ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:38-kor
Freya Björnsdottir


Ma 12:49-kor
Nina Rae Smith


Ma 11:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 9:33-kor
Kalandmester


Tegnap 5:24-kor
Gillian Ollivander


Kedd 30 Ápr. - 21:10
Talisha Smallwood


Kedd 30 Ápr. - 20:49
Talisha Smallwood


Kedd 30 Ápr. - 20:26
Alaric Sinclair


Hétf. 29 Ápr. - 19:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Oliver Bailey I_vote_lcapOliver Bailey I_voting_barOliver Bailey I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Oliver Bailey I_vote_lcapOliver Bailey I_voting_barOliver Bailey I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Oliver Bailey I_vote_lcapOliver Bailey I_voting_barOliver Bailey I_vote_rcap 
Alison Fawley
Oliver Bailey I_vote_lcapOliver Bailey I_voting_barOliver Bailey I_vote_rcap 
Kalandmester
Oliver Bailey I_vote_lcapOliver Bailey I_voting_barOliver Bailey I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Oliver Bailey I_vote_lcapOliver Bailey I_voting_barOliver Bailey I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Oliver Bailey I_vote_lcapOliver Bailey I_voting_barOliver Bailey I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70695 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot

Simonetta Atkinson


A legtöbb felhasználó (84 fő) Szer. 9 Dec. - 16:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Oliver Bailey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Oliver Bailey   Oliver Bailey EmptyCsüt. 29 Dec. - 14:22



Keresem a gettó-szomszédom

Név: Oliver vagy amit akarsz, de olyan, ami az oldalon még nincsen/inaktív karakter
   Play by: Jeremy Allen White
   Kor: 18-22
   Csoport: Griffendél/ Hollóhát/ Hugrabug / Mardekár/ Személyzet/ Ex-Halálfalók/ Varázshasználók - Kikötés: Ha a Roxfortban van, most érkezik, eddig ott volt ahol akarod, de nem itt.
   Szak/Foglalkozás: Szabadon választott
   Kapcsolat: Londonból származol, egész pontosan Acton legaljasabb részéből, amit már nyugodtan nevezhetünk gettónak. Betörések, rablások, a rendőrség körülbelül tehetetlen, na, ezen a környéken nőttünk fel mi ketten. Illetve csak addig, amíg én meg nem tudtam, hogy varázsló vagyok, ami után szó nélkül leléptem, így hát csak annyit láttál, hogy én elmentem, anyám és a húgom apám zsarnokságától, részegeskedésétől szenvedett tovább. Próbáltál segíteni nekik, amennyire egy kisgyerek tud, de neked is meg volt a saját gondod a saját testvéreiddel, hiszen a szüleitek drogos barmok voltak. Te vagy a második legidősebb gyerek a családotokban, és még van két kisebb testvéred. Mióta én eltűntem nem tudunk egymásról semmit, de azt mindig is tudtam, hogy elképesztően okos vagy és a kényszer, hogy életben tartsd a családod - az enyémet bár nem sikerült, hiszen szemtanúja voltál anyám leépülésének és talán még öngyilkosságának is... - valami elképesztő probléma megoldási képességre nevelt. Szarkasztikus vagy, beszólogatós, de autodidakta módon tanulsz - választott területet, amit csak szeretnél -, hiába jöttél szegénységből. Igyekszel ellátni a családod és kikerülni a gettóból, de ezt nehéz, ha csak stiklikkel és átverésekkel tudsz csak életben maradni. Amikben elég jó vagy.
Lehet, hogy a mugli életben találtad fel magad, lehet, hogy valami hiba csúszott a rendszerbe és nem jött meg a leveled a Roxfortból, még is birtokolsz valamiféle vad mágiát, bármi történhetett veled. Örülnék, ha szabadon járnál és léteznél a világban, és talán, egyszer, újra egymásra találnánk, még ha már nem is vagyunk azok a kisgyerekek, akik voltunk.

Shameless koppintás, Lip Gallagher, természetesen nem egy az egyben, de valami elképesztően odavagyok érte, szóval szívesen látnám őt játékos karakterként. Még az se baj, ha soha nem játszok vele, csak lássam, hogy létezik.
Örülnék olyannak, aki ismeri a sorozatot és szereti a hangulatát! Smile





Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...


A hozzászólást Megan Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 5 Feb. - 11:44-kor.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Gazdára találtak-
Ugrás: