ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-05-06, 22:04
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Jade Coleman I_vote_lcapJade Coleman I_voting_barJade Coleman I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Jade Coleman I_vote_lcapJade Coleman I_voting_barJade Coleman I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Jade Coleman I_vote_lcapJade Coleman I_voting_barJade Coleman I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Jade Coleman I_vote_lcapJade Coleman I_voting_barJade Coleman I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Jade Coleman I_vote_lcapJade Coleman I_voting_barJade Coleman I_vote_rcap 
Alison Fawley
Jade Coleman I_vote_lcapJade Coleman I_voting_barJade Coleman I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Jade Coleman I_vote_lcapJade Coleman I_voting_barJade Coleman I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Jade Coleman I_vote_lcapJade Coleman I_voting_barJade Coleman I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Jade Coleman I_vote_lcapJade Coleman I_voting_barJade Coleman I_vote_rcap 
Sheree Parks
Jade Coleman I_vote_lcapJade Coleman I_voting_barJade Coleman I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jade Coleman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Jade Coleman   Jade Coleman Empty2015-01-04, 23:42




Jade Estella Coleman

[You must be registered and logged in to see this image.]
"ránézésre egy kutya is lehet ártatlan, de mégis ha közel mész hozzá megharaphat"

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Jade Estella Coleman
Születési hely és dátum: London, 1980. november 2.
Csoport: Hollóhát
Patrónus: Sivatagi róka
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 6.
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: -


Jellemed kifejtése

Nem is tudom, hol kezdhetném a jellemzésem. Azt hiszem, én kedves vagyok, vagyis nem hiszem, hanem tudom. Csak azzal szoktam gonosz, vagy bunkó lenni, aki megérdemli, vagyis inkább, ha ő úgy viselkedik velem. Egyik mondásom magába foglalja, hogy én úgy állok másokhoz, ahogy ők hozzám. Jóért jót adok, rosszért rosszat. Persze ez nem jelenti azt, hogy ha valaki néha bunkó velem, annak nem segítek ha kell, de azért nem fogok minden szavára ugrani, meg, ha beszól, akkor nem fogok vigyorogva odamenni hozzá „Jaj de szeretlek!”. Bátor lánynak mondhatom magam, de van, amitől én is megijedek, de ha valakit meg kell védeni valamitől, megteszek minden tőlem telhetőt. Érzékeny vagyok, de ezt nem mutatom ki, és nem is látszik meg rajtam, csak nagyon ritkán. Ha bánt valami, vagy valaki megbántott, azt magamba zárom, és csak akkor engedem ki, amikor már nem bírom tovább. A sértéseket ezért tudom sokszor mosolyogva tűrni, de utána sokszor eléggé rosszul vagyok lelkileg. Hamar ki lehet akasztani, de az ostor nem máson csattan olyankor, hanem saját magamon, mivel ilyen esetekbe teljesen megőrülök, és nem tudok mit kezdeni magammal.
Alapvetően mindig vidámnak láthat mindenki, mert a legtöbbször az is vagyok, csak néha köszönt be egy-egy kisebb szomorú korszak. Én azt gondolom magamról, hogy megbízható vagyok, mivel ha valaki valamit rám bíz, én azt nem fecsegem ki minden egyes velem szembejövő embernek. Nagyon élénk vagyok, és ha már szinte túlságosan sok energiám van, akkor le sem lehet lőni. Na meg olyan vagyok, mint egy kisgyerek. Sok bennem a szeretet, és hamar meg is tudok szeretni mindenkit ez néha jó, néha pedig rossz.
Mellesleg imádom a fagyit, az édességeket, a zenét, imádok sétálni, egy óráig egyedül lenni és imádok olvasni. Ha valaki valamelyiket megadja nekem, annál inkább szeretni fogom az illetőt. De ha képbe jön Jamie, Colin, bármilyen kínzás, a hideg, vagy a mostoha anyám, akkor akár sikítva menekülök el. Ha valaki jót akar magának, ezeket a témákat kerüli.

Megjelenés

Hosszú, hullámos szőke hajam van, enyhe barnás beütéssel. Általában csak megfésülöm és hagyom kibontva, de van, hogy összefogom copfba. Vasalni nem szoktam, vagyis nem tudom, de nem is akarom. Szeretem olyannak amilyen. A szemem kék színű, és az időjárástól függ, hogy mennyire sötét, vagy világos. általában a viharoknál és a hidegnél sötétebb lesz, ha pedig meleg van akkor világosabb. Magasságom 168 cm, testsúlyomat nem tudom, mivel nincs lehetőségem megmérni, de nincs rajtam felesleg. A bőröm nem fehér, de csak egy kicsivel sötétebb. Ha nem kell az iskolai ruhában lennem, akkor igyekszek minél kényelmesebben öltözködni. Ez nálam nem a melegítőt jelenti, hanem a kedvenc ruhadarabjaimat, ami lehet szoknya, nadrág, hosszú vagy rövid ujjú, bármi, amiben jól érzem magam. Nagyon nem vagyok válogatós ruhák terén, csak két dolog nem található meg a ruhatáramban: a rikító színek és a,túl sokat mutató ruhadarabok. A cipőket se nagyon válogatom meg, csak tetsszen, és tudjak benne futni. Más nekem nem kell. Sminkelni csak ritkán szoktam, se tetoválásom, se piercingem sincs.

Életed fontosabb állomásai

A boltból tartottam hazafél, egy nagy zacskóval a kezemben. Nem otthonra vásároltam be, hanem az utcai macskáknak. Sosem bántam, hogy rájuk költöm a zsebpénzem egy részét, sőt örültem, hogy van mit rájuk költeni. Mosolyogva fordultam be a sikátorba, ahol már ott várt rám mindegyikük. A biztonság kedvéért megszámoltam őket.
- Egy, kettő, három négy... - mondtam halkan a számoakt egészen 11-ig. Legugoltam, és elővettem az ennivalót. A legidősebb cica máris dorombolt, és a lábamhoz dörgölődzött. Kibontottam az ételüket, majd eléjük raktam. Kicsit hátrébb mentem, mivel tudtam, hogy a legkisebb még kicsit fél tőlem. Leültem a földre, és néztem ahogy esznek. Akkor még volt időm nézni őket akár órákig. Miután végeztem, kicsit játszottam velük, majd tettem pár métert, és benyitottam az otthonomba. Tudtam, hogy az apám már otthon van, így jó hangosan megszólaltam:
- Itthon vagyok! - egy darabig nem érkezett válasz, addig is levettem a kabátomat, a cipőmet és a többi felesleges ruhát.
- Gyere a nappaliba kérlek! - hallottam apám hangját, és azonnal kirázott a hideg, Tudtam, hogy valami történt, és azt is tudtam, hogy számomra az egyáltalán nem lesz jó. Máskor válasznak csak egy rendben-t kapok, vagy semmit, erre most... Szinte már félek. De azért bekecmeregtem a tágas szobába, ahol ott volt Jeremy, de nem egyedül. A legnagyobb meglepetésemre egy nő állt mellette, aki bele is karolt. Az idegen szúrósán méregetett, majd amikor apám rátekintett, lágyabbá tette tekintetét, mintha egy ártatlan szűz volna. Azonnal rájöttem, hogy a nő, egy hárpia.
- Ő itt Estella, a menyasszonyom. Estella, ő itt Jade, a lányom. - apám úgy mondta ezeket a szavakat, mintha jobb hírt nem is mondhatna. Pedig számomra ez felélt egy halálos szíven döféssel. Éreztem, ahogy az arcomból kifutott a vér, és a szemeim kikerekednek. A szívem heves üteméről, meg már ne is beszéljünk. Úgy éreztem magam, mint akinek épp megszűnt az élet. Attól féltem, a szívem pánikban való gyors verésétől annyira kikészül, hogy egyszer csak leáll, és nekem végem van. De nem volt olyan szerencsém... sajnos, nem. Apám tovább beszélt valamiről, de már nem jutottak el a tudatomig a szavai. Csak arra gondoltam, hogy hogyan tehetett ilyet. Annyira szerette anyát, erre itt ez a nő, akiről azt állítja, hogy a menyasszonya. Egyszerűen, hihetetlen. Nem találtam szavakat, levegőt is alig tudtam venni, így kisétáltam, és bezárkóztam a szobámban. Viszont ott sem tudtam elfutni a tények elől. Bele kellett valahogy törődnöm, hogy apa megfog házasodni, és az ellen, én nem tudok tenni semmit. Később megbántam, hogy akkor nem próbálkoztam semmivel, hiszen a nyakamba szakadt két testvér, akik az életemet akarják megkeseríteni, és még tanulni sem tudok rendesen a Roxfortban, mivel mindig feltartanak, vagy ellopják a könyveimet. Egyszerűen gyűlölöm őket, a Bájitaltant, és a Sötét Varázslatok Kivédését, mert az egyik órán Colin, a másikon Jamie van ott. Ráadásul az apám még hallani se akar arról, hogy másik iskolába menjek. Nem tudom hány évesnek hisz, de sehogy sem jön rá arra: nekem jobb lenne jó messze a Cunningham tesóktól! Azok ketten folyton csak kísértenek, ráadásul Jamie ellopta az első csókomat, és én semmit nem tehettem ellene. Colin meg követte elődje példáját és a másodikat vette el. Sőt,l még azzal is fenyeget, ha elmondom bárkinek, még rosszabbat is megtesz ha kell. Én meg hülye tartom a szám, mert kinézem belőle, hogy tényleg megteszi. De legalább egymást nem annyira szeretik mostanában, szóval egy kisebb nyugtom van tőlük, csak bár örökre békén hagynának végre.

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Jade Coleman   Jade Coleman Empty2015-01-05, 17:13



Elfogadva!

Na talán csak el tudlak fogadni fél óra kínlódás után, éljen a szolgáltató, ami hetek óta nem hajlandó működni! No a karid remek lett! Van egy Hamupipőke beütése, csak te nem két mostohanővért kaptál, hanem bátyókat, akik még csókolgatnak is, szóval nem irigyellek. Shocked Mindenesetre kitartás neked, azért talán csak vannak barátaid, vagy valakik, akik melletted vannak és támogatnak ezekben a nehéz időkben. ^^ Szépen fogalmazol, a pb-d is nagyon tetszetős, szóval foglalózz és vesd bele magad a játékba! Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jade A. Wilson
» Jáde Van Moezel
» Jade & Hannah
» Jade Wilson
» Lance & Jade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: