ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


2024-04-26, 15:41
Darren Morgenstern


2024-04-26, 06:27
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Drew és Bella I_vote_lcapDrew és Bella I_voting_barDrew és Bella I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Drew és Bella I_vote_lcapDrew és Bella I_voting_barDrew és Bella I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Drew és Bella I_vote_lcapDrew és Bella I_voting_barDrew és Bella I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Drew és Bella I_vote_lcapDrew és Bella I_voting_barDrew és Bella I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Drew és Bella I_vote_lcapDrew és Bella I_voting_barDrew és Bella I_vote_rcap 
Megan Smith
Drew és Bella I_vote_lcapDrew és Bella I_voting_barDrew és Bella I_vote_rcap 
Kalandmester
Drew és Bella I_vote_lcapDrew és Bella I_voting_barDrew és Bella I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Drew és Bella I_vote_lcapDrew és Bella I_voting_barDrew és Bella I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Drew és Bella I_vote_lcapDrew és Bella I_voting_barDrew és Bella I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Drew és Bella I_vote_lcapDrew és Bella I_voting_barDrew és Bella I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Drew és Bella

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-03-01, 11:33



Nem nagyon tudunk dűlőre jutni ebben a randizós- jelt adós témában, így nem is nagyon erőltetem a továbbiakban.
- Hát pedig örülnék, hogyha annak a srácnak végre leesne a dolog. Lehet, hogy ő is éppen ilyen beszélgetést folytat egy lány barátjával - vonom meg a vállamat nevetve és ismét megcsóválom a fejemet. Végül sóhajtok és legyintek a kezemmel, hogy végül is hagyjuk ezt a témát, mert úgysem jutunk dűlőre és nekem kell lépnem majd a fiú felé. Egy kicsit izgulok ezért, de elhatározom, hogy megemlítem neki azt a titkos utat, ami biztos be fogja indítani a fantáziáját és talán a faluba is lejön velem. Az eszembe sem jut, hogy ez biztos tiltott dolog és hogy büntetést is kaphatunk érte, de hát ez van. A szerelem sok őrültségre készteti az embert!
Szóba kerül a Kiábrándító bűbáj is, és Drew elmeséli, hogy nem valami kellemes érzés, mintha egy vödör jeges vizet öntetének az emberre.
-Hát szerintem kibírható, ha egy időre láthatatlan lehetsz. Megtanítod nekem? Vagy te nem tudod, csak csinálták rajtad? - nézek kérdőn a srácra. Tök jó lenne egy ilyen bűbájt megtanulni, elég sok helyzetben lehetne használni.
A pálya felé nézek és látom, hogy már üres. Lemaradtunk az edzés végéről és szép lassan már mindenki elindult. A leányzó integet nekem, én pedig felállok.
- Bocsi, de megbeszéltük, hogy edzés után megiszunk egy teát. Köszi a beszélgetést, majd találkozunk! - intek pát a srácnak, és lesietek a lelátóról. Gyanítom, hogy ő seprűn fog földet érni, de erre már nem nagyon figyelek. Belekarolok a barátnőmbe, és együtt indulunk meg a kastély felé.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-02-24, 08:46


A férfi és a nő agya máshogy működik, így nehéz dűlőre jutnia a két nemnek egymással és sosem lesz egyetértés köztük, hiszen mind a ketten mást akarnak, a nő a férfit, a férfi a nőt. Legalábbis egészséges esetben.
- Nem tudatosan veszik, csak néha a tudatalattinkból nem jut el a tudatos énünkhöz és ilyenkor jönnek a félreértések.
Viszont a következő mozdulata és a mosolyát nem értem. Nem tudom mit akar, így én is elfordítom a fejem, hogy a szemébe nézhessek egyenesen meg persze viccesen is, mert fogalmam sincs, hogy mit akar.
- Egyszer egy idősebb varázsló mutatta meg nekem, mikor éppen tündérmanó után kutattunk. Nem bonyolult varázslat, bár annak, akin használják elég kellemetlen érzés, olyan mintha egy vödör hideg vízzel öntenének le, csak sokkal lassabban, szinte csiga lassúsággal.
Mondom el, bár nem vagyok fázós, de amikor először használták rajtam azt a bűbájt, kirázott a hideg.
- Ahogy gondolod, tedd ahogy jónak látod.
Hiába értek a lányokhoz, azért sokszor nekem is okoznak fejtörést, bár a hajtépés csak más helyzetben lehetséges és általában nem is én szoktam. A gondolatra elmosolyodom, nem az a tipikus perverz mosoly, de azért kiérezhető belőle a dolog, hog mire gondoltam.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-02-18, 15:37



Látom, hogy Drew kezd egy kicsit jobb kedvre derülni, és még egy kisebb mosoly is megjelenik a szája szegletében. Láttam már mosolyogni őt, persze, de örülök, hogy most ezt a mosolyt én szereztem neki. Persze ismerem azokat a tipikus férfi sztereotípiákat, miszerint a nőkön nehéz kiigazodni, de úgy vélem, hogy mindkét nemnek vannak hülye dolgai. Drew példájára elnevetem magam és megcsóválom a fejem.
- De ezek szerint azért a férfiak veszik a lapot, csak maximum ők döntik el, hogy most érteni akarják a nőket, vagy sem. Nem gondolod? - döntöm kicsit oldalra a fejemet és titokzatosan mosolyogva nézek rá. Hiszen ezek szerint ő most tudta, hogy mit is értünk "De aranyos az a maci!" alatt.
Kiderül, hogy Drew igencsak szereti a csínyeket és úgy tűnik, hogy tud is néhányat, ami közül egyet meg is oszt velem: egy titokzatos járatot a Mézesfalás pincéjébe. Teljesen bepörgök tőle és izgatottan pislogok a fiúra, bár kifejtem, hogy lehet, hogy egy pincébe érkezni nem valami kellemes sem a diáknak, sem a dolgozóknak.
- Kiábrándító bűbáj? - adja meg a megoldást a srác a problémámra, és felvonom az egyik szemöldökömet.
- Nem hallottam még róla. Te már használtál olyat? - nézek rá kíváncsian. Elraktározom magamban a bűbáj nevét és elhatározom, hogy megkeresem majd a Könyvtárban és hogyha nem olyan bonyolult, akkor gyakorolni fogom. Nem ártanak az ilyen apróbb bűbájok, hiszen bármikor szükség lehet arra, hogy láthatatlanná válj. Bár sejtem, hogy azért ez nem ilyen egyszerű, de ha csak egy picit is segít eltűnni, az már teljesen jó.
Szóba kerül Drew szerelmi élete is, de nem kapok valami bő információt, úgyhogy nem is nagyon erőltetem. A tanácsát hallva elhúzom a számat.
- Hát nem tudom... Lehet, hogy még egy kicsit várok és egyértelműbb jeleket adok neki, hátha leesik neki a helyzet. - nevetem el magam és megvonom a vállamat.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-02-15, 22:35


Örülök, hogy valakiről beszélhetek erről, bár inkább ő mesél nekem én csak kiegészítem a saját látószögemmel. A nevetésre s a fejcsóválásra én is megengedek magamnak egy mosolyt, majd a mondandója még jobb kedvre derít.
- Egyszerűbb, mint a nőkön. Mi azt mondjuk, amit gondolunk, ti pedig egy egyszerű "Drágám csinálj nekem egy szendvicset" mondatból is képesek vagytok olyanokat leszűrni, hogy a hajunk égnek áll, pedig mennyivel egyszerűbb lenne mindkettő nemnek, ha azt mondanátok, amit gondoltok. Mert mi férfiak buták vagyunk bizonyos jelekre. Ha azt mondod "Tetszik nekem az a plüss maci." Mi nem fogjuk azt gondolni, hogy ti azt gondoljátok, hogy "Te smucig disznó vedd meg nekem azt a macit."
Magyarázom, majd áttérek inkább arra a területre, ami inkább az enyém, a csínyekre. Mennyit tettem én az egyetem előtt.
- Létezik olyan, hogy kiábrándító bűbáj, amivel képes vagy láthatatlanná válni, így nem feltűnő, hogy kisétálsz, bár a pinceajtót kinyitni így sem veszélytelen.
Én már csak tudom, hiszen jó párszor szöktem le a faluba azon a járaton keresztül. Sokszor én voltam a beszerző, hogy aki nem ismerte a járatot, amiről tettem, hogy így is maradjon, mert nem akartam elveszteni a vevőim, is szerezhessen egy- két dolgot, amit akartak.
- Örülök, akkor nem teljesen új a dolog. Javaslom, ha legközelebb beszélsz a sráccal nyíltan kérdezz rá a dologra, hogy mi a véleménye rólad. Néha az igazság jobb, mint kerülgetni a forró kását.
Eszembe jut a korábbi válaszom, de valóban igazat mondtam.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-02-04, 23:20


Elmesélem Drew-nak, hogy mi a helyzet azzal a sráccal, aki nekem tetszik. Igazából konkrétumokat nem mondom, sem a nevét, sem azt, hogy konkrétan milyen gyakran is beszélünk és milyen viszonyban vagyunk, de még így is kicsit furcsán érzem magam. Hiszen Drew-t nem is ismerem, miért mesélek el neki ilyen dolgokat? Minden esetre szimpatikus nekem a srác és úgy gondolom, hogy nem lesz semmi gond abból, hogyha néhány apró dolgot megemlítek neki. Természetesen ő is hozzáteszi a történethez a saját véleményét, és mikor kifejti, hogy "ők" fiúk elég furán veszik a jeleket és nagyon függ az aktuális hangulatuktól, hogy mire hogyan reagálnak, elnevetem magam és megcsóválom a fejemet.
- És még azt mondják, hogy a nőkön nehéz kiigazodni! - nevetek, szám elé rakva a kezemet. Megosztom vele azt a félelmemet is, hogy a srác csak egyszerűen egy "kedves lány"-nak tart, ami azért elég rosszul érintene, bár sajnos simán benne van a pakliban.
A témát tovább fűzve Drew alárulja, hogy tud egy titkos utat a Mézesfalásba és el is árulja, hogy a púpos banya szobránál van az út. Felcsillan a szemem, hiszen szeretem az ilyen különleges, titkos dolgokat.
- Hű, hát ez nagyon király! Akkor akár titokban is le lehetne menni Roxmortsba. Bár gyanítom, hogy a boltosoknak feltűnne, hogyha a) egy diák lenne a boltban és b) a pincéjéből mászna elő. - nevetek ismét. Egészen jó kedvem van és a rossz kedvem el is tűnt, amit az a furcsa gondolat okozott, hogy a srác esetleg nem érez irántam semmit.
Valahogy mégis visszakanyarodunk a pasis témához és habár rákérdezek én is Drew "családi állapotára", konkrét választ nem kapom, illetve, hogy talán túlságosan is konkrét váalszt kapok. Egy egyszerű nemet és ebből sejtem, hogy nem is akar erről többet beszélni. Természetesen tiszteletben tartom ezt és nem is kérdezgetek, az ő kérdésére viszont meglepődök.
- Természetesen. Volt már egy barátom, de vele... Hát, nem volt valami komoly... - húzom el a számat. A csóknál tovább nem nagyon jutottunk és nem is volt olyan hosszú, de ez nem zavar, mert azért jó volt és szép emlékek kötnek a fiúhoz.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-01-27, 19:18


Segíteni akarok neki, hiszen én már csak ilyen vagyok, de hát nem ismerem a körülményeket és a srácot, akiről beszél, így csak általánosságokról beszélhetek.
- Mi fiúk hülyék vagyunk az ilyenekhez és lehet, hogy éppen más kedve volt. Sokban függ a felfogó képességünk és a látásmódunk a kedvünktől.
Nézem a reakciót, bár nem nagyon értem, hogy mért kell elhúzni a száját, miközben a félelmeit osztja meg velem. De hát ilyenek vagyunk, nem mindig értjük a nőket és a reakcióikat. Tudjuk, hogy vannak helyzetek, amikor nem lehet jót mondani, bár ezeket nem mindig ismerjük fel.
- Igen. A púpos banya szobráőt ismered? Annak a púpjában van egy út a Mézes falás pincéjébe.
Egy kicsit bánt, hogy annyivel leráztam a kérdésére, hogy van-e barátnőm, hogy nincs, de hazudni nem hazudtam, hiszen Rose-sal nem alkotunk egy párt, csak jóban vagyunk. Az érzést megerősíti a válasza is, de hát rám nem lehet kenni, hogy nem mondtam el az igazat.
- És volt már barátod a srác előtt?
Kérdezek rá, mert lehet, hogy az első kapcsolata lenne és lehet, hogy ezért is van benne annyi kétely, bár az igaz, hogy nekem sem volt túl sok, hiszen csak pár évvel vagyok idősebb nála.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-01-27, 17:26



Persze sejtem, hogy Drew segíteni akar nekem, és egy másik nézőpontból mondja el az ő véleményét. Végtére is ő is férfiből van. De nem tudom, hogy mennyire segít ezekkel a tanácsokkal, hiszen én is tisztában vagyok a testbeszéddel és igyekszem azzal is jelezni a srácnak, hogy mi is a helyzet.
- Tudod néha úgy érzem, hogy veszi az adást, de néha azt érzem, hogy csak egy kedves lánynak tart. - húzom el a számat kicsit szomorkásan, ahogy megosztom félelmeimet Drew-val. Elgondolkozom azon, hogy tényleg elhívjam valahova, de végül is elrakom ezt az ötletet kicsit későbbre, majd ha egyedül leszek, átgondolom a dolgokat. A srác ad néhány ötletet, meg egy titkos járatos is megemlít, amire persze felcsillan a szemem.
- Rejtett út? - fut rajtam végig az izgalom és önkéntelenül is közelebb csúszok a sráchoz.
- Hű, mutasd majd meg! Az tök jó lenne! - csillog a szemem vidáman. Nem vagyok egy rossz diák, de az ilyen apróbb csínyekben mindig is benne voltam. Fantáziám nem sok van, hogy kitaláljam őket, de megvalósítani elég lelkesen szoktam ezeket.
Rákérdezek, hogy a srácnak van-e barátnője, és egy egyszerű "Nincs"-csel zárja le a válaszadást.
- Oké... - nézek rá kicsit furán, de veszem a lapot, hogy nem biztos, hogy erről beszélgetni szeretne. Biztos bonyolult, vagy egyszerűen tényleg nincs senkije.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-01-27, 16:56


Nem tudom mennyire újdonság neki, amit mondok, de úgy érzem, hogy nem beszélek hülyeségeket, hiszen én magam is fiúból vagyok és hát ismerem magam annyira. A vicceket meg értem, nincs vele gondom, én is szoktam viccelődni, bár ha az ember egy sárkánnyal találja magát szembe, akkor ott elég komoly a helyzet, az a lény nem nagyon érti a tréfát. Bár eddig nem akadt dolgom eggyel sem, hiszen egyedül nem igazán lenne esélyem és hát még sok tervem van ahhoz, hogy meghaljak és amúgy is az elégés nem tartozik a legkellemesebb halálnemek közé, túlságosan fájdalmas. Amúgy nem tudom mért pont ezt a témát hoztam fel, de ha már szóba hoztam akkor nem vonom vissza a kérdést és természetesen én is válaszolok, ha kérdez.
- Nyugodtan hívd el, de ne olyan helyre, amiből egyből látszik, hogy randira hívod. Madam Puddifoot kávézóját egyelőre hanyagold, szerint a Három seprű vagy a Mézesfalás megfelelő helyszín.- Körbenézek, de hát fölösleges, hiszen senki más nincs a közelben.- Ha benne vagy egy kis huncutságba, akkor tudok mutatni egy rejtek utat az utóbbi boltba.
Mosolygok. És ahogy vártam érkezik is a kérdés.
- Nincsen.
Nincs értelme magyarázni, hiszen bonyolult és igazából már egy ideje nem találkoztam vele, hogy tisztázzuk a dolgot.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-01-27, 16:20



Valóban szívesen beszélgetek a fiúval, szimpatikusnak tűnik és jó fejnek. Érti is a poént, meg minden, ami nekem mindig is fontos volt egy beszélgető partnerben. Én gyakran poénkodom, és habár nehezen tudok ellazulni ismeretlenek közelébe, hogyha sikerül, akkor elég sokat szoktam poénkodni. És hogyha egy olyan emberrel vagyok, aki ezeket baromira nem veszi, akkor azért elég kellemetlen és kínos poénok szoktak születni. Szerencsére a felsőbb éves sráccal ilyen problémám nincs, úgyhogy tényleg élvezem a társaságát.
Miután megbeszéljük a házi feladatomat, egy elég fura kérdést intéz hozzám és meg is lepődök. Úgy gondolom, hogy ez kicsit személyesebb téma,minthogy pár óra beszélgetés után rákérdezzünk, de végül is válaszolok a kérdésére. Persze az illetősrác nevét nem árulom el, de úgy hiszem, hogy erre nincs is szükség.
Elmesélem, hogy mi a helyzet a sráccal, hogy néha szoktunk beszélgetni órák előtt, de igazából annyira még nem futottunk össze meg minden. Drew elmeséli, hogy igazából a nőknek kell elérniük, hogy a srác lépjen, amire bólogatok.
- Persze, ezt tudom, de nem tudom mit tehetnék még. Már gondoltam arra is, hogy én hívom el a következő falulátogatáskor valahova, de... Az kínos lenne, pláne hogyha nemet mond, vagy ilyesmi. - vonom meg a vállamat és érzem, hogyan pirulok bele a kijelentésbe.
Végül a srácra nézek és titokzatosan elmosolyodom.
- Neked van barátnőd? - úgy gondolom, hogy ilyen téma után már rá is rátérhetünk és talán még választ is fogok kapni.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-01-25, 17:25


Bella szívesen beszél a srácról, aki tetszik neki, de pontosan nem tudom meg, hogy ki is az illető, de nem erőltetem a kérdést, ha nem akar beszélni róla, a szabad akarata. A házi feladatával nem volt gond, ugyan segítettem neki, de tudom, hogy némely diákokon kívül, akiket tényleg érdekel a tárgy, mindenki felsőbb évestől vagy a társaitól kér segítséget, ha nem én, akkor valaki más biztos segít neki. Nincs abban rossz, ha beismered, hogy valamit nem tudsz és segítséget kérsz, mindamellett aki nem kér, az nem is kap segítséget, nem vagyunk gondolatolvasók, hogy kitaláljuk a mások gondjait, van nekünk is elég.
- Senki nem tud, mindenkinek ösztönből jön a dolog. Lehet, hogy a mondatokat te mondod ki, de a testi reakciódat nem tudod irányítani és ez kelti fel a srácok figyelmét, legtöbbször a felét sem értjük, amit mondotok, csak kitaláljuk az értett részből a többit és ez alapján válaszolunk. De ne az értésére add, hbogy tetszik, mi srácok hülyék vagyunk a rejtett jelekhez, nyiltan el kell árulni nekik, hogy tetszik, de úgy, hogy ne fogja fel, hogy tetszel neki. Neked csak azt kell elérned, hogy ő akarjon elhívni téged. ha a fiú is teszi meg a lépést, a lányok választják ki, hogy melyik fiú fogja őket elhívni, még ha tudat alatt is. Esetleg lenne más téma, amit megbeszélnél? Szívesen segítek.
Egy kicsit sok volt ez a téma, ha akar áttérhetünk másra.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-01-25, 17:11



Drew igencsak látványosan érkezik meg mellém, amit egy vigyorral jegyzek meg. elég laza, és habár a többiek még edzenek, azért ő odajött hozzám. Ennek igazán örülök, bár most már lassan kezdek fázni, de azért még belefér egy kis beszélgetés, legalább addig, amíg a többiek nem fejezik be az edzést. Elárulom neki, hogy K lett a legutóbbi házi feladatom LLG-ből és megint megköszönöm neki a segítséget. Nem tudom, hogy ő javította, de hogyha tudnám, akkor még viccesebbnek tartanám ezt az egészet. No meg kicsit unfair-nek, de ezzel igyekszem nem foglalkozni. Végül is nem mondta meg a konkrét megoldásokat, egyszerűen csak segített. És mellette tök jó sztorikat mesélt, úgyhogy egészen jól szórakoztam.
A fiús kérdésén azonban kicsit meglepődöm, nem tudom, hogy ez honnan is jött. elég nyitott ember vagyok, ezért nem csoda, hogy egyből csicseregni kezdek neki asrácról, aki tetszik. Habár konkrét információkat annyira nem árulok el neki, mégis mesélek egy picit a srácról. A kérdésére kicsit elhúzom a számat és zavartan elmosolyodom:
- Hát, nem nagyon tudok flörtölni,de szerintem már az értésére adtam, hogy nekem bejön. Innentől kezdve neki kellene kezdenie valamit ezzel az információval. Én nem fogom elhívni randira, vagy ilyesmi. - csóválom meg a fejemet és enyhén felháborodott arcot vágok. Hiszen ez még mindig nem a lányok feladata.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-01-25, 17:03


Valahogy meg kell érkezni és a lépcső és a séta azoknak van, akik szeretik. Seprűről leugrani az illető mellé sokkal menőbb, már ha el akarnál valakit kápráztatni, de most szó sincs erről, egyszerű lustaság. A seprűm, ahogy leugrok róla magától "lezuhan, egyenesen az ölembe, ahonnan a székre rakom. Közben az egyik gurkó elszabadul, de bízom a csapatban, hogy gyorsan összeszedik és hát a nézők védve vannak, még akkor is, amikor csak edzést jönnek nézni.
- Nem kell félni, meg vannak bűvölve, hogy a nézőkre ne támadjanak.
A válaszon nem lepődök meg, pontosan tudtam, a smileyt is tőlem kapta, de nem kell tudnia.
- Szívesen máskor is, ha kell.
Egyikünknek sem szerencsés, hogy saját magamat javítom ki, de hát valahol el kell kezdeni és ha megkedveli a tárgyat, akkor egyre kevésbé kell majd segítenem és egyre jobb lesz belőle. Persze nem sajnálom az időt, hogy segítsek, de jobb, ha a tanulók megtanulják maguktól kikeresni a könyvekben az adott lényt, hiszen az is egy fontos képesség, hogy tudd, hogy hol keresd a választ, ha esetleg elfelejted.
- És mi tart vissza, hogy lépéseket tegyél felé?
Érdekel a dolog, de ha másra tereli a témát, akkor természetesen beszélhetünk másról is.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-01-25, 16:31



Ahogy leülök a lelátón, úgy emelkednek fel a játékosok is a levegőbe és kezdik el az edzést. Többnyire a terelőket figyelem, ahogy a gurkókkal lövöldözik egymást. elég komolynak néz ki, és igazából félek is, nehogy eltévedjen az egyik gurkó. Elég gáz lenne, ha célba venne, és rommá döntené a lelátót. De ahogy figyelem a terelőinket, látom, hogy egészen ügyesek a dolgukban, úgyhogy átfordítom a tekintetemet az őrzőkhöz és a hajtókhoz. Mindenki nagyon ügyesen mozog és tök jó, hogy ilyen komolyan veszik az edzéseket is. Nem hiába a Griffendél csapata talán az egyik legjobb a Roxfortban. Hirtelen vágyat érzek, hogy én is ehhez a frankó csapathoz tartozzak, de elfojtom ezt magamban, mikor az egyik terelő eltéveszti az ütést, a gurkó pedig elszáll messzire. Enyhe riadalom fut át a csapaton, majd az egyik terelő a gurkó elé kerül és visszalövi azt a pályára. Izgalom járja át a testemet és észreveszem, hogy vigyorgok, miközben ökölbe van a kezem. Ekkor érkezik oda Drew, aki lazán leugrik a seprűről és lepattan mellém.
- Hatásos belépő, szia! - nevetek fel és megcsóválom a fejemet.
- Nem is figyeltem merre jársz, a gurkót néztem. - bökök a fejemmel a két terelő felé, akik most már kézben tartják a helyzetet.Az utolsó kérdésére kicsit meghökkenek, nem számítottam ilyen személyes kérdésre, nem is értem, hogy jött.
- A házim K lett, köszi még egyszer a segítséget. Még egy smiley-t is kaptam a házimra, Hagrid biztos jó kedvében lehetett... - mosolyodom el szélesen.
- Öhm.. A fiúkkal? Hát... - pirulok el picit és értetlenül nézek rá.
- Van egy Hollóhátos srác, aki tetszik, de igazából csak köszönni szoktunk egymásnak, meg Bájitaltan előtt szoktunk néhányszor beszélgetni. Miért kérdezed? - nézek rá összevonva a szemöldökömet. Furcsa kezdés egy egyszerű baráti csevelyhez. Legalábbis nekem biztos...
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-01-25, 16:17


Röviden elbeszélgetek Bellával, aki néhány csapattagot ismer, majd pát int, hogy elmenjen a nézőtérre, hogy megnézze a gyakorlást. Bemelegítés, ami elengedhetetlen, majd a csapat egyszerre repül a levegőbe. A csapatkapitány három csapatba osztja a tagokat. Hárman az egyik kapuhoz repülnek, hogy ketten az egyik pótőrzőt eddzék, aki amúgy terelőként tevékenykedik, én a fogóval edzettem gyorsasági versennyel, a maradék két ember pedig a gurkókkal lövöldözték egymást. Jó néhány verseny lement köztem és a jelenlegi fogó között, a verseny körülbelül egyenlően végződött, talán ő többször nyert, de én nem vagyok az a fogó típus. Kezet fogtam vele, majd odarepültem Bellához, majd nem törődve azzal, hogy fel is sétálhatnék egyszerűen leugrok a seprűről pontosan a lány mellett landolva.
- Mi a helyzet? hogy sikerült a házid? Fiúkkal hogy állsz?
Természetesen a kérdés felesleges, én magam javítottam ki és pontosan tudom, h K-t kapott, de hát valamit kérdezni kellett. Az utóbbi kérdés egy kicsit személyesebb, de hát kérdezni szabad, úgysem akarok komolyabban a barátságnál.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-01-25, 15:35



Mikor észreveszem, hogy Drew is itt van, mosolyogva köszönök oda neki és kérdezek rá, hogy vajon ő is csapattag, vagy csak besegíteni jött? Úgy tudom, hogy egyetemisták már nem játszhatnak a csapatban, ezért is lepődtem meg picit, hogy mégis mit keres itt. Persze így, hogy megtudom, hogy régen csapattag volt, már logikus, hogy itt van. Bizonyára hiányzik neki a kviddics, legalábbis úgy gondolom, hogy aki egyszer belekezd a játékba, az elég nehezen tud elszakadni ettől a sporttól.
- Ja, értem. Hát akkor ügyesen! - mosolygok a srácra, majd intek pát neki, és megindulok a lelátók felé, majd visszafordulok:
- Öhm... Ha esetleg meguntad a repkedést, akkor odarepkedsz hozzám beszélgetni, ha gondolod. - kicsit elpirulok a kérésére, de végül is miért ne beszélgethetnénk? Egyedül biztos nem fogom végignézni az edzést, annyira azért nem köt le, és így, hogy nem mozgok, hideg is lesz egy idő után. Lassú léptekkel felsétálok az egyik Griffendéles lelátóra (no, nem minta most számítana, hogy melyik ház lelátójára ülök le), leülök és figyelni kezdem a bemelegítést, majd azt, ahogy a játékosok egyszerre felszállnak és passzolgatni kezdik egymásnak a labdákat. Néha ki szoktam jönni megnézni egy-egy csapat edzését, úgyhogy már nagyjából tudom, hogy mi a menete.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-01-25, 15:25


A csapat még nem szállt fel, így nekem is muszáj leszállnom, hogy megbeszéljem a csapatfőnökkel, hogy beszállnék a gyakorlásba, amikor Isabella köszön rám hátulról. Gondolom sétálni jött, de hallom, hogy valakivel megbeszéli, hogy nézné a gyakorlást.
- Szia! Nem játszom, bár valamikor még csapattag voltam, de az egyetemisták nem játszhatnak, most is csak repkedni akartam, amikor megláttam, hogy a pirosak gyülekeznek és gondoltam akkor kössük össze a kellemeset a hasznossal.
Mondom, miközben fordulok oda a kapitányhoz, hogy megkérdezzem, hogy neki megfelel-e, ha besegítek.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-01-25, 14:37



Ahogy a pálya felé közeledtem, megláttam, hogy már néhányan gyülekeznek a pályánál. Látom, hogy piros edzőruhában vannak, úgyhogy elég valószínű, hogy a háztársaimról, a házunk csapatáról van szó. Már mikor megláttam a gyülekező Griffendéleseket elgondolkoztam azon, hogy felülök és megnézem az edzést. Engem biztosan nem fognak elküldeni, hiszen Griffendéles is vagyok és nem is játszok. Habár sokszor elgondolkoztam rajta, hogy Őrzőnek talán jó lennék, de igazából soha nem jutottam odáig, hogy jelentkezzek is a csapatba. Pedig biztosan izgalmas lehet egy ilyen meccs, de azt hiszem, hogy maga a fizikumom sincs meg hozzá. Ahogy haladok egyre közelebb a pályához, a távolból látok meg egy seprűs alakot, ahogy csatlakozik a csapathoz. Természetesen ismerem a csapat tagokat, ki ne ismerné őket? Néhányuknak intek, ahogy odaérkezem, majd az egyik közelebbi barátnőmnek szólok oda:
- Nem baj, ha megnézem az edzést, ugye? - kérdezek rá azért a dologra, mire csak mosolyogva megrázza a fejét.
- Remek! - örülök meg a dolognak, és ekkor ér oda a távoli emberke is, aki ahogy leszáll, felismerem benne Drew-t. Csodálkozva pislogok, majd odasétálok hozzá. Lehet, hogy kapok néhány mérges pillantást, de végül is még csak melegíteni kezdenek, úgyhogy talán nem rabolok el sok időt az edzésből.
- Szia! Nem is tudtam, hogy te is játszol. Vagy csak besegítesz? - köszöntöm a srácot mosolyogva és érdeklődöm picit, miközben kicsit arrébb állok, hogy a mellettem elfutó srác ne jöjjön belém.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-01-25, 14:30


Sok tervem van mostanában, sárkánykutatás, terepgyakorlat a gyerekeknek. Mostanában a kutatás sok időmet elvette, de úgy döntöttem, hogy a Vasárnapom más lesz. Nem akartam semmivel sem foglalkozni, de a szobámba sem akartam lenni. Aztán eszembe jutott. Régen repültem. Ugyan egy hippogriffen repülni jobb, de most megelégszem a seprűmmel. A ruhám nem túl giccses, inkább edzéshez alkalmas, mint mondjuk egy bálra, egy kényelmes kék felső és egy melegítőnadrág, egy sárkánybőrkabát meg a seprű. Már az ablakból láttam, hogy esett a hó. Nem akartam lesétálni a kertbe, így inkább a csillagvizsgálóba vettem az irányt és onnan repültem ki. Elvileg a magasság nem akadály, de nem akarok céltalanul repkedni, így a kviddics pálya felé vettem az irányt. Ott éppen edzés volt, de nem bántam, hiszen a Griffendél edzett, így én is beálltam segíteni nekik, ugyanis valamikor én is hajtó voltam a csapatban, bár már játszottam a fogó poszton is, amikor egyszer az aktuális fogónk lesérült.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Drew és Bella   Drew és Bella Empty2015-01-25, 13:58



A vasárnap délutánt nem akartam a kastélyban tölteni. Vágytam egy kis friss levegőre, és ahogy kinéztem az ablakon, meglepetten vettem észre, hogy a hó is elkezdett szállingózni. Szeretem a havat, bár azt hiszem, hogy senkinek a hóval van gondja, hanem inkább a hideggel és a latyakkal. Remélem, hogy megmaradnak a fehér pelyhek, bár eddig úgy tűnik, hogy nem nagyon. Még csak fehér vászonlepel sem borítja a birtokot, csak néhol tócsákban gyűlik össze az elolvadt hó víz formájában.
Odakint nincs annyira hideg, ezért i s lehetséges, hogy hó esik. Azért eléggé felöltöztem, egy piros garbós pulcsit húztam fel, egy fehér sálat, a fekete szövetkabátomat, valamint egy bordó farmert és egy fekete csizmát. Egyszerű, kényelmes viselet, mégis a szövetkabát vékony, húzott dereka ad egy enyhe elegáns megjelenést is nekem. Fejemen most nincsen sapka, és ezt csakhamar meg is bánom, hiszen néhány hópehely telepszik fekete hajamra, amik most egyenesen hullanak a vállamra. Enyhe smink is van rajtam, egy kis szájfény, szemceruza, szemhéjtus, de csak ilyen apróságok. Nem vagyok valami nagy sminkszakértő, örülök, hogy a szememet ki tudom normálisan húzni, úgyhogy... Minden esetre kék szememet így is egész szépen kiemeli az enyhe smink is, úgyhogy meg vagyok magammal elégedve. Táskám most nincs, a pálcám a zsebemben van, ahogy szürke kesztyűbe bújtatott kezeim is. Így haladok arra, amerre a lábaim visznek, és igazság szerint hamar kirajzolódik előttem a kviddics pálya, ahol apró árnyalakok röpködnek a levegőben. Talán pont edzés van...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Drew és Bella   Drew és Bella Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucy & Bella
» Ginny és Bella
» Camrise & Drew
» Jessica és Drew
» Csíny- Westfall ikrek és Drew

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kviddicspálya-
Ugrás: