ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 22:44-kor
Shanna Griffin


Ma 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Ma 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Ma 15:41-kor
Darren Morgenstern


Ma 06:27-kor
Viggo Hagen


Tegnap 22:08-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 19:40
Adrien Meyers


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Játssz velem! - Page 13 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 13 I_voting_barJátssz velem! - Page 13 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Játssz velem! - Page 13 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 13 I_voting_barJátssz velem! - Page 13 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Játssz velem! - Page 13 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 13 I_voting_barJátssz velem! - Page 13 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Játssz velem! - Page 13 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 13 I_voting_barJátssz velem! - Page 13 I_vote_rcap 
Megan Smith
Játssz velem! - Page 13 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 13 I_voting_barJátssz velem! - Page 13 I_vote_rcap 
Kalandmester
Játssz velem! - Page 13 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 13 I_voting_barJátssz velem! - Page 13 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Játssz velem! - Page 13 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 13 I_voting_barJátssz velem! - Page 13 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Játssz velem! - Page 13 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 13 I_voting_barJátssz velem! - Page 13 I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Játssz velem! - Page 13 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 13 I_voting_barJátssz velem! - Page 13 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Játssz velem! - Page 13 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 13 I_voting_barJátssz velem! - Page 13 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70671 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 3 Bots

Cody L. Mortimer, Shanna Griffin


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Bethany E. Hopkins
Reveal your secrets
Bethany E. Hopkins
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-06-14, 17:18


Hayden Harper írta:
Én szívesen játszom veled Bethany.

Szupiii, dobok üzit. Smile



A rejtélyek arra valók,
hogy megoldjuk őket.



Vissza az elejére Go down
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-06-14, 17:16


Én szívesen játszom veled Bethany.





Vissza az elejére Go down
Bethany E. Hopkins
Reveal your secrets
Bethany E. Hopkins
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-06-14, 15:57


Tudom így nehezebb ügy, de felfrissíteném a karit, annak ellenére, hogy nem diák és nem tanár, szóval nehézkesebb vele a roxforti környezetben játszani, de sok minden megoldható. Újságíróról van szó, kotnyeles kis kutató típusról. Smile Akit esetleg érdekel sikítson. ^^

Köööszönöm, elkelt nagyszemu



A rejtélyek arra valók,
hogy megoldjuk őket.





A hozzászólást Bethany E. Hopkins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-06-14, 17:17-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-06-14, 11:53


Sziasztok!

Szeretnék visszatérni, így 1 db játékom kiadó. Olyat keresnék, akit nem zavar az, ha néha kicsit lassabban menne reag. nyelves nagyszemu
Pm-ben lehet keresni. lufi
Vissza az elejére Go down
Silent Zodiac
Reveal your secrets
Silent Zodiac
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Sziasztok!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-06-13, 21:54


Sziasztok!

Új vagyok és beszélgető partnert keresek. Akit érdekel küldjön pm-et Smile

Vissza az elejére Go down
Carmen Wilkes
Reveal your secrets
Carmen Wilkes
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-06-10, 21:28


Még mindig szívesen fogadnék valakit! Very Happy

Carmen Wilkes írta:
Két játékom már van, de azért örömmel fogadnék egy harmadikat is. Very Happy
Kerestetik: Főleg Griffendélesek vagy Mardekárosok, a többi ház tagjaival nincs annyira kibékülve (nem keveseket terrorizált már).
Avagy: ex-halálfalók, varázshasználók, és még komolyan, bárki, aki elviseli. Very Happy
Kik férnek bele: Akik szeretnek bajt keverni, vagy csak egyszerűen viccelődni. Esetleg zaklatni másokat, avagy mazochista. Meg persze, aki szeret ismerkedni. Very Happy

Chat-en gyakran elérhető vagyok, de vészhelyzet esetén PM is megteszi.  nagyszem
Vissza az elejére Go down
Minerva McGalagony
Reveal your secrets
Minerva McGalagony
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-06-10, 20:51


Albrecht Beaulieu írta:
Sziasztok! Első játékom eladó-kiadó ^^

Lényegében bármibe benne vagyok, ami passzol a karakteremhez (tehát sárkányt szelídíteni nem fogok, de ezen kívül kb. mindenre lenne ötletem Very Happy)

Várom a baglyodat, kedves *_*

ui.: heti 1 reag a biztos, jelenleg többet nem ígérek (sajnos...)

Édes Smile Látni szeretnélek. Van egy szabad szálam. cat
Vissza az elejére Go down
Albrecht Beaulieu
Reveal your secrets
Albrecht Beaulieu
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-06-10, 13:57


Sziasztok! Első játékom eladó-kiadó ^^

Lényegében bármibe benne vagyok, ami passzol a karakteremhez (tehát sárkányt szelídíteni nem fogok, de ezen kívül kb. mindenre lenne ötletem Very Happy)

Várom a baglyodat, kedves *_*

ui.: heti 1 reag a biztos, jelenleg többet nem ígérek (sajnos...)


Többszörösen is elkeltem, előre is köszönöm a játékélményt! nagyszem


A hozzászólást Albrecht Beaulieu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-06-11, 11:49-kor.
Vissza az elejére Go down
Daniel Crowfield
Reveal your secrets
Daniel Crowfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-06-08, 13:04


Naszóval:

Stuart karimmal többszemélyes játékot hirdetek. Stu igazi aranyvérű bandázós, udvartartást növelgető hím, nincs bonyi ET-je, fussa át, akit érdekel.
A lényeg, hogy gondoltam egy visszatérős bulira, merthogy Stu több mint egy évig világjárt, és most tért vissza a napokban, és a jó fej/köcsög mardekárosokkal karöltve tombolna egyet. A mikort és holt majd még kitalálom.
Nem is kell feltétlenül mardisnak lenni, de erősen ajánlott.
Úgy gondolom, hogy heti 1 kör menne le, sorrend nem feltétlenül kell, de mondjuk jövő hét hétfőn kezdenénk, és mindenki akkor ír a héten, amikor jól esik. Mit szóltok? PM-ben jelizzetek, Draco-nak, ott nézem többször.

Akik rajtam kívül jönnek:


- Ginette Rocher
- Zivon Bajdarov
- Darius Benedict
- Leticia Samuels
- Nicholas Tal



Jelentkezni lehet: vasárnap 22 óráig. Lehetőség szerint azért magyarázzuk meg, hogy honnan ismerjük egymást. A bulira betévedő érdeklődők is szívesen látottak. Létszámmegkötés nem lesz, ha túl sokan lennénk, akkor mindenki csapódik, ahova tud, méghozzá kifulladásig. Na jöhetnek az üzik!



..,
Vissza az elejére Go down
Carmen Wilkes
Reveal your secrets
Carmen Wilkes
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-06-08, 09:49


Két játékom már van, de azért örömmel fogadnék egy harmadikat is. Very Happy
Kerestetik: Főleg Griffendélesek vagy Mardekárosok, a többi ház tagjaival nincs annyira kibékülve (nem keveseket terrorizált már).
Avagy: ex-halálfalók, varázshasználók, és még komolyan, bárki, aki elviseli. Very Happy
Kik férnek bele: Akik szeretnek bajt keverni, vagy csak egyszerűen viccelődni. Meg persze, aki szeret ismerkedni. Very Happy

Chat-en gyakran elérhető vagyok, de vészhelyzet esetén PM is megteszi.  nagyszem
Vissza az elejére Go down
Aaron Prusseit
Reveal your secrets
Aaron Prusseit
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-06-01, 18:55


Sziasztok.

Szeretném a felavatni a karakteremet, ezáltal egy, vagy két játékot szívesen bevállalnék. Ex-halálfalótól a nagy Merlinig bárki jöhet. Smile
Vissza az elejére Go down
Nicholas Tal
Reveal your secrets
Nicholas Tal
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-06-01, 14:27


Nem tudom az előttem szólók közül kinek aktuális, kinek nem, úgyhogy:
-keresnék egy partnert, várom a virtuális baglyokat pandatanc
Vissza az elejére Go down
Minerva McGalagony
Reveal your secrets
Minerva McGalagony
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-05-22, 16:30


No kérem szépen kedves diákok! Minerva McGalagony professzor nem njk! Felhívom a kedves előttem szólók figyelmét egy esetleges játékra. Egy szálat biztosan be tudok vállalni, azon felül pedig bármikor, akár csak egy reag erejéig, a folyamatban lévő játék színesítésére szívesen beszállok és kiosztok pár pontlevonást is. Tudom, hogy nem számít bele, de IC később kijátszható. Senki ne fogja vissza magát! Smile
Tanulás, játék, büntetés és roxforti kirándulás! Smile hajrá!
M. McG.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-05-05, 20:18


Sziasztok! Smile

Miss Dráma Királynő keresne magának egy, kettő vagy talán több játékostársat. Szeretné, ha megdobnák jó pár pm- mel. Ne szégyenlősködjetek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Izabelle C. M. Thatcher
Reveal your secrets
Izabelle C. M. Thatcher
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-05-02, 19:40


A jelenlegi mellé szívesen bevállalnék még egy játékot! Ha valaki hasonlóan érez, csak egy PM! ^^
Vissza az elejére Go down
Cormac McLaggen2
Reveal your secrets
Cormac McLaggen2
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-04-26, 18:54


Nos, mivel úgy tűnik minden játékom ilyen-olyan okból parkolópályán van, meg most már jobban állok idővel is, így 1, maximum 2 játékot bevállalnék, akár Cormac, akár Samuel Carols érdekelne valakit egy játékra Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-04-25, 14:50


Egy játékot még szeretnék bevállalni magamnak, akit érdekel az dobjon meg egy PM-mel. lufi


A hozzászólást Hazel Sardothien összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-04-27, 22:18-kor.
Vissza az elejére Go down
Izabelle C. M. Thatcher
Reveal your secrets
Izabelle C. M. Thatcher
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-04-24, 15:10


Sziasztok!

Mosolygós sárkányszelídítő lánykám első játéka eladó, egyetlen bagoly az ára. Smile
Vissza az elejére Go down
Minerva McGalagony
Reveal your secrets
Minerva McGalagony
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-04-20, 15:29


Üdvözlök mindenkit!
Egyelőre egy játékot árulok csak és roppant mód kíváncsi vagyok ki vállalja be egy öreg, de "kezdő" tanárral az első játékát Smile
Esetleg becsatlakozhatok egy már meglévő játékba ha van rá igény.


Köszönöm, elkelt Smile
M.McG



A hozzászólást Minerva McGalagony összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-04-24, 20:14-kor.
Vissza az elejére Go down
Sophie Marshall
Reveal your secrets
Sophie Marshall
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-04-19, 10:06


Első játékra partnerem keresem, nincs kikötés, aki játszani szeretne, nyugodtan írjon rám! Smile
Vissza az elejére Go down
Yashiana
Reveal your secrets
Yashiana
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-04-18, 22:02


Sziasztok!

Szeretnék keresni egy darab édesaranyos/vagynagyonnem valakit, aki valamilyen úton módon eljuttatja Yashianat teszem azt Roxmortsba a Tiltott Rengetegből. Arra azért fel kell készülni, hogy csöppet sem kommunikatív a kis leányzóm, és hogy nagyon nincs rajta ruha, mert hát ugyan honnan lenne. ^^ Értelemszerűen szűzlányok esetében egyszerűbb a helyzet, de az sem lesz fáklyásmenet, a férfiaktól retteg a szentem, de az is érdekes lenne. Smile
Remélem, akad valaki, ha küldene valaki postagalambot, akkor kiabáljon róla chaten legyen szíves!

nagyszem
Vissza az elejére Go down
Darius Benedict
Reveal your secrets
Darius Benedict
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-04-15, 16:20


Darius Benedict írta:
Mardekárosok figyelem! Aki érez némi indíttatást egy játékra, nézzen be hozzám. Akár több háztársat is szívesen látok Smile
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t1230-benedict-szoba#10558

Megismétlem a felhívásom. Jó lenne ha nem veszne feledésbe a reag. A benne tobzódó idősík mindegy, csak szeretném ha a karakter egy picikét ismert lenne a Mardekár házban. Végül is, az évfolyam közepén került ide Smile

Köszönöm, egyelőre elkeltem Smile


A hozzászólást Darius Benedict összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-04-19, 21:07-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-04-13, 11:10


Anyával meg apával biztos lesz játékom, de szeretnék egy pajtást is, akit nem zavar, hogy ilyen kis pöttöm vagyok és lehet vele jókat nevetni meg civakodni. Az sem baj, ha felnőtt vagy valamilyen varázslény. (Anyát is elég jól kezelem.  Razz )
Pm-ben megtalálható vagyok.  lufi


Danke, sehr. Duplán is elkeltem. nyuszi nagyszemu
Vissza az elejére Go down
Tatjana C. Georgieva
Reveal your secrets
avatar
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-04-07, 16:10


Első játékpartneremet keresném! Kikötésem nincs, ahogyan elvárásom sem, privát üzenetben mindent le tudunk fixálni! lufi nagyszemu
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty2015-04-05, 21:27


Egyetlen játékra keresek társat, a karakterem szenvedélyes bestiamester tanonc, akit a családja ugyan nem tagadott ki, de a családja nem nézi jó szemmel a szak választást és a griffendélbe kerülést. Very Happy

Elkelt




Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 13 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
13 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: