ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:24-kor
Nina Rae Smith


Tegnap 16:32-kor
Duncan McFayden


Tegnap 16:04-kor
Kalandmester


Tegnap 12:26-kor
Gillian Ollivander


Tegnap 11:57-kor
Kylie Aria Bryson


Tegnap 11:25-kor
Cosette Morgenstern


2024-05-13, 10:54
Seraphine McCaine


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


2024-05-12, 08:32
Joyce Brekinridge


A hónap posztolói
Kalandmester
Frederick Ward I_vote_lcapFrederick Ward I_voting_barFrederick Ward I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Frederick Ward I_vote_lcapFrederick Ward I_voting_barFrederick Ward I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Frederick Ward I_vote_lcapFrederick Ward I_voting_barFrederick Ward I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Frederick Ward I_vote_lcapFrederick Ward I_voting_barFrederick Ward I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Frederick Ward I_vote_lcapFrederick Ward I_voting_barFrederick Ward I_vote_rcap 
Alison Fawley
Frederick Ward I_vote_lcapFrederick Ward I_voting_barFrederick Ward I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Frederick Ward I_vote_lcapFrederick Ward I_voting_barFrederick Ward I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Frederick Ward I_vote_lcapFrederick Ward I_voting_barFrederick Ward I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Frederick Ward I_vote_lcapFrederick Ward I_voting_barFrederick Ward I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Frederick Ward I_vote_lcapFrederick Ward I_voting_barFrederick Ward I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70731 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Frederick Ward

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Frederick Ward
Reveal your secrets
Frederick Ward
Griffendél

TémanyitásTárgy: Frederick Ward   Frederick Ward Empty2019-06-01, 19:29



Frederick Ward
Ne félj amíg látsz engem..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Titkos karakter

Teljes név: Frederick Ward
Születési hely és dátum: 1977.01.08. London
Csoport: Griffendél
Patrónus: Denevér
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Tizedik (tanár)/Tűzoltó
Képesség: Harapott vámpír
Mágikus adottság: -
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás: -
Kihez tartozol: Mia

Jellem: Segítőkész jófiú vagyok, akit szívesen vinnél haza anyunak bemutatni, hiszen nincsenek kilengéseim, káros szenvedélyeim, és mivel köztudottan vámpír vagyok, ezzel együtt lehet élni, hiszen látszik, hogy ez csupán egy adottság, nem pedig átok. Szeretek segíteni, ott lenni a frontvonalban, kiemelni a gyengébbet a fájdalomból, és még sorolhatnám. Valahogy az tesz boldoggá, ha másokat is annak látok. Hogy mitől vagyok ilyen? Talán a család hiánya erősített meg annyira, hogy akinek csak tudok, annak én adok magasfokú figyelmet.

Kinézet, megjelenés: Kaukázusi a származásom, északi felmenőkkel, mert a sötét hajam ellenére világos a bőröm, és átható kék szemeim vannak. A magasságom átlagos, nem érem el a száznyolcvanat, de a tűzoltó létra mindenhova bevisz, és így nem kell attól félnem, hogy beszorulok valahova. A komoly edzéseknek meg a vámpírlétnek köszönhetően igazi tömött izomzatom van, ha levetkőzöm valamiért, van nagy álmélkodás. A tekintetem tiszta, és nyílt, sokat mosolygom, valamiért a megpróbáltatások ellenére is amolyan szerencsefiának érzem magamat, hogy van egy öcsém, és jó a társaság, amivel napi szinten érintkezem. Néha kissé gyorsabban beszélek, mint kéne, belevágok a másik mondandójába, mert sok minden jár a fejemben, és nehéz lekövetnem még saját magamnak is.    

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Jó vámpírok igenis léteznek, legalábbis mi azok vagyunk. A legtöbbünk nem egy szenteskedő fajta, én merő véletlenségből az vagyok. Nem csoda, hogy ha olykor még bejárok az iskolába, mert ott is rendkívül népszerű vagyok, sokan kedvelnek, de már régóta tudom, hogy nem a varázslótársadalmat fogom erősíteni, hanem bizony a muglikat segíteni, ahol már teszem harmadik éve. De hol is kezdjem? A gyermekkoromra nem igazán emlékszem, igen zavaros minden, Nickel az öcsémmel egy vámpír közösség fogadott be, mivel megtámadhatott minket valami bestia, hogy aztán a sorsunkra hagyjon. A szüleinkről semmilyen emlékünk nincsen, így maradt ez a klán, akik hivatalos a külvilág felé amolyan semleges csapat, aki éli világát, de nem bánt másokat. Mert hogy állati vért iszik mindenki, így a vérszomj minimálisra, szinte emberire csökkenthető. Ennek az erős köteléknek köszönhetően sokszor hívják a közösséget szektának, én inkább klubnak bélyegzem, ahol mindenkit elviselnek, megértenek, ahogy vannak. Még akkor is, ha én idejekorán jeleztem a nevelő szüleimnek, hogy nem leszek auror, vagy gyógyító, de még a minisztériumba sem szándékozom beülni, inkább a varázslatalnoknak segítenénk, és csak legvégső esetben varázsolunk, mert hogy Nick és én beálltunk tűzoltónak. Ott aztán testközelből lehet életet menteni, és hát erre tettem fel a sajátomat. Olykor visszajárok az iskolába, meg a kúriába is, amely több családnak ad otthont, ki nem hagynám a fényűző bálokat,  ahol ismerkedni lehet. Az öcsém egykor nagy nőcsábász volt, de még azért ma sem veti meg a gyengébbik nemet, ilyenkor nekem kell segítenem, nehogy valami zűrt csináljon a sok kavarásával.


Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Frederick Ward   Frederick Ward Empty2019-06-26, 15:48



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

A pb volt már párszor az oldalon, de sose maradt meg, ami amúgy érthetetlen, mert eléggé nyálcsorgatós. Very Happy A karakterhez tökéletesen illik a pb egyébként, úgyhogy már itt nyert a karakter, aztán hozzá dobtad a tökéletes leírásokat is. Jó fiú, de azért mégis csak van benne egy kis plusz ezzel a mugli tűzoltó dologgal, meg a családi hátterével, amiből tuti, hogy ki lehet még hozni mindenféle plusz extrákat, ahogy ismerlek. Nem is tudom, hogy mit tehetnék még hozzá, csak hogy mindjárt kapsz színt és mehetsz is hszeket gyártani. szivecske


[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Frank Raynor Ward
» Frederick & Liana
» Frederick & Silent
» Frederick Dean Hutton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: