ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:04-kor
Troy Smallwood


Ma 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Ma 17:46-kor
Alistair Wilson


Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Ashton P. Blake I_vote_lcapAshton P. Blake I_voting_barAshton P. Blake I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Ashton P. Blake I_vote_lcapAshton P. Blake I_voting_barAshton P. Blake I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Ashton P. Blake I_vote_lcapAshton P. Blake I_voting_barAshton P. Blake I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Ashton P. Blake I_vote_lcapAshton P. Blake I_voting_barAshton P. Blake I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Ashton P. Blake I_vote_lcapAshton P. Blake I_voting_barAshton P. Blake I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Ashton P. Blake I_vote_lcapAshton P. Blake I_voting_barAshton P. Blake I_vote_rcap 
Megan Smith
Ashton P. Blake I_vote_lcapAshton P. Blake I_voting_barAshton P. Blake I_vote_rcap 
Kalandmester
Ashton P. Blake I_vote_lcapAshton P. Blake I_voting_barAshton P. Blake I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Ashton P. Blake I_vote_lcapAshton P. Blake I_voting_barAshton P. Blake I_vote_rcap 
Alison Fawley
Ashton P. Blake I_vote_lcapAshton P. Blake I_voting_barAshton P. Blake I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ashton P. Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ashton P. Blake
Reveal your secrets
Ashton P. Blake
Griffendél

TémanyitásTárgy: Ashton P. Blake   Ashton P. Blake Empty2014-10-23, 10:40




Ashton P. Blake

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Karakteredre jellemző idézet"

Főkarakter: Cedric Diggory
Teljes név: Ashton P. Blake
Születési hely és dátum: 1977.07.20, Sydney, Ausztrália
Csoport: Griffendél
Patrónus:
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 9. évfolyam - Ereklyevadász-szakirány
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő, Legendás lények gondozása - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Kicsit pökhendi, hiszen sok mindent tett már le az asztalra, ezzel együtt életúnt. Nem túl idős még, mégis úgy érzi, hogy belefásult már a sablonos dolgokba, izgalmak után vágyik. Végtelenül romantikus, segítőkész, mondjuk lovagias, de üresfejűnek tartja a legtöbb lányt, átlagosnak a jóról és a gonoszról alkotott eszméket. Született álmodozó, aki úgy véli, hogy valami szerepe lesz majd ebben a gigászi játszmában. Mondjuk ki, egyfajta kiválaszottnak hiszi magát, aki döntésein sorsfordító események veszik majd kezdetüket. Környezetével figyelmes, segítőkész, és ahogyan a lovagias jellemeknél lenni szokott, kicsit sznob.

Megjelenés

Középmagas, kifejezetten erős testalkatú srác vagyok, még ha a ruházatom alapján vékonynak is tűnhetnék, ha véletlenül egyszer meglátsz hiányos ruházatban, egyértelmű a félreértés. Nem sok hús, ám annál több izom van rajtam, mintha valami olimpiára készülő hős lennék, akin nem lehet egy csepp felesleg sem. Egy csepp véla vér sincsen bennem, valamiért mégis az hírlik rólam, hogy mennyire kedvelt vagyok a lányok körében, gyakran előfordul, hogy kétféle reakciót váltok ki belük; zavarba jönnek és vihognak, vagy csak elpirulnak, és meg sem tudnak szólalni. Nem értem, mert miért nem láthatja bennem valaki azt, hogy ha már kaptam egy szerencsés külsőt, az nem minden? Na nem mondom, jól esik az ilyen tipusú megkülönböztetés, én fordított esetben nem vagyok ilyen felszínes. Sötét hajamhoz mélykék szemek párosulnak, határozott arcélem valóban olyan, mintha valami szobrász nagyon jó kedvében tökéleteset akart volna alkotni. Ha nem a roxforti egyenruhát viselem, akkor is elegáns vagyok, adok az igényességre, hogy megmutassam, apám egykori hírneve nem volt méltatlan, még ha manapság már nagyon nem állunk az anyagiak csúcsán. Hajlamos vagyok beszéd közben a másikat vizslatni, játszani a hangommal, és olykor bosszankodni, ha le kell vakarnom magamról a mögöttem koslató lányhordát, amely lassan már állandósult. Talán ha évekkel ezelőtt nem leszek amolyan mindenki kedvence, hanem megtartom a távolságot, most máshogyan alakul. Akkor még úgy gondoltam, hogy mindenkivel ugyanolyan figyelmesnek, kedvesnek érdemes lenni, csak hát ezek félreérthetőek. Ha manapság csak kérek valakitől egy sótartót a nagyteremben, már akkor is ájulásközeli állapotot tudok kiváltani.


Életed fontosabb állomásai

Az elmúlt nyár volt talán a legemlékezetesebb az előzőek közül. Eltávolodtam mindentől, ami a diáksághoz kötött. Felügyelet nélkül, csak a magam uraként indultam neki Mongóliának. A Koboldszövetség heveny nyálcsorgatások közepette bízott meg Batu kán egykori kobold tanácsadójának mítikus fejpántjának felkutatásával. A mongol törzsek éljeneztek, amikor sikerült elbánnom a sárkánnyal. Hajnalban törtem rá a bestiára, akkor szokott bágyadt lenni a hüllő. Nem mondom, hogy sokkal lassabb, mint a nap bármely többi részében, ez a minimális reflexmódosulás mégis az életemet mentette meg. Nem vagyok bestiamester, nem szokásom érteni a fenevadakhoz, sokkal inkább az a szakterületem, hogy kivágjam magam a zűrös helyzetekből. Magunk között kell megvallanom, hogy csupán sárkánygyík volt, közelébe sem ért a Trimágus tusán látott igazi dögöknek. Nem adta olcsón a bőrét, de a legnagyobb fogát kitörve hoztam el barlangjából a kobold relikviát. A furmányos varázslónép olyan hálás volt, hogy egy páncélt, és egy kardot is készítettek nekem, mindkettő oly nemes darab, hogy akár az iskolában is hordhatom, nem nézek ki tőle röhejesen.

Minden további tekintetben kész borzadály volt az elmúlt néhány hónap. Hihetletlen, mennyire felszínesek. Mintha még mindig a középkorban élnénk, amikor egy pironkodó összenézés elég lenne ahhoz, hogy máris egy pár legyünk. Na jó, bevallom, korábban én is imádtam a gyengébbik nemet, de manapság annyira sablonossá vált az egész. Falkában rohangálnak, összevihognak. Ábrándoznak valami tökéletesről, legyen az kviddicsbajnok, vagy hősies auror, nem veszik észre, hogy ők maguk is lehetnének ilyenek. Lebecsülik magukat, ezzel aláásva mindent, amit róluk gondolhatok. Mielőtt visszatértem volna Mongóliából, szerét vettem, hogy ellátogassak a skandinávokhoz, pechemre nem jött össze a dolog, alaposan megcibálta a hajónkat a vihar, és Lengyelország északi partjainál kötöttünk ki, egy kisebb varázslóközösségben. És mit tapasztaltam? A lányok szőkék, almamellűek, s amikor nincsen iskolában, akkor hímeznek, szerelmes rigmusokat szavalnak, s összevihognak, ha rájuk néz valaki. Agyrém! Lassan már annyira elegem van a korunkbeli párzási rituáléból, hogy ha két egymásra mászott bogarat látok, akkor is eltaposom őket. Hol van az izgalom? Hol van az, hogy egy lány magabiztos legyen, olvasson mondjuk filozófiát, és ha úgy alakul, tudjon vívni, vérfarkasokkal bírkózni? Álmaimban sem...

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Ashton P. Blake   Ashton P. Blake Empty2014-10-28, 09:42



Elfogadva!

Egyszerű, de nagyszerű és kifejezetten tetszik, hogy nem kifejezetten Damonről van szó, hanem megpróbálod még a színész a sorozat előtti alakját felhasználni. Már nagyon rá lett sütve ez a szerep és megvallom hősiesen irritál, hogy minden szj-s oldalon szerepeltetik, de legalább itt annyiban más, hogy visszaeveztünk a Lost világára. ^^ A lényeg, hogy jó kis kari lett, nem az a romantikus típus, aki mindenkit meg akar hódítani, úgy hogy biztos nem lesz könnyű dolga a rajongóinak. ^^
Nem fecsérlem a szót, ne felejts foglalózni, aztán mehet a játék. Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Griffendél-
Ugrás: