ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Üzenõfal I_vote_lcapÜzenõfal I_voting_barÜzenõfal I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Üzenõfal I_vote_lcapÜzenõfal I_voting_barÜzenõfal I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Üzenõfal I_vote_lcapÜzenõfal I_voting_barÜzenõfal I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Üzenõfal I_vote_lcapÜzenõfal I_voting_barÜzenõfal I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Üzenõfal I_vote_lcapÜzenõfal I_voting_barÜzenõfal I_vote_rcap 
Alison Fawley
Üzenõfal I_vote_lcapÜzenõfal I_voting_barÜzenõfal I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Üzenõfal I_vote_lcapÜzenõfal I_voting_barÜzenõfal I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Üzenõfal I_vote_lcapÜzenõfal I_voting_barÜzenõfal I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Üzenõfal I_vote_lcapÜzenõfal I_voting_barÜzenõfal I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Üzenõfal I_vote_lcapÜzenõfal I_voting_barÜzenõfal I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Üzenõfal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Penna
Reveal your secrets
Penna
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2023-10-29, 22:42



Nem is értem ezt az őrültséget a dementorokkal! Miért vannak itt egyáltalán?! Mégis mit akarnak elérni ezzel? Kire akarnak úgy mégis nyomást gyakorolni? És a másik remek kérdés, hogy mégis kik?
A Minisztérium? Vagy a másik oldala az éremnek? És mégis honnan szedték össze ezt a kazal rossz arcot, akik szabadon mászkálnak a kastélyban? Kit is képviselnek?
Őszintén úgy érzem,
hogy nem csak a patrónus bűbájt kellene gyakorolnunk..
[/center]
Vissza az elejére Go down
Ashton P. Blake
Reveal your secrets
Ashton P. Blake
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2023-10-29, 19:45




Az egy dobverő..? Cecile valóban talált egy botot, legalábbis én azt hittem, hogy bot.. Olyan jól elvolt vele, meg sem néztem. Ráadásul a Tiéd, rettentően sajnálom Frankie, de az a jó hírem, hogy semmi baja nincs! Fényesre tisztogatva adom neked vissza egy hatalmas bocsánatkéréssel. Mondom én, nem megy ez nekem, mintha átok ülne rajtam. Mindegy, a nagytermi vacsora után a klubhelység előtt várlak fél hétkor! Ashton





I am
the complicate
Vissza az elejére Go down
Micah St James
Reveal your secrets
Micah St James
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2023-10-29, 19:11



Óóó...!

Szóval, azt hiszem talán egy husky volt, de meg nem esküdnék, sajnos annyira nem figyeltem, viszont az biztos, hogy a Gyakorlópályák környékén voltak.  Szurkolok, hogy előkerüljön!

És izé... elfelejtettem, hogy a nevem is fontos lenne...

Micah St James, Hollóhát  
Vissza az elejére Go down
Frances Russo
Reveal your secrets
Frances Russo
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2023-10-29, 14:56




Névtelenül nem tudok kinek jegyet adni, és sajnos ezzel nem segítettél sokat. Milyen kutya volt és hol láttad? Talán már el is ásta, már ha az volt. Basszus! Baromira remélem, hogy rosszul láttad, mert szívem szakad meg, ha valami nyüves nyálas dög kutya össze-vissza rágta a kedvenc dobverőmet!

Frankie Russo, Griffendél




hát játszd velem!
Az élet játék,

Vissza az elejére Go down
Penna
Reveal your secrets
Penna
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2023-10-22, 23:08




Hali mindenki!

Olyan személyekkel szeretnék találkozni, akik szintén nimfák. Nem baj, ha nemrég fedezted fel ezt, magaddal kapcsolatban, vagy születésed óta tudod. Szeretnék megismerkedni hozzám hasonlókkal.
Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor találkozzunk a hétvégén a tóparton. Én reggeltől ott leszek.
Vissza az elejére Go down
Viviana Rennes
Reveal your secrets
Viviana Rennes
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2023-10-22, 13:35








IFJÚ MÁGIA TUDOMÁNYI KUTATÓI ÖSZTÖNDÍJ

    *******(felhasználható plot-lehetőség, ha esetleg 3-4 jelentkező össze jönne talán még egy kisebb mese is lehet belőle)*******

Kedves Ifjú Kollegák, Egyetemi hallgatók,

Idén is keresem azokat a lelkes egyetemistákat, akik szívesen töltenék a szabad idejük egy részét kutatással, kísérletezéssel. A program célja a saját szakmai fejlődésed elősegítése, emellett részt vehetsz számos tanulmányi úton, hogy kapcsolatokat építhess más varázsló közösségek hasonló érdeklődési körű kutatóival. Mindez pedig még anyagi díjazással is járna, bár ennek mértéke a jelentkezők számától is függ.
Ha érdekel a lehetőség, az irodám ajtaja mindig nyitva áll.

Üdvözlettel:
Prof. Viviana Rennes









Az élet nem egy egzakt tudomány,

de néha az egzakt tudományok életre kelnek.


Vissza az elejére Go down
Penna
Reveal your secrets
Penna
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2023-10-21, 22:49



Válasz Frankie-nek:

Tudom ezzel annyival többre nem jutsz, de esküszöm láttam valamilyen kutya familiárist egy kísértetiesen dobverőre hasonlító bottal a szájában rohangálni. Remélem nincs igazam, mert ha vissza is szerzed kétlem, hogy megrágcsálva is olyan ütős lesz.

Részvétem!

Segítőkész halálhírhozó, aki azért ingyenjegyet bármikor elfogad megtalálói díjnak
Vissza az elejére Go down
Frances Russo
Reveal your secrets
Frances Russo
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2023-10-20, 15:11




Jutalom a megtalálónak!

Majdnem biztos vagyok benne, hogy az év eleji Szellemszállás bulin elveszítettem az egyik kedvenc dobverőmet. Van rá halvány esély, hogy esetleg nem ott, hanem a Roxfortban kelt lába. Ha megtalálod kérlek juttasd el hozzám, iszonyú fontos lenne! Vendégem vagy egy... bármire, de komolyan, sőt akár még koncert jegyet is ajánlok érte.

Frankie Russo, Griffendél




hát játszd velem!
Az élet játék,

Vissza az elejére Go down
Penna
Reveal your secrets
Penna
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2023-10-15, 13:06



Tudom, amit tudok és egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem hagyom annyiban! Ha nem vagy hajlandó beszélni velem róla, akkor majd mástól szerzek információkat. Még, hogy nem mindenki az, aminek mutatja magát. Komolyabb titkok vannak itt, mint hinnénk! Nagyon-nagy titkok!
Vissza az elejére Go down
Penna
Reveal your secrets
Penna
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2023-10-07, 22:54



ELÉG VOLT A DEMENTOROKBÓL!

Ha az új igazgatónő nem csinál semmit ellenük, akkor mi fogunk!!! Mindenki gyakorolja a patrónus bűbájt, ha kezünkbe kell vennünk az irányítást, hát legyen, ezeknek a természetellenes lényeknek semmi keresnivalójuk közöttünk, ki tudja, hogy mikor történik meg az első baleset, ki tudja, hogy mikor támadnak meg valakit?

Üzenõfal Dementors
Vissza az elejére Go down
Penna
Reveal your secrets
Penna
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2023-06-08, 22:35







A Vándorló Rémviadal

    *******(felhasználható plot-lehetőség)*******
Azzal néhányan tisztában vannak, hogy egy évvel ezelőtt egy illegális klubot számolt fel az Auror Parancsnokság néhány belekeveredett diák segítségével, ahol varázslényeket fenyítettek és ugrasztottak egymásnak életre-halálra, hogy fogadásokat kössenek... DE! Itt nincs vége a történetnek! Ugyan a Zsebpiszok közt megtisztították az aurorok, a Roxfort környező hegységeiből a gyakorlatozni vágyó bestiamesterek bizony aggasztó híreket hoznak. Először a Magyar Mennydörgőknek veszett nyoma egy éve, majd számtalan a hegyekben őshonos varázslény járt pórul talán éppen ugyanazon okból.
Az orrvadászok és az alvilági fogadással foglalkozó üzérek taktikát váltottak és összefogtak, hogy ártatlan varázslény-fészkeket kutassanak fel a hegyekben és pucoljanak ki. Egy tértágított sátor ütötte fel a fejét, ami vándorolva a Lélekölő-hegységben otthont ad a hamvaiból feléledt Rémviadal Ketrecklubnak és minden sötét alaknak, aki élvezettel nézi az állatok szenvedését.




Eljött a szeptember, de ha minden igaz még mindig nem sikerült senkinek kiderítenie, hogy kik is az orrvadászok, hogy hol és mikor jelenik meg legközelebb a sátor, továbbra is furcsa körülmények között tűnnek el a szerencsétlen állatok. Hiába kerekedik fel egyre több bestiamester, hogy a saját szakállára cselekedjen és kiszabadítsa az ártatlanokat, talán ennek már sose lesz vége!

// Useres rész:

Az új Harry Potter játékból merített ötlet és csak említés szinten abban például ilyen állatok tanyáznak a környező hektárokon:

Hippogriff
Thesztrál (foglalt)
Kneazle
Jobberknoll
Mooncalf
Puffskein
Niffler
Diricawl
Graphorn
Fwooper
Unikornis (foglalt)
illetve a Magyar Mennydörgők a Lélekölő-hegység helyszínleírásából (foglalt)

Annyi kikötés van, hogy akárhogy megy a játék, soha, senkinek ne sikerüljön felszámolni teljesen a vándorló sátrat, különben lezárulna a lehetőség, hogy más is felhasználja. Történjen akármi, mindig újrakezdik a varázslény-befogást és mindig újra felhúzzák a sátrat. Aki szeretne ehhez kapcsolódó játékot indítani csak jelezze, hogy milyen állat/ok érdeklik és leveszem a listáról, hogy ne mindenki ugyanazt mentse.

Jelenleg futó játék ezzel kapcsolatban:
Christopher Graves & Cody L. Mortimer - A mennydörgők //




Vissza az elejére Go down
Penna
Reveal your secrets
Penna
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2023-01-17, 17:57







Dráma a Drámaszakkörben

- Meglepetés!

Ki hitte volna?
A tavalyi siker után ahelyett, hogy az iskolai előadásokat rendező Jade Wilson ismét Adam Gilroy-t és Abigail Smallwod-ot helyezte volna piedesztálra, csak huszadrangú mellékszereppel gazdagodtak a Hercules sztárjai. Ugyan forrásaim szerint a kisegítő-tanár ötletek garmadájával látta el az egész csapatot és egy új szerelmi szálat akar belefűzni a darabban az indiánfőnök lánya és első embere között, azért érezni a feszkót amiatt, hogy a Pán Péter darab élén újabb elsőbálozók lesznek felavatva: Guido Rossi (Pán Péter), Rocco Vivanti (Hook), Alba Maroni (Csingiling) és a csodálatos Alison Fawley (Wendy) - csak a főbb szerepeket említve.
Remélhetőleg a hír nem vezetett sok sírás-ríváshoz és főleg nem fog vér folyni, de ha igen, én ott leszek... addig is itt egy hisztis kép Adamről, micsoda macsó!


Anonymus

(Useres utóirat: A kép egy korábbi próbáról van, de Adam egyáltalán nem vágott ilyen fancsali képet, mágikusan van megbűvölve, mint a mai korok "sírós filterei". )


Vissza az elejére Go down
Dorina Postolache
Reveal your secrets
Dorina Postolache
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2022-10-29, 09:57



Kedves Lioneah!
Én szívesen segítek neked Legendás Állatok Gondozásából! Ha mindenképpen viszonozni szeretnéd, akkor óriási segítség lenne, ha néha egy-egy órára tudnál vigyázni a kisebb testvéreimre. Ha gondolod beszéljük meg a részleteket pénteken délután. A tó melletti pihenő padoknál leszek.
Dorina Postolache

Vissza az elejére Go down
Penna
Reveal your secrets
Penna
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2022-10-25, 18:09







Művészeti tábor Loch Lomond-ban!



Skóciában, az ezer tavak országában, a Loch Lomond és a Trossachs Nemzeti Parkban kapott otthont szeretett Művésztelepünk. Eddig csupán egy szűk közösség számára volt elérhető. De örömmel jelentjük be, hogy az egyre nagyobb érdeklődésnek hála a lehetőségekre fogékonyak számára is ki tudjuk már tárni kapuinkat.
Pályázat formájában, támogatottan tudtok részt venni a nyári eseményen.
A pályázathoz pedig nem kell más, mint hogy kiválaszd öt munkádat, amiket a legjobbnak vélsz és ezeket, vagy a munkáidról a képeket küld el hozzánk a hátoldalon mellékelt címre.
A hátoldalon még egy rövid útmutatást is találsz és szempontokat, amik segíthetik a választásodat.
Elbírálás után, levélben értesítünk az eredményről, így kérlek a munkáiddal együtt mellékeld, hova küldjük majd válaszunkat!
Eredmény hirdetés Július 01.-én!
A Művésztelep foglalkozásai ezúttal is július 10.-én indulnak és augusztus 15.-éig meg sem állunk!
Vadregényes mesebeli tájaink biztosítják a kikapcsolódást, feltöltődést és az ingerekben gazdag környezetet az ihlethez.
Szabadon választható programjaink bővelkednek túra útvonalakban, barlangászásban és csónakázásban melyekhez természetesen vezetőt is biztosítunk. És néhány helyi varázslénnyel és gondozóikkal is megismerkedhettek biztonságos körülmények között.
Szívélyes oktatóink pedig gondoskodnak róla, hogy minden táborozónak lehetősége legyen a kifejezőképességeit fejleszteni és bővíthesse az eszköztárát, talán oly módokon, amikről nem is álmodott előtte! A Művésztelep területén a pálcahasználat, korhatár nélkül engedélyezett az alkotóidők alatt.

Sok sikert a pályázathoz! Várunk szeretettel!
A Loch Lomond csapata
Vissza az elejére Go down
Penna
Reveal your secrets
Penna
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2022-10-23, 22:15



Valaki gyógyítókról és bestiamesterekről beszélt, meg rém-balhéról a Rengetegben..? Rám számíthatsz! …kellakreditkhm…
Majd hozom a csapat szellemet. :”)
C.L.M.
[/center]
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2022-10-23, 20:45




Ugyan Chris! Itt hagynád a kedvenc sárkánylovas társadat? Különben is kellhet egy gyógyító is! Szóval, pontosan hány órakor is van az a tali?
G. Acc.



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Penna
Reveal your secrets
Penna
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2022-10-23, 20:13



Valaki sötét rémet és veszedelmet emlegetett?
Mikor megyünk utánajárni?  Bestiamesterek, kalandvágyó aurorok, hogy hangzik a jövő hétvége? Tali Hagrid kunyhójánál?

Tegyük fel, hogy annyira az eszemnél vagyok, hogy csak és kizárólag egyetemistáknak!

                                Chris Graves
Vissza az elejére Go down
Lioneah McCaine
Reveal your secrets
Lioneah McCaine
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2022-10-21, 12:07



Korrepetítort keresek elsősorban Legendás Állatok Gondozásából! Viszonzásképp, mivel nem szeretek tartozni, amiben segíteni tudok, ha neked kevésbé megy pl. bájitaltan, gyógynövénytan.

Lioneah McCaine



mert amit akar,
a lélek árán veszi meg.
 
Indulat ellen harcolni
nehéz,

Vissza az elejére Go down
Rocco Vivanti
Reveal your secrets
Rocco Vivanti
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2022-10-19, 23:13







Koncert á votre Santé-ban!



Örömmel jelentem be, hogy a Cherry Bomb ismét koncertet robbant!
A helyszín ezúttal Roxmorts egyik, az egyetemisták körében is népszerű szórakozóhelye; á votre Santé
Az időpont: Május 17, Szombat 21:00 (egy hét múlva)
Már csak néhány jegyünk maradt, valószínűleg az egyik épp rád vár!
Keress minket értük! : Frances Russo - 8./Elemista szak // Diego Vivanti - 8./Látványmágia // Camille Pavarotti - 9./Szimbolisztikus // Rocco Vivanti - 10./Látványmágia
Három, ajándék -páros jegy is vándorol közöttünk. Ha egyikünket úgy kapod el, hogy nála az ajándék jegy, gratulálok megnyerted! Adj esélyt a szerencsédnek és élvezd ingyen a koncertet!
Gyere el! Tombold végig velünk az estét, bulizz egy frenetikusat! Szívből várunk!


//Bár nem csoportos játékként fut, bárki becsatlakozhat egy két kör erejéig, vagy akár említés szinten is jelen lehet. Ha pedig valaki olyasmit ír, ami mást is érint, kérlek emeljétek ki! Például egy vizezett sörrel való nyakon öntésről, jobb ha tud az, akit nyakon kaptak vele.
- (by Luna(szabad fordításban I love you )
A játék linkje: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3829-a-votre-sante








A hozzászólást Rocco Vivanti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-11-03, 19:16-kor.
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2022-10-17, 09:22




Kedves Diáktársak!

Mivel az utóbbi időben több megkeresés ért, azzal kapcsolatban, hogy tanítsak íjászatot, ezért úgy döntöttem engedek a nyomásnak.
Minden érdeklődőt várok szombatonként 14 órától a karámok mellett általam felállított rögtönzött íjász pályán. De csak azokat, akik tényleg tanulnának. Kósza nézelődök, kibicelők kérem kíméljenek.
Üdv,
G. Acc.





"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Penna
Reveal your secrets
Penna
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2022-10-10, 13:33



A Tiltott Rengetegben valamiféle sötét rém szedi az áldozatait, a saját szememmel láttam! Tudom, hogy tudjátok, hogy tiltott, de... kérlek még inkább ne menjetek arra! Ami végez egy unikornis csikóval, annál kevés veszélyesebb lehet az erdőben. Legyetek óvatosabbak, mint valaha!

                                A.S.
Vissza az elejére Go down
Penna
Reveal your secrets
Penna
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2022-10-09, 23:30




Nem sok Roberto-t hord a szél errefelé!
Mindenesetre, kíváncsian várom a vallomásodat én is! Remélhetőleg a döntésed nem lesz kihatással a “karrieredre”.
De ha elfogadsz, egy jó tanácsot; Nem mindenkiért éri meg kockáztatni!
W. H.

Vissza az elejére Go down
Roberto Maroni
Reveal your secrets
Roberto Maroni
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2022-10-09, 16:46







Mi amore! Kedves P!


Bármennyire is sötét, és pocsék most a hangulatom, sosem felejtem, hogy mindig mellettem álltál. Csakis ez számít! Még ha nem is azt keressük a szerelemben, hogy biztonságot adjon, hanem az elcsépelt és nyálas szenvedélyt, nekem mégis számít! De hogy a szenvedélyről is szó essék, igenis van, s hamarosan mindenki megtudja, bármennyire is szeretted volna, hogy csak ránk tartozzon!

Ez a szám neked szól. Lehet, hogy olaszból nem vagy penge, de bízom benne, hogy így is megérted.

Roberto

Az alábbi szám pedig afféle hologrammos, mágikus kivetítőben látható, hallható, Roberto Maroni előadásában. Bárki meghallgathatja, aki arra jár, nem csak az, akinek szól.


[/b]








Roberto Maroni
Vissza az elejére Go down
Alex B. Maroni
Reveal your secrets
Alex B. Maroni
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2022-10-08, 11:03



Kedves Janette! A nevem Alex Maroni és nagy általánosságban minden délután 14-16 között megtalálsz a bájitaltan gyakorlóteremben Smile Gyere el nyugodtan és megbeszéljük a részleteket Smile 
Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty2022-10-06, 13:37




Kedves Amatőr fotós!

Ha megadod a neved, és hogy hogyan érhetlek el közvetlenül, akkor beszélhetünk a dologról.

Üdv,
Janette Troops

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Üzenõfal   Üzenõfal Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Iskolaújság-
Ugrás: