ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 09:17-kor
Kalandmester


Tegnap 07:22-kor
Alison Fawley


Tegnap 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


A hónap posztolói
Kalandmester
Camrise & Drew I_vote_lcapCamrise & Drew I_voting_barCamrise & Drew I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Camrise & Drew I_vote_lcapCamrise & Drew I_voting_barCamrise & Drew I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Camrise & Drew I_vote_lcapCamrise & Drew I_voting_barCamrise & Drew I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Camrise & Drew I_vote_lcapCamrise & Drew I_voting_barCamrise & Drew I_vote_rcap 
Alison Fawley
Camrise & Drew I_vote_lcapCamrise & Drew I_voting_barCamrise & Drew I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Camrise & Drew I_vote_lcapCamrise & Drew I_voting_barCamrise & Drew I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Camrise & Drew I_vote_lcapCamrise & Drew I_voting_barCamrise & Drew I_vote_rcap 
Cheon Seung-ah
Camrise & Drew I_vote_lcapCamrise & Drew I_voting_barCamrise & Drew I_vote_rcap 
Maia Hansen
Camrise & Drew I_vote_lcapCamrise & Drew I_voting_barCamrise & Drew I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Camrise & Drew I_vote_lcapCamrise & Drew I_voting_barCamrise & Drew I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70717 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Camrise & Drew

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Drew   Camrise & Drew Empty2015-03-01, 16:58




Drew & Camrise

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sosem kedveltem túlzottan, ha egy pasi ennyire ellen tud állni nekem. Két következtetést vonható le. Töketlen vagy meleg. Igen csak ezek a srácok tudnának nekem ellenállni. De ha jobban belegondolok én ellenállhatatlan vagyok. Ohh a végén megint csakis magamra fogok gondolni és hangosan fogok áradozni a szépségemről. Persze nem mondhatja, hogy nem vagyok szép A ruhám is tökéletes és szexi vagyok benne. Pont eleget mutat és eleget takar. nem is tudom, hogy miért nem bókol nekem normálisan. Mondjuk lehet, hogy jobb is, ha nem nyomul rám. Semmi kedvem nem lenne levakarni magamról még egy udvarlót, vagy hogy is mondanák. Sose tudnám magam elképzelni vele sehogyan. Túlságosan is más bolygón élünk. Nem tartozik bele abba a kategóriába, akivel szívesen járnék, de még is randizunk.Bárcsak mást húztam volna... Mondjuk a cuki kis házigazdát. De nem gondolhatok másra, míg vele kell túlesni ezen a randin.
Aztán újra visszatér a felfedező tűrájára. Teljesen a dolog megszállottja lett?! Na nem baj, nem ítélem el én is így vagyok a ruhákkal. Imádom a ruhákat és ha tehetném, akkor csak a ruhákról beszélnék. De nem tehetem, mert nem érdekelné. Na mindegy kerítünk valami témát. Az utazásosra meg csak bólintok egyet. Aztán belekezdek a zongora játékomba. Imádok zongorázni és ő is beleéli magát. Remélem majd nem akar táncolni. Utálok táncolni.. vagyis másokkal sokkal jobban szeretem a táncot, de kell neki is adni egy lehetőséget.
- Milyen értelemben? Nem volt világos...? - Húzom fel kérdőn a szemöldököm és elmosolyodom. Nem leszek vele a végtelenségig elutasító, vagyis remélem, hogy nem leszek az... De nincs mit tenni, beszélgessünk tovább.
- Én is és gondolom azt hiszed, hogy nem mert Hugrás vagyok... Mindig lenézik a Hugrásokat, de nem tudom, hogy miért... - Közelebb hajolok hozzá és fülébe suttogok. - Tudod én igazából nem is lettem volna Hugrás... első nekifutásnak a Teszlek süveg Mardisnak akart, de sikerült jó belátásra bírnom...
- Suttogom és elhajolok a fülétől... mosolygok. Na talán nem veszett ügy, csak ez majd idővel derül ki.
♫Ruha♫ Íme a reag... Bocsi, hogy késtem Smile
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Drew   Camrise & Drew Empty2015-02-24, 09:06


A lány szerencséjére nem vagyok legilimentor, mert arra a gondolatra még én is megbotránkoznék, hogy a fiúkat szeretem. Nem, egy felől tényleg vonz, mégis valami visszafog és biztos vagyok benne, hogy nem Rose iránti érzéseim, hiszen egy kis flört belefér, meg amúgy is ő is valaki mással van most vakrandin. Őrülök, hogy őt kaptam, mert tényleg lehet vele beszélgetni, nem úgy mint sok hozzá hasonló lánnyal akik csak arról tudnak fecsegni, hogy X meg Y megint összejöttek, szakítottak, mennyire sok házit kaptak és egyéb lányos hülyeségekről. Szeretem, ha egy lánnyal lehet értelmesen is beszélni, mint mostanában Bellával és Levanderrel is lehetett.
- Én is, mert nem lenne szerencsés, főleg, hogy egy kiskorú is jön velünk.
Énektudásommal nincs baj, egy időben kórusba is jártam, még kiskoromba mielőtt a suliba kerültem és a szüleim megharagudtak rám, vagyis apai ágon, anya örül, hogy a fia nem a legrosszabb hírű házba került. Elkezdődik a zene és valamiért az eddigi tisztes távolság tartásom felbomlik, ahogy a lán, én is elveszek a zenében. Érzem a változását, a ritmusát, legszívesebben, ha énekelni nem is, de táncolni szívesen táncolnék rá.
- Attól függ milyen értelembe akarsz nekem esni. - Mosolygok félreérthetetlenül.- Ügyes varázsló vagyok.
Nem ismerem a képességeit, így nem tudom, hogy egy párbajnak mi lenne a végeredménye. Nem akarom, hogy a kínos csend kialakuljon köztünk, de nem nagyon tudom, hogy miről beszélgethetnénk, bár ha reagál az első, félreérthető mondatomra, amit csak tetéz a második mondat.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Drew   Camrise & Drew Empty2015-02-22, 01:42




Drew & Camrise

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem találkoztam mégegy olyan férfival, aki ennyire viszakozna a társaságomtól. Kifogástalan a megjelenésem és elragadó a személyiségem, de ennek ő simán ellenáll. Talán ő más.. Talán a saját neméhez fonzodik. A puszta gondolattol kiráz a hideg. Nincs semmi bajom a meglegekkel, sőt az egyik legjobb barátom is meleg. Felixnek legalább jól áll a melegség, de Drewnak... Inkább erről nem nyilatkozom.
Megnyilvánulására csak felhúzom a szemöldököm... Szóval belátja, hogy örül is meg nem is. Ahogy gondolja, szerintrm nagy butaság lenne a társaságomat elutasítani, mert be kell látni elképesztően vonzó vagyok és minden pasi megfordul utánam, mint mindig. Nem is kell erőlködnöm, elég egy kis csipő risza és bolondulnak értem. Mielőtt újra elkezdenék magamról áradozni tökéletességemről és lehengerlő szépségemről inkább válaszolok kijelentésére...
- Így van... hozzuk ki a legjobbat ebből az estéből és szórakozzunk jól, aztán meglátjuk, hogy mi lesz... - Kacsintok rá és elmosolyodom. Szerintem semmi rossz nem sülhet ki abból, ha egy kicsit beszélgetünk és elményt adok neki, mert a társaságom, hát be kell látni, megtisztelő.
Aztán visszatér a sárkányos dologra... Igen egy sárkány tényleg veszélyes és kezdőkkel menni egy ilyen túrára, az eléggé rossz... Benne van a pakliba, hogy bármi megtörténhet. De csak nem lesz semmi baj.
- Hát a sárkányok veszélyesek, remélem nem lesz semmi baj. - Mondtam és hát most az egyszer megteszem, hogy önzetlenül jót kívánjak valakinek. Aztán mosolygok rá...
Aztán következő kérdésére hangosan felnevetek. Isten ments attól, hogy énekelni kezdjen. Inkább kitépem a dobhártyám. Inkább hevesen bólogatok, hogy erre semmi szükség. Szóval remélem nem haragszik meg. Ráadásul erre nem is tudna mit énekelni. Miután befejeztem, akkor megnyílt. Szóval van benne egy kis óriás vér. Már értem, hogy miért taszító. Eddig ezt nem láttam be, de most ideje lesz. Nem látok rá sok esélyt, hogy jóban legyünk. De meg kell próbálnunk.
- Értem. Hát én nem tudom.. majd meglátjuk, de ha egymás torkának esnénk te járnál rosszul. - Figyelmeztettem előre. Nem szeretnék semmi viszályt, de sosem vesztek és ez most sem lesz másképp. Pár nap múlva indul a kalandra? Aha, hát az jó! Aztán érkezik egy kérdés, hogs tervezek-e valami kalandot...
- Aha igen. Méh nem tudom, hogy mit, de valamit biztos. - Mosolyogtam rá és gondoltam újra kínos csend kezdődik.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Drew   Camrise & Drew Empty2015-02-16, 11:55


Nem sajnálom, bár nem repesek az örömtől, hogy vele kerültem össze inkább kíváncsian várom, hogy mi fog kisülni az egészből. Én is szórakozni jöttem ide és nem hagyom, hogy egy ilyen ünnepet elrontson valami. Megpróbálom kihozni a maximumot a dologból, ha meg nem jön össze, akkor ez nem nyert.
- Nem arról van szó, inkább nem tudtam eldönteni, hogyan is érzek. Mert egy részről örülök, hogy veled lettem párba, másrészről- ami talán az én vérem oka- pedig nem. Nem akarom, hogy cseréljünk. Hozzuk ki a maximumot a dologból és meglátjuk mi sül ki belőle.
A mosoly, mert látszik, hogy tényleg örül, egy kicsit szimpatikusabbá teszi még a titkos felemnek is.
- Hát azért elég veszélyes egy sárkány, egy kicsit félek, hogy valaki megsérül, mert előfordulhat.
Bekapcsolom a zenét és sütit hozok, majd leülünk egy fotelbe és a kérdésemre szinte azonnal válaszol, hogy inkább ő játszana valamit, majd a zongorára mutat és válasz nélkül egyből oda is vonszol. Én nem ellenkezek, úgysincs értelme és ha már ki akarom hozni a maximumot, akkor engednem is kell.
- Ugye nem kell énekelnem?
A családban, még ha annyira nem is nézik jó szemmela ténykedéseimet, gyerekkoromba két dolgot megtanultam, énekelni, amit a tanáraim szerint igen jól művelek és táncolni, ami talán még jobb, mint az ének tudásom.
- Én pedig 1/16 részt óriás és hát a két faj nem nagyon szereti egymást. Valószínűleg ez is benne van abban, hogy nem tudom, hogy most örüljek-e vagy sem a dolognak.
Ez titok, a családom, legalábbis az anyai ág, nagy titokban tartja, csak a varázsló utódoknak árulják el a dolgot.
- Pár nap múlva indulunk. Te tervezel valami kalandot a közeljövőben?
Kérdezem, hogy azért ne szakadjon meg a beszélgetés.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Drew   Camrise & Drew Empty2015-02-15, 22:49




Drew & Camrise

[You must be registered and logged in to see this image.]


Jó rendben levágtam, hogy nem örül, hogy én húztam őt. Hát sajnálom nem én tehetek róla. Nekem teljesen mindegy, hogy kit húzok. Csak egy kis szórakozásra és bókokra vágytam, semmi többre. Persze a gyanakvása zavar. Lehet, hogy vélaszármazék vagyok, de erről nem tehetek, ráadásul nem tehetek róla, hogy különleges módon vonzok minden srácot hét méteren belül. Már mikor meglátott frászt kaphatott...
Aztán elkezdtünk beszélgetni és nem adott semmilyen reakciót már tudom, hogy zavarja, hogy vele vagyok párba rakva. Hát mélységesen sajnálom, de nem tudok ellene semmit sem tenni.
- Hát Drew sajnálom, hogy borzalmamat kell elviselned ezen a vakrandin. Ha gondolod beszélhetek Gerarddal talán van lehetőség cserére... - Többet nem beszéltem hozzá. Aztán bejelenti, hogy bejött neki ez a túra dolog. Mosolygok rá. Szerintem jó, ha valakinek megvalósul az álma és most sincs másképp.
- Ennek örülök, remélem minden rendben lesz majd. - Aztán elvezet egy fotelhez és hoz sütit és zenét is kapcsol. Veszek egyet a sütiből és elkezdem majszolni. Hát ez kínos csendnek igérkezik, de aztán megkérdezi, hogy zavar-e a zene. Igazából nem, de most kedvem támadt zongorázni. Gyorsan körbe néztem a teremben és találtam is egy zongorát. Egy szó nélkül felálltam és lekapcsoltam a zenét, aztán visszamentem Drew elé...
- Mit szólnál, ha én játszanék valamit? -Mosolygok és mutatok a nem messze lévő zongorára. Válaszát meg sem várva kezénél fogva odavonszolom. Másik kezemben hozom magammal a sütiket. Remélem minden jól fog elsülni és nem fogja zavarni, ha én játszok neki valamit. Leülök és bele is kezdek a kedvenc kottámba, amit mellékesen én írtam... Érzelmek tengerének neveztem el. Ezt a dalt amikor elkezdem játszani, akkor mindent kizárok. Csak én is az érzéseim. Apu szerint zongorázás közben vagyok a leggenygédebb és leggyönyörűbb. Nem szoktam vele törödni, hogy mit mond csak a zene számít, ilyenkor semmi sem zökkent ki a gondolatmenetemből. Elragad a zene és csak játszom és játszom és játszom a zongora billentyűin. A zene mint mindig most is csodálatosan hangzik. Nem figyeltem másra mint a zongoràra.
- Sajnálom, hogy erősködtem. Tudom mi foglalkoztat... Igen vélaszármazék vagyok - Elvettem a kezem a billenytűkről. Hát megmondtam neki azt, amire kíváncsi volt. Lehet, hogy most galyra vágtam a hangulatot, de hát amúgy is ez érdekelte.
- Mielőtt tagadnád, hogy nem ez érdekel... tudom. Mindenki csak... Lényegtelen. Mikor mentek a túrára.- Érdeklődtem... Hanyagoljuk a rólam való beszélést, persze előre érzem, hogy nem fogja annyiban hagyni. Ilyenkor jól jönne a legilimácia... Vajon mit gondoltam rólam?! Most is tök hülyén viselkedem... Össze kell szednem magam és a gondolataimat. Míg válaszára várok elkezdek egy újabb szelet sütit majszolni.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Drew   Camrise & Drew Empty2015-02-15, 21:53


Valahogy a fülembe jutott, hogy valaki Valentin napi bált szervez a szükség sszobájában, így az első gondolatom egyből Rose volt, hogy elhívom. A karácsonyi bál alatt nem találtam meg, de majd most. Valahogy sikerült is elcsípnem, így a tervem is sikerült. Mint megtudtam a bál két részből fog állni, az egyik egy vakrandis rész, ahol véletlenül fogják kisorsolni, hogy ki- kivel lesz, majd a bál második felében leszünk az eredeti párunkkal.
Eljött a nagy nap, nem viszem túlzásba a ruhámat, bár a hétköznapi viseletemnél valamivel ünnepiesebb ruhát választok, de hogy én az ünneplő taláromat nem veszem fel, az egyszer biztos. Rose tudja, őt nem fogja zavarni, lehet, hogy a vakrandis partnerem szól érte, de nem fogok átöltözni a kedvéért, amúgy is ez nem hivatalos bál, olyan ruhát vettem fel, amit egy átlagos randin is viselnék, Ing, nyakkendő, zakó és fekete nadrág. Nem kell túlzásba esni. Roset a szobájába szedtem össze és indultunk a kijelölt helyre, ahol már többen is voltak. Mikor mindenki megérkezett a lányok egy kalapból húzták ki a párjukat. Rose egy Keith Waldemard nevű fiúval került össze. Őt nem ismerem, de tudtommal fiatalabb nálunk, így egy kis féltékenység ellenére nem félek, hogy bármi olyat tenne, mégis ha olyat tesz, akkor ahhoz lesz egy- két szavam, meg tettem. Engem az a boszi húzott akivel a könyvtárba találkoztunk nem rég, majd sétált oda hozzám. A kérdésre nem válaszoltam, nem tudom, hogy örüljek vagy a hajamat tépjem, de az biztos, hogy érdekes randi lesz, ha vele vagyok, mert közben kiderítettem, hogy, amit korábban nem sejtettem, hogy a lány vélaszármazék. Ahogy közelebb jött egyből éreztem a hatást, amit már korábban a könyvtárban is éreztem.
- Sikerült, sőt már a csapat is nagyjából meg van, hamarosan indulunk.
Egyelőre ötletem nincs, hogy mit csinálhatnánk, így zenét kapcsolok és némi süti társaságában Camet egy fotelhez kísérem, majd magam is leülök és az édességet az asztalra rakom és veszek egyet, majd enni kezdem.
- Szereted a zenét vagy inkább kapcsoljuk ki?
Kérdezem meg, mert nekem nincs bajom vele, de mégis csak ő a lényeg, így megkérdezem a véleményét. Ha esetleg később lesz rá lehetőség, majd táncolni is szeretnék, de egyelőre kell valami téma indító, mert anélkül nehéz beszélgetni.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Camrise & Drew   Camrise & Drew Empty2015-02-15, 15:07




Drew & Camrise

[You must be registered and logged in to see this image.]


Szerintem mindenki furcsa dolognak tartja, hogy én is megjelenek ezen a valentin napi bulin. Személy szerint nem hiszek a szerelemben, de azt mondtam Abinek és Viának, hogy az első felkérővel elmegyek. Számomra ez nem több, mint esély egy szórakozásra. A szerelem puszta kétezése is butaság, én azt állítom, hogy nem létezik szerelem. Mindenki csak addig élvezi a dolgot,ameddig akarja.
Hát a dolgok úgy alakultak, hogy Ron hívott el először. Fura volt, de az ígéretemhez híven igent mondtam rá. Egy kis ismerkedésbe nem lehet belehalni, szóval már megint csak egy dolgon jár az agyam... mit vegyek fel? Nem lehet túl kivágott, nem lehett olyan, ami túl sokat takar. Szóval ideje lenne kiválasztani valami dögös darabot, ami az alkalomhoz illő lenne. Szóvala. szekrényemhez rohantam és elkezdtem benne túrkálni... semmi sem nyerte el tetszésem, most kéne valami új, valami. De ekkor eszembe jutott, hogy van egy ruha, amit még ki sem bontottam. Hát most megtettem. A ruha igen, pontosan erre van szükségem. Nem tudom szavakba önteni, hogy hogyan is nézki, de nagyon jól áll rajtam. Hozzáillő táska és cipő és máris készen voltam az indulásra.
Mindenki megkarolta a párját bemenéskor, hát én sem tettem ezt máshogy, de erősen gondolkodom rajta, hogy nem kellene itt lennem. Félek a sorsolástól is. Igaz sok embert ismerek a jelenlévők közül, de azért akad egy-két idegen arc is. Szerencsémre a házigazdát ismerem, még ha csak látásból, vagy az is lehet, hogy beszéltünk már... nem tudom. Amikor beléptünk mindenki már bent volt, talán késtümk vagy ők voltak gyorsabbak? A lényeg, hogy itt vagyunk.
A sorsolásnál mikor rám esett a sor, határozott léptekkel mentem kihúzni a vakrandis páromat. Játékosan forgattam a kezem felette aztán kihúztam egy nevet. Mivel nem vagyok türelmes rögtön meglestem. Drew, olyan ismerős ez a név. Aztán körbepillantottam és hát persze... a múltkori srác a könyvtárból. Az igazat megvallva örülök, hogy nem egy teljesen idegen emberrel kell elmenem "randizni". A párja már nem volt mellette, hisz már húzott nevet. Aztán nem vártam tovább az írányt Drew felé vettem. A megjelenésem tökéletes és ezt nem lehet tagadni. Alíg van rajtam egy kis smink és a hajam göndör. Mindenki azt mondja, hogy jobb eem a hajam, de most Drew-ra kell koncent rálmi.
- Szia Drew. Hát remélem örülsz, hogy engem kaptál.- Kacsintok rá, mikor oda érek. Nem tudom, hogy mit várjak a továbbiakbak, de remélem van valamilyen terve, mert nekem semmi ötletem sincs...
- Na sikerült infokat szerezned az opál szeműről?- Érdeklődöm tovább és gyorsan mellé is lépek. Remélem nem lesz semmi galiba és minden klappul megy majd...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Camrise & Drew   Camrise & Drew Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Camrise és Drew- Egy véletlen találkozás
» Drew és Bella
» Drew & Isabella
» Drew Witcher
» Jessica és Drew

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Szükség szobája (7. emelet) :: Valentin napi vakrandik-
Ugrás: