ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Játssz velem! - Page 15 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 15 I_voting_barJátssz velem! - Page 15 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Játssz velem! - Page 15 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 15 I_voting_barJátssz velem! - Page 15 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Játssz velem! - Page 15 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 15 I_voting_barJátssz velem! - Page 15 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Játssz velem! - Page 15 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 15 I_voting_barJátssz velem! - Page 15 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Játssz velem! - Page 15 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 15 I_voting_barJátssz velem! - Page 15 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Játssz velem! - Page 15 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 15 I_voting_barJátssz velem! - Page 15 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Játssz velem! - Page 15 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 15 I_voting_barJátssz velem! - Page 15 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Játssz velem! - Page 15 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 15 I_voting_barJátssz velem! - Page 15 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Játssz velem! - Page 15 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 15 I_voting_barJátssz velem! - Page 15 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Játssz velem! - Page 15 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 15 I_voting_barJátssz velem! - Page 15 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-03-02, 20:36


Octavia Fergusson írta:
Lavender Brown írta:

Nem tudom mennyire szeretnél aktív játékot. Én heti két reagot tudnék garantálni és csak a nevet kellene átírnod a fejlécben. Ha gondolod Smile
csak azért írtam ide, hogy más is tudja; jelentkeztem. Aztán akit majd választasz. Smile
Lavender

óóóó szupi-szupi Very Happy én most csak heti egyet tudok biztosra mondani, ha az úgy megfeleeeelne Embarassed mert akkor át is írom a nevet Wink

Tökély! Akkor a holnapi nap folyamán írok választ. Smile

Figyelem! A hirdető elkelt! Smile



 
Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-03-02, 18:32


Lavender Brown írta:

Nem tudom mennyire szeretnél aktív játékot. Én heti két reagot tudnék garantálni és csak a nevet kellene átírnod a fejlécben. Ha gondolod Smile
csak azért írtam ide, hogy más is tudja; jelentkeztem. Aztán akit majd választasz. Smile
Lavender

óóóó szupi-szupi Very Happy én most csak heti egyet tudok biztosra mondani, ha az úgy megfeleeeelne Embarassed mert akkor át is írom a nevet Wink
Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-03-02, 18:22


Octavia Fergusson írta:
Na az a helyzet, hogy én még néhány hónapja írtam egy kezdőt valakinek, aki eltűnt és nem is írt rá, szóval gondoltam, hogy bedobom ide, hátha valakinek lenne kedve játszani, mert ebből igazából még bármit kihozhatunk és nem örülnék, ha elveszne a kezdőm.... :$$$
Ha kell akkor átírom picit, szóval rugalmas vagyok... Wink

link:
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t616-astoria-octavia

Nem tudom mennyire szeretnél aktív játékot. Én heti két reagot tudnék garantálni és csak a nevet kellene átírnod a fejlécben. Ha gondolod Smile
csak azért írtam ide, hogy más is tudja; jelentkeztem. Aztán akit majd választasz. Smile
Lavender



 
Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-03-02, 17:46


Na az a helyzet, hogy én még néhány hónapja írtam egy kezdőt valakinek, aki eltűnt és nem is írt rá, szóval gondoltam, hogy bedobom ide, hátha valakinek lenne kedve játszani, mert ebből igazából még bármit kihozhatunk és nem örülnék, ha elveszne a kezdőm.... :$$$
Ha kell akkor átírom picit, szóval rugalmas vagyok... Wink

link:
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t616-astoria-octavia


A hozzászólást Octavia Fergusson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-03-02, 23:21-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucy Brown
Reveal your secrets
Lucy Brown
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-02-26, 22:24


Valakinek lenne kedve egy játékhoz velem? Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-02-22, 13:57


Na, bepróbálkozom,talán sikerül Very Happy

Három darab karakteremmel keresek pajtikat. Very Happy

Kis Kecse, Loki, és Raymon Wright.

Jelentkezni Pm-ben, személyesen, facen, vagy küldj postagalambot esetleg drótpostát. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-02-22, 12:12


Heyho Smile

Megėrkeztem ės várom a jelentkezőket akik szivesen játszanának velem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bonnie Michaels
Reveal your secrets
Bonnie Michaels
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-02-20, 20:42


Főnix-Bonnie érkezik!

Két játékot tartok fent egyenlőre: Charlene és Emmaline részére, mint család, mindenki másra is vevő vagyok természetesen Smile

Akiktől érkezett felkérés, részemről mindenki felé áll, de kérem erősítsétek meg, az a tuti.

Cameron
Jesse
Will
Abigail

Ami engem illet, a közepesebb hozzászólások a tökéletesek, gyorsaság tekintetében pedig ahogy alakul, nem sürgetek, és engem sem hajt a tartár. Smile Remélem így mindenkinek megfelelek. xoxo





Little princess


Vissza az elejére Go down
Dorian Carver
Reveal your secrets
Dorian Carver
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-02-20, 10:32


Egy-két játékot még be tudok vállalni, szóval ha érdekel valakit csak egy PM az ára Very Happy



i'm sexy &
i know it

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Gareth Fulbright   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-02-18, 17:30


Könyörögve kérek, meg valakit hogy játszon szegény Gareth-hel joooeg nagyszemu csak, egy játékom van Sad Akit érdeklek dobjon egy pm-mel :3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: William Roy   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-02-17, 15:11


Yo-ho barátaim! Aki, egy rossz fiúval szeretne játszani, az nyugodtan dobjon meg egy pm-mel :3 Új vagyok, tehát mindent bele Razz joooeg Jelentkezőket várok :$
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Maya Jones   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-02-15, 20:15


Hali :3 Még van ugyan játékom de attól függetlenül tudok vállalni játékot :3 Szóval, akinek van kedve velem játszani az nyugodtan dobjon meg egy Pmmel : Helyszín mindegy ötletelünk majd valamit joooeg
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-02-08, 15:44


Én is elvállalnék pár játékot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-02-06, 13:29


Szeretnék egy-két játékot nyitni Smile
Mivel nagyon gyors és aktív vagyok jöhet több jelentkező is Smile
Szóval szívesen várom a jelentkezést és a játék ötletet pm-be Smile
Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-02-03, 16:17


Egy kivételével záródtak a játékaim, illetve még egy volt kérdőjelesen, ahol azonban a kedves partner mégsem kezdett írni, lényeg a lényeg, egy játékot be tudok vállalni. Megkötés nincs. Draco-nak üzizz^^




Az angyalunkat
S nem mi választjuk!



Vissza az elejére Go down
Kim Sun-hi
Reveal your secrets
Kim Sun-hi
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-02-01, 19:35


Fiú ruhába bújt leányzó keresi első játékát, akár leendő fiú szobatárs személyében is, amiből biztosan érdekes helyzetek alakulhatnak ki. Smile



Vissza az elejére Go down
Rufus Clark
Reveal your secrets
Rufus Clark
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-02-01, 10:32


örömmel közlöm minden állatbarát egyetemistának, hogy Rufus Clark tanárúr szolgálatba lép Very Happy Bestiaszakos diákokat keresek, akik szívesen részt vennének első órámon Smile megjelenés nem kötelező, de ajánlott annak, aki szereti a veszélyt Twisted Evil


Tantárgya:
Bestiaismeretek szak - Bestiatan
Lehetőségetek nyílik a Legendás Állatok és Megfigyelésük könyv mélyebb tanulmányozását. Az óra célja, hogy képesek legyetek védekezni a mágikus lények ellen, hogy képesek legyetek legyőzni őket. Előfordulhat elméleti és gyakorlati órák is, ahol elsajátíthatjátok ezt a különleges ismeretet. Az órán ritkásabban fordulnak elő 1-es és 2-es besorolású lények, a 3-as is csak néha-néha van. Legfőképpen a 4. és az 5. besorolású lényekre specializálódunk, szóval igen izgalmas órákról lesz szó.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-01-27, 19:59


Első játékom partnerét keresem Smile PM-ben jöhetnek a jelentkezők írásai.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-01-23, 22:36


Próba-cseresznye alapon, ha már valaki *Astrid felé pislog* azt mondta, hogy próbáljam meg. Razz Egy darab játékot (érdemi jövőbeli kapcsolatot is jelentő (barátság, ellenségesség, halál mindegy)) szeretnék indítani Lunával, DE ami fontos, hogy szeretném, ha a játéknak lenne értelme, mert szegénnyel eddig Harryn kívül nem sikerült érdemi játékot játszanom a másik fél eltűnése, vagy egyéb furcsa hozzáállása miatt. Nem zavar, ha lassú vagy, én se tudok naponta írni, de azért ne is havonta legyenek a hsz-ek és ne úgy játszunk, hogy máshova írsz napi három hszt, nekem meg három hetente, mert az ilyet nem szoktam jó néven venni. ^^ Ha valaki úgy érzi, hogy mentő övet dobna ezek alapján szegény karinak, és tudja is teljesíteni a feltételeket, akkor sikítson. ^^

Meg vagyok, jupííí! ^^



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.


A hozzászólást Luna Lovegood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-30, 10:28-kor.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-01-20, 23:08


Üdv!

No, úgy tűnik, lassan, de biztosan felszabadul némi szabadidőm, így kb csütörtöki kezdéssel 1-2 szál kiadó! Smile Várom a lelkes (vagy lelketlen?) játszótársakat, mindenféle játék szóbajöhet. Érdeklődni PM-ben Pitonnál, köszi!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Maya Jones   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-01-19, 21:10


Haliii Smile
Megérkeztem és mivel új vagyok nyugodtan dobjatok pm-el és olvassatok rólam Et-t ha valaki érdekel Razz Szóval, odaadhatom az első játékom valakinek Smile
xoxoMaya biglove
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-01-15, 18:38


ahoy. nagyszemu
Szeretném felavatni a karakteremet, szóval értelemszerűen játszótársra lenne szükségem. Kissé nehezen kezelhető a hölgyike, de szerintem kortól/háztól függetlenül bárkivel ki tudunk találni valami jó játékalapot, szóval nyitott vagyok mindenre. jessz Csak vigyetek!
Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-01-14, 19:08


Alexis Treyforne és/vagy Cormac McLaggen!!!
Együtt vagy külön-külön benne vagyok egy vagy egy-egy játékban. Bármilyenben. Az üzi elmegy mindkettőtöknek és megjelenik a hirdetés után is a topicban. Ott/itt vagy üzenetben egyeztethetünk.
Lavender





 
Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-01-14, 17:23


Hali!
Diákokat keresek egy kis terepgyakorlatra, vagyis legendás lény kutatásra. Két lehetőség merült fel bennem, ami nem veszélyes, de izgalmas és szép lényekről van szó.
Távol- keletre Demiguise vagy Észak- Európába Unikornis nézőbe lehet menni ti válaszotok. Alsó korhatár 15 év, de ha nagyon szeretnél még 14 évesek jöhetnek szülői engedéllyel, ami úgyis lesz mindenkinek, akinek njk a szülője. Very Happy




Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Cormac McLaggen2
Reveal your secrets
Cormac McLaggen2
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty2015-01-14, 14:21


Ha valakinek van kedve, akkor szívesen belekezdenék egy játékba, nyitott vagyok az ötletekre... Smile


A hozzászólást Cormac McLaggen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-15, 10:05-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 15 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
15 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: