ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Ma 10:56-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


2024-05-03, 15:12
Sheska Thorne


2024-05-03, 14:51
Sheree Parks


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Marianne Beawer I_vote_lcapMarianne Beawer I_voting_barMarianne Beawer I_vote_rcap 
Kalandmester
Marianne Beawer I_vote_lcapMarianne Beawer I_voting_barMarianne Beawer I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Marianne Beawer I_vote_lcapMarianne Beawer I_voting_barMarianne Beawer I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Marianne Beawer I_vote_lcapMarianne Beawer I_voting_barMarianne Beawer I_vote_rcap 
Christopher Graves
Marianne Beawer I_vote_lcapMarianne Beawer I_voting_barMarianne Beawer I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Marianne Beawer I_vote_lcapMarianne Beawer I_voting_barMarianne Beawer I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Marianne Beawer I_vote_lcapMarianne Beawer I_voting_barMarianne Beawer I_vote_rcap 
Alison Fawley
Marianne Beawer I_vote_lcapMarianne Beawer I_voting_barMarianne Beawer I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Marianne Beawer I_vote_lcapMarianne Beawer I_voting_barMarianne Beawer I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Marianne Beawer I_vote_lcapMarianne Beawer I_voting_barMarianne Beawer I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70708 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Marianne Beawer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Marianne Beawer
Reveal your secrets
Marianne Beawer
Mardekár

TémanyitásTárgy: Marianne Beawer   Marianne Beawer Empty2014-10-23, 20:34




Marianne Beawer

[You must be registered and logged in to see this image.]
"A tudás hatalom!"

Főkarakter: Főkarakter - Luna Lovegood
Teljes név: Marianne Beawer
Születési hely és dátum: 1977. szeptember 1. London, Anglia
Csoport: Mardekár
Patrónus: Gazella
Évfolyam (szak): Kilencedik (auror)
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő, Bűbájtan - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Eltökélt, határozott és precíz, talán ez a három engem leginkább jellemző szó. Mindig tudom, hogy mit akarok és azt el is érem. Nem arról van szó, hogy képtelen lennék elengedni magamat, de azért többnyire a logika és a céltudatosság az, ami vezérel. Tudom, hogy mit akarok az élettől, tudom, hogy én valaki akarok lenni és nem is engedem, hogy bárki az utamba álljon. Aki ebben meg akar akadályozni, arra rossz sors vár. Szeretek csapatban dolgozni, hiába, hogy ezt olyan nehéz elképzelni rólam, de természetesen a társaimtól is elvárom a hidegfejűséget, mert a káosznak semmi értelme sincsen. Egy akció csak akkor mehet rendesen, ha mindenki tudja, hogy pontosan mit kell tennie, ha van mindenre lehetőség és opció és lehetőség szerint kizárjuk a véletlen mindennemű eshetőségeit.
Minden fentitől függetlenül egyébként nem olyan nehéz kijönni velem, főleg akkor, ha te is oda figyelsz a dolgaidra, és te is azt teszed, amit kell, hogy jól működjünk együtt, akkor biztos, hogy nem lesz semmi gond. És minden hiedelemmel ellentétben én is tudok laza lenni, előfordult már, hogy... elkéstem óráról. Nem sokszor, de volt már rá példa, és egyszer a kilenc évem alatt olyan is, hogy nem készítettem el egy házit... bár az is csak a sok külön óra miatt volt, egyszerűen nem jutott rá időm. Mint mondtam, tudok én laza lenni.

Megjelenés

Szőke haj, mindig rendezett külső, komoly tekintet, ez az, ami főként jellemez. Nem vagyok kifejezetten a bonyolult dolgok híve és az elhanyagoltságé sem. Nem szeretem a túlzó dolgokat, sem a kihívó ruhákat és színeket, ezért is nem viselek ilyesmit. A kiegészítőknek és hasonlóknak se kifejezetten vagyok a híve, egyetlen szimpla bőr karkötőm van, ezt is még régen az anyámtól kaptam... állítólag, de erről nem sokat tudnak mesélni, az árvaház nem ír fel mindent. Az is lehet, hogy rosszul rémlik nekik. A talár nálam mindennapos viselet, ami rejti egyébként karcsú, de már formás alkatomat. Nőies vagyok a magam módján, attól, hogy nem vagyok kurvás, még igenis nőiesnek mondom magam, csak a túlságosan magassarkú cipőket hanyagolom, abban elég macerás rendesen végrehajtani egy akciót, no meg órára sietni, ha ez ember késésben van... bár ez utóbbi rám nem jellemző. Precíz vagyok, soha sem kések.

Életed fontosabb állomásai

Az életem igazából nem volt kifejezetten mozgalmas. Anyával nőttem fel, édes kettesben. Testvérem nincs, viszont volt jó sok elfoglaltságom világ életemben. Anya ugyanis katona, hivatásos, mugli haderőnél, szóval elég sokat voltam másoknál és elég sok feladatot talált ki nekem, amikor itthon volt. Nálunk a katonás rend volt az általánosan elfogadott. Mindig nyolckor alvás, soha sem később és ezt tanultam meg. Mindennek meg volt a maga rendszere, mert a világ így működik jól. Ha zavar van, ha káosz, akkor minden összekeveredik és összeomlik. A világ ennyire egyszerű és én is így élek azóta is.
Anya mindig is erősen és határozottan irányította a családunkat, azaz kettőnket. Arra is figyelt, hogy amikor a nagyinál vagyok akkor se legyen gond. A nagyi azért jóval engedékenyebb volt, de nem engedett anya neki se sokat. A szabályok szabályok, akkor is, ha épp nincs otthon, ez volt a lényeg. Én pedig megszoktam ezt és most is így élem az életemet. Minden szép rendben, mindent összefogva, mert így lehet rendesen élni és kész.
Persze, amikor megkaptam a levelet a Roxfortból jött a nagy meglepetés. Érthető, én is meglepődtem, a hideg és racionális anyám meg főleg, de akkor is ez volt a helyzet. Nehezen ment az alkalmazkodás, de végül sikerült. Én pedig soha egy pillanatig sem kételkedtem abban, hogy mi leszek, ha nagy leszek. Auror és minden nap így is élem az életemet, így haladok előre a céljaimmal. Azzal foglalkozom csak, ami ehhez kell, azt tanulom csak, ami ehhez szükséges és semmire nem fecsérelem az időmet, ami felesleges, vagy amire nincs szükség. A kviddics nem az én sportom, soha sem vettem részt rajta, nézőként is csak a kötelező nagy meccseken, mert azt mégis csak illik. Sosem érdekelt a házak közötti verseny, én a saját versenyemet élem, én azért dolgozok, hogy jó legyek abban, amit én akarok, nem azért, hogy másoknak jó legyen. A suli egy kiindulópont, de majd az élet lesz az, ami igazán nagy kihívás és én már most arra készülök fel.

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Derek & Marianne - Bad days

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: