ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Ma 13:49-kor
Nina Rae Smith


Ma 12:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Jenine E. Mahard I_vote_lcapJenine E. Mahard I_voting_barJenine E. Mahard I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Jenine E. Mahard I_vote_lcapJenine E. Mahard I_voting_barJenine E. Mahard I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Jenine E. Mahard I_vote_lcapJenine E. Mahard I_voting_barJenine E. Mahard I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Jenine E. Mahard I_vote_lcapJenine E. Mahard I_voting_barJenine E. Mahard I_vote_rcap 
Alison Fawley
Jenine E. Mahard I_vote_lcapJenine E. Mahard I_voting_barJenine E. Mahard I_vote_rcap 
Kalandmester
Jenine E. Mahard I_vote_lcapJenine E. Mahard I_voting_barJenine E. Mahard I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Jenine E. Mahard I_vote_lcapJenine E. Mahard I_voting_barJenine E. Mahard I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70695 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer, Simonetta Atkinson


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jenine E. Mahard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jenine E. Mahard
Reveal your secrets
Jenine E. Mahard
Griffendél

TémanyitásTárgy: Jenine E. Mahard   Jenine E. Mahard Empty2014-10-28, 12:16




Jenine E. Mahard

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Just because I'm smiling, doesn't mean I don't want to hit you in the face."

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Jenine Estah Mahard
Születési hely és dátum: Egyesült Királyság, London 1982. 01. 22.
Csoport: Griffendél
Patrónus: Jegesmedve
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Negyedik évfolyam
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Bájitaltan – Kiemelkedő, Bűbájtan - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Tipikusan a nehezen kelő alkat, akinek reggelente jobb nem a közelében lenni. Alapvetően vidám, szókimondó lány, de kissé bolond is egyben. Könnyen megsértődik, de a legapróbb gesztusokat is értékelni tudja. Bátor, viszont legalább ennyire megvezethető is, így mindenbe könnyű belerángatni, tulajdonképpen vonzza a bajt. Imádja a fogadásokat, és a szabályszegést, noha ezekből nem mindig kerül ki győztesen. Nehéz valóban közel kerülni hozzá, de hűséges a barátaihoz. Gyakran él a szarkazmussal, szinte megrögzötten sérteget másokat, néha még észre sem veszi, hogy mit ejt ki a száján, mégsem bánja meg soha, mert abban a pillanatban jólesett. Imád enni, de ez egyáltalán nem látszik meg az alakján. Harcias csaj, aki mindig megvédi az igazát, de néha elfelejti fékezni a nyelvét az idősebbekkel szemben.

Megjelenés

Sötétszőke, göndör hajtincsei majdnem mellkasáig érnek, tengerkék, átható tekintete és viszonylag vastag szemöldökei jól megjegyezhetővé teszik arcát. Vonzó alkata van, annak ellenére, hogy soha sem diétázott, és sportolni is csak szórakozásból sportol. A külsejével csak önmagáért foglalkozik, utál másoknak megfelelni. Szereti a muglidivatokat ötvözni a varázslókéval, végül is az apja mugli volt, és ha nem is büszke erre, felvállalja. Könnyű feldühíteni, és az érzelmei mindig meglátszanak az arcán.

Életed fontosabb állomásai

1982 telén, Londonban, egy apró kórházban születtem meg, amely a Temze közelében állt. Általában a hószünetre esik a születésnapom, úgyhogy mondhatjuk, hogy ez mázli. Imádom a telet.
Félig mugli és egyben félig ír vagyok, apám egy takaros kis ír kocsma tulajdonosa, mely London leghíresebb pubjai közé tartozik, ám van egy titka is, ugyanis varázsló kocsmaként is szolgál, csak éppen az épület túloldalán, amely a muglik többségének láthatatlan.
Én személy szerint a padláson lakom, még a szüleim sem léphetnek be engedély nélkül a szobám ajtaján, ez az én kis fészkem, ahová elrejtőzhetek.
Anyával állok közelebbi kapcsolatban, egy gyönyörű boszorkány, aki pár évvel idősebb apámnál, mégis remekül kijönnek egymással, mindketten nyíltak, és rendkívül beszédesek, úgyhogy velük egy asztalnál még én is ritkán jutok szóhoz. Azt szokták mondani, hogy külsőleg anyám, míg belsőleg inkább apámra hasonlítok.
A legtöbb muglival ellentétben apát cseppet sem zavarja, hogy nem varázsló, ő tökéletesen megvan, mióta megvalósította az álmát. Legalábbis ezt állítja.
Néha megkérdezem anyát, milyen volt az első férje, vagy hogy miért hagyta el, de ez még mindig azon kevés témák közé tartozik, amiről nem szívesen beszél, inkább eltereli a szót, egyszer konkrétan úgy döntött, hogy inkább felvilágosít, még az is kevésbé kellemetlen. Persze elmenekültem.
Van egy féltestvérem, akit meglehetősen ritkán láttam annak idején, ám annál többször, mióta mindketten a Roxfortba járunk. Az anyánk közös, így velem ellentétben a bátyám aranyvérű, és erre büszke is. Néha legszívesebben kikaparnám a szemét, de alapvetően kedvelem, mert legalább ő is fura.
Az apjával is találkoztam már, aki szinte szöges ellentéte apámnak, egyáltalán nem kedveli a muglikat, velem mégis mindig kedves volt. Talán azért, mert még mindig szereti anyámat, de ezt sosem mertem megkérdezni tőle. Azt hiszem, nem lenne fair.
Arthurral ellentétben én ragaszkodtam hozzá, hogy találkozzak vele, amint megtudtam, hogy létezik, ahogy az apjára is kíváncsi voltam, ő viszont egyáltalán nem akar találkozni anyával. Ez is azon dolgok közé tartozik, amit képtelen vagyok felfogni vele kapcsolatban. Emiatt gyakran adódtak kellemetlen helyzetek, általában egyedül mentem át hozzájuk, vagy éppen apám vitt el, ami talán még kínosabb volt, mintha anyu jött volna. Néha elgondolkodom rajta, milyen lett volna, ha annak idején anyu nem szeret bele apába, és most én is aranyvérű volnék... azonban már rájöttem, hogy nem vágyom erre. Így legalább több szempontból is láthattam a világot, és már nem teszek különbséget varázsló is mugli közt. Legbelül ugyanolyanok vagyunk.
Mióta a Roxfortba járok, sokkal többször látom a bátyámat, ám a viszonyunk még mindig kissé változó, de mindenképpen közel állunk egymáshoz. Például tudom, hogy mivel lehet kikergetni a világból, és ezt gyakran ki is használom. Mióta megszoktuk egymást, egész gyakran lógunk együtt, ami kölcsönösen zavarja a szüleinket, mert az apját anyámra emlékeztetem, ő meg anyámat az apjára.
Különös módon a Griffendélbe kerültem, néha én sem értem, hogy miért, de ami még furább, hogy a Mardekárban is van jó pár haverom. A talárunk persze eltérő, ezért néhányan még mindig furcsán néznek rám, ha velük mászkálok. Ez van.
Piton professzor a kedvenc tanárom, egyszerűen szórakoztató. Vele szintén különleges a kapcsolatom, mert alapvetően kedvelne, mégis taszítja, hogy Grifendéles vagyok, de azért néha sikerül elfeledtetnem. Épp csak pontokat osztogat ritkábban. Persze ez is annak a Potternek a hibája, akit a bátyám úgy utál, mert híresebb nála. Kissé röhejes, de hát ő már csak ilyen.
Jelenleg a negyedik tanévemet húzom a Roxfortban, és idén megpályázom a Kviddics kommentátori posztot.



A hozzászólást Jenine E. Mahard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-31, 12:06-kor.
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Jenine E. Mahard   Jenine E. Mahard Empty2014-10-31, 08:55



Elfogadva!

Nagyon érdekes jellemű csajszi, szeretem a különcöket, ha lehet így mondani. Nem is szeretem azt a sablont, hogy minden griffendéles vakmerő, minden mardekáros aranyvérű gonosz, és nálad nagyon jól kijött, hogy mardisokkal cimboráló griffes. A PB-d nekem személy szerint nagyon tetszik, csak egy rejtvényt már fel is adtál galád módon. Az ET-ben azt mondod, hogy már a negyedik tanévet húzod, míg fent a táblázatnál ötödik évfolyam van. Hogy is van ez? Mindenesetre valamelyiket pontosítsd, a kviddics szakkommentátori cuccost szerintem meg írd be a kviddicses posztos fórumba, és a tiéd Very Happy Foglalózz, és mehetsz játszani^^




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jenine & Max
» Jenine & Darius
» Leo (Cameron) & Jenine
» Gerard & Jenine
» 67-es terem - Mágiaelmélet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: