ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Ma 10:56-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


2024-05-03, 15:12
Sheska Thorne


2024-05-03, 14:51
Sheree Parks


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Summer Reynolds I_vote_lcapSummer Reynolds I_voting_barSummer Reynolds I_vote_rcap 
Kalandmester
Summer Reynolds I_vote_lcapSummer Reynolds I_voting_barSummer Reynolds I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Summer Reynolds I_vote_lcapSummer Reynolds I_voting_barSummer Reynolds I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Summer Reynolds I_vote_lcapSummer Reynolds I_voting_barSummer Reynolds I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Summer Reynolds I_vote_lcapSummer Reynolds I_voting_barSummer Reynolds I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Summer Reynolds I_vote_lcapSummer Reynolds I_voting_barSummer Reynolds I_vote_rcap 
Christopher Graves
Summer Reynolds I_vote_lcapSummer Reynolds I_voting_barSummer Reynolds I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Summer Reynolds I_vote_lcapSummer Reynolds I_voting_barSummer Reynolds I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Summer Reynolds I_vote_lcapSummer Reynolds I_voting_barSummer Reynolds I_vote_rcap 
Alison Fawley
Summer Reynolds I_vote_lcapSummer Reynolds I_voting_barSummer Reynolds I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70708 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 2 Bots

Dwight Jennings, Megan Smith


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Summer Reynolds

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Summer Reynolds   Summer Reynolds Empty2015-07-14, 21:12




Summer Reynolds

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Van különbség a tudás és a megtapasztalás között."

Főkarakter: Titok
Teljes név: Summer Reynolds
Születési hely és dátum: 1979. június 6. Amesbury, Anglia
Csoport: Hollóhát
Patrónus: Ékszerteknős
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Nyolcadik (Szimbolisztikus)
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Számmisztika - Kiemelkedő, Rúnamágia- Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

A testvéremmel ellentétben én világ életemben csendes és visszahúzódó lány voltam, aki többnyire inkább meghúzta magát a sarokban és eképpen nem sokaknak tűnt fel a jelenlétem sem igazán. Nekem ellenben minden és mindenki feltűnt. Fotografikus memóriával áldott meg a sors, úgyhogy akármit látok és olvasok minden megmarad bennem válogatás nélkül, ha pedig valami még érdekel is... Az már kiskoromban kiderült, hogy rendkívül magas az IQ-m, az átlagnál jóval logikusabb és következetesebb vagyok, e miatt pedig csak még inkább belemerültem a könyvek világába. Imádok olvasni, millió dolgot tudok már, millió dolognak jártam utána, de... nem sok mindent próbáltam még ki. Nem volt rá affinitásom, mindig inkább a testvérem volt az, aki ezeket megtette, ez valahogy... az ő elfoglaltsága volt, nem az enyém. Én tudtam mit, ő pedig megtette. Tudom milyen Párizs, biztos, hogy nem tévednék el, ha ledobnának valahol a város közepén, de életemben nem jártam még ott, ahogyan máshol se nagyon. Az utazásaim az otthon és a Bauxbatons között korlátozódtak le eddig többnyire.
Elég csendes jellem vagyok, aki ritkán hangoztatja erőteljesen a saját véleményét. Inkább megtartom azt magamnak és figyelek. Egyedül az órákon vagyok aktívabb, hiszen sok mindenre tudom a választ, amire a többség nem. Sok mindent tudok, sok mindenkiről, ők viszont rólam jó eséllyel semmit, még csak észre se nagyon vesznek, hiszen szürke egér voltam mindig is... kedves, de nem túl hivalkodó, vagy látványos jellem. Nem mondom, hogy ez zavar, csak... néha vágyom én is több barátra, akik nem akkor fordulnak hozzám, ha kell valami, de aztán jön egy újabb könyv, ami leköt és végül újra csak magam vagyok a könyvtár egyik hátsó zugában. Én vagyok az a lány, aki úgy járt hét évig a Bauxbatonsbe, hogy a hiányom nem is nagyon fel feltűnni senkinek sem. Egyébként, ha kérdeznél, akkor azért van mondanivalóm, mindig van véleményem, csak épp többnyire megtartom magamnak, mert nem gondolom, hogy bárki kíváncsi lenne rá.
Szeretek tervezni és ötletelni, van olyan varázslat, amit én magam dolgoztam ki és apró kis tárgyak, amiket mágiával én machináltam meg. Egyszerűen ez leköt, érdekességet hoz az életembe, mondhatni kis minifeltaláló vagyok.

Megjelenés

Szőkés hajam van, elég rendesen göndör, az a típus, amibe simán beletörik a fésű. Ha ezt nézzük akkor igen, elég nehéz számomra az a bizonyos rejtőzködés. Gyakran próbálom ezt szimpla lófarokba kötéssel enyhíteni, vagy felkötni a hajamat egy szalaggal, úgy amúgy is sokkal jobban tudok gondolkodni. A szemeim kék, az arcom kissé kerek, kevés sminket használok, ami az egyik erőteljes megkülönböztető jegy, hogy ne keverjenek össze a nővéremmel, ami amúgy sajnos gyakran előfordul, ha egy környezetben tartózkodunk, főleg mert ő nem nagyon szokott mesélni rólam másoknak, nem vagyunk mi olyan hű de jó viszonyban. Nem vagyok valami magas, 161 centi, ami nem egy nagy méret, bár még talán pár centit nőhetek, ki tudja. Vékony testalkatom van viszonylag, bár nem vészesen, inkább olyan átlagos, teltebb idomokkal, nem véletlenül kerekebb az arcom is, nem vagyok azért kimondottan csontos, vagy ilyesmi.
Nem hordok látványos és feltűnő ruhákat, sosem volt gondom az egyenruhával teszem azt, és sose vágytam szép és különleges ruhákra, ezt a posztot meghagytam a nővéremnek. Én az egyszerűség híve vagyok és leszek is, maximum egy-egy apró kiegészítő, nyaklánc, ilyesmi, de az is általában elrejtve ruha alatt. Olyasmit hordok, ami nekem fontos, azt meg minek mutogassam?

Életed fontosabb állomásai

Igazság szerint az életemben az utóbbi nyarat leszámítva nem igazán volt nagy eseményekkel teli. Nem azt mondom, hogy unalmas volt, legalábbis számomra nem, de minden bizonnyal akad olyan, aki azt mondaná rá. Azt hiszem a legfontosabb dolog, hogy nem egyedül jöttem a világra, van egy ikertestvérem. A szüleim frappánsan a Winter nevet adták neki, míg engem Summernek neveztek e. Vicces, mert a jellemünk épp fordítva alakult ki, hiszen ő az, aki sokkal jobban szereti a látványos dolgokat, ő az, aki sokkal inkább kedveli a feltűnést és a pörgést. Én mindig is csendes lány voltam, jobban szeretek meghúzódni a háttérben, olvasni, tanulni. Nem egy dolgozatot írtam meg én helyette, mert valahogy neki nem volt hozzá kedve, vagy épp inkább szórakozni ment, mint hogy tanuljon. Ez persze később nehezebbé vált, hiszen más iskolában kezdtünk el tanulni. Ez már nem ilyen egyszerű történet, mert hogy a szüleink elváltak tíz éves korunkban. Na igen, kérdezheted, hogy milyen szülő az, aki ikreket választ szét, de igazából nem ők döntöttek így. Apa elköltözött, Párizsba ment, én pedig úgy döntöttem, hogy hozzá akarok közelebb lenni, így mentem végül tanulni is a Bauxbatonsbe, míg a nővérem a Roxfortba kapott felvételt és itt maradt anyával. Persze váltottunk leveket és nyáron ugyanannyi időt töltöttünk mindkét szülőnél, de azért így még sem volt az igazi.
Ezért is döntöttem úgy végül, hogy az egyetemi éveket már itt kezdtem el. Na persze ez sem ment úgy, ahogyan én akartam, gondoltam majd milyen jó lesz három évet egy iskolába járni és minden bizonnyal már mesélt rólam mindenkinek... na persze erről szó sem volt. Én elnézek neki mindent, mindig, de ez még azért nekem is kissé rosszul esett. Róla mindenki tudott a sulimban, de ő mintha kitörölt volna, de Winter mindig ilyen volt. Ő kapta az első szeletet a szülinapi tortákból, mert kihisztizte, ő kapta a legjobb szemeket a nyári cseresznyéből... és valahogy nem tudtam rá sosem igazán erőteljesen haragudni. Nem tudom miért, de így alakult. Ezek után nyáron, amikor elmondtam neki a tervemet ő... belejelentette, hogy egészen máshogy alakultak a dolgai.
Futólag hallottam csak a srácról, akivel járt, ez a Hayden, akit mint kiderült annyira nem imád, mint ahogyan még pár hónapja írta a leveleiben, mert hogy nyáron megismert egy idősebb srácot, akivel ő bizony Spanyolországba megy. Nem is értem, hogy anya hogyan engedheti neki, de az a srác elvarázsolta mindkettejüket. Santiago... már a neve is egzotikus és tengeri állatokat akar kutatni, Winter pedig megy vele persze és... Jó ég! Azt se tudom, hogy mit akar ebből kihozni, de addig beszélte tele a fejemet, hogy végül rávett én attól még menjek tanulni, abban úgyis én vagyok a jobb, és mellesleg beszéljek ezzel a Haydennel. Na igen ezt nem közölte előre, csak az utolsó nap hagyott egy levelet, amikor már lelépett, amikor én másnap indultam a vonattal, hogy a pasija nem tud semmit, hogy szegény srác jó eséllyel őt várja, és hogy a borítékba tett gyűrűt is adjam már vissza neki, mert hogy esze ágában sincs hozzámenni, mert neki már csak Santiago kell és legyek olyan rendes, hogy adagoljam ezt neki finoman. Őszintén szólva... halvány sejtésem sincs róla, hogy a jó életben kellene finoman adagolni bármit is, nem hogy ezt... és főképp tegyem meg én, aki még csak nem is jártam senkivel, nem hogy értenék a szakításhoz. Remek kezdés... komolyan! Új suli, ahol majd én leszek a közutálat tárgya, mert átvertem egy rendes pasit, pedig nem én csináltam, hanem ő, csak ezúttal is én ihatom meg a levét.




[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Summer Reynolds   Summer Reynolds Empty2015-07-16, 15:01



Elfogadva!

Hát awww.. joooeg a PB választás eleve több mint tökéletes, de hát ezt hagyjuk, nem lehetek ennyire a külsőségek rabja! tancikal Az viszont már tény, hogy a PB-hez igazán passzoló ET-t és jellemet sikerült felépítened, nagyon cuki a kiccsaj, amolyan igazi szíve csücske az embernek, és gonoszság ilyen súlyt rakni a vállára, hiszen láthatóan ő az ikrével ellentétben senkinek nem ártott. Remélem hogy sikerül jól megoldani a kéretlen feladatot, és minden hepinesszbe fordul. Drokkolok! Foglalózz, és tiéd a terep! lufi  




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Summer Reynolds
» Summer & Rodya
» Summer & Jensen
» Summer (és April) szobája
» Summer & Morgan - Véres nyárindító

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: