ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 15:41-kor
Darren Morgenstern


Ma 06:27-kor
Viggo Hagen


Tegnap 22:08-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 23:05
Nina Rae Smith


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 19:40
Adrien Meyers


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


2024-04-24, 11:36
Seraphine McCaine


2024-04-24, 10:29
Seraphine McCaine


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Jade & Hannah I_vote_lcapJade & Hannah I_voting_barJade & Hannah I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Jade & Hannah I_vote_lcapJade & Hannah I_voting_barJade & Hannah I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Jade & Hannah I_vote_lcapJade & Hannah I_voting_barJade & Hannah I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Jade & Hannah I_vote_lcapJade & Hannah I_voting_barJade & Hannah I_vote_rcap 
Megan Smith
Jade & Hannah I_vote_lcapJade & Hannah I_voting_barJade & Hannah I_vote_rcap 
Kalandmester
Jade & Hannah I_vote_lcapJade & Hannah I_voting_barJade & Hannah I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Jade & Hannah I_vote_lcapJade & Hannah I_voting_barJade & Hannah I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Jade & Hannah I_vote_lcapJade & Hannah I_voting_barJade & Hannah I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Jade & Hannah I_vote_lcapJade & Hannah I_voting_barJade & Hannah I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Jade & Hannah I_vote_lcapJade & Hannah I_voting_barJade & Hannah I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70668 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 1 Bot

Joyce Brekinridge


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jade & Hannah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Hannah Chester
Reveal your secrets
Hannah Chester
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Jade & Hannah   Jade & Hannah Empty2015-09-24, 09:09


Ha valamit szívvel-lélekkel csinálunk, akkor megsokszorozódik az energiánk
[You must be registered and logged in to see this image.]
szinte kifogyhatatlanná válik.


Az emberek jönnek, mennek. Mindenki a saját dolgával foglalkozik. Én nem vagyok az a típus, aki leszólít valakit csak úgy az udvaron vagy akárhol. Nem elég annyi, hogy szembe jöjjenek. Én nem is különösebben értem azokat, akik így csinálják. Jó, lehet, hogy pár évvel ezelőtt még én is ilyen voltam... elsőbe? De az más. Mert akkor még mindenki nagyban ismerkedni akar mert nincs ismerőse itt, vagy van de csak kevés.
A parton üldögélek és rajzolgatok. Aztán meg jelenik a lány. Olyan típus vagyok, akik a pillanatot kapja el és azt fogja megörökíteni. Ez is pontosan az volt. Hiszen annyira jól beállt és annyira jól mutatott! Pár pillanat után már le is van vázlatolva és ekkor már tovább is halad. Ameddig közeledik felém, szép lassan elkezdem kirajzolgatni a vonalakat, kiemelni a részleteket, árnyékolni. Sokszor felkértek már rá, hogy fessek le valakit vagy rajzoljak le valakit. Nem igazán vállaltam még el, ismerősnek sem, mivel nem túlzottam vagyok oda a fitogtatásért, akármennyire is tudom, hogy jó vagyok abban amit csinálok. Talán a közeli ismerőseimnek megmutatom a füzetemet ha kérik, talán őket lerajzolom, ha kérik. De mást nem. Majd egyszer talán. Ha ez lesz a munkám. Viszont ezt megint csak kétlem. Mert valami komolyabb dologgal akarok foglalkozni. Ez pedig talán egy hobbi lehetne.  
Hosszas integetés után Jade végre észrevesz. Már régóta ismerem a lányt és nagyon kedvelem a személyiségét. Nem sok olyan ismerősöm van, akivel mondjuk nem vagyok jóba, általában barátságosan viszonyulok mindenkihez. Még ha rossz napom van, akkor is. Kicsit bohókásnak tartanak, de az is vagyok. Kicsit arrébb húzódtam, hogy le bírjon ülni mellém, majd amikor helyet foglalt, mosolyogva nyújtottam át a füzetet. Csak azért, mert ő van rajta.
-Rajzoltam, és akkor belesétáltál a képbe. - Böktem a részletre, amit mesélek neki. Figyeltem a reakciót. Még nem volt olyan ember, aki kiborult volna a miatt, hogy lerajzoltam. Egyszer olvastam erről egy cikket. Azt hiszem arról szólt, hogy a bűnözők és a hasonló beállítottságú emberek ilyenek. A kérdésekre felvonom a szemöldököm. El kell gondolkodjam. A nyár? Ahh. Megrázom a fejem. - Apám szokásosan végig próbált otthon tartani, de nem jött össze neki. Sokat voltam bulizni meg fesztiválozni is, képzeld! Meg volt egy szervezett kirándulás, megnéztük Párizst. Te mit csináltál? - Egy pillanatra elhallgatok, kicsit lankad is a lelkesedésem az iskola hallatán. Pletykák. Mindig van belőlük egy-kettő. De majd szerintem csak később... mert idén még valahogy a fülembe nem jutott egy sem. - Pletykát még nem hallottam, de jót nevettem amikor Pansy Parkinson -tudod az a Mardekáros csaj - a második bájitaltan órán leöltötte magát egy félkész löttyel és ahol érte, elszíneződött a bőre. Azt hiszem kékre. Vicces volt. - Legyintettem és kezemet a szám elé tettem, hogy csak egy apró kuncogás hangozzon el a számból. Nem vagyok nagyon kárörvendő... de némelyik mardekáros megérdemli.

to Jade
Remélem okés
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Gondolkodj, higgy, álmodj és merj!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Jade & Hannah   Jade & Hannah Empty2015-09-22, 21:06





Hannah & Jade


[You must be registered and logged in to see this image.]
A mai nap nagyon fáradt voltam és még a nyakam is fájt. Hogy miért? Azért, mert este tanulás közben aludtam el a klubhelyiség  egyik foteljében, sőt, ott is keltem fel reggel. Ráadásul még kicsit késésben is voltam. Az első órámra úgy mentem be, hogy a nyakkendőm nem volt bekötve. Amikor beestem a terembe jöttem rá, hogy igazából még nem hétfő van, és nagyon nem aludtam el, mert mindegy mikor kelek fel vasárnap. Annyira elszégyelltem magam a hülyeségem miatt, hogy paradicsom vörös fejjel baktattam ki a teremből. Egészen ebédig borzalmasan éreztem magam a hülyeségem miatt, viszont ebéd alatt egy kicsit lenyugodtam. Délután megkönnyebbülve indultam el egy hosszú sétára, a kedvenc könyvemmel. Ritka dolog, hogy a Roxfort falain belül valakit egy mugli könyvvel látok rohangálni, sőt, az elmúlt egy 1 évben nem is láttam senkit, így néha-néha különállónak éreztem magam az Arthur Conan Doyle könyvemmel. De muszáj volt volt olvasnom Sherlock Holmest. A kedven olvasmányom nélkül nem bírom ki sokáig. A birtokon kezdtem el barangolni. Eleinte még az embereket néztem. A legtöbben hétköznapi ruhában voltak, de csak egyedül én voltam az egyenruhában, hála a reggeli dolognak. Nekem is csak a cipőm volt mondhatni normális, ha nem az egyenruhámhoz vettem volna fel, de így eléggé kilógott a sötétzöld tornacipőm. Miután meguntam az emberek nézegetését, a környezetet kezdtem el szemlélni. Régen néztem meg úgy igazán az iskola körül lévő dolgokat, így szinte majdnem minden olyan volt, mintha először látnám a dolgokat. Úgy egy egyórás séta után a Fekete tónál kötöttem ki. Megálltam a parton és a tó enyhe hullámzását néztem, majd próbáltam kivenni valamit a vízben, de nem sok sikerrel adtam végül fel. Lehetetlen volt látni, bármi is legyen a vízben. Mély levegőt vettem és elindultam a tó mentén, hogy egy padra leülhessek olvasni. Miközben lassan ballagtam, a nevemet hallottam. Felkaptam a fejemet és szinte rögtön észrevettem a hevesen integető háztársamat. Hannahval már hetedik éve voltam nem csak ugyanabban a házban, hanem ugyanabban az évfolyamban is. Nem félek azt mondani, hogy barátok vagyunk, hiszen nem pár napja ismerjük egymást. Halvány mosoly jelent meg az arcomon. Kicsit gyorsítottam a tempón, és leültem mellé. Bátran rámosolyogtam, hiszen már rég nem láttam. - Szia! Mi jót csinálsz? - pillantottam a füzetére kíváncsian. Mindig is irigyeltem azokat, akik tudnak írni, rajzolni, énekelni vagy hasonló. Nekem az egyetlen adottságom a gyors olvasás. Egy kb ezeroldalas könyvet maximum 2 nap alatt befejezek, de ez sajnos a tankönyvekkel sosem ment. Azok túl unalmasak. Kényelmesen elhelyezkedem a padon és egy pillanatra végigpillantok a tavon. - És mi jót csináltál a nyáron? Vagy ha semmi érdekeset, akkor történt eddig valami érdekes a tanévben? Esetleg pár pletyka nem kezdődött el? - néztem rá miközben alig vártam, hogy halljak valami érdekeset. Nem szoktam sokat pletykálkodni, de egész nyáron szinte csak otthon ültem, az se érdekelne, ha tananyagról cseverésznénk. Már hiányzott, hogy beszéljek valakivel, és legszívesebben már a mostohatestvéreimmel álltam volna szoba néhány sötétebb pillanataimban. Szerencsére arra nem került sor, főleg azért, mert elkezdődött az új tanév. A cipőm orrát kezdtem el nézni, közben lassan levettem a nyakkendőmet ás játszani kezdtem vele. Persze közben csak arra vártam, hogy Hannah mesélni kezdjen valamiről.

Zene: Bohemian Rhapsody ×× Üzi: lesz még ez jobb is Smile ×× Szószám: 515
Vissza az elejére Go down
Hannah Chester
Reveal your secrets
Hannah Chester
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Jade & Hannah   Jade & Hannah Empty2015-09-13, 11:46


Ha valamit szívvel-lélekkel csinálunk, akkor megsokszorozódik az energiánk
[You must be registered and logged in to see this image.]
szinte kifogyhatatlanná válik.


Elkezdődött az új tanév. Már vártam, hogy visszajöjjek, hiszen otthon mindig történik valami, amitől aztán semmi kedvem nem lesz ott maradni. A nyaram... azzal telt el, hogy a legjobb barátomnál voltam több mint felét, mivel az otthoni gondok annyira zavartak. Már hányingerem volt tőlük. Jobb volt így nekem, kivártam még ezt a kevés időt sulikezdésig és most tádááá. Már el is jött. Vasárnap van, mindenki pihen vagy készülődik a holnapi, hétfői hajrára. Nos, én azok közé tartozom akik pihennek. Mivel úgy érzem, hogy túl hamar van még ahhoz, hogy leüljek és melegítsem a széket. Egyébként meg nem tudom miért van mindenki beparázva a végső vizsgán. Nem is hallottam még olyan emberről, aki ne ment volna át rajta. Laza leszek. Ezt eldöntöttem.
Ebéd utáni teendőim közé tartozik az, hogy egy táskába összeszedem az eldugott édességemet, valamint a rajzfüzetem. A szekrény aljából felmarkolok egy rakás ceruzát, színeseket és egyszerű szürkéket. Nincs itt fent senki, nem állítanak le, így hamar ki is vágtatok a folyosóra, és végigsietek rajta. Hétvégente olyan üresek ezek a folyosók. Sokan pihenésre szánják ezt a két napot, mások tanulnak vagy a szabadban vannak. Mindenki szétszóródik, olyan, mintha nem is lennének itt emberek. Unalmas lenne itt maradni nyáron. Akármennyire is szerettem volna minden évben. A jól megszokott útvonalamon indulok, gyorsan leszaladok a lépcsőkön, majd ki a főbejáraton az udvar felé. Keresem az ihletet. Csak ide oda forgatom a fejem, még meg nem fog valami, amit le tudnék rajzolni. Hát itt semmi. A lábam visz tovább előre, egészen a tóig. Ez lesz az! Előkotrom füzetemet a halom édesség közül, belelapozok. Még talán soha nem rajzoltam le a tavat. Hát ez meg hogy eshetett meg velem? Fel nem tudom fogni. Minden évben más volt az a bizonyos törzshely, ahol a szabad időmet töltöttem. Talán elsőben vagy másodikban jártam ide rengeteget. Nem is emlékszem már azokra az időkre! Ma kifejezetten kellemes az idő. Közelebb megyek a tóhoz, majd az egyik közeli padon foglalok helyet, lepakolom magam mellé a cuccaimat és egy üres lapot keresve a füzetbe már kezdem is a képet. Ilyenkor teljesen elmerülök a gondolataimba, néha, néha pillantok fel. Az első pillantásnál egy lányt látok meg, aki a tavat szemléli. A nap annyira tökéletesen árnyékolta őket, hogy kénytelen voltam gyorsan képzeletembe lefényképezni, majd elkezdeni rajzolni őt is a képembe. Amikor elkészült az alakja, akkor vettem csak észre, hogy már egy kicsit közeledett felém és az arcát is láthatom. Jé!
-Jade! Sziaa! - Heves integetésbe kezdtem a rajzfüzetemmel a kezemben. Remélem észrevesz, sokkal kellemesebb időtöltés lenne most ha valakivel meg tudnám osztani a szabadidőmet. A kreativitás várhat.

to Jade
Remélem okés
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Gondolkodj, higgy, álmodj és merj!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Hannah Chester
Reveal your secrets
Hannah Chester
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Jade & Hannah   Jade & Hannah Empty2015-09-13, 11:46


***



[You must be registered and logged in to see this image.]
Gondolkodj, higgy, álmodj és merj!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Jade & Hannah   Jade & Hannah Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jade Wilson
» Lance & Jade
» Jade Coleman
» Dane & Jade
» Jáde Van Moezel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Fekete-tó-
Ugrás: