Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Hermione&Cormac
  Today at 20:58
Cormac McLaggen

A hónap posztolói
Bexley Wildfield

Gina Accipiter

Megan Smith

Cody Armstrong

Corvus Flint

Perselus Piton

Luna Lovegood

Dane Seoras

Winifred Hill

Jade Wilson

Statisztika

Összesen 596 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Andrew Benedict

Jelenleg összesen 34392 hozzászólás olvasható. in 3189 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Majdnem canon karis mese

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1272

TémanyitásTárgy: Re: Majdnem canon karis mese 2017-02-07, 20:02

Hát a január durva volt, februárban is minden második szombaton dolgozom, de csak idejutottam, szóóóval ment a kezdő:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Alapvetően az első 1-2 kör akár szólhat mesélő nélkül is arról, hogy hogyan fognak össze a karik, hogy elmenjenek Londonba utána járni a történteknek. Természetesen nem erőszak a dolog, aki úgy érzi, hogy nem tudj a karakterét "rábeszélni" miért vesz részt az akcióba, azt én sem fogom, szóval ezt egyénien oldja meg mindenki magában, hogy melyik kari elég kalandvágyó stb. Smile
Az első körben még nincs sorrend, onnantól igen, az egy helyszínen tartózkodók számára. Első körben másfél hét körül van az időtök írni, aztán meglátom egyáltalán hányan jönnek és ez ennek fényében módosulhat, több nem lesz, max. csökken egy hétre. Very Happy
Fontos! Nem kell hosszú reagokat írni, pörögjünk inkább. Smile A hozzászólásban a mesélő számára fontos részeket jelöljétek látványosan más színnel.
Mesélő számára fontos rész: Cselekvés főképp és beszéd! Olyasmi, amire reakciót vársz! A "nézelődök és várom a sült galambot" nem a mesélő számára fontos rész, csak, hogy tiszta legyen. Smile

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Majdnem canon karis mese 2016-12-08, 17:03

[You must be registered and logged in to see this link.] írta:
Időhiány miatt nem jelentkeztem, de így, hogy Peti meséje lezajlott és ez a majdnem canon karis mese csak januárban kezdődik, be tudom vállalni. Ha lehet még jelentkezni, akkor megtenném Levenderrel. ha már telített a létszám, hát így jártam Smile

Örülök, hogy jössz. Smile Természetesen, amíg nem kezdjük el a játékot, addig még jelezheti, hogy csatlakozna. Smile

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Lavender Brown
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 531

TémanyitásTárgy: Re: Majdnem canon karis mese 2016-12-08, 06:12

Időhiány miatt nem jelentkeztem, de így, hogy Peti meséje lezajlott és ez a majdnem canon karis mese csak januárban kezdődik, be tudom vállalni. Ha lehet még jelentkezni, akkor megtenném Levenderrel. ha már telített a létszám, hát így jártam Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Felhasználó profiljának megtekintése
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Majdnem canon karis mese 2016-11-04, 16:29

Halihó! No lesz mese, viszont valószínűleg, vagyis biztos januárban kezdem majd csak. Úgy néz ki, legalábbis eléggé azt pedzegetik a meló helyen, hogy decemberig minden szombaton dolgozni kell majd. Most igen, de ált. az adott héten jelentik csak be, de jó eséllyel így lesz, mivel a két ünnep között nem dolgozunk és úgy sejtjük nem akarnak lemaradni a termeléssel. No mindegy, a lényeg, hogy ez így elég húzós mellette itthoni teendők, karácsonyra készülődés, többi játék, Nezás nosztalgia mese. Addig lemegy Peti meséje is és akkor nem ütköznek. Smile

Szóóóval visszatérünk rá januárban, január elején majd megy kezdő hsz és a többi részlet. Smile

Jessamine Findley
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 155

TémanyitásTárgy: Re: Majdnem canon karis mese 2016-11-01, 21:50

Szintén nem canon kari, de szeretnék jelentkezni, Fred révén kapcsolódnék be Smile
Bridget Fairlane
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 40

TémanyitásTárgy: Re: Majdnem canon karis mese 2016-10-22, 21:27

Én is, én is, én is. bounce
Nem canon kari, de Neville kapcsán jelennék meg, ha ez nem probléma. Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]

Shanna Griffin
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 133

TémanyitásTárgy: Re: Majdnem canon karis mese 2016-10-22, 12:43

Akkor hát jelentkezem én is, ellensúlyozni a Griffendél tömeget.

A karakter egy-negyed részt canon. (Lumpsluck nagypapa) És valószínűleg kb. mindenkit már elsős kora óta ismer. : )

Vive la elhanyagolt házak. feher_zaszlo
Hermione Granger
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 141

TémanyitásTárgy: Re: Majdnem canon karis mese 2016-10-16, 12:51

Hermione bevetésre kész Very Happy
Neville Longbottom
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 46

TémanyitásTárgy: Re: Majdnem canon karis mese 2016-10-15, 21:05

Jelen jessz
Fred Weasley
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 256

TémanyitásTárgy: Re: Majdnem canon karis mese 2016-10-14, 21:28

Nem kérdés, hogy jövök, vagyis megyek... hm, ott leszek Very Happy
Ginny Weasley
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 254

TémanyitásTárgy: Re: Majdnem canon karis mese 2016-10-14, 12:58

Ha már az előzőn is Ginnyvel voltam, akkor most is vele megyek joooeg

[You must be registered and logged in to see this image.]
Cedric Diggory
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 116

TémanyitásTárgy: Re: Majdnem canon karis mese 2016-10-14, 12:45

Természetesen nem hagyom ki, remélem addig lesz még egy igazi aktív Harrynk és Ronunk is Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
The love is only pain!
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Majdnem canon karis mese 2016-10-14, 12:19

Mese

Még tavasszal volt egy canon karis mesénk, hogy kicsit ténylegesen legyenek olyan játékok is, amik hasonlóak a könyvekhez, egy kicsit megpróbálják visszaadni az élményt. Ez a mese lefutott, de a főgonosz a végén elmenekült, úgyhogy folytatása következik.

Ki jöhet a mesére?
A mesére fontos, hogy csak diák karakterek jelentkezhetnek. Nem kötelező canon karival jönni, de akinek van canon karaktere az kérném, hogy elsősorban vele jöjjön, de jöhetnek egyéb diákok is. A fontos, hogy abban az esetben, ha a kari nem canon legyen legalább kapcsolata egy canon karival. Ezt le lehet beszélni szóban is, ismeri, évfolyamtára, jó barátja, ellensége, mindegy, csak lehetőleg ne egymástól teljesen független karakterekről legyen szó.

Mikor lesz?
Fut még Peti meséje is, egy kis átfedés ugyan lesz vele, de azért is nem jöttem ezzel hamar, hogy ne legyen sok, szóval a mese november elején kezdődik majd, addig van idő jelentkezni, átolvasni az előző mesét annak, aki szeretné stb.

Mit kell tudni az előzményekről?
Érdemes átolvasni annak, akinek a karaktere tudhat róla, akár ott volt, mint canon, csak mondjuk NJK-ként, vagy mesélt neki róla valaki. A sztori nem bonyolult, Chot elrabolták a játék elején és őt akarták megkeresni és megmenteni a többiek. A végén egy gonosz bosziba futottak bele a Tiltott Rengetegben, akit sikerült legyőzni, de végül elmenekült.

Kérdezni lehet bátran itt a kiírásnál is és aki jönne az kérem itt jelezze, hogy tudjam hány fővel számoljak. Aki esetleg addig még úgy döntene eleve canon karit alkot a mesére szintén megteheti. Van sok viszonylag rugalmas canon karakter is, akikről keveset lehet tudni a könyvek alapján:

Fontos tényező még, valószínűleg ez a sztori is majd [You must be registered and logged in to see this link.] látomásai köré fog épülni, mert a sztoriját azóta tovább vittük Freddel és Cedrickel, tehát Kylie is afféle canon karakterként értelmezhető, mint ismeretség. Erről, plusz részletekről majd úgyis írok később, ha már tudom kikkel számoljak. Smile

Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Majdnem canon karis mese

Majdnem canon karis mese

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics