ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Ma 10:56-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


2024-05-03, 15:12
Sheska Thorne


2024-05-03, 14:51
Sheree Parks


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Egyszer volt, Gála volt I_vote_lcapEgyszer volt, Gála volt I_voting_barEgyszer volt, Gála volt I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Egyszer volt, Gála volt I_vote_lcapEgyszer volt, Gála volt I_voting_barEgyszer volt, Gála volt I_vote_rcap 
Kalandmester
Egyszer volt, Gála volt I_vote_lcapEgyszer volt, Gála volt I_voting_barEgyszer volt, Gála volt I_vote_rcap 
Maia Hansen
Egyszer volt, Gála volt I_vote_lcapEgyszer volt, Gála volt I_voting_barEgyszer volt, Gála volt I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Egyszer volt, Gála volt I_vote_lcapEgyszer volt, Gála volt I_voting_barEgyszer volt, Gála volt I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Egyszer volt, Gála volt I_vote_lcapEgyszer volt, Gála volt I_voting_barEgyszer volt, Gála volt I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Egyszer volt, Gála volt I_vote_lcapEgyszer volt, Gála volt I_voting_barEgyszer volt, Gála volt I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Egyszer volt, Gála volt I_vote_lcapEgyszer volt, Gála volt I_voting_barEgyszer volt, Gála volt I_vote_rcap 
Christopher Graves
Egyszer volt, Gála volt I_vote_lcapEgyszer volt, Gála volt I_voting_barEgyszer volt, Gála volt I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Egyszer volt, Gála volt I_vote_lcapEgyszer volt, Gála volt I_voting_barEgyszer volt, Gála volt I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70708 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Egyszer volt, Gála volt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets
Fryderyka Herbs
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Egyszer volt, Gála volt   Egyszer volt, Gála volt Empty2019-08-13, 20:51




Hiro és Frida






- Tanárszak, szóval didaktika, bevezetés a pedagógiába és pszichológia. Később lesz még szociálpszichológia meg neveléselmélet is, és persze gyakorlati képzés. Ígéretesen hangzik, csak túl kell esni a tankönyvízű részeken. Bár nekem ez is tetszik. - eresztem kissé bővebb lére a válaszomat annál, mint amire számítottam akkor, amikor belekezdtem a mondandómba. Eredetileg nem volt eszemben felsorolni a tanár szak összes tantárgyát (majdnem az összeset.. mértéktartásból jeles) de ha már így esett nem szívom vissza. Végül is a kérdésére válaszoltam, a lébőség ide vagy oda.
Nem bánom, hogy nem vagyok magasabb, így legalább tényleg nem kell se újságba csomagolódást elkerülnöm, sem összemennem kényelmetlenül ahhoz, hogy Hiro is olvashasson. A visszakérdezését nem tudom hová tenni. Vállam felett pillantok rá, s közben remélem nem hajol előrébb, mert igen ciki lenne beleütnöm szó szerint az orrába a saját orromat.
- Nem szereted az ezüstöt? Persze értem én, hogy az arany szebb, de sokan például a fehéraranyra esküsznek, ami meg már majdnem ezüst, ha a színét nézzük. - kezdek locsogni, s közben tekintetemmel esetleges ékszereket keresek rajta, hátha értelmet nyer a visszahümmenése. Mert valahogy az éremre nekem ez nem ül így.
Figyelem, hogy hiro mutat, odafordulva még a szemöldököm is összerűncolom a koncentrálás közepette. Végüól megrázom a fejem.
- Nem igazán. Szerinted.. mégis mi a hócipő az, amit valójában látunk épp?

beauty code from



|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~

Vissza az elejére Go down
Hiro Nagiwara
Reveal your secrets
Hiro Nagiwara
Tag

TémanyitásTárgy: Re: Egyszer volt, Gála volt   Egyszer volt, Gála volt Empty2019-06-28, 01:15


Sajnos jó a fülem, de nem nagyon érdekel, hogy még meg sem érkeztem, már leír Stewart. A kérdésére miszerint szembesültem-e a következő feladattal, a rendezvény van olyan előzékeny és megoldja ezt a párbeszédet helyettünk, ami pedig a reményeit illeti...
- Értek, a magam módján. De azért jobb lesz beszélnem olyannal, akinek ez a szakterülete. Nem lenne jó, ha a saját módszereim előbbre helyezném a hatékonyságnál. - és ezzel voltaképp részemről választ és betekintést is adtam számára abba, hogy bár Mardekáros vagyok, meg van a hírem a régi balhéim miatt, most mégsem bajt keverni vagyok itt és még tanácsot is képes vagyok fogadni mástól. Dumbledore nem véletlenül emelte ki nyomatékosan, hogy ismer, és nem kevés tehetségem van, ha féken tudom tartani az indulataimat. Ez egyfajta teszt számomra is. Önuralom meg miegy más.
És ezzel Chris felé is fordítom a figyelmem. - Elemista, meg még pár más szakról kóstolók. A végcél az elemista auror. - közlöm egyszerűen. Noha az aurort mint olyat eddig nem sokaknak hangoztattam, talán most mondom ki először hangosan, de a szándék komoly. Dumbledore tudja milyen vagyok, azt is, hogy micsoda, csak akkor fog a minisztérium és az aurorlét bármilyen formája köré engedni, ha most jól szerepelek. Mind csapatjátékban, mind elfogadásban mind mindenhogyan. Aki rám néz, gondolhatja, hogy csak azért akarok auror lenni, mert akkor hatalom kerül a kezembe és villoghatok, vissza élhetek vele. De ennél kicsit árnyaltabb a helyzet. Komolyabb a tét, és ha nem tudnám a miértemet, nem is vállaltam volna el, hogy becsatlakozzak.
Chris szavaira elvigyorodom és hagyom hogy betaláljon a labda, cserébe kap egy amcsis kézfogós-összepacsizást. Na jó tetszik a humora és az, ahogy kezelte a helyzetet. Jó lesz ez. Egy szőke véla lány azonban elcsalja az amcsi srácot a beszélgetésből az én figyelmem pedig az egyedül ácsingózó Fryda-ra esik és be is csatlakozom hozzá és valóban kicsit bővebben szól mint vártam volna, de fő a változásokhoz való alkalmazkodó képesség! Meg ha már szóba álltam vele, miért ne vegyük komolyan a beszélgetést.
- A miértek mindig fontosak. - értem ezt voltaképp a célokra. - Melyik tárgyat is vetted fel? - bele gondolva a legtöbb tanárunk nem igazán tanult tanárkodni, legalábbis tanulmányokat tekintve. Egyszerűen kiemelkedően, tehetséges volt az adott tárgyból, amit végül oktatni kezdett. De a jelenlegi tanári gárda igen színes. Érdekes lesz egy tanár-tanárt látni a sorok között. Valamiért nem túl népszerű szak.
- A tanulmányaim során vízválasztóhoz értem, és Dumbledore feltételhez kötötte a további lépéseimet. A feltétel pedig a VMS volt. - Adom meg a lényegre törő választ. Majd jön egy firkász egy x évvel ezelőtti újságkiadással amiben Stansson múltjával kapcsolatban szaladt meg alaposan a tintája az írónak, és Frida elég nehezen takarna ki bármit, ha csak bele nem csomagolja magát az újságba, lévén, könnyeden olvasom magam is a válla felett az egészet, majdnem szinkronban vele.
- Hah.. Ezüst mi? - ez minden bizonnyal csak nekem lesz belső poén, de ha Fryda netán gyanút fogna, nem fogom leplezni. Sosem tettem, csak ha nyomós okom volt rá. - Azért erősen kíváncsi vagyok a Dél-Afrikaiak mit kezdenek Stansson nélkül. A régi írások, alapján, nem csak emiatt a cikk miatt, egyértelmű, hogy miatta jutottak el a döntőig... és az is, hogy végül rajta múlott, hogy nem lettek aranyak. - persze tisztában vagyok vele, hogy a lapokban megírt híreket, aligha lehet tényként kezelni. Vagy a megtörténtekkel azonosítani. - Nézd csak..- mutatok arra a bukott pillanatot megörökítő mozgóképre, ahol Stansson mellé szúr. És nem is a mellé ment mozdulat amire mutatok Frydanak, hanem a miértre. Egészen halkra fogom a hangomat és közelebb is hajolok a lányhoz, a bizalmas kommunikáció a cél, semmi más, így számomra a helyzet nem jár feszélyezettséggel, még úgy sem hogy közelebb kerültem a nyakához. - Ilyet láttál tőle mostanság? - kérdem komolyan, halkan, hogy csak hozzá érjen el a kérdés.
Vissza az elejére Go down
Hiro Nagiwara
Reveal your secrets
Hiro Nagiwara
Tag

TémanyitásTárgy: Egyszer volt, Gála volt   Egyszer volt, Gála volt Empty2019-06-28, 01:12


***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Egyszer volt, Gála volt   Egyszer volt, Gála volt Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hogy is volt?
» Cyra & Tommy - Régen volt...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol :: Varázslók Mágikus Sportja-
Ugrás: