Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Hiányzásnapló
  Today at 19:20
Nancy Lukey

ϟ Farkasálmok
  Today at 09:33
Sidney Smallwood

ϟ Stansson & Cody
  Today at 02:03
Cody Armstrong

ϟ Tower
  Yesterday at 20:56
Cody Armstrong
A hónap posztolói
Luna Lovegood

Nox Djarum

Sidney Smallwood

Cody Armstrong

Nancy Lukey

Gina Accipiter

Armand Stansson

Janette Troops

Dane Seoras

Ginny Weasley

Statisztika

Összesen 590 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Daphne Greengrass

Jelenleg összesen 39305 hozzászólás olvasható. in 3497 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 827

TémanyitásTárgy: Játssz velem! 2014-09-24, 19:51

First topic message reminder :

Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Caitlyn Brooks
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 55

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-11-26, 18:07

Ismét bedobom magam, mert felszabadult egy játékom. Szóval ha valaki lát bennem bármi fantáziát, nyugodtan írjon Smile biglove
Felhasználó profiljának megtekintése
Liana Conrad
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 42

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-11-22, 20:48

Pár játékra még elrabolható vagyok. Lehet hogy hét közben egy kicsit lassú leszek, de ha ez nem zavar, akkor nyugodtan dobj meg egy üzivel és megbeszéljük ^^ nagyszemu

Háromszorosan elkeltem. joooeg
Cyra Frostmere
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 48

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-11-17, 02:08

1-2 játékot még be tudnék vállalni, főképp a suli területén, ha netán valaki ragaszkodik máshoz, nyugodtan írja. Smile Addig is lehet pötyögni nekem, ha valaki kedvet kapna egy kissé naív, de normális leányzóhoz. nagyszemu

Nothing burns like the cold.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-11-16, 18:20

Kicsit több szabadidőm akadt, ezért örömmel vetném bele magam néhány játékba. Aki esetleg az előtörténet alapján szimpatizálna Etienne-nel, azt örömmel várom játékra, privát üzenetben elérhető vagyok. Very Happy

Háromszorosan elkeltem, amint több időm lesz, betámadom még a keresőt. Wink

A hozzászólást Etienne Morel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-11-18, 10:48-kor.
Karen Nott
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 189

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-11-16, 16:16

Hali! Smile

Úgy néz ki, felszabadult néhány játékom, szóval a kisasszonnyal szeretnék vállalni 1-2 szálat. A gyorsaságom... Hát igen változó, legfeljebb 2 héten belül azért igyekszem mindenkinek válaszolni. A hsz-eim hosszúsága... Hát, az is változó, ha valaki nem szereti a hosszabb reagokat, akkor igyekszem tömöríteni a mondanivalómat. Smile A játékaim minősége... Hát, akkor arra referenciaként ott vannak az eddigi reagjaim. Very Happy

Szóval, ha valaki bevállalná ezt a szeszélyes nőszemélyt, akkor bátran dobjon meg egy pm-mel. Wink

The world will regret our relationship.

Castiel Horan
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 151

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-11-11, 23:15

Hali!

Egy játékot még tudnék vinni, ha van rám igény. Very Happy Sztoriötletek is jöhetnek, amennyiben valaki szeretne, úgyhogy hajrá.

Elkeltem. Very Happy

Look up and get lost.

Vic Carthya
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 23

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-11-08, 09:05

1+1+1=3 szóval jelenleg ennyi játékot tudnék bevállalni Very Happy Bárkivel nagyon szíves játszok és bármilyen játékra fogékony vagyok Smile Szóval ha egy vicces, vagy esetleg éppen egy ijesztő sráccal szeretnél játszani dobj nekem egy pm-et Very Happy
Cho Chang
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 221

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-11-07, 20:03

Már jó sok kudarcba fulladt játék van a hátam mögött, szóóóóval vevő lennék 1-2 játékra még az előtt, hogy Cho nyomtalanul eltűnt. Very Happy Bárki jöhet, bármiféle, csak valami tartós kapcsolat legyen, hogy ne menjen el szegény karitól a kedvem, szóval valaki szánjon meg. sirdogalos

A hírnév illanó,
a népszerűség véletlen.

Amiya Dagger
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 72

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-11-07, 11:36

no ones hero,
When you own the world you're always home
Egyetlen játék kapacitására még terhelhető vagyok. Nemtől, osztálytól és tematikától függetlenül. Csak egy PM az ára!
Tárgytalan!

Stones and bones; snow and frost.
Seeds and beans and polliwogs.
Paths and twigs, assorted kisses,
We all who know who she misses!

A hozzászólást Amiya Dagger összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-11-14, 15:51-kor.
Sirius.Black3
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 40
ϟ Hozzászólások száma : 13

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-11-01, 13:50

Sziasztok!

A meglévő mellé én is bevállalnék egy, esetleg két játékot még. Kikötésem nincs, annyi csak, hogy nem vagyok kifejezetten gyors, szóval az jelentkezzen, aki nem bánja, hogy hetente maximum egy reagot tudok írni. Ötletem egyelőre nincs, ha neked van, annak örülök, ha nem, akkor ketten majd kiötlünk valamit. Smile

Egyelőre elkeltem. *-*
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-10-31, 20:48

keresem játszótársam, akit nem zavar túlzottan, hogyha lassan válaszolok neki! ez az elsődleges szempont, azonban fontos leszögeznem, hogy a karakterem eléggé introvertált, magába forduló, inkább valami lassabb lefolyású játékot szeretnék. ötleteim vannak, de nyilván kettőnktől függ, hogy mit hozunk össze. jelentkezni természetesen üzenetben, várom nagyon*-*

úgy tűnik el is keltem, többszörösen is *-*
Shannon Weinberg
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 28
ϟ Hozzászólások száma : 31

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-10-24, 22:36

Egy, még egy játékot tudok vállalni! ^^ Bármire fogékony vagyok, na jó... Talán a real time-ra nem, viszont ezen kívül, bármikor, bárkivel, bárhol, bármit, és nagyon szívesen. :3 Szóval, akit nem ijesztett el a pofim, nyugodtan dobjon egy PM-et :3
Assar Jarle
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 36
ϟ Hozzászólások száma : 98

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-10-23, 09:28

Póba cseresznye, először egy hosszú lépést kérek mindenkinek Smile
Ha szereted a gonoszt és elmúltál 18, akkor itt a helyed. Esetlegesen keresek egy diákot, aki lenne a tanítványom, de ha ez nem tetszik, akkor bármilyen másik játékra is fogékony vagyok. Maximum 1- 2 játékot tudok vinni.

Nagy buli lesz! Átélheted milyen érzés, az ha te vagy az, akinek a gyengébbek minden szavára ugranak! De minek jártatom a számat, mert úgysem mersz lépni!

Köszöntem Assar

Egy vezetőnek nem bábukra van szüksége, hanem emberekre.
Gerard Warrington
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 288

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-10-21, 10:15

Teszek egy próbát, hátha Smile Játszanék, mert Gerry-vel nem nagyon van szerteágazó sztorim, és szívesen bővülnék. Ha szimpinek találod a karit, vagy utálni akarnád, akkor Draco-nak PM! Smile Merthogy Gerry-vel ritkábban lépek be Smile

Az angyalunkat
S nem mi választjuk!

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-10-14, 19:33

*Miss Gossip színre lép*
Drágaszágoook, lenne egy olyan bátor jelentkező, aki bevállalna egy játékra, mely után nem garantálom, hogy az emberek nem tudnak meg mindent rólad... Kicsit pletykás vagyok, de ez ne akadályozzon meg semmiben, gyere és játszunk.
*Kissé béna szöveg után lelép, és várja a jelentkezőket.*
Anton Blake
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 13

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-10-10, 11:28

Sziasztok Smile
Én is szeretnék egy bátor jelentkezőt, aki játszana velem *nagyon cuki kiskutya szemekkel néz.*

A hozzászólást Anton Blake összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-10-23, 18:06-kor.
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 154

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-10-06, 20:58

Ha ma már egyszer szerencsém volt, hátha lesz megint. Very Happy Van egy játékötletem, amit eddig vagy háromszor kezdtem el játszani, kétszer alkalmatlan partnerekkel, akik nem tudták kezelni a szituációt, egyszer pedig olyannal, aki ritkán írt és végül eltűnt. Az ötlet, sztori részlet a fejemben van már, szeretném csak azért is kijátszani, tehát olyan valakit keresek, aki nem szívódik fel, nem egy hónap alatt ír reagot és tud, szeret eseménydús játékot is játszani, amiben akár ő maga is tud bemesélni eseményeket, hogy ketten alakíthassuk a sztorit. Előzmény itt olvasható: http://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t1240-jeremiah-kylie#16178
Az alapból sokat még nem hoztunk ki, sőt kb. semmit, de itt megleshető a karim pl. szóval akit érdekel vágjon hozzám egy pm-et, de ne nagyon erősen. Very Happy

Ui.: Egyébként nem harapok, még ha úgy is tűnne a kiírásból. Very Happy Egy olyan heti egy hsz nekem simán még belefér, én is átlag 4-5 naponta írok átlag esetben, és a rendkívül rossz játék szint nálam az, amikor a másik reagálni sem tud az előtte lévő hszére, vagy tíz mondatot dob oda, csak hogy kevésbé legyek ijesztő. Razz

Siker! bounce cheers

együtt újra egész lehet.

Két megtört lélek

A hozzászólást Kylie Aria Bryson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-10-12, 10:15-kor.
Charlene Carols
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 239

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-10-06, 09:48

90%-ban mindig én írok rá másra, szóval most kivételesen megpróbálkozom itt. ^^ Egy db játékot keresek, lehetőleg akár olyat, amivel valamiféle baráti szinten állhatunk, akár mélyebb jó baráti, legjobb baráti viszony is lehet, mivel a karakter jelenlegi legjobb barátnője fel van szívódva az éterben, ellenben annyi minden történik vele, hogy bőven lenne miről fecsegnie. Very Happy Szóóóval vissza nem térő alkalom, hátha lesz jelentkező, pm jöhet. Smile

Küldetés teljesítve! cheers

Ha valaki nagy hegyet akar megmászni,
ne törődjön a vakondtúrásokkal.
Nagy célhoz nagy szív kell.
Caitlyn Brooks
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 55

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-10-03, 19:22

Pár játékot be tudok vállalni, akárkivel játszom, nyugodtan írjatok rám! lufi biglove
Shirley Harmsworth
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-09-28, 14:48

Én is beállok a sorba és keresek magamnak néhány játszótársat. Very Happy Szóval akinek lenne kedve egy játékhoz, csak dobáljon meg üzivel. nagyszemu
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-09-26, 16:43

Egy lassú lefolyású játékot bevállalnék (reagok száma attól függ, hogy vagyok éppen gépnél, de mobilról is tudok írni, ha úgy alakul). Bárminemű játék szóba jöhet.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-09-20, 18:13

*szép lassan az ajtó elé lépked*
- Kip-kop! *kopog*
- Ki az?
- Hát-hát-hát csak é-é-é-én... Amberly. *dadog zavarában*
- És mit szeretnél Amberly?
- É-é-é-é-én csak egy játszópajtást. Kor, nem és ház független. Nem kell gyorsnak sem lennie, sem lassúnak, bármiben benne vagyok, csak írjanak egy pm-t, ha valakinek lenne kedve velem játszani egyet. *mosolyog, majd elmegy és izgatottan várja a játékra invitáló pm-t*
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-09-19, 22:13

Zizzent, Hugrás, sárvérű... és még mindezt vállalja is... és pont veled szeretne játszani, na?

Légyszi írjon rám valaki, ne kelljen egyesével megfenyegetnem mindenkit ^^ xDDD
Charlene Carols
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 239

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-09-17, 12:59

Pindur-pandurok, olvassatok vissza is, amikor játékostársat kerestek. Smile Elvileg az, aki nem húzta ki a hirdetését még szabad (ha még sem, majd szól, vagy nem szólhat, mert nem húzta ki és akkor nem figyel háh Very Happy), ne tessék csak arra várni, hogy majd a másik rám ír. Vegyetek példát rólam 90 %-ban én írok rá mindenkire, adok át bátorságot, aki kér. Razz

Tehát, ha minden igaz, akkor szabad itt alattam Siegfried, Cedric, Svetlana, Theresa és Vanora is, gabalyodjatok össze, a sült galamb nem repül, az már deglett. Razz

Ha valaki nagy hegyet akar megmászni,
ne törődjön a vakondtúrásokkal.
Nagy célhoz nagy szív kell.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem! 2015-09-17, 11:21

Nagy hirdetőszöveget terveztem ide, de aztán rájöttem, hogy a marketing nagyon távol áll tőlem, így kénytelen vagyok valami szerényebbel beérni Smile
A sötétség, és a hűvös dombok lakója (ez lennék én), várja kedves pajtásait, akik megreformálják őt, és megmutatják neki, hogy milyen szép is a nap Smile (Vagyis játékostársakat keresek bármilyen játékra... de tényleg, bármilyenre, bár talán a gonosz lelkületűeket most nem részesíteném túlzottan előnyben, érthető okokból kifolyólag :3 )

Illetve felkérem régebbi játszótársaim, hogy ne hagyjanak magamra játékunkban (Kivéve Raziel, őt én hagytam tévedésből magára Very Happy ), és nyugodtan felvilágosíthatnak engem, ha valami bajt vettek észre a játékkal, vagy velem kapcsolatban Smile Nem szeretnék tudatlanul elásódni (ez egy szó? ) egy messzi földön Smile
Megértésüket és türelmüket köszönöm (bkv nevében is ._. )
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!

Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
8 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Similar topics

+

Similar topics

-
» Kiképzőterep
» Shirou Tavara
» Élmények, avagy az események egy kislány és egy sárkány szemszögéből
» Sera & Alexander ~ Egy eltitkolt szerelem.