ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Adrian & Alyssa I_vote_lcapAdrian & Alyssa I_voting_barAdrian & Alyssa I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Adrian & Alyssa I_vote_lcapAdrian & Alyssa I_voting_barAdrian & Alyssa I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Adrian & Alyssa I_vote_lcapAdrian & Alyssa I_voting_barAdrian & Alyssa I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Adrian & Alyssa I_vote_lcapAdrian & Alyssa I_voting_barAdrian & Alyssa I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Adrian & Alyssa I_vote_lcapAdrian & Alyssa I_voting_barAdrian & Alyssa I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Adrian & Alyssa I_vote_lcapAdrian & Alyssa I_voting_barAdrian & Alyssa I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Adrian & Alyssa I_vote_lcapAdrian & Alyssa I_voting_barAdrian & Alyssa I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Adrian & Alyssa I_vote_lcapAdrian & Alyssa I_voting_barAdrian & Alyssa I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Adrian & Alyssa I_vote_lcapAdrian & Alyssa I_voting_barAdrian & Alyssa I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Adrian & Alyssa I_vote_lcapAdrian & Alyssa I_voting_barAdrian & Alyssa I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Adrian & Alyssa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alyssa White
Reveal your secrets
Alyssa White
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Adrian & Alyssa   Adrian & Alyssa Empty2017-04-28, 18:08





Adrian & Alyssa
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sietősen szelem át a Roxfort üres folyosóit, miközben kezemben a Madam Pomfrey által írt kis pergamentekercset tartogatom. Szerencsére jó kapcsolatot ápolok a javasasszonnyal, diákként besegítettem neki annak idején, mert eléggé unatkoztam és semmi más tennivalóm sem akadt, így most ő is igyekszik viszonozni akkori kedvességemet... Ami nem is árt abban az esetben, ha az ember lányának egy Adrian Notthoz hasonló keresztfia akad...
Igen, Adrian a keresztfiam, egészen 12 éves korom óta. Kissé ugyan furcsa volt eleinte annyira fiatalon keresztszülőnek lenni, de szerencsére élveztem a helyzetet és kissé el is kapattam a fiút. Gyerekként természetesen nem sok mindent tudtam neki venni, épp csak a zsebpénzemből egy-két dolgot, de amint dolgozni kezdtem, mindezért kárpótoltam. Kapott már tőlem talárt, akadt olyan is, amikor én vettem meg néhány tankönyvét, no és természetesen kiemelt figyelmemet is élvezheti, mivel tanár vagyok. Bár, ez mostanában inkább csak idegesíti, amit megértek, hiszen a kamaszkor küszöbén áll, de bosszantó is, hogy ennyire nem fogad el tanácsot, vagy akár segítséget. Ez pedig immár a sokadik alkalom, hogy nem hallgat egy nála tapasztaltabb ember tanácsára.
- Adrian! - viharzok be a Gyengélkedő bejáratán, kissé aggódó képet vágva, noha nagyon is jól tudom, hogy keresztfiam semmiféle komolyabb sérülést sem szerzett, de akkor is... Mi van akkor, ha Madam Pomfrey téved? Ez természetesen lehetetlen, én azonban csakis akkor leszek nyugodt, ha a saját szememmel látom. Megállok a fiú előtt, ujjaimmal gyengéden az álla alá nyúlok, majd kissé felemelem a fejét, hogy én magam is alaposan szemügyre vehessem a sérüléseit. - Jól vagy?
Sejtem a választ, már csak dacból is azt fogja felelni, hogy kutya baja, ismerem őt is és a hozzá hasonló korú srácokat is egyaránt... Sok ilyen gyereket tanítok, mindannyian szeretnek erősebbnek látszani, mint amilyenek valójában, no és persze a saját tizenhárom éves énemet sem felejtettem még el teljesen. Adrian szája csúnyán felrepedt, ezen kívül azonban tényleg nem esett semmi baja sem. Megkönnyebbülten ülök hát le mellette az ágyra, majd kérdőn szólalok meg:
- Mi történt már megint?
Kellemetlenül ismerős a helyzet, elvégre szinte hetente vagyunk itt kettesben, ez pedig már kezd kissé fárasztani. Persze, semmi bajom sincs azzal, ha a keresztfiammal kell kettesben lennem, azzal viszont annál inkább, amikor ezt szinte állandóan valamiféle kihágás miatt teszem. Múlt héten adtam oda neki a házirend egy példányát, abban reménykedve, hogy talán elolvas belőle legalább pár sort, de nagyon úgy néz ki, hogy nem jött össze a dolog.
- Kinek mentél neki?


♫ Wonder ♫ ♠ Aktuális viselet ♠ Szöveg, idézet
Vissza az elejére Go down
Adrian Nott
Reveal your secrets
avatar
Mardekár

TémanyitásTárgy: Adrian & Alyssa   Adrian & Alyssa Empty2017-04-22, 19:05



[You must be registered and logged in to see this image.]

Dacosan ülök az ágy szélén. Dacosan, felrepedt szájjal, de büszkén. Az egyik felsőbb éves, aki azt gondolta, csak mert egy évvel idősebb, még jól meg tud leckéztetni. Hát tévedett. De ahelyett, hogy a fejemet használtam volna, a rontása elől kitérve én az öklömhöz folyamodtam. Ő pedig gyorsabb volt. Nem számítottam bele a kirohanásomba azt, hogy a legalább egy fejjel magasabb termet viszont előny velem szemben. Még ha lefogadom, amúgy ostobább az idiótája.
Sajnos egyre gyakoribbak az ilyen meggondolatlan kitöréseim, mind cselekedetben, mind szóban. Azt hiszem kicsit kezdek türelmetlenné válni, mint ha semmi nem lenne jó. Mint ha az sem tetszene, hogy már magasabb lettem, mert véznának és nyakiglábnak érzem magam. Ahogy azzal sem tudok kibékülni, hogy a ruhatáramat nem csak hogy folyamatosan növöm ki, de sosem tetszik semmi. Mint ha nem is állna semmi jól, mint ha kezdene frusztrálni valami. Ahogy a lányok is néha idegesítenek. Nyafiznak és jönnek a hülye problémáikkal.
És persze mindezt nem akarom sem elismerni magamnak, hogy valami ténylegesen a feje tetejére állt nálam, sem a kitöréseket, sem a türelmetlenséget, semmit. Különben sem én változtam, hanem minden más, rajtam kívül.
A gyengélkedőn bőségesen van időm elmélkedni, vagy inkább duzzogni egy alapos fejmosás után, amit a javasasszonytól kaptam. Nem vontak le házpontot tőlem, alighanem aki tanár észrevette a nézeteltérést, észrevehette azt is, hogy nem én kezdtem. A fiút elküldte büntetőre, engem meg a gyengélkedőre és a büntetőre. Szóval remek, még lesz egy találkám is a tanárnál este hatkor. Legalább ne fájna annyira a szám széle, most hogy már a zsibbadás abbamaradt. Mint ha picit fel is lenne duzzadva. Megnyalom, hátha vérzik még, de helyette csak az a kellemetlen ízű kenet érződik, amit kaptam rá. A javasasszony szerint pikkpakk rendbe jövök. Hiszi a piszi.




Adrian & Alyssa



[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
Az erő, hogy hiszel önmagadban. Ez a kulcs, mely megváltoztatja a sorsot.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alyssa White
» Alyssa & Blake - Különóra
» Alyssa & Blake - Koccanás
» Adrian & Karen
» Adrian Artmenson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Gyengélkedõ (1. emelet)-
Ugrás: