ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-03-27, 20:58
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Frederick & Silent I_vote_lcapFrederick & Silent I_voting_barFrederick & Silent I_vote_rcap 
Kalandmester
Frederick & Silent I_vote_lcapFrederick & Silent I_voting_barFrederick & Silent I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Frederick & Silent I_vote_lcapFrederick & Silent I_voting_barFrederick & Silent I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Frederick & Silent I_vote_lcapFrederick & Silent I_voting_barFrederick & Silent I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Frederick & Silent I_vote_lcapFrederick & Silent I_voting_barFrederick & Silent I_vote_rcap 
Alison Fawley
Frederick & Silent I_vote_lcapFrederick & Silent I_voting_barFrederick & Silent I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Frederick & Silent I_vote_lcapFrederick & Silent I_voting_barFrederick & Silent I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Frederick & Silent I_vote_lcapFrederick & Silent I_voting_barFrederick & Silent I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Frederick & Silent I_vote_lcapFrederick & Silent I_voting_barFrederick & Silent I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Frederick & Silent I_vote_lcapFrederick & Silent I_voting_barFrederick & Silent I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Frederick & Silent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Silent Zodiac
Reveal your secrets
Silent Zodiac
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Frederick & Silent   Frederick & Silent Empty2015-12-07, 20:42






Frederick & Silent

[You must be registered and logged in to see this image.]
Zene: Elle me dit                Aktuális viselet             Megjegyzés: How strange. I was never here before.


Unalmas mikor az ember a barátnőjére vár körülbelül fél órát vélhetőleg a semmiért. Bár Ebony esetében nehéz volt megmondani mikor ér ide és mikor dönt úgy, hogy nem is jön. Mert előfordulhat, hogy kimegy a fejéből, vagy csak szimplán elmerül valami más munkában, mondjuk az olvasásban. Halkan felnevettem ezen az ötletem, hisz ő biztosan nem töltené ilyesmivel az idejét. Ismerem, még a könyvtárba sem megy el, én szoktam neki s köteteket beszerezni, mert másképp nem tudna tanulni. De mindegy majd kiderül, mi van, mert biztos üzent volna, valahogy hogyha nem érne rá, csak ugye neki nincs sok barátja a Mardekárban, nem hiába pont én a legnagyobb ellenségük vagyok a legjobb barátnője. Igaz már vagy három hete nem is ártottam onnét senkinek, ami rekord nálam. Rejtély hogy hogyan bírom ki.
Amíg vártam a valószínűleg meg nem történő találkánkra addig egy francia dalt énekelgettem hol hangosan, hol pedig csak magamban. Most úgy sincs senki a folyosón, hisz aki szeretne, az most lemehet a városba, mi is oda mentünk volna, vagy pedig a klubhelyiségében üldögél és elfoglalja magát. Csak én vagyok olyan, hogyha háromnegyed óráig nem jön a barátnőm, akkor is képes vagyok kivárni, hogy legalább csak kisétáljon, vagy épp visszajöjjön, és akkor találkozzunk. Mert a minimum hogy legalább egy pár szót váltunk egymással. Ez minden nap megtörtént, ha máskor nem is, akkor étkezéskor. Bár az elég vicces szokott lenni, mikor a háztársaim előtt mesélem el, hogy mennyire élveztem mikor megszívattam valakit a zöld egyenruhások közül. Na persze az ilyeneket azért igyekeztem nem előttük elmondani, mert nem vagyok teljesen bunkó velük.
Egy idő után eluntam magamat és sétálgatni kezdtem. Vagyis inkább szökdécselni. Még mindig a fejemben volt az a dal. Egyszerűen nem bírtam kiverni a fejemből. Elmentem egészen a Hugrabug klubhelyiségéhez, ami furcsa volt, mert eddig sose jöttem ide. Nem ismertem senkit ebből a házból és bevallom nem is bánom annyira, mert nekem azok az emberek, akik ide járnak furák. Persze az is lehet, hogy csak azért mert nem ismerem őket, vagy mert annyira ellenszenves mikor azt mondják, hogy rossz házba kerültem, mert nem vagyok elég okos a Hollóhátba, inkább ez az én házam, pedig azt se tudják milyen intelligens vagyok.


[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
C'est difficile de la comprendre. Maisbencore plus de la connaître.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Frederick & Liana
» Frederick Ward
» Frederick Dean Hutton
» Silent & Leo
» Lilja & Silent

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Pincefolyosók-
Ugrás: