ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Luna Lovegood I_vote_lcapLuna Lovegood I_voting_barLuna Lovegood I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Luna Lovegood I_vote_lcapLuna Lovegood I_voting_barLuna Lovegood I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Luna Lovegood I_vote_lcapLuna Lovegood I_voting_barLuna Lovegood I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Luna Lovegood I_vote_lcapLuna Lovegood I_voting_barLuna Lovegood I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Luna Lovegood I_vote_lcapLuna Lovegood I_voting_barLuna Lovegood I_vote_rcap 
Alison Fawley
Luna Lovegood I_vote_lcapLuna Lovegood I_voting_barLuna Lovegood I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Luna Lovegood I_vote_lcapLuna Lovegood I_voting_barLuna Lovegood I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Luna Lovegood I_vote_lcapLuna Lovegood I_voting_barLuna Lovegood I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Luna Lovegood I_vote_lcapLuna Lovegood I_voting_barLuna Lovegood I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Luna Lovegood I_vote_lcapLuna Lovegood I_voting_barLuna Lovegood I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Luna Lovegood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Luna Lovegood   Luna Lovegood Empty2014-09-14, 18:31




Luna Lovegood

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Elsős korom óta évről évre láttam őket. Mindig is ezek húzták a kocsikat. Ne félj épp olyan normális vagy, mint én."

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Luna Lovegood
Születési hely és dátum: 1981. április 17. Ampthill, Nagy-Britannia
Csoport: Hollóhát
Patrónus: Nyúl
Évfolyam: Ötödik
Képesség: Legilimentor
Kiemelkedő tudás: Legendás Lények Gondozása - Kiemelkedő, Bűbájtan - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Tudom, hogy a legtöbben mit gondolnak rólam, tudom, hogy a legtöbben furcsának, sőt mi több talán nem is teljesen normálisnak tartanak, de őszintén szólva... kit érdekel? Apa mindig azt mondja, hogy az a fontos, hogy te mitől érzed jól magad, és nem az, hogy másoknak mikor jó, nekem pedig ő a legfontosabb, hiszen csak mi vagyunk egymásnak ketten. Tisztában vagyok azzal is, hogy mindenki úgy gondolja, hogy a Hírverő minden egyes híre igaztalan, de... szerintem nem, mert attól, hogy valami nem látunk, még ott lehet, csak jobban kell mereszteni a szemünket. Valahogy erre sokan nem hajlandóak, pedig a világ ilyen, csodák vesznek körbe minket mindenhol, csak meg kell látnunk őket. Nem szoktam rosszul érezni magam mások tettei miatt,ha teszem azt eltüntetik a dolgaimat, vagy csúfolnak
Tudom, hogy a hátam mögött csak mindenki Lüke Lovegoodként emleget, de mint mondtam ez azért van, mert túlságosan szűk látókörűek. Egyáltalán nem vagyok buta és rendkívül figyelmesen, megértően viszonyulok másokhoz, akkor is segítek, vagy vigasztalok valakit, ha ő előtte nem volt hozzám kedves.

Megjelenés

Kerekded arc, kissé nagyobb orr, mint az átlagos és ábrándos tekintet, no meg a hosszú, göndör szőke haj, ami elsőre feltűnhet rajtam, a bal fülem mögé tűzött pálcáról már nem is beszélve. A legtöbben kerülnek, de ez nem különösebben zavar. Sokat olvasok, elfoglalom magam. Nem fogsz szomorkodni látni a folyosón. A ruháim hasonlóan feltűnőek, mint a stílusom és a kiegészítők, amiket hordani szoktam, de én ezt szeretem. Nem vagyok túl magas, de még nőhetek és az egyen cipőnk sarka amúgy is kicsit magasított. Ne lepődj meg ha olyan helyeken is fellelhetsz, ahol a madár se jár, nálam ez teljesen átlagos. Gyakran van nálam olyasmi, amiről senki se tudja, hogy mi, ha csak nem olvassa a Hírverőt, ami amúgy rendkívül ritka. Feltűnő vagyok, a rikító színeket kedvelem, mindent, ami eltér az átlagostól és a megszokottól, de én ilyen vagyok és nem különösebben zavar, hogy az átlagosoknak erre mi a véleménye.

Életed fontosabb állomásai

A szüleim Xenophilius és Pandora Lovegood. Az édesanyám kilenc éves koromban halt meg a szemem láttára véletlenül kísérletezés közben, azóta már csak ketten vagyunk a papával, aki a Hírverő szerkesztője. Egy csodás házban élünk, ami szinte már olyan, mint egy bástya, mert apa szerint jó, ha mindig megfelelő a védelem a kertitörpék ellen.
A gyermek éveim nem teltek túlságosan bonyolultan, bár ki hogy van ezzel persze. Az életem mindig is jó volt, minden rossz ellenére. Apa sose vette túl komolyan a dolgokat, és rengeteg felé utaztunk az újság miatt. Ő sosem volt az a túlságosan konzervatív fajta, ami jó, egy gyereknek mindig jó. Szeretem az életemet, még ha másoknak tudom is, hogy mi erről a véleménye. De miért ne járhatnék apával éjfélkor csillagtáncot az udvarban, ha egyszer ez segít, hogy a következő évben kevesebb morck nyüzsögjön a kertben? Mások szerint ez furcsa, de... tényleg nem láttunk egy darabot sem belőlük aztán, komolyan! A suli kezdéssel nem volt gond, hiszen már tökéletesen tudtam mindent a varázsló világról akkor, sőt többet is, mint a legtöbben. A Hollóhátba kerültem, ami nekem tökéletesen megfelel, bármi megfelelt volna. Nem zavart különösebben az, hogy bárki is csúfolt az iskolában, egyszerűen erről sosem vettem tudomást, hiszen attól még voltak barátaim, akik nem Lüke Lovegoodként emlegettek, mint a többség. Az első években inkább csak sodródtam az árral, és figyeltem mindent, ami történik másokkal... nekem így is épp elég érdekes volt mondhatni az életem. Apával voltunk a Kviddics világ kupán, amikor harmadikos voltam és mindig is nagy öröm volt számomra, hogy jó barátságot köthettem Ginnyvel. Kedves lány, tényleg kedves.
Azt hiszem a legnagyobb változást a Trimágus tusa utáni időszak hozta, amikor hirtelen mindennek vége lett, ám minden kicsit mintha meg is változott volna. Hiába állította Harry és Cedric is, hogy Voldemort majdnem visszatért, de most már vége és soha nem kell félni tőle nem igazán volt, aki elhitte volna nekik ezt. Természetesen én igen és apa is, meg is írta a Hírverőben... ami mint mind tudjuk nem sokat számít a legtöbbek számára, ám azt hiszem ez legalább egy kicsit változtatott néhány apróságon. Nem mondhatom, hogy jó barátok lettünk, de azért Ginny sokat segített, hogy megismerjem én is a barátait, annak ellenére, hogy Hermione a mai napig is általában furán tekint rám, de... mint tudjuk ez nem különösebben zavar.

Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Luna Lovegood
» Lovegood house
» Luna & Miles
» Luna & Stella
» Luna & Miles

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Hollóhát-
Ugrás: