ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-30, 10:22
Cody L. Mortimer


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


2024-04-29, 12:19
Abigail Smallwood


2024-04-29, 11:57
Lioneah McCaine


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Christopher Graves I_vote_lcapChristopher Graves I_voting_barChristopher Graves I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Christopher Graves I_vote_lcapChristopher Graves I_voting_barChristopher Graves I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70689 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Christopher Graves

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Christopher Graves   Christopher Graves Empty2018-02-12, 11:15



Christopher Graves
Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca nem ő. Ő az arca mögött van. Láthatatlan.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Megan Smith

Teljes név: Christopher Brian Graves
Születési hely és dátum: Los Angeles, 1982. február 12.
Csoport: Griffendél
Patrónus: Gepárd
Évfolyam (szak): 8. évfolyam, Bestiamester
Képesség: (Látó)
Mágikus adottság: Most érkezett a Roxfortba.
Familiáris: (Vándorsólyom)
Kiemelkedő tudás: Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő, Legendás Lények ismerete - Kiemelkedő
Kihez tartozol: Graves-család

Jellem: Sosem volt problémám azzal, hogy ismerkedjek, beszélgessek az emberekkel, szót emeljek akármilyen témában, nincsen bennem túl sok félsz vagy szégyenlősség. Jobbára kiegyensúlyozott családban nőttem fel, a szüleimmel szuper a kapcsolatom, az ikerhúgommal is elég jóban vagyok, hiszen eléggé nyitott és barátságos srác vagyok. Persze, vannak vitáink, főleg azon, hogy néha kibukik rajtam a védelmező ösztön és nem jönnek be a barátnői, a pasi haverjai meg főleg. Talán bizonyos fokig kalandkedvelőnek is lehet mondani, nem véletlenül akarom belevetni magam a szökött varázslények begyűjtésébe, ahogy kijártam a Bestiamester szakot a Roxfortban, de azért ha a világot kéne megmentenem, nem vetném túl nagy örömmel a feladatba magam.

Kinézet, megjelenés: Los Angeleshez képest eléggé világos a bőröm, bár valószínűleg az Egyesült Királyságban még jobban le fog majd kopni a színem a sok ködben és esőben. Világos szőke, félhosszú hajam van, kedvemtől függ, hogy belövöm és hátrafésülöm, vagy csak hagyom a fenébe, hogy kicsit felkunkorodva üljön a fejemen. Nem vagyok az a divatmániás srác a tökéletesen összeállított szettekkel, inkább megállok a farmer-póló szinten. Viszonylag magas vagyok, bár azt hiszem, hogy a srácoknál ez inkább az átlag az 1,83-mal. Szálkás testalkatom van, nem az a gyúrós-izmos, de azért van bennem erő, kell is ahhoz, hogy a bestiákkal foglalkozhassak.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet:
Szerető családba érkeztem, illetve jobban mondva érkeztünk az ikerhúgommal, Amy-vel. A szüleink mindent megtettek, hogy harmónikus, boldog gyerekkorunk legyen, gondtalanul, ahogy annak lennie kell. Ugyan a családunk kicsi volt, hiszen csak a szüleinket ismertük, ne ez így volt jó. Apám minden kérdést a nagyszüleinkről elutasított, még anyu szüleit se ismertük meg. Azt mondták hogy volt valamilyen összezördülésük, a család másik fele New Yorkban maradt, ők pedig még születésünk előtt költöztek ide, Los Angelesbe, hogy új életet kezdjenek. Én elfogadtam ezt, nem kerestem soha a családunk másik felét, így is tökéletesen teljes volt az életünk. Mind a ketten varázslók voltak, így egy kicsit sem volt meglepő, mikor megjöttek a levelek az Ilvermorny-ból. Mindig is előbb járt a kezem, minthogy átgondoltam volna, hogy mit is csinálok, így nem lepett meg, hogy annak ellenére, hogy nem váltam egy izmos, gyúrós sráccá, még is csak a Wampusba kerültem, a harcosok közé. Kalandos, vidám évek voltak, szereztem néhány havert, kergettem el néhány udvarlót Amy-körül, ameddig elég idős nem lettem ahhoz, hogy abbahagyjam a húgom életébe beleszólogatást. Nem volt a legjobb döntés, mert ahogy levettem róla a kezemet, azonnal közel került egy igazi bajkeverő csajhoz, és mire kettőt pislogtam betonba volt öntve, hogy mától ők a legjobb barátnők. Sose bírtam a lányt, ha volt pasija, ha nem, ahogy a közelembe ért és senki sem figyelt mindig olyan érzésem volt, hogy kikezd velem, márpedig az ilyenek nagyon nem jönnek be. Megtűrtem, mert a húgom azt akarta, de jobb lett volna, ha inkább meg sem ismerik egymást.
Az iskolában sose voltam a legfeltűnőbb egyének között, persze kedveltek, mert jófej voltam meg haverkodós, de igazából elvoltam a saját kis világomban néhány baráttal, meg persze ahogy egyre jobban ráéreztem hogyan kell bánni a varázslényekkel, elkezdtem velük foglalkozni. Igazából jobban lekötött az, hogy megpróbáljam az állatokat idomítatni, minthogy tényleg gondokodjak róluk, de persze a tanár nem hagyta, hogy csak az idomításra koncentráljak, így mindent megtanultam, amit kellett. Átlagos srác voltam, egy átlagos élettel.
Legalább is én szentül hiszem, hogy átlagos srác vagyok.
Egyetlen tragédia, ami megzavarta az életünket, éppen az volt, hogy Amy barátnője, akit én egyáltalán nem kedveltem, gyilkosság áldozata lett. Állítólag a barátja ölte meg, az, aki Amy-hez is nagyon közel állt, Jack, bár pontos információkat nem tudok, hogy mi történt, de azt igen, hogy a húgom teljesen összeomlott a barátnője halálától. Hetekig tartott, míg összeszedte magát, és még mindig nem vagyok benne biztos, hogy túllépett az eseten, főleg, mert a gyilkosnak nyoma veszett. Mondanom sem kell, hogy a védelmező ösztönöm azóta olyan mértékben élesedett, hogy legszívesebben egy percre se hagynám egydül, hiszen ki tudja, hogy az az őrült mikor kerül elő.
Ezért is örültem, amikor a szüleink felvetették, hogy a Roxfortban egyetemi kézések indultak és nagyon jót tenne nekünk a levegőváltozás. Láttam rajtuk, hogy a szívük szakad meg, hogy ilyen távolra megyünk tanulni, de engem a Bestiamester szak hívogatott, Amy-nek pedig tényleg szüksége lehet arra, hogy új életet kezdjen.
És minden itt kezdődik el.





[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Christopher Graves   Christopher Graves Empty2018-02-15, 17:13



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Üdv Herczi! Ja várj ez nem az a story! Very Happy Bár még élő kerülhet Tündérkeresztanyu is. Meg még ki tudja Miféle rokoooon Very Happy
Kellően békés tökéletes és normálisnak mondható az élete, még a tragédiát tekintve is. Egyszerű srác életszagú háttérrel:D
Azt ki kell emelnem, hogy azért a végét olvasva kicsit magamba szálltam, majd megláttam a gifet, és amint az agyam feldolgozta a látottakat, elveszett az ET végének a komoly hangulata és nem tudtam nem vigyorogni! Csúnya dolog, de ez van.
De egyébként nagyon jó lett! Smile
Nem is tartalak fel! Sicc játszani! Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Christopher Graves
» Christopher O'Neal
» ifj. Christopher Malone
» Georgiana & Christopher
» Christopher & Annabelle - Vár a végzet!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Griffendél-
Ugrás: