ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 07:22-kor
Alison Fawley


Ma 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


Tegnap 23:54-kor
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Játssz velem! - Page 14 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 14 I_voting_barJátssz velem! - Page 14 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Játssz velem! - Page 14 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 14 I_voting_barJátssz velem! - Page 14 I_vote_rcap 
Kalandmester
Játssz velem! - Page 14 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 14 I_voting_barJátssz velem! - Page 14 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Játssz velem! - Page 14 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 14 I_voting_barJátssz velem! - Page 14 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Játssz velem! - Page 14 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 14 I_voting_barJátssz velem! - Page 14 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Játssz velem! - Page 14 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 14 I_voting_barJátssz velem! - Page 14 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Játssz velem! - Page 14 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 14 I_voting_barJátssz velem! - Page 14 I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Játssz velem! - Page 14 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 14 I_voting_barJátssz velem! - Page 14 I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Játssz velem! - Page 14 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 14 I_voting_barJátssz velem! - Page 14 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Játssz velem! - Page 14 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 14 I_voting_barJátssz velem! - Page 14 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70716 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots

Alison Fawley


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Cornelius Mortensen
Reveal your secrets
Cornelius Mortensen
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-04-03, 13:50


Bármilyen meglepő is, de a hirdetésre én jelentkezem, szóval Cosette elkelt. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Cosette Morgenstern
Reveal your secrets
Cosette Morgenstern
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-04-03, 13:01


Elkelt, köszönööm Smile

Olyan személyt keresnék játékra, aki hosszú távon mondhatni fel tudná karolni ezt a kisasszonyt, hogy végre eljusson oda, hogy mondjuk az iskolai lét közelébe kerül. Már rengeteg kudarcba fulladt játékom volt vele, eltűnő játékostársakkal, de még egy újabb próbát teszek, aztán marad a biztos megoldás végső soron.

Fontos, hogy olyan valakit keresek, aki:
- Úgy érzi, hogy jó játékos és rendes méretű hozzászólásokat ír. Lereagál helyzeteket és újakat is be tud vinni a játékba.
- Aki nem tűnik el egy játékból, oldalról mert azzal már eléggé tele a hócipőm. ^^
- Aki egy határozottan kiállhatatlan, bizalmatlan és morcos hölgyeménnyel tud mit kezdeni, akit kentaurok neveltek fel és akinek halvány sejtése sincs róla, hogy kik a rokonai, honnan származik és egyáltalán nem bízik az emberekben.

https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t252-uveghazak#10747

Itt akad egy kezdőm, ha valaki kedvet érez rá és nem riad meg a fenti kitételektől, akkor írjon. Smile




Két világ között elveszhetsz félúton.
Vissza az elejére Go down
Christopher O'Neal
Reveal your secrets
Christopher O'Neal
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-31, 16:55


Mióta eltűntem, mindenkivel történt sok minden... így furcsa lenne az olyanokat onnan folytatni, ahol abbahagytuk a kiesés miatt... szóval, akinek lenne kedve hozzám, szívesen veszem a jelentkezéseket (régi játékok folytatását stb Smile )
Dobj meg egy üzivel, ha kedved támadna egy hamvaiból ismét előtűnő Aurorhoz;)




Shiver now, 'tis nothing new
Vissza az elejére Go down
Jáde Van Moezel
Reveal your secrets
Jáde Van Moezel
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-31, 16:40


Ave!  joooeg

Korlátozott számban rabolható vagyok – egyelőre két játékra van kapacitásom.

A karakterem kissé antiszociális, a munkájába temetkező, emberi interakcióktól idegenkedő auror. A foglalkozásából adódóan nagyon örülnék munkatársaknak, munkaalanyoknak – ex-halálfalóknak és egyéb csúnya, gonosz embereknek.

De nyitott vagyok más játékötletekre is. Very Happy

Figyelmeztetés: Általában hosszan és lassan írok.


A hozzászólást Jáde Van Moezel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-04-17, 17:55-kor.
Vissza az elejére Go down
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets
Kylie Aria Bryson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-30, 07:04


Megvaaan, köszönöm! lufi

Három a magyar igazság, szóóóóval megint itt vagyok. ^^
Maximum annyit tennék hozzá az alábbiakhoz, bár azt hittem elég lesz, hogy igényes játékostársat keresek egy esetlegesen bővebb, kalandos akár hosszútávú játékra. Nem baj, ha lassan írsz (azért ne két hetente, havonta), csak mindent reagálj le, ne szúrd ki a szemem tíz sorral és ilyesmi. ^^

Kylie Aria Bryson írta:
Ilyet se csináltam még, de nem akarom veszni hagyni a kezdő hszemet, szóval egy próbát megér. ^^

https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t1240-valaki-kylie#10616

Várok ebbe a játékba egy db játékostársat, természetesen a valakit majd átírom az illetőre, amennyiben meglelem. Nincs kikötésem, hogy fiú vagy, vagy lány, a házadra sem, csupán, hogy az iskolához tartozz. Nem vagyok durván gyors, átlag pár naponta tudok hozzászólást írni, de mindenképpen nem eltűnő és figyelmes játékostársat szeretnék, aki tudja értelmezni, amit leírtam egy hozzászólásban és aktív játékosként tud kezelni helyzeteket, önmaga is felvetve újat, ha arról van szó. Tudom sok a kikötés, de hát hátha. ^^

Ha érdekel a dolog dobálj meg pm-mel, vagy akár írhatsz is oda, a kezdő már ugye meg van. ^^



együtt újra egész lehet.
 
Két megtört lélek
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-29, 23:14


Üdvözlet!

Újdonsült Hugrás játszótársat keres! Nem szeretek kisregényt írni egyes reagoknál, ezért ilyesmit senki ne várjon. Annyit írok, amennyi épp jön, csak semmi rizsa.

Akit érdekel egy perverz hugrás, az jelentkezzen bátran!
Vissza az elejére Go down
Darius Benedict
Reveal your secrets
Darius Benedict
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-29, 07:42


Mardekárosok figyelem! Aki érez némi indíttatást egy játékra, nézzen be hozzám. Akár több háztársat is szívesen látok Smile
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t1230-benedict-szoba#10558
Vissza az elejére Go down
Jonathan Stark
Reveal your secrets
Jonathan Stark
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-26, 00:43


A jelek szerint a testvérkém nagyon eltűnt, .s a karit viszont nem szeretném eldobni, így játékostársat keresnék, lehetőleg hasonló munkakörben lévőt, mint én Very Happy ha nincs testvér, akkor állok be máshoz. PÜben lehet jelentkezni ^^ már ha kell valakinek egy tanácsadó féleség farkasokkal Very Happy



Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-25, 23:03


Halihó!  biglove

Nos játékostársat keresek, egy vagy több játékra. Very Happy Ötletem még ugyan nincs, de majd ha együtt összedugjuk a fejünk akkor biztos kitalálunk valamit. nagyszem  
Emellett akinek kedve szottyan az nyugodtan jelezheti, hogy igazából melyik karakteremmel játszana szívesebben (Bailey, Mandy, Zivon vagy Jeremiah), melyiket preferálja és kivel tudna elképzelni egy játékot. veryhappy  PM-ben lehet zargatni játékügyben ennél a karakteremnél vagy Bae-nél (vele többet vagyok fent és hamarabb észreveszem az üzeneteket).  zsakos
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-24, 21:25


Friss hús a piacon!

Eladnám első, vagy második játékomat. Ára egy PM-es üzenet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Altan Munkhbold
Reveal your secrets
Altan Munkhbold
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-24, 21:02


Mesélő kerestetik!

Mivel mi elég sokat mesélünk, nem sok alkalmunk van együtt játszani, de most kifejezetten ez lenne a szívem vágya. Szeretnék egy igazi véres, kalandos vikinges sztorit, amiben Rasmus, Sheska, Die, Sybella vannak benne rajtam kívül, tehát nagyon jó lenne, ha mesélne nekünk valaki egyet Smile
Kérem, hogy csak olyan vállalja el, aki valóban megpróbálkozna a meséléssel, netán már mesélt is. Ha nem, adunk kalandmestert, de ne tűnjön el, ne adja fel, legyen pörgős. Ha magadra lesz a leírásban, akkor kérlek Draco-nak PM! És előre is köszi!



***
Vissza az elejére Go down
Yuushi Arata
Reveal your secrets
Yuushi Arata
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-22, 23:47


Szerintem egy játék még belefér nekem. Egy-két napi reagálási időre gondoltam, szituáció random, avagy esetleg egy alapvető ötletet beszélhetünk, ha igény van rá. Kikötésem nincs a karaktereket illetően.
Vissza az elejére Go down
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets
Kylie Aria Bryson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-22, 20:56





együtt újra egész lehet.
 
Két megtört lélek
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-22, 20:47


Friss hús vagyok, bevállalom a játékot! Smile

Kylie Aria Bryson írta:
Senki többet? ^^

Kylie Aria Bryson írta:
Ilyet se csináltam még, de nem akarom veszni hagyni a kezdő hszemet, szóval egy próbát megér. ^^

https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t1162-valaki-kylie#9932

Várok ebbe a játékba egy db játékostársat, természetesen a valakit majd átírom az illetőre, amennyiben meglelem. Nincs kikötésem, hogy fiú vagy, vagy lány, a házadra sem, csupán, hogy az iskolához tartozz. Nem vagyok durván gyors, átlag pár naponta tudok hozzászólást írni, de mindenképpen nem eltűnő és figyelmes játékostársat szeretnék, aki tudja értelmezni, amit leírtam egy hozzászólásban és aktív játékosként tud kezelni helyzeteket, önmaga is felvetve újat, ha arról van szó. Tudom sok a kikötés, de hát hátha. ^^

Ha érdekel a dolog dobálj meg pm-mel, vagy akár írhatsz is oda, a kezdő már ugye meg van. ^^
Vissza az elejére Go down
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets
Kylie Aria Bryson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-20, 16:02


Senki többet? ^^

Kylie Aria Bryson írta:
Ilyet se csináltam még, de nem akarom veszni hagyni a kezdő hszemet, szóval egy próbát megér. ^^

https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t1162-valaki-kylie#9932

Várok ebbe a játékba egy db játékostársat, természetesen a valakit majd átírom az illetőre, amennyiben meglelem. Nincs kikötésem, hogy fiú vagy, vagy lány, a házadra sem, csupán, hogy az iskolához tartozz. Nem vagyok durván gyors, átlag pár naponta tudok hozzászólást írni, de mindenképpen nem eltűnő és figyelmes játékostársat szeretnék, aki tudja értelmezni, amit leírtam egy hozzászólásban és aktív játékosként tud kezelni helyzeteket, önmaga is felvetve újat, ha arról van szó. Tudom sok a kikötés, de hát hátha. ^^

Ha érdekel a dolog dobálj meg pm-mel, vagy akár írhatsz is oda, a kezdő már ugye meg van. ^^



együtt újra egész lehet.
 
Két megtört lélek


A hozzászólást Kylie Aria Bryson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-03-22, 20:59-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-18, 01:58


Akadt egy játék ötletem és erre keresnék, egy vagy akár több (nagyon) bátor és kalandvágyó játszótársat.

Az alapötletem a következő, Görögországba mennénk egy kezdetben nyugodtnak tűnő kirándulásra, ám később valahogy összefutnánk egy kimérával és azt próbálnánk legyőzni, vagy menekülni.

A kiméra jellemzői: Bizonyítottan varázslót ölt / idomításra, szelíditésre alkalmatlan.
A kiméra görög szörnyetegfaj. Oroszlánfeje, kecsketeste és sárkányfarka van. Rendkívül veszélyes, gonosz és  vérszomjas bestia. Egyetlen olyan esetet ismerünk amikor valakinek sikerült elpusztítania egy kimérát, de a győztes varázsló annyira kimerült a harcban, hogy nem sokkal később lezuhant szárnyas lováról és szörnyethalt.


Akinek sikerült  felkeltenem  az érdeklődését, az dobjon meg egy PM-mel. Smile


A hozzászólást Amanda Sally Bones összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-03-20, 17:36-kor.
Vissza az elejére Go down
Park Nam Jin
Reveal your secrets
Park Nam Jin
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-17, 22:39


Hát akkor én is bedobnám magam ide gyorsan. Smile Nem kell megijedni tőlem, kedves, aranyos bácsi vagyok, nem eszek meg senkit, szóval nyugodtan lehet zaklatni pm-ben. Cool





How do I live without
the ones I love?

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-17, 16:38


Bármilyen játékra keresek bármilyen típusú jelentkezőt, ha lehet páros játékra... még Smile Bele kell szoknom még a rendszerbe, stílusba, ilyesmikbe ^^ Többen is jelentkezhettek, ha jól értettem, bármennyi párhuzamos játék is mehet egyszerre Smile
PÜben megtaláltok, akinek felkeltettem az érdeklődését (komolyan, mintha egy társkereső oldalon lennék Very Happy) köszönyöm :3
Vissza az elejére Go down
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets
Kylie Aria Bryson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-15, 14:05


Ilyet se csináltam még, de nem akarom veszni hagyni a kezdő hszemet, szóval egy próbát megér. ^^

https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t1162-valaki-kylie#9932

Várok ebbe a játékba egy db játékostársat, természetesen a valakit majd átírom az illetőre, amennyiben meglelem. Nincs kikötésem, hogy fiú vagy, vagy lány, a házadra sem, csupán, hogy az iskolához tartozz. Nem vagyok durván gyors, átlag pár naponta tudok hozzászólást írni, de mindenképpen nem eltűnő és figyelmes játékostársat szeretnék, aki tudja értelmezni, amit leírtam egy hozzászólásban és aktív játékosként tud kezelni helyzeteket, önmaga is felvetve újat, ha arról van szó. Tudom sok a kikötés, de hát hátha. ^^

Ha érdekel a dolog dobálj meg pm-mel, vagy akár írhatsz is oda, a kezdő már ugye meg van. ^^



együtt újra egész lehet.
 
Két megtört lélek


A hozzászólást Kylie Aria Bryson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-03-22, 20:59-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-12, 09:58


Játszótársat keresek. Jelentkezhet bárki pm-ben, akinek kedve van hozzám. Ígérem, senki sem fog unatkozni Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-08, 14:15


Most, hogy végre visszatértem az életbe, szívesen játszanék több emberrel is. Nekem teljesen mindegy milyen a karaktered, biztos vagyok benne, hogy valamit kifogunk hozni egy játékból Smile
Pm-ben nyugodtan lehet zaklatni, nem harapok ^^
Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-08, 09:04


Egy bónusz játékot be tudok vállalni, szóval ha valaki játszana velem, akkor üzizzen Draconak Smile




Az angyalunkat
S nem mi választjuk!



Vissza az elejére Go down
Sybella Balston
Reveal your secrets
Sybella Balston
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-07, 20:12


Üdv!
Mivel három játékom is befagyott, szeretnék játékostársat/kat keresni.
Varázshasználóval és/vagy ex-halálfalóval szeretnék játszani. Mindegy mit csak haladjunk. Smile




A két legfontosabb nap az életedben: a nap amikor megszületsz, és a nap, amikor megtudod, miért.





Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: William Roy   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-05, 11:19


Hát...itt is megpróbálkozok még egyszer! Smile Nincs kedve valakinek játszani velem? Még mindig csak, egy játékom van! Szóval....aki szeretne velem játszani az dobjon egy pmet Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty2015-03-02, 23:17


Lavender Brown írta:

Tökély! Akkor a holnapi nap folyamán írok választ. Smile

Figyelem! A hirdető elkelt! Smile

át is írtam és köszönöm, hogy ilyen gyorsan lecsaptál a játékomra joooeg szeretlek
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 14 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: