ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 23:02-kor
Viggo Hagen


Tegnap 19:31-kor
Troy Smallwood


Tegnap 12:00-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 08:32-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 00:11-kor
Grayson Paisley


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Jane Willow West I_vote_lcapJane Willow West I_voting_barJane Willow West I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Jane Willow West I_vote_lcapJane Willow West I_voting_barJane Willow West I_vote_rcap 
Alison Fawley
Jane Willow West I_vote_lcapJane Willow West I_voting_barJane Willow West I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Jane Willow West I_vote_lcapJane Willow West I_voting_barJane Willow West I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Jane Willow West I_vote_lcapJane Willow West I_voting_barJane Willow West I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Jane Willow West I_vote_lcapJane Willow West I_voting_barJane Willow West I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Jane Willow West I_vote_lcapJane Willow West I_voting_barJane Willow West I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Jane Willow West I_vote_lcapJane Willow West I_voting_barJane Willow West I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Jane Willow West I_vote_lcapJane Willow West I_voting_barJane Willow West I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Jane Willow West I_vote_lcapJane Willow West I_voting_barJane Willow West I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70723 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jane Willow West

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jane Willow West
Reveal your secrets
Jane Willow West
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Jane Willow West   Jane Willow West Empty2015-01-18, 10:30



Jane Willow West
"Feladni a boldogságot olyan, mintha kincseket szórnál a tengerbe. Sokkal rosszabb, mint bármilyen bűn."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Főkarakter - Luna Lovegood

   Teljes név: Jane Willow West
   Születési hely és dátum: 1970. január 9. London, Anglia
   Csoport:  Varázshasználó
   Patrónus: Szentjánosbogár
   Foglalkozás: Rehabilitációs medimágus
   Képesség: -
   Mágikus adottság: -
   Familiáris: -
   Kiemelkedő tudás: Bájitaltan - Kiemelkedő, Bűbájtan - Kiemelkedő
   Kihez tartozol: Saját karakter

Jellem: Mindig két különböző dolog az, amit mások látnak belőled és az, ami valójában te vagy, sőt azt szokták mondani, hogy az embernek valójában három élete van, az amit él, az amit mások felé mutat és persze az, ami az álmaiban szerepel, azok a lehetetlen gyerekkori vágyak, amik az esetek nagy részében soha nem teljesülnek be. Nekem is voltak ilyenek, tudjátok szerettem volna balerina lenni, aztán volt idő, amikor űrhajós és végül orvos lettem. Nem mondom, hogy ez rossz, mert szeretem a munkámat, de gyerekként ennyi idősen már biztosra vettem, hogy családom lesz, és ez se történt meg. Volt... bár csak egy férj, gyerek soha és meg is lett ennek a böjtje, bár azt hiszem kissé előreszaladtam. Nos tehát gyakran fordul elő, hogy belül még mindig sírok de kívülről ezt nem láthatod. Orvos vagyok, pozitívnak kell lennem, az a dolgom, hogy mások azt lássák van remény, hogy az életnek van szép oldala is, én pedig ezt mutatom mindenki felé, mert ez a dolgom nem igaz? Nem fogod azt látni az arcomon, amit valójában érzek. Nem fogod látni, hogy fáradt vagyok, hogy elkeseredett, hogy már nem igazán hiszek abban, hogy valaha is jó, vagy szép életem lehet, csak azt látod, hogy reménykedem, hogy mosolygok, hogy derűsen látok mindent és kitartó vagyok. Végül is ez utóbbi igaz, az akaraterőmmel nincs baj, tudom magam tartani addig a pillanatig, amíg mások látnak, csak akkor tör rám ez a mérhetetlen fájdalom, amikor visszatérek a saját ágyamba, a saját világomba, ahol már tényleg az lehetek, aki igazán vagyok. Ilyen az élet nem igaz? Mindig igyekszik kibabrálni velünk, de ha elég ideig mosolyogsz magadra a tükörbe, talán... idővel tényleg elhiszed, hogy boldog vagy.

Kinézet, megjelenés: Szőkés vöröses haj, világos bőr, barna szem, csak hogy az alapadatokat nézzük. Mostanában azt hiszem kissé nyúzott vagyok. Ha egy kicsit több időm lenne teszem azt néha elmenni fodrászhoz, vagy kozmetikushoz. Az arra is jó lenne, hogy felengedjek kicsit, de sajnos nagyon ritkán adódik rá lehetőség, vagy csak én szánok rá ritkán időt? Pedig szinte kétségbeesetten kiabál a bőröm a gondoskodásért. Azért lássuk be, én sem leszek már fiatalabb... Talán ezért is történhetett meg a dolog. Ilyen fiatalon elválni nem egy nagy élmény, főleg úgy nem, ha az egész ilyen körülmények között történt, nem csoda, ha éppenséggel nem maradt túl sok önbizalmam, bár ebből külső szemlélőként nem sokat szűrhetsz le.  Általában nem viszem túlzásba az öltözködést, egyszerű farmer, póló és kész, és ha valamilyen hivatalosabb ügyem van akkor persze talár főleg a Minisztériumban. A hajamat vagy kiengedem, vagy szimpla lófarokba fogom össze, és a sminkelés is egyre ritkásabbá vált mostanában. Tudom, hogy kicsit fel kéne szívni magam, hiszen még nem pakoltak be a sírba és igenis kezdhetek új életet, de... nem mondom, hogy ez egyszerű. Könnyebb a munkába menekülni, mint ahogy mindig is tettem, ha probléma adódott. Pedig régen szerettem csinálni, nézegetni magam, gondolkodni a harmonizáló színeken, de manapság... majd talán egyszer erre is megint sor kerül, ha mondjuk tényleg igazán akarok is tetszeni valakinek.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Volt egy rossz érzésem, vagyis... inkább már hetek óta meg volt, csak valahogy mindig egyszerűbb volt elnyomni magamban, pedig nem volt kifejezetten nagy jele. Nem veszekszünk sosem, nem volt különösebb baj sem közöttünk. Persze a sok munka, hiszen mindig is sok időt töltöttem el a Szent Mungóban, de ezt tudta, így vett el, hogy tisztában volt vele, hogy nekem fontos, hogy segítek másokon. Csak aztán... folyton toltuk a gyerek projektet is, de az, hogy most megtaláltam nála... Azt hiszem voltak jelei, amiket próbáltam figyelmen kívül hagyni. Találtam egyszer rúzsnyomot az ingén, de kimagyarázta. Nem csoda, Peter nagyon jól ért a joghoz, tudja hogyan kell jól kimagyarázni magát mindenből és ez is jól ment neki. Én pedig bevettem, de... ez már egyértelmű, és nem is értem, hogy lehettem ennyire hülye.
Hangosan csattan a falon a pohár, amit mérgemben hajítok el, miután sikerült újra átolvasni azt a... levelet. Nem is tudom, hogy levélnek nevezhetem-e egyáltalán, amit az a nő írt. Vagy inkább lány? Fiatal, talán ha huszonéves, legalábbis amennyit láttam a kis asszisztenséből. Igen Peter is hibázhat, és most megtörtént, nem figyelt rá, hogy talán nem kéne ilyesmit az általam mosott ingében hagyni. Ezt már nem hiszem, hogy ki tudja majd magyarázni, túlságosan egyértelmű minden.
Tudjátok nem valami kellemes élmény, amikor egy pillanat alatt az addigi kis életed egyszerűen... semmivé foszlik, amikor azt hiszed, hogy minden rendben, nem érzed, hogy gond lenne, aztán bámm... vége. Igazából azt sem tudom, hogyan reagáljam le, még csak nem is sírtam, ez az első pohár, ami a kárát látta az egésznek, semmi más. Nem érne sokat, ha elégetném a levelet, végül is az bizonyíték, azt hiszem annak se lenne értelme, ha beszélnék a... a másikkal. Nem, egyszerűen csak végül felállok, hogy szépen összepakoljam a holmiját, ez lesz a legegyszerűbb.
Szépen, mint mindig rendben kerül be a bőröndbe minden cucca, de persze jóval több van, amint ami beférne. Nem igazán készültünk rá efféle költözködésre, mert ez most az. Bár nem biztos, hogy neki kell elmenni, talán... majd én teszem meg, még nem vagyok benne biztos, hogy mi lesz. Ebben a lakásban maradni... nem igazán vágyom rá. Végül úgy laza fél óra pakolás után teszem ki a bőröndöt az előszobába, és mivel akad még holmija szép rendben mindent kicuccolok oda. Egy szava sem lehet a frissen mosott ingeket és mindent megkap teljes rendben, így nyugodtan elcuccolhat oda, ahová akar. Az utolsó lépés csak, ami végül gondot okoz, a kép... ami rólunk van, a bekeretezett kép nappaliban a kanapé felett még az esküvőről. Nekem nem kell, ezek után nem, hiszen képes volt erre, akkor nem akarok rá emlékezni, ki tudja, hogy mióta tart már ez az egész. Persze ő tette fel a falra, mert nekem még a kanapéról elérve is kissé magasan van, most se sikerül tökéletesen a dolog, végül csak leakasztom, de a süppedős szerkezetnek hála megakad a lábam... egy rossz mozdulat, egy rossz fordulás és a kép máris a földön köt ki. Az üveg ripityára törik, és hullik szerteszét, én pedig pillanatokig csak bámulom. Hülye egy jelképe ez a jelenlegi életemnek, mintha csak pontosan azt tükrözné, ami történt, minden darabokra hullott egy másodperc alatt. Nagyjából eddig sikerül tartani magam, eltörik a mécses, és az első néhány könnycsepp után már jön a hangos zokogás, és a mozdulat, amivel a másik képet kapom le a falról. Csak egy nyári kert, egyszerűen csak szép volt, azért választottam, de ezt már erővel vágom oda a padlóhoz, hadd szóljon! Csak aztán roskadok le a kanapéra, néhány másodpercre csak, aztán szépen felszívom magam és könnyek között halászom elő a pálcámat, hogy szépen eltüntessek mindent. Az üvegcserepek a kukában végzik, nem akarom, hogy ugyanúgy nézzen ki az a kép, amilyen volt. Így törötten teszem a holmija tetejére. Elvileg kész, minden ott van, ami kell, minden itt várja mire megjön... kivéve engem, én már eltűnök majd addigra.


Két hónap telt el a kis incidens óta. Egyszer találkoztam csak Peterrel, de az is elég volt, a váláskor, egyébként nem beszéltem vele élőben. Visszaköltöztem a szüleimhez, bármennyire is szánalmas ez ennyi idősen és persze maradt az önsajnálat és... most az új munka. Talán ez segít, kiszakadni a megszokott környezetből. Meglátjuk. Valami csak segít, ha ez sem, hát ki kell találni majd mást. Nem ért véget az életem, de közel a harminchoz, már egy fokkal nehezebb újra kezdeni és újra építeni mindent, de csak nem lehetetlen.





De nem mondhatod el
akárkinek.
[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
Mindenkinek meg van
a saját élettörténete.




A hozzászólást Jane Willow West összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-10-22, 20:30-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Jane Willow West   Jane Willow West Empty2015-01-18, 17:32


Nem tudom miért mondod, hogy gyenge lett, szerintem nagyon is ott van a szeren Very Happy A PB szuper, szerintem a színésznő nem olyan gyakori PB, pedig vannak filmjei bőven, legalábbis én sok mindenben láttam, és ehhez a karakterhez is nagyon illik, mintha rá öntötték volna Smile Ami a karit illeti, remek lett, kis egyszerűbb lélek, aki körül összezuhan minden és egyik pillanatról a másikra, szinte ideje se marad szegénynek felfogni, hogy mi történik ^^ Az exét meg kéretik megsimogatni egy fejsze morcosabb oldalával Very Happy Egy szó, mint száz, ez a karid is remek lett, ha jól látom, akkor már foglalóztál is, szóval nincs más dolgod, mint játszani velem, mert az kötelező Razz
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jane & Eddie & Hannah
» Hermione Jane Granger
» Carly Jane Murphy
» Shane West
» Arthur West

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: