ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 22:04-kor
Seraphine McCaine


Ma 20:28-kor
Seraphine McCaine


Ma 20:08-kor
Dwight Jennings


Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Hogy is volt?  I_vote_lcapHogy is volt?  I_voting_barHogy is volt?  I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Hogy is volt?  I_vote_lcapHogy is volt?  I_voting_barHogy is volt?  I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Hogy is volt?  I_vote_lcapHogy is volt?  I_voting_barHogy is volt?  I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Hogy is volt?  I_vote_lcapHogy is volt?  I_voting_barHogy is volt?  I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Hogy is volt?  I_vote_lcapHogy is volt?  I_voting_barHogy is volt?  I_vote_rcap 
Sheree Parks
Hogy is volt?  I_vote_lcapHogy is volt?  I_voting_barHogy is volt?  I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Hogy is volt?  I_vote_lcapHogy is volt?  I_voting_barHogy is volt?  I_vote_rcap 
Maia Hansen
Hogy is volt?  I_vote_lcapHogy is volt?  I_voting_barHogy is volt?  I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Hogy is volt?  I_vote_lcapHogy is volt?  I_voting_barHogy is volt?  I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Hogy is volt?  I_vote_lcapHogy is volt?  I_voting_barHogy is volt?  I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer, Seraphine McCaine


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hogy is volt?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Hogy is volt?    Hogy is volt?  Empty2019-06-10, 15:01




Cody& Armand

 

Még mindig hihetetlen számára, hogy a minden lében kanál kölyök segíteni akar neki. Attól, hogy gyógyító, még nem kell az edző átkát is felderíteni, de Stansson mostanság már kiismerte annyira Armstrongot, hogy ez sosem fog leállni, amíg nem talál valamit, úgysem lehet lebeszélni, így a férfi pusztán annyit tehet, hogy instrukciókkal látja el. De nem most. Ebben a pillanatban a következő meccsre kéne koncentrálni.
- Átgondolom, hogy mi az, ami jól jöhet. Sidney. Rendben, de egyeztessetek, ki az, aki még szóba jöhet. Az amerikai meccsre fókuszáljunk, utána indulhattok. – Zárja le a gondolatmenetet, mert a kettő talán túl kevés, sokkal több meg értelmetlen, de talán olyan három-négy fő jó lehet, mert akkor tudnak egymásra vigyázni is annyira, hogy ha a banya egyébként unott lelkivilágát felkeltik, akkor ne essen komolyabb bajuk. Stansson tudja, hogy ilyen fiatal kölykök nem jelentenek látható veszélyt egy sötét varázslónőre, éppen ezért érhetnek el sikert. Részéről most befejezettnek érzi a beszélgetést, és siet tovább a gálára, neki némiképpen előbb kell odaérni mint a többieknek. Állítólag Dumbledore is ott lesz. Tipikus, hogy az öreg akkor jön meg, amikor már nyerésben vannak. Cody valamiért Sidneyt szemelte ki segítőül, ami valahol jólesően fura, mert mintha azt akarná sugalni, hogy a lány is törődik a férfivel. Különös gondolat…



[/b][/color][/i]



Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Hogy is volt?    Hogy is volt?  Empty2019-05-25, 20:04


Azért arra hogy próbálta megszerezni a függőt elég nagyot nézek. A továbbiakra pedig komolyan össze vonom a szemöldökömet.
Némi zavar ül meg, mikor realizálom, hogy Stansson olyan egyedül van lényegében mint a kisujjam és kicsit hosszabban elgondolkozva nézek rá. Persze nem úgy, hogy az már kínos vagy zavaró legyen.
És tudom hogy nem kellene hiszen két nagyon nagyon merőben más személy vagyunk, lényegesen különböző helyzetekkel, mégis felsejlik, az a jól ismert érzés, mikor van valami "defektünk" és inkább felszínes emberi kapcsolatokat ápolunk csak, mert a saját dolgainkkal nem akarunk mást terhelni. Nem akarunk segítségért fordulni sem egyszerű, sem bonyolult dolgokban. El sem hisszük, hogy lehetne ezt másképp is. El sem hisszük, hogy megérdemelnénk bármit más emberektől... Ugyanazzal küzdünk teljesen mindegy hány évesek vagyunk, ez ezek szerint mindig szembe köszönhet, bármilyen korosztálynál. Tizennyolc év. Egy tíz éveshez képest rettenetesen sok, egy huszonöt éveshez képest meg épp olyan porba fingó mint a tíz éves... Különös ez egész.
Bármilyen hihetetlen a gondolati kitérőm még mindig nem annak szólt, hogy bárkit sajnálnék. Csak azt hiszem, kezdem megérteni, az ember egész életében tanul és vannak problémák, amik egész életén át elkísérhetik. Ez az egész pedig számomra annyit tesz; Problémáink egy része nem kor vagy tapasztalat függőek.
Visszatértek gondolataimból és meglepettségemből és hallgatom a szavait. A végén pedig úgy az egészre bólintok egyet, hogy igen megértettem, és számomra is egyértelmű, hogy akik itt vannak, mindenkinek van valami tétje annak, hogy neveztek, vagy őket választották, így nem lenne fair ha egy ilyet raknék bárki nyakába.
És gondolatoktól kísért még egy bólintás jön arra, hogy igen meg akarom keresni a banyát. - Minden tipp és tanács jól jön. - erősítem meg kimondva is, ami már önmagába foglalja, hogy nem nem mondtam le az ügyről. Az utolsó kérdésére valójában gondolkodás nélkül vágom rá. - Sidney-re. - aztán eszembe jut mennyire stresszes tud lenni és kicsit magamba szállok. - Mármint... igazából ő a legérettebb. És ha az ember nyilt.. vagy nyiltabb lapokkal játszik vele, minden bizonnyal ő is kevesebbet idegeskedik. Mert tudja mi miért történik körülötte, ha be is üt valami, hamarabb újra tudja rendezni a helyzetet, pont ezért. Nekem ez a meglátásom. De ezt magára bízom, hogy kit von be. Én biztosan tartani fogom a számat, ha csak azt nem mondja hogy! - ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem fogok kommunikálni a csapattal, ha akkora a szar, de egyébként megőrzöm amit tudok.
És továbbá feszülten várom azokat a tippeket!



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Hogy is volt?    Hogy is volt?  Empty2019-05-21, 10:37




Cody& Armand

 
- Én próbáltam megszerezni a függőt, de úgy van megbűvölve, hogy én, vagy a családom nem mehetünk a közelébe. Másnak pedig nem szokásom elsírni mindezt, nem várhatom el, hogy ilyet tegyenek értem.  – Vonja meg a vállát, hiszen az egykori csapattársain kívül nincsenek barátai, őket pedig eleve nem terhelte ilyesmivel, főleg hogy a döntőt is sikerült elrontania. Lényegében a banya miatt, de az mindegy. Az ember a sorsán nem igazán változtathat, legalábbis Stansson szerint. Kimérten hallgatja a fiút, aki most a segítségére lenne. Eléggé hóbortos kölyöknek tűnik, de mindig ott volt a társai mellett, ami viszont becsülendő. Stansson magához képest végül enyhültebben sóhajt, mintha nem érdemelne meg ilyen figyelmet. – Én eljuttatlak titeket a döntőig, mert ez a dolgom. A meccsek és az edzések közti szünet nem arra való, hogy itt nyomozgassatok, mert nem ezért vagytok itt. Felesleges veszélybe keverednetek, de úgy látom, ha tiltom, azzal sem érek semmit, mert többetek amolyan ostoba megmentési kényszerrel él.  – Ide értve a griffendélesek nagy részét, még Stewartot is, aki folyamatosan faggatja, mintha azt hinné, hogy a beszélgetéssel közelebb kerülnek egymáshoz. – Nem erőltetheted rá senkire, aki azért van itt, hogy sportoljon. De ha megkeresnéd a függős banyát, adhatok néhány tippet, hogy én miket próbáltam, és mi nem vált be. Kikre bíznád ezt a titkot?   – Azért az edző nem akarja, hogy mind a tizen kockáztassanak, főleg azért nem, mert a csapat nem eshet szét teljesen. Ha bajuk is esik, kell lennie másoknak, akik még eséllyel továbbjuthatnak.


[/b][/color][/i]



Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Hogy is volt?    Hogy is volt?  Empty2019-05-08, 13:05


Cody szemszögéből, úgy, hogy meg vannak számlálva Stansson napjai és mégis bevállalta, hogy világbajnokot csinál Angliából, túlmutat azon, hogy emberek mennyire kedvelik egymást vagy nem. Igyekszik is össze foglalni keresve a szavakat. Érezhető nem bele taposni akar, meg igyekszik megadni a tiszteletet. - Maga egy olyan személy, aki példával jár előttünk. Kissé össze zavaró, hogy ha ez a példakép a győzelem felé vezeti a csapatot, úgyanakkor közben önmagáról már lemondott... - mondja csendesen a végén Stanssonra nézve. Igen, a csapategysegbe ő is bele tartozik. Kétség kívül. És hát ezzel együtt jár a tagok olykor idegesítő figyelme is.
Mikor elmeséli, mi lett az apjával sokmindent láthat Cody arcán, de sajnálatot nem. Nem szeret sajnálkozni. Az sosem visz előre semmit. Persze ő sem tudja minden helyzetben kizárni a dolgot, most mégis megteszi.
Arra hogy tényleg Stansson szív a nagyapja miatt, össze harapja az állkapcsát. Nem agresszívan, ahhoz nagyon idegesnek kellene lennie. Inkább van benne egyfajta tehetetlenség és tett vágy hülye elegye.
- Őszintén? - kerdez vissza mikor felmerül a kérdés, hogy mit akar csinálni - Megszetezni a függőt, rájönni, mire való és ha kell megsemmisíteni. Vagy értelmes beszédre bírni a nőt és rá ébreszteni, hogy feleslegesen keseríti meg a maga életét, mert ezzel semmit nem kap vissza. És ha maga meg is hal, mivel ahogy mondta telibe szarja a nagyapja, a nő ugyanúgy nem kap semmit. A dühét sem, nem hogy a bűntudatát! - megcsóvalja a fejét
- Ez annyira borzalmas időzítés.. Mármin, még ha tényleg sikerülne is rávilágítani a boszorkány számára minderre, ugyanúgy benne van a ppakliban, hogy őt sem érdeklik a részletek. Vagy ha mégis, akkor meg a Dél-Afrikai csapat szív. - sóhajt egy jókorát, majd újra az edzőre néz - Szóval... Szerintem a függő a kulcs. - közli egyszerűen. Noha látszik rajta, hogy nem kevés kétsége van az egésszel kapcsolatban. Mikor pedig kibukik, hogy tényleg a döntőig látja az útját hallgat egy pár pillanatot. Emészti a hallottakat. Aztán valamiért felmerül benne és kibukik belőle.
- Gondolom feltűnt már, hogy hajlamos vagyok túlpörögni dolgokon... - megejt egy szerencsétlen félmosolyt, többek közt oldani igyekszik, meg jelezni, hogy nem akar ő bele mászni... De néha nem megy neki.
- De ez van, ha az embert már az első egyetemi éve alatt, egy hónap koma után, auror csapatok mellé osztják be mint meditéct... - nem mintha bánnná a dolgot, ez látszik rajta - Eddigi rövid pályafutásom alatt két tárgyalásom is volt. Mindkettő a Titokvédelmi megszegése miatt... - hallgatok egy pillanatot - Néha.. Nehéz helyes döntést hozni, mikor emberéletekről van szó. - majd torkot köszörül és mintha mit sem mondott volna, vissza tér Stansson helyzetéhez. Fel is néz a férfira - A Remény egy jó dolog, de néha jobb a kontroll. Szeretnék segiteni abban, hogy legalább a döntőig tényleg eljusson velünk. - aztán némi habozás után úgy dönt még hozzá teszi. - Ha bennem nem bizik, vagy úgy véli én túl.. sok vagyok, akkor avasson be valakit mást a csapatból. - érezhető, hogy ez csak egy vélemény a srác részéről, nem megmondani akarja Stansson mit tegyen.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Hogy is volt?    Hogy is volt?  Empty2019-05-06, 17:26




Cody& Armand

 

Meglepetten húzza fel a szemöldökét, mert a világbajnoki esélyes Dél-Afrikában ő volt a csapatkapitány, persze hogy figyeltek rá, de itt, ahol a kispadon ül, azt várná, hogy a pályán játszók vannak központban, de Armstrong már nem az első, aki aggodalmaskodik, és hiába álcázza azzal, hogy a csapatot érintené negatívan, ha történik vele valami, mégiscsak ki lehet látni a sorok közül, hogy bizony valahol kezdik megkedvelni. Pedig küzd ellene rendesen, és a pillantásából valahogy kisejlik Cody számára, hogy azért teszi, mert lemondott már magáról. És kár olyat kedvelni, akinek megvannak számlálva a napjai.
- Aha. Tegyük fel, hogy így van. A módszereim azt hittem elrettentőek, de ha le se tudlak vakarni titeket, akkor hogyan legyünk rosszban?  – Kérdezi a fejét ingatva, mert még mindig hihetetlen neki, ami itt történik. Győzelmi motivációt akart adni a csapatnak, ehelyett valami más történt. Egység, odafigyelés. A győzelem számít ugyan, de összetartással. Amibe ő is beletartozik. Kényszeredetten biccent, aztán végül mégis belekezd. – A nagyapámat mindez már nem érdekli. Továbblépett, és ezúttal ő akarja győzelemre vezetni az országomat. Mint ahogyan ugyanezt próbálta, de az apám volt a csapatkapitány. Aki végül a pályán halt meg.. – Böki ki kissé kimérten, hiszen nem akarja, hogy a gyógyító sajnálja. Nyilván benne van a nagyapja kőkemény kiképzési módszere, de az apja szemtelenül fiatal volt, és végül az átok vitte el. Amely hatással van a Stanssonokra. – Az a banya.. azt hiszi, hogy ha a nagyapámat így kínozza, az valódi fájdalmat okoz neki. Pedig.. le se szarja, hogy mi van velem. Egykor engem is elvitt magával Németországba, de amióta rájött, hogy nekem ide húz a szívem, nem érdeklem.. Különben meg igen. Valahogy úgy érzem, hogy a döntőig vezet veletek az utam, nem tovább. Remélhetőleg azt még megérem. Mert mit akarsz csinálni kölyök? Vannak menthetetlen ügyek..



[/b][/color][/i]



Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Hogy is volt?    Hogy is volt?  Empty2019-04-28, 13:42


Az edző leszarom stílusa kicsit meglep. Mármint tudom hogy ezt közvetíti egesz nap, de most főleg. Pechére tényleg nem lesz ennyi elég.
- A maga épsége is fontos! - szögezem le határozottan - Az egész csapatnak fontos. Oké. Nem a főnökünk, de az eddzőnk. Liz és Sid jó csk-k, viszont gondoljon bele, ha magával történik valami, az milyen hatással lesz a csapat moráljára. - talán szemétség ezt így a szemébe mondani, minden bizonnyal ő is számításba vette, de csak érzékeltetni akarom, a csapat érdeke is Stansson állapota. Aztán vissza veszem az arcom és hozzá teszem.
- Magának a vereség elfogadhatatlan, nekem meg az a nyilvános kivégzés amit a nő művel. - közben amint kimondom, felmerül bennem valami, mégpedig az, hogy valójában fogalmam sincs a nő mit kántált. - Nem ismerem fel, csak láttam egy függőt a nyakában, vérrel és hajjal... Ebből elég nehéz levonni bármi konkrét következtetést. - Felselylik a mérleg másik nyelve. - Kissé unfair, ha a nagyapja és a néhai kedvese viszályának maga issza meg a levét.. Úgy, hogy mindketten itt vannak. És valójában bármikor rohadtul lerendezhetnék egymással... - Elhallgatok és mélyebben elgondolkozom. Kissé halkabbra is vettem a szavam, bár eddig se hangoskodtam. - Mindig is egy nagy győzelemig látta maga előtt az egészet? A jövőjét? - Stansson érzékelheti, hogy leálltam a pattogással és az ő álláspontja érdekel.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Hogy is volt?    Hogy is volt?  Empty2019-04-27, 13:54




Cody& Armand

 

Nem foglalkozik tusolással, hiszen a versenyzőkkel ellentétben nem izzadt meg, így egy gyors mosakodás után felkap egy sötét nadrágot, egy sportzakót, meg egy inget, és már lent is van, elsőként várja be a többieket. Az első gólyát nem is kell sokáig, mert Armstrong érkezik, elég nagy elánnal, mintha igen fontos lenne a mondandója. A gondolataiba meredt Stansson gyorsan kizökken, és meglepetten húzza fel a szemöldökét.
- Nem vagyok a főnököd kölyök, hogy csak úgy esedezz előttem, a te dolgod, hogy mit csinálsz. – Feleli kimérten, hiszen a fiú nem játékos, csupán gyógyító, akinek bár vannak feladatai, a férfi nem fogja számonkérni, de úgy fest, mindez egyirányú út, mert Armstrongnak máris kérdései vannak. – Igen, a nagyapám, de végülis a sötét varázslatokat ha ennyire felismered, miért nekem kéne erre válaszokat adni? Megmondtam már, a betegségem rám tartozik, és igen, talán azzal van összefüggésben, de nem kértem segítséget. Az a banya.. különben is megállíthatatlan. Törődj inkább a többi suhanccal, azok testi épsége a fontos, nem az enyém. – Rázná le a fiút ennyivel, de sejthető, hogy ha annyira kapkodott, nem lehet csak úgy flegmán lekezelni. A férfi azért megpróbálja, hátha.. Bár Stewart lábát is eltörte a tiszteletlenségért, lehet, hogy a hugrabugosnak sem ártana valami hasonló lecke?





[/b][/color][/i]



Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Hogy is volt?    Hogy is volt?  Empty2019-04-23, 16:10


Mielőtt nagyon bele merülhetnék az ünnepi hangulatba, lehet csak én érzem így, de muszáj tisztázni pár dolgot az edzővel. És a gálára én a lehető leggyorsabban kapom össze magamat, mondhatni katonás sebességgel és már száguldok is, hogy valahol rá leljek Stanssonra. Kopogtatok a szállása ajtaján. Ha ott nincs megyek a hallba, a szálloda virágcserepei alá is benézek ha kell, bár nem hiszem, hogy kifejezetten bujkálna.
Így meg is találom a hallban, ami jepenleg olyan kihalt, hogy rossz rá nézni. Ugyanakkor pont tökéletes. Legfeljebb a beszélgetést valaki érkezése szakitja majd félbe valamikor.
Oda lépek hozzá és le is ülök mellé.
- Először is, bocsánattal tartozom a mai kirohanásomért. Kissé megbabonázott a helyzet. - torkot köszörülök
- Felhomályosítást kérek, hogy voltaképp mit is láttam! Mármint a vér-tartó fiolán kívül ami a nő nyakában lógott. - és csak hogy még valamit bedobjak a hatszáz másik kérdés mellé. - És ha jól értesültem, a férfi a Dél - afrikai csapattal a nagyapja. - ránézek a nagydarab marcona alakra.
- Inkább tisztázzuk és akkor nem a fontos pillanatban kapok ihletet legközelebb magán akciózni. Főleg úgy, hogy magammal rántom a többieket...



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Hogy is volt?    Hogy is volt?  Empty2019-04-23, 15:53


***



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hogy is volt?    Hogy is volt?  Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol :: Varázslók Mágikus Sportja-
Ugrás: