ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 10:42-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-17, 19:39
Cheon Seung-ah


2024-04-16, 21:37
Talisha Smallwood


2024-04-16, 20:43
Seraphine McCaine


2024-04-16, 20:14
Galen Herbs


2024-04-16, 13:01
Julia Z. Troops


2024-04-16, 06:59
Vladimir Mantov


2024-04-15, 21:48
Megan Smith


2024-04-15, 21:38
Megan Smith


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Játssz velem! - Page 16 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 16 I_voting_barJátssz velem! - Page 16 I_vote_rcap 
Megan Smith
Játssz velem! - Page 16 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 16 I_voting_barJátssz velem! - Page 16 I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Játssz velem! - Page 16 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 16 I_voting_barJátssz velem! - Page 16 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Játssz velem! - Page 16 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 16 I_voting_barJátssz velem! - Page 16 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Játssz velem! - Page 16 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 16 I_voting_barJátssz velem! - Page 16 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Játssz velem! - Page 16 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 16 I_voting_barJátssz velem! - Page 16 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Játssz velem! - Page 16 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 16 I_voting_barJátssz velem! - Page 16 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Játssz velem! - Page 16 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 16 I_voting_barJátssz velem! - Page 16 I_vote_rcap 
Rhys Murdoch
Játssz velem! - Page 16 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 16 I_voting_barJátssz velem! - Page 16 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Játssz velem! - Page 16 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 16 I_voting_barJátssz velem! - Page 16 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70634 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Alexis Treyforne
Reveal your secrets
Alexis Treyforne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2015-01-13, 20:40


Helloo all!

Keresnék játszópajtit valamire. Nem baj ha izgi, nem baj ha pikáns, nem baj ha ordibálós...
Bármire nyitott vagyok!
Vissza az elejére Go down
Sybella Balston
Reveal your secrets
Sybella Balston
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2015-01-12, 20:23


varázshasználók - mindenki aki belefér -, esetleges varázslények -a drága hippogriff és társai ha vannak - ex-halálfalók társaságát keresem, kölcsönös bizalmatlanság céljából. Offtime, aktívan max. napi egy reagos váltásban.




A két legfontosabb nap az életedben: a nap amikor megszületsz, és a nap, amikor megtudod, miért.





Vissza az elejére Go down
Mandy Brocklehurst
Reveal your secrets
Mandy Brocklehurst
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2015-01-11, 15:51


Halihó! bounce Játékostársam keresem. albino  Te is? Embarassed Akkor találj rám pm-ben és dugjuk össze a fejünk, hogy mit játszunk! jessz



Különbözöm, tehát vagyok!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2015-01-08, 16:23


Szép napot! Smile Keresem első játszótársamat, kit nem feszélyez egy olyan boszorkány társasága, ki nemrég csöppent vissza ebbe a világba. A téma az ismerkedéstől kezdve bármi lehetséges Smile Ha kedved szottyan hozzám, dobj meg egy pm-mel Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2015-01-06, 15:36


Hali Very Happy
Szívesen belekezdenék első játékomba itt, szóval akinek kedve van hozzá nyugodtan írjon rám :3 De előre szólok, hogy sokszor csak két naponként tudok írni, persze ha van szabadidőm akkor azonnal írok választ.
biglove
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2015-01-03, 22:17


Egy skizofrén keresi istentelenül bátor játszópajtiját, aki elvinné egy körre.
Preferálom a rapidfire vagyis rövid, gyorstüzeléses játékokat.
Ha érdekellek, vágj hozzám téglát, egy doboz Zyprexa-t vagy molotov-koktélt akár.
Csókmáz fedjen benneteket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2015-01-03, 12:11


Egyelőre egy plusz játékot vállalnék be, mivel nem tudom megjósolni, hogy mennyire fog leszívni a suli(lefogadom hogy eléggé) és egyéb teendőim, preferálnám a rövid hsz-es játékot, biztos, ami biztos alapon Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-30, 22:36


Bármilyen jellegű játékban benne vagyok! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-30, 20:25


Január 9-től február elejéig aktív játékkal hirdetném meg magam, akármire vevő vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-30, 17:06


Sziasztok! Very Happy

Kiadó az első játékom akárkinek. Very Happy
Lehet ismerkedős szimplán, vagy bármi más. Szívesen várom a tolongásotokat.
Kaja robbantgató, humoros, vicces ember vár Very Happy
Bármire vállalkozom Very Happy
Vissza az elejére Go down
Viridiana K. Gwinston
Reveal your secrets
Viridiana K. Gwinston
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-30, 16:55


Halihó! Very Happy

Botránykedvelő, forrófejű, cuki griffendéles csajszi eladó! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-30, 15:57


Hejhó!

Az előttem írók sanda gyanúm szerint már leltek maguknak játékostársa(ka)t - persze, amennyiben nem: várom a cáfoló postabaglyot! Friss pirosként és újként szívesen belevetném magam a játékba, megmártóznék a hangulatába. Konkrét tervezettel nem rendelkezem bánatomra, de remekül építkezem morzsákból, nem maradok lusta ötletelőtárs, griffendéles becsszóra! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-29, 16:11


Szép napot Varázsvilág!

Mint frissen átvett tanulója a Roxfortnak, kiadó az első játékom...akárkinek.
Lehet ismerkedős szimplán...de akár össze is keverhettek az itt tanuló ikertesómmal, akivel nem tudunk egymás létezéséről is.
Báármire nyitott vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Assar Jarle
Reveal your secrets
Assar Jarle
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-28, 21:22


Játszanék ex-halálfalóval, akár auror irányultságú varázshasználóval vagy elvetemült mardekárossal Very Happy Vagy bárki mással, aki szeretne.

Egyelőre elkeltem.




Egy vezetőnek nem bábukra van szüksége, hanem emberekre.


A hozzászólást Assar Jarle összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-12-30, 18:37-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-26, 20:47


'Napot! - mondanám, és mondani is fogom az óráimon is. Vagy nem szólok, csak átkozok...
Szeretettel és átkokkal várom a kedves felsőoktatásban részt vevőket az óráimon! Ha aurornak szeretnél tanulni, akkor engem nem úszol meg, így ha nem vagyok szimpi, akkor vagy befogod, vagy... A másikat nem ecsetelném.
Diákjaim mellett bárki mással szívesen összefutok, ha vágyik egy alapvetően bunkó férfira, aki szereti az egy éjszakás kalandokat.
Bár igazság szerint bármi másra is kapható vagyok. Szóval...
A bagoly tudja, hol talál Wink

Egy időre elkeltem, ha valaki nagyon vágyik rám (Very Happy), akkor listára felkerülhet, és ha megy ki játék, akkor kezdhetünk Smile


A hozzászólást Leonardo R. Davis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-10, 19:41-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-23, 17:36


Sziasztok! Smile  Áruba bocsátanám a karim játékait, hogy legyen valami élete, ne csak a keresettjei után sóvárogjon *kiskutya szemekkel néz az olvasóra, majd septiben megrázza a fejét, hogy nem gonoszságnak, csak kérésnek szánta. Egy-két játék jól jönne, de lehetőleg olyan fajtából, ahol nem szerencsétlen karim vérontása, megölése a cél (egyelőre). Így várnék pár emberkét, akivel megejthető volna az első pár játék. Very Happy
Egyelőre várnám a sült galambot, hogy jöjjön valaki a hirdetésre. És egy baglyot, küldjetek már hozzám, ha igen! Köszönöm Very Happy

Igen, megvolna az a pár játékos, meg közben megérkezett egy keresettem is, szóval: köszönöm! Very Happy


A hozzászólást Bernadette Darcy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-12-28, 11:48-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily S. Caster
Reveal your secrets
Lily S. Caster
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-22, 00:13


Mivel szünet jön, ergo több időm is lesz és lenne kedvem még egy-két játékra (de többre nem, mert az már tényleg sok lenne Smile ). Szóval akinek lenne kedve egy ismerkedős/előzményes/barátkozós/összeveszős vagy igazából bármilyen játékra az dobjon meg egy PM-mel Very Happy



Amíg azt teszed, amit jónak látsz,
addig nem érhet téged kudarc
Vissza az elejére Go down
Eric Carpenter
Reveal your secrets
Eric Carpenter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-21, 13:21


Ismét én! Very Happy Még egy játékot szívesen vállalnék a fiúcskámmal, tehát ha valakinek van kedve, dobjon Astrid karimnak egy PM-et. Wink Very Happy És nem kell félni, nem harapok! Very Happy

Elkeltem, köszönöm! Wink


A hozzászólást Eric Carpenter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-12-23, 11:18-kor.
Vissza az elejére Go down
Eric Carpenter
Reveal your secrets
Eric Carpenter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-14, 20:18


Még egy játékot szívesen vállalnék, a karakterek közötti viszonyt pedig PM-ben egyeztethetjük majd. Smile Hogyha tehát van kedved Eric-hez, jelezd face-en vagy PM-ben Astridnak. Smile Mindenképpen a lánykámnak írj üzit, mert vele vagyok ált. belépve és Eric-nél nem biztos, hogy észreveszem, ha írsz...

Akadt játszótárs. Smile
Vissza az elejére Go down
Sienna Morgan
Reveal your secrets
Sienna Morgan
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Játékostársat   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-10, 00:35


Sziasztok! Keresnék a kissé zárkózottabb magam mellé bármiféle játékostársat akár tanár, diák, ismerős, bármi. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Agnese Yermouth
Reveal your secrets
Agnese Yermouth
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-07, 15:38


Eladó az első (sok) játékom Smile
Lehetsz diák, tanár, varázshasználó, ex-halálfaló, bárki, ketten vagy többen, Roxforton belül és kívül, vidám, szomorú, dühös, veszélyes vagy "bagatell" játék egyaránt jöhet Smile


Köszönöm a három fess fiatalembernek a vállalkozó szellemet Very Happy


A hozzászólást Agnese Yermouth összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-12-27, 12:08-kor.
Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-07, 08:49


*Homlokon csapja magát néhányszor.* Hülye, hülye, hülye. Smile (bocsi)
Majd elfelejtettem, de talán még nem késő. Szobatársakat keresek, olyanokat akikkel kibeszélnénk a fiúkat (főleg Gerardot Smile) csajos este, manikűr, pedikűr, fodrászat és ami még belefér és azon is túl. Akiket megemlíthetnék más játékaim során, büszkén, hogy igen, ők az én szobatársaim és esetleg barátnőim. Akikkel együtt játszhatnék a szobában, klubhelyiségben néha vagy gyakran, igény szerint. Olyat is szívesen várok aki nem kifejezetten kedvel, csak legyen egy kis élet a közös szobában. Smile

PM Smile Köszi
Lavender


A hozzászólást Lavender Brown összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-12-09, 08:45-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-07, 01:26


Nicolas McCaine írta:
Hugaim, (Astrid, Lioneah, Sarah)

Gondoltam bevetnék egy kis karácsonyi ünneplést, otthon nálunk a saját kastélyban, tehát nem bálozósat. Van rá igény? Kérlek, hogy mondjuk 2 napon belül (hétfő estig) jelezzetek itt, hogy legyen, ne legyen. Nem sértődöm meg, ha nem^^
Tempóban nem vagyok egy szaladós, ahogy sikerül, tőletek is függ.
Részemről is mehet, hasonló mint Astrid, köv két hétben kb a nem létezem és a talán véletlenül esetleg határán ingázom, utána biztosabban lehet velem kalkulálni, de ha nem rohanunk tempóban, akkor hajrá, támogatom az indítványt. Smile

[Sarah]
Vissza az elejére Go down
Astrid McCallie
Reveal your secrets
Astrid McCallie
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-06, 23:44


Nicolas McCaine írta:
Hugaim, (Astrid, Lioneah, Sarah)

Gondoltam bevetnék egy kis karácsonyi ünneplést, otthon nálunk a saját kastélyban, tehát nem bálozósat. Van rá igény? Kérlek, hogy mondjuk 2 napon belül (hétfő estig) jelezzetek itt, hogy legyen, ne legyen. Nem sértődöm meg, ha nem^^
Tempóban nem vagyok egy szaladós, ahogy sikerül, tőletek is függ.

Júj, nagyon szívesen, természetesen benne vagyok, úgyis imádok veletek játszani! Very Happy Razz Viszont a köv. két hét nekem még elég nehéz lesz a ZH-k, vizsgák miatt, de utána már vagyok normálisan, addig meg igyekezni fogok a reagokkal. Very Happy
Liot pedig Astrid mindenhogyan szereti, szúrós jellem ide vagy oda. Razz
Vissza az elejére Go down
Lioneah McCaine
Reveal your secrets
Lioneah McCaine
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty2014-12-06, 23:18


Nicolas McCaine írta:
Hugaim, (Astrid, Lioneah, Sarah)

Gondoltam bevetnék egy kis karácsonyi ünneplést, otthon nálunk a saját kastélyban, tehát nem bálozósat. Van rá igény? Kérlek, hogy mondjuk 2 napon belül (hétfő estig) jelezzetek itt, hogy legyen, ne legyen. Nem sértődöm meg, ha nem^^
Tempóban nem vagyok egy szaladós, ahogy sikerül, tőletek is függ.

Én amúgy is írtam ide a játékkeresőbe nem rég és a kutyát sem érdekelt, szóval szabad vagyok, mint a madár, de természetesen a kissé szúrós jellememet nem hagyom a suliban, arra számítani kell. Razz



mert amit akar,
a lélek árán veszi meg.
 
Indulat ellen harcolni
nehéz,

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 16 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
16 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: