ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Megan & Tommy  - Page 2 I_vote_lcapMegan & Tommy  - Page 2 I_voting_barMegan & Tommy  - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Megan & Tommy  - Page 2 I_vote_lcapMegan & Tommy  - Page 2 I_voting_barMegan & Tommy  - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Megan & Tommy  - Page 2 I_vote_lcapMegan & Tommy  - Page 2 I_voting_barMegan & Tommy  - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Megan & Tommy  - Page 2 I_vote_lcapMegan & Tommy  - Page 2 I_voting_barMegan & Tommy  - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Megan & Tommy  - Page 2 I_vote_lcapMegan & Tommy  - Page 2 I_voting_barMegan & Tommy  - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Megan & Tommy  - Page 2 I_vote_lcapMegan & Tommy  - Page 2 I_voting_barMegan & Tommy  - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Megan & Tommy  - Page 2 I_vote_lcapMegan & Tommy  - Page 2 I_voting_barMegan & Tommy  - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Megan & Tommy  - Page 2 I_vote_lcapMegan & Tommy  - Page 2 I_voting_barMegan & Tommy  - Page 2 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Megan & Tommy  - Page 2 I_vote_lcapMegan & Tommy  - Page 2 I_voting_barMegan & Tommy  - Page 2 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Megan & Tommy  - Page 2 I_vote_lcapMegan & Tommy  - Page 2 I_voting_barMegan & Tommy  - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Megan & Tommy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Tommy Jeffers
Reveal your secrets
Tommy Jeffers
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-07-03, 21:52


First topic message reminder :

***



[You must be registered and logged in to see this image.]

Ameddig nem adsz helyet a lelkedben valakinek,

aki éppolyan fontos neked, mint saját magad,
addig mindig magányos maradsz.
.....................................................................................................
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-10-05, 22:58






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Zene ♫

Aktuális viselet

Made by
Tommy & Megan

Egyfajta flegmatikus unott fejjel bámulok magamelé, egészen addig, ameddig nem körvonalazódik, hogy a nő a hajammal már is végzett. Túlságosan elvonta a figyelmem Tommy figyelmeskedése, és ahogy eltávolodik tőlem, bár egy kis mosoly lapul az ajkam szélén, azonnal szemforgatok egyet, és egyetlen gondolat körvonalazódik bennem, bár nem is olyan nagy ellenszenvvel: pincsi. Amennyire ezt lehet nem ellenszenvesen gondolni, én most éppen úgy gondolom. Persze amennyire úgy tűnik, hogy ismerős itt, és szeretik, annyira lenne gáz, ha mindezt hangosan sikerült volna az orrom alá mormognom. Pillanatokon belül itt van, átveszem tőle először az italt, majd az ételt is. Tényleg jól esik most néhány falat, az elmúlt időszakban nem egy étkezést kihagytam, nem igazán volt miért felkelnem, még a munkába is vonszoltam magam. Mármint, a szokásosnál jobban.
A madame szelíd erőszakkal húzza folyton a fejemet, de kezdek el eszegetni, különösebb élvezet nélkül. Nem azzal van a probléma, hogy nem jót hozott, szimplán azzal, hogy az íz, mint olyan, nagyon ritkán kelti fel az érdeklődésem. Csak megeszem, mert kell, mert korog a gyomrom, és mert nem szeretnék elájulni azon a bálon az alultápláltságtól. Még a végén tényleg igaza lenne, csak nem az idegességtől puffannék a földön ebben az elegáns cicomában. Jó, tényleg csinos. Vagy olyasmi.
- Hát, gondolom a legegyszerűbb, ha azt mondjuk, hogy a suliból, kb. egykorúak vagyunk, szóval szerintem logikus. - vonom meg a vállamat, aztán egy nagyon nagy levegőt veszek, mint aki éppen a világot akarja megváltani a következő mondandókkal. - Megan Smith, ex-Hugrabug, most végeztem a hetedikkel, Roxmortsban dolgozom a Calamus pennaboltban, szabadidőmben szobrászkodom és térplasztikákat csinálok. - sorolom egy szusszra a hatalmas "megnyílásomat". Amiben lényegében csak a tények voltak, de ennél mélyebben tuti, hogy senki nem fog ott belemenni, meg én se túlságosan érintenék ezeken kívül más témákat szívesen. Ezeket se, de hát, igaza van, valamit tudnunk kell egymásról, hogy ne nézzék ki a fizetett random kísérőért. .



[You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Tommy Jeffers
Reveal your secrets
Tommy Jeffers
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-09-27, 16:18






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Zene ♫

Aktuális viselet

Made by
Megan & Tommy


 Az eddigi stílusát megítélve cseppet sem vagyok benne biztos, hogy érdemes-e kiemelni, hogy mennyire csinos. Eddig is tudtam, hiszen hozzá mentem oda, aztán ott van az a kardinális kérdés, hogy eredetileg nem vele mentem volna, csupán a pénz igen sok kaput megnyit, és most tulajdonképpen megvettem a társaságát, így magától értetődő, hogy meg akar felelni nekem. Ráadásként, ha már sorolom magamat az ellenérveket a bókkal szemben, valahogy úgy érzem, a negatív hangulata egyébként is felülemelkedne mindenen, amit tőlem kap, így nem értékelné, vagy csak felszínes, kötelező udvariasságnak venné. Belegondolhatnék, hogy pár éve még én is ilyen voltam Cyra miatt, hogy aztán másokon vezessem le a vakvágányra került életem minden sérelmét, és talán Megan esetében valami komoly elhagyatottság ül ki ennyire az arcára, hogy az enyémet küldi csatába a középkorú csajszi ellenében. Egyébként már nem is fáj a pofon, a férfiegó sok mindent elbír, én pedig nem is élem meg kudarcként, az az apró mosoly, vagy rándulás az ajka szegletében igenis győztes háborút jelentett. Villámháborút persze. Csupán bólintok, már nem az én kezemben van a tincsei sorsa, így a madame veszi kezelésbe, néhol valóban kurtit, de csak hogy a begöndörítésnél legyen benne némi lépcsőzetes elrendezés. Pár perccel később, amikor felnézek az újságból, már helyén a konty, és fehérarany csatok kerülnek leszorításként, mintha minimum ékszerésznél is lennék. Néha azért odahúzom a székemet, többet között a felajánlásnál is, és igyekszem nem túl meglepődött arcot vágni, amikor elfogadja az ötlet. Sőt, meg is köszöni. Ezen már egy szélesebb mosolyt produkálok. – Rögtön. – Láthatóan már ismerem a járást, amiből talán azt is leszűrheti, hogy sok lányt hozok ide, de a madame szórakozott mosolyú fejcsóválásából az derülhet ki, hogy csak én szoktam idejönni vágatni, vagy éppen egy szép kiegészítőért, mert picit idegen ez így nekem, mintha nem lenne időm az egész lányokkal való foglalkozásra. Manapság valóban nincs. Pár rövid perccel később egy teasüteményekkel megrakott tálcával térek vissza, és egy nagy adag hűs töklével. Amíg a lány haját véglegesre igazgatják, ehet, és ihat is.
- Kissé sokat hagytam rá, most meg úgy fest, hogy időben vagyunk, nem is kell kapkodnod. Nem hiszem, hogy bárki belekérdezne, de azért egyeztessük, honnan ismerjük egymást? Nem akarlak kellemetlen helyzetbe hozni. – Még akkor sem, ha pénzért segít, régen kinőttem abból, hogy bárkit megalázzak. Persze a durva Cyrás dolog után vagy két évig ez volt a cél, de annak már vége. Nem út, ha valaki örökké a bosszúállás nevében bánt meg másokat, hiszen vélhetően én is összetörtem ártatlan női szíveket, és így neveltem ki a leendő rosszlányokat, akik más fiúkkal csinálják ugyanezt.






[You must be registered and logged in to see this image.]

Ameddig nem adsz helyet a lelkedben valakinek,

aki éppolyan fontos neked, mint saját magad,
addig mindig magányos maradsz.
.....................................................................................................
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-09-25, 21:03






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Zene ♫

Aktuális viselet

Made by
Tommy & Megan

Nem figyelek oda rá annyira a kocsiban, hogy észrevegyem, hogy a visszakérdezésem milyen hatással van rá. Nem vagyok otthon abban, hogy mások kedvében járjak, vagy egyáltalán törődjek mások véleményével, de most muszáj lesz megerőltetnem magamat. Kihúz a kocsiból tehát, aztán a nevetését hallva egy kicsi félmosolyt én is megejtem, de csak azért, hogy biztosítsam, Soha nem fogom elfelejteni azt a pofont és az este további részében is számíthat észrevétlen utalásokra rá a társaságban.
Mikor szépen elkezdem magamon méregetni a vörös ruhát amit kaptam, végigsimítok a vonalán, kicsit megdobálom most még egyszerűen kiengedett hajamat. Jó, oké, lehet, hogy egészen tetszik nekem a látvány. Lehet, hogy már-már csinos vagyok. Vagy nevetséges? Képtelen vagyok egyelőre eldönteni, de a Madame-on látszik, hogy tetszik, amit lát, és Tommy is egészen ennek a jeleit adja. Kicsit megvonom a vállam, miután utolsó pillantást vetettem a tükrökre, aztán beülök a fodrász székra és a szemem sarkából az alkalmi főnökömre nézek.
- Az se baj, ha vágnak egy kicsit, csak szabadon. - válaszolom, egyszerre a fodrásznak is szólva. Nem vagyok valami hiú teremtés, nincsen bajom alapjáraton a külsőmmel, de ez nem azt jelenti, hogy ragaszkodom hozzá foggal körömmel. Persze sokat vágatni nem nagyon engednék, de biztos vagyok benne, hogy feltűzött csinos haj lesz a vége, ahhoz meg nem igazán kel vágni. Kicsit meglep a srác kérdése, annyira, hogy egy fél percre le is fagyok. Nem csak azért, mert törődik azzal, hogy éhes vagyok-e, hanem azért is, mert azt hiszi, hogy én ezt az estét túlizgulhatom. Mit is? Hogy álldogálok és beszélgetek random emberekkel? Igen, ha lelkiismeretes, érzékeny lélek lennék, akkor szenvedhetnék őszintén azon, hogy sárvérűként most teljesen másnak kell kiadnom magam, különben tuti leégetem ezt a srácot, de inkább úgy megyek neki, hogy sima ügy lesz, semmi probléma se merül fel, mert miért lenne baj. Egyszerűen nem csesződhet el mindig minden.
- Valami kaját elfogadnék, de inkább vagyok szomjas egy kicsit. - válaszolom végül, vagy egy perc hallgatás és bámulás után, miközben a Madame babrálni is kezdett a hajammal. Rápillantok Tommy-ra, egy egészen rövid pillanatig most csak bámulom a tekintetét, aztán kibökök egy olyan szót, ami igazán idegen az ajkaimnak. - Köszi. - Aztán vissza is fordulok, hogy ne a nőnek kelljen folyton visszaforgatni az arcomat. A tükörrel szemben ülök, mint minden normális fodrászatban szokás, így Tommy is láthatja a megdöbbenésem, amikor meglátom, hogy ennyi idő alatt, ami nekem két percnek se tűnt, az asszony már egy kész frizurát hozott össze, pedig még mocorogtam és forgolódtam is. Konty, beállított fürtök, rózsák a hajban, minden ami kell.
- Mi a f... - fut ki a számon, oda se figyelve, aztán csak méregetem az új külsőmet némán, szinte bizalmatlanul, pedig tudom, hogy magamat látom.  



[You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Tommy Jeffers
Reveal your secrets
Tommy Jeffers
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-09-20, 06:10






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Zene ♫

Aktuális viselet

Made by
Megan & Tommy


Megrándul az ajkam, ahogyan visszamondja a kulcsszót. Még ő sem ismer eléggé ahhoz, hogy tudja, pontosan milyen éllel is mondom. Én magam sem vagyok túlzottan társasági ember, hosszú éveken át be voltam depizve Cyra miatt, és a hátam közepére sem kívántam a szüleim által rám erőltetett társasági életetet, még most is bennem van a feszengés, hogy legszívesebben elvonulnék iszogatni, s az indiai üzlettársra bíznám a tárgyalást. Így van ez, hogy én, mint a jóképű, feltörekvő céges csupán köszöngetek, és agyalok a tervemen, hogy aztán az ügyvéd irasson alá minden lényegi kérdést. Apró mosoly azért mégiscsak kicsusszan belőlem, ahogyan észreveszem többedik alkalommal, hogy Megan szintén nem egy közösségi lény, ebben legalább hasonlítunk. Míg én nagyjából tisztában vagyok az elit ránk gyakorolt nyomásának szabályairól, addig a lánynak mindezt súlykolnom kell. Sebaj, ennyi pénzért azt hiszem eladhatom neki a kulturált viselkedési normákat. Nem ellenkezik, csupán megjegyzéseket tesz. Vagyis inkább kiemel. Hiszen arra végképp nincs időnk, hogy még veszekedjünk is, pedig istenemre mondom, alaposan beindította a kedvemet, hogy mennyire egyedien rí le róla az önmarcangolás. Nem tudom, hogy sajnáljam, vagy az erőt lássam bennem, vélhetően ez egy este alatt ki sem fog derülni, onnantól pedig elvállnak útjaink. Számomra természetes, hogy kisegítem az autóból, s így belém tud kapaszkodni, nem pedig a saját egyensúlya alapján két kézzel, s szemet hunyok az apró fintor felett, ha szintén újdonság, hogy valaki odafigyel rá.
- Hah, azt hiszem sosem fogod elfelejteni, hogy milyen jó kis jelentetet hoztál nekem össze. Nem, nem rokonok. Látod valaki nem csapkodja az arcomat. – Nevetek fel halkan, hogy aztán mosollyá szelidítsem a vidámságot, szerencsére a kéznyom már nem látszik, a pár perces repülés teljesen elhalványította, különben folyamatos derűt volnék kénytelen szállítani a lánynak. Kissé kihátrálok a jelenetből, ha nem is szó szerint, csupán a beszélgetésből. A szalon vezetője bólint, mintha Megan haját és szemét vizslatná a kért ruhaszín összefüggésében. Majd bólint, s int, hogy a lányka csak kövesse. Míg én helyet foglalok az ügyféltérbe, ők ketten, no meg két asszisztens hátramennek próbálgatni, s hamarosan, vagyis férfiidővel mérve kínzóan hosszú percek után térnek vissza, már ettől leesik az állam, ám mindössze alig-meglepetésül morranok fel, mintha elismerném, amit látok. Visszasüppedek az újságomba, ám időnként felpillantok, hogy lássam a részeredményeket. Egyértelműen csinos, de a Madam a kért ruhaszín tekintetében még ügyesen adta alá a választási lehetőségeket, hogy az én stílushoz, az üzlet miatt is passzoljon. Az öltöny zsebrészébe kapok egy színben nagyon is hasonló selyemkendőt, hogy látszódjon az összeöltözés. Kissé közelebb húzom a székemet a fodrászéhoz, letéve az újságot. – Nem fognak belőle vágni, csak igazítanak. Kérsz addig valami ennivalót? Nem akarom, hogy túlizguld, és rosszul legyél. – A Madam már neki is esik a sötét tincseknek, villámgyorsan mozognak a kezei, egyenlőre még nem tudni, hogy is fog kinézni a dolog.






[You must be registered and logged in to see this image.]

Ameddig nem adsz helyet a lelkedben valakinek,

aki éppolyan fontos neked, mint saját magad,
addig mindig magányos maradsz.
.....................................................................................................
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-09-19, 21:58






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Zene ♫

Aktuális viselet

Made by
Tommy & Megan

- Ha szeretnéd, akkor úgy lesz. - válaszolok, kicsit vállvonogatva a ruhára és a hajra. Igazából, ha nekem nem kell semmit csinálni, csak tűrni, hogy felöltöztetnek meg kürbeugrálnak, akkor azt talán el tudom viselni. Mondjuk úgy az első három ruháig és az első három frizuráig, mert utána tuti elkap majd a frusztrálság, hogy még is mit várnak tőlem. Az ablakok sötétítettek, de azért látni kifelé, szóval bámulom a tájat innen fentről. Nem vagyok egy seprű akrobata, Csikócsőr vagy a Thesztrálok hátán meg főleg nem nézelődtem még körbe az égből, szóval már is sikerült a srácnak újat mutatnia. Csak a tekintetemen látszik picit az álmélkodás, nagyobb jeleket nem adok, de ha ismerne tudná, hogy tőlem már ez is sok.
- Csacsogjak. - visszhangzom, kicsit kiesve a bájos hangnemből, mert azt hiszem ezt a szót még életemben nem használtam, de nem is hallottam túl gyakran. Jó, nem vagyok kőbunkó, néha olvasok ezt-azt, szigorúan nem tankönyveket, de a csacsogás olyan mai és olyan csitris, hogy kiver tőle a víz.
Gyorsan odaérünk, hiszen csak Roxmorts gazdagnegyedébe megyünk, és hiába lakok a kisvárosban, túl gyakran errefelé nem szoktam sétálgatni. Amikor Tommy ajtót nyit nekem és nyújtja a kezét, kicsit összevonom a szemöldököm, végül elfogadom és úgy mászok ki, de az orrom alatt majdnem felmorranok, hogy könnyebb lett volna, ha mind a két kezem szabad. Hát, nem vagyok ehhez szokva, és így elsőre nem akartam nagyon támaszkodni rá, így meg olyan voltam, mint egy esetlen elefánt, akit kihúz a kocsiból. De amikor mind a két lábam stabilan áll, szépen végignézem a jelenetet és engedelmesen követem az asszonyt a szalonba. Egészen aranyos, hogy ilyen anyaisággal köszöntötte a srácot, szóval kicsit szemöldökméregetve nézem őket. Vagy gazdagéknál mindig ilyen szivélyesek?
- Biztos, hogy nem rokona annak a nőnek, aki pofán vágott? - kérdezem halkan, úgy, hogy a Madame fülébe ne jusson, mikor éppen a nő mutatja nekünk az utat. Ahogy Tommy leül és a kérdés hozzám érkezik, szinte úgy érzem magamat, mintha cserbenhagyásos gázolás áldozata lennék.
- Őőő... Megan. És nem tudom. - válaszolok, kicsit a srác felé pillantva a vállam fölött, hátha kisegít valami konkrétummal. - Ruha az kell. Nem akarok nagyon dekoltázs villantósat, nem is hiszem hogy illene oda. Valami... vörös? - mondom, vagy inkább kérdezem, és most először hagyom abba a hely fixírozását és emelem a tekintetem tényleg a szabónő szemébe. Egy pillanat alatt le lehet vágni, hogy fogalmam sincs mit akarok, és a döntés az ő kezében van. De ez a kéz egészen biztosan szakavatottan fog dönteni. Szóval csak hagyom, hogy felbukkanjanak a vörös ruhák sorban, és már az első-második választásánál a nőnek azonnal bólintok. Egy vállatlan csőtop-szerű felsőrész és egy térd alá érő A vonalú alsó rész, semmi flanc, egészen egyszerű. Ha meg Tommy azt mondja, hogy túl egyszerű, majd felcsicsázhatják a hajamat, vagy valami. Így is elég necces lesz a ruhácskába öltözés, csak az a háromszáz galleon tart életben, ami már is ott lapul a zsebemben. Ha a srác áldását adja, akkor felpróbálom, és jöhet a haj és minden más, a ruhához kell választani a kiegészítőket és a frizurát, ezt tudom. Na jó, egyszer már a kezembe akadt a BosziSikk magazin, puszta véletlenségből.  



[You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Tommy Jeffers
Reveal your secrets
Tommy Jeffers
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-09-17, 10:28






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Zene ♫

Aktuális viselet

Made by
Megan & Tommy

Nem az én tisztem kifaggatni, hogy miért ilyen negatív. A szerencsés, vagy szerencsétlen véletlen hozta így, hogy ő is beleillik a profilba, szép és értelmes, tehát ma estére kiváló társaság lehet, utána pedig úgyse akarna velem találkozni, hiszen már hangot is adott a véleményének, miszerint engem csak az olyan lányok érdekelhetnek, akiket meg lehet venni némi csillogással. A sors iróniája, hogy ezúttal őt is, szüksége van a pénzre, de mintha a rossz gondolatait sem ártana elfújni egy kis időre, hogy velem veszekedhet, vagy éppen másféle szerepet kell játszania pénzért, így a saját gondjait legalább félreteheti egy időre. Egyébként érdekelne a háttere, de aligha hiszem, hogy pár óra alatt megnyílik nekem. És miért is tenné, fordított helyzetben én sem tenném, a saját gyerekkori nyűgjeim, és az ebből eredő következmények mélyen el vannak temetve. Nem túlzottan érdekel a pénz, talán ezért is tévedek az érmékkel, az utóbbi időben szinte mindent a bankon keresztül intézek, és a legtöbb esetben nem is fizetek szó szerint, csak megjelenek, készül egy számla, amit elküldenek a Gringotts-ba. Ha merő véletlenségből eszembe jutna, hogy Megannak mennyit is adtam, akkor se vonnám vissza.
- Én azért örülnék neki, ha a ruha és a haj rendben lenne. – Ülök be mellé, és már emelkedünk is, hogy egy tiszteletkört téve a Roxfort tornyai felett már repüljünk is a falu felé, amelynek igenis van egy elitebb része, ahol a menőbb üzletek vannak, no meg a gazdagok helyi házai, kastélyai. Ez már nem a Zonkó, és társai, ahol a diákok vásárolnak. A domboldalon van az elitebb negyed, mondhatni egy helyi Beverly Hills.
- Ezt aztán nem várom tőled, nincs meg hozzá a szakmai háttered, amit nem lenézésből mondok. Inkább beszélgess, csacsogj, hagyd őket beszélni. A kellemes megjelenés úgyis adott. – Biccentek, mintha ezt bóknak szánnám, miszerint igenis jól jártam, látatlanban mondhatom, hogy Kat és ez a lány, Megan, nos minőségi csere volt. Pár percnyi repülés után szállunk le a Roxmorts oldalán, közvetlenül a fodrászat előtt. Ahogyan a sofőr nyitja az ajtót, egy középkorú, tündérkeresztanyának tűnő nő siet elénk, ölelésre nyújtva a karjait. – Tommy, kicsikém.. Ennyire sürgős? Ruhát is választana a hölgy? – Biccentek, miután kisegítettem Megant az autóból. Belépünk a szalonba, amely most az esti időpontra való tekintettel üres, viszont tele van mágikus kencékkel, kozmetikumokkal. – Madame Cherity vagyok édesem, csüccs le, és milyen legyen? – Addig én helyet foglalok, amíg a lánnyal foglalkozik, türelmesnek kell lennem, ami egyébként erényem, de most nagyon sietünk.






[You must be registered and logged in to see this image.]

Ameddig nem adsz helyet a lelkedben valakinek,

aki éppolyan fontos neked, mint saját magad,
addig mindig magányos maradsz.
.....................................................................................................
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-09-16, 13:31




Tommy Jeffers
&
Megan Smith





Tekintve, hogy egyáltalán nem ismer, csak most akasztott le egy valag pénzért, nyilván nem érti, hogy miért látom mindenben a rosszat és miért viselkedek úgy, ahogy. Na de nem is fogom neki elmagyarázni most, inkább csak kicsit felvont szemöldökkel figyelem a magyarázását, kicsit megengedően, afféle "ennyi pénzért ám legyen" nézéssel. Kicsit félreért szerintem a perverz elfojtott vágyakkal, hiszen én arra céloztam, hogy biztos gyerekkorában Barbie-babázni akart és nem hagyták a szülei, és most azért öltöztet ennyire, vagy csak a férfias egó hárította el ezt a feltételezést élből. Mondjuk, ezen azért egy kicsit mulatok, még ha magamban is. Megindulunk, sietősen, és amikor a kezembe nyomja a pénzt és meglátom a véseteket egyetlen pillanat erejéig megdöbbenek, aztán már teszem is el a táskámba. Három százas vésetű galleont adott. Az egész összeget, de szentül hiszi, hogy csak a tíz százalékot. Nem vagyok akkora idióta, hogy rászóljak vagy említést tegyek, és már ezzel az is benne van az estében, hogy végül is kifizetett, annyira nem köt a szavam... Annyira... Fel is szívódhatnék...
Áh, nem, ennyire még nem vagyok érzelmileg sivatag, hogy elfogadjam a pénzt és lelépjek. Inkább hallgatom az este bemutatását, bár ezzel csak tetézi a lelépési vágyamat. Mi a jó válasz? Most azt kéne mondanom, amit hallani akarna, azt hiszem. És az nem az, hogy a legelegánsabb estély amin valaha voltam, meg úgy egyáltalán az egyetlen, amin voltam, az a Trimágus bál, és mugli születésű sárvérű vagyok, és gőzöm sincs az aranyvérűek arisztokráciájához. Volt egy megnyitóm ugyan, de az iskola szoborkertjében volt, és kb. senkit nem érdekelt a mindig lelkes Cody-n kívül.
- Kiállítás megnyitón előfordultam már, de az nem volt ilyen flancos. De feltalálom majd magamat, nem kell ezt túlspilázni. - válaszolom, miközben beszállok ebbe a gyönyörű, tiszta, vanodatújnak tűnő autóba. Na, most jön az, hogy elrabol és eladja a szerveimet, én meg annyival tudok védekezni hogy megbökdösöm a pálcámmal. Hét év alatt kevesebb mágiát csikartak ki belőlem a tanárok, mint... nem is tudom, mint csigát Ronald Weasley szájából.  Bár azt úgy hallottam magának csinálta az a nyomorék.
- Akkor ezen a megnyitón támogatókat és befeketőket kell szereznem neked a puszta kellemes megjelenésemmel, modorommal, és természetesen a terméked népszerűsítésével. - összegzem, a legfinomabb és jólneveltebb hangszínemmmel, amit ki tudok erőltetni, és még egy igazán bájos mosollyal is. Kell egy kis edzés, ha nagyon gázul csinálom inkább ő szóljon rám, mint azok a fazonok nézzenek hülyének.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Tommy Jeffers
Reveal your secrets
Tommy Jeffers
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-09-11, 06:39






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Zene ♫

Aktuális viselet

Made by
Megan & Tommy

 Szó sincs róla, hogy stylist lennék, csupán tudom, hogy ki a célközönség. Olyan aranyvérű, elit családok fognak részt venni az estén, akik kényelmi okokból vennének a pelenkából, vagy éppen részvényesként akarnak beszállni az üzletembe. Nagyjából ismerem az izlésüket, és a majdnem-Kat igen csinos, hogy megüsse a mércét, viszont önhibáján kívül nem erre az estére készült. Kissé csapzott, ami bájos a maga nemében, de ha azt akarom, hogy a célnak megfeleljen, akkor bizony némi plusz segítségre szükség lehet. A haja mondjuk a legkevesebb. A haját vizslatom, s amikor megszólal, visszatekintek a szemébe, fanyar mosollyal vonom meg a vállamat.
- Mindenben a rosszat látod. Bár tudnám, hogy miért. A szinével semmi, a stílusával sem. Csak valami plusz kellék kellene, néhány csat, vagy egy pánt, nem is tudom. – Hogy valahogy álljon. Nekem is voltak negatív éveim Cyra miatt még nagyon régen, de az ő szemétsége kellett, hogy mára ki tudjak teljesedni. Ebben esetben viszont nincsen időm a csábításra, romantikára pedig főleg nem, túlságosan váratlanul ért az indiai üzlettárs rendezése, vagy lehet, hogy korábban is szólt, csak állandóan kiment a fejemből. A pénz nekem ezen a szinten már nem számít, hosszú út volt, amire ideértem, viszont egy jó ideje már nem sarlókban mérem a megélhetést, hanem galleonokban. Egyértelmű, hogy a csinos, de kötekedő lányt csak valami számára komolyabb súllyal lehet lekenyerezni, másképpen még a felénél ott hagy.
- Thomas Jeffers. Tommy. Perverz, elfojtott vágyak.. ? Na csak azt tudnám, hogy ebben mi az elfojtott.. Pontosan tudod, hogy mit akarok, így semmi ilyesmi nincs benne. – Nem fogok kötekedni, mert időm sincs rá, másfelől határozottan motiváló, hogy ennyire csipkelődik. Az cseppet sem baj, ha velem ilyen, legalább nem unalmas, és hátha az estébe is valami színt vísz, az elit közegben még véletlenül se venné ki jól magát, ha állandóan fagyos lenne a hangulat. Miközben sietünk, az erszényemben nyúlok, és három százas vésetű arany galleont nyomok a kezébe. – A tíz százalék előleg, a többit majd a végén. – Látszik rajtam, hogy még nekem is furán áll a kezemben ennyi pénz, ez már csak azért is van így, mert a legtöbb márkás helyen már számlám van, a gringotts-i bankból szoktam utalni, utólag rendezve a tartozást, de sejtettem, hogy ha be kell mennem a városba, akkor szükség lesz készpénzre is.
- A tizenhárom aranyvérű család van meghívva, első sorban nekik szól ez az este, afféle premier előtti bemutató. Ismerkedés, pezsgő, kaviár. Az ilyen estéken pusztán a jelenlét is sokat jelent, kiderülhetnek a jövőbeni szándékok. Voltál már hasonlón? – Nyitom ki előtte az ajtót, hogy végre fellélegezzek, legalább a kocsi időben jött. Előtte nagydarab sötét bőrű sofőr, aki már nyitja is az ajtót nekünk. Megvárom, hogy a lány beszálljon a sötét Mercedesbe, amelyből árad a mágia, a kerekei egy centivel a föld felett lebegnek, tehát nem a földön fogunk utazni.




[You must be registered and logged in to see this image.]

Ameddig nem adsz helyet a lelkedben valakinek,

aki éppolyan fontos neked, mint saját magad,
addig mindig magányos maradsz.
.....................................................................................................
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-09-10, 13:52




Tommy Jeffers
&
Megan Smith





A lányszöktetésre egy halk "pfff"-öt kap válaszul, jelezve, hogy az inkább rablás lenne, mint szöktetés egyelőre. Persze aztán bejön a képbe a fizetség gondolata, hogy tényleg helyettesítsem azt a csajt, és menjek el vele. Egészen addig, míg ki nem mondja az összeget csak kétkedve bámulom őt, de ahogy meghallom a 300 galleont kicsit nyelek. Ez a legnagyobb reakció, amit most el tud élni a póker arcomon, de ez belül azt jelenti, hogy teljesen meglepett és köpni-nyelni nem tudok. Na jó, éppenséggel a nyelés pont ment. A spúr irodaszeresnél ennyi a havi bérem, amikor végig dolgozom nyaranta a hetet, ez a srác meg odaadná egy éjszakáért. És még csak nem is olyan szolgáltatásokért, ami gáz lenne. Csak menjek el és legyek jó kislány? Egy estély erejéig?
És tényleg azt hiszi, hogy ez nekem menne?
A kényszer nagy úr...
Már éppen válaszolnék, hogy rendben, belemegyek, amikor átmegy stylistba és elkezd méregetni. - Már elézést, mi is a probléma a hajammal? - kérdezek vissza, egy megsemmisítő pillantással, aztán valami mosolyszerűt erőltetek az arcomra, de szabályosan csikorogna az arcizmaim a megfeszített munkában.
- Megan, Megan Smith. És elég bizarr, hogy át kell adnom magam a perverz, elfolytott vágyadnak, hogy Barbie babával játsz, de ennyi pénzért gyerünk, csinálj belőlem hercegnőt. - válaszolom neki, és felveszem a lépteinek sietős ritmusát. Ezek szerint nincsen már sok időnk hátra, ezért éri be velem, és ezért kapom ezt a jó kis fizetést. Nem tudom, most mázlistának kéne éreznem magam azt hiszem, de annyira még nem látszik az öröm az arcomon. Pedig biztos, hogy fapofával nem érdemlem majd ki azt a pénzt.
- Mit kell tudnom arról a megnyitóról és azokról, akik eljönnek? - dobom be a kérdést menet közben, mert ha már nem vagyok az a kedves, elbűvölő cicababa, legyek már képbe teljesen, ne álljak ott teljesen hülyén.
 



[You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Tommy Jeffers
Reveal your secrets
Tommy Jeffers
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-08-30, 20:40






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Zene ♫

Aktuális viselet

Made by
Megan & Tommy

 A sajgó állam mit sem számít ahhoz az archoz képest, amit a majdnem-Kat vág le, annyira meglepem a kamikáze akciómmal. Biztosan elvárta volna tőlem, hogy csak úgy lazán lekopok, ám én annak ellenére, hogy nem hőslelkű griffendéles vagyok, nem szokásom feladni. Cyra, egykori nemezisem alaposan belémverte, hogy csak a vesztesek maradnak lent a padlón. Az ő árulása kellett ahhoz, hogy ma itt állhassak, felemelt arccal, és egyáltalán nem szégyelve még a pofont sem, amit az idősebb hölgytől kapok. Büszkén lépdelek hát vissza az ismeretlen lányhoz, elengedve immár az arcomat, amelyen még ott a lassan halványuló pír, ahova a pofont kaptam. Majd elmúlik..
- Akkor ez azt jelenti, hogy ragadjalak karon, és szöktesselek meg? Én abban is benne vagyok. – Ahogyan a játékában is, ha kellően rövidre fogjuk. Jómagam is kapkodva indultam el, de most már alig maradt egy óránk odaérni a megnyitóra. Jó, az indiai üzlettárs tarthatja a frontot egy bő negyed órán át, de utána ott kell lennem, méghozzá női társaságban. A lány viszont elfordul, és jó eséllyel az egyetlen esélyemet szúrtam el, hogy érdemien alakuljon az este, amikor mégiscsak rám néz, így..
- Na.. végre a tarifádnál tartunk. Miután fogalmam sincsen, hogy mennyibe került volna az, hogy Kat velem jőjjön... Legyen háromszáz galleon. – Elég nagyvonalú vagyok, de hát egy sikeres vállakozás befutását ünnepelhetem. Az általam ajánlott összeg komolyan hasonlít a trimágus tusa győztesi díjához, így ha a csinos arcú lányka bevállalja, bizonyos tekintetben megoldhatom a gondjait.
- Ruha.. igen, és a hajaddal sem ártana kezdeni valamit. Csak valami feltűzés, vagy ilyesmi. Gyere. Hogy hívnak? – Indulok el a kijárat felé immár sietős léptekkel, mert most kell döntenie, hogy valóban jön-e. Ha nem, akkor valamit sürgősen ki találnom. – Roxmortba megyünk, ott lesz az estély. Előtte még van egy minimális időnk, beugrunk egy ismerőshöz, ahol ruhát is kaphatsz, és el tudja valahogyan rendezni a tincseidet. Ha így megfelel. – Vetem fel, és sietősre fogom a lépteimet egyenesen a nagykapu felé, onnan már fogunk tudni hoppanálni. Foglalmam sincs mellesleges, hogy a lány mit keresett itt, lett volna-e dolga, de ha jönne velem, talán semmi fontos.





[You must be registered and logged in to see this image.]

Ameddig nem adsz helyet a lelkedben valakinek,

aki éppolyan fontos neked, mint saját magad,
addig mindig magányos maradsz.
.....................................................................................................
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-08-29, 22:47




Tommy Jeffers
&
Megan Smith





Bizalmatlanul pillantok a srácra, kicsit talán furcsálkodva is, hiszen nem állítanak meg minden percben, hogy van-e kedvem bálba menni. Rendben, kissé sarkítottam a szituációt, inkább a szerelmes lányregényekben lehetne így felfogni. Itt más a helyzet, egy kísérő kell valami boltmegnyitóra, és cseppet sem romantikus bálról lenne szó. Ami éppen jó dolog, hiszen arra azonnal rávágnám hogy nem, menj a francba. Persze így is majdnem belerúgok olyan nőiesen, amikor visszaszól, de végül úgy döntök, hogy nem kell a dráma. Kinőttem már abból, hogyha beszólnak odacsapjak, főleg, hogy ez a srác nem tűnik még rosszindulatúnak se. Csak éppen elég szekírozást kaptam már ebben az életben, hogy senkiben se bízzak.
Mikor odamegy az asszonysághoz, akire találomra ráböktem és használja szóról-szóra a szavaimat kicsit azért felvonja magára a figyelmemet. A "leszarom" tekintet helyét átveszi valami érdeklődésféle, bár még így sincs bennem semmi elhatározás, hogy segíteni fogok. Eléggé lazán veszi, hogy felpofozták, és a srác egész lénye olyan szinten laza hogy mindjárt szétesik. Aztán lehet, hogy ez a normális, nem az, hogy még húsz éves se vagyok és úgy élek mint egy szellem és egy apáca keserű keveréke.
Le-escortoztam a csajt, akire várt, így talán még nagyobb meglepetéssel tudok neki szolgálni, mikor válaszolok a kérésre.
- Ha csak nagyon szépen kérsz, akkor a válaszom nem. - felelem egyszerűen és egy rövid pillanatig el is fordulok tőle, mintha faképnél hagynám, aztán még is megállok. Igen, szívatom, de van egy olyan tippem, hogy ha a korábbi beszólásaimat tűrte, akkor ezzel se lesz nagyobb probléma.
- Mennyit fizetsz érte? - teszem fel a nagy kérdést, teljesen komolyan, egy kicsit felvont szemöldökkel, várakozón. Igen, beszóltam neki, hogy escortra vár, de még is csak úgy nem mennék el vele. A pénz viszont, abból mindig hiány van. A Roxforti tanulmányi kölcsönt a hetedik év befejezésével el kell kezdenem az utolsó garasig visszafizetni, és tekintve, hogy senkim sincsen és egy nyavalyás penna boltban dolgoztam, hogy saját lakásom lehessen nyaranta... Csehül állok. Mindig minden szar, de most még rosszabb. A sulit már véglegesen otthagytam, Lena se tudott visszatartani, miután a misztikum profnő úgy pofára ejtett. Elegem van az egészből, sose ment, minek erőltessem. Hát mondjuk azért kellett volna, hogy ne egy rohadt nagy semmivel kerüljek ki az életbe.
- Mondjuk ruhám az nincsen más, csak ez, szóval ezzel kell beérned. - vonok kicsit vállat. Persze, ha nem troll lett volna az átlagom, akkor bűvölhetnék valamit, de csoda, hogy nem kiáltottak ki kviblinek, annyira nem gyakoroltam semmit az elmúlt hét évben.  



[You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Tommy Jeffers
Reveal your secrets
Tommy Jeffers
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-07-31, 17:16





Megan & Tommy
Who are you stanger?
[You must be registered and logged in to see this image.]

 
Bárcsak Toby elmagyarázta volna, hogy ki is ez a Kat, mert egy névből kiindulni.. A brit lányok többségének barna haja van, és a szépség is szubjektív. Tudom, hogy én, hogy az utolsó pillanatban szóltam, hogy nem volt időm partnert beszervezni, de akkor se kellett volna ilyen kutyafuttában. A haver nem éppen a megbízhatóbb alakok közé tartozik, így bőven elképzelhető, hogy a picit unott tekintetű teremtés nem is az lesz, akivel most mennem kéne. Pedig a percek villámgyorsan pörögnek, ha nem ő az, akkor aligha lesz lehetőségem pótolni őt valahogyan. Az egész üzlet.. Nos fantasztikusnak ígérkezik, a megnyitót úgy kell vennem, hogy végre valami, amire úgy igazán büszke lehetek, ha már annyi balul sikerült év után igazán ki tudtam törni a vesztesek skatulyájából. Ahogyan a haragos pillantás rám vetül, hogy Toby egyértelműen elcseszte, mert nem azzal a Kat-tel van dolgom, és miután ez a mostani illető semmit sem tud az ügy hátteréről, azt hiheti, hogy valami olcsó prostit látok benne, akit csak úgy alkalomszerűen bérelhetek. Pedig nem, nagyon nem. Mellesleges kár, belőle simán ki tudtam volna nézni, hogy kellemes társaság, nem csak olyan aki dísznek van ott valakinek az oldalán, hanem adott esetben a beszélgetésbe is be tud csatlakozni. A pillantása értelemről árulkodik, nem feltétlenül az az üresfejű szépség. Ha már nem ő Kat, de talán pótolhatná. Bár.. aligha hihetem, hogy így ismeretlenül mellém csapódna, biztosan van programja is mára.
- Nem az escortom, csak.. hogy legyen egy kellemes társaság, mondjuk a plusz egy fő, aki ehet és ihat kedvére, de a haverom volt olyan jó fej, hogy megpróbált az ismeretségi köréből ajánlani valakit, így tényleg nem tudom hogy néz ki. – Nincs időm kreatívabb visszavágásra, mert nagyon sürget az idő hogy visszaszólogassak, de egy sötét mosolyt azért megér a dolog, ahogyan tovább hallgatom az ismeretlen hölgyet. – Igaz, ez is bőven benne van. Gondolom tapasztalatból mondod. – Döfök vissza lágyan, mintegy belehelyezve őt a történetbe, miszerint másokkal biztosan ezt teheti meg. Követem az ujja irányát, és biccentek a találgatása alapján. Elindulok a mutatott irányba, a molett nőci valakinek az anyukája lehet de lehet, hogy a nagymamája. Szóról szóra elismétlem az imént Megannak mondottakat, amire egy szikrázó tekintet, és egy olyan tenyeres pofon a válasz, ami a nő nem is a tenyere lapjával, hanem szinte a csuklócsonttal ad, hogy még a fogaim is összekoccannak. Hős lovagként csupán megérintem az arcomat, és fordulok vissza Meganhoz, átszelve a távolságot. – Majdnem. Ő egy másik buliba megy. Hol a jó anyámba lehet ez a csaj? – Forgatom a fejemet, mintha még érdekelne a dolog, és a fájdalmas csípés ellenére mosolygok. Kissé talán provokatívan, de felszegett állal, lassan halványul a piros folt. – Ha szépen megkérlek, volna kedved eljönni? Semmi szado-mazo, becs szó. Tényleg csak egy bolt megnyitó.








Zene:  [You must be registered and logged in to see this link.] || Megjegyzés: it's not goodbye ||



[You must be registered and logged in to see this image.]

Ameddig nem adsz helyet a lelkedben valakinek,

aki éppolyan fontos neked, mint saját magad,
addig mindig magányos maradsz.
.....................................................................................................
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-07-30, 10:53




Tommy Jeffers
&
Megan Smith





Végre vége az évnek, ennek a mocskosul hosszú és zavaros évnek, de ez nem csak megnyugvást hoz nekem. Annyi mindenről kell döntenem most az életemben, hiszen ez volt a hetedik év... a tanulmányi átlagomat még silánynak se nevezném, minden tárgyból éppen csak hogy átcsúsztam a kötelező vizsgákon, és egyetlen egyet se választottam hozzá, ami kellene a jövőmhöz, hiszen... Nincsen jövőm. Életem végéig Roxmortsban fogok dolgozni a nyűves papír-írószerben azzal a zsidóval. Bár ő legalább adott munkát, amikor kellett, még ha sejtem is, hogy az iskolából járt el az ügyemben az egyik tanár évekkel ezelőtt.
A misztikummágiás proffal való beszélgetésem óta csak még nagyobb morcos páncélt növesztettem magamra, már Lenával se találom a hangot, amikor próbál megnyugtatni, hogy minden rendben lesz. Az a nő, aki az információkért cserébe segített volna megtalálni az apámat és a húgomat, biztos hogy nem fogja a kisujját se mozdítani annyiért, amennyit a könyvtárban összeszedhettem. Még a levelemre se válaszolt, pedig hetekkel ezelőtt írtam. Emészt az önsajnálat és a tehetetlenség, hiszen a nő megjelenésével valami remény csillant meg bennem, hogy megváltozhat az életem... Most újra úgy tűnik, hogy csak egy szánalmas senki vagyok, a családom pedig vagy halott, vagy nem, de sose fogom megtudni.
Attól a két-három hónaptól eltekintve, amikor fellelkesített a remény, most a szokásosnak mondható kinézetemhez tértem vissza: ismét alig eszek, teljesen le vagyok fogyva, és az arcom is sápadt, mintha nem utna vér oda egyáltalán annyira kiszáradt volna a testem. Persze, valaha a fehér bőr volt az arisztokraták jellemzője, és a mai divatban a vékonyság a menő, szóval ismeretlennek talán fel sem tűnik, hogy mindez az egészségtelen életvitelem hozadéka, és alapból nem lennék ilyen típus.
Azért annyira még magamnál vagyok, ha kimozdulok hazurról, akkor ne öt napos mosatlan letapadó hajjal tegyem és ne szakadt ruhákban - bár igazából Roxmortsban az utóbbit simán bejátszom, leszarom, hogy az utcán ki mit gondol. Ennek ellenére nem vagyok túlságosan kicsípve, csak egyszerű fekete farmer és egy hosszú sötétkék póló van rajtam, egy zenekar stilizált logójával. A nyakamban, fülemben és a csuklómon a saját készítésű ékszereim vannak, bár egy kis segítséggel készültek még évekkel ezelőtt. Ezüstszínű drótékszerek, néhány ásvánnyal, jó pár óra szöszölésem van bennük, annyi szent.
Már végeztem itt, éppen indulnék vissza Roxmortsba, amikor megjelenik egy srác előttem, körülbelül korombeli, és azonnal információ áradatot zúdít rám. Hát, mostanában még több olyan dolog történt, hogy ne nagyon akarjak jópofizni, szóval azonnal kicsúszik egy hitetlen fintor.
- Pfff, elhagytad az escortodat és azt se tudod hogy néz ki? - kérdezem, egy kicsi beszólogatással, az se változtatna semmin, ha tudnám, hogy ő is Roxforti diák. Bár ebben az országban mindenki Roxforti diák most, vagy volt, vagy lesz. - Lehet legközelebb magadnak kéne egy csajt felszedned, bár az se biztos, hogy az nem ültetne fel. - teszem hozzá, kicsit élvezve, ahogy elsápad az első pillanattól, mikor rájön, hogy én nagyon nem az vagyok, akit keres. Habár megálltam, mikor megszólított, most leveszem róla a pillantásom és egy gyors mozdulattal körbenézek, hátha van valami fiatal csaj a környéken, de csak egy ötvenes teltebb nőt veszek észre. Flegmán felemelem a kezem és felé bökök a vállam fölött. - Szerintem ő lesz az, pont megfelel egy boltnyitóra, már ötven éve vásárol bennük.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Tommy Jeffers
Reveal your secrets
Tommy Jeffers
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-07-03, 21:55





Megan & Tommy
Who are you stanger?
[You must be registered and logged in to see this image.]

 
Hol a jó életben ez a lány? Toby azt mondta, hogy akit szerzett, igazi kis csinoska, akivel igazán lehet mutatkozni. Nem, még véletlenül sem prosti, csak egy fiatal csaj, aki szeret partykra járni, meghivatni magát, és nekem most éppen kapóra jönne. Túlságosan jól sikerültek az elmúlt hetek, nagyon nem volt időm romantikázni, a boltnyitó az Abszol-úton minden szabad percemet elvitte, de úgy az igazi, ha nem egyedül mutatkozom, hanem valaki igazán stílusossal. Toby mint megrögzött kerítő, állandóan próbál lányokat az utamba tologatni, hátha egyszer összeakadok valakivel, aki kicsit is passzol hozzám, de hát istenem, engem mostanság nem ez éltet. A flörtölés az egy dolog, már ha éppen úgy adódik, hogy megvan a kémia, de valahogy nem megy, hogy még energiát is rakjak bele. Na persze ő már a szíve választottjával első óta együtt van, és ha ilyen ütemben turbékolnak, akkor jövőre minimum a gólya is megjön. És hogy nekem? Még véletlenül sincsen senki a kanyarba. Nem is férne bele a pörgősen zaklatott életembe, hiszen csak enne a fene, hogy megint nem tudok közösen eltöltött pillanatokat lopni a munka elől. Tanulni is csak alibiből járok be, hogy legalább meglegyen ez az egyetemi papír. Sportzakóban, farmerben, és pólóban vagyok, az arcom simára borotválva, a hajam kissé belőve. Idegesen nézek az órámra, nagyjából fél percen belül indulni kell, különben menthetetlen elkések, és a meghívott vendégek előtt ez oltái nagy égés lenne. Na ne már.. És végre! Feltűnik a lépcsőn, lefelémenet. Legalábbis neki kell lennie. Toby túl általános leírást adott, hosszú barna haj, igéző kék szem. Amilyen elmebeteg módon romantikus az én haverom, költői túlzásokba esik, mert szerinte azonnal megismerjük majd egymást. Képzelem! Mindegy is, mert ha nem ő ez a Kat, akkor nem rángathatok magammal egy ismeretlent.. Vagy de?
- Öhm.. hali! Ugye te jössz velem a boltnyitóra? Mondd hogy te, különben felakasztom magamat.. Vagy azt a faszkalap Tobyt.. – Köszönésembe némi szitkozódás is vegyül, de nem tehetek róla, sem pedig az ismeretlen lány, remélhetőleg-Kat. Méregetem, hogy ha meglássam az első kétkedő szemforgatást, akkor sikeresen bele is sápadjak..








Zene:  [You must be registered and logged in to see this link.] || Megjegyzés: it's not goodbye ||



[You must be registered and logged in to see this image.]

Ameddig nem adsz helyet a lelkedben valakinek,

aki éppolyan fontos neked, mint saját magad,
addig mindig magányos maradsz.
.....................................................................................................
Vissza az elejére Go down
Tommy Jeffers
Reveal your secrets
Tommy Jeffers
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty2017-07-03, 21:52


***



[You must be registered and logged in to see this image.]

Ameddig nem adsz helyet a lelkedben valakinek,

aki éppolyan fontos neked, mint saját magad,
addig mindig magányos maradsz.
.....................................................................................................
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Tommy    Megan & Tommy  - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tommy Jeffers
» Stella & Megan
» Cyra & Tommy - Régen volt...
» Sheree&Tommy - A sötétség éjszakája
» Chase x Adrian x Megan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Nagyterem-
Ugrás: