ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:11-kor
Gerard Jennings


Ma 13:07-kor
Rocco Vivanti


Ma 12:13-kor
Rhys Murdoch


Ma 11:44-kor
Seraphine McCaine


Ma 11:24-kor
Seraphine McCaine


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Kalandmester
Ronald Bilius Weasley I_vote_lcapRonald Bilius Weasley I_voting_barRonald Bilius Weasley I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Ronald Bilius Weasley I_vote_lcapRonald Bilius Weasley I_voting_barRonald Bilius Weasley I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Ronald Bilius Weasley I_vote_lcapRonald Bilius Weasley I_voting_barRonald Bilius Weasley I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Ronald Bilius Weasley I_vote_lcapRonald Bilius Weasley I_voting_barRonald Bilius Weasley I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Ronald Bilius Weasley I_vote_lcapRonald Bilius Weasley I_voting_barRonald Bilius Weasley I_vote_rcap 
Alison Fawley
Ronald Bilius Weasley I_vote_lcapRonald Bilius Weasley I_voting_barRonald Bilius Weasley I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Ronald Bilius Weasley I_vote_lcapRonald Bilius Weasley I_voting_barRonald Bilius Weasley I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Ronald Bilius Weasley I_vote_lcapRonald Bilius Weasley I_voting_barRonald Bilius Weasley I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Ronald Bilius Weasley I_vote_lcapRonald Bilius Weasley I_voting_barRonald Bilius Weasley I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Ronald Bilius Weasley I_vote_lcapRonald Bilius Weasley I_voting_barRonald Bilius Weasley I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70746 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ronald Bilius Weasley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ron Weasley2
Reveal your secrets
Ron Weasley2
Griffendél

TémanyitásTárgy: Ronald Bilius Weasley   Ronald Bilius Weasley Empty2014-09-18, 12:57




Ronald Bilius Weasley

[You must be registered and logged in to see this image.]
"A pókoktól jobb félni, mint megijedni!"

Főkarakter: Ron Weasley
Teljes név: Ronald Bilius Weasley
Születési hely és dátum: Odú, 1980. március 1.
Csoport: Griffendél
Patrónus: Jack Russel Terrier
Képesség: -
Kiemelkedő tudás:  Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő, Legendás lények gondozása - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Könnyen barátkozom, de ez nem azt jelenti, hogy mindenki képes magát a szívembe lopni. A barátaimhoz hűséges vagyok és értük bármit megtennék. Sokszor vagyok szertelen és és hamar eltud bennem gurulni valami és akkor hirtelen cselekszem, meggondoltság nélkül. Hirtelen ötleteimről vagyok híres a tervezés az nem az én asztalom. Szeretek részt venni a kalandokban, de csak az olyanokban amikben sem pókok sem Piton nem szerepel, ez a kettős kombináció hidegrázást tud nálam okozni. Tanulás terén a minősíthetetlen jelző illik rám. Bűbájtanból meg főleg ez a helyzet. Azt mondják nincs 0-ás szint, aki ezt állítja fatálisat téved, én még ezt a szintet is csak izzasztó és fáradságos munkával tudom elérni. határozottan állítom van ilyen szint. Talán, ha nem Piton lenne a bájitaltan tanár akkor én is produkálhatnék egy kicsivel jobbat, félő, hogy itt nem csak a félelemről van szó, hanem arról is, hogy ehhez a tárgyhoz nincs érzékem. A sötét varázslatok kivédése meg egy olyan tantárgy nálam, hogy fogalmam sincs jó vagyok-e belőle, mert úgy váltják a tanárokat, mint én az alsónadrágot.

Megjelenés

"Vörös haj, kifejezéstelen arc, kopott, régi, használt könyvek!" Ezzel nagyjából el is mondtam milyenek vagyunk mi Weasley-k Lucius Malfoy szerint. Égővörös hajam van és kék szemem. A hajam változatos, egyszer hosszú egyszer rövid. Arcomat szeplők tarkítják ahogyan minden testvérem is részesült eme adottságból. Olyan 170-171 centi felé araszolgatok, azért remélem nem leszek olyan magas, mint egy troll.  Ruházatom mindennapi felszerelése a pálcám, ám ezúttal már nem eszek meztelencsigát, a törött pálca már a múlté. karácsonykor édesanyám által kötött pulcsikat hordom amin ott díszeleg a nagy R betű. Persze csak akkor jutok hozzá a pulcsihoz, ha nem éppen a mancskán találom meg. Tulajdonképpen a bátyáim is én sokban hasonlítunk egymásra kivéve Percy-t. Ő olyan, mintha csak egy kósza sárkány tojta volna a családba, véletlenül. Túlságosan komoly és fontoskodó. Friccs már az elején tudta rólam, hogy Weasley vagyok, a fogadtatása is eképpen szólt. "-Újabb Weasley, heh? A fél életem arra ment rá, hogy a bátyáidat hajkurásztam az erdőben!" Hát nos, azt hiszem ennyit arról, hogy lehet az ember egyedi, ha ilyen bátyai vannak akkor biztosan nem.

Életed fontosabb állomásai

A Weasley család hatodik gyermekeként jöttem a világra. Én voltam a legkisebb fiú. Az ikerbátyáim mindig is szerettek velem szórakozni. Főleg akkoriban mikor még kicsi voltam. Fred és George csínytevésének hála, hogy rettegek a pókoktól. Kicsi voltam még mikor pókká változtatták a plüssmacimat. Hiába nőttem, számukra mindig is jó célpont voltam, ha kicsit szórakozni volt kedvük és bár azt hinné az ember, hogy ebből kinőnek egy idő után, én kétlem, ismerem őket. A vicceket és poénokat róluk lehetne elnevezni.
Az első évemet a Roxfortban nem úgy álmodtam meg, mint ahogyan az alakult. Megismerkedtem Harry Potter-rel, az igazival és nem egy utánzattal. Ennek az ismeretségnek és későbbi barátságnak hála annyi bajba és kalandba keveredtem, hogy össze se tudom számolni a 10 ujjamon. Ebben az évben játszottam le életem legnagyobb varázslósakk játszmáját amiért jó pár pontot kaptam és hozzá segítettem a Griffendélt ahhoz, hogy megkapja a házkupát.
A második év már eleve úgy kezdődött, hogy remélni se lehetett a nyugis és békés tanévet. Harry-vel nem tudtunk eljutni a Roxfortba tartó gyorshoz így apám repülőautójával mentünk aminek eredményeként örök haragot kötöttünk egy Fúriafűzzel. Majdnem ki is csaptak minket, de megúsztuk. Az év közepe sem alakult ragyogóan, sorban dermedtek meg a diákok és  mindenki a Titkok kamrájáról sutyorgott. A szóbeszéd igaz volt a kamra feltárult és majdnem elvesztettük Harry-vel az emlékeinket Lockhart miatt, de az én trükkös pálcámnak hála saját magát delejezte meg a csaló varázsló. Azon kívül, hogy meztelen csigát ettem és megismerkedtem pár óriáspókkal és majdnem szerencsém volt egy óriás kígyóhoz is ismét elvitte a Griffendél a házkupát.
A harmadévesek élete nem könnyű, tapasztalatból mondom, főleg azoknak nem akik Harry barátai. Legelőször Dementorok hozták rám a frászt majd megharapott egy fekete kutya akiről kiderült, hogy Sirius Black az Azkaban szökött fogja és Harry keresztapja, én se nagyon értettem az elején, de elmagyarázták. És a hab a tortán, a jéghegy csúcsa következik, Makesz az én drága Makeszom igazából nem is patkány vagyis a szó szoros értelmében nem. Peter Pettigrew alattomos módon hosszú évekig volt a család kedvence. Az évet a gyengélkedőn végeztem lábtöréssel, Köszönöm Sirius!
A negyedéves időszak számomra elrepült akár a bagolyposta. Voltak varázslatos baklövéseim és nem egyszer akasztottam ki Pitont tehetségtelen alkotásaimmal. Néhányszor csak úgy felrobbantottam az üstöt de volt példa rá, hogy valami zöld trutyi kezdett el növekedni benne és aztán az egész üstöt megtöltötte és még akkor is tovább fojt. Ezen nincs mit fényezni, én és a bűbájtan csak akkor működünk jól ha nincs közünk egymáshoz.  
Ebben az évben volt a Trimágus Tusa is. Számomra ugyan nem jelentett semmit, nem indulhattam rajta, ám Harry igen és bár megharagudtam rá, mert azt hittem hazudott nekem mégis segítettem ott ahol tudtam. Ilyen a barátság. Az év ezen kívül folyt úgy a medrében ahogy szokott, az iskolaigazgatónk szakálla hosszabb, mint tavaly és még mindig nem tudok állatból talpas poharat varázsolni.




A hozzászólást Ron Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-02, 23:24-kor.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Ronald Bilius Weasley   Ronald Bilius Weasley Empty2014-10-02, 07:35



Elfogadva!

Megküzdöttünk vele, de összehoztuk. Smile Egy canon kari sosem egyszerű, főleg akinek sok a kapcsolata és sok mindenkihez kell alkalmazkodni, Draco is azért írt pl. pillanatnyi betekintést, mert úgy könnyebb a dolog. ^^ Amúgy minden oké, a fogalmazásod jó, de hát van már elég gyakorlatod szj terén és szerintem jól fog működni a kezedben Ron, majd szívesen játszanék veled, csak ne vágj folyton grimaszokat, ha furcsa megjegyzéseket teszek nem létező lényekre. Razz
Kómás és álmos vagyok még, szóval nem rizsázok. Ha még nem tetted, foglalózz, nézz még körül, mert pl. lehet hogy már Ron prefi lehetne, mint a sztoriban is, nem tudom az mikor is volt így fejből, no meg a profilodat töltsd ki teljesen lehetőleg, köszi. ^^




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ginny Weasley
» George Weasley
» Bill Weasley
» Trinity Weasley
» Fred Weasley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: