ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:37-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Tegnap 12:42-kor
Gillian Ollivander


Tegnap 10:33-kor
Kalandmester


2024-05-01, 06:24
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Oliver McWill I_vote_lcapOliver McWill I_voting_barOliver McWill I_vote_rcap 
Alison Fawley
Oliver McWill I_vote_lcapOliver McWill I_voting_barOliver McWill I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Oliver McWill I_vote_lcapOliver McWill I_voting_barOliver McWill I_vote_rcap 
Kalandmester
Oliver McWill I_vote_lcapOliver McWill I_voting_barOliver McWill I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Oliver McWill I_vote_lcapOliver McWill I_voting_barOliver McWill I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Oliver McWill I_vote_lcapOliver McWill I_voting_barOliver McWill I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Oliver McWill I_vote_lcapOliver McWill I_voting_barOliver McWill I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Oliver McWill I_vote_lcapOliver McWill I_voting_barOliver McWill I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70696 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Oliver McWill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Poppy Wildheart
Reveal your secrets
Poppy Wildheart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Oliver McWill   Oliver McWill Empty2014-10-26, 10:02



Keresem a..."pasimat"

Név: Oliver McWill
Play by: Tom Welling (de igazából abszolút alkuképes)
Kor: 18-19
Csoport: amit szeretnél
Szak/Foglalkozás: amit szeretnél
Kapcsolat: Már egy ideje együtt járunk. Igen, te vagy az első olyan fiú, akivel a kapcsolatom nem csak egy hétig tart. Persze most mindenki azt hiszi, hogy kettőnk között mekkora nagy szerelem van, azonban ha tudnák....
Igen, mert hogy édesem, te nem teljesen arra a kapura játszol mint a többiek. Maradjunk annyiban, hogy pont olyan meleg vagy, mint a forró homok egy nyári délutánon. És hogy én mégis mit keresek melletted? A képlet egyszerű! A barátom vagy, és még ha te nem is igazán tudod feldolgozni, és elfogadni a másságodat, én igyekszem segíteni. Emellett csíplek is, szóval mikor a szüleid megfenyegettek azzal, hogy ideje lenne valami csaj után nézni, evidens volt, hogy a segítségedre sietek. Téged úgyis mindenki kedvel, népszerű vagy... csak nem hagyhatom, hogy a hírnevedet tönkre tegye bármilyen pletyka is! Viszont megállapodtunk abban is, hogy ha esetleg úgy alakulna, hogy találok egy fiút, időben tájékoztatlak, és felbontjuk kettőnk látszat kapcsolatát! Így pedig én egyrészt boldog leszek az új fickómmal, te pedig végre boldog leszel, mert szabad vagy, és immár nyugodtan ráfoghatod a szakításunkra, hogy miért is nem bukkan fel másik nőnemű egyed melletted.

UPDATE! Mostanában kissé furcsa vagy. A kapcsolatunk eléggé vakvágányon, és előszeretettel idegelsz ki azzal, hogy anyádat rám uszítod, és persze támogatod a témát miszerint házasodjunk össze. Hogy miért is? Nos fogalmam sincs. Ami azonban biztos, hogy már valamiért nem kedvelsz - okot majd kitalálunk - és hiába próbáltam bekeményíteni veled kapcsolatban csak azt értem el, hogy megfenyegettél. Mi történt veled? Hova tűnt a barátom, akiért feláldoztam magam? és egyáltalán miért nem hagyod hogy kilépjek ebből az egészből???  

A karaktert ezt leszámítva bárhogyan alakíthatod, ami fontos, hogy ők ketten nagyon jó barátok legyenek. Igazából szabad kezet adok, csak írj rám, ha úgy döntenél, hogy viszed! Smile




Oliver McWill 21d2zk2
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Oliver White
» Oliver&Regina
» Oliver Bailey
» Oliver Bailey
» Oliver's Jazz Bar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Gazdára találtak-
Ugrás: