ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:11-kor
Gerard Jennings


Ma 13:07-kor
Rocco Vivanti


Ma 12:13-kor
Rhys Murdoch


Ma 11:44-kor
Seraphine McCaine


Ma 11:24-kor
Seraphine McCaine


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Kalandmester
Nathaniel Blake I_vote_lcapNathaniel Blake I_voting_barNathaniel Blake I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Nathaniel Blake I_vote_lcapNathaniel Blake I_voting_barNathaniel Blake I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Nathaniel Blake I_vote_lcapNathaniel Blake I_voting_barNathaniel Blake I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Nathaniel Blake I_vote_lcapNathaniel Blake I_voting_barNathaniel Blake I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Nathaniel Blake I_vote_lcapNathaniel Blake I_voting_barNathaniel Blake I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Nathaniel Blake I_vote_lcapNathaniel Blake I_voting_barNathaniel Blake I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Nathaniel Blake I_vote_lcapNathaniel Blake I_voting_barNathaniel Blake I_vote_rcap 
Alison Fawley
Nathaniel Blake I_vote_lcapNathaniel Blake I_voting_barNathaniel Blake I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Nathaniel Blake I_vote_lcapNathaniel Blake I_voting_barNathaniel Blake I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Nathaniel Blake I_vote_lcapNathaniel Blake I_voting_barNathaniel Blake I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70746 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nathaniel Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Nathaniel Blake
Reveal your secrets
Nathaniel Blake
Mardekár

TémanyitásTárgy: Nathaniel Blake   Nathaniel Blake Empty2015-05-24, 20:47




Nathaniel Blake

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Akinek nincs miért élnie, bármire képes."

Főkarakter: főkarakter
Teljes név: Nathaniel Blake
Születési hely és dátum: Bedford, 1980 02 21.
Csoport: Mardekár
Patrónus: amuri leopárd
Évfolyam (szak) / foglalkozás: 6.évfolyam
Képesség: .
Kiemelkedő tudás: Repüléstan - Kiemelkedő, Bűbájtan - Kiemelkedő,


Jellemed kifejtése

Hogy ki vagyok? Miért, mit szeretnél, ki legyek? Ez a legerősebb, egyben kedvenc tulajdonságom magamban. Bármely személyiségjegyet és tulajdonságot ügyesen megfigyelek, leutánzok, és elsajátítok. Vannak alapvető tulajdonságaim amiket mindenütt megőrzök, de szeretem helytől és társaságtól függően változtatni a viselkedésem. Minél többen tartanak kiismerhetetlennek és bonyolultnak, én annál jobban örülök. Utálom az egyformaságot, a sablonembereket, és a semmittevést. Muszáj mindig valamivel lekötnöm magam, az egy helyben ülést nem nekem találták ki. Utálok közel engedni magamhoz embereket, vagy ha valaki túl sokat tud rólam, viszont szinte már mániákusan közel akarok kerülni minden számomra szimpatikus emberhez. Szeretem, ha bíznak bennem, szeretem ha megosztják velem a legbensőbb titkaikat. Imádom bonyolítani a helyzeteket, és ha a szálak pont úgy mozognak, ahogy én szeretném. Megszállottan szeretek deszkázni és basszusgitározni. A muglivilágban nőttem fel, családom mégis varázsló. Kiskorom óta tanulok varázsolni, és életemnek ugyanúgy része a muglivilág mellett a varázsvilág is. Ja, és mellesleg biszex vagyok.
Megjelenés

Ovális arcú, hosszú szőke hajú, ég-kék szemű 193cm-es angol 17 éves fiú vagyok. Testem, -ahogy azt egy született sportolóhoz illik-, szálkás. Bőröm fehér, valahogy mégis illik szőke hajamhoz. Öltözködésem akár a jellemem, folyton változtatja stílusát. Ami úgy igazán én ízlésem, az valahol megállapodott a punk és a deszkás között. Imádok a középpontban lenni, és ez feltűnő kinézetemen és kiegészítőimen is meglátszik.
Életed fontosabb állomásai

Telefonom csörgése ébresztett fel. Hunyorogva ülök fel, és kikotrom a szemétkupac alóla készüléket, és benyomom rajta a zöld gombot.
- Itt Nathaniel Blake, kihez van szerencsém? - szólok bele kómásan.
- William Wolf vagyok, a kórházból hívom. June Alstron az ön telefonszámát adta meg, mint legközelebbi családtag. - az előbbi álmosságnak már nyoma sem volt, amint felfogtam ezt a mondatot. - Be tudna jönni a sürgősségi osztályra? A lányt most műtik, balesete volt.
Lecsaptam a telefont. Ellöktem az ölemből egy félmeztelenül alvó fiút -akinek a nevét mellesleg még csak nem is tudtam-, és a tegnapi buli maradványai közt kezdtem keresgélni a cipőm.
 Mugli közegben nőttem fel, egy varázsló családban. Édesanyám ragaszkodott ehhez az elvhez, hogy tudjam értékelni a varázsló létet, ám így sosem illettem sehová sem. A varázslóknak túl muglis voltam, a mugliknak pedig túl idétlen. Hatalmas a különbség és a határ a két világ között, amit elég nehéz tartani. Figyelni arra, hogy mikor viselkedek mugliként, és mikor varázslóként... Talán ez vetette el nálam a remek színészi és jellemváltoztató képességem magvait.
 Reflexből kezdtem el rohanni a nem messze álló kórház felé, varázslás még csak eszembe sem jutott a pániktól. Még felfogni sem voltam képes amit az orvos mondott, és akár hányszor hallottam visszhangozni a fejemben a 'műtik' szót, egyre gyorsabban és gyorsabban futottam. Ha valami történik vele, az csakis az én hibám lesz. Tegnap a buliban, amikor akkorát veszekedtünk.. Elfutott, és azóta sem hallottam hírét. Mostanáig. June mindent tud rólam, ismeri a legapróbb részleteket és hibákat is a lelkemben. Sosem bocsájtom meg magamnak, ha valami történik vele.
- June Alstron-t keresem. - loholtam a portán. - Meg tudná mondani melyik teremben műtik?
- June, June Black. Nézzük csak. - nézegeti a monitort. - Harmadik emelet jobbra, a kétajtós szobában lesz.
Meg sem köszöntem, egyből rohantam is felfelé a lépcsőn.
Mintha csak minél több lépcsőfokot lépnék felfelé, annál több lenne még hátra, a felérés szinte végtelennek hatott. Amint jobbra néztem, egyből megpillantottam a műtőszobát.
Aminek az ajtaja most nyílt ki.
Az orvosok kitoltak az asztalon valamit, letakarva fehér takaróval.
- D-dehát, mi történt? - léptem oda az egyik orvoshoz. - Ez June Alstron?
- Sajnálom. Már nem tudtunk mit tenni. - mondta.
A többit már nem is értettem. Megpillantottam valamit. Valamit, ami kikandikált a takaró alól.
Egy kéz volt az.
Egy vékony, kreol, törékeny kéz.
June keze.
A fülem sípolni kezdett, a szemem megtelt könnyel. Sírva a földre rogytam, és abban a minutumban eldöntöttem. Soha többé nem engedek magamhoz közel senkit.

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Nathaniel Blake   Nathaniel Blake Empty2015-05-25, 12:10



Elfogadva!

Először is köszönöm szépen az apró kiegészítéseket és változtatásokat és hogy nem vetted zokon, hogy szóltam miattuk. biglove
Szépen összerakott és átgondolt karit hoztál össze, akihez egyértelmű, hogy tuti állati nehéz lesz érdemben közel kerülni, ha ennyire rossz dolog történt vele, ami miatt nincs oda az érzésekért, meg a kötődésért, de azért majd hátha jön valaki, aki megmutatja neki, hogy nem mindenki tűnik el az életéből, mint June. nagyszemu Az ET-d nem lett hosszú, ezer hála érte. Very Happy Szépen fogalmazol és biztos vagyok benne, hogy lesz majd bőven játékod a karival, hogy szerezz neki barátokat, meg persze ki tudja, hogy még mit, de remélem jól fogod érezni magad nálunk. Smile
Apró megjegyzés a végére a képméret, amit várunk 200x320-as, ha nem vagy profi vágásban sikíts és megcsinálom neked. Smile Amúgy semmi gond, foglalózz, ha még nem tetted és mehetsz is játszani. Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nathaniel Buzolic
» Sam & Blake
» Ashton P. Blake
» Blake Flynn
» Anton Blake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: