ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:54-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 23:02-kor
Viggo Hagen


Tegnap 19:31-kor
Troy Smallwood


Tegnap 12:00-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 08:32-kor
Joyce Brekinridge


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Anton Blake I_vote_lcapAnton Blake I_voting_barAnton Blake I_vote_rcap 
Kalandmester
Anton Blake I_vote_lcapAnton Blake I_voting_barAnton Blake I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Anton Blake I_vote_lcapAnton Blake I_voting_barAnton Blake I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Anton Blake I_vote_lcapAnton Blake I_voting_barAnton Blake I_vote_rcap 
Alison Fawley
Anton Blake I_vote_lcapAnton Blake I_voting_barAnton Blake I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Anton Blake I_vote_lcapAnton Blake I_voting_barAnton Blake I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Anton Blake I_vote_lcapAnton Blake I_voting_barAnton Blake I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Anton Blake I_vote_lcapAnton Blake I_voting_barAnton Blake I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Anton Blake I_vote_lcapAnton Blake I_voting_barAnton Blake I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Anton Blake I_vote_lcapAnton Blake I_voting_barAnton Blake I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70724 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 1 Bot

Grayson Paisley


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Anton Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Anton Blake
Reveal your secrets
Anton Blake
Mardekár

TémanyitásTárgy: Anton Blake   Anton Blake Empty2015-10-03, 18:47




Anton Blake

   [You must be registered and logged in to see this image.]
   "A manipuláció az emberi együttélés elkerülhetetlen kísérője. A kérdés nem az, részt veszünk-e benne vagy sem, hanem az, kik leszünk: a manipuláció kiszolgáltatott áldozatai, vagy pedig haszonélvezői. "
   

   Főkarakter: Főkarakter
   Teljes név: Anton Blake
   Születési hely és dátum: London, 1979. 01. 05.
   Csoport: Mardekár
   Patrónus: Szarvasbika
   Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Hetedik
   Képesség: -
   Kiemelkedő tudás:
- Sötét varázslatok kivédése - kiemelkedő
- Bájitaltan - kiemelkedő

   
Jellemed kifejtése

A barátaimhoz hűséges vagyok...ha nem ütközik az én akaratommal szemben. Viszont még egyetlen hosszan tartó kapcsolatom sem volt. Jobban szeretem az agglegény életet, és az egy éjszakás kalandokat.
Ha úgy akarom, elég manipulatív vagyok, és olyankor azért képes vagyok a tekintetemmel is más érzelmeket közvetíteni. Nem is gondolnád, hogy sokszor miben sántikálok, csak akkor, amikor már megtörtént a dolog.
De tudok ám kedves is lenni, ha úgy adódik. Minden csak azon múlik, hogy milyen kapcsolatot ápolsz velem.
Vannak pillanatok, amikor akár még gyengének is láthatsz. Ez akkor fordul elő, ha például túl sokat iszom a Szárnyas vadkanban. Ha józan vagyok, mindig igyekszek erősnek mutatkozni.
Fontosnak tartom, hogy a "barátaim" is aranyvérű varázslók, és boszorkányok legyenek, de még hozzám hasonló származású varázslók között is különbséget teszek, szóval nem keveredek társaságba olyanokkal, akik nem érdemlik meg.
A szüleim szigorú nevelésben részesítettek, ami a személyiségemre is jócskán kihatott. Hiába van sokak szerint édes pofim, mégis sokszor olyan szigorú és mogorva vagyok, mint egy öregember. Senkitől nem várom el, hogy megértsen, és én is igyekszem minden helyzetben pártatlan maradni, csak a saját érdekeimet szem előtt tartani
Ha flörtölésről van szó, nos, az elég jól megy. Legalább is amiatt gondolom így, ahogy a nőket az ujjaim köré csavarom a szavaimmal. Sokszor a nagyképű szövegemmel sikerül elérnem, hogy a karjaimba omoljanak, de van, hogy csupán a humorosabbik énemet kell bevetnem (mert hogy van olyan is).
Nem igazán vagyok odáig a könnyen kapható lányokért. Jobban szeretem, ha inkább én kezdeményezek, és nem a lány, és ha ez nem így van, képes vagyok akár lerázni is a rám akaszkodókat. Hiszen mi a jó abban, ha nincs kihívás?

   
Megjelenés

  Fiatalabb koromban eléggé utáltam göndör tincseimet, ezért inkább levágattam vagy egyszerűen hátra nyaltam. Ma már megbarátkoztam velük, és kifejezetten tetszik így az ábrázatom.
A homlokom nem túl magas, és alatta barna, már-már feketébe átmenő íriszeimbe nézhetsz.
Az arcomra és a szemeimre minden érzelem kiül, még akkor is, ha azt titkolnám, és ajkaimból nem hallasz semmit. Ha a szemeimbe nézel, mindent tudni fogsz.
Ez sokszor elég idegesítő, főleg, ha valami miatt nem vagyok túl boldog vagy valaki felbosszant, és sokan kérdezgetik dühöm okát. Pedig véleményem szerint senkinek nincs hozzá köze, csak ha én érdemesnek tartom rá.
Nem vagyok egy öltönyös, vaskalapos alak. Jobban szeretem a lazább dolgokat, mint a farmer, a bőrkabát, a tornacipő, és az egyszerű pólók, de ezek között a minőségi ruhákat veszem meg.
Utálom az iskolai egyenruhát. Már elsőéves koromban sem éreztem jól magam a zárt ingben, és a szoros nyakkendőtől. Mindig olyan érzésem volt, mint valaki fojtogatna, így inkább szabálytalanul veszem fel. Az ingem felsőbb gombjait be sem szoktam gombolni, és a nyakkendő is csak lazán lóg a nyakamba.

   
Életed fontosabb állomásai

Tizenéves gyerek koromból nem igazán emlékszem semmire. Nem tudom, hogy hogyan kerültem a Blake családhoz, csak azt, hogy a nevükre vettek, és saját gyermekükként neveltek fel.
Tudták, hogy arany vérű varázslócsalád sarja voltam, ennek is köszönhetem azt, hogy ez a gazdag család magához vett, és mindent megkaptam tőlük, amit akartam.
Ezt azért gondolom, mert engem is úgy neveltek, hogy tudjam, igenis fontos, hogy milyen származású varázslóval barátkozom.
Emlékszem, volt egy barátom, akit akkor ismertem meg, amikor a Blake családhoz kerültem. Félvér származású volt, de ez akkor még számomra nem jelentett semmit. Barátok lettünk, de amikor Mrs. Blake megtudta, hogy barátkozom vele, azonnal eltiltott tőle, és elmagyarázta, hogy nem roncsolhatom a családunk nevét olyan jött-mentekkel, mint az a fiú.
Sokszor okoztam galibát a kúria birtokán, amit senki nem nézett jó szemmel, mégsem dobtak ki, még akkor sem, amikor már saját lábamra állva is élhettem volna.
A fogadott testvérem néha irigykedve figyelte, amikor engem sokkal kevésbé dorgáltak meg, mint őt ugyanebben az esetben.
Suzanne-nel sok konfliktusom volt, de sokat nevettünk is együtt, mert sokszor belevontam őt is ezekbe a csínyekbe. Amolyan se veled, se nélküled kapcsolat a kettőnké.
A Roxfort-ban a Teszlek süveg a Mardekár házba osztott be. Ennek nagyon örültem. Úgy éreztem, ez a ház, ami a nekem való. Itt tudok kiteljesedni.
Az idő teltével egyre jobban elkezdett foglalkoztatni, hogy kik voltak a vér szerinti szüleim, és miért nem neveltek fel. Meghaltak? Ha igen, hogyan? És ha élnek, akkor miért nem kellettem nekik?
Többször rákérdeztem a nevelő szüleimnél, ők azonban sosem válaszoltak a kérdéseimre. De mindenképpen meg kell tudnom ezt valahogy.
   



A hozzászólást Anton Blake összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-11-05, 17:04-kor.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Anton Blake   Anton Blake Empty2015-10-06, 19:45



Elfogadva!

Megyek sorban, akkor az első a külső. A pb-d remek! Én nagyon bírom a fiatalembert, a göndör fürtjeivel együtt. Very Happy Mégse láttam még olyan sokszor, bár lehet hogy csak nem figyeltem eléggé, vagy nem aktív kari volt, de ezen most te változtathatsz! bounce Az előtörténetedet nem vitted túlzásba, ami nem baj, nem kell mindig sokat köríteni, a lényeg benne van. A jellem és kinézet leírással tökéletesen kiegészítetted, teljesen átjött a karakter személyisége számomra. Az biztos, hogy nem egy kifejezetten jó fiú, sőt, de ha jól tudom a lányok sok esetben erre buknak, vagy legalábbis a lány userek a szerepjátékban. Very Happy Tetszik, hogy van a karakteredben bőven még kifejtenivaló játéklehetőség, mivel nem ismeri a szüleit, ebből jó kis sztorikat lehet akár később kialakítani azzal, akivel netán nekiállsz a szülőkereső hadműveletnek, amihez persze nagyon fogok drukkolni!
Hibát nem találtam, minden tökéletes, a foglalókat ne felejtsd el, ha esetleg még nem tetted meg, pb és patrónus, aztán mehetsz is játékostársat vadászni. Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pansy & Anton - Éjszaka a Roxfort-ban
» Sam & Blake
» Ashton P. Blake
» Blake Flynn
» Nathaniel Blake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: