ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-16, 07:15
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Christopher O'Neal I_vote_lcapChristopher O'Neal I_voting_barChristopher O'Neal I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Christopher O'Neal I_vote_lcapChristopher O'Neal I_voting_barChristopher O'Neal I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Christopher O'Neal I_vote_lcapChristopher O'Neal I_voting_barChristopher O'Neal I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Christopher O'Neal I_vote_lcapChristopher O'Neal I_voting_barChristopher O'Neal I_vote_rcap 
Alison Fawley
Christopher O'Neal I_vote_lcapChristopher O'Neal I_voting_barChristopher O'Neal I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Christopher O'Neal I_vote_lcapChristopher O'Neal I_voting_barChristopher O'Neal I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Christopher O'Neal I_vote_lcapChristopher O'Neal I_voting_barChristopher O'Neal I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Christopher O'Neal I_vote_lcapChristopher O'Neal I_voting_barChristopher O'Neal I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Christopher O'Neal I_vote_lcapChristopher O'Neal I_voting_barChristopher O'Neal I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Christopher O'Neal I_vote_lcapChristopher O'Neal I_voting_barChristopher O'Neal I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70739 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Christopher O'Neal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Christopher O'Neal
Reveal your secrets
Christopher O'Neal
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Christopher O'Neal   Christopher O'Neal Empty2014-11-01, 21:36




Christopher O’Neal

[You must be registered and logged in to see this image.]
" A ördög, akit ismersz, még mindig jobb annál az ördögnél, akiről fogalmad sincs."
     
Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Christopher O’Neal
Születési hely és dátum:Wales   1964-December-10
Csoport:Varázshasználó
Patrónus: Holló
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Auror
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő,   Bűbájtan - Kiemelkedő

Jellemed kifejtése

Hideg mint a kő, s talán leheletnyit fagyos, mintha évezredes jég zárná körül szívét, mely felolvaszthatatlan. A humort talán csak messzemenő távlatokból ismerem. Nem egyszer megkaptam már az életben, „Karótnyelt”. Azt hiszem, a kötelesség első helyet foglal el az életemben. Előbb a munka, és csak aztán a pihenés, bár sokan nem képesek elhinni, hogy laza is tudok lenni. Igyekszem minnél megértőbb és tisztelettudóbb lenni a professzorokkal szemben, és elnéző a diákokkal ha arrafelé van dolgom.
Megjelenés

Talán jóképű, talán nem. Talán mogorva ábrázatú talán elgondolkodó. Talán fagyos tekintetű mélykék lélektükröm, talán csak bánatos. Mindenkinek saját magára van bízva. Előszeretettel hordok mugli kabátot, abból is a kedvencem a ballon.  A muglik zseniálisak ezen a téren! Munkaidőben öltönyt hordok, nyakkendővel, talárral. Bár az öltöny talán a mindennapokban is elkísér. Laza viseletet talán még nem is vettem fel soha. Hajam általában hanyag eleganciával helyezkedik el fejemen.

Életed fontosabb állomásai

Kezdhetném úgy is, mint egy átlagos történetet. Megszülettem, felcseperedtem, és minden a lehető legnagyobb rendben zajlott. Ám akkor nem mondanék igazat. Egy meghamisított történet lenne, amiben igazság nem volt, s én nem szeretem a hazugságokat.  Az igaz szó, mindig közelebb állt hozzám.
Sötét téli idő volt, az eget hófelhők szántották által. Már napok óta megállás nélkül szakadt a hó. Anyám félt, hogy majd megfagyom, ebben a hatalmas hidegben miután világra hoz.
Bábát fogadott, a legjobbat a falunkban, s mellette legyen, és ápoljon engem, ha netán ő maga belehalna a szülésbe.
Apám a szomszédos szobában várakozott kalapját tördelve, aggódva értünk. Úgy érzem, akkor és ott, abban az időben, míg meg nem születtem, szeretett engem.
Ám az idő baljós fordulatot vett. Szakadni kezdett a hó, és lassan mindent elborított. Rettenetes hideg lett, s anyám fájdalmai fokozódtak.
Teste ívben megfeszült, s elkezdődött élethalál harca gyermeke, és saját életéért. Rettentően sok vért veszített, s arca hófehérre váltott. Mielőtt testéből kiszállt volna a lélek, karjába emelt, elmosolyodott, nevemen nevezett, homlokon csókolt, s erőtlenül hanyatlott az ágyra. Meghalt, hogy élhessek, hogy talán jobb életem lehessen, mint milyen neki adatott meg hajdanán.
Olyannyira homályos a kép, hogy sok mindenre nem emlékszem belőle. Képek ugranak be, ahogy visszagondolok eltelt, néha teknősként vánszorgó életemre. Ám van mikor a dolgok fordulatot vesznek, s szél szárnyán száguldanak tovább.

Az emlékek meghalványulnak, ám a fájdalmasabb pillanatok örökre megmaradnak. Úgy, mint apám szitkai, melyeket rám szórt. Engem hibáztatott anyám haláláért. Gyilkosnak nevezett. Születésem napja, örök gyásznap marad életemben.
Minden évnek ugyanazon napján vörös rózsát helyeztem sírjára, s leborulva előtte sírtam el bánatom.
Tiszában voltam vele, ha hazamegyek, lassacskán apám nem csak a pincébe fog bezárni. Egy 10 esztendős gyermek még nem képes úgy megvédeni magát, mint egy idősebb. Ütések ezreit viseltem el, hosszas vége érhetelten éveken át, s csak a menekülés adta meg számomra a kiút, és verések nélkül élet igéjét.  Ezt a menekülést az iskola jelentette. Ügyesen helyt álltam, s hamar megmutatkozott tehetségem a Sötét varázslatok kivédése terén. Igaz másban is jó voltam, de nem nevezném magam különlegesnek. Hidegségem, mit az apámtól elszenvedett kínoknak köszönhetően fejlődött ki bennem.
Pusztán az iskola volt az egyetlen olyan hely, ahol az apám nem érhetett el. Ahol olyan rossz dolgok eshettek meg velem, amikkel szemben vissza is vághattam. Legalább is egy ideig.
Az első iskolai szünetben úgy döntöttem, nem tűröm tovább a veréseket, fenyegetőzéseket, hogy megöl egyszer álmomban. Összepakoltam azt a kevéske cuccomat ami megmaradt, és egyetlen emléktárgyamat anyámtól, és megszöktem.
Maradhattam volna a suliban is, és mint sokan mások, én is ott tölthettem volna az „ünnepeket”, de nem akartam.
Nem tudom hány nap telhetett el azóta, hogy elszöktem otthonról, hisz a napok lassan összefolytak bennem, s a hideg bevette magát lelkembe, a bőröm alá. Csak ültem anyám sírja mellett, fejem a fejfára hajtva, miközben próbáltam ébren maradni a fagyos decemberi éjszakában.

Nem tudom mi történt volna velem, ha akkor és ott nem talál rám egy férfi. Első pillantásra mogorvának tűnt, ám időközben kiderült érző szív dobog mellkasában. Elmeséltem neki mindent töviről hegyire, még is min mentem keresztül, s miért tettem azt amit, de még a felét sem mondtam el neki mikor leállított, adott egy forró teát, és otthonába fogadott.
Persze az iskolát végig vittem, s egyre nagyobb érdeklődéssel figyeltem megmentőm, kiről lassanként példaképem vált. Egy Auror!! Egy Auror aki megmentett, és aki olyan sokat foglalkozott velem, s saját apám helyett apámként szeretett. Hamar rádöbbentem mi akarok lenni, és attól kezdve csak annak éltem.
Ám a hidegség, mi lelkembe fagyott, nem tudott felolvadni… mind a mai napig, és így piszkálódó  megjegyzések talán végigkísérnek életem végéig. De ennek még nincs vége.
Most a minisztériumban dolgozom… Auror vagyok.  Minden nap lifttel megyek fel. A lépcsőzéshez nincs kedvem. Minden nap egy sötéthajú nővel kell osztoznom a liften, ki néha olyan szemekkel mered rám… egyszer talán abbahagyja. Egyszer talán rájön ki vagyok, és abbahagyja.

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Christopher O'Neal   Christopher O'Neal Empty2014-11-02, 10:14



Elfogadva!

Egy újabb aurooor! Szegény Solomonom olyan magányos, gyűlnek a mindenféle halálfalók, ő meg nyomul itt védeni a rendet itt egyedül. Na jó nem, de na. Very Happy Nem tudok semmi rosszat se mondani, szomorú sorsod van, de végül csak jóra fordult az életed és ez a lényeg nem igaz? Hivatásod lett és életcélod, és majd kiderül az is, hogy mit akar tőled az a fekete hajú nő. ^^ Nagyon szépen fogalmazol, szóval le a kalappal, egy élmény volt olvasni az ET-det. Nem húzom az időt, szaladhatsz játszani, ha jól láttam már foglalóztál is, szóval uzsgyi! Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ifj. Christopher Malone
» Georgiana & Christopher
» Christopher Graves
» Christopher Graves
» Christopher & Cosette - Hát te ki vagy?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: