ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:07-kor
Kalandmester


Ma 13:01-kor
Cheon Seung-ah


Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Frederick Dean Hutton I_vote_lcapFrederick Dean Hutton I_voting_barFrederick Dean Hutton I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Frederick Dean Hutton I_vote_lcapFrederick Dean Hutton I_voting_barFrederick Dean Hutton I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Frederick Dean Hutton I_vote_lcapFrederick Dean Hutton I_voting_barFrederick Dean Hutton I_vote_rcap 
Kalandmester
Frederick Dean Hutton I_vote_lcapFrederick Dean Hutton I_voting_barFrederick Dean Hutton I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Frederick Dean Hutton I_vote_lcapFrederick Dean Hutton I_voting_barFrederick Dean Hutton I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Frederick Dean Hutton I_vote_lcapFrederick Dean Hutton I_voting_barFrederick Dean Hutton I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Frederick Dean Hutton I_vote_lcapFrederick Dean Hutton I_voting_barFrederick Dean Hutton I_vote_rcap 
Megan Smith
Frederick Dean Hutton I_vote_lcapFrederick Dean Hutton I_voting_barFrederick Dean Hutton I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Frederick Dean Hutton I_vote_lcapFrederick Dean Hutton I_voting_barFrederick Dean Hutton I_vote_rcap 
Alison Fawley
Frederick Dean Hutton I_vote_lcapFrederick Dean Hutton I_voting_barFrederick Dean Hutton I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70678 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Frederick Dean Hutton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Frederick.Dean.Hutton
Reveal your secrets
Frederick.Dean.Hutton
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Frederick Dean Hutton   Frederick Dean Hutton Empty2015-12-04, 19:10




Frederick Dean Hutton

[You must be registered and logged in to see this image.]
"A váratlan mosolynál semmi sem tudja jobban kibillenteni az embert lelki egyensúlyából."

Főkarakter: Frederick Dean Hutton
Teljes név: Frederick Dean Hutton
Születési hely és dátum: 1981. 10. 10 London
Csoport: Hugrabug
Patrónus: Saskeselyű
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Hatodéves

Képesség:  -
Kiemelkedő tudás:
Seprűlovaglás - Kiemelkedő
Átváltoztatástan - Kiemelkedő



Jellemed kifejtése

Jó kedélyű vagyok, nem esik nehezemre meghallgatnom mások nyűgjét-baját, segítő jobbot ajánlani, vagy egyszerűen csak a váll szerepét betölteni, amin kisírhatják magukat. Imádok szórakozni, akár mások megnevettetésére, akár a szimpla buli kedvéért, ugyanis nagyon könnyen belevihető vagyok a legtöbb őrültségbe. A renomémat nem szoktam polírozni, ha csorba esik rajta, hát csorbul, sose a pedáns magatartásomról voltam híres, nem is célom. Inkább ebben éljem ki magam, mint mások szétkapásában, nem? Én legalábbis így vagyok vele.
Az esetek többségében nem vesztem el a fejem, igyekszem meggyőzéssel hatni a másikra, kidumálni magam - vagy mást - valahogy az adott szituációból. Tyúkszemeim azonban nekem is vannak, amiket megtaposva minden kedvesség eltűnik belőlem.
Nincs túlzottan sok érzékeny pontom, ám azok esetén tényleg neked megyek.

Megjelenés

Meglehetősen magas - 178 cm - vagyok, szálkás izomzat, testfelépítésem inkább fürge, mozgékony, hajlékony alkat, mint a kigyúrt erőművészek közé tartozok. A megjelenésem, kiállásom magabiztos, csak elvétve fenyegető, tekintetem - már csak a csokoládébarna szempárnak is köszönhetően - melegséget és bizalmat sugároz… nem ritkán csibészes fény gyúl benne. Gyakran mosolygok, hagyom, hogy jó kedvem kiüljön arcvonásaimra.
Nem szeretem a tarka, színes ruhákat, a fekete és a szürke dominál nálam, általában fekete dzsekit, pólót, bakancsot és sötét farmert hordok. Az egyszerű, de nem slampos megjelenésre törekszek.

Életed fontosabb állomásai

- Ha kell, a végtelenségig ismétlem magam. Nem hagylak el téged. Soha nem tennék ilyet. Előbb tépem ki a saját tulajdon szívem, minthogy lemondjak rólad. - suttogtam a kishúgom fülébe, aki alig volt 2 éves, nem hiszem, hogy sok minden felfogott a mondandómból, de komolyan mondtam minden szót.  Ezek voltak az utolsó szavaim hozzá. A pincéből menekülni kellett, utoljára visszanéztem a csöpp kislányra, majd eltűntem a környékről.

Mérgesen túrtam bele sötét tincseimbe, majd szikrázó tekintettel fordultam az ellenfél felé.
- Jó vicc. - morogja karcos, zord baritonján.
- Talán nevetek? - firtatom blazírt fejjel, mosolytalanul. Ábrázatom nem sok jót ígér. Nem érdekelt. Hajtottam tovább. Ő már nem az ellenségem. Ugyan mérkőzés van, de csak itt kell legyőznöm. Még van pár percünk…

A világnak megvan a messzemenőkig tudatos és jó tulajdonsága, hogy képes egyik pillanatról a másikra a feje tetejére állni, és nekem ezzel még csak bajom sincs.
Rohanok. Nem tudom, ki elől, nem tudom hova, azt sem, a saját életemért, vagy a tulajdon testvéreméért. Remegek, mint a nyárfalevél, botorkálok a sötét sikátorban, mégsem adhatom fel, küzdenem kell, ameddig a lábam bírja, míg ver a szívem.
Izzadtan és ziháltan ülök fel az ágyon, majd az órára pillantok. Hajnali kettő….ugyanaz az álom…mintha egy mókuskerékben élnék és nem hagy nyugton. Ez egy jel!
Megszűnt fejemben a folyton visszhangzó sikoltás.

- Az egyik társad mondta, hogy nem mentél edzésre. - ebben a kijelentésbe öltöztettem fel kérdéseim, kételyeim a hangulatával, állapotával kapcsolatban. Rám pillantott, szürke hideg szeme érzéketlenül vájt belém, lehuppantam mellé a lépcsőre, majd őt lestem. Mondja csak, mi nyomja a lelkét ennyire. Hiába egy másik ház tagja, attól még haverok vagyunk. Rég óta.
Közben a folyosón elhaladó törpéket (Elsősöket) kísértem figyelemmel, közülük is egyet kerestem. A húgom itt van, életben van. Más néven tündököl, de életben.
Egy fiatalabb testvér megérhet száz évet, akkor is kistestvér marad.

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Frederick Dean Hutton   Frederick Dean Hutton Empty2015-12-04, 19:36



Elfogadva!

A pb-det határozottan kedvelem, úgyhogy már e miatt is nehéz lenne rosszat írni, aztán még Hugrabugos is lettél, ami külön remek, mert elég kevés Hugrabugos főkarakter van az oldalon, így aztán szegény ház nem bővelkedik házpontokban. Very Happy
Nem túloztad el az írogatást, ami külön öröm, lefáradtam estére, így nem kell rengeteget olvasni, viszont így is teljesnek érzem az előtörténetedet. Inkább csak megpedzegetted, hogy milyen lehetőségek vannak a fiatalemberben, viszonylag kevés információ derült ki róla, de ez cseppet sem csökkent az izgalmasságán, sőt pont ezért lesz majd érdekes a vele való játék, hogy menet közben vajon mik derülhetnek ki, hol lehetett, miért hagyta ott a húgát, én már nagyon kíváncsi vagyok! nagyszemu
Szépen fogalmazol, úgyhogy nem hiszem, hogy gondod lesz majd a játéktéren, színt is kapsz fél pillanaton belül, aztán mehetsz is játszani, csak még foglalózz, ha netán eddig nem tetted meg. Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Frederick & Liana
» Frederick & Silent
» Frederick Ward

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: