ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Ma 10:56-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


2024-05-03, 15:12
Sheska Thorne


2024-05-03, 14:51
Sheree Parks


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Eric & Sarah I_vote_lcapEric & Sarah I_voting_barEric & Sarah I_vote_rcap 
Kalandmester
Eric & Sarah I_vote_lcapEric & Sarah I_voting_barEric & Sarah I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Eric & Sarah I_vote_lcapEric & Sarah I_voting_barEric & Sarah I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Eric & Sarah I_vote_lcapEric & Sarah I_voting_barEric & Sarah I_vote_rcap 
Christopher Graves
Eric & Sarah I_vote_lcapEric & Sarah I_voting_barEric & Sarah I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Eric & Sarah I_vote_lcapEric & Sarah I_voting_barEric & Sarah I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Eric & Sarah I_vote_lcapEric & Sarah I_voting_barEric & Sarah I_vote_rcap 
Alison Fawley
Eric & Sarah I_vote_lcapEric & Sarah I_voting_barEric & Sarah I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Eric & Sarah I_vote_lcapEric & Sarah I_voting_barEric & Sarah I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Eric & Sarah I_vote_lcapEric & Sarah I_voting_barEric & Sarah I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70708 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Alison Fawley, Cosette Morgenstern, Rocco Vivanti


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eric & Sarah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eric & Sarah   Eric & Sarah Empty2015-01-30, 23:16



Eric & Sarah


A mosolya arra utal, hogy talán megértett, vagy én őt, nem tudom, de álláspontjaink közelednek. Igen, ez az elképzelés nagyon is tetszik nekem, sőt, s ha jövőre már partnerrel jövök, hát mindenképpen így képzelem majd el az egészet. Persze nem őrá gondolok, az nagyon... Furcsa lenne, azt hiszem, de igen - olyanra vágyom, aki hasonlóan képzeli ezt az egészet; aki nem hagyna faképnél pár tánc után, mondván, van jobb dolga, jobb nőkkel. Aki tudna értékelni, és foglalkozna velem egész este, mert hinné, hogy ezt érdemlem. Talán sokat képzelek, persze - még olyat se sikerült találnom idén, aki legalább az első pár tánc erejéig azt hazudta volna a kedvemért nekem, hogy velem jött. De ez még messze van, olyan soká, hogy talán nem is kell még gondolnom az ilyesmikre. Nem? Első szavaira nem felelek, szükségtelen, elég egy biccentéssel tudtára adnom, megértettem, nem kell újra belemennie a magyarázatba.
- Bizonyára - hagyom rá, nem akarom én őt erről meggyőzni, meg aztán fogalmam sincs, és nem is tartozom rám, hogy ő mennyire romantikus, avagy mennyire nem. Legfeljebb akkor van beleszólásom, ha Lióval akar kezdeni. Nem, akkor sincs, csak akkor nem érdekel, mert én vigyázok a testvéreimre, ha tudok.
Következő szavaira megkönnyebbülten szusszantok, nem is felelek, mert nem fogok hálálkodni, inkább hagyom a témát tovasuhanni, semmint, hogy hálálkodással itt tartsam még tovább. Felejtsük el inkább tényleg. Következő szavaira azért lesütöm szemeim, vagy legalábbis a tekintetem mindenképpen.
- Igyekszem majd, ígérem... Nem fordul elő újra! - biztosítom tehát. Tényleg igyekezni fogok, és odafigyelek majd erre, de talán nem csak az én hibám, ha nem látok olyan nagy sokszínűséget magam körül, és nem hiszem, hogy lehet máshogyan is csinálni a dolgokat, nem? Na jó, ezzel inkább magamat mentegetem csak.
Eztán azonban magyarázni kezdek, és jól esik, hogy nem vág közbe, ámbár ahogy a hajammal játszik, az kicsit meglep épp, de hagyom neki. Fogalmam sincs, erre kéne-e bármit is mondanom, vagy... Egyáltalán miért csinálja, mondjuk én is szoktam, csak én a sajátommal. Mindegy is, szavaira némileg elmerengve tekintek rá. Szeretett volna megismerni, idáig értem, a múlt idő is tiszta sor, de akkor mit akar tőlem máskor, máshol?
- Azt... Azt én se bánnám. - felelem végül csak, de nem erőltetem rá magam, nem mondok lehetőségeket; helyszíneket vagy közös programokat, mert nem vagyok benne biztos, hogy tényleg akar-e még látni. Ha akar, akkor megkeres majd... Vagy csak úgy összefutunk valamerre, nem olyan nagy ez az iskola azért, nem?
S, hogy esetleg ő ne lenne jó ember? Nem értem, de persze én is tévedhetek. Szoktam, egész gyakran, ha másokról van szó, nagyon hamar fektetek ugyanis bizalmat másokba, és csak nehezen tanulok az efféle hibákból.
- Nekem annak tűnsz. - felelem, de nem ragozom túl, mert a végén tényleg azt hinné, hogy nyomulok rá. Ami pedig engem illet... - Nem tudom, néha úgy... Rám tör ez az érzés, és nem tudok szabadulni tőle. - felelem. Ámbár én ezt nem kezelem betegségként, vagy ilyesmi, inkább csak amolyan tényként, érdekességként. Gondolom, másokkal is van ilyen, így nem is kezdem el jobban kifejteni neki, hogy hogyan is értse mindezt, hogy pontosan miről is beszélek. Fogalmam sincs, valójában mit mondok el neki épp. De térjünk rá Lióra. Sőt, inkább a családomhoz fűződő viszonyomra. Tanáccsal persze nem szolgál, de ezt végső soron értem is, nem is tudom, mit vártam. Csak úgy... Jó lett volna, hiszen az, akinek nincs testvére, biztosan sokat tűnődik rajta, milyen lenne, ha esetleg lennének, hogyan viselkedne velük, meg ilyesmik. Nem? Na mindegy.
Azonban hogyan ő kezd beszélni a témáról... Van valaki, akit elvesztett, ebben biztos vagyok, de ötletem sincs, hogy kicsoda. Ámbár felsejlik bennem egy lehetőség, most, némi ülepedés után. Egy fogadott testvér! Nincs testvére, persze, nem is volt - vér szerint... Logikus, nem? Talán még kézenfekvőbb is, mint egy nagyszülő. Kicsit el is szégyellem magam - már megint -, így kissé elvörösödve locsogok tovább, most épp Nicről, ezáltal terelve is némiképpen a témát, mert érzem én is, hogy olyan vizekre eveztem, amilyenekre nem kellett volna.
Pedig érdekelne, mit rejt az óceán közepe...
- De... Éppen ez az. Apa amolyan... Igazi hős volt. - bököm ki, és újfent elvörösödöm, nem szoktam ezt így hangoztatni. Olyan gyerekesnek hangzik, tudom én is, de nekem ő így maradt meg. S, hogy Niccel ez ne történhetne meg? Fogalmam sincs, mondanám, hogy majd én megvédem, lenne is hozzá kedvem, elszántságom, de erőm... Erőm az még nem biztos.
- Más... Minden helyzet más, de én... Félek. - vallom be halkan, de mást nem fűzök hozzá, és inkább őt sem faggatom, pontosan mi történt. Széthullás: na, éppen ettől tartok én is. Hogy csak távoli emberek leszünk egymásnak, néha bájcsevejekkel, de semmi többel. De erre nem várok választ, sőt: inkább koncentráljunk a táncra. Mit ne mondjak, kell is, mert az ütem felgyorsulásával alig győzöm kapkodni a lábaim, még jó, hogy az ügyességem és a gyorsaságom olyan tulajdonságaim, amikre nem érkezhet panasz.
Néhány szám után azonban félrevonulunk, az innivaló pedig jólesően hűsít, vágytam már rá, még, ha eddig fel sem tűnik. Ez után történik meg az a bizonyos ölelés, s ahogyan megérzem, hogy kölcsönös a dolog, így kicsit bátrabbá is válok ez ügyben, persze még mindig nem szorongatom agyonra, de... Talán neki is jólesik. Tudom, ez kicsit olyan bizalmasnak látszik, de én szeretem ölelgetni a többi embert. Engem is megnyugtat, és jól esik, szerintem másoknak is. De semmi sem tart örökké, ez sem, így kibontakozom karjai közül, bájos kis mosollyal ajkaimon.
- Örömmel! - ragyog fel egész lényem, ahogyan visszasuhanunk tovább táncolni. S persze, nem tarthatom fel őt egész este, ezt én is belátom, de még eltöltök vele néhány táncot, ami megvallom, jól esik: épp úgy a testemnek a mozgás, mint a lelkemnek a törődés.

Ruha - csak a szoknyarész térd alá ér

//Én köszönöm!//



Vissza az elejére Go down
Eric Carpenter
Reveal your secrets
Eric Carpenter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Eric & Sarah   Eric & Sarah Empty2015-01-29, 00:05


Sarah & Eric


[You must be registered and logged in to see this image.]Még egyelőre tényleg próbálok türelmes lenni Sarah-val kapcsolatban, aki úgy tűnik, hogy beskatulyázott egy bizonyos embercsoport tagjai közé, de én felvilágosítom arról, hogy mindezt rosszul tette, sőt, még türelmem is van ahhoz, hogy kifejtsem neki a saját álláspontomat, véleményemet erről az egész bálozásról, a párról, mindenről. Az viszont meglep, hogy ennyire megtetszik neki az, amit én képviselek, így végül egy apró mosollyal ajándékozom meg, hiszen mintha ő is ilyesmire vágyna. Bizonyára nem én vagyok az egyetlen srác a suliban, aki ezt így gondolja, csak meg kell találni őket.
- Pontosan azért se tennék én ilyet, ha elhívnék valakit. – bólintok szavaira, mert jogos a félelme, több ilyen személy is van. És hogy romantikus lenne ezen elképzelés? Kissé felnevetek, majd vállat vonok. – Meglehet, hogy én is romantikus alkat vagyok, nem tudni. – kacsintok rá játékosan. Ez után azért a tudtára adom, hogy nem volt túl szép az, ahogy vélekedett rólam, de megenyhülök azért hamar, nem szeretném, ha elszomorodna, hiába ő bántott meg, akkor se szeretném.
- Felejtsük el! – legyintek. Tényleg túl szeretnék lépni ezen, értem én is, hogy nem tudja kimagyarázni már jobban a dolgot, de talán nem is kell, talán még rosszabb lenne és attól megkímélném mind a kettőnket. Az viszont nem tetszik, hogy így vélekedik saját jelleméről, némi magabiztosság nem ártana neki.
- Nem tudhatod, hogy nem tetszik, amíg nem ismerem meg. Csak ne ítélkezz velem szembe, amíg nem ismersz, ennyire kérlek, nem másra. – nézek végig szemeibe, mert tényleg csak ennyire lenne szükség. És hogy elszúr-e mindent? Ezt nem tudhatom, de az biztos, hogy rá volnék kíváncsi, nem másra. Nem igazán tudok még kiigazodni rajta, de nemsokára ismét beszélni kezd, én pedig türelmesen hallgatom végig, majd egy vörös tincsén simítok végig játékosan, picit ujjamra is felcsavarva.
- Nem szánalomból vagyok veled Sarah, hanem azért, mert szerettelek volna megismerni és bár nem maradok veled egész este, mivel másoknak is ígértem táncot ma estére, amit talán te is megértesz, nem lenne ellenemre, ha máskor is összefutnánk. – érezheti tehát, hogy nincs ellenemre a társasága, de ez az este nem tart az örökkévalóságig, sajnos véget fog érni, nekem pedig addig még van némi kötelességem a barátaim felé. Nem fogok jobban magyarázkodni, talán ennyiből is érteni fog, így leengedem kezem, eleresztve tincsét, miközben táncolok tovább vele, de remélem, hogy felfogta azt, amit mondtam neki és lesz némi önbecsülése ez a beszélgetés után, többet nem igazán tehetek érte. Nem ismétlem el tehát, hogy továbbra is vele akarok maradni, megismerni, ezt kellően kifejtettem már, de hogy túl jó ember lennék?
- Kedves, hogy ezt gondolod, de nekem is rengeteg hibám van, de… igyekszem jó ember lenni. – Lia is azt akarná. Ő talán így büszke rám a túlvilágról, már ha létezik egyáltalán az a hely. És hogy szánalmas? – Miért jössz mindig ezzel? Nem tudom, hogy miért tartod magad ennyire kevésnek, de ez nem jó így. – csóválom meg a fejem, mégse mondok többet, nem tudom már, hogy mit mondhatnék. Ha ennyivel nincs megelégedve magával, akkor talán tényleg beszélnie kéne a testvéreivel vagy a barátaival, mert… mert valami nincs rendben nála úgy hiszem. Lio is szóba kerül, ami talán jobb téma lesz, legalábbis én ebben reménykedem, bár tény, hogy őt se ismerem igazán, ő nem olyan nyílt, mint Sarah, mégis, valamiért szimpatikus a számomra.
- Igen, talán. – bólintok rá és hogy bosszantják-e őt a testvérei? Nos… lehet, hogy Sarah-ból nekem is sok lenne egy idő után, nem tudhatom, de Liot nem ismerem, így nem mondhatok így igaz véleményt.
- Fogalmam sincs, nem ismerem a családodat, így nem tudok neked jó tanácsot adni, hiába szeretnék. De szerintem rendben lesztek. – és ez után történik meg az a bizonyos simítás is. A testvéres téma viszont nem a legkellemesebb a számomra, hiába szeretem Liát, mégis, fáj beszélnem róla, így titokban őrzöm, mintha nem árulhatnám el senkinek se azt, ami történt. Pedig talán könnyebb lenne a lelkemnek, de nem, egyelőre nem megy. Hallom, hogy belekezd egy mondatba, de én se szeretném, ha befejezné, ezért se kérem meg rá, hogy folytassa, inkább tovább hallgatom őt, hátha jót tesz neki, ha beszélhet ezekről, én meghallgatom most, bár nem tudom, hogy a tanácsaim mennyire lesznek hatásosak.
- Nem lesz semmi baja se a testvérednek. Ügyes varázsló, és bár tudom, hogy a szüleid is azok voltak, próbálj meg nem félelemben élni, attól nem lesz jobb az élet. – ez után azért én is mesélni kezdek neki, elmondok néhány apróságot az életemmel kapcsolatban, mert bár nem szeretek ezekről beszélni, talán most mégis, megtehetném. Ő is őszinte volt velem és nekem is jól esik mindez, talán érzi majd, hogy bízom benne, csak nem kürtöli szét mindenkinek, akivel csak találkozik mindazt, amit mesélek neki ezen a bálon.
- Nem tudom, hogy mi hogy változik nálatok, én csak azt tudom, hogy az én családom széthullott, de remélem, hogy a Tiétekkel nem fog ilyesmi történni. Ti most is ott vagytok egymásnak és számíthattok a másikra, ha a szükség úgy hozza, a két helyzet nagyon más. – nem szeretném, ha az ördögöt a falra festené csak azért, mert nálunk ez így alakult. És hogy köszöni, hogy beszélek erről? Erre nem tudom azt mondani, hogy szívesen, mert… mert nem szívesen teszem, valahogy csak kijöttek a szavak. Na de nemsokára továbbléphetünk, a gyorsabb tánc pedig elvonja mindkettőnk figyelmét. Én is kezdem ismét jobban érezni magam, így pörgetem a lányt és persze vigyázok rá, hogy ne legyen gond. Mégis, néhány szám után úgy érzem, hogy nem ártana némi italt is elfogyasztani, így finoman az asztalok felé húzom, ahol már töltök is magunknak egy-egy pohárral. Ahogy viszont elfogynak, felteszem a nagy kérdést, mire meglepő reakció érkezik, a kicsi lány nemsokára átölel, így kezeim ösztönösen fonódnak kicsi teste köré és vonom őt magamhoz, államat pedig homlokához érintem. Olyan, mintha a húgom lenne, pedig nem, de… mégis, egy pillanatra azt az érzést kelti bennem, mégis, ahogy távolodna, azonnal eleresztem és úgy mosolygok rá, csinos pofijára.
- Ez igazán kedves és köszönöm Sarah! És nem kell hálásnak lenned, inkább tisztelj meg még pár tánccal. – kacsintok rá, majd elkapom a kezét és már vissza is húzom a táncolók közé. Még jó pár táncot a lánnyal töltök és csak az után hagyom magára, hiszen ahogy mondtam, még mások is várnak rám, de talán nem bánja majd meg a kis Hollóhátas se, hogy eljött ma este a bálra.

//Köszönöm szépen a játékot, jó volt, mint mindig! Wink //

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eric & Sarah   Eric & Sarah Empty2015-01-25, 23:01



Eric & Sarah


Kínos ez az egész. Mármint, nem akartam megbántani, nem is igazán róla alkottam véleményt, semmint próbáltam betagozni őt abba a rendszerbe, amit ismerek, amit az átlag alapján építgettem magamban, és amibe ő nem illik. De valójában igaza van, és talán jobb világban élnénk, ha több ilyen lenne. Úgy értem, nekem se esne jól, ha jöttem volna valakivel, aki két-három tánc után faképnél hagyna, én meg imádkozhatnék, hogy valaki más felkérjen majd, vagy álldogálnék, mint egy idióta, mint ahogyan azt tettem is mondjuk, ámbár pár nélkül.
De én eddig ezt láttam, ez tűnt tehát normálisnak szinte, még ha nem is a legjobbnak, de amit mond, az...
- Ez olyan jól hangzik. - bukik ki belőlem, majd csak lesütöm tekintetemet - Úgy értem, olyan... Igazi bálnak hangzik. - magyarázom tehát, s egy fél pillanatig hallgatok, majd mégiscsak folytatom, már úgyis elástam magam előtte, így kimondhatom, amit gondolok. Van ennek előnye, nem? - Mármint... Én nagyon félnék, hogy ha elhív valaki, mi lesz, ha aztán itt hagy, és senki másnak nem kellek. - magyarázom, ámbár a rendszerben van egy másik buktató, ami nekem nem tűnik fel. Ha sokan nem hívnának emiatt el senkit, akkor ugyanez a helyzet alakulna ki, mint most: akiknek van párja, azokat is rengetegen kérnék le az illetők kezéről, így aztán ismételten csak oda torkolna az egész, hogy lenne, aki talán magányosan álldogálna, holott érkezett valakivel. De ez nem olyasmi, ami nekem feltűnne, mert elragad az elképzelés, hogy ha elhívnak valakit, hát maradjanak együtt végig. - De így olyan romantikus lenne, azt hiszem. - teszem azért hozzá. Igaz, ez a tény önmagában magyarázná, hogy miért is nincs nekem párom... De mégis, tök jónak tűnik az egész, amit felvázol, és mivel ilyen nyugodtan magyaráz, azt hiszem, talán nem is húztam fel olyan nagyon. Csodálatra méltó türelme van, meg kell hagyni, lassan ideje lesz összekapnom magam, ha nem akarom, hogy ez a végtelennek ható nyugalom mégiscsak megtörjön. Mert nem akarom - bár ez talán nem látszik. Azonban következő szavaira kissé összehúzom magam, mert most azért érzékelem én is, hogy talán mégiscsak kikezdtem a kikezdhetetlent.
- Ez... Igazán nemes, így. - felelem lassan, igyekszem megválogatni a szavaim, ami megvallom, nem az erősségem. Na jó, ez mondjuk már neki is feltűnt szerintem. - Én csak... Sajnálom, nem ellened szólt! - teszem hozzá eztán, kezdve a magyarázkodást, mert kell, érzem én is. Nem is nézek rá inkább. Eddig fel se tűnt, milyen szép tiszta a padló, pedig hányan táncolnak rajta most is! - Én csak azt hittem, hogy... De örülök, hogy tévedtem, mármint... -  inkább hagyjuk, jó? Tök gáz, én is érzem, és tényleg ciki is ez az egész, meg már a szavaim is kezdenek zátonyra futni, de hát nem tehetek róla. Mármint, én fiatal vagyok, nem várhatják el tőlem, hogy úgy csavargassam a szavakat, vagy olyan szókincsem legyen, mint nekik, a nagy egyetemistáknak, például. Így pedig olyan vagyok, mint egy retardált, és emiatt kezdem kicsit rosszul éreznie magam, mert attól tartok, nem fogom tudni megértetni velem, mit akarok, vagy mit akartam. Kissé félénken pillantok fel rá eztán, ahogyan újra megszólal, s csak némi bizonytalankodás után felelek.
- De ha egyszer nem tetszik, amit így kaphatsz... Meg másnak se, én is tudom, hogy elszúrok mindent, csak... - nem, nincsen csak. Ezt nem tudom megmagyarázni, ilyen vagyok. Hol túlzóan lelkes, hol végletesen letört és magába zárkózó, akármelyik is épp, mindkettővel nehéz mit kezdeni, és a legtöbben nem tudják értékelni. Főleg az átmenet nélküli váltásaimat, mert akinek az egyik be is jönne, a másikkal gyakorta nem tud mit kezdeni. De mit csináljak? Szeretnék változni, de nem megy. Na de ezt nem vele kell megvitatnom, ennyit azért tudok. Igaz, feleslegesen, mert ha kérdez, kitálalok, sajnos ilyen vagyok: folyton össze-vissza locsogok.
- Nem az bánt, hogy csak te kértél fel, hanem az bánt, hogy így olyan, mintha... Te lennél túl jó hozzám, és ez biztos így is van, és most kezdhetem nyomorultul érezni magam. Mármint... Mintha megsajnáltad volna a silány, senkinek sem kellő szemetet, és miután úgy érzem, hogy érek valamit mégis, utána ismét egyedül maradok majd. Mármint, mintha... Mintha csak szánalom lenne az egész, és én szeretném, ha... Ha legalább kicsit értékelnének. - bököm ki. Talán megérti, de már letettem róla, meg se fogja próbálni. Ő ezt biztosan nem élte meg, és nem is fogja, ráadásul, hogyha az elején próbálta is felfogni szavaim, mostanra biztosan kellőképp megbántottam, hogy már ne akarja. Na ezt hívják úgy, hogy gáz? Lehetséges, hogy tényleg jobb lenne befognom néha, sikeresebb lennék. Következő szavaira inkább nem is felelek, mit mondhatnék? Reménykedjünk közösen? Mindketten tudjuk, hogy alig várja a tánc végét, én pedig mélységesen megértem ezt. Nem is fogom feltartani, inkább majd este, ha lesz időm, megpróbálom összeszedni gondolataimat, és kitalálni, mivel engesztelhetném ki, hogyan értethetném meg vele, hogy... Nem vele van a hiba. Nehezen, mert azt se akarom lépten-nyomon hangoztatni, hogy én nem vagyok normális. Már hogyne lennék?! Én csak... Izé.
- Én... Már nem számít, mert már nem akarsz, nem igaz? - sütöm le inkább tekintetem, mert ez az igazság. Mit ragozzunk rajta? - Nem akartalak megbántani, én... Szerintem remek ember vagy, ennyi alapján. Túl jó. - motyogom, de mást nem teszek már hozzá a témához, inkább elsüllyedek. Legalábbis elsüllyednék, ha tudnék, de sajnos nem megy. Lopva pillantok fel rá, és a mosolya kicsit megnyugtat azért, bár lehet, hogy csak rajtam szórakozik jól, annyira siralmas a kép, amit festek. De csak nem, így kicsit bátrabban felelek kérdésére.
- Hát... Így. Nem akarom, hogy úgy emlékezz rám, mint a lány, aki vérig sértett a bálon több felvonásban is, és aki végletesen szánalmas... - suttogom. Ennyi elég lesz, most már beszéljünk másról. Mondjuk a családról, mert az tök jó közös téma, mivel ugye mindenkinek van. Mármint nem egy és ugyanaz, de valahova mindenki születik, nem? És pont emiatt mindenki tud róla mondani valamit, talán a nélkül, hogy a másik lelkébe gázolna. Így kerül tehát szóba Lioneah is.
- Hát, ő szerintem senkit sem fogad el magától, csak, ha az illető nagyon kitartó, de az idő azért megpuhítja. - vélekedem. Ha mást nem is, vele talán jobban boldogulna, mint velem, és Liora tényleg rá is férne. - Talán egyszer majd megváltozik, és ő is kedvesebb lesz. - jegyzem meg. Fogalmam sincs, fog-e ez ügyben valaha is változni, avagy sem, de én örülnék neki. Közelebb kerülhetnék hozzá úgy talán én is kicsit.
- De hát rengeteg időt kapott máris, és néha úgy érzem, hogy csak bosszantjuk őt, én és Sasha. Szerinted... Mit kéne csinálnom? - nem, mintha ő ezt tudhatná, de kívülállóként talán van jó ötlete. Ha mást nem, a lelkesedésem és az elszántságom töretlen, az, hogy ez hoz-e valaha is áttörést, vagy sem, s ha igen, hát ilyen irányút, az még kérdéses persze. De mindenesetre van türelmem. Legalábbis igyekszem kifejleszteni magamban, mert tavaly még ennyi sem volt. Mindenesetre a simítás eléri célját, mert szinte tapinthatóan nyugszom kicsit, s engedem ki a bent tartott levegőt. Miért ilyen kedves velem? Mit akar még tőlem, mégis?
Nincs testvére, mint hallom. Szomorú, szerintem jó dolog, ha az embernek vannak testvérei, bár régen nem így éreztem, így ezt gyorsan el is darálom neki, de ahogyan elkomolyodik, érzem, hogy valami nem stimmel, így elhallgatok, ahogyan beszélni kezd. Jézus, de komoly! Merlin szerelmére, még a tanáraimtól se hallok ilyen monológokat, így csak pislogok rá egy röpke másodpercig is, mire sikerrel meglelem végre a hangomat.
- Olyan, mintha... - kezdem, de aztán rájövök, hogy ezt jobb, ha nem mondom végig. Meg aztán meg is mondta világosan, hogy nincsen testvére, de valaki mást biztosan elveszített. Testvér nincs, szülőkről már beszélt... Talán nagyszülők? Összeráncolt szemöldökkel fixírozom őt, de aztán csak lassan bólintok, jelezve, nem fogom ezt firtatni. - Nem, nem hagytak volna magamra engem... Nem bírtam volna ki, ha ők is elmennek. - felelem inkább a kérdésre válaszolván. - Amikor a  szüleink meghaltak, tudod... Nem egyszerre volt, és anya szinte megszállottá vált. Most Nic ilyen, és nagyon félek, hogy idő kérdése, hogy... Tudod... - nem mondom ki ennél nyíltabban. Így is eleget meséltem neki a családomról. S, hogy becsüljem meg őket? Mintha támadás lenne, mintha ne becsülném meg őket eléggé, pedig én tényleg igyekszem, de mit tehetnék még? De nem kérem ki magamnak a dolgot, az előzők után jobb, ha nem kezdek el ezen hisztizni, nem igaz?
De ahogyan ő kezd mesélni, nem mond el mindent, mégis máris olyan, mintha többet mondana, mint szeretne, és ha nem táncolnánk, most megölelném, azt hiszem.
- Ó... Értem. Köszönöm, hogy beszélsz róla! - felelem, mert érzem én, hogy már ez is több, mint amit ki akart volna mondani, és én már ennyit is tudok értékelni. - De akkor talán megérted, milyen változásról beszélek... Azt mondod, hogy ez sosem változik már? - hogy kár lenne erőlködnöm, a családom ilyen marad örökre? Megrázom fejem következő szavaira.
- Az a tökéletes család... Soha nem értene igazán meg, és talán én sem őt. Csak úgy... Érdekelne, de amit te mesélsz, az sokkal... Személyesebb, azt hiszem. - olyan, mintha nem bántottam volna meg annyira, mintha lehetnénk barátok, mintha lenne bennünk bármi közös. Mintha megbízna bennem, még, ha csak kicsit is, és nekem már ez is számít. Az nem baj, hogy nem olyan nyílt, mint én, mert én ettől vagyok elbűvölő; és talán idővel majd alakul ez. Vagy nem, persze.
Akárhogy is, ahogyan a tánc felgyorsul, pörgök-forgok, ahogyan azt kell, végre valami, amiben jó vagyok, s ez tényleg elnyeri tetszésemet, lelkesedésem ismét töretlen, sőt, határozottan kedvet kapok az egészhez, mosolyom kiszélesedik és őszintévé, felhőtlenné válik. Örülök, hogy nem hagyott magamra, ebben ő maga is biztos lehet.
S ahogyan a táncnak vége, azt hiszem, hogy most már el kell szakadnunk, de ahogyan az asztalok felé kezd terelgetni, engedek neki, s bár persze eleresztem, ahogyan illik, de engedelmesen lépdelek az asztalok felé. - Jó! - bólintok, majd átveszem a poharat is, ahogyan odaérve tölt nekünk. Csak most érzem, milyen jól esik valami innivaló, kellett már, majd csak lerakom a poharam, ahogyan kiürült, s a kérdésére elmosolyodom, s átölelem, finoman és puhán, nem szorongatom meg, alig érintem szinte, s hamar el is engedem. - Dehogy! Eddig sem tartottalak annak, én... Hálás vagyok neked! Ezt pedig... Amiért beszéltél Arról. Én... Megértem, és remélem, hogy idővel neked is jobb lesz. - magyarázom.

Ruha - csak a szoknyarész térd alá ér



Vissza az elejére Go down
Eric Carpenter
Reveal your secrets
Eric Carpenter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Eric & Sarah   Eric & Sarah Empty2015-01-20, 15:42


Sarah & Eric


[You must be registered and logged in to see this image.]Nem igazán tetszik az, hogy ilyen véleménnyel van rólam, hogy kiforgatja szavaimat és mint valami Casanovát, úgy állít be. Nem vagyok az, távol álljon tőlem, hogy bárkit meg akarjak bántani, de nagyon úgy tűnik, hogy nem igazán egyezik a véleményünk, se pedig az elképzelésünk. Ő fiatalabb nálam, három évvel, úgy tudom, akkor mégis miért hiszi azt, hogy ő jobban tudja? Áh, mindegy is.
- Lehet, hogy valakinek azt jelenti a báli partner, amit te mondasz, de én itt most magamról beszéltem. Ha én valakit elhívok a bálra, egész estére az ő társaságát szeretném élvezni és nagyon kis időre magára hagyni maximum. – mosolyodom el még mindig türelmesen, bár belül már nem vagyok oly nagyon türelmes, mint amit kifelé mutatok. Miért kéne mindenkinek ugyanúgy gondolnia egy bálra? Mindig az előírt normák szerint viselkedni? Mindenestre még magyarázok, talán most már megérti a lány azt, amit mondani szándékozok neki, ha pedig nem, hát… feladom és gondoljon azt rólam, amit csak szeretne.
- Igen, érzékeltem, hogy félreértettél, de nincs úgy, erről biztosíthatlak. Bár nincs párom, a többi lánnyal se játszadozom, mivel ők a barátaim. – miért ne lehetnének lány barátaim is? – De kedves, hogy ilyesmit nézel ki belőlem így, ismeretlenül is. – köszörülöm meg cseppet a torkom, érezze csak, hogy igen, most nagyon mellé lőtt. Mi lesz a következő vád? Azért kértem fel táncolni, mert meg is akarom dugni az egyik sarokban a bál után vagy mi? Nem nyomulok rá, tényleg csak kedves akartam lenni, hogy ne érezze magát egyedül, de ha ezt nem képes egy picit se értékelni, akkor talán nincs sokáig maradásom mellette, úgyis várnak mások is, akiket meg szeretnék táncoltatni.
- Nem kell visszafognod magad Sarah, add csak önmagadat. Arra vagyok kíváncsi, nem másra. – még akkor is, hogyha nem valószínű, hogy mi leszünk a legjobb barátok, bár a jövő még bármit hozhat, én nem írom őt le egyetlen találkozással.
- És ez miért bánt? Én nem vagyok elég jó partner néhány táncra? – tényleg úgy mondja, mintha én valami utolsó lehetőség lennék most a számára. Hát jó… rendben van. Ahogy pedig folytatja, jelezve, hogy bizonyára más is meglátja majd és felkéri, csak aprókat bólogatok. – Remélhetőleg így lesz! – mert hogy én nem maradok vele már túl sokáig, az biztos. Eredetileg nem így terveztem, de talán tényleg nem sikerült megtalálnunk a közös hangot, talán tényleg túl fiatal még hozzám, nekem pedig tényleg nem kéne mindenkit megszánnom, mert igen, részben ez történt, de kedves akartam lenni, amit persze félreértenek.
- Én azért jöttem ide hozzád, mert szerettelek volna megismerni, de azt se tagadom, hogy nem akartam, hogy rosszul érezd magad. Bár kicsit elszámoltam magam, mint érzem, hiszen nem az én társaságomra vágysz igazán. – sóhajtok egy aprót, de ahogy kijelentem, hogy akár a szám után magára is hagyhatom, édesen visszakozik, mely most már mosolyt csal arcomra. Nicsak, talán mégis csak ragaszkodik hozzám? Legalább egy picikét…
- Így? – kérdezek vissza, mert talán ez még szorul némi magyarázatra. Ez után jön szóba Lioneah, tehát a család, mely bizonyára kellemesebb téma és talán félreértésektől mentes. Halkan hümmögök arra, amit mond, miközben Sarah tekintetét keresem.
- Ez nem csak rajtam múlik, hanem a nővéreden is. Ha ő kíváncsi a társaságomra, nem fogom elutasítani. – de én se fogok feltétlenül utána futni. Jól éreztem magam vele, de tényleg nem a legkönnyebb eset, mégse zavar ez engem. Talán valamilyen szinten még vonz is, de ez a negatívság, amiről most Sarah is beszél, számomra nem érthető igazán. Elhiszem, hogy elveszítette a szüleit, én is veszítettem el számomra fontos embereket, de neki itt van a négy testvére, akik imádják őt, nekem pedig? Nekem már olyan, mintha senkim se lenne… Mégis, továbbléptem, legalábbis ezt mutatom, talán egyszer ő is így fog tenni. Vagy szimplán nem akar, nem mindenki egyforma, nem mindenki képes ugyanúgy feldolgozni dolgokat.
- Nem tudom, nem ismerem még igazán és ennyire nem mentünk bele a családi dolgaitokba. De szerintem fontosak vagytok neki, ebben biztos vagyok! Szóval ne aggódj, minden rendben lesz, csak időre van szüksége. – simítom meg finoman Sarah pofiját egy rövid időre, mintegy nyugtatóan. Nem tudom, hogy én meg fogom-e őt ismerni igazán, de ahogy mondtam, ez két emberen múlik, nekem pedig bár sok barátom van, soha se utasítok el még egyet. Amikor a kérdés rám szegeződik, hogy van-e testvérem, bizony hirtelen reagálok, de mint hallom, Sarah elfogadja a válaszomat és ismét nagy mesélésbe kezd, én pedig próbálom tartani az iramot vele, de azért nem marad ám reakció nélkül, miközben tekintetem is elkomolyodik. Ez a téma nekem is túl fájó.
- Örülj annak, hogy életben vannak a testvéreid és szeretnek Téged. Még nagyon fiatal vagy Sarah, mindenki átesik az olyan dolgokon, mint te, de egy testvér, egy családtag nagyon fontos mindenki számára és ne akard azt, hogy ne legyenek, egy pillanatra se. Hidd el, ha egyke lennél, mert meghaltak volna, most nem lennél az, aki vagy. Ez olyan tragédia, amit az ember nehezen dolgoz fel, tehát fogadd el azt, akik vannak neked és becsüld meg őket. – remélem, hogy szavaim nem árulkodóak, de most én se gondolkodtam, mondtam, ami a szívemen van. Egyszerűen hihetetlenek egyesek, hogy nem képesek megbecsülni azt, amijük van, de igen, egy családi tragédia sok mindent megváltoztat.
- Az én családom se túl idilli, az apám kiskoromban elhagyott egy tragédiát követően, amit ne haragudj, de most nem szeretnék megosztani veled, ahhoz még nem ismerjük egymást elég jól és én… nem vagyok ennyire nyílt, mint te, de kérlek ezt ne értsd félre. Azóta pedig anyám is megváltozott. Szeretem, hiszen már csak ő van nekem, ahogy én is neki, de semmi se olyan, mint régen volt, eltávolodtunk, így túl hamar kellett felnőnöm. – pedig lehetett volna minden szép és jó, ha nem találnak ránk azok a halálfalók és ha nem ölik meg Liát, az én egyetlen kishúgomat, kit soha se fogok elfelejteni. – Azt hiszem, hogy mástól kell megkérdezned, hogy milyen egy tökéletes családban felnőni. – mosolyt erőltetek az arcomra, de ennél több már nem megy. Elmondtam, hogy vannak titkok az életemben, de ha többre is kíváncsi, hát meg kell ismernie, bár eddig nem tűnt úgy, hogy annyira ezt szeretné tenni.
- Szerintem biztosan ők is várják és jól fogjátok érezni magatokat! – bólintok rá, és hogy hová lett az én lelkesedésem? Nos, az előbb mondtam el, így bizonyára már összeáll számára a kép további szavak nélkül is. Ideje viszont a táncra is koncentrálni, hiszen felpörögnek a dolgok, így nemsokára már pörgetem-forgatom a leányzót és a kedvem is kezd visszatérni. A következő szám is hasonló lesz, így nem is fogom vissza magam, Sarah pedig vevő rám, úgy érzem. Talán ez jobban illik hozzánk, mint a kellemes keringő, az valahogy túl közeli. Néhány szám után viszont úgy döntök, hogy talán némi pihenő nem árt, így a lányt finoman az asztalok felé kezdem el húzni.
- Igyunk valamit. – eleresztem azért idő közben, így ahogy az asztalhoz érünk, már a bólé felé is indulok, amit töltök mindkettőnknek és az egyiket a lány felé nyújtom, majd a sajátomat máris iszogatni kezdem.
- Na? Még mindig rémes társaságnak tartasz? - kérdezek rá szemöldököt vonogatva, játékosan, miközben fenekemmel lazán az asztalnak dőlök, de azért odafigyelek ám arra, hogy arrébb ne toljam.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eric & Sarah   Eric & Sarah Empty2015-01-14, 03:00



Eric & Sarah


Nem ijesztett meg. Kikérem magamnak, én bátor csaj vagyok. Meg aztán, tényleg nem akar ártani nekem, és szerintem tök kedves tőle, hogy gondolt rám. S persze, az talán ránézésre is világos, hogy nekem nincs senkim, legalábbis nem partnerrel jöttem, esetében ez talán máshogy van: hamar rámutat azonban, hogy nem, és ahogyan első mondatát hallom, már tudom, hogy hiba volt megvádolnom, és megjegyeznem, hogy ritka nagy tahóság bárkit is hitegetni, nem, hogy még egyszerre sokakat. Legalábbis valamiért úgy érzem, talán félreértettem őt.
- De miért kéne egész este vele lenned? Ez csak azt jelenti, hogy vele kezdel... Kezdesz, és időről időre újra összefutnak útjaitok, nem? - lehet, én nem értek ehhez a bálosdihoz csak, és tényleg egész estére szólna a párválasztás? Akkor itt nagyon sokan bántják meg a párjukat. Engem vajon megbántana az ilyesmi...? Nos, idén ez már nem derül ki. De talán tényleg úgy lenne normális, egyébként. Olyan... Klasszikus. Eztán elkerülhetetlenül elfordítom róla tekintetem, hogy a padlót fixírozzam kicsit, nyelek egyet, majd felelek, mert ezt sajnos már nem kerülhetem meg.
- Sajnálom, bocsánat! - tör ki belőlem villámgyorsan, de már mondom is tovább, úgy érzem, meg kell magyaráznom, muszáj megértetnem, miről is van szó. - Én azt hittem, hogy egyszerre több lánnyal is... Közelebbi a viszonyod, hogy már választottál, többet is... Sajnálom, én... Nem lenne szabad ilyesmire gondolnom, akkor sem, ha félreértettelek kicsit. - jó, erre nincs mentségem, ez tényleg égő.
Ahogyan az is, ahogyan locsogok neki mindenféléről, sajnálom, én ilyen vagyok, legalábbis gyakran, ilyenkor többnyire lelőni sem lehet, máskor pedig kiskanállal sem kaparnak össze, nem tudom, melyik a jobb...
- Ideges? Nem vagyok, mármint, mindig ilyen vagyok, illetve többnyire, állítólag kicsit kapkodós és szeleburdi is vagyok emiatt, meg hamar elunom magam, de... Bocsáss meg, visszafogom magam, ígérem! - sütöm le szemeim. Elvárható lett volna ez felhívás nélkül is, nem mindenki szereti az ilyen lányokat. A többség nem, ami azt illeti, legalábbis szerintem. Tessék, már megint végletes vagyok, mint valami mániákus, eszelős. Így lépdelünk a parkett felé, s bár beszélgetünk tovább, úgy érzem, most már tényleg el kéne ásnom magam, mert ez nem lesz jobb. Ellenben rosszabb.
- Jajj nem, dehogy, nem erre akartam utalni, hanem, hogy... Eddig senki sem vett észre rajtad kívül, és azt hiszem, miattam. Mármint, nyilván nem lehet más az oka, nem? - kínos mosoly fut át ajkaimon - De ha a ruhám legalább illő és szép, talán mégis megfog majd még valakit. Most kicsit olyan... Szükségtelennek érzem magam, akit megszántak, mert olyan magányos és elesett... Olyan szerencsétlen. - magyarázom, talán így megérti, mire gondolok, de aztán felsóhajtok, kezdem feladni. Egyre jobban elásom magam nála, lehet, kár lenne mentegetnem magam, mert tényleg csak rontok a helyzeten. De legalább táncolni jól tudok. Követező szavaira viszont kitágulnak szemeim - Ne! Ne, kérlek, ne hagyj itt... Így! - na jó, most már végleg hülyét csináltam magamból, akár magamra is hagyhat igazság szerint. Én pedig inkább visszamegyek a szobámba bőgni, a bál ideje alatt úgyis egyedül lennék. Kicsit meg is könnyebbülök, ahogyan eztán a családról és testvérekről beszélünk, ha tovább kéne magyarázkodnom, inkább én hagynám itt őt lassan, hogy kezdjem elölről a sírást, amit pár napja már abbahagytam pedig, egy másik srác miatt.
- Ó, biztosan, miért ne hagyná? Ha kedves vagy és kitartó, akkor előbb-utóbb engedni fog. Vagy ha sok mindent csináltok közösen, az szerintem is tök jó dolog, mert aktív kikapcsolódás is. - locsogok tovább tehát, félig-meddig Lioról beszélve - De nem tudom, ő miért ilyen negatív sokszor, mármint at mondják, én nem értettem meg igazán, mi is történt a családunkkal, de... A többiek mégsem olyanok, mint ő. Nem így. Lehet, hogy nem tudtuk eléggé felvidítani, és éreztetni vele, hogy mi itt vagyunk? - "tudtuk". Főleg én meg Sasha, mert mi talán tényleg nem éreztük meg annyira apa halálát még, így kitartóan vidámak voltunk. Egy darabig, persze, hiszen a családban eluralkodó általános rosszkedv azért nem kivédhető hosszútávon. De nem is értem, Liot is mindannyian nagyon szeretjük pedig. Csak ő olyan... Izé. - Ó, biztosan megfogod, mármint, ha akarod, Nic szerintem örülni fog, hogy valaki pátyolgatja Lio lelkét néha. - felelem, ahogyan reagál a családom többi tagját illető szavaimra, majd mintegy mellékesen rákérdezek, neki vannak-e testvérei. Kicsit furcsa, hirtelen reakciót ad, de nem tulajdonítok neki jelentőséget - Ó, régen én is az akartam lenni, mármint tök rossz volt, hogy ugye vagyunk egy csomóan, és ugye... na, biztos nem érted, tök gáz így, mármint, most egy gonosz, hálátlan lánynak fogok tűnni, nem? - már mindegy, belekezdtem, így folytatom - ...De régen nagyon zavart, hogy a két nővérem mindenben előttem jár, mindent olyan jól és pontosan tudnak, mindenben hozzájuk mérnek engem, és már én is kezdem kényszeresen ezt tenni, a húgom pedig fiatalabb, ezért rá sokkalta jobban odafigyeltek, és mindig ő volt a középpontban, tőlem emg elvárták, hogy foglalkozzak vele, szeressem, figyeljek rá oda, neveljem, mutassak példát, legyek olyan, mint a másik két lány... Lehet, ha fiúnak születek, jobb? Nem hiszem, mer akkor pedig Nicolashoz mérnek, nem? Ó, sehogy sem volt jó, de azóta meggondoltam a dolgot. Mármint, a tragédiák átrendezik a családot... - na jó, befogtam, nem érdekli az ömlengésem arról, mennyire örülök most már, hogy vannak testvéreim, és mennyire vágynám, hogy ne csak úgy legyenek, kirakati bábként, hanem igazi erős, összetartó család legyünk. De a széthullást nem követi felemelkedés, mint esetemben szokta, a család megmaradt így, szétziláltan. Talán majd egyszer változik ez is. Remélem. - De neked akkor sosem voltak ilyen gondjaid... Milyenek a szüleid? Neked még vannak, igaz? Milyen úgy felnőni? Szülőkkel, családban...? - kérdem, ez viszont tényleg foglalkoztat. Lehet, hogy kevesebbnek kellene éreznem magam? Vagy esetleg sosem fogok felnőni igazán így?
- Azt még nem tudom, hogy jó lesz-e, de remélem, nagyon várom már. Remélem, ők is... - bólintok. Nem tudom, ők is várják-e. Sasha talán nem is jön például, bár ezt nem akarom elhinni egyelőre. - Szerintem mi sem maradunk végig, legalábbis meglepne, de nem lenne rossz. Nem tűnsz túl lelkesnek. - jegyzem meg, az utóbbit egészen elkomolyodva. Miért nem az? Velem végig olyan kedves és aranyos volt, nem hiszem, hogy pont a szüleivel ne lenne, hacsak nincs valami gond otthon.
Az újabb szám felcsendülésére felragyognak szemeim, pörgős, dinamikus lány vagyok én, úgyhogy... - Naná! - vágom rá, és pörgések, forgások, minden elképzelhető, amire csak vágyik, követem a zene ritmusát, mégis könnyed és kecses maradok, kellően laza, hogy ne okozzanak különösebb nehézséges a mozdulatok, és kellően jó vagyok ahhoz, hogy őt se égessem be magammal, a társaságommal: legalábbis a tánctudásom alapján biztosan ne. Hogyan is hoznék, így vagyok elememben, még csak le sem izzadok majd.

Ruha - csak a szoknyarész térd alá ér



Vissza az elejére Go down
Eric Carpenter
Reveal your secrets
Eric Carpenter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Eric & Sarah   Eric & Sarah Empty2015-01-05, 20:05


Sarah & Eric


[You must be registered and logged in to see this image.]Tényleg nem szerettem volna megijeszteni, de úgy néz ki, hogy megtörtént, akaratomon kívül is, de most igyekszem elnézést kérni tőle, így még kezeimet is felemelem, biztos, ami biztos alapon. Jól tette, hogy lenézett, én pedig nem fogom hagyni egyedül unatkozni, már miért tenném? Bár még nem ismerem, de ez nem zárja ki azt, hogy megismerjem ezen az estén, ha már a két nővérért valamilyen szinten ismerem. Látom rajta, hogy azért némileg szomorú, hogy egyedül kellett jönnie, de egy lágy érintés, majd közlöm vele, hogy én is így tettem és nem oly rossz dolog ám ez. Lehetett volna partnerem, nem is egy, de én így láttam jónak, hogy egyedül jövök és mindenkivel, aki számomra kedves, fogok táncolni egy keveset. Az este hosszú, időm pedig, mint a tenger.
- Meglehet, de ha egy kimondott lánnyal jöttem volna el, akkor nem szívesen hagytam volna magára és táncoltam volna mással, mert nem akartam volna megbántani. – lehet, hogy mi ketten máshogy gondoljuk ezeket a dolgokat, de nálam a partner azt jelenti, hogy nagyon maximum egy másik lánnyal fogok még pár számra táncolni, de egész este vele maradok. Nos, így talán már érthető, hogy miért nem hívtam el senkit, célozgatások ide vagy oda.
- Tessék? Hitegetés? Ugyan… Nem tudom, hogy miért mondod ezt, de nekem egyikük se fontosabb a másiknál. Mind a barátaim, és ugyanúgy kedvelem őket, ezért se akartam kiválasztani egyet, mert éppen az lett volna a hitegetés. – világítok rá arra, hogy mennyire téved abban, amit mond. Persze mások vagyunk, de tudom, hogy a lányok is megbékéltek ezzel a ténnyel. Talán részben túl romantikus alkat vagyok, nem tudom, de tényleg, ha választottam volna, akkor az… az mást jelentett volna, én pedig egyikük iránt se érzek úgy, hogy konkrétan páromként tekintsek rá, de talán ezt nem éppen Sarah-val kéne megbeszélnem. Végtére is, nem ismerjük egymást, de ettől függetlenül minden kérdésére szívesen válaszolok. Ez után jön szóba a ruházatom, mely valóban kitűnik a többiekétől, de én nem bánom. Egyébként nem érzem úgy, mintha rám akarna mozdulni, azt picit máshogy szokták, de aztán ki tudja, egyelőre nem érzek hátsó szándékot felőle, így hajolok közelebb hozzá és mintha megkönnyebbülne szavaimtól. Vajon mire számított? De ez után amiket mond… oké, az már inkább tűnik nyomulósnak vagy nem is tudom, így meglepetten pislogok felé, majd egyszerűen elnevetem magam.
- Hé, nyugi Sarah. Miért vagy ilyen ideges? – izgulna a társaságomban? Vagy mindig ennyire pörög? Nem tudom, de tényleg különös ez a viselkedés, minden, csak nem éppen átlagos. De ezzel nincs is gond, nem kell mindenkinek átlagosnak lennie, sőt. Ideje viszont a táncparkettre is felkísérnem, így mivel nem ellenkezik, nemsokára megkezdjük táncunkat, mely közben a beszélgetés se marad el.
- Látom nem vagyok elég jó társaság neked… - kezdek bele szavait követően, és láthatóan ő is észbe kap. Nem mondom, hogy túl jól esik, amit mond, de próbálom nem nagyon mellre szívni. Ettől függetlenül… nos, én próbáltam kedves lenni vele, nem véletlen jöttem ide hozzá, de most kezd megfordulni a fejemben az, hogy talán mégse volt a legjobb ötlet. Ő másra számított.
- Ha szeretnéd, a szám után magadra hagylak, hogy megtalálhasd a lovagodat. A világért se tartanálak fel, bár el is utasíthattál volna, semmi se kötelező. – nézek bele szemeibe és hangom is most némileg komoly. Tényleg nem vettem a lelkemre, de azért nem várható el tőlem se szerintem az, hogy mindenre jópofát vágjak. Elárulom eztán a nevem, hogy igen, jól tudta, majd szóba kerülnek a testvérei is és úgy tűnik, hogy ő is Lionál ragadna le, amit nem bánok egy pillanatra se.
- Igen, szerintem is érző szíve van és talán egyszer hagyja majd, hogy megismerjem. – nincs hátsó szándékom nála se, de tény, hogy remekül éreztem magam vele, bármilyen nehezen is indult a beszélgetésünk. Sarah viszont úgy viselkedik, mint egy kisgyerek, így mosolyogva hallgatom mesélését, ahogy szóba hozza húgát is, akiről természetesen tudok, akár csak Nicolasról.
- Igen, tudok róluk is, bár nem ismerem igazán őket. – merengek el, majd amikor ő is rákérdez arra, hogy vannak-e testvéreim, csak hirtelen rázom meg a fejemet. Nem éppen jó téma, nagyon nem.
- Nincsenek. Egyke vagyok. – ez lesz a legjobb. Nem megfelelő se az idő, se pedig a hely arra, hogy én erről beszélgessek vele és egyébként… nem is tűnik úgy, mint akit érdekelnének a problémáim, a fene tudja, hogy mit gondolhat rólam. Talán tényleg hiba volt felkérnem? Pedig szívesen megismerném, de ha ez nincs viszonozva, akkor az egész nem ér semmit se.
- Akkor biztosan nagyon jó lesz, ha már ennyi mindent elterveztél. Biztosan a testvéreid is hasonlóan várják. – mosolygok rá kedvesen, majd amikor visszakérdez, csak finoman biccentek. – Igen, terveztem, hogy hazalátogatok anyámhoz, bár nem valószínű, hogy az egész szünetet otthon tölteném. – nem lenne sok értelme. Elég lesz egy-két gyászos nap, jobb lesz nekem itt, a Roxfortban. A szám véget ér, majd egy pörgősebb következik, így picit eltávolodom a lánytól, hiszen ez már rocky, erre másképp kell mozogni.
- Remélem felkészültél a pörgetésre! – kacsintok rá és ezt veheti akár kihívásnak is. Imádom ezt a zenei stílust és mivel magam is konyítok a zenéhez, hiszen dobolok, így talán nem is meglepő. A lányt eleinte még normálisan vezetem, majd jöhetnek a pörgések, forgások, mindkettőnk részéről, remélem, hogy tényleg tartani fogja majd a tempót, mert ha nem, akkor persze lassítok, nem hoznám kellemetlen helyzetbe.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eric & Sarah   Eric & Sarah Empty2015-01-02, 00:18



Eric & Sarah


Sejtem, tudtam én, hogy nem akar tőlem rosszat, meg semmit se igazából, de azért az a bocsánatkérő mosoly, a felemelt kezek egyből meggyőz. Nem is értem, úgy csinál, mintha elnézést kéne kérnie tőlem, mámint, mintha lennék valakije. Ha csak úgy belém botlik, elég odavetnie egy "bocs"-t, én ehhez vagyok szokva, de tetszi kez az udvariasság. Az előző fiúm is ilyen volt... Az elején.
Nem, mint, ha ettől a fiútól akarhatnék bármit is, már ránézésre se illik hozzám, korban se. Meg egyébként is megmondták világosa, hogy kibírhatatlan vagyok.
- Ó... Ó, hát igen, én... Gondoltam, leugrom körbenézni. - felelem szavaira. Már miért, mit akar tőlem?
Eztán a partneremről kérdez, aki persze, nincs. Na, tessék, most már ő is tudja. Ahogy megemeli állam, úgy pislogok fel rá, végighallgatom mondandóját, majd megingatom a fejem.
- De hát ha lenne partnered, is azzal táncolnál még, akivel csak akarsz, nem? - kérdem lassan. Ez csak amolyan fix pont lenne, úgy érzem. De azért jól esne, ha lenne, mert azt jelentené, hogy mindig van, akihez visszatérhetek, akinek fontos vagyok, legalább ma, a bálon. De hát ez van. - Nem értem, miért bántottál volna meg bárkit is ezzel... Mármint, biztosan van, aki fontosabb, mint a többi. Másképp ez nem megbántás, hanem hitegetés. - állapítom meg még szavaira. Mármint, nem hívott el senkit, hogy a másikat ne bántsa meg? Mert, tart vagy két-három nőt, és nem akart lebukni? És csak így kipakol nekem erről? Lehet, már ivott valamit?
Taln így kicsit hitetlenkedek is, ahogyan végigpillantok rajta, de nem jön zavarba különösen, bár nincs is oka. Érdekes ez a fehér... És tessék, már megint össze-vissza locsogok. Ó, jó ég.
- Hát ez elég feltűnő, az már biztos. - értek egyet vele.
Most. Most kéne elsüllyedni, gyorsan. Olyan, mintha célzottan be akarnék vágódni nála. Ó basszus, tudtam, de tényleg, TUDTAM, hogy nem kéne ide jönnöm, mert kínos lett. Csak akkor még azt hittem, azért, mert egyedül vagyok, de ez lehet, rosszabb.
Ahogy közelebb hajol hozzám, kínosan elmosolyodom. Titkot? Jó, persze, nem szereti az ilyen csitriket... Mondhatja hangosan is, nem fogok megsértődni.
Nagyon.
De a szavaira azért szusszantok egyet, ahogy kicsit fellélegzem. Akkor jó! Mármint, nem jó, csak...
- Tényleg? Akkor egészen merész, bár lehet, föltosan is  szép lenne, mármint olyan direkt foltosan, az olyan színes és vidám, ez meg ugye egy bál... Mondjuk partnerenként egy folt, és tudod számolni is, tényleg nem maradt-e ki valaki, akit nem akartál megbántani... - kezdek már megint össze-vissza beszélni, kicsit még hadarok is mellé. Na tessék: még hülye ötletekkel is traktálom, ami ráadásul... - Jó, ez baromság, csak feltűnő... - motyogom.
Hogy lehetek ennyire... Bolond? Ó Merlin, sose növök fel? Pedig szeretek nagylányként, felnőttként gondolni magamra, ha fizikailag nem is, de mentálisan mindenképp.
Eztán ennek ellenére is a táncparkettre vonulunk, ami megnyugtató, olyan angyon nem szúrhattam el a dolgokat. Amúgy jól táncolok, ebben megbízhat, szeretek is táncolni, de rá bízom, mi lesz, avagy mi nem: vezessen, és én teszem, amit kell. Könnyed ruganyossággal, lazasággal, ha nem boszorkány lennék, akkor talán táncos. Ezt szeretem, mert olyan elegáns és bájos, kifinomult és bolondos... Mint én.
- Ó, nagyon örülök, hogy valakinek tényleg tetszik. Talán majd felkeltem mások figyelmét is akkor, és tényleg táncolhatok többet is ma. - felelem csillogó szemekkel. - mármint nem akartalak leszólni... Basszus... - vörösödöm újra. Ez egy ilyen nap. Szegény srác, nem tudta, mit vállal.
Eztán bólintok, ahogyan nyugtázza, hogy eltaláltam a nevét.
- Ó, értem - felelem lassan, ahogyan a nővéreimről kezd beszéli. - Hát, igen, mert Lio kicsit furcsa, mióta... Történtek dolgok, kicsit olyan negatív, de én nagyon szeretem, szerintem nagyon érző szíve van, csak így, mindenki előtt nem meri mutatni - magyarázom neki - ...Egyébként van egy húgom is, úgyhogy nem én vagyok a legfiatalabb a családban... - mesélek neki tovább, habár egy percig se kérdezte igazából. - És van bátyánk is, egyébként, de őt is ismered akkor biztosan... Neked vannak testvéreid? - kérdem, legaranyosabb mosolyom közepette. Szeretem a testvéreim. Nem mindig volt így, de most - most már nagyon is örülök nekik, sőt. Tök jó, ha valakinek vannak.
- Ó, igen, nagyon várom már, sőt, szeretném, ha Lio játszana velem majd valamit, és vettem mindenkinek ajándékot is, tök jók lettek, szinte sajnálom, hogy van, amit nem tarthatok meg inkább... Te mész haza a szünetben? - pislogok rá, miután fél élettörténetem elmeséltem neki. Remélem, nem untattam halálra már is.

Ruha - csak a szoknyarész térd alá ér



Vissza az elejére Go down
Eric Carpenter
Reveal your secrets
Eric Carpenter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Eric & Sarah   Eric & Sarah Empty2014-12-26, 19:33


Sarah & Eric


[You must be registered and logged in to see this image.]Érzékelem, hogy a lányt sikerült némileg megijesztenem, pedig nem állt szándékomban, a világért se, így bocsánatkérő mosoly jelenik meg ajkamon, miközben kezeimet is feljebb emelem, magam előtt tartva, tenyérrel felé, jelezve, hogy nem akarok én semmi rosszat se tőle. Nem vagyok egy gonosz srác, ennyit azért tudhat rólam, bár… nem mindenki ismer, így végülis lehet, hogy totálisan semmit se tud rólam, még a nevemet vagy a házamat se.
- Ne haragudj, hogy megijesztettelek, nem volt szándékos! Csak láttam, hogy egyedül ácsorogsz itt, gondoltam ide jövök hozzád. – magyarázom meg tettemet, még mielőtt valami mással gyanúsítana, majd ez után érdeklődöm finoman partnere felől is, hiszen egy ilyen szép, vörös hajú lánykának csak akad párja ezen az estén. Viszont amikor meglátom a szomorúságot arcán, már tudom, hogy rosszat kérdeztem, így finoman nyúlok álla alá, arcélén végigsimítva közben, miközben ajkamon mosoly suhan át.
- Ne légy szomorú ez miatt, így azzal táncolsz, akivel csak szeretnél. Én például direkt nem hívtam el senkit, hogy ne bántsam meg vele a barátaimat, így mindenkivel táncolok. – mosolyom kiszélesedik, miközben leeresztem kezem, hiszen nem szeretném zavarba hozni, egyszerűen csak próbálom jobb kedvre deríteni. Tudom, hogy egy lány számára nem éppen öröm, ha nem hívják el, többen utaltak nekem is arra, hogy jönnének velem, de én így döntöttem, és nem bántam meg. Következő szavainál azért érzem, hogy menteni próbálja a menthetőt, saját magát is vigasztalni, így finoman biccentek felé.
- Így van! – azért érzem, ahogy végigmér engem, de nem jövök zavarba tőle, nem hiszem, hogy bejönnék neki vagy felszedni próbálkozna, azt nem így szokták tenni, inkább csak öltözetem lepheti meg, hiszen ritka, hogy valaki itt hófehér ruházatban jelenjen meg. Nemsokára kiderül, hogy ez valóban így van, én pedig csak vállaimat vonom meg kissé.
- Megtetszett ez a ruha és gondoltam miért ne vegyem fel? Más úgyse jelenne meg így, én pedig néha szeretem a feltűnést. – nem véletlenül vagyok látványmágus szakon és van egy repülő motorom is. Ez persze nem jelenti azt, hogy el lennék szállva magamtól, mert nincs így, tudom, hogy nem éppen én vagyok a leghelyesebb srác a suliban, ahogy a legmenőbb se, de soha se akartam az lenni. Sarah viszont nemsokára mintha bókolni kezdene, így nevetek fel némileg, amikor meglátom vörösödő arcát, és csak saját hajamba túrok bele némileg.
- Persze, értem és igyekszem vigyázni rá. Bár… elárulok egy titkot. – körbenézek, mintha ez valóban egy hatalmas titok lenne és füléhez közelebb hajolva mondom ki a továbbiakat. – Nekem se mindig sikerül. – végül csak jókedvűen mosolyogva kérem fel táncolni. Okkal jöttem ide hozzá, megmozgatnám a lánykát, hátha örülni fog majd neki. Ahogy kis kacsóját az enyémbe helyezi, nemsokára finoman ráfogok, majd a parkett felé kezdem el vezetni, miközben még ruháját se felejtem el megdicsérni, ez valahogy természetes. Tényleg csinos, nem csak a protokoll miatt mondom ezeket a szavakat.
- Jó döntés volt, a barátnőid nem hazudtak. – jó alakja van, ez a ruha pedig kiemeli teste vonalát, bár szerintem lehetne némileg rövidebb is. Mondjuk, még fiatal, talán tényleg pont jó neki ez így. Na de ha velem szembe fordul, akkor finoman fogom meg derekát, majd pedig kezét is, így kezdem el vezetni a zene ritmusára, miközben a beszélgetésünk se marad abba, a nevemről érdeklődik, miközben ő is bemutatkozik nekem.
- Igen, Eric vagyok, a te neveddel pedig tisztában vagyok. Ismerem a nővéreidet is… - kezdek bele, majd inkább javítok. – Mármint Lioneaht nagyjából, inkább Astriddal vagyok jóban, ő könnyebben engedte magát megismerni. – de talán Lio is változni fog, én nem fogom kerülni ez után se, ahogy Sarah-hoz is most idejöttem. Jó, hogy vannak egymásnak, tényleg.
- Várod már, hogy hazamenjetek? Gondolom lesz nagy családi ünnepség, meg minden. – azt tudom, hogy a szüleik már nem élnek, de itt van öt testvér, biztosan jól meglesznek majd és remekül fognak szórakozni. Én pedig… nem is tudom. Hazamegyek anyához, ez biztos, de Lia miatt szerintem most is érződni fog otthon a szomorúság, bármennyire is próbáljuk majd jókedvűnek tettetni magunkat.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eric & Sarah   Eric & Sarah Empty2014-12-26, 12:48



Eric & Sarah


- Hhh - Szinte pánikszerűen fordulok meg, ahogyan valaki a vállamhoz ér. Persze sejtem én, hogy nem megtámadtak, hogy itt senki se akar nekem rosszat - legalábbis nem olyan nagyon -, de azért csak meglepett, na. Egy fél pillanatig csak révedek felflé rá, nagy szemekkel, majd angyali mosoly jelenik meg ajkaimon. Nem ismerem különösebben a fiút, a neve talán rémlik, de nem mernék megesküdni rá, hogy a teljes nevét jól tudom. De kedves fiúnak tűnik, és mégiscsak Karácsony van! S bár a kérdése kicsit érzékenyen érint, de mégis, mosolyogva felelek.
- Nincs párom... Nem hívott el senki. - közlöm tehát, hangyányi szomorúság, méginkább csalódottság talán vegyül azért hangomba. - De így legalább nincs semmi kötöttség, nem? - kérdem azért. Így is van, én is ezzel vígasztaltam magam, így is gondolom, hiszen tényleg: azt teszem ma, amit csak akarok!
Na jó, az, hogy ennek fényében csak állok és nézek ki a fejemből, nem a legjobb megoldás az összes lehetőség közül - de nem hinném, hogy ennyire nem kellenék senkinek sem. Épp csak nem rég érkeztem. Eztán végigpillantok rajta jobban is, és meg is találom, mi az, mi kicsit zavart, ami miatt olyan furcsának hat: ez a nagy fehérség. Így, hogy rájöttem, mit tartottam picit furának, már nem hat zavaróan, sőt, klassz! Mármint, semmi extrém vagy kihívó, mégis nagyon egyedi, mondhatni merész, mert feltűnően eltérő, de mégis ártatlan, szóval klassz.
- Hogy-hogy így teljesen fehérben? Egyébként a fehér szép szín, csak én folyton összekoszolom, de tök elegáns, nekem nagyon tetszik, főleg, ha valaki tud is rá vigyázni, az olyan... - mit is mondhatnék? Felnőttes? Klassz? Ügyes? Érett? - Profi. - na jó, már megint össze-vissza locsogok, egyáltalán nem kérdezte a véleményem, ráadásul olyan, mintha nyomulnék rá. Baszus. Fülig vörösödöm, azt hiszem, most kéne elsüllyednem. - Mármint... Érted... - na jó, kínos, inkább nem ragozom, mert nem lesz jobb, ellenben rosszabb.
Az, hogy még így is felkér táncra, meglep, de teljesen fellelkesedem a lehetőségtől, így elfogadom a felém nyújtott kezet. Amúgy is szerettem volna táncolni, főleg, hogy jól táncolok, imádok táncolni. Amíg csak ketten voltunk otthon Sashával, csomószor táncoltunk, igaz,annak egy része csak ugrálás volt inkább, de azért néha nagyon is komolyan vettük. Tudunk olyat is.
- Hát persze! - felelem tehát csillogó szemekkel. Aranyos ez a fiú, máris kedvelem.
Na tessék, nem nehéz velem jóban lenni, vagy megbarátkozni velem. Igaz, emiatt nekem sok barátom van, csak egyik sem igazán mély barátság, inkább felületesek, főleg azért, mert állítólag néha már túl sok belőlem. Ilyen vagyok.
- Ó, köszönöm! Féltem, hogy túl sok, de... Nekem is nagyon megtetszett a boltban, nem tudtam ott hagyni, és reméltem, hogy esetleg rajtam is jól állna, és azt mondta az egyik barátnőm, hogy nem rossz, egy másiknak pedig nagyon tetszett - kezdek is bele. Magában amúgy olyan üresnek tánt, azért az ékszer, a smink. De így szép, így csinos vagyok. Vagy csak udvarias akart lenni? Na tessék, én meg máris áradozok itt neki.
- És, te kivel jöttél különben, ööö... Eric? Eric, igaz? - terelem tehát a témát inkább. - Én Sarah vagyok! Sarah McCaine - teszem hozzá, ha mást nem azér, hogy tudja, kit szeretne a továbbiaban inkább kerülni.

Ruha - csak a szoknyarész térd alá ér



Vissza az elejére Go down
Eric Carpenter
Reveal your secrets
Eric Carpenter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Eric & Sarah   Eric & Sarah Empty2014-12-21, 00:15


Sarah & Eric


[You must be registered and logged in to see this image.]Igyekszem nem túlságosan meglepni vagy megijeszteni a vörös hajú leányzót, így finoman kocogtatom meg vállát, amikor mögé érek, majd ajkam is mosolyra húzódik, ha esetleg észrevesz és lesz oly kedves felém fordulni. Nem ismerjük egymást még igazán, de azért a nevét tudom, ahogy talán ő is az enyémet. Kedvelem a McCaine lányokat, a múltkor is jól éreztem magam Lioneah társaságában, így ha már ez a csinos leányzó egyedül ácsorog, miért ne dobhatnám hát fel a napját.
- Hát te meg miért nem vagy a partnereddel? – kérdezek rá őszinte meglepettséggel hangomban, miközben a lány arcát fürkészem, majd csak ez után nézek finoman végig rajta, nem zavaróan, csak udvariasan, felmérve, hogy mit is visel ma este. Mindegyik lány oly különböző, meglepő, hogy testvérek. Vajon Lia és én is ennyire különböztünk volna egymástól? Ez már örök rejtély marad… testvérem halála mély nyomott hagyott bennem, már az is több pecsétes titok, hogy egyáltalán volt testvérem… Nem tudják sokan, csak azok, kik közel állnak hozzám. Egyébként, ha Sarah engem is megnéz, akkor egy hófehér öltönyt láthat rajtam, amely bizonyára meglepő lehet, főleg tőlem, hiszen kirívok azért a sok fekete-szürke öltönyök közül és nekem még az ingem is hófehér, míg az sokaknál a házukat jelképező színű. Nekem viszont most mégis ehhez volt kedvem, így hát miért húztam volna fel bármi mást? Ez jól áll, és… egyszer van idén ilyen bál, mindennek meg kell adni a módját. Finoman előre hajolok, jobb kezem pedig a leányzó felé nyújtom.
- Felkérhetem esetleg egy táncra a hölgyet? – a világért se szeretném, ha egész este itt ácsorogna egyedül, ennyit pedig igazán megtehetek én is. Sok barátom van, éppen ezért nem hívtam el ma este senkit se a bálba, de igyekszem minél több lányt megtáncoltatni, senki se érezze magát egyedül, főleg ne karácsony ünnepén.
- Egyébként nagyon csinos vagy! – kacsintok felé játékosan, miközben ajkam is mosolyra húzódik. Tőle függ tehát, hogy megtáncoltatom-e ezen az estén, de nem látom okát annak, hogy elutasítson. Max akkor, ha partnere van, de akkor azt már talán kiszúrtam volna eddig is.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Eric & Sarah   Eric & Sarah Empty2014-12-19, 01:57



Eric & Sarah


Karácsony van, szóval van karácsonyi bál is. Kezdek kilábalni a depressziómból, az is ezt mutatja, hogy rájöttem, depressziós vagyok, inkább voltam. Amíg benne vagyok, addig sosem tűnik fel, ugyanis, mivel ez egy elég álnok dolog.
Na már most, a probléma viszont adott: túlvagyok egy szakításon, ráadásul a depresszióm közepette újfent sikerült sokakat elidegenítenem magamtól. Na tessék. A szakítás miatt ráadásul a partnerem is ugrott, ráadásul felteszem, hogy ő bezzeg talált magának valakit, bárkit. És én?
- Hát persze, hogy nem. - lehelem magam elé, szinte észre sem véve, hogy kiejtem a szavakat, ahogyan lelibbenek a lépcsőn, a bál helyszíne felé. Miért találtam volna? Nem vagyok én olyan kelendő.
Kelendő - mint valami eladó portéka, egy tárgy. Megingatom a fejem, jobb is, hogy egyedül jöttem, így bárkivel táncolhatok, nincsenek sem kötöttségek, sem kötelező elemek. Már, ha felkér bárki is. De esélyesnek látom azt is, hogy csak lemegyek a bálba állni ott, mint egy idióta, majd az ácsorgást kínos eloldalgással megtoldva hagyom el a helyszínt, így abszolválva a "kötelező" megjelenést a bálon. Ha már egyszer megvettem a ruhámat! Főleg, hogy drága volt, de megérte. Amint megláttam, belelkesedtem, és éreztem, hogy kell nekem, hogy akarom. És ha én egyszer valamit akarok... Nem illeszkedett hozzám teljesen, de igazítottak rajta nekem, így most tökéletes.Büszke vagyok rá, nagyon is.
Nos tehát, ennek fényében belépek a terembe, és behúzódok a sarokba, ahol az étel-ital van, végigmérem a táncparketten a táncolókat, az ismerősöknek biccentek-köszönök. Eddig jó, és most jöhet a kínos ácsorgás.
De most mit tehetnék? Én lány vagyok, nem kérhetek fel senkit, illetlen lenne, szerintem. Így hát csak kihúzom magam, és bájos mosolyt varázsolok ajkamra. Nem műmosoly, én képes vagyok ilyen helyzetekben is mosolyogni, és jókedvvel nekivágni a dolgoknak, egyrészt, mert karácsony van, másrészt mert hullámzó lelkiállapotomban vannak ilyen pillanatim is - néhanapján. És most optimista vagyok, bár nagy félelmem, hogy egész este csak itt fogok állni, azért az első negyedórában csak megengedett, hogy optimista legyek, nem?
Egyébként lelkesedésem mutatja azt is, hogy kilakkoztam a körmöm, lilás-zöldes: a fényviszonyok tükrében, ha így tartom, lilásnak hat, ha úgy, akkor meg zöldesnek. Nekem nagyon tetszik, észvesztő! Nem véletlen, ugyanilyen a ruhám is, már színben. Mindehhez enyhe, szemhangsúlyos smink társul, és egy elegáns, fekete cipellő, 3-4 centis sarokkal. Na nem tűsarkú, sajnos abban nem tudok megállni a lábamon, ami egyébként ciki. Ezért kicsit szélesebb sarka van, de talán bocsánatos bűn. Sapka természetesen nincsen rajtam, helyette laza loknikba rendeztem a hajam, az elülső pár tincset hátracsatolva. Nyakamban nyaklánc, fülemben pókot formáló, de apró, kék kis fülbevaló pihen, egyéb kiegészítőt ma nem viselek. Nem akartam túlöltözni, lehet, így is sikerült...?
Nos, akárhogy is, kicsit megszeppenve álldogálok, és nézelődöm a táncparkett felé, ismerősök után kutatva, hátha akad, akihez hozzácsapódhatnék. Persze néha elnézek másfelé is, hiszen talán akad valaki, aki kellően magányosnak tűnik, és nem lenne olyan nagy vétek, ha feltartanám a locsogásommal.

Ruha - csak a szoknyarész térd alá ér



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Eric & Sarah   Eric & Sarah Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eric & Zoë
» Eric & Zoë
» Lioneah & Eric
» Eric Taylor
» Eric Carpenter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karácsonyi bál :: Karácsonyi bál 2014.-
Ugrás: