeti 13ból 10 user maradt talpon. Még a pontos lista nincs meg, könnyen lehet, hogy 5-5ös bontásban, de a lényeg, hogy az élbojban végzők tényleges aurori munkát kapnak majd. Mehetnek terepre, beállhatnak mondjuk egy képzett, kiemelkedő képesítésű auror mellé dolgozni stb. A csapat második fele is lehetőséget kap arra, hogy az Auror Parancsnokságon dolgozzon, de ők első körben irodai munkát kapnak majd, aktatologatást, ami persze nem jelenti, hogy ebből nem léphetnek előre természetesen idővel. Smile Csak legyen valami tétje is a dobálásnak. Very Happy
Aki két karakterrel indult (emlékeim szerint csak Dorina-Janette páros ilyen), dönthet a végén, hogy melyik karaktere melyik poszra kerül, amennyiben az élbojban végez a kockadobálós karijával.

Reméle minden világos, ha még sem akkor chaten kérdezzetek nyugodtan.

Luna Lovegood





A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő információk   Átkötő információk Empty2021-09-10, 13:36



Eredmények/infok 2. forduló


Sziasztok!

No lement az második kör is, még három van, úgyhogy ne keseredjen el senki, a kockáknak még lehet áldozni, hátha megkegyelmeznek és talán ez volt most a leghúzósabb kör, mert tudjuk mind, hogy fizikumra és szerencsére nem szeretünk pontot tenni, úgyhogy durvák voltak a célszámok. Very Happy

Karakteresen tehát most megint kiesett egy jó adag ember. Az első körben a 800-ból 200-an hazamentek, a mostani versenykör után újabb 300-en távoztak, tehát már csak 300 fővel fut a verseny. A harmadik versenykör után újabb 200 ember esik ki, tehát marad 100, majd a negyedik versenykörben 50-en hullanak ki, marad 50 fő, végül az utolsó versenyen dől el ki lesz a 25, akit felvesznek aurornak. Csak, hogy ez is így le legyen írva. Smile Ebből ügye van 9 JK jelenleg. Smile

A jelenlegi sorrend a második forduló után:
1. Justice Simmons
2. Blaine Mitchell
3. Ansley Becker
4. Galen Herbs
5. Seraphine McCaine
9. Dorina Postolache
10. Padma Patil
11. Mark Carlyle
12. Titanille T. Blunt

A következő csapatfelosztást még nem dobom ki azonnal, majd arról is érkezik hír hamarosan. Smile Amit még elárulhatok a következő fordulóból, ezúttal az Intelligencia és Fizikum lesz a két célszámos tulajdonság, hátha ez valakinek jó hír, vagy legalábbis jobb, mint az előző körös. Very Happy

------

Most egy kis szünet következik. Rengeteg csoportos játék fut és sokaknak van húzós időszaka, plusz az előző nagymese kissé nyögvenyelősen ment, így nem lesz minden versenykör között mese, mint ahogyan eredetileg terveztem.
Egy hónap pihi jön, addig bárki játszhat átköző játékot, ismerkedést, szervezhet házibulit, bármi, ha van ilyesmire igényetek.

A következő fordulóról előtte írok majd ki bővebb infokat.
A várható kezdés: október közepe

Ha bármi kérdés, óhaj-sóhaj van, akkor jelezzétek és megbeszéljük.





A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő információk   Átkötő információk Empty2021-10-05, 16:20



Harmadik kör


Sziasztok!

Nos, ahogyan írtam október közepén folytatódik az akadémia a következő öt hetes versenykörrel. Mivel nem vagyunk már annyira sokan, elegendő a négy mesélő, Peternek megköszönöm az eddigi segítséget. Smile

A jelenlegi sorrend: (emlékeztetőül)
1. Justice Simmons
2. Blaine Mitchell
3. Ansley Becker
4. Galen Herbs
5. Seraphine McCaine
6. Dorina Postolache
7. Padma Patil
8. Mark Carlyle
9. Titanille T. Blunt

A következő csapatfelosztás:

Petra von Rosemberg:
Padma Patil
Ansley Becker
Blaine Mitchell

Reese Emily Kydd:
Titanille T. Blunt
Mark Carlyle
Seraphine McCaine

Shanna Griffin:
Justice Simmons
Galen Herbs
Dorina Postolache

A következő fordulóban, ezúttal az Intelligencia és Fizikum lesz a két célszámos tulajdonság, hátha ez valakinek jó hír. Very Happy
Elvileg a mostani csapat már fix, Ansley az egyedüli kérdőjeles. Felé él a kérdés, hogy most akkor hogyan érzi ezt a dolgot, mert egyelőre nem világos számomra. Smile És még Mark usernél az egészségügyi gond miatt szintén kérdés, hogy mi legyen, mert ugye itt nem igazán lehet szünetet tartani. Esetleg, ha már van infod a kezedről annyit tudok ajánlani, hogy csak dobsz az első 1-2 hétben, ha nem tudsz hozzászólást írni, de akkor a mozgópontoktól +/-10, ami a kreativitásért, kivitelezésért jár sajnos elesel.

Bónusz: Aki játszott átkötő játékot az akadémián a két játékos kör között useresen (mindegy milyen karival) az eloszthat +2 pontot a tulajdonságai és +3 pontot a tantárgyak között. Akár egyben is teheti ugyanarra a pontokat, nem kötelező elosztani.

Kezdő hozzászólások: október 15. (péntek)

Tehát pénteken jönnek majd a mesélői hszek. Ezeknél most nem igazán tudunk csúszni, mivel a verseny köröknél egyszerre halad mind a három szál. Egy hetes körök vannak, és mivel kevés az interakció a karakterek között, nem feltétlenül kell sorrendet se tartani. Ahogyan legutóbb is durrbele módon, már az első kör után mehetnek a dobások majd, de úgyis kaptok kezdő offokat is. Smile De azért alább egy kis emlékeztető:

A kockadobás menete:
Tehát, mint említettem minden versenyör áll 5 feladatból (így nagyjából le lehet nyomni egy-egy versenyt másfél-két hónap alatt 1 hetes körökkel), ez öt dobást jelent.
Mindenki a hozzászólása végén dob tíz oldalú kockával. Célszám a két tulajdonság összege. A célszám alá kell logikusan dobni, mint mindig. Van néhány beépített rejtett bónusz, ezek titkosak, tehát nem fednénk fel teljesen a lapjainkat. Ez egy max. +/-10-es módosítót jelent majd. Kérjük bízzatok annyira a Segítők tudásában, hogy nem pofára fogják osztogatni a bónuszt. Smile
Minden körben az alapján szereznek pontot vagy veszítenek a játékosok, hogy mennyivel dobták, vagy nem dobták meg a célszámot.
Példa: Béla célszáma 56 (fizikum+szerencse). Első körben dob 12-t kockával. Tehát 44 (56-12) pontot szerzett. Második körben a célszám ugye fix, dob 88-at, így 32 pontot veszít (mert nem dobta meg), tehát jelenleg 12 (44-32) pontja van két kör után.
A mesélők/segítők majd ezen dobások alapján fogják végigmesélni nektek a feladatokat. A feladatok egyénenként eltérőek lesznek, tehát nincs egy teljesen fix. akadálypálya teszem azt, csak egy nagyjából behatárolás. Azért is, mert maguk a segítők is játékosokként játszanak más segítő meséjében, és sok értelme ennek nem is lenne úgy, ha tudnák, hogy mikor mi következik.

Ha bármi kérdés, óhaj-sóhaj van, akkor sikítsatok bátran és megbeszéljük. Smile

Luna





A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő információk   Átkötő információk Empty2021-11-19, 16:11



Harmadik kör eredmények és mese


Sziasztok!

Lement a harmadik forduló is a dobálós körökből, úgyhogy most megint egy mese szösszenet jönne, aztán utána majd a negyedik és ötödik forduló. A sorrend kicsit változott, de úgy tűnik a többségnek fix a szerencsefaktora, vagy épp a szerencsétlenségfaktora. Very Happy

A jelenlegi sorrend:
1. Blaine Mitchell
2. Justice Simmons
3. Seraphine McCaine

4. Galen Herbs
5. Dorina Postolache
6. Padma Patil
7. Mark Carlyle
8. Titanille T. Blunt

A következő csapatfelosztás:

Nicholas McCain:
Galen Herbs
Padma Patil

Reese Emily Kydd:
Titanille T. Blunt
Seraphine McCaine
Blaine Mitchell

Shanna Griffin:
Justice Simmons
Mark Carlyle
Dorina Postolache

A következő fordulóban, majd a Szerencse és Megjelenés lesz a két célszámos tulajdonság, hátha ez valakinek jó hír. Very Happy Vagy már a mese TP-ket tudjátok majd ennek fényében elosztani. Wink
Elvileg a mostani csapat már fix és reméljük maradk. Mark user keze is reméljük helyrerázódik lassacskán. A mesébe akár folyamatában is be tud csatlakozni 1-2 kör után. Smile

Nem szeretnék most hosszas szusszanást, a mese amúgy is hosszabb lélegzetvételű mindig és mivel 8an vagyunk 10 napos köröket célzok majd be első körben, bár ha csapat bontás lesz és 3 illetve 4 fő lesz csapatonként akkor maradunk az 1 hetesnél, azt könnyebb lekövetni, ha mindig fix napon van a mesélői, mintha mindig csúszkál. No meg gondolom ünnepek környékén majd lesz esély egy kis csúszásra, vagy picit hosszabb körökre, hogy ne legyen senkinek sem gond a családozás, ünneplés mellett a hsz írás. Smile

Kezdő hozzászólás: november 26. (péntek)

Ha bármi kérdés, óhaj-sóhaj van, akkor sikítsatok bátran és megbeszéljük. Smile

Luna





A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő információk   Átkötő információk Empty2022-05-26, 11:19



Negyedik kör


Sziasztok!

Lement az második mesekör. Nem gondolom, hogy hosszú szusszanást érdemes lenne hagyni, mivel az Akadémia így is azért bőven hosszan húzódik, szóval hamarosan bele is vágunk a következő két dobálós körbe, hogy aztán a záró mese következzen majd. Smile

A mese jutalmazása:
Eredetileg a meséken nem akartam komolyabb jutalmat, de van egy varázstárgy ötletem, ami igazából nem egy húde nagy dolog, úgyhogy mégis csak bedobom most. Very Happy
1.) Minden végig résztvevő karakter eloszthat +5 pontot a tulajdonságai között, de maximum 2-t tehet egy tulajdonságra és nem mehet így se a maximum fölé. A tantárgyak között pedig 7 pontot oszthattok el, szintén hasonlóan egyre maximum 3-at, de itt lehet a maximum fölé menni. A karakterlap fejlesztését kérlek új hozzászólásban tegyétek meg és ezt linkeljétek be a profilba.
2.) Egy extra dobás a karakterfejlődés fórumban, bármire, amire szeretnétek, a mesén részvevő karakterrel.
3.) A Mindent látó szem: 4 havonta egy hétfőtől-vasárnapig terjedő egy hetes intervallumban minden dobásodat a karakterfejlődés fórumában egy csokorba szedheted és tetszőleges módon cserélheted meg a dobások végeredményét, akár karakterek között is. Fontos, hogy a tárgyat birtokló karakterrel is kell, hogy legyen azon a héten karakterfejlődés dobásod és a bónuszok, módosítók nem vándorolnak, csak maga a kockadobás! Maximum 10 kockadobást cserélhetsz fel így. (A varázstárgyra való dobást nem kötelező jövő héten kezdeni, tehát gyűjtögethetsz dobásokat, de a kövektező 1 hónapon belül mindenképpen el kell indítanod (legkésőbb júni 20-26-ig terjedő héten) és az első használattól számít a 4 hét.)

A jelenlegi sorrend:
1. Blaine Mitchell
2. Justice Simmons
3. Seraphine McCaine

4. Dorina Postolache
5. Padma Patil
6. Titanille T. Blunt
4. Galen Herbs
7. Mark Carlyle


A következő csapatfelosztás:

Nicholas McCain:
Padma Patil
Titanille T. Blunt

Reese Emily Kydd:
Seraphine McCaine
Blaine Mitchell

Shanna Griffin:
Justice Simmons
Dorina Postolache

A következő fordulóban, a Szerencse és Megjelenés lesz a két célszámos tulajdonság, hátha ez valakinek jó hír. Very Happy Vagy már a mese TP-ket tudjátok majd ennek fényében elosztani. Wink
Elvileg a mostani csapat már fix és reméljük maradunk.

Kezdő hozzászólások: június 3. (péntek)

Tehát pénteken jönnek majd a mesélői hszek. Ezeknél most nem igazán tudunk csúszni, mivel a verseny köröknél egyszerre halad mind a három szál. Egy hetes körök vannak, és mivel kevés az interakció a karakterek között, nem feltétlenül kell sorrendet se tartani. Ahogyan legutóbb is durrbele módon, már az első kör után mehetnek a dobások majd, de úgyis kaptok kezdő offokat is. Smile De azért alább egy kis emlékeztető:

A kockadobás menete:
Tehát, mint említettem minden versenyör áll 5 feladatból (így nagyjából le lehet nyomni egy-egy versenyt másfél-két hónap alatt 1 hetes körökkel), ez öt dobást jelent.
Mindenki a hozzászólása végén dob tíz oldalú kockával. Célszám a két tulajdonság összege. A célszám alá kell logikusan dobni, mint mindig. Van néhány beépített rejtett bónusz, ezek titkosak, tehát nem fednénk fel teljesen a lapjainkat. Ez egy max. +/-10-es módosítót jelent majd. Kérjük bízzatok annyira a Segítők tudásában, hogy nem pofára fogják osztogatni a bónuszt. Smile
Minden körben az alapján szereznek pontot vagy veszítenek a játékosok, hogy mennyivel dobták, vagy nem dobták meg a célszámot.
Példa: Béla célszáma 56 (fizikum+szerencse). Első körben dob 12-t kockával. Tehát 44 (56-12) pontot szerzett. Második körben a célszám ugye fix, dob 88-at, így 32 pontot veszít (mert nem dobta meg), tehát jelenleg 12 (44-32) pontja van két kör után.
A mesélők/segítők majd ezen dobások alapján fogják végigmesélni nektek a feladatokat. A feladatok egyénenként eltérőek lesznek, tehát nincs egy teljesen fix. akadálypálya teszem azt, csak egy nagyjából behatárolás. Azért is, mert maguk a segítők is játékosokként játszanak más segítő meséjében, és sok értelme ennek nem is lenne úgy, ha tudnák, hogy mikor mi következik.

Ha bármi kérdés, óhaj-sóhaj van, akkor sikítsatok bátran és megbeszéljük. Smile

Luna





A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő információk   Átkötő információk Empty2022-07-11, 15:26



Ötödik kör


Sziasztok!

Túl vagyunk a negyedik dobálós körön is, úgyhogy már csak egy utolsó hajrá van hátra. A sorrend nem változott sokat, épp csak egy kis mozgás van, de ki tudja, még bármi történhet az utolsó körben. Very Happy

A jelenlegi sorrend:
1. Justice Simmons
2. Blaine Mitchell
3. Seraphine McCaine

4. Dorina Postolache
5. Padma Patil
6. Titanille T. Blunt

És akkor ugrunk is tovább az ötödik körre, ami a dobálós részt illeti.

A következő csapatfelosztás:

Nicholas McCain:
Dorina Postolache
Justice Simmons

Petra von Rosenberg:
Titanille T. Blunt
Blaine Mitchell

Reese Emily Kydd:
Padma Patil
Seraphine McCaine

A következő fordulóban, a Varázserő és Intelligencia lesz a két célszámos tulajdonság, hátha ez valakinek jó hír. Very Happy
Elvileg a mostani csapat már fix és reméljük maradunk.

Kezdő hozzászólások: július 22. (péntek)

Tehát pénteken jönnek majd a mesélői hszek. Ezeknél most nem igazán tudunk csúszni, mivel a verseny köröknél egyszerre halad mind a három szál. Egy hetes körök vannak, és mivel kevés az interakció a karakterek között, nem feltétlenül kell sorrendet se tartani. Ahogyan legutóbb is durrbele módon, már az első kör után mehetnek a dobások majd, de úgyis kaptok kezdő offokat is. Smile De azért alább egy kis emlékeztető:

A kockadobás menete:
Tehát, mint említettem minden versenyör áll 5 feladatból (így nagyjából le lehet nyomni egy-egy versenyt másfél-két hónap alatt 1 hetes körökkel), ez öt dobást jelent.
Mindenki a hozzászólása végén dob tíz oldalú kockával. Célszám a két tulajdonság összege. A célszám alá kell logikusan dobni, mint mindig. Van néhány beépített rejtett bónusz, ezek titkosak, tehát nem fednénk fel teljesen a lapjainkat. Ez egy max. +/-10-es módosítót jelent majd. Kérjük bízzatok annyira a Segítők tudásában, hogy nem pofára fogják osztogatni a bónuszt. Smile
Minden körben az alapján szereznek pontot vagy veszítenek a játékosok, hogy mennyivel dobták, vagy nem dobták meg a célszámot.
Példa: Béla célszáma 56 (fizikum+szerencse). Első körben dob 12-t kockával. Tehát 44 (56-12) pontot szerzett. Második körben a célszám ugye fix, dob 88-at, így 32 pontot veszít (mert nem dobta meg), tehát jelenleg 12 (44-32) pontja van két kör után.
A mesélők/segítők majd ezen dobások alapján fogják végigmesélni nektek a feladatokat. A feladatok egyénenként eltérőek lesznek, tehát nincs egy teljesen fix. akadálypálya teszem azt, csak egy nagyjából behatárolás. Azért is, mert maguk a segítők is játékosokként játszanak más segítő meséjében, és sok értelme ennek nem is lenne úgy, ha tudnák, hogy mikor mi következik.

Ha bármi kérdés, óhaj-sóhaj van, akkor sikítsatok bátran és megbeszéljük. Smile

Luna





A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő információk   Átkötő információk Empty2022-09-01, 12:59



Záró mese


Sziasztok!

Lement az utolsó dobálós kör is. Ezúttal még nem osztom meg veletek a végső sorrendet, hogy izgulhassatok egy kicsit. Azért nem húzom sokáig a dolgot. Very Happy A mese még az eredményhirdetés előtt lesz majd, úgyhogy a karakterek nem tudják ott még a végeredményt. Ezúttal a hírdetőtáblán még csak annyi jelenik meg, hogy ki az a 25, aki sikerrel teljesítette az Akadémiát, a pontos sorrendet majd csak a hivatalos díjátadó ceremónián hírdetik ki.

Viszont felmerült bennem még egy kis utolsó körös játék, hogy megkavarjuk vele a dolgokat, mert miért ne. Very Happy
Mindenki, ezúttal inkább a userek, tehát nem feltétlenül kell karakteres döntésnek lenni, de akár lehet az is, rátok bízom. Tehát mindenki kap egy +10es és egy -10es módosítót, rajtam kívül, mert én ismerem a jelenlegi pontállást. Természetesen örülnék, ha ez nem feltétlenül szimpátia alapján menne, hanem akár a meséken, akár a játékos körökben nyújtott teljesítmény alapján, vagy ha valaki a tudása alapján jó volt, de marha nagy szerencsétlen kockadobásban, vagy épp fordítva stb. A feladat, hogy üzenetben küldjétek el nekem, kire teszitek a két módosítót. Nem ugyanarra a karakterre természetesen és nem tehetitek saját magatokra.
A következő egy hétben küldjétek el nekem őket és amint mind beérkezett, jövök is a végső eredményekkel. Smile

És persze jön az utolsó mese, ugyanúgy heti egy hsz-szel futna, mint ahogyan eddig is. Maradnék a pénteknél, azt már megszoktuk. Smile

Kezdő hozzászólások: szeptember 16. (péntek)

Hamarosan kiderül hát, hogy milyen korba utaznak az utolsó mesén a karakterek. Very Happy

Luna





A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő információk   Átkötő információk Empty2022-09-05, 12:55



Végeredmény


Sziasztok!

Nos megkaptam mindenkitől a módosítókat. Bár nem volt sok helyen opció a változásra, de azért lehetett volna. Very Happy Nagy ugrások nem történtek, úgy tűnik nagyjából mindenkinek az adott karakterét ugyanannyira szerették a kockák az elejétől a végéig. Very Happy

A végső sorrend:
1. Justice Simmons
2. Blaine Mitchell
3. Seraphine McCaine

4. Dorina Postolache
5. Padma Patil
6. Titanille T. Blunt

Ez alapján már a jelenben tudtok játszani, de természetesen majd lesz rendes díjatadó, meg mindenféle az utolsó mese után. Smile Ami fontos végülis ugye 25 kadétnak sikerült elvégezni az Akadémiát, ebből az első hatot tudjuk névről, meg ugye aki több karival jött, ott a másik karakternek is sikerült a feladat, benne vannak valahol ők is a 25-ben, meg a többiek njk-k, nem nevesítettek. Ahogyan arról már volt szó, az Akadémiát ténylegesen az végezte el, aki végigvitte useresen, erről egy kis emlékeztető összefoglaló:

Ezen kívül viszont egy kis plusz is felmerült bennünk admini szinten, amikor ezt a fentit megtárgyaltuk. Szeretnénk, ha mégis csak lenne a helyezéseknek valami értelme, meg a kockadobásnak. Tudjuk, hogy van, akit rühellnek a kockák, de tudjátok ti is, hogy a kreativitással, minőségi hozzászólás írásával, meséken való részvétellel azért valamennyire kompenzálni lehet azt, ha valakit utálnak a kockák. Smile És persze ez csak szerepjátékos dolog lenne. A lényeg, hogy jelenleg a kezdeti 13ból 10 user maradt talpon. Még a pontos lista nincs meg, könnyen lehet, hogy 5-5ös bontásban, de a lényeg, hogy az élbojban végzők tényleges aurori munkát kapnak majd. Mehetnek terepre, beállhatnak mondjuk egy képzett, kiemelkedő képesítésű auror mellé dolgozni stb. A csapat második fele is lehetőséget kap arra, hogy az Auror Parancsnokságon dolgozzon, de ők első körben irodai munkát kapnak majd, aktatologatást, ami persze nem jelenti, hogy ebből nem léphetnek előre természetesen idővel. Smile Csak legyen valami tétje is a dobálásnak. Very Happy
Aki két karakterrel indult (emlékeim szerint csak Dorina-Janette páros ilyen), dönthet a végén, hogy melyik karaktere melyik poszra kerül, amennyiben az élbojban végez a kockadobálós karijával.


Ez még ugye akkor került kiírásra, amikor többen voltunk, de azóta leapadtunk hat főre, akik végigmentek. Úgy gondolom, hogy ez esetben mind a hat karakter megkaphatja a lehetőséget, hogy ha akar aurorként kezdjen el ténykedni, már persze, amennyiben befejezte az iskolát. Ha tanul, akkor még úgyis befejezi a sulit jó eséllyel. Akinél multi járta végig az Akadémiát, ők maradnak az irodai melósok akkor (Janette, Julia).

Köszönöm mindenkinek az eddigi részvételt! Smile

Luna





A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Blaine Mitchell
Reveal your secrets
Blaine Mitchell
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő információk   Átkötő információk Empty2022-09-05, 15:49


Nagyon köszönöm az egész akadémia/mese sorozatot, nagyon ötletes volt, frappánsan vitted végig! A szerencse ugyan sokszor közbeszól, de hát ilyen a szerepjáték^^
Gratulálok Justice-nak a győzelemhez, és mindenkinek, aki végigvitte a sztorit, ezzel építve a karakterét. Engem nem zavartak a kihullók, maguktól vették el az élményt Smile Köszönöm Shannának és Petrának a bónusz meséket^^



***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Átkötő információk   Átkötő információk Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Átkötő folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kalandjátékok :: Auror Akadémia-
Ugrás: