Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Hiányzásnapló
  Today at 19:20
Nancy Lukey

ϟ Farkasálmok
  Today at 09:33
Sidney Smallwood

ϟ Stansson & Cody
  Today at 02:03
Cody Armstrong

ϟ Tower
  Yesterday at 20:56
Cody Armstrong
A hónap posztolói
Luna Lovegood

Nox Djarum

Sidney Smallwood

Cody Armstrong

Nancy Lukey

Gina Accipiter

Armand Stansson

Janette Troops

Dane Seoras

Ginny Weasley

Statisztika

Összesen 590 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Daphne Greengrass

Jelenleg összesen 39305 hozzászólás olvasható. in 3497 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 827

TémanyitásTárgy: Játssz velem! 2014-09-24, 19:51

First topic message reminder :

Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Poppy Wildheart
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 23

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-25, 10:37

Szeretnél játszani, de nem tudod kivel és mit? Kedveled a különleges karaktereket, akik esetleg furák, különcök, vagy épp nem a megszokottat képviselik? Esetleg tanár vagy, és szeretnéd ha egy diákod kiakasztana? Vagy csak fiú karakterrel rendelkezel, akinek egy hódítás még épp beleférne az életébe?
Vagy Te vagy a különleges fiú életem legjobb bulijából, akivel izzott köztünk a levegő?
Akárhogy is, én érzem, hogy TÉGED kereslek! *rámutat az olvasóra!*
Egyelőre kettő darab játékot tudok, szeretnék bevállalni, ha érdekel a dolog, akkor kérlek egy aprócska ötlettel pm-ben jelentkezz! Smile
Igazából mindenre kapható vagyok, és ha esetleg valami megszokottat keresnél, akkor még a barátaim száma is bővülő félben van. Szóval ne habozz, jelentkezz!

Sokszorosan elkeltem, szóval köszönöm! Smile

A hozzászólást Poppy Wildheart összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-28, 12:29-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 827

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-24, 13:14

Aktív (nem titkos) karaktereim:
- Közülük lehet válogatni, 1-2 plusz játék most belefér nekem, ha érdekel valamelyik karim, Draconak üzizz! -

Név: Draco Malfoy  
Csoport: Mardekár
PB: Tom Felton
Az elmúlt évek során azért minimálisat visszavettem ugyan, hiszen Voldemort halálával teljesen felborult minden. Amit eredetileg gondoltam Dumbledore-ról, hogy sebezhető, és pengeélen táncol, beleértve a kis kedvencét, Pottert, hirtelen lett a semmivé. Rá kellett ébrednem, hogy a rémuralmamat nem meríthetem mostantól ebből. A sarkamra álltam, és új taktikához folyamodtam, mostantól nem fenyegetőzöm azzal, hogy mi lett volna ha, egyszerűen elkezdtem foglalkozni a mágiával, hogy ne függjek másoktól. Nem lettem megkeseredett, ám rájöttem, még inkább szükségem van a társaimra, mint eddig, és nem az agyatlan barmokra, sokkal inkább azokra, akik valódi szövetségesként tekintenek rám. Ettől függetlenül megmaradt a sleppem, a talpnyalóim, de külön tudom választani egyik állatfajt a másiktól. Ha nagyon el akarok érni valamit, hajlamos vagyok a hízelgésre, mindez csupán arra szolgál, hogy a saját céljaimat elérjem, nem azért, mert a másik valóban kedvemre való lenne.

Név: Missy Foster  
Csoport: Griffendél
PB: Diana Agron
Amolyan mindenki kedvenc barátnéje vagyok, és minden ok meg van rá, hogy ezt higgyék rólam. Kiváló hallgatóság vagyok, bárkivel megtalálom a közös hangot. Olyan típus vagyok, aki nem csak, hogy érdeklődő, mindenről megvan a véleményem, hozzá tudok fűzni a dolgokhoz saját, érdemi gondolatokat, hogy a másik úgy érezze, remek beszélgetőtársra talált. Ezzel viszont sokszor azt érem el, hogy míg a legtöbb ember felszínes, én fontosnak tartom a barátaimat, akik ha lányok, legtöbbször túlzottan belém kapaszkodnak, nekem öntik ki minden bánatukat, de nem is ők a gond. A srácokkal született tehetségem van szépen bánni, valahogy mindig is fiús társaságban mozogtam. A túlzott figyelmesség, amit feléjük nyújtok, az ölelések, a magától értetődő érintések, félreérthető gesztusok könnyen elérik, hogy valaki belémszeressen, amit persze észre sem veszek, nem ez a célom. Ha én együtt ebédelek valakivel, az számomra csak egy ebéd, egy jó kis beszélgetés, de a srác bizonyos, hogy randiként fogja fel, aztán ő sem érti, hogy miért nem történik semmi, és én sem, hogy miért kéne történnie valaminek. A szüleim miatt van egy állandó megfelelési kényszerem, ez lehet az oka, hogy inkább elméleti, mintsem gyakorlati ember vagyok, mert ha már sokan rám figyelnek, könnyen elönt a lámpaláz.  

Név: Chance Maverick  
Csoport: Hugrabug
PB: Garret Hedlund
Vidám, lelőhetetlen. Az iskola mókamestere, néha még a Weasley ikerpároson is túltesz, ha nem is csínytevésben, mulattatásban. Amolyan mindenki barátja tipus, aki akkor is feldobja a napodat, ha a kiskutyád vízbefojtotta magát. A sors iróniája, hogy amilyen jókedvűnek, fesztelennek tűnik, igazi barátai nincsenek. Talán pont azért, mert senki nem venné komolyan, hogy még a zord témáknál is rózsacsokrot dobál ki az ingujjából, vagy a régmúlt kviddicsmeccseiről sztorizgat.  

Név: Nicolas McCaine  
Csoport: Griffendél
PB: Chace Crawford
Ki is vagyok én? Valójában egy nagyon is egyszerű, puritán lélek, aki már többször megjárta a pokol lesötétebb bugyrait, hogy aztán törésekkel ugyan az auráján, de ismét a felszínre tudjon kerülni. A megannyi baljós árnyék között én magam is elbuktam, és korántsem vagyok az, aki viselkedésével, fellépésével példát mutathatna. Az eredeti jellemem ugyan egy finom, magabiztos alaké, ám mára sokkal inkább erőt vesz rajtam a szarkazmus, az örök kétkedés, és időnként az önsajnálat is. Keresem azt az utat, amellyel vissza tudok találni önmagamhoz, gyermekkori énemhez, ám vannak sebhelyek, amelyek már sosem gyógyulnak. Tökéletesen elegem van már a jó és gonosz örök harcából, a semleges az út az enyém. Esther halálával rájöttem, felesleges állandóan azon őrködöm, hogy a törékeny egyensúly, ne bomoljon meg, túl kis porszem vagyok én már. Vesztenivalóm nincsen, a testvéreimre vigyázok, amíg csak tudok.

Név: Connor Sanders  
Csoport: Tanár
PB: Milo Ventimiglia
Amolyan rossz útra tért, majd megváltásért senyvedő gonosznak mondanám magam. Túl késő volt ahhoz, hogy ráébredjen, az ikerhugomnak, Constance-nak volt igazam. Benne sokkal több jóság volt, míg bennem meg egy nagy adag hatalomvágyás. Ő fura módon mindig kiállt értem, míg én amellett kardoskodtam, hogy csak nekem lehet igazam. Most már nem számít ez. Sosem voltam annyira fontos a Sötét nagyúrnak, hogy megkapjam alkaromra a Sötét Jegyet, többet kellett volna bizonyítanom. Amióta mindent átértékeltem Dumbledore szolgáltatában, megtört ember vagyok, aki megpróbál mindent újra kezdeni. Egyértelmű, hogy a lelkem most már az öreg varázslóé, aki jót tett velem, megérdemli, hogy feltétel nélkül az legyek, akinek a hugom is látni akart volna. A sokáig tartó nélkülözésnek köszönhetően hihetetlenül vágyom a társaságra, annyi minden maradt ki az életemből, hogy most akarom pótolni a szenvedélyt. Nem csoda, ha szinte mindenről az jut eszembe, hogy vajon hogyan tudnék magam alá teperni egy belevaló kiscsajt... Tanárként azonban felelősségteljesnek kellene lennem. Kellene, mégis megmaradt az a nagy adag vakmerőségem, ami egykor volt, ezt még a dementorok sem tudták kiírtani.

Név: Jason Tinsdale  
Csoport: Hugrabug
PB: Steven R. McQueen
Megtört jellem, aki tényleg mindent viccel próbál elütni, már amikor nincsen letargiában. Máig sem tudom, hogyan fogok tudni túllépni a történteken, vagy éppen azon, hogyan kezeljem a saját varázshatalmamat, a bennem rejlő fenevadat, vagy éppen azt, hogy mit is kéne kezdenem a lányokkal. Nem tudok én semmit. Őszintén szólva nem tudom, hogy lehetne e még számomra remény, hiszen a szüleimet nem ismerem, a nevelőanyám halott, aki pedig felnevelt, egy mugli fegyház foglya, és ki tudja mikor szabadul ki, hogy engem is elhallgattasson, vagy éppen arra vegyen rá, hogy végleg dobjam el magamtól a szabályokat, és foglaljam el méltó helyemet, az ő oldalán.

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-23, 15:53

A sose lehet tudni elvén alapulva keresek játékostársat. Egy ideje már itt vagyok, de eddig csendben meglapultam, viszont most szívesen feltörnék, akár a talajvíz. Aki játszana velem, dobjon meg egy PM-mel legyen oly jó. Smile
Sheska Thorne
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 33
ϟ Hozzászólások száma : 204

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-23, 14:57

Ex-halálfaló, jelenlegi tanár, igazi kaméleon vállalna játékot, ha esetleg van rá valakinek igénye. Smile Mindegy milyen, majd megbeszéljük a részleteket, ha írsz. ^^

S • T • R • E • N • G • H • T
P • O • W • E • R

A • N • D

Darius J. Harrington
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 102

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-21, 18:42

Mivel felszabadult egy kis időm, úgy gondoltam belevágnék még egy- két játékba. Lehet sima ismerkedős is, de ha valami különlegesebb dolgot forgatsz a fejedben, természetesen abban is benne vagyok, ha úgy véled illenék az elképzeléshez.

Azt hiszem ennyi... szóval ha játszanál írj. Very Happy
Solomon R. Preston
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 45
ϟ Hozzászólások száma : 52

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-21, 18:39

Csak egy futó értetlenkedő kérdés. Razz Miért nem írtok rá másokra, akik írtak lejjebb a játékkeresőbe? Ha mindenki várja, hogy a sült galamb repkedjen a szájba, akkor nem fog. ^^ De persze nekem nyolc. Smile

Ezért nem beszélek
sokat.

Mindig kimondom,
amit gondolok.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-21, 18:31

S.O.S!
Tekintettel arra, hogy egy szálam befagyott, kétségbeesetten keresek pajtit valamiféle játékra. A lányok utálhatnak, a fiúk... nos, az rájuk bízva. ^^
Kviddiccsel kapcsolatban szívesen játszom, akár edzést, akár valami elvakult kviddics rajongó áldozata is örömmel leszek, sőt, ellenlábasok megdobálhatnak paradicsommal, vagy bármi.
Olyan is jöhet, aki esetleg ártani szeretne ilyen-olyan módon szende szöszkémnek, szeretem, ha szenvednek a karaktereim. Very Happy
Meg lehet vádolni akár olyasmivel is, hogy valakinek a barátja nem úgy nézett rám, mint kellett volna, szeretem a cicaharcot is, de ha valakinek világmegváltó ötlete van, akkor ne habozzon!

Légyszi, légyszi!
*.*

Bár senki sem jelentkezett, de rácsipogtam másra, úgyhogy tárgytalan. ^^

A hozzászólást Eileen Cavanaugh összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-25, 22:15-kor.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-20, 20:55

Halihó Very Happy

Úgy döntöttem, hogy még egy játékot szívesen bevállalnék (kérlek mondja valaki, hogy nem vagyok normális... xD) akárkivel, akárhol, akármit Very Happy
akár együtt meg is szívathatunk valakit (njk karit persze... xD), vagy menjünk el sütizni és beszéljük ki a suli kviddics csapatát (ezt egy hölgyeménynek ajánlanám, de ha pasi létedre tudsz áradozni a kviddicsező srácokról, akkor jöhetsz xD)
de ezek csak béna ötletek, biztos vagyok benne, hogy tudunk összehozni jobbat is Wink
na ki jön? joooeg

-A veryhappy

A hozzászólást Anne Newsome összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-29, 11:55-kor.
Dorothy Bedingfield
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-20, 17:25

Egy kis Roxmortsi kincsvadászatra csábítanék egy főt, akinek esetleg van kedve. ^^ Úgymond közös meséléssel, szóval akkor írj, ha nem azt várod tőlem, hogy én vigyem végig az egész szálat és én generáljak minden helyzetet, hanem lehetőség szerint te is aktívan részt tudsz venni a játékban. Smile
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-19, 22:20

Sziasztok! ^^

Én is megérkeztem és játszanék de nagyon *-* Idősebbek, fiatalabbak, csajok, pasik... Akárki jöhet, semmi kikötésem, csak esetleg annyi, hogy ne ismerkedőset, ha mégis azt szeretnél, akkor legalább ne legyen unalmas veryhappy

csóközön,
-M

sokszorosan elkeltem joooeg

A hozzászólást Marietta Edgecombe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-20, 18:13-kor.
Charlene Carols
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 239

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-18, 18:26

@Charlene Carols írta:
Célzatosan keresnék játékostársat, még hozzá azt a személyt, aki megtalálta az előcsarnokban hagyott gördeszkámat. ^^ Jellegzetes lányos díszítése van, rajta a Hugrabug címere és a monogramom, ami alapján meg tud keresni. Smile

Hát senki se találta meg a drága kis gördeszkááámaaat? sirdogalos

Csak meg lesz. ^^

Ha valaki nagy hegyet akar megmászni,
ne törődjön a vakondtúrásokkal.
Nagy célhoz nagy szív kell.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-18, 14:52

Üdvözletem!

Most, hogy elfogadtak, szeretnék belekezdeni a játékba eme csöppet sem kedves vadmacskámmal! Maximum két szálat szívesen bevállalnék vele, de tényleg nem lehet pozitív dolgokra számítani tőle, szóval olyanok ne jelentkezzenek, akiknek törékeny a lelkivilága, ha csak nem szeretné, hogy összetörjem! ^^

Emmalyn

A hozzászólást Emmalyn Barlow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-25, 21:42-kor.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-18, 01:29

Üdv!

Alapos megfontolást követően arra jutottam, még 1, max 2 szál beleférne, így vállalkozó szelleműeket várok szeretettel egy kis játékra, elsősorban Roxforton belüli helyszínnel. >)
No, hajrá, várom a leggyorsabb jelentkezőt a lehetőséggel! Very Happy
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-16, 19:33

Ha valamelyik játékomat lejátszottam szívesen játszok másokkal is! Smile Bátran jelentkezzetek üziben! Very Happy Annyit elárulok velem izgalmas lesz a játéka az biztos! Wink
Charlene Carols
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-16, 16:03

Célzatosan keresnék játékostársat, még hozzá azt a személyt, aki megtalálta az előcsarnokban hagyott gördeszkámat. ^^ Jellegzetes lányos díszítése van, rajta a Hugrabug címere és a monogramom, ami alapján meg tud keresni. Smile

Cosette Morgenstern
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 136

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-14, 19:06

Teszek még egy próbát. ^^ Kentaurok nevelte tolvaj keres játszótársat a birtok területére, lévén a Tiltott rengetegben lakik. Smile

Ezúttal siker, köszönöm. ^^

Két világ között elveszhetsz félúton.
Nora Hart
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 12

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-14, 11:03

Hali mindenki,

én is bedobnám magamat játékra, ha lehet az ismerkedőset félretenném, bármi másban szívesen bennevagyok. Írjatok nyugodtan!:3
Quinn Henderson
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 68

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-13, 21:47

Sokakkal már játszom, meg ált. én írok rá mindenkire, szóóóval bedobom ide a kis nyomorultat egy játék erejéig. ^^

Mi magunk sosem, csak az változik,
akinek hisszük magunkat.

A hozzászólást Quinn Henderson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-18, 15:50-kor.
Astrid McCallie
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 453

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-13, 21:13

Bevállalnék még 1 játékot, remélem, hogy lesz jelentkező. Smile Többet most egyelőre nem merek, de aztán utána majd meglátjuk. Smile Tehát aki a leggyorsabb visz, már ha valakinek kellek. Very Happy
Up.: olyan játékos jelentkezzen, akivel a Roxfortban tudunk majd játszani. Smile

Találtam magamnak játékostársat. Smile

A hozzászólást Astrid McCaine összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-13, 22:16-kor.
Ruth Amesbury
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 228

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-13, 20:59

Tanárt keresek, a válogatás jogát nem tartom fenn, bármit szívesen tanulok (úgy se fog menni :Đ)
Lehetsz rendes roxfortos tanár, tanárjelölt, vagy akár diák, aki korrepetálna.

Aki kedvet kapott, küldjön egy rivallót Very Happy

Két rivalló is érkezett, úgyhogy nagy a boldogság ^^ Lezárom a hirdetést.

A hozzászólást Ruth Amesbury összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-14, 21:57-kor.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-12, 17:50

BElevetném magam a játékba nagyon szívesen ,majdnem mindegy kivel, meglévő ismeretségeket könnyebben veszek, de ha nagyon kell az ismerkedős játékoktól sem riadok el. Smile küldj egy baglyot, és csapjunk bele:))
Charlene Carols
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-12, 09:01

Akadt, akire már ráírtam, de azért bedobom magam, hogy esetleg van-e valakinek még kedve egy kissé hiperaktív hugrabugoshoz. ^^

Fleur.Delacour
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 12

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-11, 14:48

Bonjour!

Játékostársat keresek én is. Az ismerkedős játékok is jöhetnek, bár Fleur valószínűleg nem a legjobb választás az ilyesmire, mivel büszke természete sokakat elriaszt. Szóval inkább egy már meglévő ismeretség fonalát göngyölíteném tovább, Weasley-k és egyéb canon karakterek jelentkezését is nagyon-nagy várom!

Egyeztessünk PM-ben!
Au revoir.

Keith Waldemard
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 134

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-11, 12:35

Halihó! Smile
Egy mesterkélt Mardekáros szépfiú szeretne játszótársat találni. jelentkezni csak bátran! Very Happy
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2014-10-10, 21:42

Aloha!
No, ideje, hogy én is behajintsam magam a közösbe, elsősorban Roxforti helyszínnel. Smile

A hozzászólást Perselus Piton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-14, 01:53-kor.
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!

Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
16 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Similar topics

+

Similar topics

-
» Kiképzőterep
» Shirou Tavara
» Élmények, avagy az események egy kislány és egy sárkány szemszögéből
» Sera & Alexander ~ Egy eltitkolt szerelem.