ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 10:42-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-17, 19:39
Cheon Seung-ah


2024-04-16, 21:37
Talisha Smallwood


2024-04-16, 20:43
Seraphine McCaine


2024-04-16, 20:14
Galen Herbs


2024-04-16, 13:01
Julia Z. Troops


2024-04-16, 06:59
Vladimir Mantov


2024-04-15, 21:48
Megan Smith


2024-04-15, 21:38
Megan Smith


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Simon és Bells I_vote_lcapSimon és Bells I_voting_barSimon és Bells I_vote_rcap 
Megan Smith
Simon és Bells I_vote_lcapSimon és Bells I_voting_barSimon és Bells I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Simon és Bells I_vote_lcapSimon és Bells I_voting_barSimon és Bells I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Simon és Bells I_vote_lcapSimon és Bells I_voting_barSimon és Bells I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Simon és Bells I_vote_lcapSimon és Bells I_voting_barSimon és Bells I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Simon és Bells I_vote_lcapSimon és Bells I_voting_barSimon és Bells I_vote_rcap 
Kalandmester
Simon és Bells I_vote_lcapSimon és Bells I_voting_barSimon és Bells I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Simon és Bells I_vote_lcapSimon és Bells I_voting_barSimon és Bells I_vote_rcap 
Alison Fawley
Simon és Bells I_vote_lcapSimon és Bells I_voting_barSimon és Bells I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Simon és Bells I_vote_lcapSimon és Bells I_voting_barSimon és Bells I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70634 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Simon és Bells

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Simon és Bells   Simon és Bells Empty2015-03-16, 16:52



A kérdésére felnevetek és megcsóválom a fejem.
- Nem, ezt még pont nem próbáltam, de hogyha benne vagy, akkor egyszer kipróbálhatjuk, hogy milyen a Lépcsőház fejjel lefelé! - vigyorodom el, konkrét kihívást intézve a fú felé. Persze sejtem, hogy ő nem lesz benne, hiszen mégiscsak Hollóhátos. Tőlük távol áll ez az egész bátorkodósdi, meg rosszalkodósdi. Igencsak meglepődnék, hogyha bevállalná. Persze hogyha oda jutnánk, akkor lehet, hogy nekem szállna inába a bátorságom, úgyhogy annyira nem piszkálom. Rajta múlik, hogy mennyre veszi komolyan ezt a megjegyzést. Kicsit meglepődök, mikor Simon idősebbnek néz és valamennyire imponál is a dolog. Felnézek rá és egy félmosolyt küldök neki, majd ismét a bagolyra koncentrálok, aki kicsit megcsipkedi a kezemet. Gyorsan csomót kötök a lábára, majd a dobozhoz erősítem hozzá a madzagot. Figyelem, ahogy Simon ujja mozognak, és hogyha befejez ő is a kötözést, akkor a két bagolynak adok egy-egy csemegét, majd figyelem, ahogy útra kelnek. Kirepülnek az ablakon, és habár kicsit megbillenve ugyan, de végül megtalálva az egyensúlyt elrepülnek a távolban.
- Köszi! - nézek hálásan a srácra, majd a koros témához hozzáteszem:
- Lehet, hogy érettebb vagyok, de azt hiszem ezt nem bizonyítottam be a mozgó lépcsős fejjel lefelé lógós ötletemmel. - nevetek fel és megvonom a vállam. A kérdésére szégyenlősen elmosolyodom:
- Csak sima piskótát lekvárral töltve. Nem nagy cucc, de finom. - válaszolok egyszerűen. A bejárat felé nézek. Mennem kellene, de nem akarom itt hagyni Smon-t, igazán kellemes társaság. Egy pillanatig még hezitálok, és remélem, hogy ő s észrevesz rajtam, hogy még nincs kedvem menni...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Simon és Bells   Simon és Bells Empty2015-02-12, 19:52



Bella & Simon

[You must be registered and logged in to see this image.]


- Ó! Szóval te mozgólépcsőkön lógsz le fejjel lefelé?- mosolyodtam el a megjegyzésén. A beszólásomat ha annak lehet nevezni nem csipkelődőnek szántam hanem kicsit ugratni akartam Bella-t.
-Értem! Én maradok a baglyomnál-emeltem fel a karomat amire az előbb említett madár repült rá. Ludwig-nak kereszteltem a baglyomat, aki nagyon ügyes és okos. Szeretem azt az állatot, mert mindig vele küldöm el a leveleim és nem hiába a bölcsesség szimbóluma.-Te tudod!
Amikor rám nézett és kérdezte, hogy segítek egyből egy másik bagolyra kötöttem fel a csomagját. Közben azt néztem, hogy alacsonyabb nálam valamivel, de attól még tetszett. Nincs bajom az alacsonyabb és fiatalabb lányokkal, mert végülis a kor egy bizonyos határig nem számít. Nem vagyok én pedofil, hogy mondjuk összejönnék egy óvodással vagy valami. Előfordul, hogy az embernek felkelti a figyelmét egy nála sokkal fiatalabb ember, de addig nem is probléma ameddig nem zaklatod meg hasonlóak.
-Így első benyomásra még a viselkedésed is érett, ahhoz képest, hogy 5-dikes vagy, de tudom, hogy nem mindenki olyan éretlen már a te korodban, hiszen a 7-dikesek között is van pár olyan aki nagyon, de nagyon nem érett gondolkodású.-válaszoltam és hosszan bámultam rá. Lehet kicsit zavarba hoztam vele, pedig nem akartam csak elgondolkoztam egy s máson. Az előbbi témára visszatérve tényleg vannak olyanok akik 17 éves koruk ellenére is úgy viselkednek, mint a 14 évesek. Néha nem is probléma ha nem olyan idős belül az ember,dehogy mindig, az már kicsit sok. De nem ítélkezem, mindenki úgy van jól ahogy van.
Követtem Bella példáját és helyet foglaltam mellette, a kezünk összeért, kicsit túl közel is ültem hozzá, ezért lassan odébb csúsztam pár centit, nehogy azt gondolja, hogy nyomulok rá.
-Milyen süteményt sütöttetek?-érdeklődtem.




 words: 271   music: Why'd you only call me... ? note: Smile Very Happy Wink

©️


A hozzászólást Simon Rowe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-03-23, 16:19-kor.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Simon és Bells   Simon és Bells Empty2015-02-10, 09:41



Elmosolyodom azon, hogy a srác megérzi, hogy ki milyen házba tartozik. Valamilyen szinten természetesen meg lehet jósolni, hogy az illető házát a jelleme, vagy a megjelenése alapján, bár az eredmény közel sem lesz helyes. De van, hogy bele trafálunk a dolgokba és úgy tűnik, hogy Simon is ilyen. Nem hiszem, hogy annyira "Griffendéles" lennék, hogy lerí rólam, bár ki tudja?
- Én csak tippelni szoktam. Aki könyvvel rohangál az valószínű, hogy Hollóhátas, aki meg mogorva arccal, az meg Mardekáros. - vigyorodom el és megvonom a vállamat. Ilyen egyszerű.
- Aki meg a mozgó lépcsőkön lóg fejjel lefelé, az meg biztos, hogy Griffendéles. - teszem hozzá és felnevetek, ahogy elképzelem a szituációt.
Szóba kerülnek az állatkák is, és kiderül, hogy Simon a saját baglyát küldi majd az útra, és ő is hozta a levelet neki. Én elmesélem, hogy nekem egy patkányom van, ami habár nem túl nőies állatka, legalább aranyosabb, mint egy béka, vagy egy kígyó. Simon kérdésére megvonom a vállamat.
- Nem vagyok egy macskás fajta, és a békákat is utálom. Undorodom tőlük, csak úgy mint a kígyóktól. Úgyhogy maradt a patkány. De igazából már megszerettem őt, szóval nincs gondom vele. - mosolyodom el ismét, ahogy válaszolok a kérdésére. A macskákat tényleg nem nagyon szeretem, habár aranyosak, ez tény. A békákat meg ki nem állhatom. Így tényleg nem sok választásom maradt. Közben lassan a doboz súlyát méregetem, és én is arra jutok, amit Simon tanácsol, hogy inkább két bagollyal küldjem fel. Felajánlja a baglyát ő is, de csak lágy mosollyal megrázom a fejem.
- Aranyos vagy, de nem akarom lefoglalni a baglyodat, van itt elég iskolai. - felmarkolom a dobozt, és lassan, de biztosan kiválasztok és magamhoz hívok két baglyot, egy kis bagoly csemegét bányászva elő a zsebemből.
- Segítesz? - nézek kérlelőn a fiúra, hogy az egyik bagolyra ő kösse fel a csomagot, míg én a másikkal bajlódom.
- Még csak ötödikes. De jó, hogy idősebbnek nézel. - vigyorodom el és kihúzom magam. Ha végeztem a baglyokkal, akkor lassan visszaülök az ablakpárkányra. Igazából nincs kedvem még menni, Simon igencsak jó társaságnak tűnik, de nem vagyok benne biztos, hogy nem zavarom-e. Egészen addig, amíg meg nem kérdezi, hogy leülhet-e mellém. Természetesen igent biccentek, és kicsit arrébb húzódom, hogy ő is kényelmesen elférjen mellettem.
- Kíváncsi vagyok, hogy anyának fog-e ízleni a sütemény... - tűnődöm hangosan magamban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Simon és Bells   Simon és Bells Empty2015-01-29, 17:53



Bella & Simon

[You must be registered and logged in to see this image.]


- Az ilyet mindig megérzem! - feleltem lazán és elmosolyodtam, mert láttam, hogy mellé még büszkén ki is húzta magát, hogy ő Griffendéles. Igen a Griffendélesek büszkék lehetnek magukra, bár én attól méh, hogy Hollóhátas vagyok nem vagyok kevésbé népszerű vagy valami. Mindegyik háznak meg van a pozitív tulajdonsága, például a Griffendélesek bátrak, a kékek okosak, a Mardekárosok a ravaszak és gonoszak míg a Hugrabugosok kitartóak. A Teszlek süveg az én esetemben nagyon is jól döntött, szeretek tanulni, de inkább csak irodalmat és azon belűl is csak a saját írásaimmal szeretek foglalkozni. Nekem meg van a saját irodalmam.
-Értem! Hogy hogy egy patkány?-kérdeztem meglepődve, mert érdekes, hogy egy lánynak patkány a háziállata. Nincs bajom a patkányokkal, de nem éppen a leghigiénikusabb állat.-Gondolom abban viszont hasznát veszed, hogy hogyan tartsd vissza az ellenségeid vagy valami...
Miközben Bella-val beszélgettem, nem is tudom valahogy gyorsan is, de lassan is ment az idő. Alig ismertem már 10 perce, mégis élveztem a társaságát. Aranyos és kedves lánynak mutatta magát. Figyeltem rá is meg a gondolataim is összevissza kavarogtak hol a szüleimen, hol Ash levelén.... Újra visszazökkentem a valóságba, mert Bella kérdezett valamit.
-Szerintem a biztonság kedvéért küld kettővel! Tudod mit, ha kell, akkor az egyik bagoly amivel küldöd az lehet az enyém.-ajánlottam fel neki a légből kapott ötletemet.
-Te 6-dikos vagy ugye?-kérdeztem rá, hogy hányadikba jár. Szép lány volt. Azon sem csodálkoztam volna ha azt mondja, hogy 7-dikes, mint én, mert érettnek tűnik. Persze nem csak a külsőn múlik, hogy valaki idősebbnek néz-e ki vagy sem, de az is fontos.
Hirtelen újra felálltam a helyemről és odasétáltam hozzá, közelebb akartam tudni magamhoz.
-Leülhetek melléd?-néztem le rá, amennyiben igent mondott, már egyből helyet is foglaltam mellette.




? words: 276 ? music: Break my fall ? note: Ez elég rövidke lett bocs! Sad

©️


A hozzászólást Simon Rowe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-02-12, 19:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Simon és Bells   Simon és Bells Empty2015-01-27, 19:27



Kicsit kínosnak érzem magam amiatt, hogy ennyire butának tűnök. Hiszen tényleg simán összeköthettem volna a levélírást és a süteményküldést. De amikor elmentünk sütit sütni, még nem gondoltam, hogy küldök majd anyának kóstolót, úgyhogy nem is tudtam hozzá megírni a levelet. Mindegy is, remélem nem tart agyilag zokninak a srác. Elárulom neki, hogy egyszerűen csak egy rövid üzenetet írok majd a papírra és úgy adom fel a süteményt "a postán". Egyet ért velem, amire elfojtok egy mosolyt, majd rákérdez a házamra. Kicsit kihúzom magam, így láthatóvá válik a jelvényem a bal oldalamon, a mellemnél.
- Igen. Honnan tudtad? - kérdezek rá. Vélhetőleg jól tippelt, de nem hiszem magam annyira Griffendélesnek. Simán lehetnék Hollóhátos, vagy Hugrabugos is. De hát van, aki simán ráérez az ilyenekre. Mint a mellékelt ábra mutatja, én annyira nem, hiszen Simon-t is egyből Mardekárosnak hittem. Persze ezt nagyban befolyásolta az előítélet és a sztereotípiák, amit amúgy nem szeretek. De a helyzet az, hogy nekem is volt már néhány kellemetlen élményem a "zöldekkel" kapcsolatban... Minden esetre ez a srác jó fejnek tűnt és még helyes is volt a maga módján, úgyhogy örültem, hogy végül lett társaságom és valahogy sejtem, hogy a levélküldés most kicsit hosszabbra fog nyúlni. Persze kivéve, hogyha a srác is most akarja megírni itt a levelet. Akkor azért természetesen magára fogom hagyni. Látom, hogy olvassa a másik levelet is, így megvárom, amíg végigfutja, utána kérek lapot. Kicsit elpirulok, és ahogy Simon feláll és odasétál hozzám, kicsit zavarban érzem magam. Elveszem a papírt és megköszönöm, majd ráfirkantom azt a néhány szót, amit egyelőre anyámnak akarok küldeni. Közben persze bocsánatot kérek a fiútól, hiszen nem tudhattam, hogy mi áll a levélben, csak az érzelmeit láttam. Rákérdez, hogy gyakran járok-e ide, amin picit elgondolkozom. Nem, azt hiszem nem, van más hely, ahol hamarabb megtalálható vagyok, mint idefenn. Simon elárulja, hogy ő azért gyakran jár ide és meg is jegyzem magamban, hogyha meg akarom találni a fiút, akkor elsőnek ezt a helyet fogom ellenőrizni.
- Aranyos. Nekem patkányom van. - mosolyodom el és kicsit megvonom a vállamat.
- Nem túl nőies állat és levélhordásra sem túl jó. - nevetem el magam.
- De inkább, mint egy béka. Fújj... - ráz ki a hideg és a fintor is kiül az arcomra. Lassan összehajtom az üzenetet, és a dobozhoz erősítem.
- Mit gondolsz, el fogja bírni valamelyik bagoly ezt a dobozt? - nézek kérdő Simon-ra, majd hozzáteszem:
- Vagy lehet, hogy csak kettő?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Simon és Bells   Simon és Bells Empty2015-01-21, 19:57


-Rendben!-mosolyogtam rá. Nem ismertem ezt a lányt, pontosabban Bella-t, de egyből megállapítottam, hogy valószínűleg Griffendéles lehet, az ilyet el tudom találni legtöbbször.-Te Griffendéles vagy ugye?
Csak bólintottam, majd közben gyorsan végig futottam a levelet, amit Ashton küldött a levelezős társam. Miközben a lánnyal beszélgettem azon gondolkodtam, hogy mit is írhatnék neki, igazából nem is azon töprengtem, hogy milyen véleményt írjak a verséről, hanem azon, hogy mit meséljek neki. Már folyamatban van egy-két művem, de mivel nem volt nálam, ezért nem tudtam neki elküldeni, ezért csak mesélni akartam neki, az pedig ráért ugyanis egy kedves lánnyal találkoztam, nem akartam bunkózni vele, mert rendesnek tűnt.
-Persze!-pattantam fel és vittem magammal is egy papírt. Egy darabig ott voltam mellette és a falnak támaszkodtam.-Nem, semmi baj! Nem tudhattad....
Elvégre normális ha az ember kíváncsi meg nem tudhatta, hogy ki írt nekem és min húztam fel magam. Teljesen megértettem, nem akartam, hogy szabadkozzon. A gondolataimból kizökkenve ellöktem magam a faltól és visszaültem a helyemre.
-Igen! Szerintem is! Én gyakran járok ide, de nem mindig itt írom a levelet.-szólaltam meg.-Aha! Még a nagybátyámtól kaptam!-mosolyodtam el, mert ő az akivel úgy jöttem ki mintha az apám lenne. Vele is gyakran levelezgettem, de nem olyan sűrűn, mert nagyon elfoglalt szokott lenni, ezenkívül szünetekben gyakran látogatom meg ha ő is ráér, ő pedig szeretettel fogad, az ő háza a Roxforton kívül a második otthonom, míg a szülői házamat a harmadiknak tekintem és ezt nem kell elmagyaráznom, hogy miért.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Simon és Bells   Simon és Bells Empty2015-01-18, 18:05




Kicsit elszégyellem magam, hogy egyből bunkónak és ami még rosszabb, Mardekárosnak hittem a fiút. De hát tényleg úgy jött be, hogy nem is köszönt. Eszembe sem jutott, hogy azért, mert nem akar zavarni, utána meg már azért, mert rossz híreket kapott. Ebben biztos vagyok, hiszen látszik, hogy milyen érzelem ül ki a fiú arcára és ezt tökéletesen le tudom olvasni róla. Végül persze köszönt engem, aminek azért örülök és be is mutatkozom egy kedves mosollyal. Ilyen egyszerűen felül lehet írni az előbbi bunkó benyomásomat róla, hiszen most már kedvesnek tűnik. Bocsánatot kérve átfutja még a levelet, amit kapott, és felajánlja, hogy van még nála papír, amire elnevetem magam és megcsóválom a fejem.
- Nem, azt hiszem, hogy nem küldöm el ezt, egyszerűen csak ráírom egy cetlire, hogy "Jó étvágyat, anya!" - nevetek magamon és ismét megcsóválom a fejemet, majd fogom a levelet és összehajtom.
- A napokban akartam írni neki egy levelet, csak a sütemény nem várhat, arra pedig nem gondoltam, hogy a kettőt együtt küldjem el. - pirulok el egy picit, hiszen ez lenne a leglogikusabb megoldás, de tényleg nem jutott ez eszembe egészen addig, amíg rá nem jöttem, hogy mennyi mindent írnék. Kicsit beharapom az ajkamat, a levelet pedig a farzsebembe süllyesztem.
- Kérhetek egy papírt? - szólalok meg elfojtva a vigyoromat és a kezemet nyújtom a srác felé. Remélem nem tart túl pofátlannak. Hogyha megkapom az üres lapot, akkor félbe hajtom, a belső oldalára pedig tényleg csak annyit írok, hogy "Jó étvágyat, anya! Szeretlek!" Természetesen megértem, hogy nem akar a srác beszélni a levélről, semmi közöm is hozzá.
- Persze, ne haragudj. Nincs is közöm hozzá... - húzom el a számat és bocsánatkérően sütöm le a szememet. A kérdésére elmosolyodom, és kifelé pislogok az ablakon.
- Van, hogy itt írom meg a leveleket, annyira szép a kilátás. De igazából nem, nem túl gyakran járok ide. - rázom meg a fejemet elgondolkodva, majd a baglyokra pillantok.
- A tiéd? - bökök fejemmel az a madár felé, akihez egyből odament.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Simon és Bells   Simon és Bells Empty2015-01-15, 16:04


Tény és való, hogy úgy illik bemenni valahova, hogy köszönünk, de olyan jó volt nézni azt a lányt ahogy annyira elmélyed az írásban. Néha-néha felpillantott, de nem is arra figyeltem, hanem az anyukámtól jött levélre, ami eléggé felbosszantott. Nem nagyon szoktam levelet kapni a szüleimtől, de ha kapok akkor csak olyat közölnek velem, hogy fogadás lesz a házban vagy ilyesmi. Ezenkívül nem is érdeklem őket, egy időben mindig leírtam, hogy mi van velem, de most már más a helyzet, egyszer amikor hazamentem a kandallóban találtam a levelem maradványait, ebből azt szűrtem le, hogy ennyire érdeklem őket. Régen nagyon bántott ez a dolog, mostanság már nem éppen.
A lány is bemutatkozott, aminek örültem, mert lehet bunkónak tűnhettem a szemében, hogy csak később köszöntem neki.
-Örülök a találkozásnak.-feleltem kedvesen.-Nem baj! Legalább van mit mesélned, nem úgy mint nekem.... Ha kell nálam még van papír! Ne haragudj, csak gyorsan átfutom ezt a levelet.
A második mondatnál kicsit gonoszabb lett a hangom és a kezeim ökölbe szorultak. Egy nagy levegőt vettem és lassan kifújtam, nem mintha valami agresszív állat lennék, csak ez a téma fel tud kavarni. A sorokra koncentráltam amit Ash írt nekem, a levelezős társam. Egy versét is elküldte ami nagyon jó lett. Kicsit vártam azzal, hogy visszaírok, mert Bella kérdezett valamit vagy is inkább kijelentette.
-Igazából nem rossz hírt kaptam, hanem azzal van bajom akitől jött.-válaszoltam miközben előkészítettem a tintámat és a tollamat. A könyveimet odébb csúsztattam.-Ne haragudj, de most erről nincs kedvem beszélgetni.... Gyakran jársz ide?
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Simon és Bells   Simon és Bells Empty2015-01-10, 16:57



Eléggé belemerülök a levél írásába, a papíron csak úgy serceg a tollam, ahogy egyre hosszabbra és hosszabbra nyúlik a levelem. Amikor a lap utolsó sorára írok, felnyögök és mosolyogva csóválom meg a fejét.
~Már megint sok lett Bella~gondolom magamban, ám nm fedem meg magamat ezért, hiszen az csak jó, hogyha sokat írok anyámnak. Bizonyára epekedve várja már a híreket a Roxfortból, és örömmel olvassa bőséges leveleimet. Azonban most tényleg nem akartam ilyen sokat írni. Ezen gondolkozok, mikor egy srác érkezik a toronyba. Felpillantok rá, és habár úgy tűnik, hogy észrevesz, nem köszön. Végigmérem, és figyelem, ahogy célzottan az egyik bagolyhoz megy.
~Biztos a sajátja~gondolom magamban. Végigmérve a fiút elkönyvelem magamban, hogy biztosan Mardekáros és bunkó, ezért nem köszön, de hamar megpillantom a Hollóháta jelképét. Furcsa. Elkezdem újra olvasni a levelemet, a jó részeknél elmosolyodom, de néha fel-felnézek a srácra és halkan megköszörülöm a torkomat. A fiú veszi a lapot, vagy éppen csak eszébe jut, hogy nem ártana köszönni, és ahogy letelepszik a párkányra köszönt engem és bemutatkozik. Felnézek és sikertelenül próbálok elfojtani egy kedves mosolyt.
- Szia! Bella vagyok. Sütit sütöttünk a lányokkal és abból akarok kóstolót küldeni anyámnak. Csak néhány sort akartam neki írni, de... - vonom meg a vállamat és tartom fel a teleírt lapot. Szégyenlősen elmosolyodom, habár vicces, mert ez nem olyan dolog, amit szégyellni kellene.
- De ahogy látom, te rossz hírt kaptál... - jelentem ki, bár enyhén kérdő a hangsúlyom. Habár semmi közöm hozzá, látom asrácon, hogy mintha kicsit feldúltabb lenne, mint mikor bejött.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Simon és Bells   Simon és Bells Empty2015-01-09, 21:27


A könyvtárból kilépve rájöttem, hogy nem sokára hétvége, ezért valószínűleg kaptam egy levelet az egyik levelezős társamtól aki szintén ír, akár csak én. Néha megírjuk egymásnak a műveinket és kikérdezzük a másik véleményét, ami nagyon pozitív hatással tud lenni az írásainkra, hisz jó hogy ha valaki elmondja a kritikáját. A lépcsőfokokon egyesével lépkedtem le normál tempóban közben azt a 4 könyvet fogtam amit kivettem a könyvtárból és gondolkoztam. Nem volt semmi tanulnivalóm és programom ezért a bagolyház felé vettem az irányt. Jó 10 perc múlva meg is érkeztem. Egy lányt vettem észre aki csendesen írt. Nem akartam zavarni, ezért nem köszöntem neki. Odamentem a baglyomhoz és örömmel láttam, hogy levél érkezett számomra, de nem csak egy hanem 2 darab. Mindkét levél címzőjét megtekintettem és szemet szúrt, hogy az egyik a szüleimtől jött. Ez állt benne:
Kedves Simon!
Nem is tudom hogyan kezdhetném-e levelet. Van egy jó hírem és egy rossz hírem. Kezdem inkább a rosszal, mert az sokkal fontosabb, sajnálatos módon édesapád gyengélkedik, ezért aztán nem biztos, hogy haza tudsz majd jönni, mert úgy döntöttünk elutazunk egy kis időre kikapcsolódni. A másik hír ami jó, hogy nem sokára lesz egy kisebb fogadás a házban és minden fontos ember itt lesz, ezért haza jöhetnél arra a kis időre.
Üdvözlettel
Édesanyád
Ezeket a sorokat olvasva kissé kiakadtam, ugyanis ebből a lényeg az volt, hogy haza kell mennem a fogadásra, de nem azért mert látni akarnak, hanem már megint mutatni akarják a szép és jót, hogy mennyire szeretnek és büszkék rám. Ettől kapott el a hányinger, hogy tudnak így viselkedni az emberek most őszintén? Mindig csak a pénz érdekli őket, na mindegy már megszoktam, hogy megváltoztak.
Aztán a levélből felpillantva észrevettem a lányt aki írt, hogy többször is felnézett ezért köszöntem neki.
-Szia!-köszöntem és rámosolyogtam.-Látom te is levelekre válaszolsz. Régóta itt vagy?
Közben helyet foglaltam én is egy vele szemben lévő ablakpárkányon. A szokásos módon felültem rá és eki dőltem a falnak, a lábaimat pedig feltettem és a másik levelemet is felbontottam, de azt valamivel nagyobb izgalommal.
-Ó! Ne haragudj még be se mutatkoztam! Simon vagyok! Benned kit tisztelhetek?-kérdeztem meg a nevét.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Simon és Bells   Simon és Bells Empty2015-01-08, 21:23




A hétvége hamarosan beköszönt, ami azt jelenti, hogy szusszanhatok egy kicsit. Elég sokat tanultam mostanában, szinte csak a Könyvtárban lehetett megtalálni engem. Azonban ma úgy döntöttem, hogy pihenek egy kicsit. Néhány barátnőmmel titokban lelógtunk a konyhába és főzőcskéztünk meg sütöttünk néhány süteményt, többnyire palacsintát, meg piskóta sütit, mert azok könnyűek. Nagyon jól szórakoztunk és elhatároztam, hogy küldök haza édesanyámnak is kóstolót.
Számos lépcsőt magam mögött hagytam már, úgyhogy kissé lihegve, nehezen szedve a levegőt érek fel a Bagolytoronyba, ahol számos bagoly mozgolódik, huhogva jelzi, hogy bizony eljött az az idő, amikor aktívak: az este. Egészen besötétedett már, de még messze vagyunk a takarodótól, úgyhogy nem félek. A kezemben egy nagyobb doboz van, ami habár nem nehéz, óvatosan kell vele bánni. Remélem, hogy épen és finoman érkezik meg anyámhoz és a baglyot nem téríti el senki és semmi.
Az utolsó lépcső után kicsit kifújom magam, majd megigazítom hosszú, göndör tincseimet. A loknik, melyeket szintén az egyik barátnőm csinált ma nekem, lágyan omlanak le a vállamra. Fekete szövetkabát van rajtam, fekete farmernadrág és egy lapos talpú csizma. Egyszerű öltözet, de úgy érzem, hogy a bagolyházhoz nem is kell nagyon kiöltözni, a sütéshez meg pláne nem. Körbenézek, és mikor látom, hogy nincs itt senki, az egyik ablakpárkányhoz sétálok, és néhány sort írok anyámnak. Tudom, hogy nem itt kellene megírnom a levelet, de az a nagy lelkesedésben elmaradt. Néhány sort írok csak neki, nem húzom sokáig, majd írok neki a jövő héten egy hosszabb levelet.
A párkányon ücsörögve írom tehát a levelet a dobozon, néha meg-megállok, és végignézek az izgatottan huhogó baglyokon. Elmosolyodom, és folytatom a levelet még néhány mondattal.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Simon és Bells   Simon és Bells Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dai & Moira - Hócsata és Jingle bells
» Simon Rowe
» Simon & Maya- ismerkedős nap

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Bagolyház-
Ugrás: