ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-30, 10:22
Cody L. Mortimer


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


2024-04-29, 12:19
Abigail Smallwood


2024-04-29, 11:57
Lioneah McCaine


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Simon Rowe I_vote_lcapSimon Rowe I_voting_barSimon Rowe I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Simon Rowe I_vote_lcapSimon Rowe I_voting_barSimon Rowe I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70689 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Simon Rowe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Simon Rowe   Simon Rowe Empty2014-12-29, 00:27




Simon Rowe

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Semmi sem fontosabb az olvasásnál: hazudik, aki azt állítja, hogy az olvasás passzív időtöltés. Olvasni, érezni, érteni, tanulmányozni, ez az egyetlen módja, hogy az ember megtapasztaljon egy másik, a sajátjával párhuzamos életet."

Főkarakter: Skyla Dyce
Teljes név: Simon Rowe
Születési hely és dátum: 1980. december 8. UK, Liverpool
Csoport: Hollóhát
Patrónus: Panda
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 7-dik
Képesség: -
Kiemelkedő tudás:Asztronómia-kiemelkedő tudás, Bűbájtan-kiemelkedő tudás


Jellemed kifejtése

Egy összetett lélekről van itt szó, vagyis rólam, aki imádja az irodalmat, a könyveket és az írást. Egy nap író leszek, de nem olyan mint a többi, én mást akarok kihozni a műveimből valami nagyot ami megváltoztatja az emberek gondolkodás módját. Úgy vélem nagy dolgokra vagyok képes, csak hinnem kell bennük, hogy képes vagyok megcsinálni. Szóval az előbb említett dolog arra utal, hogy a végsőkig küzdök azért amit megszeretnék szerezni. Nem mondanám magam különcnek, sőt inkább különlegesnek, hiszen rengeteget gondolkodok valahogy mindig jön ihlet az íráshoz. Lehet sokan azt gondolják, hogy mivel művészlélek vagyok ezért remeteként élek, pedig ez nem igaz, vannak barátaim és velük rengeteget szórakozok, ugyanakkor elmélázunk vagy csajozunk, igen még azt is szoktam. Ugye milyen különös? Nem nem az, csak az emberek előítéletei azok, sokszor nem is gondolják, hogy mi rejt egy ember lelke.
Ezenkívül kedvesnek, barátságosnak, udvariasnak vallom magam, vannak hibáim amiket nem tagadok, például képes vagyok gonoszkodni is ha nagyon feldühít valaki, de még bosszút is állok az engem ért sérelmek miatt. Nem viselkedem mindig komolyan, elég gyakran hülyéskedem, csibészkedem, szóval néha hajlok a rossz felé is, de enélkül nem élet az élet és nem kell mindig úgy viselkedni ahogy mások elvárják, ezt tapasztalatból mondom.

Megjelenés

A természet szőke hajjal és kékeszöld szemmel áldott meg. Ezenkívül egy karakteres arccal is, ennek köszönhetően sok lány számára vonzó lehetek. Magasságom 180 cm körül mozog, ezért vékony is vagyok. Sportolni nem szoktam, valahogy ez nem az én műfajom, ha úgy van néha beállok valami játékba, de egyébként nem szoktam.
Az öltözködési stílusom általában elegáns, imádom az öltönyöket, de az is jellemző, hogy egyik stílusból váltok a másikba, ezért gyakran a bőrkabát is állandó darab a szekrényemben meg a bakancs és még sorolhatnám.
Fiatalos külsőmnek köszönhetően általában 17-nek néznek, de valamikor öregebbnek is, mert sokszor azt mondják úgy öltözködöm, mint az egyetemisták, de hát lassan az is leszek, szóval ez nem is probléma. Aztán a gondolkodásom miatt is, saccoltak már 20 évesnek is.


Életed fontosabb állomásai

1980. december 8-án láttam meg a napvilágot Liverpool-ban. Huzamosabb ideig ott éltünk, majd átköltöztünk egy Londonhoz közeli városba Readingbe apa és anya munkája miatt hagytuk el szülőhazám. Ahhoz képest, hogy mind a ketten varázslók, mugli munkát végeztek, pénzből nem volt hiányunk az biztos, de én nem változtam meg a pénz miatt, ők igen ugyanis kisebb koromban mindig törődő szülök voltak, aztán a Readingben töltött 2-3 év alatt fokozatosan megváltoztak. Readingbe az a vicces, hogy imádok olvasni és a város neve is azt jelenti, hogy olvasni. 5 éves koromban pedig úgy gondolták, hogy mielőtt iskolába(mugli) megyek jót tenne ha megtanulnék írni és olvasni, ezért magántanárt fogadtak mellém aki megtanított ezekre, nem sokáig volt szükség arra a tanárra, mert amint megtanultam írni , már elkezdtem olvasni komolyabb műveket. Zseni gyereknek születtem, de a szüleim nem nagyon foglalkoztak velem, ugyanis gazdagok voltunk, ezért nevelőket fizettek, hogy ők végezzék el helyettük a piszkos munkát. A birtokon ahol éltünk, rengetegszer kimentem az erdőbe olvasni, írni, gondolkodni a szüleimet nem utáltam inkább csak nem értettem, hogy miért nem tudnak velem is törődni, előfordult az is, hogy egy-két fogadást tartottunk a házunkban és ott mutatták a szép és jót, dicsekedtek velem, azt mutatták, hogy mennyire szeretnek, de ez csak egy maszk volt, a valóság az volt, hogy teljesen nem érdekeltem őket csak a pénz és a fényűzés. Semmiben nem volt hiányom csak szeretetben, de ennek ellenére egy életvidám ember vagyok és nincs bennem sok harag a szüleim iránt, mert tudom, hogy egyszer úgy is megkapják az élettől a büntetésüket.
Aztán elérkezett az az időszak is amikor a Roxfort-ból jött levél, annál nagyobb boldogságot nem éreztem még azelőtt. Amikor először utaztam a vonaton azt , úgy éreztem, hogy minden megváltozhat, barátokra tehetek szert akik majd szeretni fognak és a Roxfort tekinthetem az otthonomnak. Így is lett, nagyon megszerettem ezt az iskolát, barátokra tettem szert, rengeteget írtam, olvastam, tanultam. A tanulással sosem voltak problémáim, ezért aztán volt, hogy kifejezetten szerettem is, de azért nem mindig.
Ahogy telt az idő, egyre jobban fejlődött az írásom is, aminek köszönhetően sokszor írok regényeket és abban bízom, hogy ha most nem is, de egyszer majd valamikor eladhatom őket. A téma mindig más, de legtöbbször az életről írok, azt elemzem, próbálom megértetni az emberekkel, hogy én hogy látok dolgokat vagy éppen egyes helyzeteket. 17 évesen még nem vagyok eléggé tapasztalt, de már egy-két hozzáértővel is elolvastattam egy-egy alkotásom és azt mondták jó, ha úgy tartja kedvem olyat is csinálok, hogy egy-egy helyen ott hagyom a könyveim, hogy olvassák el, ezáltal több ember véleményét is hallhatom.
A szüleim miatt mindig is marad egy kis düh, harag és fájdalom a lelkem mélyén, de azért szeretem is őket, ha ők nem is. Az érzelmeimet nem játszom meg ahogy ők szokták más előtt, mindig önmagamat adtam és mindig is azt fogom....

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Simon Rowe   Simon Rowe Empty2014-12-30, 15:35



Elfogadva!

Kicsit ez a kari ilyen fájó pont nekem, ami nem feltétlenül a te hibád, csak hát ott van Lena, meg az aláírásra és... sirdogal No mindegy, evvan, nem tehetünk mit pb ügyben. Smile A lényeg, hogy mindettől függetlenül érdekes kari lett, bár nem túl kellemes előélettel, de pont e miatt van benne sok lehetőség és távlat, amit kijátszhatsz majd, szóval belekötni semmibe sem tudok. ^^ Biztosan remek játékaid lesznek vele, mert szépen kidolgoztad, én meg már itt a végére lefáradtam, és mivel még téged is el akartalak fogadni, lassan kidőlök, szóval... kész vagy, foglalózz, játssz. ^^




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Simon és Bells
» Simon & Maya- ismerkedős nap

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: