ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 06:27-kor
Viggo Hagen


Tegnap 22:08-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 23:05
Nina Rae Smith


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 19:40
Adrien Meyers


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


2024-04-24, 11:36
Seraphine McCaine


2024-04-24, 10:29
Seraphine McCaine


2024-04-20, 00:07
Cody L. Mortimer


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Summer & Jensen I_vote_lcapSummer & Jensen I_voting_barSummer & Jensen I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Summer & Jensen I_vote_lcapSummer & Jensen I_voting_barSummer & Jensen I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Summer & Jensen I_vote_lcapSummer & Jensen I_voting_barSummer & Jensen I_vote_rcap 
Megan Smith
Summer & Jensen I_vote_lcapSummer & Jensen I_voting_barSummer & Jensen I_vote_rcap 
Kalandmester
Summer & Jensen I_vote_lcapSummer & Jensen I_voting_barSummer & Jensen I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Summer & Jensen I_vote_lcapSummer & Jensen I_voting_barSummer & Jensen I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Summer & Jensen I_vote_lcapSummer & Jensen I_voting_barSummer & Jensen I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Summer & Jensen I_vote_lcapSummer & Jensen I_voting_barSummer & Jensen I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Summer & Jensen I_vote_lcapSummer & Jensen I_voting_barSummer & Jensen I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Summer & Jensen I_vote_lcapSummer & Jensen I_voting_barSummer & Jensen I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70667 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer, Darren Morgenstern


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Summer & Jensen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Summer & Jensen   Summer & Jensen Empty2016-12-06, 11:31



Jensen & April
Mit tennél, ha el kellene mondanod valamit, de tudnád, hogy a másik úgy se hinné el?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gyerekkorunk óta ismerem már Jensent, tudom hogyan kell elérni nála azt, hogy azt akarja, amit én akarok úgy, hogy közben nem veszi észre, hogy azt igazából én akarom. Most is menni fog, csak ügyesen kell taktikáznom hozzá, hogy le akarjon jönni velem magától is a könyvtárba és ne nekem kelljen rábeszélni. Csak a megfelelően felépített indokra van szükség, amit össze fogok tudni hozni, csak oda kell figyelnem, hogy miket mondok neki és persze annyira már ismerem, hogy el nem siethetem a dolgot. Ha unatkozik akkor olyan lehetőség kell neki, ami mellett nem fog unatkozni igaz?
- Hát hogy neked milyen nehéz az életed! - nevetek vele, hiszen ettől még vicces, még ha ezúttal lenne is fontosabb dolgom, mint hogy őt foglaljam le és ne hagyjam unatkozni, na de nincs mit tenni, muszáj vagyok ezúttal rá szánni az időmet, mert ha nem teszem, akkor csak megbántom, azt pedig úgy se tenném. Summer talán, ő azért könnyedebben veszi a dolgokat, inkább megbánt valakit és utólag kiengeszteli, de én nem ilyen típus vagyok, nem szeretek ártani másoknak, Jensen pedig már túl rég óta jó barátunk ahhoz, hogy szenvedni láttam, főleg mert tudom még csak ide se nagyon akart jönni, csak nem volt más választása.
- Hát akkor készülj előre jövőre, vagy... mi lenne, ha vennél fel olyan tantárgyat, ami kapcsolódik a szakodhoz, de mégis kicsit új lenne és ezért lenne értelme tanulnod rá? - az se rossz ötlet, hogy kicsit kiterjessze a tudását és akkor lenne mivel lekötnie magát. Tudom én, hogy elég nehéz, hiszen egy évet már voltunk önálló gyakorlatunk, tanultunk és fejlődtünk és ez az első év neki most nem lehet elég izgalmas, de azért megpróbálhat találni valami izgalmat és kihívást, maximum megpróbálok én adni neki valamit, ha magától nem talál. Ezért is vetem fel a falut, amiről találtunk azért ezt-azt, de annyit nem, hogy ne legyen értelem foglalkozni vele. Hátha kicsit felcsigázom és akkor önként választja a könyvtárat az időtöltés helyéül.
- A mai napig nem tudom, hogy mi a bajod a Hollóhátasokkal. - mosolyogva rázom meg a fejemet, de aztán már pattanok is fel. Már csak az a dolgom, hogy úgy nézzek utána a saját ügyemnek, hogy közben a faluval is foglalkozzam és ne legyen feltűnő. Meg akarom érteni ezeket az álmokat, de ahhoz kell pár könyv és némi könyvtári adat. - Na és... mondd csak hány levelet írtál azóta édesapádnak, amiket nem küldtél el neki? - bár nem én, de Summer már épp eleget piszkálta ezzel, én maximum érdeklődöm, mert azért tudom ebben a nővéremnek igaza van, Jensennek a sarkára kellene állnia végre és megmondani az apjának azt, amit gondol. Tudom, hogy ez nem lehet egyszerű, de mégis csak az apja és nem hiszem, hogy ne lenne számára fontos a fia, még ha nem is mutatja ki épp a legjobban.

▲ Happy pills ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Jensen McKinney
Reveal your secrets
Jensen McKinney
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Summer & Jensen   Summer & Jensen Empty2016-12-03, 12:47




[You must be registered and logged in to see this image.]
Summer& Jensen

Alejandro

Viselet

[You must be registered and logged in to see this link.]


Nem akarok a terhére lenni, hiszen tudom, hogy mennyire fontos neki a tanulás és mennyire jó akar lenni, de… Engem jobban kéne szeretnie. Én vagyok a legjobb barátja, a srác, akivel már ezer éve jóba, akivel kihagyott egy évet, hogy szórakozzon és felfedezze a világot, szóval egyértelmű, hogy a porfogók helyett engem választ. Mégis valamikor inkább nem ezt teszi, mert valami hiper szuper fontos anyagot tanul. Engem annyira nem köt le az, hogy a suliban jól teljesítsek, szóval… Nem igazán értek egyet ezzel. Mondjuk én akkor is neki segítenék, ha másnap vizsgáznék és egy büdös szót se tanultam. Lehet, hogy csak nálam, de kicsit mások az értékrendek. Nekem a szeretteim az elsők, nem pedig a karrier. Ez talán azért alakult ki bennem, mert apa… nos szerintem ő sose az én érdekeimet nézte, csak a sajátját és nem akarom én is ezt tenni.
-Ha az unalom ölni lenne képes, akkor már kísértetként is újra megölt volna.  – kezdek el én is nevetni. Szó szerint szenvedtem attól, hogy semmit sem tudok csinálni. Ilyenkor jön az, hogy… tanulhattál volna, vagy olvasni is lehet ám, az is szórakoztató, ami igaz, de nem mindig és nem minden mű. Most pedig éppen olyanom volt, hogy nem akartam olvasni, inkább kommunikálni valakivel, ami szintén nehézkes, hiszen azok, akiket régebben ismertem most egyel feljebb járnak és a saját évfolyamomból pedig csak Summerrel vagyok jóba.
-Summer, az alatt az egy év alatt elég sok mindent megtanultam, itt az iskolába még nem is tudtak újat tanítani, ezért találom teljesen feleslegesnek. Ha egyel feljebb lévő évfolyamba kerültem volna, akkor simán lehet, hogy most én is a könyveket bújnám, de így csak elalszok az órákon. – Nem, akkor sem vagyok hajlandó beismerni, hogy tanulnom kéne. Időpocsékolás lenne, ha ugyanazokat átvenném, amiket már régen megtanultam. Igaz jó szórakozási lehetőség is lenne a maga módján, ha mondjuk, olyat találnék a jegyzetek között, ami szerintem baromság, de… csak legvégső esetben csinálnám ezt. Addig inkább szenvedek a gondolataimmal, még az is jobb. Vagy írok leveleket apának, amiket sose adnék oda neki. De kihasználhatnám a velem született képességem és csacsoghatnék dögös diáklány szellemekkel. Ó, igen az klassz lenne. Csak halottak így nem jöhetnék velük össze.
- Semmiképpen sem. Menjünk a könyvtárba, ott tuti találunk valami kiinduló pontot. Csak ne legyenek ott az idegesítő kis alsósok, meg a Hollóhátasok. Valamiért nem bírom elviselni őket. Na akkor nem megyünk? – indulok meg kifelé, persze olyan tempóba, hogy a lány is bírja tartani. Jó ötlet a könyvtár úgy alapból, de nem nagyon szeretek ott lenni, túl sok az idegesítő tényező, és bár nem vagyok egy agresszív ember, az én türelmem is véges. Bár én úgy hiszem, hogy mindenkié, de egyesek persze próbálnak erre rácáfolni. Egyszer eltöltenek velem egy napot és még a kötélidegekkel bírok és kiborulnak, ezt garantálom.
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Summer & Jensen   Summer & Jensen Empty2016-11-27, 19:01



Jensen & April
Mit tennél, ha el kellene mondanod valamit, de tudnád, hogy a másik úgy se hinné el?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem akarom lerázni, Summer talán megtenné, ha tényleg fontos dolga van, de szegény úgy el van árvulva itt és látszik, hogy mennyire unatkozik, nincs szívem csak úgy itt hagyni, még ha tényleg fontos is lenne, hogy utána nézzek ennek az álomnak, főleg úgy, hogy Summer nem hajlandó segíteni nekem. Biztosan van rá valami magyarázat, csak ki kellene derítenem, hogy mi az, ezt viszont úgy nehéz, ha helyette Jensennek kell feldobnom a napját, hogy ne unatkozzon annyira. De talán, ha rábeszélem, hogy velem jöjjön a könyvtárba és ő is elfoglalja magát valamivel és persze akkor én is tudom a saját dolgomat csinálni... az úgy elég jó lenne. Na meglátjuk, hogy mit sikerül elérnem nála, ha előtte egy kicsit le kell foglalnom még úgy is jó.
- Te aztán tényleg nagyon unatkoztál. - halkan felnevetek, hogy még lelkesen meg is ölel. Szegénykém, tényleg nem lett volna szép tőlem, ha itt hagyom egyedül, ha ilyen szinten örömkitörést okozott neki, hogy mégis csak tudok maradni. Félre sem értem az ölelést, hiszen már régóta barátok vagyunk... mi hárman mondhatni, miért lenne ez ennél több?
- Jó tudom én, de azért tanulhatunk itt olyasmit is, aminek van haszna, ha mondjuk elmegyünk tudod... utána járni dolgoknak. Talán azért lenne értelme, nem gondolod? - jó tudom, úgyis azt mondja majd, hogy nincs igazam és semmi értelme nincs a tanulással foglalkozni, ismerem már ennyire, de azért próbálkozom. El kellene jutni a könyvtárba, bár jó eséllyel nem fogom elérni ezt a tanulás verzióval, azért próbálom megközelíteni a dolgot végül más irányból, hátha az úgy jobb lesz.
- Igen, az a falu! Szerintem lehet róla valami a könyvtárban, esetleg megnézhetnénk, persze csak ha neked is van kedved. A Roxfort könyvtára elég nagy ahhoz, hogy legyen rá esély, de persze megértem, ha inkább itt ücsörögnél helyette... - bájosan elmosolyodom. Azért annyira már ismerem őt, hogy azért ilyesmivel simán lehet hatni rá. Ereklyevadász akar lenni és azért is mentünk el egy évre, hogy felfedezzünk és ez őt is érdekelte, szóval miért ne akarna akkor ennek utána járni? De nem fogom rábeszélni, hiszen úgy még inkább hatni lehet rá. Pasiból van, úgy kell tennem, mintha neki jutna eszébe a jó ötlet, ezt a taktikát Summertől tanultam, én jó eséllyel simán megkérném, de azért vannak a testvéremnek elég jó ötletei is, ezt azért be kell vallanom.

▲ Happy pills ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Jensen McKinney
Reveal your secrets
Jensen McKinney
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Summer & Jensen   Summer & Jensen Empty2016-11-25, 17:03




[You must be registered and logged in to see this image.]
Summer& Jensen

Alejandro

Viselet

[You must be registered and logged in to see this link.]


Furcsa a hangja, mármint most mintha más lenne, biztos csak azért, mert megleptem. Van ilyen, hogy néha picit mintha más lenne, de már megszoktam, Summer olykor ilyen, máskor meg hevesebb, de ezzel nincs semmi baj, hiszen én így bírom. Nem hiába vagyunk legjobb barátok, mellette tudok az a bunkó Mardekáros lenni, ugyanakkor a nemes lelkű énem is felszínre tud törni mellette. Most viszont, mintha nyugodtabb lenne és biztosan a hirtelen elé lépésem miatt jött belém és szeppent meg ennyire. Olyan aranyos tud ilyenkor lenni, de komolyan. Mintha valaki más, egy nálam sokkal kisebb lány állna előttem, pedig tudom, hogy nem, csak vicces. Nem köszön, de ezzel nincs semmi baj, engem sose zavart, ez csak formalitás igazság szerint. Plusz nem akartam vele bunkó lenni, ezért is volt az üdvözlés. De engem ugyan nem izgat, ha valaki nem teszi ezt meg. Most látszik rajta, hogy talán jobb dolga is van, mint velem lógni, de nem fogom elengedni. Épp eleget tanul amúgy is, egyszer félredobhatja a nyomorék könyveket, hogy a legjobb barátjával lehessen. Igazán nem nagy kérés, de ha az is lenne, akkor egy egyszerű varázslattal eltűntetném a könyveket a kezei közül és akkor már muszáj lesz velem lógnia. Vagy legrosszabb esetben megyek vele mindenhova és pofázok. Előbb-utóbb aztán megtörik, ettől nem félek. De azért biztonság kedvéért bevetem a kölyökkutya szemeket, olyan jól megy már. A lányok nem tudnak ellenállni neki és pont ez a nagy előnyöm. Tök sok mindent el lehet ezzel érni ám. Aztán persze ujjongva ölelem meg, mikor mégiscsak beleegyezik abba, hogy velem lesz. – Á, tudtam, hogy szeretsz! Nem tudnál egyedül hagyni, ha unatkozok. – engedem el aztán gyorsan, nehogy nekem félreértse a hirtelen örömkitörésemet. Mert ez nem szerelem, csak barátság fiú és lány között. Ha azt akarnám, hogy járjunk, akkor már rég úgy tennénk, de jó ez így nekem. Elég furcsa lenne, ha vele együtt lennék, úgy értem, tuti jól kijönnénk, de na, azért ennyi év után mégis furcsa. – Bocsi, ismerjük egymást? Jensen, kit érdekel a suli, csak azért vagyok itt, mert apám ezt mondta McKinney vagyok. – Nem értem mit akar a tanulással, ő is tudja, hogy nem szívesen teszem, plusz, értelme sincs. Mindent tudok, amit jelenleg oktatnak, egyszóval tök felesleges a könyveket bújnom. Baromság az egész. Én is leülök mellé a kanapéra és bízom benne, hogy nem fog nyaggatni azzal, hogy tanuljak, mert az képtelenség. Őt sem értem, hogy minek csinálja, bár tény, hogy másik szakra mentünk, de attól még neki is van egy-két dologban tapasztalata.
-Nem sok minden azon kívül, hogy szenvedtem. A faluról? Milyen faluról? – Egy pillanatra meg is feledkeztem arról a faluról, bár tény és való, hogy igen érdekes a története, de ha egyszer kiment a fejemből és nem néztem utána, akkor nagyjából teljesen elvesznek a dolgok. Még szerencse, hogy mondta. – Ja, tudom miről beszélsz, már rémlik. Nem, még nem, de… nem is tudom hol kéne kezdeni. Egy régi pergamenben említették, gondolod, hogy egy mítoszokról szóló könyvben, vagy esetleg a Mágiatörténet könyvekben írhatnak róla? – Igen, ez a két opció jutott most így eszembe, talán felugorhatnánk a könyvtárba keresni róla valamit.
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Summer & Jensen   Summer & Jensen Empty2016-11-11, 12:20



Jensen & April
Mit tennél, ha el kellene mondanod valamit, de tudnád, hogy a másik úgy se hinné el?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Már megint az az álom és újra és újra ismétlődik, Summer pedig csak folyton lekoptat vele, hogy neki nincs erre ideje, mert ha már visszajöttünk az iskolába, akkor teljesíteni is akar, úgyhogy ne nyaggassam folyton ilyen értelmetlen dolgokkal. Akkor sem tudom csak úgy annyiban hagynom, egyszerűen muszáj utána járnom és kideríteni, hogy mi a fene ez az egész, hogy miért álmodom újra és újra ugyanazt, mert biztos, hogy van valami jelentősége, csak még nem tudom, hogy micsoda. Persze lehet, hogy az az alak, az a fiú semmi, csak én találtam ki, vagyis a fantáziám szülte, de mi van akkor ha nem így van? Mi van akkor, ha még sem csak a fantáziám szüleménye és ez az álom fontos? Olyan sok mindent láttuk és tapasztaltunk meg Jensennel az út során, hogy nem lepne meg, ha annak lett volna valamiféle hatása is akár. Summer nem akarja elhinni és megérteni sem, hogy ez igenis fontos, úgyhogy ha más nincs, akkor én járok utána. Ezért lehet, hogy mivel nagy erőkkel indulok meg a könyvtárba észre sem veszem, hogy Jensen is a klubhelyiségben van, csak akkor, amikor sikerül úgy istenesen belé mennem. Kész csoda, hogy nem lököm fel, inkább csak megtorpanok, de végül megtalálom újra az egyensúlyomat. Szerencsére a kacsóim között szorongatott könyvet sem ejtem el.
- Jensen... - igen a nevét tényleg jól tudom és sikerül a megfelelő néven is szólítani, ami már félsiker, ha azt nézem, hogy mennyire el voltam eddig kalandozva. - Tudod nekem most... - végül sóhajtok egyet. Summer el tudná zavarni, képes lenne rá, ha tényleg sürgős és fontos tanulnivalója van, de én képtelen vagyok rá. Rendes srác, tényleg és bármilyen meglepő is néha számomra, de még a nővérem is kedveli, nagyon is. Megértem, hiszen szinte együtt nőttünk fel és amilyen családi háttere van neki és nekünk is... - Jól van, valamennyit maradhatok, de aztán fel kellene mennem majd a könyvtárba egy... kicsit később. Te nem akarsz tanulni? - talán, ha ráveszem, hogy tanuljon... bár megértem, én is sok mindent csinálok szívesebben, mint hogy a könyvek felett görnyedjek. Végül csak megfordulok és lehuppanok szépen a kanapéra. Valamennyit várhat ez az egész, az álmaim nem fognak elszaladni végül is nem igaz? Akkor meg nem kell annyira vészesen rohanni a dologgal, majd kiderítem idővel, hogy mi ez az egész.
- Ma igazából még nem sok, tudod felkeltem és... a szokásos. Veled se sok, ha jól sejtem igaz? Nem derítettél ki valamit arról a faluról? Tudod, amiről olvastunk. - hm... igen ha adok neki valami feladatot, akkor talán jobb lesz. Sokfelé jártunk egy év alatt és az egyik régi tekercs említett egy ősi falut is, állítólag varázslók lakták, de már évtizedekkel ezelőtt eltűnt, csak úgy nyomtalanul minden lakójával együtt. Végül is lesz majd szünet és ott a nyár, akkor nekifoghatunk megint, hogy megpróbáljuk megkeresni, addig pedig lefoglalhatja magát, még azt se bánom, ha velem jön a könyvtárba.

▲ Happy pills ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Jensen McKinney
Reveal your secrets
Jensen McKinney
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Summer & Jensen   Summer & Jensen Empty2016-11-03, 17:40




[You must be registered and logged in to see this image.]
Summer & Jensen

Alejandro

Viselet

[You must be registered and logged in to see this link.]


Nem, egyszerűen nem tudok úgy tekinteni az iskolára, mint valami jó helyre. Unalmas, nincsenek benne kihívások, a szakomon is inkább csak alszok, semmit sem ér ez az egész, nekem pedig mégis itt kell ülnöm. Illetve jelen pillanatban feküdnöm a klubhelyiség egyik kanapéján, mert nincs jobb dolgom. Tanulhatnék, de tök fölösleges, amit tanítanak én abból egy csomót, már alapból tudtam, mert az alatt az egy év alatt sok mindent ki lehet ám tapasztalni, nem csak a Roxfortban tudják a tanárok, hogy mit hogyan kéne csinálni. Plusz itt van egy rakat elmélet, ami ostobaság, nem mellesleg fárasztó. És én kerültem egyel lejjebb lévő osztályba! Hát ez kész röhej. Á, nem lesz jó ez így, muszáj találnom magamnak valami érdekfeszítőt itt, különben még elszökök unalmamban, ami nekem nem baj, sőt örülnék neki, de apa… na igen, ő vélhetőleg nem repesne az örömtől, ha megint itt hagynám a sulit. Pech.
Valószínűleg tovább emésztett volna a semmit tevés káros hatása, ha nem látom meg a szőke loboncost, aki megint tanulni akar, de most nem fog menni neki. Villámgyorsan átugrok a kanapén, majd utána rohanok, és elé kerülve megállok, még ha emiatt belém is jön. – Summer, szia! Nézd, vázolom a helyzetet. Unatkozok és tudod, hogy te vagyok a legjobb barim, szóval könyörgök, hagyd a porfogókat és inkább fecsegj egy kicsit. Mi jó dolog történt veled ma?  – kezdem el rebegtetni a szempilláim. Tehetek én róla, hogy jelenleg ő az egyetlen, akire számíthatok? Ő volt ott velem, mikor elmentem, az évfolyamból is csak ő marad nekem, mindenki más, akit ismerünk, vagy elment, vagy egyel feljebb jár. Bár eddig is ő volt a legjobb barátom, most aztán végképp nincs senkim, ezért is remélem, hogy szeret annyira, hogy a tanulás helyett most engem választ, ha kell a kölyökkutya szemeket is bedobom, csak könyörüljön rajtam.
Vissza az elejére Go down
Jensen McKinney
Reveal your secrets
Jensen McKinney
Mardekár

TémanyitásTárgy: Summer & Jensen   Summer & Jensen Empty2016-11-03, 17:38


***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Summer & Jensen   Summer & Jensen Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Summer Reynolds
» Summer (és April) szobája
» Summer Reynolds
» Audrey Jensen
» Jensen McKinney

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Mardekár klubhelyisége-
Ugrás: