ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Missy Foster házikója - Page 2 I_vote_lcapMissy Foster házikója - Page 2 I_voting_barMissy Foster házikója - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Missy Foster házikója - Page 2 I_vote_lcapMissy Foster házikója - Page 2 I_voting_barMissy Foster házikója - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Missy Foster házikója - Page 2 I_vote_lcapMissy Foster házikója - Page 2 I_voting_barMissy Foster házikója - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Missy Foster házikója - Page 2 I_vote_lcapMissy Foster házikója - Page 2 I_voting_barMissy Foster házikója - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Missy Foster házikója - Page 2 I_vote_lcapMissy Foster házikója - Page 2 I_voting_barMissy Foster házikója - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Missy Foster házikója - Page 2 I_vote_lcapMissy Foster házikója - Page 2 I_voting_barMissy Foster házikója - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Missy Foster házikója - Page 2 I_vote_lcapMissy Foster házikója - Page 2 I_voting_barMissy Foster házikója - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Missy Foster házikója - Page 2 I_vote_lcapMissy Foster házikója - Page 2 I_voting_barMissy Foster házikója - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Missy Foster házikója - Page 2 I_vote_lcapMissy Foster házikója - Page 2 I_voting_barMissy Foster házikója - Page 2 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Missy Foster házikója - Page 2 I_vote_lcapMissy Foster házikója - Page 2 I_voting_barMissy Foster házikója - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Missy Foster házikója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Missy Foster házikója   Missy Foster házikója - Page 2 Empty2018-06-20, 08:54


First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Missy Foster házikója   Missy Foster házikója - Page 2 Empty2018-06-20, 14:55



[You must be registered and logged in to see this image.]

Bex, Missy & Kath

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem vagyok kifejezetten profi szervező, de bár nem szabad sajnálnom Bexleyt, de ennek ellenére mégis segíteni szeretnék neki, ha már ennyire érdekli a családja... a családunk, habár engem valahogy sosem érdekeltek a Benedictek, ahogyan én sem őket. Gondolom eszük ágában sem volt foglalkozni vele, ha Darius mesélt is netán rólam odahaza, hiszen az anyám mugli, az apám meg elhagyta a családját... ez nem épp a legjobb alap valami nagy családi karácsonyhoz. Arról nem is beszélve, hogy ha jól sejtem azok a nagy családi karácsonyok se szoktak kifejezetten kellemesek lenni egy komoly család mellett. Úgy beszéltem meg Missyvel a gyengélkedőn, hogy mivel amúgy is egy hét múlva ahhoz képest, hogy Bexleyvel beszéltem Roxmortsi hétvége lesz, az utolsó az évben eleve Missynél találkozunk majd. Kétlem, hogy Bexley szívesen jött volna le velem együtt Roxmortsba és nem a háztársaival. Azt nem hiszem, hogy a mi... rokoni szintünk már itt tartana, meg hogy velem akarna mutatkozni, ezért ezt a lehetőséget fel se ajánlottam neki, csak futólag szóltam neki pár napja, hogy akkor mikor és hol lenne a találkozó, azaz megadtam neki Missy pontos címét, én pedig lebeszéltem vele is, hogy mikor érkezünk majd. Próbáltam úgy belőni, hogy a babák aludjanak, de ez egyelőre még nem mindig száz százalékos, szóval majd meglátjuk. Maximum segítek és foglalkozom velük, amíg ők beszélgetnek, vagy ilyesmi.
- Megjöttem! - lököm be az ajtót. Missy gondolom az emeleten lehet és épp lefekteti a kicsiket, vagy már kész és a konyhában ügyködik? A nappali üres, annyi biztos, és Bexley is mindjárt érkezik majd, szóval egyelőre a konyha felé indulok, ha netán van ott olyasmi, amivel már előkészült, akkor kihozom a nappali kis asztalára. Biztos, hogy készült valami sütivel, vagy egy kancsó limonádéval, ahogyan ismerem és talán... mondom talán azért kicsit én is kíváncsi vagyok rá, hogy miket mesél a Benedictekről, vagy is milyen lehet a családom azon része, amiről nem tudok az ég világon semmit sem.


[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Missy Foster házikója   Missy Foster házikója - Page 2 Empty2018-06-20, 08:54


[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Missy Foster házikója   Missy Foster házikója - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Missy Foster
» Jensen és Leticia kervárosi házikója
» A Foster-kastély
» Missy & Royden
» Missy & Cornelius

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Otthonok-
Ugrás: