ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


Tegnap 23:54-kor
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Játssz velem! - Page 9 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 9 I_voting_barJátssz velem! - Page 9 I_vote_rcap 
Kalandmester
Játssz velem! - Page 9 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 9 I_voting_barJátssz velem! - Page 9 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Játssz velem! - Page 9 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 9 I_voting_barJátssz velem! - Page 9 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Játssz velem! - Page 9 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 9 I_voting_barJátssz velem! - Page 9 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Játssz velem! - Page 9 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 9 I_voting_barJátssz velem! - Page 9 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Játssz velem! - Page 9 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 9 I_voting_barJátssz velem! - Page 9 I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Játssz velem! - Page 9 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 9 I_voting_barJátssz velem! - Page 9 I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Játssz velem! - Page 9 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 9 I_voting_barJátssz velem! - Page 9 I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Játssz velem! - Page 9 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 9 I_voting_barJátssz velem! - Page 9 I_vote_rcap 
Christopher Graves
Játssz velem! - Page 9 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 9 I_voting_barJátssz velem! - Page 9 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70715 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 59 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-02-12, 13:38


Valaki játszani? Új vagyok és próbálok bele lendülni Very Happy


A hozzászólást Michael Gladwin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-02-13, 22:53-kor.
Vissza az elejére Go down
Caliphe Faoite
Reveal your secrets
Caliphe Faoite
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-02-11, 06:55


Még egy játékra biztosan van kapacitásom. Ki szeretne elvinni? bounce

rokaize


A hozzászólást Caliphe Faoite összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-02-12, 18:31-kor.
Vissza az elejére Go down
Caliphe Faoite
Reveal your secrets
Caliphe Faoite
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-02-10, 17:22


Újonc kis elsős szeretne eligazodni a folyosók rengetegében. Ki vállalna egy túravezetést? rokaize

Párt találtam, hála Coralienek szivecske
Vissza az elejére Go down
Carmen Roughley
Reveal your secrets
Carmen Roughley
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-02-06, 18:02


Megint én. Very Happy

https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t1968-hermes-carmen#18114
Van egy ilyen kezdőm, asszem nem várok tovább arra, hogy Hermes előkerüljön, úgyhogy ha valakinek van felesleges kapacitása és csatlakozna annak nagyon tudnék örülni. nagyszemes  A fejlécet majd lemódosítom, de bárki jöhet, hogy ne kukázzam, ha már megírtam. Smile


Küldetés teljesítve, köszönöm! *-*




Azt a szerelmet viszonozzuk,
amiről azt gondoljuk, hogy megérdemeljük.
Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-02-02, 23:30


Tancsinéni unatkozik, játékostársat keres. Lehet felnőtt, diák, mindenféle. Szervezek be halálfalót is szívesen a rendszerbe, vagy csak lehet rám gyanakodni, hiszen ismertem olyanokat, akik megjárták az Azkabant. Sok a lehetőség, élvezetes szócsatákra is vevő vagyok. Very Happy

Pipa :3



S • T • R • E • N • G • H • T
P • O • W • E • R

A • N • D






A hozzászólást Sheska Thorne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-02-08, 09:56-kor.
Vissza az elejére Go down
Liesel Freya Collins
Reveal your secrets
Liesel Freya Collins
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-02-01, 21:44


No szóval szeretnék életet lehelni ebbe a kariba is, és első körben nem hirdetek hozzá karit, mert az úgyis mindig nagyon necces. Very Happy Szegénykém már vagy kétszer futott vakvágányra, szóval aki elvállalna akár valami hosszabb távú sztori erejéig annak rendkívül hálás lennék, meg minden, sütök neki sütit is, ha eljön egy talira, becs' szó. Very Happy
A karakterről, amit tud lehet röviden, hogy egy fiatal kori kviddics sérülés miatt csak napi memóriája van. A tanult dolgok megmaradnak nála valami miatt, ami az iskolához kell, de a kapcsolatait, embereket nem tud megjegyezni, csak ha felvési őket a noteszébe és azt reggelente átolvasgatja, legalábbis a fontosabb dolgokat. Így aztán nagy kihívás vele ismerkedni, igen vicces 50 első randis játékok születhetnek akár a vele való kapcsolatépítésből, meg minden ,szerintem szórakoztató játék lenne. Smile Sok-sok ötletem van vele kapcsolatban, a múltjával, a memória zavar okával, amiket eddig még nem igen sikerült hosszú távon kijátszanom sajnos, szóval áldassék a neve annak, aki felkarolna. kerlek


Küldetés előre láthatóan teljesítve. :3




Vissza az elejére Go down
Daniel C. Lafayette
Reveal your secrets
Daniel C. Lafayette
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-02-01, 17:27


Bárki jöhet, akinek van ötlete egy Aurorhoz. Egy külföldi francia auror... Nemezetközi vizeken mozgott eddig. Most a szigetország rejtélyeit fedezi fel...
Már most elgondolkodtál rajta hogy becserkész? Ne habozz. Itt vagyok.

"Laza" életvitelű aurorra vágy?
Csak egy éjszakai kalandra, egy beszélgetésre, egy harcra, vagy bármi másra vágysz, sok dologban benne vagyok. Keress fel Wink
1 karakter számára most elérhető leszek.
Aki előbb csap le rám azé vagyok.


Ui: A rokonság ez alól kivételt képez. Nekik mindig a szolgálatukra állok.

Gyors volt a jelentkező. Később még jelentkezem.
Vissza az elejére Go down
Sage Sullivan
Reveal your secrets
Sage Sullivan
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-26, 23:02


Próba-szerencse alapon beírok ide, mert alapvetően egy mondhatni macerásabb játékra hívnék valakit. Smile Egy főt maximum, mert egy játékom már fixen lesz, de vicces lehet ez is. ^^
A lényeges alap: a karakterem róka bőrben leledzik, tehát beszédet és hasonlót nem igen lehet elvárni tőle, ez a játékban a kihívás a másik fél részére is, hiszen nem fogsz kapni válaszokat és kérdéseket sem, amikre reagálhatsz. Értelemszerűen a helyszín a Tiltott Rengeteg, esetleg Roxmorts környéke, más nem opció. Smile




Elfeledheted a múltad, de attól még a múltad marad.
Vissza az elejére Go down
Lacey Stewart
Reveal your secrets
Lacey Stewart
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-26, 13:34


Sziasztok!

Új vagyok, nemrég avatták fel az előtörimet, és ha ma már nem is, de holnaptól szívesen aktív tagja lennék a csoportnak lol! Szóval, aki szeretne egy játékot, küldjön egy baglyot, és holnap bele is vághatunk, egyelőre bármikor ráérek még Very Happy

Előre is köszönöm Laughing
Vissza az elejére Go down
Assar Jarle
Reveal your secrets
Assar Jarle
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-22, 20:25


Nekem megfelel Very Happy




Egy vezetőnek nem bábukra van szüksége, hanem emberekre.
Vissza az elejére Go down
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-22, 20:23


Lavender Brown írta:
Frankie és Assar akár játszhatna is egymással Smile

*megnyomja a tetszik gombot*





Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-22, 19:41


Frankie és Assar akár játszhatna is egymással Smile



 
Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Vissza az elejére Go down
Assar Jarle
Reveal your secrets
Assar Jarle
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-22, 19:30


Hali!
ugyan egy időre eltűntem, de ha akad olyan, aki szívesen játszana, az nyugodtan keressen meg ezen vagy Drew Witcher karimnál. Csak egy magán bagoly az ára.




Egy vezetőnek nem bábukra van szüksége, hanem emberekre.
Vissza az elejére Go down
Frankie Cross
Reveal your secrets
Frankie Cross
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-18, 20:04


Frissen elkészülve, teljes harci díszben keresek játszópajtit. Játékszámom sajnos limitált, azaz még egy hely kiadó. (ronda vizsgaidőszak)

Egyelőre beteltem. Smile


A hozzászólást Frankie Cross összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-01-25, 20:56-kor.
Vissza az elejére Go down
Blake Flynn
Reveal your secrets
Blake Flynn
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-18, 10:45


Nem tudom, hogy ki hogy áll lentebb játékokkal, van akire már más karival ráírtam, szóval bedobom ezt a nehéz sorsú fiatalembert 1, max. 2 játék erejéig. Smile Lesd azért meg az ET-met, aztán egyeztethetünk esetleg már meglévő kapcsolatot, vagy valamit üziben. Smile





A boldogság múlandó, a csalódás állandó.
Vissza az elejére Go down
Karah Nielsen
Reveal your secrets
Karah Nielsen
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-17, 15:48


hello! nagyszemu
szeretném felavatni a lánykámat végre, és elkezdeni itt a játékot. ha esetleg valakinek lenne egy ötlete, nem számít milyen őrült, én általában azokra vagyok a legvevőbb. tancikal csak küldjetek egy pm-et, és megbeszéljük. (kérlek, nem akarok beporosodni. zsakos )




smile like an
angel -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-16, 01:02


Üdvösség!

Nos, én is eljutottam ide, lassan, de biztosan. Ha akad valaki, aki kapható egy kis RT-re (általában az esti órákban, úgy 18 után), és még a tiltott rengeteghez is el tud kallódni, meg még lát is lehetőséget egy ilyen játékban, az bátran írjon rám Smile

...Senki? Sad nagyonsir


A hozzászólást Morwen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-01-18, 23:55-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-12, 23:09


Üdv, hali, hello, sziasztok és a többi...

Durván 1 hónapja a fejembe szökött egy ötlet, amit eredetileg nem ennek a karakternek terveztem, de aztán variáltam, mert mégis csak hozzá illő lenne a sztori. Szóval, a lényeg, van egy alapsztorim egy játékhoz, amire bátor jelentkezőket várnék kizárólag PM-ben. Ott részletesebben leírom mi az ötletem és az alapján tovább vihetjük majd a játéktérre is. Nem egy megkötött sztoriról lenne szó, csupán egy szórakoztató jellegű játékot szeretnék véghez vinni.

Csupán az ötletet szeretném kijátszani, tehát, ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, lelkesen várom az esetleges privát üzenetét. kortanc nagyszemu

(direkt nem írogatok másokra rá, nem szeretném lesokkolni az embereket az idiótaságaimmal Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-11, 18:37


Nagyon szeretném vadiúj diákénem kibontakoztatni. Szóval, ha valaki játszana velem, te fogja vissza magát. Várom a PM-eket türelmetlenül.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-07, 10:52


Nos... én is szívesen játszanék bárkivel:). Bármire nyitott vagyok, szeretek ötletelni, de az egyszerűbb játékoktól sem zárkózom el, egyszóval tényleg jöhet bármi Very Happy. Írjon, akinek esetleg lenne kedve elviselni engem^^!
Vissza az elejére Go down
Samantha A. Delight
Reveal your secrets
Samantha A. Delight
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-06, 20:53


Bocsánat, én szívesen játszanék bárkivel, de első játéknak szeretnék inkább egy hugrás klubhelyiségeset. Esetleg lenne olyan hugrás akinek lenne pici ideje rám? Akár hárman is játszhatnánk ha mindenkinek jó Smile
flower
Köszönöm Lianának, elkeltem!


A hozzászólást Samantha A. Delight összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-01-10, 06:51-kor.
Vissza az elejére Go down
Gerda Clements
Reveal your secrets
Gerda Clements
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-03, 18:10


Ha kedvet kapnál Gerdához, nyugodtan jelezz füsttel, vagy röptess baglyot, édes mindegy... c:
Vissza az elejére Go down
Alexander Sinclair
Reveal your secrets
Alexander Sinclair
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2016-01-02, 11:47


Üdv mindenkinek!

Szívesen játszok bárkivel bármit, egy üzenetbe kerül és kitalálunk valamit Smile
Vissza az elejére Go down
Konrad Rennfjord
Reveal your secrets
Konrad Rennfjord
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2015-12-30, 10:29


Új vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy senki sem ismer. Keresek bárkit, házbélieket egy szokásos összeröffenésre, másokat találkozásra. Nem kötelező az ismerkedős játék, kerülhetünk galibába is. Aki úgy dönt, régebbről ismer, annak tudnia kell, hogy manapság csendesebb, és társaságkerülőbb vagyok, mint régen. Az, hogy ezt hogyan kezeled, kijöhet a játékban is.
Nem kertelek, írj, és megbeszéljük Very Happy


Elvileg megvagyok, gyakorlatilag aki késztetést érez, még írhat ^^
Vissza az elejére Go down
Soraya Wilkinson
Reveal your secrets
Soraya Wilkinson
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty2015-12-20, 11:52


Labilis nőszemély játszópartnereket keres magának Smile
Konkrét elképzeléseim még nincsenek, de lesznek majd, szóval ha megfogtam a fantáziád, akkor dobj nekem egy üzit és egyeztetünk veryhappy





Good guys like bad girls

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 9 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: