ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Karen & Morwen I_vote_lcapKaren & Morwen I_voting_barKaren & Morwen I_vote_rcap 
Kalandmester
Karen & Morwen I_vote_lcapKaren & Morwen I_voting_barKaren & Morwen I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Karen & Morwen I_vote_lcapKaren & Morwen I_voting_barKaren & Morwen I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Karen & Morwen I_vote_lcapKaren & Morwen I_voting_barKaren & Morwen I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Karen & Morwen I_vote_lcapKaren & Morwen I_voting_barKaren & Morwen I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Karen & Morwen I_vote_lcapKaren & Morwen I_voting_barKaren & Morwen I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Karen & Morwen I_vote_lcapKaren & Morwen I_voting_barKaren & Morwen I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Karen & Morwen I_vote_lcapKaren & Morwen I_voting_barKaren & Morwen I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Karen & Morwen I_vote_lcapKaren & Morwen I_voting_barKaren & Morwen I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Karen & Morwen I_vote_lcapKaren & Morwen I_voting_barKaren & Morwen I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Karen & Morwen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Karen Nott
Reveal your secrets
Karen Nott
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-26, 02:30




Morwen & Karen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Én csak hozzávalókat gyűjtöttem…

‒ Mindent értek ‒ felelte. Szívesen faggatta volna még erről a bizonyos háborúról és az ő világáról, de Karen tudta, hogy ennek nem itt volt a helye és az ideje. Talán majd máskor visszatér erre a témára.
‒ Sajnálom ‒ mondta halkan, hiszen tudta jól, hogy milyen elveszíteni valakit, aki fontos szerepet töltött be az életében.
Az első szavakra nem reagált, de arra a feltevésre, hogy el akarná adni Morwent, nevetve rázta meg a fejét. ‒ Ugyan, kérlek! Ne gondolj ilyeneket rólam! Nincs okom ártani neked ‒ vonta meg a vállát. Micsoda feltételezések! Nem értett ő a bestiák elbizniszeléséhez. ‒ Arra gondoltam, hogy megnézném mi történne, ha beállítanál egy piacra, és közölnéd az egyik kereskedővel, hogy van eladó árud.
‒ Én fogok jönni, ezt megígérhetem ‒ mondta, és még mindig elvetette az ötletet, hogy bárkit is iderángasson. Az anyai ösztönökre félszegen bólintott, valami olyasmi állhatott a háttérben, Morwen jól látta.
‒ Sietek majd ‒ felelte, majd a pálcájával megvilágítva az utat visszabotorkált a rengeteg széléig, aztán felosont a kastélyba, ahol akadt némi nézeteltérése Hóborccal, de szerencsére a Véres Báró épp arra járt, így kisegítette őt. Egész éjjel nem aludt egy szemhunyásnyit sem, mert azon agyalt, hogy miként segíthetne az unikornison. Mindenképpen vissza fog térni hozzá.

//Én is nagyon szépen köszönöm a játékot! ^^//

music:zene|words:213



[You must be registered and logged in to see this image.]     [You must be registered and logged in to see this image.]



The world will regret our relationship.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-26, 02:08


[You must be registered and logged in to see this image.]
when the last eagle flies


Karen & Morwen



~ A sárkányok feltűnése választ kívánt. ~ közli, ezzel részéről a kérdés megválaszolva. Igazság szerint ehhez a részhez sem ért. Soha nem volt hadvezér, vagy efféle.
~ Volt ~ feleli lassan. A gondolat csak nagyon lassan tudatosul benne: nem mehet haza. Nedylene nélkül visszatérni... Nem, nem. Az hatalmas szégyen, és alighanem halállal jutalmaznák. Na nem közvetlen: épp csak olyan harcba küldenék, melyből soha nem térne vissza. De nem is ez, hanem a szégyen... Nem, nem megy vissza. Itt marad.
~ Kétlem, hogy sok dolog érdekelhetne egyáltalán. ~ félrebillenti fejét. Kupecek? ~ Mármint... El akarsz adatni? ~ kérdi. Érezhetően erre a kérdésre csak egy jó válasz van.
~ Ha te jössz... Akkor jó. ~ mormolja. Sejthetően azt is elnézné, ha Karen hozna valakit, bár nehéz megállapítani. De hogy egy idegen törjön rá, azt biztosan nem tűrné.
~ Anyai ösztönök... Jól van. ~ feleli, egyelőre látszólag megelégszik a felelettel, azzal együtt is, hogy sejt valamit a háttérben. Maga sem tudja, mit. ~ Rendben. Várlak majd. ~ feleli, s ha a lány eltűnik a szeme elől, visszabotorkál oda, ahol eredetileg is feküdt, s valahol ott fekszik le. Jobban mondva majdhogynem összeesik. Összehúzza magát, s nem moccan - az este folyamán egyszer sem, hacsak valaki vagy valami meg nem zavarja. Vajon visszajön?

//Köszönöm a játékot!//


megjegyzés ◊ zene ◊ szószám
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Karen Nott
Reveal your secrets
Karen Nott
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-26, 01:55




Morwen & Karen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Én csak hozzávalókat gyűjtöttem…

‒ Persze, nem éppen. Ebben a világban se használnák őket a csatákban. Az már más kérdés, hogy itt már nem „divat” ‒ ne vedd magadra ‒ hátassal harcolni ‒ értett egyet vele. Ő is tudta, hogy egy harc során az itteni jólelkű unikornisok inkább menekülőre fognák.
‒ Nagyszerű… Szóval, akkor ő veled volt ‒ húzta el kelletlenül a száját, mert volt egy olyan érzése, hogy ha csak egy kart talált, akkor valahol a közelben hevernek majd a maradványai, és majd neki kell majd összeszednie őket. Ezek után megbeszélték, hogy ki miként fogja szólítani a másikat, és átterelődött a szó a kereskedésre.
‒ Hát, attól tartok, neked itt nem is nagyon lesz alkalmad rá. De azért megnézném mit kezdenének veled a kupecek ‒ szórakozott magában. Azért tényleg elég röhejes lett volna, ha Morwen a Zsebpiszok közben parádézna, vagy rárúgná az ajtót a Szárnyas Vadkan vendégeire.
‒ Valószínűleg igen… Én másik iskolából jöttem át, ott tanulnom kellett ‒ felelte. ‒ Nyugalom. Mondtam, senki nem olyan hülye, hogy ilyen messzire bemerészkedjen az erdőbe. A legtöbb diák gyáva‒ próbálta csitítani, és közben arra az elhatározásra jutott, hogy egyedül kell majd visszatérnie.
‒ Sérült, zavarodott és magányos vagy. Ez épp elég indok arra, hogy kedvem támadjon gondoskodni rólad ‒ vonta meg a vállát egykedvűen. Tulajdonképpen azért akart segíteni, mert volt egy olyan belső késztetése, hogy segítenie kell. Ez az érzés pedig nagyon ritkán mutatkozott meg nála.
‒ Nincs mit ‒ biccentett. ‒ Jobb lesz, ha visszaindulok. Ha bárkinek is feltűnik, hogy elhagytam a hálókörletet, akkor megint balhézni meg hisztizni fognak… ‒ jegyezte meg, és ha Morwen nem tartotta fel mással, akkor elbúcsúzott, és megpróbált észrevétlenül visszaosonni a kastélyba.

music:zene|words:274



[You must be registered and logged in to see this image.]     [You must be registered and logged in to see this image.]



The world will regret our relationship.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-26, 01:40


[You must be registered and logged in to see this image.]
when the last eagle flies


Karen & Morwen



Ha tudna, bizonyosan vállat rántana. ~ Vékonyak, törékenyek és gyengék. Ráadásul módfelett békések. Nem vallana túl alapos megfontolásra rajtuk indulni egy háborúba... De hasznuk akadhat. ~ valamennyi. Ettől még egyik példányt sem tartották meg túl sokáig. Persze, mi számít hosszúnak? Egy halhatatlan lény életében az évek csak röpke pillanatok. Állítólag. Ő ezt nem érzi még annyira magán.
~ Nedylene... Alighanem megtaláltad a karját. ~ jegyzi meg, újfent megemeli fejét, habár a hullát aligha leli meg. ~ Legyen úgy. ~ feleli. Érezhetően nem tulajdonít akkora jelentőséget a neveknek. Idővel majd változik. ~ Karen... Rendben. ~ feleli.
~ Nem értek a kereskedéshez ~ feleli. Ki kérdezne, mit, miért... Egyáltalán, mit, kinek, hol lehet eladni? Ötlete sincs.
~ Tanultál... ~ ismétli ~ ...Más is tanulja? ~ nem számít, valójában. ~ Ha nem te jössz... Megölöm. ~ közli. Tényszerűen, mintha ez csak így menne - pedig kérdéses, holnap lábra tud-e még állni egyáltalán, ma sem volt egyszerű.
~ Miért akarsz ennyire ellátni? ~ pislog rá a még valami említésére. Igen - élelem. De ezt végül nem teszi szóvá. Majd vadászik magának, dönti el. Végesetben megeszi a lovas hulláját.
~ Nem... Ezt nem szeretném. Én... Köszönöm. ~ nehezen ejti a szót, mintha egészen idegen lenne, s először ízlelgetné azt.


megjegyzés ◊ zene ◊ szószám
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Karen Nott
Reveal your secrets
Karen Nott
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-26, 01:25




Morwen & Karen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Én csak hozzávalókat gyűjtöttem…

‒ Ó, értem, így tényleg egészen más a helyzet ‒ bólintott. Az előtte álló lény tényleg különleges lehetett az előző élőhelyén, ha külön bánásmódban részesült, mint a többiek.
‒ Ez a Nedylene… öklendezésre késztet ‒ húzta el a száját. Nagyon nem tetszett neki az a név, de a Morwen… A Morwen sokkal kellemesebben csengett a számára. ‒ Akkor Morwen, az jobban tetszik ‒ mosolyodott el halványan, és majdnem megjegyezte, hogy értékelné, ha nem nevezné folyton halandónak, de végül ráhagyta a dolgot.
‒ Karennek hívnak ‒ felelte. Nem gondolta, hogy a teljes nevét kellett volna mondania, a Karen bőven elég volt. A kis észrevétel kapcsán megvonta a vállát. ‒ Annak is számít, de nem terveztem volna vele kereskedni se. Ha valaki az egyszarvúaktól akar valamit, meghagyom az orvvadászoknak, én nem keveredek bele ilyen ügyletekbe. Az unikornis vérnél pedig biztosan sokat kérdezősködnének a feketepiacon, így inkább kihagyom.
‒ Nagyszerű.
‒ Megnyugodott, hogy Morwen nem tervezett sérülten elcsatangolni, az erdőben esélye sem lett volna egy acromantulával szemben. A következő kérdésre szélesen elvigyorodott. ‒ Ez csak természetes, tanultam nyomolvasást, ha megtalálom a vérfoltokat, a tisztás is meglesz.
Esze ágában sem volt átverni Morwent, vagy kellemetlen alakokat ráuszítani, bár… Akinek először ki akarta kérni a véleményét, az az illető jó nagy tahó volt, de legfeljebb Morwen felszegezné a srácot egy fára a szarvával.
‒ Akkor holnap hozok valamit, amivel csökkenthetjük a gyulladást, továbbá kivesszük majd a lábadból azt a valamit… Esetleg szükséged van még valamire? ‒ kérdezte, hiszen Merlin tudja, hogy mi baja volt még Morwennek. ‒ Ó, igen. És gondolom nem szeretnéd, ha hajtóvadászatot tartanának, szóval hallgatni fogok az ittlétedről ‒ tette hozzá.

music:zene|words:270



[You must be registered and logged in to see this image.]     [You must be registered and logged in to see this image.]



The world will regret our relationship.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-26, 01:06


[You must be registered and logged in to see this image.]
when the last eagle flies


Karen & Morwen



~ Nem volt dolgom velük ~ feleli hanyagul ~ Ők afféle kísérleti- és tenyészállományt alkottak. E mellett vérüket és szőrüket csapolták. Véges lét. ~ magyarázza. Nem épp egy idilli jövőképet fest, ha ez valóban a távoli, vagy talán kísértetiesen közeli jövő volna.
~ Név... Nedylene elég szentimentális volt. Ő Morwennek szólított, de hívj, ahogy akarsz, halandó. ~ feleli. Név... Nem, nekik nem járt név. Egy szám járt, azt kapott valamennyi a fajtájából. A lovasát ez zavarta. Nem azért, mert partnernek tekintette volna őt, hanem egyszerűen azért, mert nem volt kellően egyedi a használati tárgya a többihez képest. ~ Hogy szólítsalak? ~ kérdi azért még előzékenyen.
~ Értékes áru lehet, ha használni nem akarod. ~ jegyzi meg, de több szót nem fecsérel a témára. Nem érdekli, amaz mit kezdene a fehérek vérével, a sajátját pedig nem kínálja fel. Egyébként sem túl egészséges ami azt illeti.
~ Nem megyek, egyelőre ~ ígéri. Bár hogy ez nála meddig tart, az jó kérdés.
~ Holnapra... Jó. ~ mormolja, miközben megemeli a fejét. Egy ideig a lány tekintetét fürkészi, vajon nem ejti-e csapdába. Ki tudja, kiket eresztene rá a végén... ~ Visszatalálsz ide? ~


megjegyzés ◊ zene ◊ szószám
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Karen Nott
Reveal your secrets
Karen Nott
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-26, 00:52




Morwen & Karen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Én csak hozzávalókat gyűjtöttem…

‒ Nocsak, még egy antiszociális? ‒ kérdezte szórakozottan, hiszen bizonyos szinten ő is az, a fivérei is, Castiel is, és most ez a lény is. Jobban belegondolva, nem is tudta, hogy miként nevezze őt, nem hivatkozhatott rá örökké a „fekete egyszarvúként”. ‒ Apropó, van esetleg valami neved is, ha már ilyenekről beszélünk? ‒ érdeklődött, és a részéről ő bemutatkozott.
‒ Nem lenne szükségem a véredre, ha olyan lennél, mint azok, így sincs szükségem rá. Megvannak a magam eszközei, és vérrel nagyon ritkán dolgozom ‒ rázta meg a fejét. Persze, egy unikornis vére hasznos dolog, és vélhetően az a hollóhátas ismerőse egyből kapott volna az alkalmon, de ő nem kért volna belőle. Nem azért segített neki, mert valami viszonzást, vagy juttatást várt.
‒ Ja, persze ‒ forgatta meg a szemeit vigyorogva, és ha olyan viszonyba lettek volna, talán meg is paskolta volna az oldalát. ‒ Remek, de ilyen állapotban ne menj sehová ‒ vágta rá válasz gyanánt.
‒ Nyugalom, igyekszek óvatos lenni ‒ susogta, miközben valóban nagyon finomkodva kente be a sérüléseket. Megszemlélte a sérült lábat, aztán kiegyenesedett, és alaposan szemügyre vette az említett területet. Óvatosan megböködte, melegnek érezte az adott területet, bizonyára begyulladt. Felsóhajtott, ismét a táskájában kezdett kutakodni, de nem talált benne több hasznos holmit.
‒ Nem hiszem, de megoldom valahogy. Ha nem is most… De holnapra kitalálok valamit ‒ rázta meg a fejét a kérdésre, majd fogadkozott egy sort. Tényleg ki fog találni valamit, ha ehhez fel kell vernie az összes gyógyítót, bestiamestert és hollóhátast.

music:zene|words:287



[You must be registered and logged in to see this image.]     [You must be registered and logged in to see this image.]



The world will regret our relationship.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-26, 00:32


[You must be registered and logged in to see this image.]
when the last eagle flies


Karen & Morwen



Aprót bólint fejével. ~ Volt egy ménes belőlük ott... De nem különösebben érintkeztem velük. ~ még csak nem is igen látta őket. Az anyjáról is csak távoli, homályos emlékei vannak, olykor abban sem biztos, hogy azok valódiak-e. ~ Ha olyan lennék, már megpróbáltam volna felkínálni a vérem a segítségért. Orvosság az orvosságért... ~ igazából fogalma sincs, mit tett volna egy fehér. Vélhetőleg csendesen elpatkolt volna valamelyik sarokban, ahogyan azt illik.
~ Meglehet ~ hagyja rá. Egyelőre ez homályos és távoli, nem tud igazán erre koncentrálni, fókuszából tovacsusszan mindig a mi lesz majd, ha... kezdetű kérdés.
~ Fajtasajátosság ~ feleli ártatlanul. Igazából ezt is csak gyanítja. Nem volt belőlük annyi soha, hogy ez kiderüljön. Vagy csak őt nem tájékoztatták. ~ Azért csendes, mert itt vagyok ~ feleli ~ Ha odébb megyek, ott lesz csendes. Már, ha úgy akarom. ~ ez kivételesen így is van, nagyzolás nélkül. Igaz, a becsapódás ténye ezt jelentősen felerősíti, ekkora területet nem tudna kiüríteni a puszta akaratával amúgy, mint azt most tette.
A következőkre csak egy fújtatással felel, s némán tűr. Az elővigyázatosság bár hasznos, jelen pillanatban felesleges. Képtelen eléggé betámasztani elől, hogy igazán kirúghasson hátra, sérült hátulját egyébként se igen kapkodja, igazság szerint egy hangot sem ad az egész procedúra alatt, amíg a kérdés el nem hangzik.
~ Hátul... Bal hátul, lent. ~ feleli kelletlenül. Be is van dagadva kissé, noha efféle kenőcs azon aligha segít. Eztán csak lehajtja fejét, s ő is behatóbban tanulmányozza a helyzetet. ~ Ha ott marad, fogok tudni járni? ~ kérdi végül csak könnyeden, a dolgok gyakorlatias részét ragadva meg. Persze a válasz sejthető - aligha. Hiszen ez vélhetően csak romlani fog, amíg az idegen testet el nem távolítják.


megjegyzés ◊ zene ◊ szószám
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Karen Nott
Reveal your secrets
Karen Nott
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-26, 00:16




Morwen & Karen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Én csak hozzávalókat gyűjtöttem…

‒ Erre már akkor rájöttem, amikor megláttalak ‒ felelte közönyösen, de azért végighallgatta az unikornis monológját. A csöpögő, mézes-mázos, már-már idilli leírástól hányingere támadt, már attól felfordult a gyomra, hogy elképzelte. ‒ Még jó. Ha olyan lennél, már rég faképnél hagytalak volna ‒ hangzott a válasza, ezzel is kifejezve, hogy ő sem rajong túlzottan a fehér társaiért, és azokért a dolgokért, amiket ők képviseltek.
‒ Háború ide, vagy oda, itt más a helyzet. Meg kell tanulnod alkalmazkodni ‒ jegyezte meg. Ő hitt benne, hogy a hadakozáson kívül ez a lény máshoz is értett, és lehetett még más célja is az életben.
A következőkre csak egy bólintással reagált, neki ennyi épp elég volt. Azonban a további makacs szavak mosolygásra késztették. ‒ Szörnyen csökönyös vagy ‒ ingatta a fejét. Valamiért mindig a makacs személy társaságában érezte jól magát, és most tessék, kifogott egy sérült, hisztis, beszélő unikornist. Hihetetlen.
‒ Véleményem szerint ezen a helyen vagy a lehető legjobb helyen. Szokatlanul csendes itt a környék ‒ felelte, majd a további ellenséges viselkedésre felvont szemöldökkel meredt rá. ‒ Sokáig hisztizel még? Elhiszem, hogy frissek, hogy fájnak, és arra is, hogy képes vagy a gyógyulásra, de ahogy elnézem, segítség nélkül most ez nem megy ‒ szólalt meg higgadtan, majd, amikor engedélyt kapott arra, hogy hozzáérhessen, óvatosan eltűrte a sörényét, a mutató és a középső ujjára nyomott a kenőcsből, és finoman bekente azt. A lény farán lévő három karmolással is megtette ugyanezt, bár ott szándékosan oldalra állt, hogy ha esetleg az egyszarvú hátrarúgna, akkor ne találhassa el. Ezek után lekezelte még a nyakán lévő sebet is, és ezzel el is fogyott az összes kenőcs.
‒ Fáj még valahol? ‒ kérdezte, mert lehet, hogy valamit kihagyott, és akkor később vissza kell majd téríteni, hogy újfent lekezelje a sérüléseket. Leguggolt a sérült láb mellé, a pálcája fényét a törött ínvédőre irányította, és azon töprengett, hogy mihez kezdjen azzal a sérüléssel.

music:zene|words:312



[You must be registered and logged in to see this image.]     [You must be registered and logged in to see this image.]



The world will regret our relationship.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 23:52


[You must be registered and logged in to see this image.]
when the last eagle flies


Karen & Morwen



Nem tudja, hogy másik világ, másik bolygó, sík, dimenzió, vagy épp idő... De más. És ez kétségbe ejti. Világos célja volt a létének, kijelölt eleje és vége, s most... Most hirtelen minden rabiga lekerült róla, s fogalma sem volt, merre tovább. Igaz, a vérveszteség és a fájdalom is kezdi beszámíthatatlanná tenni, gondolatmenete olykor kusza, gondolatai lassúak és nehézkesek.
~ Ez csak a te dolgod ~ feleli.
~ Én nem vagyok olyan, mint ők. ~ közli. A fehérekre céloz, persze. ~ Engem a háború hívott életre... És nem tudom, képes lennék-e magamban, az erdő mélyén, egy szent területet létrehozva éldegélni. Mármint... Ahol egyszarvú él, ott az erdő örök. Nem jár soha tél, mindig tavasz, nyár van: a fák virágoznak és teremnek, az egyszerű vadászok szinte soha nem ejthetnek el semmit... Az állatokra átragad a mágia, elrejtőznek, s hosszú életet élnek... Meg effélék. Én... Nem vagyok ilyen. ~ zárja le kissé sután, itt-ott szaggatottan. Ezzel majd' mindent emondott, amit a fehérekről tud e téren legalábbis. Közelről soha nem volt lehetősége tanulmányozni őket, nem volt fontos, nem is engedték volna.
~ Jössz és mész, ahogy kedved tartja ~ feleli hanyagul. Neki mindegy, amaz mit visz ki innen, vagy épp hoz be. Egyelőre - hiszen a legkevésbé sem érzi otthonának e helyet.
~ Mert nem akarok ~ érkezik a tömör válasz ~ Egyelőre nem tudom, hogy mehetnék, így... Így nem megyek. ~ magyarázza. Felhúzza ínyét, kivillantva fogait. Ragadozófogsor, aligha fűevő, s a foghíjas rész is elmarad. ~ Friss sebek. ~ közli hanyagul. Ettől még gyorsan gyógyul!
~ felületi sérülések... Nem számítanak annyit. ~ közli. Egy hosszú percig hallgat eztán. ~ Hozzám érhetsz ~ engedi meg halkan, kissé lentebb engedi fejét. Feszült lehet, csap párat farkával legalábbis, alighanem ezért.
~ Értem ~ válaszol. Látszólag nem ejti pánikba a lehetőség, hogy van rá esélye, hogy az márpedig ott marad. Magában azt latolgatja, hogy ha körbenövi a hús, vajon tud-e majd közlekedni, vagy teljesen hasznavehetetlen lesz az a lába? Mint valami veterán.


megjegyzés ◊ zene ◊ szószám
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Karen Nott
Reveal your secrets
Karen Nott
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 23:35




Morwen & Karen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Én csak hozzávalókat gyűjtöttem…

Érdeklődve hallgatta az unikornis szavait. Gyakran megfordult a fejében, hogy ez a lény esetleg a jövőből érkezett ide, de végül elhessegette az ötletet. Egyelőre nem gondolta úgy, hogy az emberiség olyan szintre süllyedne, mint amit a fekete egyszarvú leírt. ‒ Tényleg más világból keveredtél ide ‒ jegyezte meg halkan, majd az „erő”-kérdést ráhagyta az egyszarvúra. A maga részéről nem akarta tovább boncolgatni a témát.
‒ Ne is mondd ‒ sóhajtotta fásultan. ‒ Szerencsére ritkán elegyedek szóba másokkal, így nem fenyeget a veszély, ahogy még több csökönyös személyen akarjak segíteni. ‒ Nem értette, hogy miért akart annyira segíteni azon a griffendéles fiún, ahogy az sem volt számára világos, hogy most meg minek akart sérült lényeket istápolgatni.
Figyelte, ahogy az unikornis megrázta a sörényét, de csak kicsit később tudatosult benne, hogy ott is egy sebet látott. Szerencsétlen borzalmas állapotban lehetett.
‒ Mondjuk, a lehetőségeidhez mérten tengesd tovább a kis napjaidat. Ha a magány preferálod, akkor úgy, ha társaságra vágysz, akkor keress egy társat. Találj egy, vagy több célt életedben. Bánom is én, felőlem, ha talpra állsz, hódítsd meg ezt az erdőt, és uralkodj felette. Csak annyit engedj meg, hogy idejárhassak néha hozzávalókért ‒ javasolta. Neki tényleg mindegy volt, hogy a későbbiekben mit tesz a másik.
‒ Akkor miért nem teszed? ‒ pillantott rá kétkedve, és a kétkedése még inkább növekedett, amikor a teremtmény kijelentette, hogy gyorsan gyógyul. ‒ Ó, igen, vettem észre. Piszok gyorsan ‒ húzódtak gonosz mosolyra az ajkai, majd akkor a ló lehelete a nyakát csiklandozta, akaratlanul is hátralépett.
‒ Nem vagyok gyógyító. Nem biztos, hogy ki tudnám szedni azt a vackot a lábadból, tény, de a felületi sérüléseket le tudom kezelni ‒ felelte, és kihúzta a táskájából azt a kenőccsel teli tubust, és feltartotta. ‒ Gyógynövényekből készült, kicsit csíp és éget, de elviselhető ‒ mondta, letekerte a kupakot, és ha kellett, akkor el is magyarázta, hogy pontosan mik voltak az összetevők.
‒ A lábadon lévő sérülésedre ez nyilván nem elég, de csak kitalálok valamit, hogy kiszedjem onnan azt a vackot ‒ vonta meg a vállát. Legrosszabb esetben lerángatja az öccsét, vagy kerít valakit, aki értett a gyógyításhoz, de ahhoz a barom Hagridhoz nem vitte volna.

music:zene|words:356



[You must be registered and logged in to see this image.]     [You must be registered and logged in to see this image.]



The world will regret our relationship.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 23:02


[You must be registered and logged in to see this image.]
when the last eagle flies


Karen & Morwen



Hallgat. Talán túl sokáig is, mire végül mégis felel.
~ Nálunk már nincsenek minisztériumok ~ közli ~ régmúlt háborúiban valamennyi oda. Különálló népek, apróbb szekták, csoportok vannak, s ki-ki harcol tudásához híven. Nem ismerek... Nem ismerek egy iskolát sem. De... Akadnak, akiknek sikerült rabságba hajtania a sárkányok elméjét, megtörni őket, és hátasként használni őket. ~ Mások egyszarvúakat használnak, mint látható. De ezt nem említi, és a többi technikára sem tér ki. Egy olyan világ képét festi, mely itt láthatóan idegen. Vagy csak kísértetiesen távoli. ~ Értem ~ hagyja rá csendesen. Nem érdekli. Ez a részlet - itt és most - a legkevésbé sem foglalkoztatja.
~ Az erő uralkodik, akkor is, ha keveseké. ~ közli. Szerinte ez ilyen egyszerű. Ő maga is erős, erősebb, mint a fehérek, tehát jobb is náluk. Hasonló a helyzet a varázslók és a muglik esetében. Azok többnyire még csak fel sem ismerik őt, akkor se, ha az orruk elé áll!
~ Furcsa kényszer. ~ feleli, de nem kérdez. Bár leheletnyi kérdező hangsúly megbújik a szavak mögött. A következő szavakra csak megrázza fejét, sörénye ez alatt átreppen a másik oldalra, egy pillanatra feltárva a sebet, de aztán újra a sörény takarásába kerül, s csak a vércsík árulkodik róla, hogy valami ott is megsebezhette.
~ És mit tegyek utána? ~ kérdi. Nem vár valós választ, csupán utal rá, értelmetlennek látja a futást. Igaz, a részvételt is. ~ Elmehetek, ha akarok ~ közli magabiztosan, ezúttal jól kiérezhető beképzeltsége. ~ Gyorsan gyógyulok. ~ fűzi hozzá. Bár persze nem ennyire gyorsan. A lány felé fordul, lélegzete közvetlen a lány nyakán érezhető.
~ Hisz magad mondtad, nem értesz hozzá, halandó. Mit kívánsz hát kezdeni vele? ~ egyszerű érdeklődés, semmint kötekedés. Bemenni nem hajlandó sehova, hogy kezeljék. Azt az egyet... Azt nem.


megjegyzés ◊ zene ◊ szószám
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Karen Nott
Reveal your secrets
Karen Nott
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 22:48




Morwen & Karen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Én csak hozzávalókat gyűjtöttem…

‒ Persze, ezen a környéken nincsenek. A Mágiaügyi Minisztériumok szerte a világban figyelnek a sárkányokra, és a lehető legtöbbel sárkánykutatók foglalkoznak. Ettől függetlenül, sose árt, ha vannak emberek, akik kezelni tudják őket, hiszen balesetek akármikor történhetnek ‒ tette csípőre a kezét, majd következő megjegyzésre halkan felnevetett.
‒ Valóban az. Családi vonás. Nem szeretjük, ha ugráltatnak minket ‒ vonta meg a vállát. Egy percig se tagadta, hogy ne lenne csökönyös, sőt igen akaratosak és büszkék voltak, épp ezért néha nem tudta tolerálni mások lenéző stílusát. Arra, hogy valamennyi tulajdonságot ez a példány örökölt a fehér társaitól, nem reagált. Tudomásul vette, de nem volt hozzáfűznivalója.
‒ Miért rejtőzködünk? Fogalmam sincs. Bizonyára néhány nagyokos a középkori boszorkányüldözések alapján eldöntötte, hogy a varázstalanok nem elég érettek ahhoz, hogy ezt be tudják fogadni, aztán így maradt a dolog ‒ válaszolta a kérdésre. Karen úgy gondolta, hogy ezzel arról is faggatta, hogy miért akart segíteni, így arra is választ adott. ‒ Egyrészt, mert látom, hogy bajod van. Másrészt, mostanában túlzottan rendes vagyok, és úgy tűnik, mániámmá vált az azokon való segítés, akik elutasították azt ‒ vonta meg a vállát egykedvűen. Meg aztán, neki is volt szíve, nem hagyta volna sorsára ezt a teremtményt, hiszen ellene nem tett semmit.
‒ Szörnyen hisztis vagy… ‒ sóhajtotta, és közben arra gondolt, hogy ez az unikornis rosszabb volt, mint Adrian, Castiel és Gavin hármasa. Őket könnyebben tudta volna kezelni.
‒ Csak annyira, hogy kimaradj belőle, és mentsd az irhádat‒ pillantott rá az egyszarvúra. Neki aztán tényleg semmi köze nem volt az emberek harcához, nem szerette volna, ha mégis belekeveredne. ‒ Ezt úgy mondod, mintha olyan könnyen elmehetnél ‒ szusszantotta szórakozottan. Mintha ezt a lényt nem izgatta volna, hogy sérült volt. Egy pillanatra magára emlékeztette, de megrázta a fejét, és elhessegette annak a kellemetlen éjszakának az emlékét.
A fejét ingatva figyelte, ahogy az állat odasántikált mellé. Rosszallta a makacsságát, és hogy nem látta be, segítségre volt szüksége.
‒ A kar a mögöttem lévő bokor után, a vérfoltok a környéken, de kötve hiszem, hogy eljutnál oda… ‒ magyarázta, miközben közelebbről is szemrevételezte az állatot. Ciccegve meredt rá, és az eddig oldalán lógó táskában kezdett kotorászni. ‒ Addig nem mehetsz el innen, amíg ezeket le nem kezeltem! ‒ jelentette ki határozottan. A nyakát és a farán húzódó csíkokat le tudta volna ápolni egy kenőccsel, ami még akkor maradt a táskájában, mikor Castiel sebét ápolta le, de azt még nem tudta, hogy a mellső lábbal mit csináljon. Bár először még megvárta, hogy mit mondott az a csökönyös öszvér.

music:zene|words:420



[You must be registered and logged in to see this image.]     [You must be registered and logged in to see this image.]



The world will regret our relationship.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 22:20


[You must be registered and logged in to see this image.]
when the last eagle flies


Karen & Morwen



Félrebillenti fejét, pillantása a lányt méricskéli.
~ Nem állítottam, hogy ne járnának időnként itt... Csak azt, hogy most nincs egy se. Ők és én... ~ egy pillanatig elhallgat, a megfelelő szavakat keresve ~ Egymáshoz hasonlóan, a mágia két része vagyunk. Felismerjük egymást, akárhogy van is álcázva... ~ épp annyira, ahogyan egy egyszarvút sem lehet eldugni előle. Hiába álcázzák talpas pohárnak, vagy közönséges lónak.
~ Csakugyan? Milyen... Beképzelt lehet. ~ feleli szenvtelenül, de érezhetően ez nem hatotta meg túlságosan. Otthon se pattant volna senki a szava miatt.
~ Valamennyit örököltem ~ közli egykedvűen. Tehát a fehérek haszontalanok. Ámbár az örök életet kutatók nála zsákutcára lelnek, de egy pálca magját adhatja a szőre. Épp csak nem szívesen osztogatja a szőrét. ~ Akkor hát miért...? ~ egyszerű kérdés. Bizonyára mások is feltették már. A következőkre kivillantja fogait, de más választ nem ad. Egy pillanatra úgy fest, mintha ő maga is elmenni készülne, végül nem moccan.
~ ...Érdekelnie kellene az emberek harcának? ~ kérdi óvatosan. A pontos tétjét nem látja. ~ Nem tudom, maradok-e. ~ közli. Ez csupán tényközlés, semmi több. S hogy túléli-e? Csak természetes. Nem kalkulál halállal, még akkor se, ha egyre kevesebb erőt érez magában. De a következőkre mégis megmoccan, a lány felé indul. Lassú, óvatos léptekkel, az egyik elejére durván sántít, alig-alig áll rá, de mintha az átlós hátulját is sajnálná, bár közel sem annyira.
~ Hol? ~ kérdi, mikor a lány mellé ér. A parancs világos: vezess oda. Ilyen közelségből már jól látszik a szétroncsol mellső láb, a belefúródott ínvédővel, nyakán vékony csíkban csordogál vére, hátán egy foltban ritkásabb a szőr - talán egy nyereg helye lehet -, farán három mély csík fut, alighanem valami megkarmolhatta: s vélhetően emiatt biccent a hátuljára. Bár ki tudja: de azon egyéb nyom elsőre nem látszik. Ha a lány közelebb menne hozzá, úgy már igen: csüdtájékon kicsit bedagadt, s meleg is.


megjegyzés ◊ zene ◊ szószám
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Karen Nott
Reveal your secrets
Karen Nott
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 22:04




Morwen & Karen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Én csak hozzávalókat gyűjtöttem…

Miután elcsitította a gondolatait, immár nem tudta különös lény nem tudta felbosszantani. A mérges fejrázást is csupán szkeptikus pillantásokkal jutalmazta. Hát akkor hisztizzen! Ő segíteni akart rajta, ha ilyen szeszélyes, akkor nem érdemes túlzottan törnie magát.
‒ Melyikünk is élt többet ebben a világban? A sárkányok még ha vissza is szorultak, és megcsappant a létszámuk, attól függetlenül köztünk élnek. Ha pedig veszélyt jelentenek a világunkra, akkor nem árt, ha akadnak olyanok, akik tudják kezelni őket ‒ vetette oda, majd amikor közölte, hogy ő hívja az öccsét, egyszerűen kiröhögte. ‒ Na, ja, és a fivérem pont a segítőkészségéről híres meg arról, hogy hagyja, hogy a semmiből felbukkanó fekete unikornisok ugráltatják. Ne viccelj!
‒ Azért annyira nem. A szőrük a némelyik varázspálcáját képzi, néhány elvetemült állat a hosszú élet titkát látja a vérükben, szóval vannak hasznos tulajdonságaik
‒ vonta meg a vállát. Szerinte nem voltak olyan hasztalan lények. ‒ A varázstalan emberek elől rejtették el a birtokot, de ne hidd, hogy én örülök annak, hogy át kell gondolnom, hogy mikor, hol és ki előtt használom a varázserőmet ‒ fintorodott el, majd amikor rádörrent, Karen közönyösen megvonta a vállát.
‒ Nem is akarnám, hogy az legyél, de ha ennyire makacs vagy, felőlem itt is dögölhetsz ‒ szólt vissza, és távozni készült, de megtorpant, amikor a másik háborút emlegetett. ‒ Fogalmam sincs, hogy miféle harc lehetett ott, de ha itt háború törne ki, az vélhetően az emberek között fog zajlani. Ha az erdőben maradsz ‒ már ha túléled ‒, akkor lehet, hogy téged elkerül ‒ jegyezte meg, majd eszébe jutott valami, amiről jobbnak látta tájékoztatni a lényt.
‒ Mellesleg, mielőtt rád találtam volna… Vérfoltokat követtem, és találtam egy leszakadt kart valami alkarvédőben. Közöd van hozzá? ‒ ráncolta össze a homlokát. Már csak ennyit akart tudni, aztán, ha az unikornis nem volt hajlandó együttműködőbb lenni, úgy ítélte, lassan ideje lenne távozni.

music:zene|words:306



[You must be registered and logged in to see this image.]     [You must be registered and logged in to see this image.]



The world will regret our relationship.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 21:47


[You must be registered and logged in to see this image.]
when the last eagle flies


Karen & Morwen



Mérges fejrázás, nem több - ennyi az összes reakciója az első szavakra. Ő kérdezett, csakugyan, de a másik volt képtelen egy épkézláb, tisztes választ adni! Olyat, amivel menne is valamire... Mély levegőt vesz, lassan fújja ki.
~ Nincsenek sárkányok ~ feleli ~ A közvetlen közelben nincsenek ~ teszi hozzá végül is. A többire nem felel. Értelmetlen olyasmiről tanulni, ami nincs itt, de ezek szerint az eget szelik időnként... Elővigyázatosnak kell lennie majd. ~ Én hívom, nem te. ~ jegyzi meg, bár érzi, hogy ez veszett ügy.
~ Haszontalan fattyak akkor hát ~ közli szemrebbenés nélkül. Ez a véleménye, legyen az bármennyire is lesajnáló. ~ Mások mögé bújni csak a gyávák szoktak... ~ veti még oda. Védőbűbájok mögött, rejtőzködve élni... Bahh. Fehérek.
~ Értem ~ feleli. Többet ehhez nem fűz, de az információ még hasznos lehet.
~ Nem leszek adósod! ~ dörren a lányra, enyhén még meg is emeli elejét, de csak egyetlen, ép lábára érkezik vissza, a sérültet nem rakja le. Az ép egy pillanatra megrezzen, de kitart. ~ Béke... ~ susogja, a szó látszólag lecsitítja, nem húzódik el a közeledő elől ~ Ahonnan én jövök, ott háború dúl... Immáron hosszú évek óta. ~


megjegyzés ◊ zene ◊ szószám
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Karen Nott
Reveal your secrets
Karen Nott
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 21:34




Morwen & Karen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Én csak hozzávalókat gyűjtöttem…

Csendesen figyelte a lényt, de amikor az rámorrant, akkor morcosan visszavágott. ‒ Hát én honnan tudjam? Kettőnk közül te viselkedsz úgy, mintha nem ismernéd a világot. Nem volt ismerős se az ország, a kontinensben sem vagy biztos, és hozzáteszem, te kérdezted, hogy hol vagyunk. ‒ Ő is tudott hisztizni és morogni, azt pedig kikérte magának, hogy egy ló oktassa ki. Mindenesetre, hamar lenyugtatta magát, így valamivel szelídebben folytatta.
‒ Mondhatjuk úgy is. Sárkányok, egyszarvúak, bólintérek, acromantulák… Ő ilyenekről tanul, amíg én bájitalokkal foglalkozom ‒ rándította meg ismét a vállát. Majd a következő kérdésre hátraintett. ‒ Az erdőn túl, a kastélyban, de jelenleg dühös rám, szóval hiába keresném leszarná, hogy szükségem lenne a segítségére ‒ forgattam meg a szemeimet, bár ez Gavin ellen irányult, nem a teremtmény ellen.
‒ Nem, nem érted ‒ ráztam meg a fejem. ‒ Nem beszélnek. Nem képesek olyan módon kapcsolatba lépni velünk, ahogy most te teszed. Meg aztán itt senki nem zargatja őket. Más erdőkben nyilván vannak orvvadászok, de a kastély területét védőbűbájok veszik körül, nem juthat be ide akárki ‒ próbálta elmagyarázni a helyzetet.
‒ Óriás pókok, kentaurok, rebesgetik, hogy az iskolában vannak vérfarkasok, így telihold idején ők, és olyan pletykákat is hallottam, hogy egy félóriás is volt itt. Ó, meg persze thesztrálok. Most hirtelen ennyi jutott eszembe ‒ sorolta azokat a lényeket, amikről tudta, vagy sejtette, hogy a rengetegben éltek.
‒ Jól van, nyugalom… ‒ emelte fel ismét védekezően a karjait. Valahogy sejtette, hogy ilyesmi reakciót vált ki a másikból, de nem gondolta volna, hogy ennyire rosszul viseli. ‒ Igen, az.
‒ Figyelj, látom, hogy valami baj van. Nem vagyok képzett gyógyító, de a bájitalokhoz, a krémekhez és a gyógynövényekhez valamennyire értek ‒ tett előre egy lépést. Rossz volt néznie a másik szerencsétlenkedését, majd következő kérdésre meglepetten pillantott rá.
‒ Az első hét évben mindenki elsajátítja a mágia alapjait, utána specializálódhat. Jó ideje béke uralkodaik, nem tudom miből gondolod, hogy háborús helyzet alakult ki. Bár, ez nem jelenti azt, hogy hamarosan nem fog kitörni egy hatalmi harc… De egyelőre a világot nem fenyegeti közvetlen veszély ‒ válaszolta meg ezt a kérdést is.

music:zene|words:348



[You must be registered and logged in to see this image.]     [You must be registered and logged in to see this image.]



The world will regret our relationship.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 21:15


[You must be registered and logged in to see this image.]
when the last eagle flies


Karen & Morwen



~ Euró...pa... ~ visszhangozza lassan ~ Nem is tudom... Talán... ~ nem, így, ebben a formában nem. De valami Euakármi van. Valahol messze. Euré... Ilyesmi. Nem tudja. ~ Hol máshol? ~ morran. Persze, hogy a Földön. Ez nem volt kérdés. Jobban mondva ebben nagyon reménykedett.
~ Az öcséd... Ért az egyszarvúakhoz? ~ kérdi lassan. Egyre határozottabban érzi, hogy segítségre lesz szüksége, hogy minimum az elülső lába mélyebben sérült, semmint azt a puszta pihenés, és ő maga orvosolni tudná. Az ínvédő darabja még mindig belefúródva, de a lábat magát már nem is érzi. Alighanem a sokk...? Bizonyosan. ~ És ő hol van? ~ kérdi. Még nem ad parancsot, hogy hozd ide, kiszolgáltatná magát, és ettől fél.
~ Kevesen szólnak hozzájuk... Furcsa ~ hagyja rá. Nem tudják kihasználni őket, milyen érdekes, és zavaros. Mikor ő megszületett, egy percig se merült fel, hogy ne akarnának visszaélni a létével, használni és kihasználni őt. Talán ezek az emberek túl hülyék ehhez. Vagy csak ez az egész egy sajátságos csapda, persze. A kérdésre nem felel.
~ Nincs szükségük az emberekre, ezért nem is kommunikálnak ~ feleli, mintha ez magától értetődő lenne ~ Kikkel? ~ osztozni egy erdőn... Ha nagyon muszáj, persze. De kiket tűrnek meg erre? Az embereken kívül, persze.
~ Fehérek! ~ szisszen fel megvetően, hirtelen kapja fel fejét, csavar nyakán, majd egy torz vicsorgás után rendezi magát, orrai kitágulnak. ~ Az első... ~ visszhangozza. Valamelyest lentebb engedi fejét, súlypontjával trükközik, próbálja minél jobban kímélni sérült lábait - s sejthető, hogy máshol is akadnak sebei, bár kevésbé súlyosak. ~ Mit tanultok? Ki ellen? ~ fel se merül benne, hogy nincs háborús helyzet. Hogy nem egy katonai iskolához került... És ne fennék rá a fogukat előbb vagy utóbb.


megjegyzés ◊ zene ◊ szószám
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Karen Nott
Reveal your secrets
Karen Nott
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 21:01




Morwen & Karen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Én csak hozzávalókat gyűjtöttem…

Egyre tanácstalanabbul szemlélte a vele szemben álló lényt. Ha Skócia, vagy Egyesült Királyság se mondott neki semmit, akkor biztos messziről érkezett. ‒ Európa? ‒ A hangja bizonytalanul csengett, igyekezett minél pontosabb helymeghatározást adni, hátha valami ismerős lesz számára. Végső elkeseredésében hozzátette: ‒ A Földön.
Bár ez elég nyilvánvaló volt, de akár gondolhatta azt, hogy az egyszarvúval történt valami, ami miatt elfeledkezett dolgokról.
‒ Hát, elvben azok. De én nem értek a legendás lényekhez, talán az öcsém megtudná mondani, hogy miben különböztök, azonban nekem nincsenek széleskörű ismereteim veletek kapcsolatban ‒ magyaráztam zavartam, majd a következő kérdésére megvontam a vállamat. ‒ Fogalmam sincs. Valahol itt az erdőben. Nem szoktam unikornisokat hajkurászni. Többnyire nem háborgatja őket senki. Legalább is, tudtommal kevesen jönnek be ide.
A következőkre bólintott, majd kissé oldalra billentett fejjel figyelte, hogy emelgeti a patáit. ‒ Biztos minden rendben?‒ kérdezte homlokráncolva, mert fogalma sem volt arról, hogy miért csinálta ezt a másik.
‒ Tényleg nem tudok sokat, meg aztán… Mondtam, vannak különbségek. Ők nem kommunikálnak, ha tehetik, akkor kerülik az embereket, ezen a birtokon többnyire az itteni diákok is hagyják őket. Mint említettem, nem tudom hol élnek, annyira nem ismerem az erdőt, de nem csak ők osztoznak ezen a területen ‒ fogott bele, majd kissé óvatosan hozzátette. ‒ Nem tudom számít-e, de más a színük is. Eddig a varázsvilágban senki nem említette, vagy bizonyította, hogy léteznek fekete unikornisok. Te vagy az első, aki felbukkant.

music:zene|words:234



[You must be registered and logged in to see this image.]     [You must be registered and logged in to see this image.]



The world will regret our relationship.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 20:44


[You must be registered and logged in to see this image.]
when the last eagle flies


Karen & Morwen



Egy darabig hallgat, magában mérlegel. Vajon ez a lány direkt hergeli? Honnan tudná ezt ő? Úgy néz ki esetleg, mint valami térképfetisiszta? Lövése sincs, minek mi a neve errefelé, habár, hogy akkor valójában mit akar hallani a hol van kérdésre, az egy nagyon jó kérdés. A permanens fájdalom azonban kezd újra eluralkodni felette, ahogy az adrenalin, ami korábban lábra állította, kezd nyomtalanul eltávozni ~ Nem ~ közli hát.
~ Fajtársaim? ~ kérdez vissza. Jó van, fejletlenek, ezzel elégedett. Különleges, a szó kellemesen cseng. Fajtárs, neki ez feketéket jelöl. ~ Hol vannak? ~ kérdi lassan, ezúttal már valamivel gyanakvóbban.
~ Ha itt vannak, és e földet járják... Akkor azt hiszem, hozzájuk ~ feleli lassan. Sérült hátsóját enyhén megemeli, patájának csupán elülső éle érinti a talajt, de hamarosan ismét súlyt tesz rá. ~ Mesélj róluk ~ teszi még hozzá. Talán nem látnák őt szívesen így... A lovas nélkül. Lehet, hogy menekülnie kell.


megjegyzés ◊ zene ◊ szószám
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Karen Nott
Reveal your secrets
Karen Nott
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 20:32




Morwen & Karen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Én csak hozzávalókat gyűjtöttem…

Ahhoz túl messze volt a lénytől, hogy a mérges szusszantást hallhassa, és ha tudná, hogy az előtte álló lény egyedi, és nem evilági, akkor nem sorolná az itteni fajtársai közé. A válasz, miszerint ismeri-e a helyet nemleges volt, így Karen zavartan a hajába túrt, és azon töprengett miként írhatná le neki, hogy pontosan hol vannak.
‒ Skócia, Egyesült Királyság… Így se ismerős? ‒ pillantott rá, bár ha ezek a helyek sem voltak az egyszarvú számára ismerősek, akkor elképzelése sem volt arról, hogy miként került ide, ahogy az is meglepetésként érte, hogy tudtak kommunikálni egymással.
A sértődött viselkedés ezúttal feltűnt neki, és egy halk sóhajjal állapította meg, hogy ez a teremtmény éppoly sértődékeny és szeszélyes, mint ő maga. ‒ Nem akartalak megbántani, pusztán… Az itteni fajtársaid nem képesek kommunikálni velünk, ezért megleptél, amikor meghallottam a hangodat. Arról nem tehetek, hogy különleges vagy ‒ mondta, és ezalatt nem csak az unikornis színére gondolt, hanem a képességeire.
‒ Értem ‒ bólintott lassan, aztán hozzátette. ‒ És hová szeretnél eljutni, vagy tehetek érted valamit? ‒ érdeklődött. Egyrészt, tényleg nem akarta, hogy ez a lény itt, az erdő közepén megölje, és hátrahagyja a vadon bestiáinak, másrészt, tényleg kíváncsivá tette ez az egész dolog. Olyannyira, hogy egy időre el is feledkezett a vérfoltokról és a leszakadt kézről.

music:zene|words:211



[You must be registered and logged in to see this image.]     [You must be registered and logged in to see this image.]



The world will regret our relationship.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 20:20


[You must be registered and logged in to see this image.]
when the last eagle flies


Karen & Morwen


A szavakra nem reagál, tán fel se fogja őket, hihetné az ember... Végül mégis felel, még, ha nem is épp úgy, ahogyan azt az ember elvárná tőle. Ahogy a lány körbepillant, mérgesen szusszant, na tessék, ostoba halandók, önérzete máris kikéri magának, hogy ennyit se néznek ki belőle. Tudatlan, beképzelt fattyak, őrjöng magában, de a lány szavai lecsendesítik. ~ Nem ~ érkezik a felelet gyorsan. Sosem hallott róla. Igazság szerint egy-két boszorkányképzőről hallott, de azok sem voltak különösebben iskolák... A következő kérdésre azonban csak mérgesen fújtat, kicsit megemeli fejét, mogorván ~ Eltévedtem ~ közli sértetten. Ő egyébként egyáltalán nem szokott csak úgy eltévedni. Sőt. De ez a jobbik változat ahhoz képest, hogy... Hogy milyen hibát vétett valójában. Például - hol van a lovasa?


megjegyzés ◊ zene ◊ szószám
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Karen Nott
Reveal your secrets
Karen Nott
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 20:10




Morwen & Karen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Én csak hozzávalókat gyűjtöttem…

Karen látta, hogy valami nincs rendben a lénnyel, de nem merte megközelíteni, amíg az egyszarvú nem szokta meg a jelenlétét. Semmi kedve nem lett volna ahhoz, hogy az állat keresztüldöfje a szarvával, így hiába volt benne segítőszándék, mégse moccant, csupán megfigyelte az unikornist.
Elfojtott egy mosolyt, amikor a teremtmény oldalra billentette a fejét. Ezt aranyosnak vélte. Miután látta, hogy szavai nemigen váltottak ki a lényből reakciót, így nyugton maradt, és türelmesen várt. Nem volt ostoba, még ha nem is tudta miként kezelje a bestiákat, azzal tisztában volt, hogy mit nem kellene csinálnia.
Meglepettség ült ki az arcára, amikor meghallott egy hangot a fejében. Körbepillantott, majd ismét az unikornisra szegezte szürke tekintetét. Először azt hitte, képzelődött, de rá kellett jönnie, hogy nyilván mentálisan léptek vele kapcsolatban. Nem értette a kérdést. Hiszen… Az állat itt élt, nem? Akkor tudnia kellett hol volt. Mindenesetre, megpróbált épkézláb választ adni a kérdésre.
‒ A Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola birtokán, ha ez egyáltalán mond neked valamit ‒ hangzott a válasza, és újabb értetlenkedő pillantások közepette hozzátette. ‒ Ha nem ismered a helyet, akkor miként keveredtél ide?

music:zene|words:181



[You must be registered and logged in to see this image.]     [You must be registered and logged in to see this image.]



The world will regret our relationship.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 19:56


[You must be registered and logged in to see this image.]
idézet vagy rövid szöveg ide


Karen & Morwen


Hátraveszi súlyát, ezzel tehermentesítve súlyosan sérült első lábát - noha a sebesült hátsó egy pillanatra megremeg -, másfelől felkészülve egy esetleges ugrásra, vagy rohamra, ha kell. Ahogy a lány hátrál, némileg nyugszik ő is, kicsit félrebillenti fejét, hogy egyik szemével alaposabban szemügyre vehesse az embert.
Sose ismert igazán efféle lényeket, azok, akiknél ő született, s akik közül lovasa is kikerült, másak voltak, az effélék pedig mindig is ellenfelei voltak, így bizalmatlan marad. Hosszú pillanatokig nem moccan, s hallgatását sem töri meg, vár, vajh a másik türelme elfogy-e? Ha nem, csak akkor töri a csendet meg: ~ Mondd, hol vagyunk? ~ csendül hangja a lány fejében. De tartásán nem lazít, a legkisebb jelre lecsap, ha kell.


megjegyzés ◊ zene ◊ szószám
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Karen Nott
Reveal your secrets
Karen Nott
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty2015-11-25, 19:49




Morwen & Karen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Én csak hozzávalókat gyűjtöttem…

Megszeppenten lépett hátra, amikor a különös teremtmény felpattant. Csupán annyira értett a bestiákhoz, amennyire Gavin a bájitalokhoz. Mégis voltak halvány emlékei arról, hogy miként kell kezelni az ilyen helyzeteket, épp ezért hátrált.
Amikor az unikornis rászegezte a szarvát, talán kissé erősebben markolta meg a pálcáját. Az iménti hirtelen, vad reakció láttán Karen kinézte volna az állatból, hogy fel akarja nyársalni, de azt nem fogja olyan könnyen hagyni. Azonban az állat nem mozdult, így a mardekáros is egy helyben maradt, és kíváncsi arccal fürkészte a lényt. A maga módján lenyűgöző teremtmény volt, pedig Karen gyűlölte az összes olyan dolgot, amikért az ostoba tyúkok rajongani szoktak ‒ mint például az egyszarvúak ‒, mégis ez a példány sokkal inkább közelebb állt hozzá, mint a fehér társai.
Furcsa érzése támadt, mintha valaki hozzáért volna. Kirázta a hideg. Nem tudta, hogy mi történik vele, de amint megszűnt az a furcsa érzés, megkönnyebbülten felsóhajtott.
‒ Nyugodj meg, nem akarok ártani neked ‒ szólalt meg. A kezeit még mindig feltartotta, hogy a lény lássa, valóban nem akarja bántani, a pálcáját is csak világításra használta. ‒ Sose láttam még hozzád hasonló egyszarvút ‒ jegyezte meg halkan. A tekintetéből sütött az ámulat, de egyelőre nem moccant. Annyit még ő is megtanult, hogy a veszélyes varázslényeknél nem szabad elhamarkodottan cselekedni.

music:zene|words:210



[You must be registered and logged in to see this image.]     [You must be registered and logged in to see this image.]



The world will regret our relationship.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Morwen   Karen & Morwen Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Morwen
» Morwen & Aaron
» Karen & Vic
» Castiel & Karen
» Adrian & Karen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Tiltott rengeteg-
Ugrás: