ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Lucy & Bella I_vote_lcapLucy & Bella I_voting_barLucy & Bella I_vote_rcap 
Kalandmester
Lucy & Bella I_vote_lcapLucy & Bella I_voting_barLucy & Bella I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Lucy & Bella I_vote_lcapLucy & Bella I_voting_barLucy & Bella I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Lucy & Bella I_vote_lcapLucy & Bella I_voting_barLucy & Bella I_vote_rcap 
Alison Fawley
Lucy & Bella I_vote_lcapLucy & Bella I_voting_barLucy & Bella I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Lucy & Bella I_vote_lcapLucy & Bella I_voting_barLucy & Bella I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Lucy & Bella I_vote_lcapLucy & Bella I_voting_barLucy & Bella I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Lucy & Bella I_vote_lcapLucy & Bella I_voting_barLucy & Bella I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Lucy & Bella I_vote_lcapLucy & Bella I_voting_barLucy & Bella I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Lucy & Bella I_vote_lcapLucy & Bella I_voting_barLucy & Bella I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lucy & Bella

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Lucy Brown
Reveal your secrets
Lucy Brown
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Lucy & Bella   Lucy & Bella Empty2015-03-19, 18:02


Egy olyannak, mint nekem nem jelent gondot az egészen kis dogok vagy mozdulatok észrevétele. Ez abból fakad, hogy volt egy olyan időszakom amikor csak megfigyeltem mások viselkedését. Ilyenkor csak meglapultam a háttérben és figyeltem, mindenre, a hangjukra a mozdulataikra, vagy az arcukra, szemükre. Egészen az apró kis semmit mondó jelekre is. Mindig is érdekeltek mások, hát ez is abból fakad. Valószínűleg ezért vehettem észre olyan könnyen a lány pálcát szorító kezét, míg másnak ez nem biztos, hogy feltűnt volna, ilyen hamar.
- Ne aggódj, tőlem nem kell tartanod, nem foglak beköpni senkinek – biztosítom arról, hogy bennem meg lehet bízni.
- Abban viszont egyetértek, hogy nem lehet mindenkiben megbízni. Nem mindenki olyan, mint én és ép ezért megértelek – mondom teljesen nyugodtan. Azok után, hogy biztosítottam róla, hogy nem fogok neki ártani, nem hiszem, hogy ártani fog nekem. Előre viszont semmit sem lehet tudni.
- Mondjuk, én pont az a fajta vagyok, aki ilyen dolgokra nem nagyon figyel oda, a barátaim sokszor mondják, hogy koromhoz képest még mindig túlságosan hiszékeny vagyok és mindenkiről a legjobbat feltételezem. Vagy túl hamar bízok meg, szinte még idegen emberekben – ahogy ez most is látható. Megcsóválom a fejem. Néha annyira felesleges dolgokról kezdek el fecsegni. Nem hiszem, hogy őt ez érdekelné, mint ahogy már számtalanszor előfordult velem.
- Csak túlzottan belemerültél a gyakorlásba, előfordul az ilyesmi, de az biztos, hogy akkor én sem lehetnék itt és segíteni se tudnék. Nem is baj, hogy így történt – mosolygok rá. Miután végrehajtottam a varázslatot a lányra pillantok. Nagyon elkeseredettnek látszik, de nem lehet olyan nagy a probléma, de ha az is, azért vagyok én itt.
- Lucy és Hugrabugos, de nem a megszokott fajta. Csupán csak azért kerültem oda, mert a barátságot és a kedvességet többre tartom, mint az észt. Pedig nem vagyok olyan hülye, sőt elég sok mindenhez értek – újabb felesleges magyarázkodás közben kezet fogok vele. Majd elkezdi végrehajtani a varázslatot én közben figyelek, hogy hol és mit is ronthat el.
- Igen, látom már mi a gond, de ne aggódj ez hamar menni fog. A szót magát jól ejted, viszont a kezedben próbáld meg valamivel lazábban fogni a pálcát és ne görcsölj rá. Légies és könnyed mozdulatokat kell tenni, valahogy így – megmutatom neki, mire is gondolok pontosan.



A valóságban egy törött szív nem olyan borzalmas, mint a regényekben.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Egy odvas fogra hasonlít... időnként fáj, és néha álmatlan éjszakákat okoz,
de két rossz időszak között az ember élvezi az életet, az álmokat.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Lucy & Bella   Lucy & Bella Empty2015-03-16, 16:41



Valóban megijedtem kicsit, hiszen fogalmam sincs, hogy ki ez a lány. Azt látom rajta, hogy idősebb, de ettől simán lehet valaki prefektus. Bár úgy gondolom, hogy a prefektusokat már ismerem, hiszen a többség a saját évfolyamomból kerül ki, de hát lehet, hogy nem vagyok elég tájékozott. Az biztos, hogy nem Griffendéles a leányzó, ebben 100%-ig biztos vagyok. Ami azért gáz, mert egy háztárssal könnyebben le lehet beszélni a dolgot, hogy igazából nem rosszalkodom, meg semmi rosszaságon nem töröm a fejem, egyszerűen csak gyakorolnék és lehetőleg nem olyan helyen, ahol többen látnak és ki tudnak röhögni, hogy mennyire szerencsétlen és béna vagyok.
Elég szemfüles a lány, mert egyből kiszúrja, hogyan markolom meg a pálcámat. Kicsit elszégyellem magam és veszek egy nagy levegőt.
- Hogyha nem köpsz be, akkor nem. De... - vonom meg a vállamat és félénken elmosolyodom:
- ... fő a biztonság.
Remélem, hogy nem sértem meg a lányt ezzel, és vélhetőleg nem is lenne sok esélyem sikeresen támadni, főleg, hogy már azt kiszúrta, hogy megszorítom a pálcámat. Bizonyára egyből mozdulna, hogyha csak egy hangot is kiadnék a számon, lehet, hogy talán már erre a mondatra is megugrik kicsit. A kérdésére gyorsan megmagyarázom, hogy mit is csináltam, és hogy mi is volt az a hang, amit hallott. Rákérdezek, hogy hallotta-e más is azt, hogy sikerült bénáznom, de szerencsére a válasz nemleges, amire tényleg fellélegzek és felsóhajtok. Tényleg látszik, hogy ellazulok és egy aprócska mosoly is megjelenik az arcomon, mikor a lány Disaudot szór a teremre.
- Oh. Ez nekem is eszembe juthatott volna... - szólalok meg félhangosan, még talán egy kis csalódott düh is színezi a mondatomat, de ez persze nem a lánynak szól, hanem saját magamnak.
A leányzó egyből munkába fog, felállítja a dobozt, meg a könyveket, majd szépen, szinte tökéletesen kiejtve az igét, megfelelő pálcamozdulattal repíti a szoba másik végébe a dobozt. Halkan felnyögök és megcsóválom a fejem.
- Megnézed, mit rontok el? - nézek kérlelően a lányra, majd lassan a dobozhoz sétálok és visszaállítom az eredet helyére. Odaállok a lány mellé, majd ránézek. És ekkor ugrik be.
- Amúgy Bella vagyok, Griffendél. Bocs. - pirulok el és kicsit elnevetem magam, miközben a kezemet nyújtom, pálcámat gyorsan átrakva a bal kezembe. Hogyha a lány is bemutatkozik (avagy nem), akkor ismét a dobozra koncentrálok, veszek egy mély levegőt, majd elismétlem az igét, és a pálcamozdulatot - ismét kicsit rosszul. Habár a doboz picit arrébb lökődik, a könyvek ismét kiborulnak belőle, bár most nem akkora hangzavarral, mint legutóbb, inkább csak kidőlnek az egyensúlyát vesztett dobozból.
- Ahh... - dobbantok mérgesen a lábammal és a szemem villámokat szór a dobozra.
Vissza az elejére Go down
Lucy Brown
Reveal your secrets
Lucy Brown
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Lucy & Bella   Lucy & Bella Empty2015-03-05, 22:53


Szegény lányon látszik mennyire meg van rémülve, ki is fedezhette itt fel, de tőlem nem kell félnie. Nem akarok neki rosszat és nem vagyok az a fajta aki  rögötn fut egy tanárért bepanaszolni a másikat. Maximum akkor fordulok egy tanárhoz,  ha már tényleg muszáj, ha valaki olyat tesz amitől biztos baja lehet, ez pedig nem úgy fest.
- Mit szeretnél azzal a pálcával? Ugye nem valami rontáson töröd a fejed? - kérdezem, mert látom, hogy szorosabban fogja a pálcáját.
- Én igazán nem akarok neked rosszat, szóval az talán felesleges lesz – mosolygok rá bátorítóan. Remélem hisz nekem és nem átkoz meg vagy nem küld rám valami rontást. Nnm vagyok egy gyönyörűség, de nem hiányzik, mondjuk egy keléskeltő rontás. Mondjuk nem hiszem, hogy pont egy olyat használna, annál okosabbnak és kedvesebbnek tűnik. Inkább valami hátráltató mellett döntene, de remélem nem fog.
- Na ennek nagyon örülök, ne nem annak, hogy nem sikerül de én bűbájtanból vagyok a legjobb, így segíthetek neked – mondom neki feldobottan. Végre valami olyan amiben biztos segítségére lehetek valakinek és nem csak azzal, hogy meghallgatom, hanem taníthatok valamit.
- Nem eddig nem járt erre senki, de, hogy ezek után se lehessen ebből problémánk kiszórok  egy hangtalanító védőbűbájt – nyugtatom meg.
- Disaudio! - mondom miközben meglengetem a pálcám.
- Na akkor kezdhetjük is. Mobilarbius – mondom ki az újabb varázsszót és a megfelelő kézmozdulat után a könyvek visszarepülnek a dobozba.
- Akkor most megmutatom, hogyan is kell csinálni, összpontosíts a hangsúlyra és figyeld meg hogyan tartom közben a kezem – remélem minden érthető amit mondok és mindenre oda tud figyelni.
- Depulso! - mondom és a kézmozdulatom után a doboz a terem másik felébe csúszik.
- Most te jössz – mosolygok rá bátorítóan.



A valóságban egy törött szív nem olyan borzalmas, mint a regényekben.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Egy odvas fogra hasonlít... időnként fáj, és néha álmatlan éjszakákat okoz,
de két rossz időszak között az ember élvezi az életet, az álmokat.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Lucy & Bella   Lucy & Bella Empty2015-03-05, 12:20



Riadt pillantást vetek az ajtó felé, ami "szerencsémre" hamarosan ki is nyílik. Határozottan nyomják le a kilincset és lépnek be, és visszafojtott lélegzettel várom, hogy ki is lesz az ajtó mögött. Egy tőlem kicsit idősebbnek tűnő lány lép be a terembe, és becsukja maga mögött az ajtót. Tekintetem egyből a mellére téved, hogy lecsekkoljam, prefektus-e, de nem látom az árulkodó P betűt, csak azt látom, hogy Hugrabug-os. Az nem túl jó, mert ők igencsak rendszerető emberek és nem nagyon járnak tilosban. Persze kérdés, hogy az, hogy egy üres tanteremben gyakorlok, az tilosban járásnak számít-e, hiszen azért gyakorlok, hogy jobb legyek Bűbájtanból. Minden esetre azért még visszafojtott lélegzettel várom, hogy mit tesz a lány. Ő megszólal és egyből kérdezősködni kezd, hogy mit is csinálok itt, és miért vannak a könyvek a földön, és miért van felborulva mellettük a doboz. Ehh...
- Igen, kössz... - tápászkodok fel és kissé gyanúsan nézek a lányra. Nem tudom, hogy mit fog tenni, remélem, hogy nem fog elrohanni és idehívni egy tanárt. A pálcámat megszorítom a kezemben, hogy esetleg bálvánnyá változtassam, vagy valahogy máshogy akadályozzam meg azt, hogy beáruljon.
- Éppen a taszító bűbájt gyakoroltam, csak valamit elrontottam, és a doboz nem elrepült tőlem, hanem felborult. Ez volt a nagy hang. Hallotta más is? - magyarázom meg a dolgot és kérdezek rá arra, hogy a lány látott-e valaki mást is a folyosón, vagy csak ő volt odakint?
Vissza az elejére Go down
Lucy Brown
Reveal your secrets
Lucy Brown
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Lucy & Bella   Lucy & Bella Empty2015-03-04, 21:27


Mindig, mindenhol és mindenkinek megpróbálok segíteni. Most is ezt tettem, volt egy fiú aki szerelmi bánatban szenved. Szegény, én voltam az egyedüli aki meghallgatta, persze hozzá kell tenni az ilyen dolgokban azért elég gyakorlott vagyok. De jó tanáccsal mégsem tudtam neki szolgálni, hogy is tehettem volna, hiszen még én sem vagyok teljesen túl az exemen.
Úgy gondolom, hogy ha egy nap legalább egy embernek tudok segíteni akkor az a nap már nem ment kárba. Szeretek meghallgatni másokat, szeretem a történeteiket, de én nem osztom meg mindenkivel a sajátomat. Nem untatok én senkit a mesémmel, csak azt aki valóban szeretne megismerni és közel kerülni hozzám. De már attól is félek, hogy valakit túl közel engedjek, nem engedhetem, hogy még valaki összetörje a szívem. Szükségem van szeretetre ugyanúgy, mint másnak, de Lamerin esete eléggé elbizonytalanított. Az előtt, nem voltam azért ennyire zárkózott, ám mostanra ez teljesen megváltozott. Ő az oka mindennek, mégis azt hiszem megérte, na nem a szenvedés, hanem a boldogság megélése. Nincs annál varázslatosabb érzés, mint az igaz szerelem. Úgy szeretném még egyszer legalább újra átélni, valakivel, aki már örökre velem marad.
Gondolataimba süllyedve sétálok vissza a klubhelyiségbe, amikor is pont az előbb elhagyott ajtó mögül zajt hallok. Visszafordulok és sebes léptekkel az ajtóhoz lépek. Határozott mozdulattal lenyomom a kilincset és belépek.
Elég érdekes látvány tárul a szemem elé. Egy lány áll a szoba közepén előtte egy kupac könyv van szétszóródva a padlón.
- Jól vagy, minden rendben van, mi történt veled és mi volt ez a zaj? Bár azt hiszem erre a kérdésre tudom a választ, ezek a könyvek nem maguktól szóródtak szét? Mit szerettél volna velük csinálni? Talán valami rosszban sántikálsz, vagy keresel valamit? Segíthetek? - ha nem kell tilosba járnom és nincs benne semmi veszély akkor számíthat rám. Mielőtt beljebb mennék a terembe becsukom magam mögött az ajtót, hiszen akármi miatt is vagyunk itt, nem kéne itt tartózkodnunk.



A valóságban egy törött szív nem olyan borzalmas, mint a regényekben.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Egy odvas fogra hasonlít... időnként fáj, és néha álmatlan éjszakákat okoz,
de két rossz időszak között az ember élvezi az életet, az álmokat.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Lucy & Bella   Lucy & Bella Empty2015-03-02, 22:23


A délután nagy részét a gyakorlásra fordítottam, ugyanis bűbájtanból nem állok valami fényesen. a helyzet az, hogy általában menni szokott ez a tárgy, és kevés olyan bűbáj van, amit nem rétek meg még az órán, de a taszító bűbáj az most pont ilyen. Valahogy nem akar belemenni a fejembe a megfelelő pálcamozdulat. tudod, hogy valahogy inteni kell a tárgy felé, miközben lágyan megcsavarod a csuklód, de azt hiszem, hogy ez a lágyság nálam túl lágy, vagy éppen túl merev.
Így hát a délután eljövetelével kerestem magamnak egy üres tantermet, ahol gyakorolhatok.Lehet, hogy a tanárok nem fogják díjazni,de titkon remélem, hogy betéved ide egy, aki majd szépen elmagyarázza a dolgokat és segít megérten azt, hogy mit is csinálom rosszul. Egy egyszerű dobozt rakok le a földre, és azt próbálom taszigálni jobbra-balra. a helyzet az, hogy egyszerűbb, könnyebb dolgokkal már egészen jól sikerült ez a bűbáj, így a doboz most is megmozdul, és elrepül a terem másik végébe. De ez nekem nem elég, így szép lassan megpróbálom megpakolni a teremben talált könyvekkel. Nem gazán jegyzem meg, hogy m hol volt, így lehet, hogyha egy tanár kap rajta a gyakorláson, csúnyán le leszek szidva, hogy összekevertem a könyveket, de ez most nem érdekel. Szépen elhelyezem a dobozt a terem közepén, majd néhány métert hátrasétálok tőle. A bokacsizmán lágyan kopog a padlón, és ahogy megfordulok, beletörlöm nedves kezemet fekete farmerembe. Megigazítom fekete topomat, és a fehér cipzáros felsőmet az egyik székre hajítom.
Felkészülök,lehunyom a szemem, veszek egy nagy levegőt, majd a megfelelő pálcamozdulat után kimondom az igét:
- Depulso! - Aztán a fülemhez kapom a kezem, ugyanis a doboz egész egyszerűen nem hogy tova taszul a szobán, hanem egyszerűen kiborul, elég hangos zajt csapva. Lopva az ajtó felé pillantok, és néhány pillanatot várok, hogy vajon lebuktam-e...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Lucy & Bella   Lucy & Bella Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Drew és Bella
» Ginny és Bella
» Lucy Sommers
» Lucy Brown
» Maya & Lucy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Folyosók, lépcsõk-
Ugrás: